Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

 

Klasse: 1e klasse A   

 Ronde 1
za 19-09-2020     Oerterp - Drachten  -   EDC Enschede  
8
-
8
 Gabriël Heerema (1407) - Igor Chartoriyski (1328) 1-15Partij
 Rudolf Smedinga (1169) - Juri Geisenblas (1133) 1-16Partij
 Jan Hoogterp (1203) - Jonathan Wilbrink (1092) 1-18Partij
 Hendrik Veenstra (1199) - Jeroen Goudt (1297) 0-24Partij  
 Iskander Al Sarayfi (1106) - Raphaël Zdoroviak (1160) 2-02Partij
 Henk Jonker (1091) - Han Borgman (1149) 1-17Partij
 Gerben de Wit (1238) - Luit Haan (941) 2-03Partij
 Jorn Kruit (706) - Gino Schirinzi (1134) 0-21Partij
   DIOS Achterhoek 2  -   Lelystad  
8
-
8
 Chris Grevers (1088) - Don Khedoe (1080) 1-16Partij
 Jan Vesters (1010) - Ricardo Tong Sang (1077) 2-05Partij
 Gert Wisselink (1015) - Wiebren de Vries (1027) 1-18Partij
 Theo Stoverinck (1091) - Bert Zijlstra (1011) 1-17Partij  
 Pascal Slutter (1018) - Boike Mathoera (981) 0-23Partij
 Harry Vos (1058) - Cyril Sluisdom (1081) 0-22Partij
 Gerard Korten (1073) - Dirk van Roozelaar (845) 2-01Partij
 Jay Amatmoestar (1017) - Cees Barends (904) 1-14Partij
   Huizum 2  -   Damkring Emmeloord  
6
-
10
 Jan Bosselaar (1058) - niet opgekomen  2-02R
 Bram Scholma (923) - IJsbrand Haven (1195) 0-23Partij
 Meinze Feenstra (985) - Matheo Boxum (1188) 0-21Partij  
 Kerst Hoekstra (1082) - Alex Boxum (1179) 0-27Partij  
 Gerrit Reitsma (999) - Daniël Boxum (829) 1-16Partij
 Thijs Talsma (992) - Bé Hensen (878) 1-15Partij
 Jan T. Terpstra (971) - Jacob Post (1183) 1-14Partij  
 Marcel de Vries (1124) - Marthy van Houtert (1128) 1-18Partij
   BDV Borne  -   Dokkum  
11
-
5
 Nico Rosink (1179) - Willem Nuveld (1024) 2-07Partij  
 Gertjan Kolsté (1225) - Linze Houwink (1134) 1-14Partij  
 Michiel Hagreis (1050) - Dirk Albert Zijlstra (1133) 1-13Partij
 Anton Jurg (1212) - Henk Bosgraaf (1031) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (963) - Bouwe Ringnalda (976) 1-18Partij  
 Leo Springer (1079) - Binne Brouwer (1122) 1-15Partij  
 Gerrit Bosch (984) - Sjoerd Bloem (959) 2-02Partij
 Frank Eektimmerman (1150) - Arend Dijkstra (982) 1-16Partij  
   HDC Hoogeveen 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
8
-
8
 Roland Kreeft (1108) - Erwin Heslinga (1298) 0-21Partij  
 Aike Smid (1032) - Bert Oegema (1040) 1-16Partij  
 Nicole de Vries (1016) - Munkhtuya Nasanbayar (1201) 1-14Partij  
 Wouter Sosef (1104) - Bernard Post (1134) 1-12Partij  
 Alexander Slot (1111) - Durk de Vries (1059) 2-05Partij  
 Gert Bosker (1234) - Piet Leijenaar (1091) 1-17Partij  
 Renco Oostindjer (982) - Arnold Wiegersma (1002) 1-18Partij  
 Lisa Scholtens (943) - Geoffrey de la Fonteyne (991) 1-13Partij  
   Hijken DTC 3  -   Roden/Leek  
9
-
7
 Demi Peters (879) - Bert Honderd (1015) 0-27Partij
 Jacco Keizer (963) - Jouke de Haan (1051) 0-24Partij
 Wim Koopman (1048) - Bert Begeman (1102) 0-28Partij
 Harry de Groot (1157) - Jannes de Vries (939) 2-06Partij
 Harrie Vosmeijer (1096) - Henk van den Berg (836) 2-05Partij
 Herm Jan Brascamp (1047) - Martijn Matthezing (688) 1-12Partij  
 Kor de Groot (1119) - Herman Scholte (737) 2-03Partij
 Hilko Koning (1052) - Lodewijk de Hei (684) 2-01Partij
 Ronde 2
za 03-10-2020     Hijken DTC 3  -   Oerterp - Drachten  
5
-
11
 Kor de Groot (1119) - Jan Hoogterp (1203) 1-17Partij  
 Harry de Groot (1157) - Hendrik Veenstra (1199) 2-08Partij  
 Demi Peters (879) - Rudolf Smedinga (1169) 0-21Partij
 Hilko Koning (1052) - Gabriël Heerema (1407) 0-22Partij  
 Anton Saman  - Wopke de Vries (1227) 0-23Partij
 Rob Knevel (1071) - Gerben de Wit (1238) 0-24Partij
 Jacco Keizer (963) - Henk Jonker (1091) 0-25Partij
 Berend Plijter (1079) - Jorn Kruit (706) 2-06Partij
   Roden/Leek  -   HDC Hoogeveen 2  
6
-
10
 Henk van den Berg (836) - Nicole de Vries (1016) 1-16Partij  
 Lodewijk de Hei (684) - Roland Kreeft (1108) 0-23Partij
 Herman Scholte (737) - Jaap Hugen (949) 0-22Partij
 Jouke de Haan (1051) - Wouter Sosef (1104) 1-18Partij
 Rob Helwerda (1004) - Lisa Scholtens (943) 0-27Partij
 Bert Begeman (1102) - Renco Oostindjer (982) 2-04Partij
 Bert Honderd (1015) - Alexander Slot (1111) 1-15Partij
 Jannes de Vries (939) - Aike Smid (1032) 1-11Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   BDV Borne  
10
-
6
 Erwin Heslinga (1298) - Anton Jurg (1212) 1-11Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1201) - Nico Rosink (1179) 0-27Partij
 Bernard Post (1134) - Gertjan Kolsté (1225) 1-16Partij
 Bert Oegema (1040) - Roelof-Jan de Haan (963) 2-04Partij  
 Durk de Vries (1059) - Leo Springer (1079) 2-03Partij  
 Nick de la Fonteyne (1131) - Michiel Hagreis (1050) 1-18Partij
 Tjalling Oegema (1017) - Gerrit Bosch (984) 1-12Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (991) - Gerald Krol (796) 2-05Partij
   Dokkum  -   Huizum 2  
9
-
7
 Linze Houwink (1134) - Jan T. Terpstra (971) 2-08Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1133) - Jilles van Kesteren (904) 1-11Partij
 Bouwe Ringnalda (976) - Marcel de Vries (1124) 0-25Partij
 Willem Nuveld (1024) - Kerst Hoekstra (1082) 1-12Partij
 Minze Osinga (1012) - Henk Veldhorst (901) 1-13Partij
 Dirk Sinnema (1063) - Thijs Talsma (992) 2-04Partij
 Binne Brouwer (1122) - Gauke Dirk Nijholt (853) 1-16Partij  
 Arend Dijkstra (982) - Gerrit Reitsma (999) 1-17Partij
   Damkring Emmeloord  -   DIOS Achterhoek 2  
6
-
10
 Alex Boxum (1179) - Bert van Oosterom (1086) 1-18Partij
 IJsbrand Haven (1195) - Ap van Ingen (1099) 1-11Partij
 Matheo Boxum (1188) - Gert Wisselink (1015) 2-07Partij
 Daniël Boxum (829) - Jay Amatmoestar (1017) 0-22Partij
 Marthy van Houtert (1128) - Chris Grevers (1088) 1-16Partij
 Jan Snijder (917) - Gerard Korten (1073) 1-13Partij
 Albert Hendrik Snijder (763) - Harry Vos (1058) 0-24Partij
 Jacob Post (1183) - Theo Stoverinck (1091) 0-25Partij  
   Lelystad  -   EDC Enschede  
-
 Ronde 3
za 17-10-2020     Lelystad  -   Oerterp - Drachten  
-
   EDC Enschede  -   Damkring Emmeloord  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Dokkum  
-
   Huizum 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   BDV Borne  -   Roden/Leek  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Hijken DTC 3  
-
 Ronde 4
za 14-11-2020     Oerterp - Drachten  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Hijken DTC 3  -   BDV Borne  
-
   Roden/Leek  -   Huizum 2  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Dokkum  -   EDC Enschede  
-
   Damkring Emmeloord  -   Lelystad  
-
 Ronde 5
za 28-11-2020     Damkring Emmeloord  -   Oerterp - Drachten  
-
   Lelystad  -   Dokkum  
-
   EDC Enschede  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Roden/Leek  
-
   Huizum 2  -   Hijken DTC 3  
-
   BDV Borne  -   HDC Hoogeveen 2  
-
 Ronde 6
za 12-12-2020     Oerterp - Drachten  -   BDV Borne  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Huizum 2  
-
   Hijken DTC 3  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Roden/Leek  -   EDC Enschede  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Lelystad  
-
   Dokkum  -   Damkring Emmeloord  
-
 Ronde 7
za 09-01-2021     Dokkum  -   Oerterp - Drachten  
-
   Damkring Emmeloord  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
   Lelystad  -   Roden/Leek  
-
   EDC Enschede  -   Hijken DTC 3  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Huizum 2  -   BDV Borne  
-
 Ronde 8
za 23-01-2021     Oerterp - Drachten  -   Huizum 2  
-
   BDV Borne  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   EDC Enschede  
-
   Hijken DTC 3  -   Lelystad  
-
   Roden/Leek  -   Damkring Emmeloord  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Dokkum  
-
 Ronde 9
za 06-02-2021     Damcombinatie Fryslân 2  -   Oerterp - Drachten  
-
   Dokkum  -   Roden/Leek  
-
   Damkring Emmeloord  -   Hijken DTC 3  
-
   Lelystad  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   EDC Enschede  -   BDV Borne  
-
   DIOS Achterhoek 2  -   Huizum 2  
-
 Ronde 10
za 20-02-2021     Oerterp - Drachten  -   DIOS Achterhoek 2  
-
   Huizum 2  -   EDC Enschede  
-
   BDV Borne  -   Lelystad  
-
   HDC Hoogeveen 2  -   Damkring Emmeloord  
-
   Hijken DTC 3  -   Dokkum  
-
   Roden/Leek  -   Damcombinatie Fryslân 2  
-
 Ronde 11
za 06-03-2021     Roden/Leek  -   Oerterp - Drachten  
-
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Hijken DTC 3  
-
   Dokkum  -   HDC Hoogeveen 2  
-
   Damkring Emmeloord  -   BDV Borne  
-
   Lelystad  -   Huizum 2  
-
   EDC Enschede  -   DIOS Achterhoek 2  
-