Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

 

Klasse: 1e klasse B   

 Ronde 1
za 17-09-2016     Haarlemse Damclub  -   De Hofstad Dammers  
11
-
9
 Mark Deurloo (1385) - Hugo Simons jr. (1182) 2-06Partij
 Roel Janssen (1219) - Krijn Toet (1235) 0-24Partij
 Marcel Kosters (1164) - Frans van de Velde (1115) 1-110Partij
 Fabian Snijder (1134) - Hans Jacobsen (1118) 1-18Partij
 Dick Siegers (1116) - Bonne Douma (1069) 0-27Partij
 Roberto Vesciano (1081) - Jaap van Hal (1034) 2-01Partij  
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Nizaam Muradin (979) 0-25Partij
 Frans Elzenga (926) - Gerard Peroti (1027) 2-09Partij  
 Gerard van Velzen (1021) - Harold Jagram (983) 1-13Partij
 Paul Smit (1009) - Jack Mondt (969) 2-02Partij
   SNA 3  -   Zaanstreek 2  
11
-
9
 Erik van Kampen (1189) - Johan Veerman (1121) 1-15Partij
 Dave Bleeker (1193) - Sijmen Hansen (1102) 1-18Partij
 René Emmaneel (1072) - Bart van Geel (1076) 1-14Partij
 Jan Groeneweg (1144) - Frans Kroese (1059) 1-12Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Jan Hania (1014) 0-29Partij
 Theo Tesselaar (1198) - Martin Berends (1008) 1-110Partij
 Losseni Savané (1228) - Schelte Betten (873) 2-01Partij
 Daan van Os (1097) - Erik van der Haar (849) 1-13Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - Kaj Kruit (869) 1-16Partij
 Coen Jong (1015) - Cees Staal (674) 2-07Partij
   Leids Damgenootschap  -   Zaanstreek  
8
-
12
 Hans Tangelder (1122) - Jan de Ruiter (1191) 0-28Partij
 Evert Dollekamp (1275) - Wout Rijs (1146) 1-11Partij
 Evert Bronstring (1301) - Paul Teer (1181) 1-15Partij
 Hans Kreder (1104) - Ruud Groot (1129) 1-12Partij
 Maurits Meijer (1139) - Ruud Holkamp (1144) 2-03Partij
 André van der Kwartel (1089) - Paul van der Lem (1153) 0-27Partij
 Harry Dekker (1046) - Ramon Sakidin (1193) 1-110Partij
 Hein van Winkel (1021) - Dik Vermeulen (1105) 0-26Partij
 Arend van Beelen (977) - Joop Wind (1088) 0-24Partij
 Dick den Ouden (970) - Piet Smit (1098) 2-09Partij
   VAD Amsterdam  -   Middelburg  
16
-
4
 Paul de Heus (1195) - Daaf Kasse (1305) 1-18Partij  
 Herman van Westerloo (1207) - Bram Goedhart (1180) 2-03Partij
 Arie Storm (1087) - Peter Schunselaar (1213) 2-010Partij
 Jos Eggen (1209) - Piet Allaart (1058) 1-15Partij
 Michel Horn (1152) - Jaap de Jonge (1108) 1-17Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Wim Koppejan (1035) 2-01Partij
 Dirk Vet (1038) - Jan Moens (1000) 1-16Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Jan Flikweert (999) 2-02Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Gerard Krijger (1082) 2-09Partij
 Chris van Westerloo (1101) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 2-04Partij
   Van Stigt Thans 3  -   PWG s-Gravenpolder  
6
-
14
 Leo Mous (1036) - Johnny de Leeuw (1383) 0-26Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Aart Walraven (1167) 1-12Partij
 Rob van den Bos (1021) - Salomon de Jong (1184) 1-110Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Niels Roelofsen (1131) 1-14Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) 0-25Partij
 Wim Heuvelman (985) - Jaap Veerhoek (1106) 0-29Partij
 Fokke van Leijen (959) - Fons Huijbreghts (1113) 1-11Partij
 Nico Groenendijk (971) - Cees Rijk (1116) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Hans Bomgaars (1095) 1-18Partij
 Adriaan Groenendijk (931) - Arie den Hollander (1034) 0-23Partij
 Ronde 2
za 01-10-2016     Van Stigt Thans 3  -   Haarlemse Damclub  
6
-
14
 Adriaan Groenendijk (931) - Fabian Snijder (1134) 0-210Partij
 Ronald Wisse (889) - Dick Siegers (1116) 0-22Partij
 Fokke van Leijen (959) - Mark Deurloo (1385) 1-19Partij
 Wim Heuvelman (985) - Paul Smit (1009) 0-21Partij
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Frans Elzenga (926) 1-17Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Marcel Kosters (1164) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Jan Esselman (997) 1-14Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Roberto Vesciano (1081) 1-18Partij
 Rob van den Bos (1021) - Gerard van Velzen (1021) 0-25Partij
 Leo Mous (1036) - Pieter Schoonderbeek (1079) 1-13Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   VAD Amsterdam  
12
-
8
 Aart Walraven (1167) - Herman van Westerloo (1207) 1-19Partij
 Jacob Provoost (1149) - Rob van Westerloo (1151) 1-12Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Paul de Heus (1195) 0-25Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Jos Eggen (1209) 1-16Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Hans Vermeulen (1153) 1-14Partij
 Salomon de Jong (1184) - Kees Binnenkade (1174) 2-08Partij
 Jos de Wild (1056) - Dirk Vet (1038) 2-010Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Huib van der Vossen (1130) 2-03Partij
 Cees Rijk (1116) - Chris van Westerloo (1101) 1-11Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Arie Storm (1087) 1-17Partij
   Middelburg  -   Leids Damgenootschap  
5
-
15
 Bram Goedhart (1180) - Evert Bronstring (1301) 0-23Partij
 Daaf Kasse (1305) - Evert Dollekamp (1275) 1-12Partij
 Piet Allaart (1058) - Maurits Meijer (1139) 0-24Partij
 Peter Schunselaar (1213) - André van der Kwartel (1089) 1-15Partij
 Jaap de Jonge (1108) - Edwin van Hofwegen (1188) 2-06Partij
 Paul Sterrenburg (1030) - Hans Kreder (1104) 0-210Partij
 Jan Moens (1000) - Harry Dekker (1046) 1-19Partij
 Wim Koppejan (1035) - Hein van Winkel (1021) 0-28Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1047) - Henk Meester (1028) 0-21Partij
 Ruud van Eenennaam (936) - Arend van Beelen (977) 0-27Partij
   Zaanstreek  -   SNA 3  
10
-
10
 Dik Vermeulen (1105) - Ritchie Wijnker (1178) 1-19Partij
 Ruud Groot (1129) - Theo Tesselaar (1198) 1-18Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Timo Kuipers (1137) 1-17Partij
 Wout Rijs (1146) - Losseni Savané (1228) 0-23Partij
 Paul Teer (1181) - Bertus Groot (909) 1-16Partij
 Barbara Graas (1013) - Dave Bleeker (1193) 0-29Partij
 Joop Wind (1088) - Coen Jong (1015) 1-110Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Jan Groeneweg (1144) 1-14Partij
 Peter Groot jr. (1198) - Exuperry Mwenedata (873) 2-02Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Sierd van Randen (984) 2-01Partij
   O2O 2  -   De Hofstad Dammers  
9
-
11
 Wiebo Drost (1240) - Bonne Douma (1069) 2-08Partij
 Kenny Kroon (1116) - Krijn Toet (1235) 0-210Partij  
 Hans van den Heuvel (1135) - Hugo Simons jr. (1182) 0-22Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Hans Jacobsen (1118) 2-03Partij
 Maarten Kolsloot (1114) - Frans van de Velde (1115) 0-27Partij
 Paul Lohuis (1132) - Jetse Veenstra (1026) 1-19Partij
 Sjoerd Hoekstra (1026) - Jaap van Hal (1034) 1-15Partij
 Marco de Koning (1206) - Dion van Bommel (1022) 2-01Partij
 John Stins (1069) - Gerard Peroti (1027) 0-24Partij
 Bob Out (926) - Harold Jagram (983) 1-16Partij
 Ronde 3
za 15-10-2016     Haarlemse Damclub  -   O2O 2  
10
-
10
 Roberto Vesciano (1081) - Gerrit Tigchelaar (1100) 2-05Partij
 Mark Deurloo (1385) - Wiebo Drost (1240) 1-18Partij
 Marcel Kosters (1164) - Thijmen Stobbe (1138) 0-27Partij  
 Roel Janssen (1219) - John Stins (1069) 1-14Partij
 Fabian Snijder (1134) - Hans van den Heuvel (1135) 1-16Partij
 Dick Siegers (1116) - Huub Kroes (961) 2-03Partij
 Frans Elzenga (926) - Laura Ratniece (1137) 1-19Partij
 Paul Smit (1009) - Paul Lohuis (1132) 0-22Partij
 Peter Schipper (986) - Marco de Koning (1206) 1-110Partij
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Lucien Leerdam (1073) 1-11Partij  
   De Hofstad Dammers  -   Zaanstreek 2  
16
-
4
 Hans Jacobsen (1118) - Johan Veerman (1121) 2-07Partij
 Nizaam Muradin (979) - Sijmen Hansen (1102) 1-18Partij
 Krijn Toet (1235) - Jan Hania (1014) 2-02Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Bart van Geel (1076) 1-110Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Frans Kroese (1059) 1-13Partij
 Frans van de Velde (1115) - Martin Berends (1008) 2-04Partij
 Bonne Douma (1069) - Schelte Betten (873) 2-01Partij
 Dion van Bommel (1022) - Kaj Kruit (869) 1-19Partij
 Harold Jagram (983) - Boudewijn van der Veen (999) 2-06Partij
 Jack Mondt (969) - Cees Staal (674) 2-05Partij
   SNA 3  -   Middelburg  
8
-
12
 Losseni Savané (1228) - Peter Schunselaar (1213) 1-13Partij
 Dave Bleeker (1193) - Daaf Kasse (1305) 1-18Partij
 Jan Houwing (1202) - Jaap de Jonge (1108) 1-17Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Piet Allaart (1058) 1-110Partij  
 Henk Groot (1039) - Bram Goedhart (1180) 0-26Partij
 Daan van Os (1097) - Jan Moens (1000) 2-05Partij
 Timo Kuipers (1137) - Wim Koppejan (1035) 0-22Partij
 Arnoud Rood (1010) - Ruud van Eenennaam (936) 1-19Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - Jan Flikweert (999) 1-11Partij
 Coen Jong (1015) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 0-24Partij
   Leids Damgenootschap  -   PWG s-Gravenpolder  
12
-
8
 Evert Dollekamp (1275) - Niels Roelofsen (1131) 1-11Partij
 Hans Tangelder (1122) - Aart Walraven (1167) 0-210Partij
 Evert Bronstring (1301) - Salomon de Jong (1184) 1-14Partij
 Maurits Meijer (1139) - Jeanine van der Horst (1117) 1-17Partij
 André van der Kwartel (1089) - Hans Bomgaars (1095) 2-02Partij
 Edwin van Hofwegen (1188) - Fons Huijbreghts (1113) 1-13Partij
 Hans Kolfoort (1135) - Cees Rijk (1116) 2-05Partij
 Hans Kreder (1104) - Jaap Veerhoek (1106) 2-09Partij
 Harry Dekker (1046) - Jos de Wild (1056) 1-18Partij
 Henk Meester (1028) - Cor Boot (965) 1-16Partij
   VAD Amsterdam  -   Van Stigt Thans 3  
13
-
7
 Paul de Heus (1195) - Rob van den Bos (1021) 1-18Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Peter Lansbergen (1039) 2-09Partij
 Arie Storm (1087) - Kamanda Mulaya (1037) 1-12Partij
 Jos Eggen (1209) - Jelle Groeneveld (1123) 0-27Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Nico Groenendijk (971) 2-04Partij
 Dirk Vet (1038) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 2-010Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Leo Mous (1036) 1-16Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Ronald Wisse (889) 1-15Partij
 Michel Horn (1152) - Adriaan Groenendijk (931) 2-01Partij
 Jan Terpstra (1022) - Matthijs Broek (850) 1-13Partij
 Ronde 4
za 29-10-2016     VAD Amsterdam  -   Haarlemse Damclub  
14
-
6
 Jos Eggen (1209) - Marcel Kosters (1164) 1-18Partij
 Arie Storm (1087) - Frans Elzenga (926) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Dick Siegers (1116) 2-01Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Peter Schipper (986) 2-07Partij
 Rob van Westerloo (1151) - Mark Deurloo (1385) 0-23Partij
 Michel Horn (1152) - Fabian Snijder (1134) 2-09Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Paul Smit (1009) 1-16Partij
 Dirk Vet (1038) - Jan Esselman (997) 1-110Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Roel Janssen (1219) 2-02Partij
 Chris van Westerloo (1101) - Pieter Schoonderbeek (1079) 1-15Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Leids Damgenootschap  
10
-
10
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Maurits Meijer (1139) 0-26Partij
 Leo Mous (1036) - Hans Kolfoort (1135) 2-04Partij
 Rob van den Bos (1021) - Evert Dollekamp (1275) 1-12Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Evert Bronstring (1301) 1-15Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Hans Tangelder (1122) 0-210Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - André van der Kwartel (1089) 2-01Partij
 Matthijs Broek (850) - Harry Dekker (1046) 1-19Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Hans Kreder (1104) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Henk Meester (1028) 1-13Partij
 Fokke van Leijen (959) - Arend van Beelen (977) 1-18Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   SNA 3  
11
-
9
 Aart Walraven (1167) - Timo Kuipers (1137) 1-19Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Bertus Groot (909) 1-16Partij
 Johnny de Leeuw (1383) - Dave Bleeker (1193) 1-18Partij
 Jacob Provoost (1149) - Jan Groeneweg (1144) 1-12Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Frans Groot (859) 1-15Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Jan Houwing (1202) 0-27Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Coen Jong (1015) 2-010Partij
 Salomon de Jong (1184) - Exuperry Mwenedata (873) 1-14Partij
 Cees Rijk (1116) - Daan van Os (1097) 1-13Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Frank Aarts (681) 2-01Partij
   Zaanstreek  -   De Hofstad Dammers  
12
-
8
 Ramon Sakidin (1193) - Frans van de Velde (1115) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Krijn Toet (1235) 0-24Partij
 Dik Vermeulen (1105) - Hugo Simons jr. (1182) 0-23Partij
 Paul van der Lem (1153) - Hans Jacobsen (1118) 2-02Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Jetse Veenstra (1026) 2-06Partij
 Joop Wind (1088) - Jaap van Hal (1034) 1-110Partij
 Paul Teer (1181) - Nizaam Muradin (979) 2-07Partij
 Barbara Graas (1013) - Dion van Bommel (1022) 0-29Partij
 Wout Rijs (1146) - Gerard Peroti (1027) 1-15Partij
 Ruud Groot (1129) - Jack Mondt (969) 2-08Partij
   Zaanstreek 2  -   O2O 2  
3
-
17
 Peter Groot jr. (1198) - Hans van den Heuvel (1135) 2-09Partij
 Johan Veerman (1121) - Jan Pieter Drost (1277) 0-24Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Wiebo Drost (1240) 0-26Partij
 Jan Hania (1014) - John Stins (1069) 0-21Partij
 Bart van Geel (1076) - Gerrit Tigchelaar (1100) 1-12Partij
 Frans Kroese (1059) - Marco de Koning (1206) 0-28Partij
 Martin Berends (1008) - Lucien Leerdam (1073) 0-210Partij
 Schelte Betten (873) - Kenny Kroon (1116) 0-23Partij  
 Kaj Kruit (869) - Laura Ratniece (1137) 0-27Partij
 Cees Staal (674) - Paul Lohuis (1132) 0-25Partij
 Ronde 5
za 12-11-2016     Haarlemse Damclub  -   Zaanstreek 2  
15
-
5
 Mark Deurloo (1385) - Schelte Betten (873) 2-03Partij
 Fabian Snijder (1134) - Kaj Kruit (869) 2-09Partij
 Roel Janssen (1219) - Piet Smit (1098) 1-12Partij
 Roberto Vesciano (1081) - Jan Hania (1014) 1-15Partij
 Jan Esselman (997) - Bart van Geel (1076) 2-06Partij
 Peter Schipper (986) - Frans Kroese (1059) 1-17Partij
 Dick Siegers (1116) - Sijmen Hansen (1102) 1-18Partij
 Marcel Kosters (1164) - Johan Veerman (1121) 2-010Partij
 Paul Smit (1009) - Geert van der Loo (741) 1-14Partij
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Cees Staal (674) 2-01Partij
   O2O 2  -   Zaanstreek  
11
-
9
 Sjoerd Hoekstra (1026) - Ruud Groot (1129) 2-08Partij
 Huub Kroes (961) - Wout Rijs (1146) 0-21Partij
 Paul Lohuis (1132) - Ramon Sakidin (1193) 1-16Partij
 Hans van den Heuvel (1135) - Dik Vermeulen (1105) 2-07Partij
 Laura Ratniece (1137) - Ruud Holkamp (1144) 0-29Partij
 Kenny Kroon (1116) - Jan de Ruiter (1191) 2-03Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Barbara Graas (1013) 1-15Partij  
 John Stins (1069) - Peter Groot jr. (1198) 2-04Partij
 Frank Zwerver (858) - Paul Teer (1181) 1-110Partij
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Paul van der Lem (1153) 0-22Partij
   De Hofstad Dammers  -   Middelburg  
7
-
13
 Nizaam Muradin (979) - Peter Schunselaar (1213) 1-15Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Jaap de Jonge (1108) 0-23Partij
 Krijn Toet (1235) - Piet Allaart (1058) 1-12Partij
 Frans van de Velde (1115) - Daaf Kasse (1305) 0-26Partij
 Hans Jacobsen (1118) - Bram Goedhart (1180) 0-210Partij
 Bonne Douma (1069) - Wim Koppejan (1035) 2-04Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Jan Moens (1000) 2-01Partij
 Gerard Peroti (1027) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 0-28Partij
 Dion van Bommel (1022) - Ruud van Eenennaam (936) 1-19Partij
 Harold Jagram (983) - Jan Flikweert (999) 0-27Partij
   SNA 3  -   Van Stigt Thans 3  
15
-
5
 Theo Tesselaar (1198) - Peter Lansbergen (1039) 1-16Partij
 Dave Bleeker (1193) - Reza Ghafoerkhan (1118) 1-110Partij
 Jan Houwing (1202) - Kamanda Mulaya (1037) 2-04Partij
 Losseni Savané (1228) - Nico Groenendijk (971) 2-02Partij
 Timo Kuipers (1137) - Fokke van Leijen (959) 1-15Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Adriaan Groenendijk (931) 2-09Partij
 Jan Groeneweg (1144) - Wim Heuvelman (985) 2-08Partij
 Coen Jong (1015) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 1-13Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - Matthijs Broek (850) 1-17Partij
 Daan van Os (1097) - niet opgekomen  2-01R
   Leids Damgenootschap  -   VAD Amsterdam  
9
-
11
 Maurits Meijer (1139) - Paul de Heus (1195) 0-25Partij
 Evert Bronstring (1301) - Herman van Westerloo (1207) 2-01Partij
 Evert Dollekamp (1275) - Michel Horn (1152) 1-12Partij
 Edwin van Hofwegen (1188) - Arie Storm (1087) 1-18Partij
 Hans Tangelder (1122) - Hans Vermeulen (1153) 1-14Partij
 Hans Kolfoort (1135) - Rob van Westerloo (1151) 1-16Partij
 André van der Kwartel (1089) - Dirk Vet (1038) 1-17Partij
 Hans Kreder (1104) - Kees Binnenkade (1174) 0-210Partij
 Harry Dekker (1046) - Huib van der Vossen (1130) 1-19Partij
 Hein van Winkel (1021) - Chris van Westerloo (1101) 1-13Partij
 Ronde 6
za 26-11-2016     Leids Damgenootschap  -   Haarlemse Damclub  
12
-
8
 Evert Bronstring (1301) - Roel Janssen (1219) 1-14Partij
 Edwin van Hofwegen (1188) - Marcel Kosters (1164) 2-03Partij
 Evert Dollekamp (1275) - Mark Deurloo (1385) 2-01Partij
 Hans Tangelder (1122) - Dick Siegers (1116) 1-17Partij
 Maurits Meijer (1139) - Peter Schipper (986) 2-05Partij
 Hans Kreder (1104) - Roberto Vesciano (1081) 1-16Partij
 Hein van Winkel (1021) - Fabian Snijder (1134) 0-28Partij
 Henk Meester (1028) - Paul Smit (1009) 2-02Partij
 Harry Dekker (1046) - Jan Esselman (997) 1-110Partij
 André van der Kwartel (1089) - Pieter Schoonderbeek (1079) 0-29Partij
   VAD Amsterdam  -   SNA 3  
13
-
7
 Arie Storm (1087) - Timo Kuipers (1137) 1-17Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Jan Houwing (1202) 1-12Partij
 Paul de Heus (1195) - Jan Groeneweg (1144) 1-110Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Losseni Savané (1228) 2-06Partij
 Michel Horn (1152) - Henk Groot (1039) 2-03Partij
 Jos Eggen (1209) - Daan van Os (1097) 1-18Partij
 Chris van Westerloo (1101) - Theo Tesselaar (1198) 2-01Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Pepijn Folgers (797) 1-19Partij
 Dirk Vet (1038) - Exuperry Mwenedata (873) 1-15Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Coen Jong (1015) 1-14Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   De Hofstad Dammers  
11
-
9
 Jaap Veerhoek (1106) - Jetse Veenstra (1026) 1-17Partij
 Aart Walraven (1167) - Bonne Douma (1069) 2-05Partij
 Jeanine van der Horst (1117) - Jaap van Hal (1034) 0-21Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Hans Jacobsen (1118) 2-04Partij
 Jacob Provoost (1149) - Hugo Simons jr. (1182) 0-26Partij  
 Fons Huijbreghts (1113) - Krijn Toet (1235) 1-12Partij
 Cees Rijk (1116) - Frans van de Velde (1115) 1-110Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Harold Jagram (983) 1-19Partij
 Jos de Wild (1056) - Jack Mondt (969) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1119) - Dion van Bommel (1022) 2-03Partij
   Middelburg  -   O2O 2  
8
-
12
 Peter Schunselaar (1213) - Jan Pieter Drost (1277) 1-15Partij  
 Daaf Kasse (1305) - Wiebo Drost (1240) 1-16Partij
 Jaap de Jonge (1108) - Hans van den Heuvel (1135) 1-14Partij
 Bram Goedhart (1180) - Kenny Kroon (1116) 0-28Partij  
 Piet Allaart (1058) - Marco de Koning (1206) 1-17Partij
 Patrick Rietsema  - Gerrit Tigchelaar (1100) 1-110Partij
 Wim Koppejan (1035) - John Stins (1069) 1-11Partij
 Jan Flikweert (999) - Johan Smits (1178) 0-23Partij
 Ruud van Eenennaam (936) - Huub Kroes (961) 1-12Partij
 Jan Moens (1000) - Paul Lohuis (1132) 1-19Partij
   Zaanstreek  -   Zaanstreek 2  
14
-
6
 Paul van der Lem (1153) - Boudewijn van der Veen (999) 2-02Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Schelte Betten (873) 2-09Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Kaj Kruit (869) 2-04Partij
 Paul Teer (1181) - Erik van der Haar (849) 2-05Partij
 Wout Rijs (1146) - Cees Staal (674) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Johan Veerman (1121) 0-210Partij
 Ruud Groot (1129) - Sijmen Hansen (1102) 1-18Partij
 Joop Wind (1088) - Bart van Geel (1076) 1-13Partij
 Dik Vermeulen (1105) - Jan Hania (1014) 1-16Partij
 Barbara Graas (1013) - Martin Berends (1008) 1-17Partij
 Ronde 7
za 10-12-2016     Haarlemse Damclub  -   Zaanstreek  
8
-
12
 Fabian Snijder (1134) - Paul van der Lem (1153) 1-110Partij
 Roberto Vesciano (1081) - Ruud Groot (1129) 1-19Partij
 Stefan Stolwijk (1335) - Paul Teer (1181) 2-02Partij  
 Paul Smit (1009) - Dik Vermeulen (1105) 0-21Partij
 Mark Deurloo (1385) - Piet Smit (1098) 0-25Partij
 Dick Siegers (1116) - Ramon Sakidin (1193) 1-16Partij
 Jan Esselman (997) - Ruud Holkamp (1144) 0-23Partij
 Peter Schipper (986) - Jan de Ruiter (1191) 0-27Partij  
 Roel Janssen (1219) - Barbara Graas (1013) 2-08Partij
 Marcel Kosters (1164) - Wout Rijs (1146) 1-14Partij
   Zaanstreek 2  -   Middelburg  
11
-
9
 Johan Veerman (1121) - Peter Schunselaar (1213) 1-14Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Jaap de Jonge (1108) 2-08Partij
 Bart van Geel (1076) - Bram Goedhart (1180) 1-16Partij
 Frans Kroese (1059) - Piet Allaart (1058) 1-13Partij
 Jan Hania (1014) - Daaf Kasse (1305) 1-17Partij
 Martin Berends (1008) - Ruud van Eenennaam (936) 1-110Partij
 Boudewijn van der Veen (999) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 1-19Partij
 Schelte Betten (873) - Wim Koppejan (1035) 1-15Partij
 Kaj Kruit (869) - Jan Flikweert (999) 0-22Partij
 Cees Staal (674) - niet opgekomen  2-01R
   O2O 2  -   PWG s-Gravenpolder  
8
-
12
 Kenny Kroon (1116) - Niels Roelofsen (1131) 1-14Partij
 Wiebo Drost (1240) - Jeanine van der Horst (1117) 1-11Partij
 Huub Kroes (961) - Aart Walraven (1167) 0-28Partij
 Hans van den Heuvel (1135) - Fons Huijbreghts (1113) 1-15Partij
 John Stins (1069) - Jos de Wild (1056) 1-12Partij
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Jaap Veerhoek (1106) 1-110Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Salomon de Jong (1184) 1-16Partij
 Paul Lohuis (1132) - Cees Rijk (1116) 1-17Partij
 Laura Ratniece (1137) - Hans Bomgaars (1095) 1-13Partij
 Sjoerd Hoekstra (1026) - Arie den Hollander (1034) 0-29Partij  
   De Hofstad Dammers  -   Van Stigt Thans 3  
11
-
9
 Krijn Toet (1235) - Rob van den Bos (1021) 1-16Partij
 Nizaam Muradin (979) - Reza Ghafoerkhan (1118) 1-19Partij
 Hans Jacobsen (1118) - Kamanda Mulaya (1037) 2-01Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Piet Bastiaanse (1160) 1-15Partij
 Frans van de Velde (1115) - Michiel Torn (1097) 1-13Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Fokke van Leijen (959) 0-210Partij
 Jaap van Hal (1034) - Nico Groenendijk (971) 2-02Partij
 Guillaume Zuniga (915) - Wim Heuvelman (985) 1-17Partij
 Harold Jagram (983) - Matthijs Broek (850) 1-18Partij
 Jack Mondt (969) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 1-14Partij
   SNA 3  -   Leids Damgenootschap  
8
-
12
 Losseni Savané (1228) - Evert Dollekamp (1275) 1-11Partij
 Dave Bleeker (1193) - Hans Tangelder (1122) 2-05Partij
 Timo Kuipers (1137) - Maurits Meijer (1139) 0-210Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Evert Bronstring (1301) 0-22Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - André van der Kwartel (1089) 1-13Partij
 Daan van Os (1097) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-14Partij
 Pepijn Folgers (797) - Hans Kreder (1104) 1-19Partij
 Henk Groot (1039) - Arend van Beelen (977) 0-27Partij
 Bertus Groot (909) - Henk Meester (1028) 1-16Partij
 Frans Groot (859) - Harry Dekker (1046) 1-18Partij
 Ronde 8
za 07-01-2017     SNA 3  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Jan Groeneweg (1144) - Mark Deurloo (1385) 0-24Partij
 Losseni Savané (1228) - Frans Elzenga (926) 2-01Partij
 Jan Houwing (1202) - Marcel Kosters (1164) 1-15Partij
 Theo Tesselaar (1198) - Fabian Snijder (1134) 1-19Partij
 Coen Jong (1015) - Pieter Schoonderbeek (1079) 2-03Partij
 Timo Kuipers (1137) - Paul Smit (1009) 1-12Partij
 Kevin van Langen (747) - Jan Esselman (997) 1-17Partij
 Dave Bleeker (1193) - Gerard van Velzen (1021) 1-18Partij
 René Emmaneel (1072) - Peter Schipper (986) 1-110Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Rudi van Velzen (708) 1-16Partij
   VAD Amsterdam  -   De Hofstad Dammers  
15
-
5
 Jos Eggen (1209) - Harold Jagram (983) 2-08Partij
 Paul de Heus (1195) - Jaap van Hal (1034) 0-27Partij
 Herman van Westerloo (1207) - Hugo Simons jr. (1182) 1-16Partij
 Michel Horn (1152) - Krijn Toet (1235) 1-14Partij
 Dirk Vet (1038) - Frans van de Velde (1115) 2-02Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Hans Jacobsen (1118) 2-05Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Gerard Peroti (1027) 2-03Partij
 Arie Storm (1087) - Bonne Douma (1069) 2-09Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Jack Mondt (969) 1-110Partij
 Chris van Westerloo (1101) - niet opgekomen  2-01R
   Van Stigt Thans 3  -   O2O 2  
11
-
9
 Rob van den Bos (1021) - Jan Pieter Drost (1277) 2-08Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Wiebo Drost (1240) 0-27Partij
 Adri van Huet (1151) - Hans van den Heuvel (1135) 2-010Partij
 Leo Mous (1036) - Huub Kroes (961) 0-29Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Kenny Kroon (1116) 2-05Partij
 Fokke van Leijen (959) - Lucien Leerdam (1073) 0-21Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - Paul Lohuis (1132) 2-02Partij  
 Piet Bastiaanse (1160) - Laura Ratniece (1137) 1-13Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - John Stins (1069) 1-14Partij
 Matthijs Broek (850) - Gerrit Tigchelaar (1100) 1-16Partij  
   Middelburg  -   Zaanstreek  
9
-
11
 Peter Schunselaar (1213) - Ruud Groot (1129) 2-010Partij
 Daaf Kasse (1305) - Joop Wind (1088) 2-07Partij
 Piet Allaart (1058) - Wout Rijs (1146) 1-11Partij
 Jaap de Jonge (1108) - Jan de Ruiter (1191) 1-15Partij
 Wim Koppejan (1035) - Ruud Holkamp (1144) 0-23Partij
 Patrick Rietsema  - Paul van der Lem (1153) 0-28Partij
 Jan Moens (1000) - Ramon Sakidin (1193) 1-12Partij
 Ruud van Eenennaam (936) - Dik Vermeulen (1105) 1-19Partij
 Jan Flikweert (999) - Barbara Graas (1013) 0-24Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1047) - Paul Teer (1181) 1-16Partij
za 11-02-2017     PWG s-Gravenpolder  -   Zaanstreek 2  
15
-
5
 Aart Walraven (1167) - Sijmen Hansen (1102) 1-110Partij
 Salomon de Jong (1184) - Boudewijn van der Veen (999) 1-14Partij
 Jeanine van der Horst (1117) - Jan Hania (1014) 2-03Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Martin Berends (1008) 2-07Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Piet Smit (1098) 1-16Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Schelte Betten (873) 2-08Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Kaj Kruit (869) 1-19Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Johan Deubel (689) 1-15Partij
 Cees Rijk (1116) - Cees Staal (674) 2-02Partij
 Jos de Wild (1056) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 9
za 21-01-2017     Haarlemse Damclub  -   Middelburg  
8
-
12
 Stefan Stolwijk (1335) - Jan Flikweert (999) 2-02Partij
 Dick Siegers (1116) - Daaf Kasse (1305) 0-27Partij
 Mark Deurloo (1385) - Piet Allaart (1058) 2-01Partij
 Roberto Vesciano (1081) - Jaap de Jonge (1108) 0-28Partij
 Peter Schipper (986) - Peter Schunselaar (1213) 0-23Partij
 Jan Esselman (997) - Jan Moens (1000) 1-15Partij
 Paul Smit (1009) - Arie Kammeraat (1157) 0-24Partij
 Fabian Snijder (1134) - Wim Koppejan (1035) 1-16Partij
 Frans Elzenga (926) - Gerard Krijger (1082) 1-110Partij
 Pieter Schoonderbeek (1079) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 1-19Partij
   Zaanstreek  -   PWG s-Gravenpolder  
12
-
8
 Wout Rijs (1146) - Salomon de Jong (1184) 1-11Partij  
 Paul van der Lem (1153) - Aart Walraven (1167) 1-12Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Niels Roelofsen (1131) 1-16Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Fons Huijbreghts (1113) 1-13Partij
 Barbara Graas (1013) - Jacob Provoost (1149) 1-110Partij
 Paul Teer (1181) - Jeanine van der Horst (1117) 1-18Partij
 Joop Wind (1088) - Jaap Veerhoek (1106) 1-19Partij
 Ruud Groot (1129) - Cees Rijk (1116) 2-05Partij
 Ruud Holkamp (1144) - Hans Bomgaars (1095) 1-17Partij  
 Dik Vermeulen (1105) - Jos de Wild (1056) 2-04Partij
   Zaanstreek 2  -   Van Stigt Thans 3  
7
-
13
 Peter Groot jr. (1198) - Dirk van Schaik Jr. (1375) 1-18Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Adri van Huet (1151) 1-14Partij
 Bart van Geel (1076) - Jelle Groeneveld (1123) 1-12Partij
 Frans Kroese (1059) - Rob van den Bos (1021) 2-01Partij
 Piet Smit (1098) - Reza Ghafoerkhan (1118) 0-25Partij
 Martin Berends (1008) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 0-210Partij
 Boudewijn van der Veen (999) - Peter Lansbergen (1039) 1-13Partij
 Schelte Betten (873) - Leo Mous (1036) 1-19Partij
 Kaj Kruit (869) - Kamanda Mulaya (1037) 0-26Partij
 Cees Staal (674) - Fokke van Leijen (959) 0-27Partij
   O2O 2  -   VAD Amsterdam  
8
-
12
 Laura Ratniece (1137) - Herman van Westerloo (1207) 0-27Partij
 Maarten Kolsloot (1114) - Paul de Heus (1195) 0-26Partij
 Marco de Koning (1206) - Jos Eggen (1209) 1-12Partij
 Kenny Kroon (1116) - Michel Horn (1152) 1-14Partij
 Paul Lohuis (1132) - Rob van Westerloo (1151) 1-18Partij
 Wiebo Drost (1240) - Dirk Vet (1038) 1-11Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Huib van der Vossen (1130) 1-13Partij
 Jan Pieter Drost (1277) - Kees Binnenkade (1174) 1-110Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Chris van Westerloo (1101) 1-19Partij
 Hans van den Heuvel (1135) - Hans Vermeulen (1153) 1-15Partij
   De Hofstad Dammers  -   Leids Damgenootschap  
11
-
9
 Frans van de Velde (1115) - Evert Bronstring (1301) 1-13Partij  
 Nizaam Muradin (979) - Evert Dollekamp (1275) 1-11Partij
 Hans Jacobsen (1118) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-12Partij
 Hugo Simons jr. (1182) - Maurits Meijer (1139) 1-18Partij
 Krijn Toet (1235) - Hans Tangelder (1122) 2-05Partij  
 Bonne Douma (1069) - Hans Kreder (1104) 1-16Partij
 Jetse Veenstra (1026) - Harry Dekker (1046) 1-110Partij
 Dion van Bommel (1022) - André van der Kwartel (1089) 2-07Partij
 Gerard Peroti (1027) - Dick den Ouden (970) 1-14Partij
 Harold Jagram (983) - Arend van Beelen (977) 0-29Partij
 Ronde 10
za 04-02-2017     SNA 3  -   De Hofstad Dammers  
13
-
7
 Jan Groeneweg (1144) - Jaap van Hal (1034) 1-16Partij
 Ritchie Wijnker (1178) - Gerard Peroti (1027) 1-110Partij
 Jan Houwing (1202) - Frans van de Velde (1115) 2-03Partij
 Theo Tesselaar (1198) - Hans Jacobsen (1118) 1-18Partij
 Dave Bleeker (1193) - Hugo Simons jr. (1182) 1-15Partij
 René Emmaneel (1072) - Krijn Toet (1235) 2-04Partij
 Timo Kuipers (1137) - Nizaam Muradin (979) 2-09Partij
 Coen Jong (1015) - Bonne Douma (1069) 0-27Partij
 Daan van Os (1097) - Jack Mondt (969) 2-01Partij
 Exuperry Mwenedata (873) - Dion van Bommel (1022) 1-12Partij
   Leids Damgenootschap  -   O2O 2  
8
-
12
 Edwin van Hofwegen (1188) - Wiebo Drost (1240) 1-12Partij
 Maurits Meijer (1139) - Jan Pieter Drost (1277) 1-17Partij
 Evert Bronstring (1301) - Hans van den Heuvel (1135) 2-010Partij
 Hans Tangelder (1122) - Kenny Kroon (1116) 0-29Partij
 Evert Dollekamp (1275) - Lucien Leerdam (1073) 1-15Partij
 Hans Kolfoort (1135) - Gerrit Tigchelaar (1100) 0-26Partij
 niet opgekomen  - Marco de Koning (1206) 0-21R
 Harry Dekker (1046) - Laura Ratniece (1137) 1-13Partij
 Arend van Beelen (977) - John Stins (1069) 1-18Partij
 André van der Kwartel (1089) - Paul Lohuis (1132) 1-14Partij  
   VAD Amsterdam  -   Zaanstreek 2  
17
-
3
 Michel Horn (1152) - niet opgekomen  2-01R
 Herman van Westerloo (1207) - Johan Veerman (1121) 2-05Partij
 Jos Eggen (1209) - Sijmen Hansen (1102) 2-010Partij
 Kees Binnenkade (1174) - Bart van Geel (1076) 1-18Partij
 Paul de Heus (1195) - Martin Berends (1008) 2-06Partij
 Dirk Vet (1038) - Boudewijn van der Veen (999) 1-19Partij
 Huib van der Vossen (1130) - Pieter Kuijper (1134) 1-13Partij
 Hans Vermeulen (1153) - Kaj Kruit (869) 2-04Partij
 Chris van Westerloo (1101) - Johan Deubel (689) 2-02Partij
 Arie Storm (1087) - Cees Staal (674) 2-07Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Zaanstreek  
6
-
14
 Rob van den Bos (1021) - Wout Rijs (1146) 0-23Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Jan de Ruiter (1191) 0-210Partij
 Adri van Huet (1151) - Joop Wind (1088) 1-19Partij
 Kamanda Mulaya (1037) - Ramon Sakidin (1193) 1-12Partij
 Reza Ghafoerkhan (1118) - Barbara Graas (1013) 1-17Partij
 Jelle Groeneveld (1123) - Paul van der Lem (1153) 1-16Partij
 Leo Mous (1036) - Ruud Holkamp (1144) 0-25Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Paul Teer (1181) 1-14Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1079) - Dik Vermeulen (1105) 1-18Partij
 Nico Groenendijk (971) - Ruud Groot (1129) 0-21Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Middelburg  
12
-
8
 Niels Roelofsen (1131) - Jan Moens (1000) 1-12Partij
 Salomon de Jong (1184) - Ruud van Eenennaam (936) 1-110Partij
 Jacob Provoost (1149) - Wim Koppejan (1035) 2-08Partij
 Johnny de Leeuw (1383) - Piet Allaart (1058) 2-09Partij
 Aart Walraven (1167) - Peter Schunselaar (1213) 1-15Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Daaf Kasse (1305) 0-26Partij
 Jaap Veerhoek (1106) - Bram Goedhart (1180) 1-11Partij
 Jos de Wild (1056) - Jaap de Jonge (1108) 1-14Partij
 Cees Rijk (1116) - Patrick Rietsema  2-07Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Piet Nieuwenhuijzen (1047) 1-13Partij
 Ronde 11
za 18-02-2017     PWG s-Gravenpolder  -   Haarlemse Damclub  
10
-
10
 Aart Walraven (1167) - Fabian Snijder (1134) 2-09Partij
 Niels Roelofsen (1131) - Mark Deurloo (1385) 0-25Partij
 Jeanine van der Horst (1117) - Marcel Kosters (1164) 0-21Partij
 Jacob Provoost (1149) - Jan Esselman (997) 2-010Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1128) - Frans Elzenga (926) 1-13Partij
 Fons Huijbreghts (1113) - Pieter Schoonderbeek (1079) 2-08Partij
 Jos de Wild (1056) - Paul Smit (1009) 0-24Partij
 Salomon de Jong (1184) - Peter Schipper (986) 1-17Partij
 Cees Rijk (1116) - Roberto Vesciano (1081) 1-12Partij
 Hans Bomgaars (1095) - Dick Siegers (1116) 1-16Partij
   Middelburg  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Daaf Kasse (1305) - Rob van den Bos (1021) 2-05Partij
 Danny Wattel (1221) - Adri van Huet (1151) 1-18Partij
 Bram Goedhart (1180) - Kamanda Mulaya (1037) 1-12Partij
 Peter Schunselaar (1213) - Adriaan Groenendijk (931) 1-14Partij
 Piet Allaart (1058) - Peter Lansbergen (1039) 1-11Partij
 Jaap de Jonge (1108) - Ronald Wisse (889) 1-19Partij
 Wim Koppejan (1035) - Matthijs Broek (850) 1-110Partij
 Jan Moens (1000) - Dirk van Schaik Sr. (1079) 1-13Partij
 Patrick Rietsema  - Jelle Groeneveld (1123) 1-17Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1047) - Nico Groenendijk (971) 2-06Partij
   Zaanstreek  -   VAD Amsterdam  
11
-
9
 Paul Teer (1181) - Herman van Westerloo (1207) 2-010
 Ruud Holkamp (1144) - Paul de Heus (1195) 1-12Partij
 Paul van der Lem (1153) - Jos Eggen (1209) 0-29Partij
 Joop Wind (1088) - Michel Horn (1152) 0-25Partij
 Jan de Ruiter (1191) - Chris van Westerloo (1101) 1-11Partij
 Barbara Graas (1013) - Arie Storm (1087) 1-16Partij
 Ruud Groot (1129) - Hans Vermeulen (1153) 1-17Partij
 Wout Rijs (1146) - Kees Binnenkade (1174) 2-03Partij  
 Dik Vermeulen (1105) - Huib van der Vossen (1130) 1-14Partij
 Ramon Sakidin (1193) - Dirk Vet (1038) 2-08
   Zaanstreek 2  -   Leids Damgenootschap  
1
-
17
 Johan Veerman (1121) - Evert Bronstring (1301) 0-25Partij
 Sijmen Hansen (1102) - Edwin van Hofwegen (1188) 1-19Partij
 Bart van Geel (1076) - Evert Dollekamp (1275) 0-02RPartij
 Frans Kroese (1059) - Maurits Meijer (1139) 0-27Partij
 Martin Berends (1008) - Hans Tangelder (1122) 0-23Partij
 Jan Hania (1014) - Hans Kolfoort (1135) 0-21Partij
 Boudewijn van der Veen (999) - Hans Kreder (1104) 0-28Partij
 Schelte Betten (873) - André van der Kwartel (1089) 0-24Partij
 Kaj Kruit (869) - Harry Dekker (1046) 0-210Partij
 Cees Staal (674) - Arend van Beelen (977) 0-26Partij
   O2O 2  -   SNA 3  
11
-
9
 Marco de Koning (1206) - Timo Kuipers (1137) 0-25Partij
 Kenny Kroon (1116) - Jan Houwing (1202) 1-14Partij
 Wiebo Drost (1240) - Jan Groeneweg (1144) 2-02Partij
 Hans van den Heuvel (1135) - Losseni Savané (1228) 0-28Partij
 Jan Pieter Drost (1277) - Dave Bleeker (1193) 1-19Partij
 Lucien Leerdam (1073) - Coen Jong (1015) 2-01Partij
 Gerrit Tigchelaar (1100) - Theo Tesselaar (1198) 2-010Partij
 Paul Lohuis (1132) - Ritchie Wijnker (1178) 1-16Partij
 John Stins (1069) - Exuperry Mwenedata (873) 1-13Partij
 Huub Kroes (961) - Arnoud Rood (1010) 1-12Partij