Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2023/2024

 

Klasse: 1e klasse B   

 Ronde 1
ma 16-10-2023     Troch Tinken Sterk  -   Dokkum - Rinsumageest 2  
7
-
5
 Gerrit Terpstra (1077) - Bouwe Ringnalda (964) 0-23Partij
 Ate Oosterhof (949) - Henk Elgersma (912) 2-04
 Karel de Bruin (928) - Reino Joustra (718) 1-12Partij  
 Jan Kunnen (755) - Age Zwaagstra (731) 2-01Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
di 17-10-2023     DCH Heerenveen 3  -   Oerterp - Drachten 2  
4
-
8
 Wim Riddersma (877) - Iskander Al Sarayfi (1122) 0-21Partij
 Klaas Mondria (821) - Jorn Kruit (931) 2-06Partij
 Tabe de Vries (844) - Miente Pera (873) 0-25Partij
 Anna Bakker (567) - Arend Schuurman (821) 0-22Partij
 Geert Rozenberg (860) - Anne Veenstra (786) 0-23
 Sjouke Zijlstra (773) - Jan Tuinstra (613) 2-04Partij
ma 23-10-2023     Bezint Eer Gij Begint 2  -   Damcombinatie Fryslân 3  
5
-
7
 Willem Lep (816) - Geoffrey de la Fonteyne (998) 1-11
 Bettus de Vries  - Rinze Visser (803) 0-22
 Sake Sloot (735) - Jan Sloot (681) 0-23
 Yke Miedema (767) - Engel Vrouwe (687) 2-04
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
do 26-10-2023     Huizum 3  -   Huizum 2  
4
-
8
 Ton Bouwkamp (646) - Jan Bosselaar (1044) 0-23
 Louis Douma (602) - Gauke Dirk Nijholt (857) 0-21Partij
 Fedde van der Laan (758) - Bram Scholma (912) 1-14Partij  
 Johan Bosgra (677) - Jilles van Kesteren (908) 1-12
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 Ronde 2
do 02-11-2023     Huizum 2  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
10
-
2
 Bram Scholma (912) - Sake Sloot (735) 2-04Partij  
 Gauke Dirk Nijholt (857) - Yke Miedema (767) 2-02Partij  
 Jan Bosselaar (1044) - Bettus de Vries  2-03
 Thijs Talsma (968) - Jaap Hofman (625) 2-01
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
di 07-11-2023     Dokkum - Rinsumageest 2  -   Huizum 3  
5
-
7
 Henk Elgersma (912) - Joeri Beke (777) 1-12
 Bouwe Ringnalda (964) - Fedde van der Laan (758) 0-21
 Age Zwaagstra (731) - Louis Douma (602) 1-13Partij
 Reino Joustra (718) - Ton Bouwkamp (646) 1-14Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
wo 08-11-2023     Oerterp - Drachten 2  -   Troch Tinken Sterk  
8
-
4
 Jorn Kruit (931) - Anton van der Ploeg (993) 0-2Partij  
 Sipke Doller (1158) - Jan Kunnen (755) 2-0Partij
 Henk Jonker (1158) - Karel de Bruin (928) 2-0Partij
 Fokke Heidsma (881) - Gerrit Terpstra (1077) 1-1Partij
 Ultsje Hosper (846) - Haye Wittermans (966) 1-1Partij
 Miente Pera (873) - Ate Oosterhof (949) 2-0Partij  
do 09-11-2023     Damcombinatie Fryslân 3  -   DCH Heerenveen 3  
7
-
5
 Douwe Douma (939) - Wim Riddersma (877) 2-0Partij
 Hans Klijnsma (852) - Tabe de Vries (844) 0-2
 Pieter Fokkinga  - Rika van Leeuwen (637) 2-0
 Jan Sloot (681) - Anna Bakker (567) 1-1
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 Ronde 3
ma 20-11-2023     Troch Tinken Sterk  -   Damcombinatie Fryslân 3  
9
-
3
 Gerrit Terpstra (1077) - Rinze Visser (803) 1-14Partij
 Karel de Bruin (928) - Hans Klijnsma (852) 2-02Partij
 Anton van der Ploeg (993) - Engel Vrouwe (687) 2-03Partij
 Haye Wittermans (966) - Jan Sloot (681) 2-01
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-15R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-16R
   Bezint Eer Gij Begint 2  -   Huizum 3  
7
-
5
 Yke Miedema (767) - Fedde van der Laan (758) 2-03
 Willem Lep (816) - Louis Douma (602) 2-01Partij
 Sake Sloot (735) - Johan Bosgra (677) 0-22
 Hylke Schaaf (796) - Ton Bouwkamp (646) 1-14Partij  
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
di 21-11-2023     DCH Heerenveen 3  -   Huizum 2  
6
-
6
 Tabe de Vries (844) - Jan Bosselaar (1044) 1-1
 Pieter de Vries (938) - Thijs Talsma (968) 1-1
 Geert Rozenberg (860) - Thomas Kuipers (1110) 0-2Partij
 Wim Riddersma (877) - Arnold Glas  2-0
 Anna Bakker (567) - Jilles van Kesteren (908) 1-1Partij
 Klaas Mondria (821) - Henk Veldhorst (883) 1-1
   Dokkum - Rinsumageest 2  -   Oerterp - Drachten 2  
6
-
6
 Klaas de Vries (867) - Henk Jonker (1158) 0-25
 Arnold Wiegersma (1006) - Iskander Al Sarayfi (1122) 2-06Partij  
 Jaring van der Leeuw (932) - Jorn Kruit (931) 2-02Partij
 Pieter de Vries (706) - Fokke Heidsma (881) 0-21Partij
 Bouwe Ringnalda (964) - Ultsje Hosper (846) 2-03Partij
 Reino Joustra (718) - Miente Pera (873) 0-24Partij
 Ronde 4
ma 11-12-2023     Bezint Eer Gij Begint 2  -   DCH Heerenveen 3  
4
-
8
 Sake Sloot (735) - Geert Rozenberg (860) 1-14
 Yke Miedema (767) - Wim Riddersma (877) 1-12
 Bettus de Vries  - Tabe de Vries (844) 0-25
 Willem Lep (816) - Anna Bakker (567) 1-13Partij  
 Jaap Hofman (625) - Rika van Leeuwen (637) 0-21
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
di 12-12-2023     Damcombinatie Fryslân 3  -   Dokkum - Rinsumageest 2  
8
-
4
 Douwe Douma (939) - Bouwe Ringnalda (964) 1-14
 Harm Terpstra (966) - Reino Joustra (718) 2-01Partij
 Rinze Visser (803) - Henk Elgersma (912) 2-03
 Engel Vrouwe (687) - Pieter de Vries (706) 1-12
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
wo 13-12-2023     Oerterp - Drachten 2  -   Huizum 3  
10
-
2
 Henk Jonker (1158) - Fedde van der Laan (758) 2-0
 Jorn Kruit (931) - Louis Douma (602) 2-0Partij  
 Fokke Heidsma (881) - Johan Bosgra (677) 2-0Partij
 Ultsje Hosper (846) - Ton Bouwkamp (646) 2-0Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
do 14-12-2023     Huizum 2  -   Troch Tinken Sterk  
9
-
3
 Thomas Kuipers (1110) - Wijtze van der Meulen (835) 1-11
 Thijs Talsma (968) - Ate Oosterhof (949) 1-14
 Jan Bosselaar (1044) - Karel de Bruin (928) 2-02Partij
 Bram Scholma (912) - Anton van der Ploeg (993) 1-16Partij
 Bart Visser (1124) - Gerrit Terpstra (1077) 2-05Partij
 Gauke Dirk Nijholt (857) - Haye Wittermans (966) 2-03Partij  
 Ronde 5
ma 08-01-2024     Troch Tinken Sterk  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
10
-
2
 Gerrit Terpstra (1077) - Willem Lep (816) 2-01Partij
 Karel de Bruin (928) - Hylke Schaaf (796) 2-02Partij
 Anton van der Ploeg (993) - Jaap Hofman (625) 2-05
 Haye Wittermans (966) - Yke Miedema (767) 1-13
 Jan Kunnen (755) - Sake Sloot (735) 2-04Partij
 Wijtze van der Meulen (835) - Bettus de Vries  1-16
di 09-01-2024     Dokkum - Rinsumageest 2  -   Huizum 2  
5
-
7
 Bouwe Ringnalda (964) - Gauke Dirk Nijholt (857) 0-22Partij
 Binne Brouwer (1113) - Joeri Beke (777) 1-14
 Jaring van der Leeuw (932) - Jilles van Kesteren (908) 1-11Partij
 Arnold Wiegersma (1006) - Bram Scholma (912) 1-16Partij  
 Henk Elgersma (912) - Thijs Talsma (968) 2-03
 Reino Joustra (718) - Henk Veldhorst (883) 0-25Partij
wo 10-01-2024     Oerterp - Drachten 2  -   Damcombinatie Fryslân 3  
7
-
5
 Iskander Al Sarayfi (1122) - Rinze Visser (803) 2-02Partij
 Jorn Kruit (931) - Hans Klijnsma (852) 2-03Partij
 Fokke Heidsma (881) - Engel Vrouwe (687) 1-14Partij  
 Arend Schuurman (821) - Jan Sloot (681) 0-21Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
do 11-01-2024     Huizum 3  -   DCH Heerenveen 3  
6
-
6
 Fedde van der Laan (758) - Wim Riddersma (877) 0-2
 Louis Douma (602) - Anna Bakker (567) 1-1Partij  
 Ton Bouwkamp (646) - Tabe de Vries (844) 1-1Partij
 Johan Bosgra (677) - Rika van Leeuwen (637) 2-01Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 Ronde 6
ma 05-02-2024     Bezint Eer Gij Begint 2  -   Dokkum - Rinsumageest 2  
4
-
8
 Bettus de Vries  - Arnold Wiegersma (1006) 0-24Partij
 Willem Lep (816) - Jaring van der Leeuw (932) 0-26Partij
 Jaap Hofman (625) - Henk Elgersma (912) 0-23
 Yke Miedema (767) - Bouwe Ringnalda (964) 2-02
 Sake Sloot (735) - Reino Joustra (718) 1-15
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-11R
di 06-02-2024     DCH Heerenveen 3  -   Troch Tinken Sterk  
2
-
10
 Pieter de Vries (938) - Anton van der Ploeg (993) 2-06
 Wim Riddersma (877) - Gerrit Terpstra (1077) 0-25Partij
 Geert Rozenberg (860) - Ate Oosterhof (949) 0-24
 Tabe de Vries (844) - Jan Kunnen (755) 0-23Partij
 Anna Bakker (567) - Wijtze van der Meulen (835) 0-22
 Rika van Leeuwen (637) - Sape Hiemstra (610) 0-21Partij
do 08-02-2024     Huizum 2  -   Oerterp - Drachten 2  
5
-
7
 Jan Bosselaar (1044) - Fokke Heidsma (881) 1-1Partij
 Thijs Talsma (968) - Jorn Kruit (931) 1-1Partij
 Bart Visser (1124) - Iskander Al Sarayfi (1122) 0-2Partij
 Bram Scholma (912) - Henk Jonker (1158) 0-2Partij  
 Arnold Glas  - Ultsje Hosper (846) 2-0Partij
 Henk Veldhorst (883) - Miente Pera (873) 1-1Partij  
   Huizum 3  -   Damcombinatie Fryslân 3  
3
-
9
 Fedde van der Laan (758) - Rinze Visser (803) 0-24
 Louis Douma (602) - Hans Klijnsma (852) 0-22Partij
 Ton Bouwkamp (646) - Engel Vrouwe (687) 1-13Partij  
 Johan Bosgra (677) - Jan Sloot (681) 0-21
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 Ronde 7
ma 19-02-2024     Troch Tinken Sterk  -   Huizum 3  
7
-
5
 Anton van der Ploeg (993) - Fedde van der Laan (758) 2-04
 Karel de Bruin (928) - Joeri Beke (777) 1-13Partij
 Gerrit Terpstra (1077) - Louis Douma (602) 2-01
 Jan Kunnen (755) - Ton Bouwkamp (646) 0-22Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
di 20-02-2024     Dokkum - Rinsumageest 2  -   DCH Heerenveen 3  
6
-
6
 Binne Brouwer (1113) - Pieter de Vries (938) 0-22
 Arnold Wiegersma (1006) - Tabe de Vries (844) 1-15Partij
 Jaring van der Leeuw (932) - Geert Rozenberg (860) 1-13Partij
 Bouwe Ringnalda (964) - Anna Bakker (567) 2-06Partij  
 Klaas de Vries (867) - Rika van Leeuwen (637) 1-14
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-11R
   Damcombinatie Fryslân 3  -   Huizum 2  
4
-
8
 Douwe Douma (939) - Jan Bosselaar (1044) 1-1Partij
 Harm Terpstra (966) - Thomas Kuipers (1110) 0-2
 Rinze Visser (803) - Thijs Talsma (968) 1-1
 Engel Vrouwe (687) - Joeri Beke (777) 0-2
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
wo 21-02-2024     Oerterp - Drachten 2  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
8
-
4
 Jorn Kruit (931) - Jaap Hofman (625) 2-01Partij
 Fokke Heidsma (881) - Bettus de Vries  2-04Partij  
 Miente Pera (873) - Sake Sloot (735) 2-03Partij
 Arend Schuurman (821) - Willem Lep (816) 0-22Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-1R