Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013

 

Klasse: Vrouwen   

 Ronde 1
 wo 02-10-2013  Matrena Nogovitsyna (2198) - Enkhtuya Gombosuren  1-1
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Darya Tkachenko (2203) 0-2
 Olga Baltazhy (2178) - Hanqing Zhao (2014) 1-1
 Saranzaya Enkhbayar  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 0-2
 Viktoriya Motrichko (2123) - Ya Sai  2-0
 Munkhtuya Nasanbayar  - Tamara Tansykkuzhina (2278) 1-1
 Aygul Idrisova (2164) - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  2-0
 Tserendolgor Ukhnaa  - Natalia Sadowska (2112) 0-2
 Heike Verheul (2095) - Enkhzaya Tserenbyamba  2-0
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Mandakhnaran Erdenetsogt  2-0
 Nandintsetseg Batdelger  - Odgerel Molomjamts  2-0
 Ronde 2
 Darya Tkachenko (2203) - Natalia Sadowska (2112) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) - Heike Verheul (2095) 1-1
 Nandintsetseg Batdelger  - Viktoriya Motrichko (2123) 0-2
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Aygul Idrisova (2164) 0-2
 Munkhtuya Nasanbayar  - Matrena Nogovitsyna (2198) 0-2
 Enkhtuya Gombosuren  - Olga Baltazhy (2178) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Hanqing Zhao (2014) 2-0
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  2-0
 Tserendolgor Ukhnaa  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 2-0
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Ya Sai  - Odgerel Molomjamts  2-0
 Ronde 3
 Viktoriya Motrichko (2123) - Darya Tkachenko (2203) 1-1
 Aygul Idrisova (2164) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Tamara Tansykkuzhina (2278) 0-2
 Olga Baltazhy (2178) - Heike Verheul (2095) 2-0
 Natalia Sadowska (2112) - Tuvshinzaya Badamdorj  2-0
 Ya Sai  - Mandakhnaran Erdenetsogt  2-0
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Nandintsetseg Batdelger  2-0
 Enkhtuya Gombosuren  - Tserendolgor Ukhnaa  2-0
 Hanqing Zhao (2014) - Munkhtuya Nasanbayar  2-0
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Saranzaya Enkhbayar  0-2
 Enkhsaikhan Bayatsaokhan  - Odgerel Molomjamts  0-2
 Ronde 4
 Darya Tkachenko (2203) - Aygul Idrisova (2164) 2-0
 Viktoriya Motrichko (2123) - Olga Baltazhy (2178) 2-0
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Natalia Sadowska (2112) 1-1
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Ya Sai  0-2
 Heike Verheul (2095) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) - Hanqing Zhao (2014) 2-0
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Enkhtuya Gombosuren  0-2
 Saranzaya Enkhbayar  - Mandakhnaran Erdenetsogt  0-2
 Tserendolgor Ukhnaa  - Nandintsetseg Batdelger  0-2
 Odgerel Molomjamts  - Munkhtuya Nasanbayar  1-1
 Enkhsaikhan Bayatsaokhan  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 0-2
 Ronde 5
 Ya Sai  - Darya Tkachenko (2203) 0-2
 Aygul Idrisova (2164) - Viktoriya Motrichko (2123) 1-1
 Olga Baltazhy (2178) - Tamara Tansykkuzhina (2278) 2-0
 Natalia Sadowska (2112) - Enkhtuya Gombosuren  2-0
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 2-0
 Nandintsetseg Batdelger  - Heike Verheul (2095) 0-2
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Enkhzaya Tserenbyamba  0-2
 Hanqing Zhao (2014) - Odgerel Molomjamts  2-0
 Munkhtuya Nasanbayar  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 1-1
 Saranzaya Enkhbayar  - Tuvshinzaya Badamdorj  0-2
 Tserendolgor Ukhnaa  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  2-0
 Ronde 6
 Darya Tkachenko (2203) - Olga Baltazhy (2178) 1-1
 Natalia Sadowska (2112) - Viktoriya Motrichko (2123) 1-1
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Aygul Idrisova (2164) 1-1
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Matrena Nogovitsyna (2198) 0-2
 Heike Verheul (2095) - Ya Sai  2-0
 Enkhtuya Gombosuren  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 0-2
 Hanqing Zhao (2014) - Nandintsetseg Batdelger  1-1
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Tserendolgor Ukhnaa  2-0
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Munkhtuya Nasanbayar  2-0
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Odgerel Molomjamts  2-0
 Enkhsaikhan Bayatsaokhan  - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Ronde 7
 Heike Verheul (2095) - Darya Tkachenko (2203) 1-1
 Viktoriya Motrichko (2123) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Olga Baltazhy (2178) - Aygul Idrisova (2164) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) - Natalia Sadowska (2112) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Enkhzaya Tserenbyamba  2-0
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Hanqing Zhao (2014) 1-1
 Ya Sai  - Tuvshinzaya Badamdorj  2-0
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Enkhtuya Gombosuren  0-2
 Nandintsetseg Batdelger  - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Odgerel Molomjamts  - Tserendolgor Ukhnaa  2-0
 Munkhtuya Nasanbayar  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  1-1