Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

 

Klasse: 1e klasse A   

 Ronde 1
za 16-09-2017     BDV Borne  -   MTB Hoogeveen 2  
11
-
9
 Nico Rosink (1183) - Gert Bosker (1208) 0-28Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Wouter Sosef (963) 2-02Partij
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Alexander Slot (1063) 1-15Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Nicole de Vries (965) 2-07Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Gerard Bruins (981) 0-29Partij
 Anton Jurg (1235) - Jan Bazuin (897) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Meint de Vries (988) 2-010Partij
 Jan Koerselman (963) - Renco Oostindjer (852) 0-24Partij
 Johan Essink (1061) - Mathijs Sprakel (961) 1-16Partij
 Leo Springer (1092) - Roland Kreeft (839) 1-13Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Dokkum  
10
-
10
 Johnny Modderman (1073) - Sjoerd Bloem (952) 2-05Partij
 Wim van der Molen (1072) - Linze Houwink (1150) 0-26Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-17Partij
 Jelte Veld (1060) - Jetze Hoogterp (1051) 1-14Partij
 Riekele Veldstra (987) - Arend Dijkstra (1006) 2-08Partij
 Anne Dekker (1046) - Bouwe Ringnalda (960) 0-29Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Willem Nuveld (1080) 2-01Partij
 Sipke Wagenaar (985) - Binne Brouwer (1101) 0-210Partij
 Geert van der Molen (965) - Henk Bosgraaf (1027) 1-12Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Alex Hoekstra (913) 1-13Partij
   ADG  -   Damcombinatie Fryslân 2  
15
-
5
 Gerrit de Bruijn (1215) - Bernard Post (1131) 2-08Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Bert Oegema (1037) 2-010Partij
 Harry de Waard (1196) - Nick de la Fonteyne (1110) 2-07Partij
 Cees Strooper (1331) - Hans Zondervan (1187) 2-02Partij
 Hans Mulder (1106) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 1-15Partij
 Bryan Brank (1062) - Danny Ruiter (1014) 2-04Partij
 Wim Martin (1089) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-23Partij
 Marcel Everloo (1071) - Tjalling Oegema (1054) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Arnold Wiegersma (989) 1-19Partij
 Frits Stuger (990) - niet opgekomen  2-01R
   OG Drachten  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Gabriël Heerema (1391) - Raphaël Zdoroviak (1190) 2-09Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jeroen Goudt (1298) 1-14Partij
 Peter Boonstra (1180) - Pascal Boenders (875) 1-13Partij
 Richard Koot (1167) - Juri Geisenblas (1177) 0-27Partij
 Wopke de Vries (1167) - Igor Chartoriyski (1313) 0-25Partij
 Henk Jonker (1074) - Gino Schirinzi (1159) 1-110Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Han Borgman (1153) 2-06Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-18Partij
 Jorrit Ensing  - Jan Hoven (910) 1-12Partij
 niet opgekomen  - Luit Haan (979) 0-21R
   Winschoten  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Geert Lubberink (984) - Erik Bakker (1057) 2-02Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Maikel van den Esker (1096) 2-05Partij
 Henk Prak (1013) - Albert Lusink (1096) 1-11Partij
 Benny Dekens (1071) - Gerard Blok (1063) 2-09Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 2-04Partij
 Han Braakhuis (971) - Harry Beekman (1083) 1-110Partij
 Jan Aeilkema (973) - Freek Jongerman (936) 1-17Partij
 Johan Mulder (916) - Henk van Renselaar (944) 0-28Partij
 Martin Viel (898) - Gerrit Eilander (925) 0-26Partij
 Jan Starke (838) - Henk Mostert Azn (1091) 1-13Partij
   Roden/Leek  -   Damkring Emmeloord  
12
-
8
 Dennie van Dijk (1083) - Cor Koene (1120) 2-01Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Alex Boxum (1159) 1-18Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Jan Snijder (965) 2-04Partij
 Bert Honderd (1032) - Bé Hensen (861) 2-010Partij
 Fokke Smid (973) - Klaas Veldstra (1058) 1-19Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - IJsbrand Haven (1222) 1-17Partij
 Jouke de Haan (1040) - Marthy van Houtert (1155) 1-15Partij
 Rob Helwerda (1026) - Jacob Poortinga (1067) 0-23Partij
 Roel de Vries (1137) - Bart Jonker (989) 2-06Partij
 Jannes de Vries (945) - Menko van Dijk (1147) 0-22Partij
 Ronde 2
za 30-09-2017     MTB Hoogeveen 2  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Gerard Bruins (981) - Menko van Dijk (1147) 1-19Partij
 Aike Smid (1023) - Alex Boxum (1159) 1-16Partij
 Alexander Slot (1063) - Cor Koene (1120) 1-12Partij
 Bé Eggens (1240) - IJsbrand Haven (1222) 1-13Partij
 Gert Bosker (1208) - Arnold Scharft (1148) 2-08Partij
 Wouter Sosef (963) - Klaas Veldstra (1058) 1-110Partij
 Renco Oostindjer (852) - Arie Hoonstra (904) 0-24Partij
 Nicole de Vries (965) - Teunis Snoek (1050) 2-07Partij
 Roland Kreeft (839) - Marthy van Houtert (1155) 0-21Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-25Partij
   Eye-t Webdesign  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Henk van Renselaar (944) - Jan Harm Alkema (1183) 1-17Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Eric van Sonderen (1268) 1-12Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Bert Begeman (1089) 1-16Partij
 Erik Bakker (1057) - Rob Helwerda (1026) 1-19Partij
 Albert Lusink (1096) - Roel de Vries (1137) 1-15Partij
 Freek Jongerman (936) - Jaap Huizinga (1052) 0-23Partij
 Gerrit Eilander (925) - Fokke Smid (973) 1-18Partij
 Gerard Blok (1063) - Jouke de Haan (1040) 0-24Partij
 Harry Beekman (1083) - Dennie van Dijk (1083) 2-01Partij
 Henk Mostert Jzn (839) - Evert Faber (989) 2-010Partij
   EDC Enschede  -   Winschoten  
16
-
4
 Igor Chartoriyski (1313) - Benny Dekens (1071) 2-05Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Geert Lubberink (984) 1-16Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Jan Aeilkema (973) 1-19Partij
 Han Borgman (1153) - Gerco Lubberink (1049) 2-07Partij
 Marieke Altena (950) - Martin Viel (898) 1-12Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Henk Prak (1013) 2-010Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Han Braakhuis (971) 2-04Partij
 Jan Hoven (910) - Dirk Wammes (707) 2-08Partij
 Luit Haan (979) - Jan Starke (838) 1-13Partij
 Jon Schoo (930) - Johan Tuenter  2-01Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   OG Drachten  
9
-
11
 Erwin Heslinga (1251) - Gabriël Heerema (1391) 1-1Partij
 Bert Oegema (1037) - Wopke de Vries (1167) 0-24Partij
 Durk de Vries (1050) - Iskander Al Sarayfi (1092) 1-17Partij
 Danny Ruiter (1014) - Henk Jonker (1074) 0-21Partij
 Bernard Post (1131) - Tjeerd Jaasma (837) 2-08Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Richard Koot (1167) 1-19Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Jan Hoogterp (1236) 1-12Partij
 Soerish Badal (1090) - Anne Veenstra (816) 1-13Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Rudolf Smedinga (1187) 1-16Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Jorrit Ensing  1-15Partij
   Dokkum  -   ADG  
7
-
13
 Henk Bosgraaf (1027) - Cees Strooper (1331) 0-210Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Harry de Waard (1196) 0-24Partij
 Sjoerd Bloem (952) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-23Partij
 Willem Nuveld (1080) - Ton Bollebakker (1228) 0-22Partij
 Linze Houwink (1150) - Bryan Brank (1062) 1-17Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Marcel Everloo (1071) 1-18Partij
 Jetze Hoogterp (1051) - Hans Mulder (1106) 1-16Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Wim Martin (1089) 1-15Partij
 Binne Brouwer (1101) - Nico Kruijswijk (1018) 1-19Partij
 Piet Pieters (1024) - Frits Stuger (990) 2-01Partij
   BDV Borne  -   DCH Heerenveen 2  
10
-
10
 Gerald Krol (813) - Ulbe Koopman (1004) 0-21Partij
 Anton Jurg (1235) - Jelte Veld (1060) 1-12Partij
 Nico Rosink (1183) - Wim van der Molen (1072) 1-110Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Marten Zijlstra (970) 1-18Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Anne Dekker (1046) 1-15Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Riekele Veldstra (987) 2-06Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Martin Boersbroek (1000) 2-03Partij
 Jan Koerselman (963) - Geert van der Molen (965) 0-24Partij
 Johan Essink (1061) - Sipke Wagenaar (985) 1-19Partij
 Leo Springer (1092) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-17Partij
 Ronde 3
za 28-10-2017     DCH Heerenveen 2  -   MTB Hoogeveen 2  
14
-
6
 Anne Dekker (1046) - Gerard Bruins (981) 2-01Partij
 Jelte Veld (1060) - Alexander Slot (1063) 1-14Partij
 Johnny Modderman (1073) - Gert Bosker (1208) 0-210Partij
 Wim van der Molen (1072) - Jan Bazuin (897) 2-03Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Nicole de Vries (965) 2-07Partij
 Henk Hosper (1125) - Meint de Vries (988) 2-09Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Wouter Sosef (963) 1-15Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Bé Brakels (871) 2-02Partij
 Geert van der Molen (965) - Aike Smid (1023) 1-16Partij
 Riekele Veldstra (987) - Mathijs Sprakel (961) 1-18Partij
   ADG  -   BDV Borne  
11
-
9
 Ton Bollebakker (1228) - Anton Jurg (1235) 0-24Partij
 Cees Strooper (1331) - Michiel Hagreis (1054) 2-08Partij
 Wim Martin (1089) - Gertjan Kolsté (1219) 0-25Partij
 Marcel Everloo (1071) - Nico Rosink (1183) 0-27Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Leo Springer (1092) 0-23Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Jos Moorman (773) 2-09Partij
 Frits Stuger (990) - Fons ten Broeke  2-01Partij
 Bryan Brank (1062) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-110Partij
 Harry de Waard (1196) - Jan Koerselman (963) 2-02Partij
 Jaco van Maanen  - Gerald Krol (813) 2-06Partij
   OG Drachten  -   Dokkum  
11
-
9
 Peter Boonstra (1180) - Jetze Hoogterp (1051) 1-1Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Linze Houwink (1150) 2-0Partij
 Wopke de Vries (1167) - Alex Hoekstra (913) 2-0Partij
 Jeroen Cremers (1119) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-1Partij
 Richard Koot (1167) - Sjoerd Bloem (952) 1-1Partij
 Tjeerd Jaasma (837) - Bouwe Ringnalda (960) 0-2Partij
 Henk Jonker (1074) - Dirk Sinnema  1-1Partij
 Jorrit Ensing  - Piet Pieters (1024) 0-2Partij
 Harmen Jonker (996) - Willem Nuveld (1080) 2-0Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Binne Brouwer (1101) 1-1Partij
   Winschoten  -   Damcombinatie Fryslân 2  
10
-
10
 Geert Lubberink (984) - Nick de la Fonteyne (1110) 1-11Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Durk de Vries (1050) 2-02Partij
 Henk Prak (1013) - Bernard Post (1131) 1-18Partij
 Benny Dekens (1071) - Erwin Heslinga (1251) 1-19Partij
 Jan Aeilkema (973) - Arnold Wiegersma (989) 1-16Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 2-05Partij
 Martin Viel (898) - Kerst Hoekstra (1063) 1-13Partij
 Han Braakhuis (971) - Piet Leijenaar (1091) 0-210Partij
 Johan Mulder (916) - Danny Ruiter (1014) 1-14Partij
 Ben Haan (997) - Bert Oegema (1037) 0-27Partij
   Roden/Leek  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Dennie van Dijk (1083) - Raphaël Zdoroviak (1190) 1-11Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Paul van de Veen (1045) 1-19Partij
 Jouke de Haan (1040) - Igor Chartoriyski (1313) 0-27Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Juri Geisenblas (1177) 0-24Partij
 Bert Honderd (1032) - Han Borgman (1153) 1-12Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Jeroen Goudt (1298) 1-13Partij
 Rob Helwerda (1026) - Marieke Altena (950) 1-18Partij
 Roel de Vries (1137) - Jan Hoven (910) 2-05Partij
 Fokke Smid (973) - Gino Schirinzi (1159) 0-26Partij
 Jannes de Vries (945) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-110Partij
   Damkring Emmeloord  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Menko van Dijk (1147) - Albert Lusink (1096) 1-11Partij
 Arnold Scharft (1148) - Henk Mostert Azn (1091) 1-14Partij
 Alex Boxum (1159) - Henk van Renselaar (944) 2-07Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Harry Beekman (1083) 2-09Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Erik Bakker (1057) 1-12Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Maikel van den Esker (1096) 1-110Partij
 Jacob Post (1159) - Gerard Blok (1063) 2-08Partij
 Arie Hoonstra (904) - Gerrit Eilander (925) 0-26Partij
 Cor Koene (1120) - Freek Jongerman (936) 1-15Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-13Partij
 Ronde 4
za 11-11-2017     MTB Hoogeveen 2  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Gert Bosker (1208) - Henk van Renselaar (944) 2-010Partij
 Nicole de Vries (965) - Maikel van den Esker (1096) 0-23Partij
 Gerard Bruins (981) - Erik Bakker (1057) 1-19Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Henk Mostert Azn (1091) 1-12Partij
 Alexander Slot (1063) - Freek Jongerman (936) 2-06Partij
 Jan Bazuin (897) - Harry Beekman (1083) 0-28Partij
 Renco Oostindjer (852) - Albert Lusink (1096) 0-21Partij
 Meint de Vries (988) - Henk Mostert Jzn (839) 2-07Partij
 Roland Kreeft (839) - Gerard Blok (1063) 2-05Partij
 Aike Smid (1023) - Niek Regterschot (699) 2-04Partij
   EDC Enschede  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Arnold Scharft (1148) 1-12Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Jacob Post (1159) 0-24Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Klaas Veldstra (1058) 1-17Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Alex Boxum (1159) 0-28Partij
 Luit Haan (979) - Arie Hoonstra (904) 1-13Partij
 Han Borgman (1153) - Cor Koene (1120) 2-05Partij
 Igor Chartoriyski (1313) - Marthy van Houtert (1155) 0-29Partij
 Gerhard Kleinsman  - IJsbrand Haven (1222) 1-11Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Jan Marten van der Reest (1202) 1-110Partij
 Marieke Altena (950) - Menko van Dijk (1147) 2-06Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Roden/Leek  
11
-
9
 Bert Oegema (1037) - Jouke de Haan (1040) 2-05Partij
 Bernard Post (1131) - Dennie van Dijk (1083) 1-13Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Bert Honderd (1032) 2-08Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Jan Harm Alkema (1183) 0-21Partij
 Piet Tuik (1192) - Evert Faber (989) 1-17Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Bert Begeman (1089) 2-04Partij
 Durk de Vries (1050) - Jaap Huizinga (1052) 1-110Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Eric van Sonderen (1268) 1-19Partij
 Danny Ruiter (1014) - Fokke Smid (973) 1-16Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Roel de Vries (1137) 0-22Partij
   Dokkum  -   Winschoten  
13
-
7
 Jetze Hoogterp (1051) - Jan Aeilkema (973) 2-010Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Henk Prak (1013) 1-14Partij
 Linze Houwink (1150) - Benny Dekens (1071) 0-27Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerco Lubberink (1049) 1-1Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Katrinus Posthumus (1205) 1-12Partij
 Willem Nuveld (1080) - Geert Lubberink (984) 1-13Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Han Braakhuis (971) 2-09Partij
 Dirk Sinnema  - Martin Viel (898) 2-08Partij
 Binne Brouwer (1101) - Jan Starke (838) 2-06Partij
 Piet Pieters (1024) - Johan Mulder (916) 1-11Partij
   BDV Borne  -   OG Drachten  
10
-
10
 Anton Jurg (1235) - Gabriël Heerema (1391) 1-19Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Rudolf Smedinga (1187) 2-08Partij
 Nico Rosink (1183) - Iskander Al Sarayfi (1092) 2-04Partij
 Leo Springer (1092) - Henk Jonker (1074) 2-02Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Jan Hoogterp (1236) 1-13Partij
 Jan Bosch (1028) - Wopke de Vries (1167) 0-210Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Harmen Jonker (996) 1-17Partij
 Gerrit Bosch (967) - Richard Koot (1167) 0-21Partij
 Gerald Krol (813) - Jeroen Cremers (1119) 0-26Partij
 Jan Koerselman (963) - Jorrit Ensing  1-15Partij
   DCH Heerenveen 2  -   ADG  
6
-
14
 Martin Boersbroek (1000) - Harry de Waard (1196) 0-22Partij
 Wim van der Molen (1072) - Hans Mulder (1106) 1-11Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Bryan Brank (1062) 0-25Partij
 Jelte Veld (1060) - Cees Strooper (1331) 1-16Partij
 Riekele Veldstra (987) - Nico Kruijswijk (1018) 0-23Partij
 Henk Hosper (1125) - Gerrit de Bruijn (1215) 1-17Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Frits Stuger (990) 1-110Partij
 Anne Dekker (1046) - Wim Martin (1089) 0-24Partij
 Johnny Modderman (1073) - Edwin Feddema  0-28Partij
 Sipke Wagenaar (985) - André Heiwegen  2-09Partij
 Ronde 5
za 25-11-2017     ADG  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Cees Strooper (1331) - Gert Bosker (1208) 1-15Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Alexander Slot (1063) 2-01Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Wouter Sosef (963) 1-18Partij
 Bryan Brank (1062) - Nicole de Vries (965) 0-22Partij
 Wim Martin (1089) - Bé Brakels (871) 1-13Partij
 Harry de Waard (1196) - Mathijs Sprakel (961) 2-04Partij
 Frits Stuger (990) - Roland Kreeft (839) 1-17Partij
 Rutger Koetsier (1319) - Renco Oostindjer (852) 2-09Partij
 Hans Mulder (1106) - Aike Smid (1023) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Gerard Bruins (981) 1-110Partij
   OG Drachten  -   DCH Heerenveen 2  
16
-
4
 Richard Koot (1167) - Wim van der Molen (1072) 1-13Partij
 Wopke de Vries (1167) - Marten Zijlstra (970) 2-05Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-010Partij
 Peter Boonstra (1180) - Jelle Jongsma (945) 2-06Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Sipke Wagenaar (985) 2-04Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Anne Dekker (1046) 1-18Partij
 Henk Jonker (1074) - Geert van der Molen (965) 1-17Partij
 Jeroen Cremers (1119) - Riekele Veldstra (987) 2-09Partij
 Anne Veenstra (816) - Klaas Mondria (883) 2-01Partij
   Winschoten  -   BDV Borne  
11
-
9
 Henk Prak (1013) - Gertjan Kolsté (1219) 0-29Partij
 Benny Dekens (1071) - Nico Rosink (1183) 1-110Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Leo Springer (1092) 1-14Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Michiel Hagreis (1054) 1-12Partij
 Geert Lubberink (984) - Frank Eektimmerman (1141) 1-13Partij
 Martin Viel (898) - Matthijs van Hofwegen (1143) 1-18Partij
 Jan Aeilkema (973) - Jan Koerselman (963) 2-01Partij
 Johan Mulder (916) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-15Partij
 Han Braakhuis (971) - Fons ten Broeke  2-07Partij
 Jan Starke (838) - Gerald Krol (813) 1-16Partij
   Roden/Leek  -   Dokkum  
10
-
10
 Fokke Smid (973) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 0-23Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Jetze Hoogterp (1051) 1-11Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Willem Nuveld (1080) 1-12Partij
 Rob Helwerda (1026) - Linze Houwink (1150) 0-26Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Bouwe Ringnalda (960) 2-05Partij
 Roel de Vries (1137) - Binne Brouwer (1101) 2-08Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Dirk Sinnema  2-010Partij
 Bert Honderd (1032) - Piet Pieters (1024) 0-24Partij
 Jouke de Haan (1040) - Arend Dijkstra (1006) 1-19Partij
 Bert Begeman (1089) - Henk Bosgraaf (1027) 1-17Partij
   Damkring Emmeloord  -   Damcombinatie Fryslân 2  
7
-
13
 Jan Marten van der Reest (1202) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 1-17Partij
 Jacob Post (1159) - Piet Leijenaar (1091) 1-110Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Bert Oegema (1037) 0-29Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 2-05Partij
 Arie Hoonstra (904) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-22Partij
 Teunis Snoek (1050) - Tjalling Oegema (1054) 2-06Partij
 Alex Boxum (1159) - Erwin Heslinga (1251) 1-14Partij
 Bart Jonker (989) - Hans Zondervan (1187) 0-21Partij
 Cor Koene (1120) - Piet Tuik (1192) 0-23Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Bernard Post (1131) 0-28Partij
   Eye-t Webdesign  -   EDC Enschede  
3
-
17
 Maikel van den Esker (1096) - Han Borgman (1153) 1-16Partij
 Gerard Blok (1063) - Jeroen Goudt (1298) 0-22Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Juri Geisenblas (1177) 0-29Partij
 Albert Lusink (1096) - Gino Schirinzi (1159) 0-23Partij
 Henk van Renselaar (944) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-24Partij
 Harry Beekman (1083) - Igor Chartoriyski (1313) 0-27Partij
 Gerrit Eilander (925) - Marieke Altena (950) 0-25Partij
 Freek Jongerman (936) - Jon Schoo (930) 0-28Partij
 Gertie van Renselaar (934) - Luit Haan (979) 0-210Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Jan Hoven (910) 2-01Partij
 Ronde 6
za 09-12-2017     MTB Hoogeveen 2  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Aike Smid (1023) - Jeroen Goudt (1298) 0-26Partij
 Wouter Sosef (963) - Juri Geisenblas (1177) 2-07Partij
 Alexander Slot (1063) - Igor Chartoriyski (1313) 0-21Partij
 Gert Bosker (1208) - Pascal Boenders (875) 2-02Partij
 Meint de Vries (988) - Han Borgman (1153) 1-110Partij
 Gerard Bruins (981) - Jonathan Wilbrink (1088) 0-28Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Luit Haan (979) 2-09Partij
 Roland Kreeft (839) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-25Partij
 Renco Oostindjer (852) - Jon Schoo (930) 1-13Partij
 Nicole de Vries (965) - Gino Schirinzi (1159) 0-24Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Eye-t Webdesign  
16
-
4
 Nick de la Fonteyne (1110) - Paul Borreman (935) 2-02Partij
 Bert Oegema (1037) - Gerrit Eilander (925) 2-010Partij
 Durk de Vries (1050) - Harry Beekman (1083) 2-06Partij
 Bernard Post (1131) - Maikel van den Esker (1096) 2-08Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-19Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Henk Mostert Jzn (839) 2-03Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Albert Lusink (1096) 0-27Partij
 Danny Ruiter (1014) - Jaap Stegeman (831) 1-14Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Freek Jongerman (936) 2-05Partij
 Douwe Douma (951) - Henk Mostert Azn (1091) 2-01Partij
   Dokkum  -   Damkring Emmeloord  
10
-
10
 Linze Houwink (1150) - IJsbrand Haven (1222) 1-18Partij
 Willem Nuveld (1080) - Menko van Dijk (1147) 1-11Partij
 Jetze Hoogterp (1051) - Juriaan Romkes (1029) 2-07Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Jacob Post (1159) 1-19Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Cor Koene (1120) 0-23Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Arnold Scharft (1148) 0-26Partij
 Minze Osinga (1010) - Klaas Veldstra (1058) 1-110Partij
 Binne Brouwer (1101) - Bé Hensen (861) 2-04Partij
 Sjoerd Bloem (952) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-22Partij
 Piet Pieters (1024) - Teunis Snoek (1050) 2-05Partij
   BDV Borne  -   Roden/Leek  
9
-
11
 Michiel Hagreis (1054) - Eric van Sonderen (1268) 1-17Partij
 Leo Springer (1092) - Jaap Huizinga (1052) 1-11Partij
 Anton Jurg (1235) - Dennie van Dijk (1083) 0-22Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Bert Honderd (1032) 2-06Partij
 Ton Keijzer (1013) - Jouke de Haan (1040) 0-28Partij
 Nico Rosink (1183) - Rob Helwerda (1026) 1-19Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Fokke Smid (973) 1-15Partij
 Johan Essink (1061) - Bert Begeman (1089) 1-13Partij
 Gerald Krol (813) - Roel de Vries (1137) 0-210Partij
 Jan Koerselman (963) - Jannes de Vries (945) 2-04Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Winschoten  
9
-
11
 Johnny Modderman (1073) - Gerco Lubberink (1049) 1-14Partij
 Anne Dekker (1046) - Jan Aeilkema (973) 1-16Partij
 Jelte Veld (1060) - Katrinus Posthumus (1205) 1-17Partij
 Henk Hosper (1125) - Geert Lubberink (984) 1-19Partij
 Geert van der Molen (965) - Benny Dekens (1071) 0-21Partij
 Wim van der Molen (1072) - Henk Prak (1013) 1-13Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Martin Viel (898) 0-210Partij
 Sipke Wagenaar (985) - Johan Mulder (916) 1-18Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Jan Starke (838) 2-02Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Han Braakhuis (971) 1-15Partij
   ADG  -   OG Drachten  
9
-
11
 Gerrit de Bruijn (1215) - Wopke de Vries (1167) 0-24Partij
 Cees Strooper (1331) - Jan Hoogterp (1236) 2-07Partij
 Harry de Waard (1196) - Henk Jonker (1074) 1-19Partij
 Bryan Brank (1062) - Rudolf Smedinga (1187) 1-18Partij
 Wim Martin (1089) - Gabriël Heerema (1391) 0-210Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Iskander Al Sarayfi (1092) 0-25Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Harmen Jonker (996) 2-03Partij
 Frits Stuger (990) - Richard Koot (1167) 0-22Partij
 Marcel Everloo (1071) - Jorrit Ensing  2-06Partij
 Jaco van Maanen  - Anne Veenstra (816) 1-11Partij
 Ronde 7
za 14-10-2017     OG Drachten  -   MTB Hoogeveen 2  
13
-
7
 Gabriël Heerema (1391) - Alexander Slot (1063) 1-19Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Gerard Bruins (981) 2-04Partij
 Richard Koot (1167) - Aike Smid (1023) 2-02Partij
 Peter Boonstra (1180) - Meint de Vries (988) 2-01Partij
 Henk Jonker (1074) - Wouter Sosef (963) 1-18Partij
 Harmen Jonker (996) - Gert Bosker (1208) 1-16Partij
 Tjeerd Jaasma (837) - Mathijs Sprakel (961) 1-17Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Nicole de Vries (965) 1-110Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Renco Oostindjer (852) 2-05Partij
 Anne Veenstra (816) - Roland Kreeft (839) 0-23Partij
za 16-12-2017     Winschoten  -   ADG  
3
-
17
 Geert Lubberink (984) - Hans Mulder (1106) 1-16Partij
 Benny Dekens (1071) - Harry de Waard (1196) 0-29Partij
 Jan Aeilkema (973) - Cees Strooper (1331) 0-21Partij
 Han Braakhuis (971) - Ton Bollebakker (1228) 0-210Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-23Partij
 Johan Mulder (916) - Nico Kruijswijk (1018) 0-22Partij
 Henk Prak (1013) - Bryan Brank (1062) 1-18Partij
 Jan Starke (838) - Marcel Everloo (1071) 1-15Partij
 Martin Viel (898) - Frits Stuger (990) 0-24Partij
 Johan Tuenter  - Wim Martin (1089) 0-27Partij
   Roden/Leek  -   DCH Heerenveen 2  
12
-
8
 Roel de Vries (1137) - Ulbe Koopman (1004) 2-03Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Jouke de Haan (1040) - Anne Dekker (1046) 0-29Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Marten Zijlstra (970) 1-15Partij
 Bert Begeman (1089) - Riekele Veldstra (987) 1-14Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-06Partij
 Bert Honderd (1032) - Sipke Wagenaar (985) 2-07Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Geert van der Molen (965) 1-11Partij
 Rob Helwerda (1026) - Sjouke Zijlstra (778) 1-18Partij
 Fokke Smid (973) - Bouke van der Werff (944) 1-110Partij
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
14
-
6
 IJsbrand Haven (1222) - Jan Koerselman (963) 2-04Partij
 Arnold Scharft (1148) - Michiel Hagreis (1054) 1-12Partij
 Jacob Poortinga (1067) - Leo Springer (1092) 1-11Partij
 Teunis Snoek (1050) - Nico Rosink (1183) 1-19Partij
 Alex Boxum (1159) - Gertjan Kolsté (1219) 1-110Partij
 Cor Koene (1120) - Gerald Krol (813) 2-05Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Anton Jurg (1235) 1-13Partij
 Menko van Dijk (1147) - Roelof-Jan de Haan (919) 2-07Partij
 Jan Snijder (965) - Fons ten Broeke  2-08Partij
 Bart Jonker (989) - Frank Eektimmerman (1141) 1-16Partij
   Eye-t Webdesign  -   Dokkum  
7
-
13
 Henk van Renselaar (944) - Jetze Hoogterp (1051) 1-17Partij
 Erik Bakker (1057) - Linze Houwink (1150) 1-16Partij
 Gerard Blok (1063) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 0-25Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Henk Bosgraaf (1027) 1-110Partij
 Gerrit Eilander (925) - Willem Nuveld (1080) 0-24Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Piet Pieters (1024) 1-11Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Arend Dijkstra (1006) 1-12Partij
 Freek Jongerman (936) - Binne Brouwer (1101) 1-18Partij
 Harry Beekman (1083) - Dirk Sinnema  1-19Partij
 Henk Mostert Jzn (839) - Bouwe Ringnalda (960) 0-23Partij
   EDC Enschede  -   Damcombinatie Fryslân 2  
14
-
6
 Igor Chartoriyski (1313) - Danny Ruiter (1014) 2-05Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Arnold Wiegersma (989) 2-01Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Bernard Post (1131) 1-16Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Nick de la Fonteyne (1110) 2-03Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Erwin Heslinga (1251) 0-24Partij
 Han Borgman (1153) - Bert Oegema (1037) 2-07Partij
 Marieke Altena (950) - Kerst Hoekstra (1063) 2-08Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Durk de Vries (1050) 1-19Partij
 Mattijs Meulenbeld (1145) - Tjalling Oegema (1054) 2-010Partij
 Jon Schoo (930) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-22Partij
 Ronde 8
za 06-01-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
6
-
14
 Gert Bosker (1208) - Piet Tuik (1192) 2-04Partij
 Gerard Bruins (981) - Piet Leijenaar (1091) 1-110Partij
 Aike Smid (1023) - Nick de la Fonteyne (1110) 1-11Partij
 Wouter Sosef (963) - Arnold Wiegersma (989) 1-15Partij
 Meint de Vries (988) - Bernard Post (1131) 0-23Partij
 Roland Kreeft (839) - Durk de Vries (1050) 0-27Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-29Partij
 Alexander Slot (1063) - Bert Oegema (1037) 1-16Partij
 Renco Oostindjer (852) - Sijtze Terpstra (857) 0-22Partij
 Nicole de Vries (965) - Douwe Douma (951) 0-27Partij
   Dokkum  -   EDC Enschede  
7
-
13
 Jetze Hoogterp (1051) - Juri Geisenblas (1177) 1-16Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Jonathan Wilbrink (1088) 0-24Partij
 Linze Houwink (1150) - Han Borgman (1153) 0-23Partij
 Willem Nuveld (1080) - Jeroen Goudt (1298) 0-21Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Igor Chartoriyski (1313) 0-210Partij
 Minze Osinga (1010) - Marieke Altena (950) 1-19Partij
 Binne Brouwer (1101) - Raphaël Zdoroviak (1190) 1-17Partij
 Dirk Sinnema  - Gino Schirinzi (1159) 1-18Partij
 Sjoerd Bloem (952) - Luit Haan (979) 1-15Partij
 Piet Pieters (1024) - Jon Schoo (930) 2-02Partij
   BDV Borne  -   Eye-t Webdesign  
11
-
9
 Nico Rosink (1183) - Albert Lusink (1096) 1-15Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-17Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Henk van Renselaar (944) 1-110Partij
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Gerrit Eilander (925) 2-04Partij
 Leo Springer (1092) - Erik Bakker (1057) 1-12Partij
 Niels Meijer (1086) - Maikel van den Esker (1096) 1-13Partij
 Anton Jurg (1235) - Henk Mostert Azn (1091) 1-11Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Harry Beekman (1083) 0-28Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Freek Jongerman (936) 1-19Partij
 Jan Koerselman (963) - Henk Mostert Jzn (839) 2-06Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Damkring Emmeloord  
7
-
13
 Anne Dekker (1046) - Klaas Veldstra (1058) 1-19Partij
 Henk Hosper (1125) - Cor Koene (1120) 1-18Partij
 Johnny Modderman (1073) - Teunis Snoek (1050) 1-16Partij
 Wim van der Molen (1072) - Arie Hoonstra (904) 2-04Partij
 Jelte Veld (1060) - Menko van Dijk (1147) 0-25Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Marthy van Houtert (1155) 0-21Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Bart Jonker (989) 1-12Partij
 Riekele Veldstra (987) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-210Partij
 Geert van der Molen (965) - Arnold Scharft (1148) 0-23Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - IJsbrand Haven (1222) 1-17Partij
   ADG  -   Roden/Leek  
12
-
8
 Marcel Everloo (1071) - Eric van Sonderen (1268) 2-06Partij
 Bryan Brank (1062) - Dennie van Dijk (1083) 1-11Partij
 Harry de Waard (1196) - Bert Honderd (1032) 1-110Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Jaap Huizinga (1052) 1-14Partij
 Cees Strooper (1331) - Bert Begeman (1089) 1-18Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Jouke de Haan (1040) 2-09Partij
 Wim Martin (1089) - Fokke Smid (973) 2-05Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Evert Faber (989) 1-13Partij
 Edwin Feddema  - Roel de Vries (1137) 0-22Partij
 Frits Stuger (990) - Jannes de Vries (945) 1-17Partij
   OG Drachten  -   Winschoten  
14
-
6
 Wopke de Vries (1167) - Johan Tuenter  1-18Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Geert Lubberink (984) 2-09Partij
 Richard Koot (1167) - Harrie Molthoop  2-02Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Martin Viel (898) 2-01Partij
 Peter Boonstra (1180) - Han Braakhuis (971) 1-16Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jan Aeilkema (973) 1-17Partij
 Henk Jonker (1074) - Gerco Lubberink (1049) 0-210Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Ben Haan (997) 2-04Partij
 Harmen Jonker (996) - Marchinus Mulder  2-03Partij
 Anne Veenstra (816) - Johan Mulder (916) 1-15Partij
 Ronde 9
za 20-01-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Winschoten  
12
-
8
 Aike Smid (1023) - Katrinus Posthumus (1205) 0-22Partij
 Nicole de Vries (965) - Geert Lubberink (984) 0-27Partij
 Alexander Slot (1063) - Jan Aeilkema (973) 2-03Partij
 Gerard Bruins (981) - Gerco Lubberink (1049) 2-09Partij
 Gert Bosker (1208) - Benny Dekens (1071) 2-08Partij
 Roland Kreeft (839) - Henk Prak (1013) 2-05Partij
 Meint de Vries (988) - Han Braakhuis (971) 1-11Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Johan Tuenter  1-110Partij
 Bé Brakels (871) - Johan Mulder (916) 1-16Partij
 Renco Oostindjer (852) - Martin Viel (898) 1-14Partij
   Roden/Leek  -   OG Drachten  
9
-
11
 Jouke de Haan (1040) - Gabriël Heerema (1391) 0-24Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Richard Koot (1167) 2-03Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Wopke de Vries (1167) 1-110Partij
 Bert Begeman (1089) - Jeroen Cremers (1119) 0-29Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Peter Boonstra (1180) 1-15Partij
 Bert Honderd (1032) - Rudolf Smedinga (1187) 0-27Partij
 Roel de Vries (1137) - Jan Hoogterp (1236) 0-28Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Henk Jonker (1074) 1-16Partij
 Germ Poortinga (938) - Anne Veenstra (816) 2-02Partij
 Fokke Smid (973) - niet opgekomen  2-01R
   Damkring Emmeloord  -   ADG  
8
-
12
 Klaas Veldstra (1058) - Bryan Brank (1062) 1-14Partij
 Arnold Scharft (1148) - Ton Bollebakker (1228) 1-12Partij
 Teunis Snoek (1050) - Cees Strooper (1331) 0-23Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Wim Martin (1089) 1-11Partij
 Alex Boxum (1159) - Harry de Waard (1196) 0-28Partij
 Cor Koene (1120) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-26Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Marcel Everloo (1071) 2-010Partij
 Jacob Post (1159) - Frits Stuger (990) 1-19Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Hans Mulder (1106) 2-07Partij
 Menko van Dijk (1147) - Nico Kruijswijk (1018) 0-25Partij
   Eye-t Webdesign  -   DCH Heerenveen 2  
11
-
9
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-12Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Jelte Veld (1060) 1-16Partij
 Henk van Renselaar (944) - Johnny Modderman (1073) 0-25Partij
 Freek Jongerman (936) - Martin Boersbroek (1000) 1-14Partij
 Niek Regterschot (699) - Wim van der Molen (1072) 2-03Partij
 Erik Bakker (1057) - Marten Zijlstra (970) 1-19Partij
 Albert Lusink (1096) - Anne Dekker (1046) 2-01Partij
 Gerrit Eilander (925) - Riekele Veldstra (987) 0-27Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Sipke Wagenaar (985) 2-010Partij
 Harry Beekman (1083) - Geert van der Molen (965) 1-18Partij
   EDC Enschede  -   BDV Borne  
10
-
10
 Jonathan Wilbrink (1088) - Leo Springer (1092) 2-02Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Frank Eektimmerman (1141) 2-04Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Jan Bosch (1028) 2-07Partij
 Igor Chartoriyski (1313) - Michiel Hagreis (1054) 1-19Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Gertjan Kolsté (1219) 0-21Partij
 Han Borgman (1153) - Nico Rosink (1183) 1-18Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Ton Keijzer (1013) 0-210Partij
 Marieke Altena (950) - Jan Koerselman (963) 1-15Partij
 Gerhard Kleinsman  - Anton Jurg (1235) 0-23Partij
 Luit Haan (979) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-16Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Dokkum  
11
-
9
 Hans Zondervan (1187) - Willem Nuveld (1080) 1-12Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-13Partij
 Erwin Heslinga (1251) - Jetze Hoogterp (1051) 2-01Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Linze Houwink (1150) 1-14Partij
 Danny Ruiter (1014) - Arend Dijkstra (1006) 2-06Partij
 Bert Oegema (1037) - Binne Brouwer (1101) 0-29Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Piet Pieters (1024) 1-17Partij
 Douwe Douma (951) - Sjoerd Bloem (952) 1-15Partij
 Piet Tuik (1192) - Bouwe Ringnalda (960) 2-08Partij
 Bernard Post (1131) - Minze Osinga (1010) 0-210Partij
 Ronde 10
za 03-02-2018     Dokkum  -   MTB Hoogeveen 2  
7
-
13
 Jetze Hoogterp (1051) - Aike Smid (1023) 1-19Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerard Bruins (981) 1-14Partij
 Linze Houwink (1150) - Wouter Sosef (963) 1-13Partij
 Willem Nuveld (1080) - Nicole de Vries (965) 1-11Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Gert Bosker (1208) 1-110Partij
 Minze Osinga (1010) - Mathijs Sprakel (961) 1-16Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Alexander Slot (1063) 0-28Partij
 Dirk Sinnema  - Renco Oostindjer (852) 1-15Partij
 Binne Brouwer (1101) - Meint de Vries (988) 0-27Partij
 Piet Pieters (1024) - Roland Kreeft (839) 0-22Partij
   BDV Borne  -   Damcombinatie Fryslân 2  
9
-
11
 Leo Springer (1092) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-210Partij
 Anton Jurg (1235) - niet opgekomen  2-01R
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Kerst Hoekstra (1063) 2-09Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Danny Ruiter (1014) 2-05Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Bernard Post (1131) 1-12Partij
 Nico Rosink (1183) - Erwin Heslinga (1251) 1-18Partij
 Jan Koerselman (963) - Hans Zondervan (1187) 1-13Partij
 Ton Keijzer (1013) - Arnold Wiegersma (989) 0-26Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-24Partij
 Gerald Krol (813) - Bert Oegema (1037) 0-27Partij
   ADG  -   Eye-t Webdesign  
11
-
9
 Harry de Waard (1196) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-19Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Henk van Renselaar (944) 1-15Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Gerrit Eilander (925) 2-01Partij
 Bryan Brank (1062) - Harry Beekman (1083) 0-210Partij
 Cees Strooper (1331) - Freek Jongerman (936) 2-07Partij
 Wim Martin (1089) - Niek Regterschot (699) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Henk Mostert Jzn (839) 2-03Partij
 Edwin Feddema  - Albert Lusink (1096) 0-22Partij
 Marcel Everloo (1071) - Maikel van den Esker (1096) 0-28Partij
 Frits Stuger (990) - Albert Borreman (794) 2-04Partij
   OG Drachten  -   Damkring Emmeloord  
8
-
12
 Richard Koot (1167) - IJsbrand Haven (1222) 2-06Partij
 Wopke de Vries (1167) - Teunis Snoek (1050) 1-19Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Jacob Post (1159) 0-21Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Alex Boxum (1159) 1-14Partij
 Henk Jonker (1074) - Marthy van Houtert (1155) 1-17Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Menko van Dijk (1147) 1-110Partij
 Anne Veenstra (816) - Arnold Scharft (1148) 0-23Partij
 Peter Boonstra (1180) - Cor Koene (1120) 0-25Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jacob Poortinga (1067) 1-12Partij
 Jorrit Ensing  - Klaas Veldstra (1058) 1-18Partij
   Winschoten  -   Roden/Leek  
8
-
12
 Geert Lubberink (984) - Eric van Sonderen (1268) 0-26Partij
 Han Braakhuis (971) - Rob Helwerda (1026) 1-13Partij
 Jan Aeilkema (973) - Dennie van Dijk (1083) 1-12Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Jouke de Haan (1040) 2-09Partij
 Johan Tuenter  - Bert Honderd (1032) 0-24Partij
 Benny Dekens (1071) - Jan Harm Alkema (1183) 0-27Partij
 Ben Haan (997) - Bert Begeman (1089) 1-15Partij
 Johan Mulder (916) - Roel de Vries (1137) 1-18Partij
 Henk Prak (1013) - Fokke Smid (973) 1-11Partij
 Jan Starke (838) - Jaap Huizinga (1052) 1-110Partij
   DCH Heerenveen 2  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Martin Boersbroek (1000) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-110Partij
 Wim van der Molen (1072) - Igor Chartoriyski (1313) 0-21Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Marieke Altena (950) 2-03Partij
 Henk Hosper (1125) - Mattijs Meulenbeld (1145) 1-17Partij
 Geert van der Molen (965) - Jeroen Goudt (1298) 0-22Partij
 Johnny Modderman (1073) - Luit Haan (979) 1-18Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-29Partij
 Jelte Veld (1060) - Juri Geisenblas (1177) 2-06Partij
 Anne Dekker (1046) - Han Borgman (1153) 1-14Partij
 Riekele Veldstra (987) - Gino Schirinzi (1159) 1-15Partij
 Ronde 11
za 17-02-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Roden/Leek  
7
-
13
 Alexander Slot (1063) - Jaap Huizinga (1052) 1-17Partij
 Wouter Sosef (963) - Jouke de Haan (1040) 1-18Partij
 Gert Bosker (1208) - Dennie van Dijk (1083) 1-11Partij
 Aike Smid (1023) - Eric van Sonderen (1268) 0-24Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Rob Helwerda (1026) 0-25Partij
 Nicole de Vries (965) - Bert Honderd (1032) 2-010Partij
 Renco Oostindjer (852) - Bert Begeman (1089) 0-22Partij
 Roland Kreeft (839) - Jannes de Vries (945) 0-23Partij
 Meint de Vries (988) - Roel de Vries (1137) 1-16Partij
 Gerard Bruins (981) - Jan Harm Alkema (1183) 1-19Partij
   Damkring Emmeloord  -   Winschoten  
15
-
5
 IJsbrand Haven (1222) - Gerco Lubberink (1049) 2-08Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Geert Lubberink (984) 2-09Partij
 Jacob Post (1159) - Katrinus Posthumus (1205) 2-02Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Jan Aeilkema (973) 1-13Partij
 Alex Boxum (1159) - Benny Dekens (1071) 2-010Partij
 Arnold Scharft (1148) - Ben Haan (997) 1-15Partij
 Jacob Poortinga (1067) - Han Braakhuis (971) 1-17Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Johan Mulder (916) 2-06Partij
 Jan Snijder (965) - Jan Starke (838) 1-14Partij
 Bart Jonker (989) - Johan Tuenter  1-11Partij
   Eye-t Webdesign  -   OG Drachten  
3
-
17
 Henk van Renselaar (944) - Gabriël Heerema (1391) 0-23Partij
 Gerrit Eilander (925) - Richard Koot (1167) 0-25Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Rudolf Smedinga (1187) 0-26Partij
 Harry Beekman (1083) - Harmen Jonker (996) 0-29Partij
 Niek Regterschot (699) - Henk Jonker (1074) 0-28Partij
 Freek Jongerman (936) - Peter Boonstra (1180) 0-24Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Wopke de Vries (1167) 1-110Partij
 Erik Bakker (1057) - Iskander Al Sarayfi (1092) 1-17Partij
 Albert Lusink (1096) - Jan Hoogterp (1236) 0-21Partij
 Gertie van Renselaar (934) - Anne Veenstra (816) 1-12Partij
   EDC Enschede  -   ADG  
11
-
9
 Igor Chartoriyski (1313) - Cees Strooper (1331) 2-05Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Gerrit de Bruijn (1215) 1-17Partij
 Gerhard Kleinsman  - Ton Bollebakker (1228) 0-23Partij
 Han Borgman (1153) - Nico Kruijswijk (1018) 1-12Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Wim Martin (1089) 2-04Partij
 Marieke Altena (950) - Hans Mulder (1106) 1-18Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Marcel Everloo (1071) 0-29Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Harry de Waard (1196) 1-11Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Bryan Brank (1062) 2-010Partij
 Mattijs Meulenbeld (1145) - Frits Stuger (990) 1-16Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DCH Heerenveen 2  
10
-
10
 Erwin Heslinga (1251) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-05Partij
 Piet Tuik (1192) - Martin Boersbroek (1000) 1-18Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Wim van der Molen (1072) 1-13Partij
 Bernard Post (1131) - Marten Zijlstra (970) 1-19Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Anne Dekker (1046) 1-16Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Riekele Veldstra (987) 1-12Partij
 Bert Oegema (1037) - Rinus Veenstra (1151) 1-110Partij
 Durk de Vries (1050) - Geert van der Molen (965) 2-01Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Ulbe Koopman (1004) 0-27Partij
 Danny Ruiter (1014) - Pieter de Vries (889) 0-24Partij
   Dokkum  -   BDV Borne  
16
-
4
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gertjan Kolsté (1219) 1-14Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Michiel Hagreis (1054) 2-08Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Jan Bosch (1028) 2-02R
 Linze Houwink (1150) - Peter van Esch (872) 2-01R
 Jetze Hoogterp (1051) - Nico Rosink (1183) 2-010Partij
 Dirk Sinnema  - Frank Eektimmerman (1141) 2-09Partij
 Binne Brouwer (1101) - Gerald Krol (813) 2-07Partij
 Piet Pieters (1024) - Fons ten Broeke  2-03Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Jan Koerselman (963) 1-15Partij
 Minze Osinga (1010) - Roelof-Jan de Haan (919) 0-26Partij