Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

 

Klasse: 1e klasse A   

 Ronde 1
za 19-09-2020     Oerterp - Drachten  -   EDC Enschede  
8
-
8
 Gabriël Heerema (1407) - Igor Chartoriyski (1328) 1-15Partij
 Rudolf Smedinga (1169) - Juri Geisenblas (1133) 1-16Partij
 Jan Hoogterp (1203) - Jonathan Wilbrink (1092) 1-18Partij
 Hendrik Veenstra (1199) - Jeroen Goudt (1297) 0-24Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1106) - Raphaël Zdoroviak (1160) 2-02Partij
 Henk Jonker (1091) - Han Borgman (1149) 1-17Partij
 Gerben de Wit (1238) - Luit Haan (941) 2-03Partij
 Jorn Kruit (706) - Gino Schirinzi (1134) 0-21Partij
   DIOS Achterhoek 2  -   Lelystad  
8
-
8
 Chris Grevers (1088) - Don Khedoe (1080) 1-16Partij
 Jan Vesters (1010) - Ricardo Tong Sang (1077) 2-05Partij
 Gert Wisselink (1015) - Wiebren de Vries (1027) 1-18Partij
 Theo Stoverinck (1091) - Bert Zijlstra (1011) 1-17Partij  
 Pascal Slutter (1018) - Boike Mathoera (981) 0-23Partij
 Harry Vos (1058) - Cyril Sluisdom (1081) 0-22Partij
 Gerard Korten (1073) - Dirk van Roozelaar (845) 2-01Partij
 Jay Amatmoestar (1017) - Cees Barends (904) 1-14Partij
   Huizum 2  -   Damkring Emmeloord  
6
-
10
 Jan Bosselaar (1058) - niet opgekomen  2-02
 Bram Scholma (923) - IJsbrand Haven (1195) 0-23Partij
 Meinze Feenstra (985) - Matheo Boxum (1188) 0-21Partij  
 Kerst Hoekstra (1082) - Alex Boxum (1179) 0-27Partij  
 Gerrit Reitsma (999) - Daniël Boxum (829) 1-16Partij
 Thijs Talsma (992) - Bé Hensen (878) 1-15Partij
 Jan T. Terpstra (971) - Jacob Post (1183) 1-14Partij  
 Marcel de Vries (1124) - Marthy van Houtert (1128) 1-18Partij
   BDV Borne  -   Dokkum  
11
-
5
 Nico Rosink (1179) - Willem Nuveld (1024) 2-07Partij  
 Gertjan Kolsté (1225) - Linze Houwink (1134) 1-14Partij  
 Michiel Hagreis (1050) - Dirk Albert Zijlstra (1133) 1-13Partij
 Anton Jurg (1212) - Henk Bosgraaf (1031) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (963) - Bouwe Ringnalda (976) 1-18Partij  
 Leo Springer (1079) - Binne Brouwer (1122) 1-15Partij  
 Gerrit Bosch (984) - Sjoerd Bloem (959) 2-02Partij
 Frank Eektimmerman (1150) - Arend Dijkstra (982) 1-16Partij  
   HDC Hoogeveen 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
8
-
8
 Roland Kreeft (1108) - Erwin Heslinga (1298) 0-21Partij  
 Aike Smid (1032) - Bert Oegema (1040) 1-16Partij  
 Nicole de Vries (1016) - Munkhtuya Nasanbayar (1201) 1-14Partij  
 Wouter Sosef (1104) - Bernard Post (1134) 1-12Partij  
 Alexander Slot (1111) - Durk de Vries (1059) 2-05Partij  
 Gert Bosker (1234) - Piet Leijenaar (1091) 1-17Partij  
 Renco Oostindjer (982) - Arnold Wiegersma (1002) 1-18Partij  
 Lisa Scholtens (943) - Geoffrey de la Fonteyne (991) 1-13Partij  
   Hijken DTC 3  -   Roden/Leek  
9
-
7
 Demi Peters (879) - Bert Honderd (1015) 0-27
 Jacco Keizer (963) - Jouke de Haan (1051) 0-24Partij
 Wim Koopman (1048) - Bert Begeman (1102) 0-28Partij
 Harry de Groot (1157) - Jannes de Vries (939) 2-06
 Harry Vosmeijer (1096) - Henk van den Berg (836) 2-05
 Herm Jan Brascamp (1047) - Martijn Matthezing (688) 1-12Partij  
 Kor de Groot (1119) - Herman Scholte (737) 2-03
 Hilko Koning (1052) - Lodewijk de Hei (684) 2-01Partij
 Ronde 2
za 03-10-2020     Hijken DTC 3  -   Oerterp - Drachten  
-
   Roden/Leek  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   BDV Borne  
-
   Dokkum  -   Huizum 2  
-
   Damkring Emmeloord  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Lelystad  -   EDC Enschede  
-
 Ronde 3
za 17-10-2020     Lelystad  -   Oerterp - Drachten  
-
   EDC Enschede  -   Damkring Emmeloord  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Dokkum  
-
   Huizum 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   BDV Borne  -   Roden/Leek  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Hijken DTC 3  
-
 Ronde 4
za 14-11-2020     Oerterp - Drachten  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Hijken DTC 3  -   BDV Borne  
-
   Roden/Leek  -   Huizum 2  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Dokkum  -   EDC Enschede  
-
   Damkring Emmeloord  -   Lelystad  
-
 Ronde 5
za 28-11-2020     Damkring Emmeloord  -   Oerterp - Drachten  
-
   Lelystad  -   Dokkum  
-
   EDC Enschede  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Roden/Leek  
-
   Huizum 2  -   Hijken DTC 3  
-
   BDV Borne  -   HDC Hoogeveen 2  
-
 Ronde 6
za 12-12-2020     Oerterp - Drachten  -   BDV Borne  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Huizum 2  
-
   Hijken DTC 3  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Roden/Leek  -   EDC Enschede  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Lelystad  
-
   Dokkum  -   Damkring Emmeloord  
-
 Ronde 7
za 09-01-2021     Dokkum  -   Oerterp - Drachten  
-
   Damkring Emmeloord  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   Lelystad  -   Roden/Leek  
-
   EDC Enschede  -   Hijken DTC 3  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Huizum 2  -   BDV Borne  
-
 Ronde 8
za 23-01-2021     Oerterp - Drachten  -   Huizum 2  
-
   BDV Borne  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   EDC Enschede  
-
   Hijken DTC 3  -   Lelystad  
-
   Roden/Leek  -   Damkring Emmeloord  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Dokkum  
-
 Ronde 9
za 06-02-2021     Damcombinatie Fryslân 2  -   Oerterp - Drachten  
-
   Dokkum  -   Roden/Leek  
-
   Damkring Emmeloord  -   Hijken DTC 3  
-
   Lelystad  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   EDC Enschede  -   BDV Borne  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Huizum 2  
-
 Ronde 10
za 20-02-2021     Oerterp - Drachten  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Huizum 2  -   EDC Enschede  
-
   BDV Borne  -   Lelystad  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Damkring Emmeloord  
-
   Hijken DTC 3  -   Dokkum  
-
   Roden/Leek  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
 Ronde 11
za 06-03-2021     Roden/Leek  -   Oerterp - Drachten  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Hijken DTC 3  
-
   Dokkum  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
-
   Lelystad  -   Huizum 2  
-
   EDC Enschede  -   DIOS Achterhoek 2  
-