Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

 

Klasse: 1e klasse A   

 Ronde 1
do 12-10-2017     ZWH Damteam  -   TOG Wolvega   
8
-
4
 Ids Bruinsma (1063) - Klaas Mondria (883) 2-01
 Jan Peters (975) - Ulbe Koopman (1004) 1-16
 Pieter Folmer (965) - Klaas van der Kooij (803) 1-15
 Sjouke Reekers (950) - Ad Teeuw (859) 2-03
 Jacob Folkertsma (844) - Aan Bergsma (829) 0-24
 Johannes van der Goot (947) - Jaap Hennipman (736) 2-02
   Steenwijk 36  -   Emmeloord 2  
6
-
6
 John Folkers (990) - Lauran Rijk (895) 2-01Partij  
 Jan van Vliet (968) - Arie Hoonstra (904) 1-16Partij  
 Hans Dikken (778) - Bart Jonker (989) 1-13Partij  
 Gerard Kroese (905) - Ton Coenen (872) 1-15Partij  
 Aart Robbertsen (859) - Bé Hensen (861) 1-14Partij
 Erik Zomer (826) - Cees Bruijnes (824) 0-22Partij  
vr 13-10-2017     Bolsward Workum Combinatie 2  -   Eensgezindheid  
9
-
3
 Fedde Piet Huitema (1035) - Gaele Stoker (1097) 2-06
 Auke Koopmans (911) - Siep Altena (923) 2-01
 Piet de Boer (882) - Siep Berkepas (970) 1-14
 Domien Mulder (1027) - Hielke Osinga (968) 1-13
 Klaas Herder (897) - Jan Kramer (708) 1-15
 Heddy Andringa (862) - Onno Reekers (806) 2-02
 Ronde 2
ma 23-10-2017     TOG Wolvega   -   Steenwijk 36  
7
-
5
 Ulbe Koopman (1004) - John Folkers (990) 1-11Partij
 Klaas Mondria (883) - Hans Dikken (778) 2-04Partij
 Ad Teeuw (859) - Jan van Vliet (968) 0-26Partij
 Aan Bergsma (829) - Gerard Kroese (905) 2-02Partij
 Klaas van der Kooij (803) - Aart Robbertsen (859) 1-15Partij
 Jan Bosch (665) - Henry Klaseboer (702) 1-13Partij
do 26-10-2017     ZWH Damteam  -   Urk Aan Zet  
6
-
6
 Ids Bruinsma (1063) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-22
 Jan Peters (975) - Teunis Snoek (1050) 2-01
 Pieter Folmer (965) - Juriaan Romkes (1029) 1-15
 Sjouke Reekers (950) - Jan Snijder (965) 0-23Partij
 Jacob Folkertsma (844) - Albert Hendrik Snijder (555) 1-14
 Johannes van der Goot (947) - Jan van der Reest (797) 2-06
ma 06-11-2017     Emmeloord 2  -   Eensgezindheid  
6
-
6
 Arie Hoonstra (904) - Gaele Stoker (1097) 1-15
 Bart Jonker (989) - Siep Altena (923) 2-01
 Lauran Rijk (895) - Hielke Osinga (968) 1-12
 Ton Coenen (872) - Max Faber (842) 1-16
 Bé Hensen (861) - Sander Osinga  1-13
 Cees Bruijnes (824) - Onno Reekers (806) 0-24
 Ronde 3
do 16-11-2017     Urk Aan Zet  -   Steenwijk 36  
10
-
2
 Jacob Post (1159) - John Folkers (990) 2-01Partij
 Teunis Snoek (1050) - Jan van Vliet (968) 2-03Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Aart Robbertsen (859) 2-05Partij
 Juriaan Romkes (1029) - Henry Klaseboer (702) 2-04Partij
 Jan Snijder (965) - Hans Dikken (778) 1-16Partij
 Paulus de Boer (897) - Erik Zomer (826) 1-12Partij
   Eensgezindheid  -   TOG Wolvega   
8
-
4
 Gaele Stoker (1097) - Klaas Mondria (883) 2-05
 Siep Altena (923) - Ysbrand Walstra (667) 2-03
 Hielke Osinga (968) - Jaap Hennipman (736) 1-11
 Max Faber (842) - Aan Bergsma (829) 1-16
 Sander Osinga  - Ad Teeuw (859) 1-12
 Onno Reekers (806) - Jan Bosch (665) 1-14
vr 24-11-2017     Bolsward Workum Combinatie 2  -   Emmeloord 2  
10
-
2
 Fedde Piet Huitema (1035) - Bart Jonker (989) 2-02
 Auke Bootsma (921) - Arie Hoonstra (904) 0-26
 Heddy Andringa (862) - Bé Hensen (861) 2-04
 Domien Mulder (1027) - Lauran Rijk (895) 2-01
 Klaas Herder (897) - Ton Coenen (872) 2-03
 Anne Hoekstra (806) - Cees Bruijnes (824) 2-05
 Ronde 4
ma 08-01-2018     TOG Wolvega   -   Bolsward Workum Combinatie 2  
3
-
9
 Ulbe Koopman (1004) - Fedde Piet Huitema (1035) 0-26
 Aan Bergsma (829) - Auke Koopmans (911) 1-13
 Klaas Mondria (883) - Heddy Andringa (862) 1-15
 Ad Teeuw (859) - Piet de Boer (882) 1-13
 Klaas van der Kooij (803) - Domien Mulder (1027) 0-22
 Jan Bosch (665) - Klaas Herder (897) 0-21
do 11-01-2018     Urk Aan Zet  -   Eensgezindheid  
10
-
2
 Jacob Post (1159) - Siep Berkepas (970) 2-0
 Jan Marten van der Reest (1202) - Siep Altena (923) 2-0
 Jan Snijder (965) - Hielke Osinga (968) 1-1
 Teunis Snoek (1050) - Onno Reekers (806) 1-1
 Paulus de Boer (897) - Jan Kramer (708) 2-0
 Juriaan Romkes (1029) - Sander Osinga  2-0
   Steenwijk 36  -   ZWH Damteam  
5
-
7
 John Folkers (990) - Ids Bruinsma (1063) 1-11Partij
 Jan van Vliet (968) - Jan Peters (975) 2-06Partij
 Aart Robbertsen (859) - Pieter Folmer (965) 0-23Partij
 Hans Dikken (778) - Sjouke Reekers (950) 0-22Partij
 Erik Zomer (826) - Jacob Folkertsma (844) 1-15Partij
 Gerard Kroese (905) - Johannes van der Goot (947) 1-14Partij
 Ronde 5
vr 16-02-2018     Bolsward Workum Combinatie 2  -   Urk Aan Zet  
5
-
7
 Fedde Piet Huitema (1035) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-2
 Auke Koopmans (911) - Jacob Post (1159) 1-1
 Heddy Andringa (862) - Teunis Snoek (1050) 1-1
 Domien Mulder (1027) - Jan Snijder (965) 1-1Partij
 Piet de Boer (882) - Juriaan Romkes (1029) 1-1
 Klaas Herder (897) - Paulus de Boer (897) 1-1
ma 19-02-2018     Emmeloord 2  -   TOG Wolvega   
7
-
5
 Arie Hoonstra (904) - Klaas Mondria (883) 1-14
 Bart Jonker (989) - Ulbe Koopman (1004) 1-11
 Lauran Rijk (895) - Aan Bergsma (829) 1-12
 Ton Coenen (872) - Ad Teeuw (859) 1-16
 Bé Hensen (861) - Klaas van der Kooij (803) 2-05
 Julienes Danhof (705) - Jan Bosch (665) 1-13
do 22-02-2018     Eensgezindheid  -   ZWH Damteam  
5
-
7
 Siep Berkepas (970) - Jan Peters (975) 0-22
 Gaele Stoker (1097) - Pieter Folmer (965) 2-06
 Siep Altena (923) - Sjouke Reekers (950) 1-15
 Klaas Lyklema (1033) - Jacob Folkertsma (844) 2-01
 Onno Reekers (806) - Gerrit Baukema (1003) 0-23
 Hielke Osinga (968) - Johannes van der Goot (947) 0-24
 Ronde 6
do 15-03-2018     Urk Aan Zet  -   Emmeloord 2  
8
-
4
 Jan Marten van der Reest (1202) - Bé Hensen (861) 2-0
 Jacob Post (1159) - Lauran Rijk (895) 2-0
 Teunis Snoek (1050) - Cees Bruijnes (824) 1-1
 Jan Snijder (965) - Daniël Boxum  1-1Partij
 Albert Hendrik Snijder (555) - Onbekend  2-0
 Albert Koffeman (565) - Matheo Boxum  0-2Partij  
   ZWH Damteam  -   Bolsward Workum Combinatie 2  
8
-
4
 Ids Bruinsma (1063) - Fedde Piet Huitema (1035) 1-1
 Jan Peters (975) - Auke Koopmans (911) 1-1
 Pieter Folmer (965) - Heddy Andringa (862) 2-0
 Sjouke Reekers (950) - Auke Bootsma (921) 2-0
 Gerrit Baukema (1003) - Domien Mulder (1027) 2-0
 Johannes van der Goot (947) - Klaas Herder (897) 0-2
   Eensgezindheid  -   Steenwijk 36  
7
-
5
 Onno Reekers (806) - Jan van Vliet (968) 0-23Partij
 Gaele Stoker (1097) - John Folkers (990) 2-04Partij
 Siep Altena (923) - Gerard Kroese (905) 1-15Partij
 Nico van der Werf (828) - Erik Zomer (826) 1-11Partij
 Hielke Osinga (968) - Aart Robbertsen (859) 2-02Partij
 Jan Kramer (708) - Hans Dikken (778) 1-16Partij
 Ronde 7
ma 26-03-2018     Emmeloord 2  -   ZWH Damteam  
5
-
7
 Lauran Rijk (895) - Ids Bruinsma (1063) 1-13
 Arie Hoonstra (904) - Jan Peters (975) 1-16
 Bart Jonker (989) - Pieter Folmer (965) 1-11
 Bé Hensen (861) - Sjouke Reekers (950) 1-15
 Ton Coenen (872) - Johannes van der Goot (947) 0-22
 Cees Bruijnes (824) - Jacob Folkertsma (844) 1-14
   TOG Wolvega   -   Urk Aan Zet  
2
-
10
 Klaas Mondria (883) - Jacob Post (1159) 0-2
 Ulbe Koopman (1004) - Jan Marten van der Reest (1202) 1-1
 Aan Bergsma (829) - Teunis Snoek (1050) 1-1
 Klaas van der Kooij (803) - Jan Snijder (965) 0-2Partij  
 Jan Bosch (665) - Juriaan Romkes (1029) 0-2
 Jaap Hennipman (736) - Paulus de Boer (897) 0-2
do 29-03-2018     Steenwijk 36  -   Bolsward Workum Combinatie 2  
6
-
6
 Jan van Vliet (968) - Fedde Piet Huitema (1035) 0-26Partij  
 John Folkers (990) - Auke Koopmans (911) 2-03Partij
 Erik Zomer (826) - Domien Mulder (1027) 2-02Partij  
 Hans Dikken (778) - Heddy Andringa (862) 1-14Partij
 Aart Robbertsen (859) - Klaas Herder (897) 1-15Partij
 Jan Bijl (743) - Anne Hoekstra (806) 0-21Partij