Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

HENDRIK //var/www/tbase/opvraag/wedstrijdenal.php
 

Klasse: 1e klasse A   

 Ronde 1
za 17-09-2016     MTB Hoogeveen 2  -   Fortuin Dokkum  
12
-
8
 Alexander Slot (1058) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 2-09Partij
 Aike Smid (1028) - Linze Houwink (1139) 1-18Partij
 Bé Brakels (862) - Arend Dijkstra (1020) 1-14Partij
 Nicole de Vries (965) - Jetze Hoogterp (1056) 1-13Partij
 Wouter Sosef (883) - Willem Nuveld (1075) 1-12Partij
 Gert Bosker (1202) - Henk Bosgraaf (1014) 2-06Partij
 Mathijs Sprakel (954) - Bouwe Ringnalda (968) 2-07Partij
 Meint de Vries (980) - Binne Brouwer (1105) 1-110Partij
 Roland Kreeft (803) - Piet Pieters (1027) 0-21Partij
 Gerard Bruins (988) - Minze Osinga (1029) 1-15Partij
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
10
-
10
 IJsbrand Haven (1235) - Leo Springer (1105) 2-01Partij
 Jacob Poortinga (1070) - Nico Rosink (1177) 0-23Partij  
 Cor Koene (1117) - Gertjan Kolsté (1234) 1-17Partij
 Jacob Post (1173) - Frank Eektimmerman (1127) 1-18Partij  
 Alex Boxum (1169) - Niels Meijer (1075) 1-15Partij
 Menko van Dijk (1120) - Anton Jurg (1238) 0-22Partij
 Klaas Veldstra (1061) - Jan Bosch (1043) 1-110Partij  
 Marthy van Houtert (1162) - Michiel Hagreis (1057) 1-14Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Frank Krijnen (896) 2-09Partij  
 Joop Kip (1013) - Gerald Krol (796) 1-16Partij
   EDC Enschede  -   OG Drachten  
11
-
9
 Luit Haan (977) - Wopke de Vries (1139) 1-110Partij  
 Jonathan Wilbrink (1055) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-18Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Richard Koot (1174) 2-06Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Gabriël Heerema (1391) 0-25Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Peter Achterstraat (1125) 1-17Partij  
 Han Borgman (1158) - Jan Hoogterp (1238) 0-24Partij
 Gino Schirinzi (1145) - Eake Roosma (922) 1-19Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Anne Veenstra (826) 2-02Partij  
 Ronald Keijzer (986) - Piet van der Laan (713) 2-01Partij  
 Jon Schoo (928) - Germ Kooi (881) 1-13Partij  
   DCH Heerenveen  -   Lelystad  
11
-
9
 Sipke Doller (1206) - Ricardo Tong Sang (1075) 0-2Partij
 Oscar Veltman (1149) - Valentino Tjokro (1066) 1-1Partij
 Gerben de Wit (1239) - Gideon de Bruin (1102) 2-0Partij
 Henk Hosper (1131) - Sam Pryor (1057) 1-1Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Cees Barends (962) 0-2Partij
 Anne Dekker (1064) - Bert Zijlstra (1056) 1-1Partij
 Aize Plantinga (1063) - Wiebren de Vries (1006) 1-1Partij
 Wim van der Molen (1080) - Cyril Sluisdom (1020) 1-1Partij
 Johnny Modderman (1085) - Boike Mathoera (908) 2-0Partij
 Rinus Veenstra (1149) - Dirk van Roozelaar (893) 2-0Partij
   DCH Heerenveen 2  -   De Oldehove  
6
-
10
 Ulbe Koopman (1009) - Jan Algra (1324) 0-21Partij
 Martin Boersbroek (995) - Oege Dijkstra (1284) 0-24Partij
 Marten Zijlstra (959) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-13Partij
 Sjoerd Hofman (1063) - Bernard Post (1121) 0-22Partij
 Riekele Veldstra (988) - Bob Nuys (1061) 1-16Partij
 Jelte Veld (1079) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 2-08Partij
 Geert van der Molen (935) - Theo Wolthers (787) 1-17Partij
 Pieter de Vries (889) - Hylke Dykstra (976) 1-15Partij
   Roden/Leek  -   Hijken DTC 2  
5
-
15
 Jaap Huizinga (1051) - Siep Buurke (1235) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Henk Kalk (1251) 1-12Partij
 Jouke de Haan (1060) - Bert Dollekamp (1191) 0-25Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Benjo Verberkt (1156) 1-16Partij
 Rob Helwerda (1047) - Jaap Knipper (1109) 0-21Partij
 Roel de Vries (1151) - Rik Smit (1108) 1-13Partij
 Evert Faber (993) - Hilko Koning (1083) 0-28Partij  
 Jannes de Vries (967) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-19Partij
 Fokke Smid (964) - Berend Plijter (1063) 1-17Partij  
 Gerrit Lieffering (1052) - Hans van der Laan (1078) 0-210Partij
 Ronde 2
za 01-10-2016     Roden/Leek  -   MTB Hoogeveen 2  
10
-
10
 Fokke Smid (964) - Meint de Vries (980) 2-08Partij
 Roel de Vries (1151) - Wouter Sosef (883) 1-15Partij
 Bert Begeman (1092) - Alexander Slot (1058) 1-17Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Gert Bosker (1202) 0-23Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Bé Brakels (862) 2-04Partij
 Jouke de Haan (1060) - Gerard Bruins (988) 1-19Partij
 Rob Helwerda (1047) - Nicole de Vries (965) 0-22Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Renco Oostindjer (640) 1-16Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Aike Smid (1028) 1-11Partij
 Ilse Barf (777) - Jan Bazuin (857) 1-110Partij
   Hijken DTC 2  -   DCH Heerenveen 2  
16
-
4
 Rob Knevel (1043) - Johnny Modderman (1085) 1-110Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 2-05Partij
 Jaap Knipper (1109) - Jelle Jongsma (948) 2-02Partij
 Siep Buurke (1235) - Marten Zijlstra (959) 1-17Partij
 Hilko Koning (1083) - Riekele Veldstra (988) 1-19Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Martin Boersbroek (995) 2-06Partij
 Hans van der Laan (1078) - Jelte Veld (1079) 2-03Partij
 Berend Plijter (1063) - Geert van der Molen (935) 1-18Partij  
 Benjo Verberkt (1156) - Geert Rozenberg (856) 2-04Partij
 Rik Smit (1108) - niet opgekomen  2-01R
   De Oldehove  -   DCH Heerenveen  
7
-
13
 Bob Nuys (1061) - Johan Teake Dekker (1341) 0-26Partij  
 Nick de la Fonteyne (1096) - Waylon Poot (1212) 1-13Partij
 Lucas Huitema (815) - Sipke Doller (1206) 0-21Partij  
 Munkhtuya Nasanbayar (1161) - Gerben de Wit (1239) 1-18Partij
 Jan Algra (1324) - Peter Veltman (1195) 1-19Partij
 Hylke Dykstra (976) - Oscar Veltman (1149) 0-27Partij
 Oege Dijkstra (1284) - Tjipke Smedinga (1174) 1-15Partij
 Theo Wolthers (787) - Aize Plantinga (1063) 0-210Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Wim van der Molen (1080) 1-14Partij  
 Bernard Post (1121) - Anne Dekker (1064) 2-02Partij
   Lelystad  -   EDC Enschede  
5
-
15
 Robby Koendjbiharie (977) - Han Borgman (1158) 0-24Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Jeroen Goudt (1314) 0-210Partij
 Sam Pryor (1057) - Igor Chartoriyski (1299) 0-26Partij
 Wiebren de Vries (1006) - Ronald Keijzer (986) 1-18Partij
 Huub Nollet (1190) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-13Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Luit Haan (977) 2-07Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Juri Geisenblas (1188) 0-29Partij
 Wijnand Groen (969) - Jonathan Wilbrink (1055) 0-22Partij
 Cees Barends (962) - Jon Schoo (928) 1-15Partij
 Boike Mathoera (908) - Gino Schirinzi (1145) 0-21Partij
   OG Drachten  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Richard Koot (1174) - Teunis Snoek (1028) 1-110Partij  
 Gabriël Heerema (1391) - Jan Marten van der Reest (1196) 2-05Partij  
 Jan Hoogterp (1238) - Klaas Veldstra (1061) 1-19Partij
 Jeroen Cremers (1117) - Jan Snijder (949) 1-16Partij
 Henk Jonker (1063) - Bart Jonker (1006) 1-11Partij
 Wopke de Vries (1139) - Alex Boxum (1169) 1-18Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Marthy van Houtert (1162) 1-17Partij  
 Peter Achterstraat (1125) - IJsbrand Haven (1235) 0-23Partij
 Eake Roosma (922) - Arnold Scharft (1127) 1-12Partij
 Jacob Hoekema (767) - Menko van Dijk (1120) 0-24Partij  
   BDV Borne  -   Fortuin Dokkum  
10
-
10
 Anton Jurg (1238) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-14Partij  
 Frank Eektimmerman (1127) - Linze Houwink (1139) 1-19Partij  
 Nico Rosink (1177) - Alex Hoekstra (893) 1-110Partij  
 Jan Bosch (1043) - Jetze Hoogterp (1056) 1-17Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Willem Nuveld (1075) 1-12Partij
 Leo Springer (1105) - Henk Bosgraaf (1014) 0-23Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Bouwe Ringnalda (968) 1-18Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Binne Brouwer (1105) 2-01Partij
 Frank Krijnen (896) - Piet Pieters (1027) 0-25Partij  
 Niels Meijer (1075) - Sjoerd Bloem (931) 2-06Partij  
 Ronde 3
za 15-10-2016     MTB Hoogeveen 2  -   BDV Borne  
10
-
10
 Nicole de Vries (965) - Gertjan Kolsté (1234) 1-13Partij
 Bé Brakels (862) - Anton Jurg (1238) 0-21Partij
 Gert Bosker (1202) - Frank Eektimmerman (1127) 1-18Partij
 Wouter Sosef (883) - Nico Rosink (1177) 1-15Partij
 Aike Smid (1028) - Jan Bosch (1043) 2-06Partij
 Jan Bazuin (857) - Michiel Hagreis (1057) 1-19Partij
 Mathijs Sprakel (954) - Matthijs van Hofwegen (1133) 0-22Partij
 Alexander Slot (1058) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-010Partij  
 Meint de Vries (980) - Leo Springer (1105) 1-14Partij  
 Roland Kreeft (803) - Gerald Krol (796) 1-17Partij  
   Fortuin Dokkum  -   OG Drachten  
13
-
7
 Binne Brouwer (1105) - Eake Roosma (922) 2-05Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gabriël Heerema (1391) 2-04Partij  
 Linze Houwink (1139) - Peter Achterstraat (1125) 0-29Partij
 Arend Dijkstra (1020) - Richard Koot (1174) 1-17Partij
 Bouwe Ringnalda (968) - Wopke de Vries (1139) 1-18Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-16Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Henk Jonker (1063) 1-13Partij
 Minze Osinga (1029) - Jeroen Cremers (1117) 1-110Partij
 Piet Pieters (1027) - Anne Veenstra (826) 2-01Partij
 Willem Nuveld (1075) - Jacob Hoekema (767) 2-02Partij
   Damkring Emmeloord  -   Lelystad  
12
-
8
 Marthy van Houtert (1162) - Gideon de Bruin (1102) 2-010Partij
 Klaas Veldstra (1061) - Sam Pryor (1057) 0-23Partij
 Teunis Snoek (1028) - Huub Nollet (1190) 0-26Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Ricardo Tong Sang (1075) 2-09Partij
 Cor Koene (1117) - Cees Barends (962) 2-04Partij
 Arnold Scharft (1127) - Cyril Sluisdom (1020) 0-27Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Wijnand Groen (969) 2-05Partij
 Arie Hoonstra (904) - Valentino Tjokro (1066) 0-28Partij
 Jacob Post (1173) - Dirk van Roozelaar (893) 2-02Partij
 Bart Jonker (1006) - Robby Koendjbiharie (977) 2-01Partij
   EDC Enschede  -   De Oldehove  
11
-
9
 Jonathan Wilbrink (1055) - Oege Dijkstra (1284) 2-07Partij  
 Ronald Keijzer (986) - Bernard Post (1121) 0-28Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Jan Algra (1324) 1-13Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-12Partij
 Gino Schirinzi (1145) - Piet Tuik (1203) 0-29Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Hylke Dykstra (976) 2-06Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 2-05Partij
 Han Borgman (1158) - Lucas Huitema (815) 2-04Partij
 Luit Haan (977) - Engel Vrouwe  0-21Partij
 Rob Pots (782) - Theo Wolthers (787) 1-110Partij
   DCH Heerenveen  -   Hijken DTC 2  
9
-
11
 Oscar Veltman (1149) - Bert Dollekamp (1191) 1-110Partij  
 Tjipke Smedinga (1174) - Jaap Knipper (1109) 0-23Partij  
 Gerben de Wit (1239) - Rik Smit (1108) 1-18Partij  
 Johan Teake Dekker (1341) - Benjo Verberkt (1156) 1-19Partij  
 Sipke Doller (1206) - Siep Buurke (1235) 1-11Partij  
 Peter Veltman (1195) - Hilko Koning (1083) 2-02Partij  
 Anne Dekker (1064) - Herm Jan Brascamp (1101) 0-25Partij  
 Henk Hosper (1131) - Henk Kalk (1251) 0-26Partij
 Aize Plantinga (1063) - Berend Plijter (1063) 2-07Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - Hans van der Laan (1078) 1-14Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Roden/Leek  
9
-
11
 Martin Boersbroek (995) - Fokke Smid (964) 1-12Partij
 Waylon Poot (1212) - Eric van Sonderen (1268) 1-19Partij
 Marten Zijlstra (959) - Bert Begeman (1092) 0-210Partij  
 Wim van der Molen (1080) - Bert Honderd (1028) 1-15Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Jouke de Haan (1060) 2-08Partij
 Jelte Veld (1079) - Dennie van Dijk (1082) 2-01Partij
 Geert van der Molen (935) - Jaap Huizinga (1051) 0-23Partij
 Riekele Veldstra (988) - Jan Harm Alkema (1171) 0-27Partij
 Johnny Modderman (1085) - Roel de Vries (1151) 1-14Partij
 Bouke van der Werff (929) - Rob Helwerda (1047) 1-16Partij
 Ronde 4
za 29-10-2016     DCH Heerenveen 2  -   MTB Hoogeveen 2  
10
-
10
 Johnny Modderman (1085) - Bé Eggens (1228) 0-210Partij  
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Alexander Slot (1058) 0-23Partij  
 Jelle Jongsma (948) - Gert Bosker (1202) 0-21Partij
 Jelte Veld (1079) - Wouter Sosef (883) 1-12Partij
 Marten Zijlstra (959) - Meint de Vries (980) 2-05Partij
 Wim van der Molen (1080) - Aike Smid (1028) 2-06Partij  
 Riekele Veldstra (988) - Nicole de Vries (965) 1-19Partij
 Sipke Wagenaar  - Mathijs Sprakel (954) 1-18Partij
 Geert van der Molen (935) - Gerard Bruins (988) 1-14Partij
 Martin Boersbroek (995) - Renco Oostindjer (640) 2-07Partij
   Roden/Leek  -   DCH Heerenveen  
9
-
11
 Dennie van Dijk (1082) - Johan Teake Dekker (1341) 0-23Partij  
 Rob Helwerda (1047) - Waylon Poot (1212) 0-27Partij
 Bert Honderd (1028) - Sipke Doller (1206) 0-24Partij  
 Jaap Huizinga (1051) - Tjipke Smedinga (1174) 1-18Partij
 Bert Begeman (1092) - Peter Veltman (1195) 1-15Partij
 Jouke de Haan (1060) - Oscar Veltman (1149) 1-110Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Henk Hosper (1131) 2-02Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Aize Plantinga (1063) 2-06Partij
 Fokke Smid (964) - Rinus Veenstra (1149) 0-29Partij  
 Roel de Vries (1151) - Anne Dekker (1064) 2-01Partij
   Hijken DTC 2  -   EDC Enschede  
13
-
7
 Benjo Verberkt (1156) - Luit Haan (977) 2-05Partij
 Jaap Knipper (1109) - Igor Chartoriyski (1299) 1-110Partij  
 Bert Dollekamp (1191) - Han Borgman (1158) 0-22Partij
 Siep Buurke (1235) - Juri Geisenblas (1188) 1-18Partij
 Rik Smit (1108) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-14Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Jan Hoven (935) 2-03Partij
 Henk Kalk (1251) - Rob Pots (782) 2-01Partij
 Hans van der Laan (1078) - Ronald Keijzer (986) 2-07Partij
 Hilko Koning (1083) - Jeroen Goudt (1314) 1-19Partij  
 Berend Plijter (1063) - Jonathan Wilbrink (1055) 1-16Partij  
   De Oldehove  -   Damkring Emmeloord  
10
-
10
 Oege Dijkstra (1284) - Arnold Scharft (1127) 1-110Partij  
 Bernard Post (1121) - Menko van Dijk (1120) 0-25Partij
 Jan Algra (1324) - Jan Marten van der Reest (1196) 1-19Partij  
 Nick de la Fonteyne (1096) - niet opgekomen  2-01R
 Piet Tuik (1203) - IJsbrand Haven (1235) 1-13Partij
 Hylke Dykstra (976) - Alex Boxum (1169) 0-22Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Marthy van Houtert (1162) 1-17Partij
 Bob Nuys (1061) - Klaas Veldstra (1061) 2-08Partij
 Engel Vrouwe  - Bart Jonker (1006) 1-14Partij  
 Theo Wolthers (787) - Cor Koene (1117) 1-16Partij  
   Lelystad  -   Fortuin Dokkum  
8
-
12
 Valentino Tjokro (1066) - Jetze Hoogterp (1056) 2-09Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-16Partij  
 Sam Pryor (1057) - Arend Dijkstra (1020) 1-17Partij
 Boike Mathoera (908) - Alex Hoekstra (893) 1-13Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Willem Nuveld (1075) 1-14Partij
 Wijnand Groen (969) - Linze Houwink (1139) 0-21Partij
 Robby Koendjbiharie (977) - Bouwe Ringnalda (968) 2-05Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Henk Bosgraaf (1014) 0-210Partij
 Hans Larooij (851) - Binne Brouwer (1105) 0-28Partij
 Dirk van Roozelaar (893) - Piet Pieters (1027) 0-22Partij
   OG Drachten  -   BDV Borne  
13
-
7
 Gabriël Heerema (1391) - Leo Springer (1105) 2-07Partij  
 Jan Hoogterp (1238) - Anton Jurg (1238) 1-16Partij
 Richard Koot (1174) - Gertjan Kolsté (1234) 2-09Partij
 Wopke de Vries (1139) - Matthijs van Hofwegen (1133) 1-11Partij
 Peter Achterstraat (1125) - Frank Eektimmerman (1127) 0-22Partij
 Jeroen Cremers (1117) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-03Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Jan Bosch (1043) 2-04Partij  
 Henk Jonker (1063) - Michiel Hagreis (1057) 1-18Partij
 Eake Roosma (922) - Gerald Krol (796) 1-15Partij
 Jacob Hoekema (767) - Henk de Lange (1065) 1-110Partij  
 Ronde 5
za 12-11-2016     MTB Hoogeveen 2  -   OG Drachten  
10
-
10
 Wouter Sosef (883) - Gabriël Heerema (1391) 0-26Partij  
 Meint de Vries (980) - Jan Hoogterp (1238) 1-18Partij  
 Bé Brakels (862) - Richard Koot (1174) 0-27Partij
 Gerard Bruins (988) - Wopke de Vries (1139) 1-110Partij
 Nicole de Vries (965) - Eake Roosma (922) 1-19Partij
 Gert Bosker (1202) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-14Partij
 Jan Bazuin (857) - Anne Veenstra (826) 2-02Partij  
 Aike Smid (1028) - Henk Jonker (1063) 0-25Partij
 Alexander Slot (1058) - Jacob Hoekema (767) 2-03Partij
 Mathijs Sprakel (954) - niet opgekomen  2-01R
   BDV Borne  -   Lelystad  
14
-
6
 Jan Bosch (1043) - Don Khedoe (993) 0-22Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Huub Nollet (1190) 2-08Partij  
 Nico Rosink (1177) - Valentino Tjokro (1066) 2-09Partij
 Leo Springer (1105) - Sam Pryor (1057) 1-13Partij  
 Anton Jurg (1238) - Boike Mathoera (908) 1-15Partij
 Niels Meijer (1075) - Cees Barends (962) 2-04Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Dirk van Roozelaar (893) 2-07Partij  
 Gerald Krol (796) - Bert Zijlstra (1056) 1-110Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Cyril Sluisdom (1020) 2-06Partij
 Peter van Esch (873) - Robby Koendjbiharie (977) 1-11Partij
   Fortuin Dokkum  -   De Oldehove  
8
-
12
 Linze Houwink (1139) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 2-05Partij
 Willem Nuveld (1075) - Bob Nuys (1061) 1-14Partij
 Bouwe Ringnalda (968) - Hylke Dykstra (976) 0-26Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Piet Tuik (1203) 1-18Partij
 Piet Pieters (1027) - Theo Wolthers (787) 0-21Partij
 Arend Dijkstra (1020) - Jan Algra (1324) 1-110Partij
 Binne Brouwer (1105) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-12Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Oege Dijkstra (1284) 0-27Partij
 Minze Osinga (1029) - Engel Vrouwe  2-03Partij
 Sjoerd Bloem (931) - Bernard Post (1121) 0-29Partij  
   Damkring Emmeloord  -   Hijken DTC 2  
13
-
7
 Alex Boxum (1169) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-17Partij
 Arnold Scharft (1127) - Jan Mente Drent (1340) 2-08Partij  
 Cor Koene (1117) - Hilko Koning (1083) 2-06Partij  
 Jacob Post (1173) - Jaap Knipper (1109) 2-03Partij
 Teunis Snoek (1028) - Rob Knevel (1043) 1-19Partij
 Bart Jonker (1006) - Rik Smit (1108) 0-21Partij  
 IJsbrand Haven (1235) - Wim Koopman (1046) 2-04Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Benjo Verberkt (1156) 1-110Partij  
 Marthy van Houtert (1162) - Berend Plijter (1063) 1-15Partij  
 Menko van Dijk (1120) - Bert Dollekamp (1191) 1-12Partij
   EDC Enschede  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Gino Schirinzi (1145) - Eric van Sonderen (1268) 0-210Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Jouke de Haan (1060) 2-05Partij
 niet opgekomen  - Bert Begeman (1092) 0-21R
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Jaap Huizinga (1051) 1-13Partij
 Jan Hoven (935) - Bert Honderd (1028) 0-27Partij
 Han Borgman (1158) - Dennie van Dijk (1082) 1-12Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Rob Helwerda (1047) 2-09Partij
 Jonathan Wilbrink (1055) - Jan Harm Alkema (1171) 1-18Partij  
 Harry Veldman (931) - Roel de Vries (1151) 1-14Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Fokke Smid (964) 2-06Partij
   DCH Heerenveen  -   DCH Heerenveen 2  
14
-
6
 Sipke Doller (1206) - Riekele Veldstra (988) 2-0Partij  
 Oscar Veltman (1149) - Geert van der Molen (935) 1-1Partij
 Johan Teake Dekker (1341) - Wim van der Molen (1080) 2-0Partij  
 Henk Hosper (1131) - Jelle Jongsma (948) 0-2Partij
 Aize Plantinga (1063) - Jelte Veld (1079) 1-1Partij
 Peter Veltman (1195) - Marten Zijlstra (959) 2-0Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Sipke Wagenaar  2-0Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - Martin Boersbroek (995) 2-0Partij
 Anne Dekker (1064) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 2-0Partij
 Johnny Modderman (1085) - Gerard Weinans (663) 0-2Partij
 Ronde 6
za 19-11-2016     DCH Heerenveen  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Sipke Doller (1206) - Gerard Bruins (988) 1-110Partij  
 Peter Veltman (1195) - Bé Brakels (862) 2-02Partij
 Aize Plantinga (1063) - Alexander Slot (1058) 1-16Partij
 Oscar Veltman (1149) - Wouter Sosef (883) 0-24Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Aike Smid (1028) 2-01Partij
 Wim van der Molen (1080) - Geert Kleine (830) 2-07Partij
 Johan Teake Dekker (1341) - Gert Bosker (1202) 0-25Partij  
 Henk Hosper (1131) - Nicole de Vries (965) 2-08Partij
 Anne Dekker (1064) - Mathijs Sprakel (954) 1-13Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - Meint de Vries (980) 1-19Partij
   DCH Heerenveen 2  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Marten Zijlstra (959) - Han Borgman (1158) 0-28Partij
 Jelte Veld (1079) - Jeroen Goudt (1314) 0-26Partij  
 Jelle Jongsma (948) - Juri Geisenblas (1188) 1-13Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Igor Chartoriyski (1299) 0-27Partij  
 Geert van der Molen (935) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-14Partij
 Durk Smidstra (1049) - Ludwig Munnink (879) 2-09Partij
 Johnny Modderman (1085) - Jonathan Wilbrink (1055) 1-110Partij  
 Sipke Wagenaar  - Ronald Keijzer (986) 1-15Partij  
 Martin Boersbroek (995) - Luit Haan (977) 1-11Partij
 Pieter de Vries (889) - Jan Hoven (935) 2-02Partij
za 26-11-2016     Roden/Leek  -   Damkring Emmeloord  
10
-
10
 Roel de Vries (1151) - Teunis Snoek (1028) 1-17Partij
 Bert Honderd (1028) - Arnold Scharft (1127) 1-110Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Cor Koene (1117) 1-12Partij  
 Jouke de Haan (1060) - Jacob Post (1173) 0-28Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Jan Snijder (949) 1-13Partij  
 Jan Harm Alkema (1171) - Marthy van Houtert (1162) 2-05Partij
 Bert Begeman (1092) - Jan Marten van der Reest (1196) 2-06Partij
 Fokke Smid (964) - Arie Hoonstra (904) 0-29Partij
 Rob Helwerda (1047) - Jacob Poortinga (1070) 1-14Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Menko van Dijk (1120) 1-11Partij
   Hijken DTC 2  -   Fortuin Dokkum  
14
-
6
 Bert Dollekamp (1191) - Bouwe Ringnalda (968) 2-07Partij
 Siep Buurke (1235) - Linze Houwink (1139) 2-06Partij
 Rob Knevel (1043) - Willem Nuveld (1075) 1-14Partij
 Benjo Verberkt (1156) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-15Partij
 Jan Mente Drent (1340) - Arend Dijkstra (1020) 2-08Partij
 Rik Smit (1108) - Jetze Hoogterp (1056) 1-13Partij
 Jaap Knipper (1109) - Alex Hoekstra (893) 2-010Partij
 Berend Plijter (1063) - Henk Bosgraaf (1014) 1-19Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Binne Brouwer (1105) 0-22Partij
 Hilko Koning (1083) - Piet Pieters (1027) 2-01Partij  
   De Oldehove  -   BDV Borne  
11
-
9
 Nick de la Fonteyne (1096) - Leo Springer (1105) 1-14Partij  
 Bob Nuys (1061) - Anton Jurg (1238) 1-13Partij
 Bernard Post (1121) - Nico Rosink (1177) 1-15Partij
 Oege Dijkstra (1284) - Frank Eektimmerman (1127) 2-08Partij  
 Jan Algra (1324) - Gertjan Kolsté (1234) 2-010Partij  
 Engel Vrouwe  - Michiel Hagreis (1057) 0-29Partij  
 Theo Wolthers (787) - Jan Bosch (1043) 1-17Partij
 Hylke Dykstra (976) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-02Partij  
 Lucas Huitema (815) - Gerald Krol (796) 0-21Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Gerrit Bosch (963) 1-16Partij
   Lelystad  -   OG Drachten  
5
-
15
 Wijnand Groen (969) - Wopke de Vries (1139) 0-21Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Jeroen Cremers (1117) 0-22Partij
 Valentino Tjokro (1066) - Iskander Al Sarayfi (1104) 1-17Partij
 Huub Nollet (1190) - Gabriël Heerema (1391) 0-24Partij
 Sam Pryor (1057) - Henk Jonker (1063) 0-29Partij
 Boike Mathoera (908) - Peter Achterstraat (1125) 0-28Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Jan Hoogterp (1238) 1-110Partij
 Cees Barends (962) - Richard Koot (1174) 1-15Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Eake Roosma (922) 1-13Partij
 Dirk van Roozelaar (893) - Anne Veenstra (826) 1-16Partij
 Ronde 7
za 10-12-2016     MTB Hoogeveen 2  -   Lelystad  
11
-
9
 Alexander Slot (1058) - Don Khedoe (993) 0-23Partij
 Bé Eggens (1228) - Bert Zijlstra (1056) 1-19Partij
 Gert Bosker (1202) - Valentino Tjokro (1066) 2-01Partij
 Nicole de Vries (965) - Sam Pryor (1057) 2-05Partij
 Wouter Sosef (883) - Huub Nollet (1190) 1-14Partij
 Bé Brakels (862) - Cyril Sluisdom (1020) 0-28Partij
 Jan Bazuin (857) - Boike Mathoera (908) 1-12Partij
 Aike Smid (1028) - Ricardo Tong Sang (1075) 1-16Partij
 Gerard Bruins (988) - Cees Barends (962) 2-07Partij
 Meint de Vries (980) - Wiebren de Vries (1006) 1-110Partij
   OG Drachten  -   De Oldehove  
10
-
10
 Gabriël Heerema (1391) - Bernard Post (1121) 2-03Partij
 Jeroen Cremers (1117) - Bob Nuys (1061) 1-16Partij
 Jan Hoogterp (1238) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-15Partij  
 Wopke de Vries (1139) - Jan Algra (1324) 1-14Partij
 Peter Achterstraat (1125) - Munkhtuya Nasanbayar (1161) 1-18Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Oege Dijkstra (1284) 1-110Partij
 Richard Koot (1174) - Theo Wolthers (787) 1-19Partij
 Henk Jonker (1063) - Piet Tuik (1203) 1-17Partij
 Eake Roosma (922) - Hylke Dykstra (976) 1-12Partij
 Piet van der Laan (713) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 0-21Partij
   Fortuin Dokkum  -   Roden/Leek  
9
-
11
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Jaap Huizinga (1051) 1-17Partij
 Piet Pieters (1027) - Eric van Sonderen (1268) 0-26Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Jouke de Haan (1060) 1-18Partij
 Willem Nuveld (1075) - Rob Helwerda (1047) 2-01Partij
 Bouwe Ringnalda (968) - Fokke Smid (964) 1-110Partij
 Arend Dijkstra (1020) - Dennie van Dijk (1082) 0-22Partij
 Linze Houwink (1139) - Roel de Vries (1151) 1-19Partij
 Binne Brouwer (1105) - Dick Holtman (1033) 1-15Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Bert Begeman (1092) 1-13Partij
 Minze Osinga (1029) - Bert Honderd (1028) 1-14Partij
   Damkring Emmeloord  -   DCH Heerenveen 2  
15
-
5
 Bé Hensen (850) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 1-110Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Ulbe Koopman (1009) 2-05Partij
 Cor Koene (1117) - Wim van der Molen (1080) 1-19Partij  
 Jacob Post (1173) - Jelle Jongsma (948) 2-02Partij  
 Alex Boxum (1169) - Sipke Wagenaar  2-03Partij  
 Arnold Scharft (1127) - Marten Zijlstra (959) 1-16Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Riekele Veldstra (988) 1-18Partij  
 Klaas Veldstra (1061) - Geert van der Molen (935) 2-04Partij  
 Teunis Snoek (1028) - Martin Boersbroek (995) 1-17Partij
 Marthy van Houtert (1162) - Bouke van der Werff (929) 2-01Partij
   EDC Enschede  -   DCH Heerenveen  
10
-
10
 Gino Schirinzi (1145) - Waylon Poot (1212) 1-18Partij  
 Juri Geisenblas (1188) - Gerben de Wit (1239) 0-24Partij
 Ronald Keijzer (986) - Peter Veltman (1195) 0-23Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Oscar Veltman (1149) 1-110Partij
 Luit Haan (977) - Tjipke Smedinga (1174) 1-16Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Sipke Doller (1206) 1-17Partij
 Jon Schoo (928) - Aize Plantinga (1063) 1-19Partij
 Han Borgman (1158) - Jelte Veld (1079) 1-15Partij  
 Igor Chartoriyski (1299) - Rinus Veenstra (1149) 2-02Partij
 Mattijs Meulenbeld (1128) - Johnny Modderman (1085) 2-01Partij
za 14-01-2017     BDV Borne  -   Hijken DTC 2  
10
-
10
 Frank Eektimmerman (1127) - Harry Vosmeijer (1114) 1-13Partij
 Niels Meijer (1075) - Rob Knevel (1043) 1-16Partij
 Nico Rosink (1177) - Bert Dollekamp (1191) 1-18Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Rik Smit (1108) 1-19Partij  
 Anton Jurg (1238) - Benjo Verberkt (1156) 1-12Partij  
 Leo Springer (1105) - Jaap Knipper (1109) 0-21Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Berend Plijter (1063) 1-17Partij
 Matthijs van Hofwegen (1133) - Wim Koopman (1046) 2-010Partij  
 Roelof-Jan de Haan (932) - Hilko Koning (1083) 1-15Partij  
 Henk de Lange (1065) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-14Partij
 Ronde 8
za 28-01-2017     EDC Enschede  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Jeroen Goudt (1314) - Gerard Bruins (988) 1-11Partij
 Igor Chartoriyski (1299) - Alexander Slot (1058) 1-15Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Nicole de Vries (965) 2-010Partij
 Han Borgman (1158) - Bé Brakels (862) 1-14Partij
 Luit Haan (977) - Jan Bazuin (857) 2-06Partij
 Jon Schoo (928) - Gert Bosker (1202) 0-27Partij
 Ronald Keijzer (986) - Wouter Sosef (883) 0-23Partij
 Gino Schirinzi (1145) - Renco Oostindjer (640) 2-02Partij
 Jonathan Wilbrink (1055) - Mathijs Sprakel (954) 2-08Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Aike Smid (1028) 1-19Partij
   De Oldehove  -   Lelystad  
11
-
9
 Jan Algra (1324) - Dirk van Roozelaar (893) 2-01Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1161) - Ricardo Tong Sang (1075) 1-18Partij
 Bob Nuys (1061) - Boike Mathoera (908) 1-12Partij
 Hylke Dykstra (976) - Sam Pryor (1057) 1-14Partij
 Lucas Huitema (815) - Valentino Tjokro (1066) 0-23Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Cyril Sluisdom (1020) 1-19Partij
 Bernard Post (1121) - Don Khedoe (993) 2-07Partij
 Nick de la Fonteyne (1096) - Bert Zijlstra (1056) 1-15Partij
 Oege Dijkstra (1284) - Wiebren de Vries (1006) 1-110Partij
 Theo Wolthers (787) - Cees Barends (962) 1-16Partij
za 11-02-2017     DCH Heerenveen  -   Damkring Emmeloord  
13
-
7
 Gerben de Wit (1239) - Cor Koene (1117) 2-05Partij
 Peter Veltman (1195) - Marthy van Houtert (1162) 1-12Partij
 Sipke Doller (1206) - Arnold Scharft (1127) 1-13Partij  
 Johan Teake Dekker (1341) - Klaas Veldstra (1061) 2-01Partij  
 Waylon Poot (1212) - Jan Marten van der Reest (1196) 2-010Partij
 Oscar Veltman (1149) - Alex Boxum (1169) 2-07Partij
 Aize Plantinga (1063) - Juriaan Romkes (1005) 0-28Partij  
 Rinus Veenstra (1149) - IJsbrand Haven (1235) 1-14Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Jacob Post (1173) 2-06Partij
 Henk Hosper (1131) - Teunis Snoek (1028) 0-29Partij  
   DCH Heerenveen 2  -   Fortuin Dokkum  
9
-
11
 Johnny Modderman (1085) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-14Partij
 Wim van der Molen (1080) - Linze Houwink (1139) 1-13Partij
 Marten Zijlstra (959) - Jetze Hoogterp (1056) 1-15Partij
 Jelte Veld (1079) - Bouwe Ringnalda (968) 0-22Partij
 Jelle Jongsma (948) - Willem Nuveld (1075) 1-11Partij
 Ulbe Koopman (1009) - Alex Hoekstra (893) 1-19Partij
 Geert van der Molen (935) - Binne Brouwer (1105) 1-16Partij
 Sipke Wagenaar  - Henk Bosgraaf (1014) 2-07Partij
 Riekele Veldstra (988) - Sjoerd Bloem (931) 0-28Partij
 Pieter de Vries (889) - Minze Osinga (1029) 1-110Partij
   Roden/Leek  -   BDV Borne  
12
-
8
 Bert Honderd (1028) - Gertjan Kolsté (1234) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Leo Springer (1105) 1-12Partij
 Bert Begeman (1092) - Anton Jurg (1238) 0-26Partij
 Jouke de Haan (1060) - Henk de Lange (1065) 1-15Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - niet opgekomen  2-01R
 Jaap Huizinga (1051) - Matthijs van Hofwegen (1133) 1-17Partij
 Fokke Smid (964) - Peter van Esch (873) 2-09Partij
 Roel de Vries (1151) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-03Partij
 Ilse Barf (777) - Michiel Hagreis (1057) 1-110Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Gerald Krol (796) 2-08Partij
   Hijken DTC 2  -   OG Drachten  
14
-
6
 Jan Mente Drent (1340) - Gabriël Heerema (1391) 2-07Partij  
 Siep Buurke (1235) - Jan Hoogterp (1238) 1-18Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Iskander Al Sarayfi (1104) 2-06Partij
 Hans van der Laan (1078) - Richard Koot (1174) 1-14Partij  
 Hilko Koning (1083) - Wopke de Vries (1139) 0-29Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Peter Achterstraat (1125) 1-110Partij
 Rik Smit (1108) - Germ Kooi (881) 2-03Partij  
 Berend Plijter (1063) - Eake Roosma (922) 2-02Partij
 Jaap Knipper (1109) - Anne Veenstra (826) 2-01Partij
 Harry Vosmeijer (1114) - Tjeerd Jaasma (844) 1-15Partij
 Ronde 9
za 21-01-2017     MTB Hoogeveen 2  -   De Oldehove  
9
-
11
 Gert Bosker (1202) - Jan Algra (1324) 1-17Partij
 Alexander Slot (1058) - Piet Tuik (1203) 1-110Partij
 Bé Brakels (862) - Oege Dijkstra (1284) 0-21Partij
 Jan Bazuin (857) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 1-18Partij
 Meint de Vries (980) - Bob Nuys (1061) 1-19Partij
 Wouter Sosef (883) - Theo Wolthers (787) 1-14Partij  
 Gerard Bruins (988) - Lucas Huitema (815) 1-16Partij
 Nicole de Vries (965) - Hylke Dykstra (976) 0-25Partij
 Mathijs Sprakel (954) - Engel Vrouwe  2-03Partij
 Aike Smid (1028) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-12Partij
   Lelystad  -   Hijken DTC 2  
8
-
12
 Cees Barends (962) - Henk Kalk (1251) 0-27Partij
 Boike Mathoera (908) - Jan Mente Drent (1340) 0-24Partij
 Sam Pryor (1057) - Jaap Knipper (1109) 2-08Partij
 Dirk van Roozelaar (893) - Bert Dollekamp (1191) 0-26Partij
 Valentino Tjokro (1066) - Siep Buurke (1235) 1-110Partij
 Don Khedoe (993) - Herm Jan Brascamp (1101) 1-13Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Berend Plijter (1063) 1-19Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Rik Smit (1108) 1-11Partij
 Cyril Sluisdom (1020) - Gerhard Dunning (805) 0-22Partij  
 Wiebren de Vries (1006) - Benjo Verberkt (1156) 2-05Partij
   OG Drachten  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Gabriël Heerema (1391) - Jouke de Haan (1060) 2-010Partij
 Jan Hoogterp (1238) - Dennie van Dijk (1082) 1-17Partij
 Henk Jonker (1063) - Eric van Sonderen (1268) 1-19Partij
 Piet van der Laan (713) - Bert Honderd (1028) 0-24Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Jan Harm Alkema (1171) 0-25Partij  
 Jeroen Cremers (1117) - Bert Begeman (1092) 1-13Partij
 Richard Koot (1174) - Rob Helwerda (1047) 2-01Partij  
 Wopke de Vries (1139) - Ilse Barf (777) 2-06Partij
 Eake Roosma (922) - Roel de Vries (1151) 0-22Partij
 Tjeerd Jaasma (844) - Fokke Smid (964) 1-18Partij
   BDV Borne  -   DCH Heerenveen 2  
12
-
8
 Nico Rosink (1177) - Wim van der Molen (1080) 2-010Partij  
 Gertjan Kolsté (1234) - Jelte Veld (1079) 1-19Partij  
 Frank Eektimmerman (1127) - Jelle Jongsma (948) 1-16Partij  
 Anton Jurg (1238) - Marten Zijlstra (959) 2-03Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Riekele Veldstra (988) 1-18Partij
 Jan Bosch (1043) - Geert van der Molen (935) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (932) - Johnny Modderman (1085) 0-22Partij
 Leo Springer (1105) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 1-15Partij
 Gerald Krol (796) - Ulbe Koopman (1009) 0-27Partij
 Gerrit Bosch (963) - Bouke van der Werff (929) 2-04Partij
   Fortuin Dokkum  -   DCH Heerenveen  
6
-
14
 Bouwe Ringnalda (968) - Johan Teake Dekker (1341) 0-23Partij  
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerben de Wit (1239) 1-15Partij  
 Linze Houwink (1139) - Waylon Poot (1212) 0-210Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Sipke Doller (1206) 1-17Partij  
 Alex Hoekstra (893) - Peter Veltman (1195) 0-22Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Tjipke Smedinga (1174) 0-29Partij
 Binne Brouwer (1105) - Oscar Veltman (1149) 1-18Partij
 Minze Osinga (1029) - Aize Plantinga (1063) 1-16Partij
 Piet Pieters (1027) - Rinus Veenstra (1149) 1-14Partij
 Willem Nuveld (1075) - Anne Dekker (1064) 1-11Partij
   Damkring Emmeloord  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Menko van Dijk (1120) - Jonathan Wilbrink (1055) 1-110Partij  
 Arnold Scharft (1127) - Juri Geisenblas (1188) 1-13Partij
 Jacob Post (1173) - Mattijs Meulenbeld (1128) 0-28Partij
 Cor Koene (1117) - Luit Haan (977) 2-07Partij
 Alex Boxum (1169) - Raphaël Zdoroviak (1183) 1-16Partij
 Bart Jonker (1006) - Igor Chartoriyski (1299) 0-24Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Jeroen Goudt (1314) 0-21Partij
 Klaas Veldstra (1061) - Gino Schirinzi (1145) 0-22Partij
 Marthy van Houtert (1162) - Jon Schoo (928) 1-15Partij
 Jan Marten van der Reest (1196) - Jan Hoven (935) 2-09Partij
 Ronde 10
za 04-02-2017     Damkring Emmeloord  -   MTB Hoogeveen 2  
16
-
4
 Jan Snijder (949) - Gerard Bruins (988) 2-09Partij  
 Arnold Scharft (1127) - Meint de Vries (980) 1-17Partij  
 Cor Koene (1117) - Gert Bosker (1202) 1-15Partij
 IJsbrand Haven (1235) - Jan Bazuin (857) 2-02Partij
 Joop Kip (1013) - Alexander Slot (1058) 1-11Partij
 Juriaan Romkes (1005) - Bé Brakels (862) 2-04Partij  
 Jan Marten van der Reest (1196) - Wouter Sosef (883) 2-06Partij
 Menko van Dijk (1120) - Mathijs Sprakel (954) 1-110Partij
 Marthy van Houtert (1162) - Aike Smid (1028) 2-08Partij
 Teunis Snoek (1028) - Nicole de Vries (965) 2-03Partij
   EDC Enschede  -   Fortuin Dokkum  
13
-
7
 Gino Schirinzi (1145) - Sjoerd Bloem (931) 2-02Partij
 Han Borgman (1158) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-17Partij
 Jeroen Goudt (1314) - Henk Bosgraaf (1014) 2-03Partij
 Juri Geisenblas (1188) - Jetze Hoogterp (1056) 1-19Partij
 Luit Haan (977) - Willem Nuveld (1075) 1-14Partij
 Ronald Keijzer (986) - Bouwe Ringnalda (968) 0-26Partij
 Raphaël Zdoroviak (1183) - Alex Hoekstra (893) 1-110Partij
 Jon Schoo (928) - Binne Brouwer (1105) 1-15Partij
 Jan Hoven (935) - niet opgekomen  2-01R
 Jonathan Wilbrink (1055) - Piet Pieters (1027) 2-08Partij
   DCH Heerenveen  -   BDV Borne  
12
-
8
 Tjipke Smedinga (1174) - Anton Jurg (1238) 2-02Partij  
 Peter Veltman (1195) - Leo Springer (1105) 1-16Partij  
 Gerben de Wit (1239) - Peter van Esch (873) 1-17Partij  
 Johan Teake Dekker (1341) - Gerald Krol (796) 2-08Partij  
 Oscar Veltman (1149) - Gertjan Kolsté (1234) 0-24Partij
 Henk Hosper (1131) - Jan Bosch (1043) 1-13Partij
 Aize Plantinga (1063) - Frank Eektimmerman (1127) 1-19Partij
 Rinus Veenstra (1149) - Michiel Hagreis (1057) 2-010Partij
 Anne Dekker (1064) - Nico Rosink (1177) 0-25Partij
 Sipke Doller (1206) - Roelof-Jan de Haan (932) 2-01Partij
   DCH Heerenveen 2  -   OG Drachten  
7
-
13
 Jelle Jongsma (948) - Wopke de Vries (1139) 0-22Partij
 Riekele Veldstra (988) - Iskander Al Sarayfi (1104) 0-28Partij  
 Geert van der Molen (935) - Gabriël Heerema (1391) 0-21Partij
 Wim van der Molen (1080) - Jan Hoogterp (1238) 0-23Partij
 Waylon Poot (1212) - Richard Koot (1174) 1-110Partij
 Jelte Veld (1079) - Anne Veenstra (826) 1-15Partij
 Johnny Modderman (1085) - Tjeerd Jaasma (844) 2-04Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (981) - Peter Achterstraat (1125) 1-19Partij
 Marten Zijlstra (959) - Eake Roosma (922) 1-17Partij
 Martin Boersbroek (995) - Germ Kooi (881) 1-16Partij
   Roden/Leek  -   Lelystad  
13
-
7
 Roel de Vries (1151) - Wiebren de Vries (1006) 0-210Partij
 Fokke Smid (964) - Sam Pryor (1057) 1-17Partij
 Jan Harm Alkema (1171) - Valentino Tjokro (1066) 1-19Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Bert Zijlstra (1056) 1-14Partij
 Bert Begeman (1092) - Cyril Sluisdom (1020) 1-13Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Ricardo Tong Sang (1075) 2-05Partij
 Bert Honderd (1028) - Dirk van Roozelaar (893) 2-08Partij
 Jouke de Haan (1060) - Cees Barends (962) 1-12Partij
 Jaap Huizinga (1051) - Wijnand Groen (969) 2-06Partij
 Rob Helwerda (1047) - Hans Larooij (851) 2-01Partij
   Hijken DTC 2  -   De Oldehove  
12
-
8
 Jan Mente Drent (1340) - Jan Algra (1324) 1-110Partij
 Rik Smit (1108) - Nick de la Fonteyne (1096) 1-13Partij  
 Henk Kalk (1251) - Oege Dijkstra (1284) 1-16Partij
 Siep Buurke (1235) - Bob Nuys (1061) 2-01Partij
 Jaap Knipper (1109) - Bernard Post (1121) 0-27Partij
 Berend Plijter (1063) - Theo Wolthers (787) 1-15Partij  
 Hilko Koning (1083) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 1-14Partij
 Benjo Verberkt (1156) - Engel Vrouwe  2-09Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Lucas Huitema (815) 2-02Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Hylke Dykstra (976) 1-18Partij  
 Ronde 11
za 18-02-2017     Hijken DTC 2  -   MTB Hoogeveen 2  
15
-
5
 Hilko Koning (1083) - Nicole de Vries (965) 2-01Partij
 Jan Mente Drent (1340) - Bé Brakels (862) 2-04Partij
 Henk Kalk (1251) - Alexander Slot (1058) 2-08Partij
 Siep Buurke (1235) - Gerard Bruins (988) 2-010Partij
 Bert Dollekamp (1191) - Jan Bazuin (857) 2-07Partij
 Rik Smit (1108) - Aike Smid (1028) 2-02Partij
 Jaap Knipper (1109) - Gert Bosker (1202) 0-23Partij
 Herm Jan Brascamp (1101) - Mathijs Sprakel (954) 1-19Partij
 Wim Koopman (1046) - Wouter Sosef (883) 0-26Partij
 Berend Plijter (1063) - Meint de Vries (980) 2-05Partij
   De Oldehove  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Oege Dijkstra (1284) - Dennie van Dijk (1082) 1-14Partij
 Bernard Post (1121) - Bert Honderd (1028) 1-19Partij
 Jan Algra (1324) - Eric van Sonderen (1268) 2-08Partij
 Piet Tuik (1203) - Jouke de Haan (1060) 2-010Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (952) - Jaap Huizinga (1051) 1-16Partij
 Theo Wolthers (787) - Jan Harm Alkema (1171) 0-21Partij
 Engel Vrouwe  - Bert Begeman (1092) 0-22Partij
 Nick de la Fonteyne (1096) - Roel de Vries (1151) 2-05Partij
 Lucas Huitema (815) - Fokke Smid (964) 0-23Partij
 Hylke Dykstra (976) - Henk van den Berg (826) 1-17Partij
   Lelystad  -   DCH Heerenveen 2  
9
-
11
 Cyril Sluisdom (1020) - Johnny Modderman (1085) 2-06Partij
 Cees Barends (962) - Jelte Veld (1079) 0-27Partij
 Bert Zijlstra (1056) - Wim van der Molen (1080) 1-19Partij
 Wiebren de Vries (1006) - Marten Zijlstra (959) 0-28Partij
 Ricardo Tong Sang (1075) - Jelle Jongsma (948) 1-15Partij
 Wijnand Groen (969) - Geert van der Molen (935) 0-21Partij
 Sam Pryor (1057) - Ulbe Koopman (1009) 2-02Partij
 Boike Mathoera (908) - Iepie Poepjes-Koopman (981) 1-14Partij
 Valentino Tjokro (1066) - Riekele Veldstra (988) 1-110Partij
 Don Khedoe (993) - Martin Boersbroek (995) 1-13Partij
   OG Drachten  -   DCH Heerenveen  
10
-
10
 Gabriël Heerema (1391) - Johan Teake Dekker (1341) 2-0Partij  
 Jan Hoogterp (1238) - Gerben de Wit (1239) 2-0Partij
 Iskander Al Sarayfi (1104) - Tjipke Smedinga (1174) 1-1Partij  
 Wopke de Vries (1139) - Peter Veltman (1195) 1-1Partij
 Peter Achterstraat (1125) - Waylon Poot (1212) 1-1Partij
 Richard Koot (1174) - Sipke Doller (1206) 1-12Partij  
 Anne Veenstra (826) - Rinus Veenstra (1149) 0-21Partij
 Germ Kooi (881) - Aize Plantinga (1063) 1-1Partij
 Tjeerd Jaasma (844) - Henk Hosper (1131) 0-2Partij
 Piet van der Laan (713) - Anne Dekker (1064) 1-1Partij
   BDV Borne  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Jan Bosch (1043) - Igor Chartoriyski (1299) 0-210Partij  
 Nico Rosink (1177) - Jeroen Goudt (1314) 1-18Partij  
 Frank Eektimmerman (1127) - Han Borgman (1158) 2-02Partij
 Gertjan Kolsté (1234) - Mattijs Meulenbeld (1128) 1-15Partij
 Leo Springer (1105) - Juri Geisenblas (1188) 2-07Partij
 Michiel Hagreis (1057) - Gino Schirinzi (1145) 1-19Partij  
 Roelof-Jan de Haan (932) - Raphaël Zdoroviak (1183) 0-23Partij  
 Peter van Esch (873) - Jonathan Wilbrink (1055) 0-21Partij  
 Anton Jurg (1238) - Luit Haan (977) 1-14Partij  
 Gerald Krol (796) - Jon Schoo (928) 1-16Partij  
   Fortuin Dokkum  -   Damkring Emmeloord  
8
-
12
 Linze Houwink (1139) - IJsbrand Haven (1235) 2-09Partij
 Jetze Hoogterp (1056) - Jan Marten van der Reest (1196) 0-210Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Klaas Veldstra (1061) 1-17Partij
 Willem Nuveld (1075) - Alex Boxum (1169) 0-22Partij  
 Bouwe Ringnalda (968) - Marthy van Houtert (1162) 1-18Partij
 Arend Dijkstra (1020) - Cor Koene (1117) 0-24Partij
 Binne Brouwer (1105) - Menko van Dijk (1120) 0-23Partij
 Piet Pieters (1027) - Teunis Snoek (1028) 0-21Partij
 Sjoerd Bloem (931) - Bart Jonker (1006) 2-06Partij
 Henk Bosgraaf (1014) - Arie Hoonstra (904) 2-05Partij