Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

 

Klasse: 1e klasse B   

 Ronde 1
za 16-09-2017     O2O 2  -   Constant Charlois 2  
11
-
9
 Jan Pieter Drost (1282) - Koos van Savooyen (650) 2-07Partij
 Wiebo Drost (1250) - Leen Schinkel (801) 2-09Partij
 Sjoerd Hoekstra (1028) - Ratan Ganeshie (944) 1-15Partij
 Kenny Kroon (1135) - Anthony Keijzer (1009) 2-01Partij
 Paul Lohuis (1126) - Sjaam Biekram (1037) 1-110Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Marlon Mangroe (733) 1-18Partij
 Laura Ratniece (1096) - Moenna Banarsi (989) 1-14Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Nirain Ghoerai (930) 1-16Partij
 Gerrit Tigchelaar (1085) - Ashok Bhajan (1183) 0-22Partij
 John Stins (1081) - Ramdew Jahani (1165) 0-23Partij
   Haarlemse Damclub  -   De Hofstad Dammers  
10
-
10
 Roberto Vesciano (1079) - Jetse Veenstra (1020) 2-04Partij
 Mark Deurloo (1374) - Bonne Douma (1086) 2-01Partij
 Paul Smit (1004) - Hugo Simons jr. (1174) 1-17Partij
 Marcel Kosters (1171) - Hans Jacobsen (1090) 1-18Partij
 Frans Elzenga (918) - Krijn Toet (1241) 0-23Partij
 Fabian Snijder (1128) - Nizaam Muradin (1121) 1-16Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jaap van Hal (1041) 1-19Partij
 Roel Janssen (1208) - Frans van de Velde (1095) 1-12Partij
 Dick Siegers (1091) - Dion van Bommel (1029) 1-15Partij
 Rudi van Velzen (774) - Jack Mondt (965) 0-210Partij
   DC Dordrecht  -   De Kroonschijf DEZ  
9
-
11
 Job Arts (1235) - Wim Kalis (1353) 1-19Partij
 Nico Knoops (1294) - Cor Westerveld (1181) 1-12Partij
 Randy Horne (1194) - Peter de Hek (1281) 1-15Partij
 Anton Kosior (1307) - Peter Hartog (1235) 1-17Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Martin Nederlof (1031) 0-210Partij
 Ton van Bokhoven (1142) - Ad de Hek (1143) 1-14Partij
 Fred Roedolph (1200) - Eef Stam (1102) 1-18Partij
 Simon Rompa (911) - Pieter Trapman Sr. (1174) 0-23Partij
 Joop Roedolph (1144) - Harm Jan van Rees (1108) 1-16Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Gerrit den Besten (814) 2-01Partij
   Middelburg  -   SNA 2  
10
-
10
 Bram Goedhart (1176) - René Emmaneel (1050) 2-08Partij
 Daaf Kasse (1311) - Bertus Groot (954) 2-05Partij
 Piet Allaart (1067) - Theo Tesselaar (1182) 0-23Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Maurice Koopmanschap (960) 1-19Partij
 Wim Koppejan (1045) - Pepijn Folgers (826) 0-24Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Exuperry Mwenedata (888) 1-17Partij
 Arie den Hollander (1034) - Henk Groot (1019) 2-06Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Coen Jong (1010) 1-110Partij
 Jan Grim (813) - Sierd van Randen (993) 1-12Partij
 Ad Trapman (1032) - Daan van Os (1078) 0-21Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Leids Damgenootschap  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1194) - Hans Tangelder (1113) 0-25Partij
 Jacob Provoost (1160) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Evert Bronstring (1302) 1-14Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Maurits Meijer (1162) 0-28Partij
 Aart Walraven (1199) - Edwin van Hofwegen (1185) 1-12Partij
 Salomon de Jong (1179) - Hans Kreder (1102) 2-07Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - André van der Kwartel (1076) 1-19Partij
 Cees Rijk (1110) - Jack van der Plas (970) 1-16Partij
 Jos de Wild (1046) - Dick den Ouden (972) 1-110Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Arend van Beelen (987) 2-03Partij
   Van Stigt Thans 3  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Peter Lansbergen (1044) - Herman van Westerloo (1219) 1-18Partij
 Adriaan Groenendijk (924) - Jos Eggen (1211) 1-16Partij
 Rob van den Bos (1027) - Paul de Heus (1208) 0-29Partij
 Hans Lansbergen (1186) - Michel Horn (1160) 1-110Partij
 Fokke van Leijen (978) - Arie Storm (1100) 1-15Partij
 Wim Heuvelman (971) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Ronald Wisse (883) - Kees Binnenkade (1173) 0-24Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Rob van Westerloo (1142) 0-21Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Huib van der Vossen (1115) 1-13Partij
 Matthijs Broek (862) - Tiemen Smit (859) 0-22Partij
 Ronde 2
za 30-09-2017     Constant Charlois 2  -   VAD Amsterdam  
10
-
10
 Jaap Riesenkamp (1201) - Paul de Heus (1208) 1-12Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Jos Eggen (1211) 1-17Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Herman van Westerloo (1219) 2-08Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Arie Storm (1100) 1-110Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Kees Binnenkade (1173) 1-16Partij
 Moenna Banarsi (989) - Chris van Westerloo (1113) 0-24Partij
 Anthony Keijzer (1009) - Hans Vermeulen (1163) 0-25Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Tiemen Smit (859) 1-13Partij
 Harry Bisambhar (923) - Tim Karman (866) 1-19Partij
 Ratan Ganeshie (944) - niet opgekomen  2-01R
   Leids Damgenootschap  -   Van Stigt Thans 3  
15
-
5
 Hans Tangelder (1113) - Reza Ghafoerkhan (1105) 2-06Partij
 Maurits Meijer (1162) - Adri van Huet (1146) 2-010Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Hans Lansbergen (1186) 1-19Partij
 Evert Dollekamp (1267) - Matthijs Broek (862) 2-01Partij
 Evert Bronstring (1302) - Leo Mous (1010) 2-07Partij
 Jack van der Plas (970) - Fokke van Leijen (978) 1-12Partij
 André van der Kwartel (1076) - Adriaan Groenendijk (924) 1-15Partij
 Harry Dekker (1047) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-14Partij
 Arend van Beelen (987) - Ronald Wisse (883) 2-03Partij
 Henk Meester (1034) - Nico Groenendijk (952) 1-18Partij
   SNA 2  -   PWG s-Gravenpolder  
6
-
14
 Timo Kuipers (1131) - Peter Schunselaar (1194) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Aart Walraven (1199) 1-16Partij
 Maurice Koopmanschap (960) - Fons Huijbreghts (1107) 1-110Partij
 Pepijn Folgers (826) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 1-19Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Salomon de Jong (1179) 0-27Partij
 Coen Jong (1010) - Niels Roelofsen (1136) 0-22Partij
 Frans Groot (876) - Cees Rijk (1110) 0-21Partij
 Daan van Os (1078) - Jeanine van der Horst (1098) 1-15Partij
 Henk Groot (1019) - Hans Bomgaars (1080) 0-28Partij
 Sierd van Randen (993) - Jos de Wild (1046) 1-14Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Middelburg  
12
-
8
 Arie van Genderen (1078) - Daaf Kasse (1311) 0-29Partij
 Peter de Hek (1281) - Bram Goedhart (1176) 1-15Partij
 Peter Hartog (1235) - Jaap de Jonge (1136) 1-17Partij
 Wim Kalis (1353) - Wim Koppejan (1045) 2-02Partij
 Cor Westerveld (1181) - Piet Allaart (1067) 1-16Partij
 Kees Brandwijk (1088) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 0-28Partij
 Teus Stam (1031) - Gerard Krijger (1076) 2-04Partij
 Eef Stam (1102) - Jan Moens (995) 2-01Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Ruud van Eenennaam (939) 1-110Partij
 Ad de Hek (1143) - Jan Grim (813) 2-03Partij
   De Hofstad Dammers  -   DC Dordrecht  
9
-
11
 Hans Jacobsen (1090) - Anton Kosior (1307) 0-24Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Dion van Bommel (1029) - Ton van Bokhoven (1142) 0-21Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Jan van den Hooff (1103) 1-15Partij
 Krijn Toet (1241) - André Droog (1358) 1-17Partij
 Bonne Douma (1086) - Bas Piepers  2-02Partij
 Frans van de Velde (1095) - Job Arts (1235) 1-19Partij
 Harold Jagram (984) - Fred Roedolph (1200) 1-18Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Randy Horne (1194) 1-16Partij
 Jack Mondt (965) - Simon Rompa (911) 1-110Partij
   O2O 2  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Gerrit Tigchelaar (1085) - Roel Janssen (1208) 0-210Partij
 Huub Kroes (958) - Fabian Snijder (1128) 2-03Partij
 Wiebo Drost (1250) - Dick Siegers (1091) 1-11Partij
 John Stins (1081) - Mark Deurloo (1374) 1-14Partij
 Marco de Koning (1194) - Pieter Schoonderbeek (1068) 1-15Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Paul Smit (1004) 2-02Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Roberto Vesciano (1079) 0-29Partij
 Jan Pieter Drost (1282) - Marcel Kosters (1171) 2-06Partij
 Paul Lohuis (1126) - Maurits de Vries (698) 1-17Partij
 Laura Ratniece (1096) - Frans Elzenga (918) 1-18Partij
 Ronde 3
za 28-10-2017     Haarlemse Damclub  -   Constant Charlois 2  
13
-
7
 Marcel Kosters (1171) - Sjaam Biekram (1037) 1-18Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Leen Schinkel (801) 2-07Partij
 Roel Janssen (1208) - Ratan Ganeshie (944) 2-03Partij
 Frans Elzenga (918) - Marlon Mangroe (733) 1-19Partij
 Mark Deurloo (1374) - Radjan Gobardhan (923) 2-01Partij
 Dick Siegers (1091) - Radjinder Jharap (1128) 1-15Partij
 Rudi van Velzen (774) - Ramdew Jahani (1165) 0-210Partij
 Paul Smit (1004) - Ashok Bhajan (1183) 0-22Partij
 Fabian Snijder (1128) - Anthony Keijzer (1009) 2-06Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Soegrim Boedhram (859) 2-04Partij
   DC Dordrecht  -   O2O 2  
9
-
11
 Ton van Bokhoven (1142) - Hans van den Heuvel (1118) 0-27Partij
 Randy Horne (1194) - Johan Wiering (1386) 1-14Partij
 Kees van Dijk (926) - Lucien Leerdam (1095) 1-16Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Wiebo Drost (1250) 2-010Partij
 Nico Knoops (1294) - John Stins (1081) 2-01Partij
 Anton Kosior (1307) - Hanco Elenbaas (1168) 1-15Partij
 Fred Roedolph (1200) - Peter Hoogteijling (1340) 1-19Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Kenny Kroon (1135) 0-23Partij
 Jan van Oosterhout (860) - Paul Lohuis (1126) 0-22Partij
 Joop Roedolph (1144) - Marco de Koning (1194) 1-18Partij
   Middelburg  -   De Hofstad Dammers  
10
-
10
 Daaf Kasse (1311) - Hugo Simons jr. (1174) 2-09Partij
 Bram Goedhart (1176) - Jaap van Hal (1041) 1-17Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Nizaam Muradin (1121) 2-05Partij
 Wim Koppejan (1045) - Frans van de Velde (1095) 0-21Partij
 Piet Allaart (1067) - Krijn Toet (1241) 1-14Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Bonne Douma (1086) 2-02Partij
 Arie den Hollander (1034) - Jetse Veenstra (1020) 2-08Partij
 Patrick Rietsema (1059) - Dion van Bommel (1029) 0-210Partij
 Paul Sterrenburg (1018) - Jack Mondt (965) 0-23Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Piet Rozenboom (1000) 0-26Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   De Kroonschijf DEZ  
8
-
12
 Peter Schunselaar (1194) - Peter Hartog (1235) 1-19Partij
 Aart Walraven (1199) - Arie van Genderen (1078) 1-12Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Peter de Hek (1281) 1-18Partij
 Salomon de Jong (1179) - Ad de Hek (1143) 1-16Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-14Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Harm Jan van Rees (1108) 1-11Partij
 Jacob Provoost (1160) - Wim Kalis (1353) 1-15Partij
 Jos de Wild (1046) - Kees Brandwijk (1088) 0-210Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Cor Westerveld (1181) 0-27Partij
 Cees Rijk (1110) - Dirk van Genderen (1085) 1-13Partij
   Van Stigt Thans 3  -   SNA 2  
9
-
11
 Hans Lansbergen (1186) - René Emmaneel (1050) 0-29Partij
 Agita Marterere (1165) - Sierd van Randen (993) 1-17Partij
 Tiny Mous (1162) - Theo Tesselaar (1182) 1-15Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Maurice Koopmanschap (960) 0-210Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Bertus Groot (954) 1-13Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Exuperry Mwenedata (888) 2-02Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Henk Groot (1019) 2-08Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Frans Groot (876) 2-01Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Bryan Tesselaar (872) 0-24Partij
 Leo Mous (1010) - Daan van Os (1078) 0-26Partij
   VAD Amsterdam  -   Leids Damgenootschap  
13
-
7
 Jos Eggen (1211) - Hans Tangelder (1113) 1-17Partij
 Arie Storm (1100) - Maurits Meijer (1162) 1-18Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Paul de Heus (1208) - Evert Bronstring (1302) 1-14Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Harry Dekker (1047) 0-22Partij
 Chris van Westerloo (1113) - André van der Kwartel (1076) 2-09Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Hans Kolfoort (1131) 2-05Partij
 Michel Horn (1160) - Hans Kreder (1102) 2-06Partij
 Tiemen Smit (859) - Henk Meester (1034) 1-13Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Hein van Winkel (989) 2-010Partij
 Ronde 4
za 11-11-2017     Constant Charlois 2  -   Leids Damgenootschap  
8
-
12
 Harry Bisambhar (923) - Hans Tangelder (1113) 0-28Partij
 Radjan Gobardhan (923) - Edwin van Hofwegen (1185) 0-22Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Maurits Meijer (1162) 0-27Partij
 Marlon Mangroe (733) - Harry Dekker (1047) 1-19Partij
 Nirain Ghoerai (930) - Evert Bronstring (1302) 1-16Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Evert Dollekamp (1267) 1-11Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Hein van Winkel (989) 1-15Partij
 Soelinder Jagram (1129) - André van der Kwartel (1076) 2-03Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Hans Kreder (1102) 1-110Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Hans Kolfoort (1131) 1-14Partij
   SNA 2  -   VAD Amsterdam  
9
-
11
 Maurice Koopmanschap (960) - Rob van Westerloo (1142) 1-11Partij
 Sierd van Randen (993) - Arie Storm (1100) 1-12Partij
 René Emmaneel (1050) - Herman van Westerloo (1219) 2-07Partij
 Pepijn Folgers (826) - Michel Horn (1160) 0-29Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Paul de Heus (1208) 2-04Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Jos Eggen (1211) 1-16Partij
 Bertus Groot (954) - Kees Binnenkade (1173) 1-110Partij
 Jelle van der Eng (585) - Hans Vermeulen (1163) 1-18Partij
 Henk Groot (1019) - Chris van Westerloo (1113) 0-23Partij
 Coen Jong (1010) - Dirk Vet (1051) 0-25Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Van Stigt Thans 3  
13
-
7
 Wim Kalis (1353) - Hans Lansbergen (1186) 1-14Partij
 Cor Westerveld (1181) - Matthijs Broek (862) 2-01Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Tiny Mous (1162) 1-17Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Kamanda Mulaya (1054) 2-06Partij
 Peter Hartog (1235) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-19Partij
 Peter de Hek (1281) - Jelle Groeneveld (1106) 2-010Partij
 Ad de Hek (1143) - Adriaan Groenendijk (924) 2-02Partij
 Arie van Genderen (1078) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-25Partij
 Martin Nederlof (1031) - Peter Lansbergen (1044) 1-13Partij
 Dirk van Genderen (1085) - Nico Groenendijk (952) 1-18Partij
   De Hofstad Dammers  -   PWG s-Gravenpolder  
9
-
11
 Piet Rozenboom (1000) - Peter Schunselaar (1194) 0-21Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Jeanine van der Horst (1098) 2-03Partij
 Krijn Toet (1241) - Salomon de Jong (1179) 2-02Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 1-19Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Niels Roelofsen (1136) 1-14Partij
 Dion van Bommel (1029) - Fons Huijbreghts (1107) 1-17Partij
 Frans van de Velde (1095) - Aart Walraven (1199) 1-16Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Cees Rijk (1110) 0-210Partij
 Bonne Douma (1086) - Hans Bomgaars (1080) 1-18Partij
 Jack Mondt (965) - Jos de Wild (1046) 0-25Partij
   O2O 2  -   Middelburg  
13
-
7
 Wiebo Drost (1250) - Jaap de Jonge (1136) 2-08Partij
 Kenny Kroon (1135) - Bram Goedhart (1176) 1-16Partij
 Johan Wiering (1386) - Daaf Kasse (1311) 2-01Partij
 Erik Brunsman (1257) - Piet Allaart (1067) 2-03Partij
 Marco de Koning (1194) - Arie den Hollander (1034) 1-14Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 0-29Partij
 Paul Lohuis (1126) - Ruud van Eenennaam (939) 1-17Partij
 Laura Ratniece (1096) - Gerard Krijger (1076) 1-110Partij
 Huub Kroes (958) - Wim Koppejan (1045) 1-15Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Jan Moens (995) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub  -   DC Dordrecht  
7
-
13
 Stefan Stolwijk (1335) - Job Arts (1235) 1-17Partij
 Mark Deurloo (1374) - Bert Baars (900) 2-06Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Nico Knoops (1294) 1-19Partij
 Fabian Snijder (1128) - Joop Roedolph (1144) 1-110Partij
 Dick Siegers (1091) - Fred Roedolph (1200) 0-24Partij
 Rudi van Velzen (774) - Jan van den Hooff (1103) 0-23Partij
 Roel Janssen (1208) - Anton Kosior (1307) 1-12Partij
 Frans Elzenga (918) - Ton van Bokhoven (1142) 0-25Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jan van Oosterhout (860) 1-11Partij
 Paul Smit (1004) - Kees van Dijk (926) 0-28Partij
 Ronde 5
za 25-11-2017     DC Dordrecht  -   Constant Charlois 2  
11
-
9
 Bert Baars (900) - Ratan Ganeshie (944) 2-04Partij
 Ton van Bokhoven (1142) - Ramdew Jahani (1165) 0-210Partij
 Randy Horne (1194) - Ashok Bhajan (1183) 2-08Partij
 Nico Knoops (1294) - Sjaam Biekram (1037) 1-19Partij
 Jan van Oosterhout (860) - Moenna Banarsi (989) 0-22Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Nirain Ghoerai (930) 2-01Partij
 Fred Roedolph (1200) - Marlon Mangroe (733) 0-23Partij
 Anton Kosior (1307) - Harry Bisambhar (923) 2-06Partij
 Kees van Dijk (926) - Leen Schinkel (801) 1-17Partij
 Simon Rompa (911) - Soegrim Boedhram (859) 1-15Partij
   Middelburg  -   Haarlemse Damclub  
9
-
11
 Bram Goedhart (1176) - Mark Deurloo (1374) 0-27Partij
 Daaf Kasse (1311) - Roel Janssen (1208) 1-16Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Fabian Snijder (1128) 1-13Partij
 Piet Allaart (1067) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-04Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Roberto Vesciano (1079) 2-08Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Dick Siegers (1091) 0-22Partij
 Jan Moens (995) - Frans Elzenga (918) 1-15Partij
 Wim Koppejan (1045) - Peter Schipper (987) 2-010Partij
 Jan Grim (813) - Paul Smit (1004) 0-21Partij
 Ad Trapman (1032) - Gerard van Velzen (1018) 0-29Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   O2O 2  
7
-
13
 Peter Schunselaar (1194) - Johan Wiering (1386) 1-17Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Wiebo Drost (1250) 1-13Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Huub Kroes (958) 1-14Partij
 Johnny de Leeuw (1379) - Kenny Kroon (1135) 1-12Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Marco de Koning (1194) 0-28Partij
 Aart Walraven (1199) - John Stins (1081) 1-110Partij
 Jeanine van der Horst (1098) - Hanco Elenbaas (1168) 0-25Partij
 Cees Rijk (1110) - Paul Lohuis (1126) 1-11Partij
 Jos de Wild (1046) - Hans van den Heuvel (1118) 0-29Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Gerrit Tigchelaar (1085) 1-16Partij
   Van Stigt Thans 3  -   De Hofstad Dammers  
14
-
6
 Tiny Mous (1162) - Nizaam Muradin (1121) 1-110Partij
 Hans Lansbergen (1186) - Hans Jacobsen (1090) 2-03Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Jaap van Hal (1041) 1-12Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Frans van de Velde (1095) 1-15Partij
 Adri van Huet (1146) - Hugo Simons jr. (1174) 2-06Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Krijn Toet (1241) 0-21Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Jetse Veenstra (1020) 2-09Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Piet Rozenboom (1000) 2-04Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Jack Mondt (965) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Bonne Douma (1086) 2-08Partij
   VAD Amsterdam  -   De Kroonschijf DEZ  
9
-
11
 Paul de Heus (1208) - Ad de Hek (1143) 2-010Partij
 Arie Storm (1100) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-17Partij
 Michel Horn (1160) - Cor Westerveld (1181) 1-15Partij
 Jos Eggen (1211) - Kees Brandwijk (1088) 2-08Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Harm Jan van Rees (1108) 0-23Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Peter Hartog (1235) 0-22Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Peter de Hek (1281) 1-16Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Wim Kalis (1353) 0-2Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Eef Stam (1102) 1-1Partij
 Tiemen Smit (859) - Mari Dame (1039) 1-1Partij
   Leids Damgenootschap  -   SNA 2  
12
-
8
 Hans Tangelder (1113) - Theo Tesselaar (1182) 0-210Partij
 Evert Bronstring (1302) - Sierd van Randen (993) 2-06Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Maurice Koopmanschap (960) 1-13Partij
 Maurits Meijer (1162) - Pepijn Folgers (826) 0-24Partij
 Harry Dekker (1047) - Exuperry Mwenedata (888) 1-12Partij
 Evert Dollekamp (1267) - Bryan Tesselaar (872) 2-01Partij
 Hans Kreder (1102) - Bertus Groot (954) 2-07Partij
 Hein van Winkel (989) - Kevin van Langen (753) 1-18Partij
 Hans Kolfoort (1131) - Daan van Os (1078) 2-05Partij
 André van der Kwartel (1076) - Jelle van der Eng (585) 1-19Partij
 Ronde 6
za 09-12-2017     Constant Charlois 2  -   SNA 2  
14
-
6
 Radjan Gobardhan (923) - René Emmaneel (1050) 0-23Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Jan Houwing (1210) 1-19Partij
 Marlon Mangroe (733) - Maurice Koopmanschap (960) 1-15Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Pepijn Folgers (826) 2-08Partij
 Harry Bisambhar (923) - Exuperry Mwenedata (888) 1-14Partij
 Moenna Banarsi (989) - Theo Tesselaar (1182) 1-110Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Jelle van der Eng (585) 2-02Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Sierd van Randen (993) 2-07Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Daan van Os (1078) 2-06Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Bryan Tesselaar (872) 2-01Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Leids Damgenootschap  
12
-
8
 Cor Westerveld (1181) - Evert Bronstring (1302) 0-21Partij
 Peter de Hek (1281) - Hans Tangelder (1113) 2-08Partij
 Peter Hartog (1235) - Edwin van Hofwegen (1185) 0-23Partij
 Wim Kalis (1353) - Maurits Meijer (1162) 2-05Partij
 Arie van Genderen (1078) - Evert Dollekamp (1267) 1-110Partij
 Kees Brandwijk (1088) - Harry Dekker (1047) 0-26Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Hans Kreder (1102) 2-07Partij
 Ad de Hek (1143) - Hans Kolfoort (1131) 2-09Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Jack van der Plas (970) 2-02Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1046) - André van der Kwartel (1076) 1-14Partij
   De Hofstad Dammers  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Hugo Simons jr. (1174) - Arie Storm (1100) 1-11Partij
 Gerard Peroti (1018) - Jos Eggen (1211) 0-23Partij
 Bonne Douma (1086) - Kees Binnenkade (1173) 0-29Partij
 Krijn Toet (1241) - Michel Horn (1160) 1-18Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Chris van Westerloo (1113) 1-17Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Rob van Westerloo (1142) 0-25Partij
 Dion van Bommel (1029) - Paul de Heus (1208) 1-14Partij
 Jaap van Hal (1041) - Hans Vermeulen (1163) 1-12Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Herman van Westerloo (1219) 0-26Partij
 Harold Jagram (984) - Huib van der Vossen (1115) 0-210Partij
   O2O 2  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Lucien Leerdam (1095) - Hans Lansbergen (1186) 0-29Partij
 Wiebo Drost (1250) - Matthijs Broek (862) 1-12Partij
 Peter Hoogteijling (1340) - Tiny Mous (1162) 1-16Partij
 Marco de Koning (1194) - Jelle Groeneveld (1106) 1-18Partij
 Laura Ratniece (1096) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-15Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Kamanda Mulaya (1054) 1-17Partij
 Erik Brunsman (1257) - Adriaan Groenendijk (924) 2-04Partij
 Jan Pieter Drost (1282) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 2-010Partij
 Kenny Kroon (1135) - Peter Lansbergen (1044) 1-13Partij
 Paul Lohuis (1126) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub  -   PWG s-Gravenpolder  
13
-
7
 Dick Siegers (1091) - Peter Schunselaar (1194) 1-12Partij
 Frans Elzenga (918) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 1-14Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Niels Roelofsen (1136) 2-05Partij
 Paul Smit (1004) - Fons Huijbreghts (1107) 1-17Partij
 Rudi van Velzen (774) - Cees Rijk (1110) 2-010Partij
 Mark Deurloo (1374) - Jeanine van der Horst (1098) 2-01Partij
 Roel Janssen (1208) - Jos de Wild (1046) 1-18Partij
 Marcel Kosters (1171) - Jaap Veerhoek (1092) 1-19Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Salomon de Jong (1179) 0-23Partij
 Fabian Snijder (1128) - Hans Bomgaars (1080) 2-06Partij
   DC Dordrecht  -   Middelburg  
15
-
5
 Nico Knoops (1294) - Wim Koppejan (1045) 2-01Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Daaf Kasse (1311) 1-18Partij
 André Droog (1358) - Piet Allaart (1067) 2-02Partij
 Anton Kosior (1307) - Jaap de Jonge (1136) 1-16Partij
 Bert Baars (900) - Patrick Rietsema (1059) 1-15Partij
 Fred Roedolph (1200) - Arie den Hollander (1034) 2-04Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 0-29Partij
 Joop Roedolph (1144) - Jan Moens (995) 2-03Partij
 Kees van Dijk (926) - Ruud van Eenennaam (939) 2-010Partij
 Randy Horne (1194) - Jan Grim (813) 2-07Partij
 Ronde 7
za 16-12-2017     Middelburg  -   Constant Charlois 2  
13
-
7
 Bram Goedhart (1176) - Koos van Savooyen (650) 2-02Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Radjan Gobardhan (923) 2-05Partij
 Daaf Kasse (1311) - Marlon Mangroe (733) 2-08Partij
 Piet Allaart (1067) - Harry Bisambhar (923) 2-07Partij
 Arie Kammeraat (1146) - Moenna Banarsi (989) 2-03Partij
 Wim Koppejan (1045) - Ramdew Jahani (1165) 0-21Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Nirain Ghoerai (930) 1-19Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Ratan Ganeshie (944) 1-16Partij
 Jan Moens (995) - Ashok Bhajan (1183) 0-210Partij
 Ad Trapman (1032) - Soegrim Boedhram (859) 1-14Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   DC Dordrecht  
11
-
9
 Peter Schunselaar (1194) - Randy Horne (1194) 1-11Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Simon Rompa (911) 2-010Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Jan van Oosterhout (860) 2-05Partij
 Jeanine van der Horst (1098) - Jan van den Hooff (1103) 1-16Partij
 Jos de Wild (1046) - Joop Roedolph (1144) 0-29Partij
 Cees Rijk (1110) - Anton Kosior (1307) 0-28Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Fred Roedolph (1200) 1-14Partij
 Jaap Veerhoek (1092) - Ton van Bokhoven (1142) 1-17Partij
 Salomon de Jong (1179) - Kees van Dijk (926) 2-02Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Haarlemse Damclub  
12
-
8
 Henk de Witt (1287) - Roel Janssen (1208) 1-13Partij
 Agita Marterere (1165) - Mark Deurloo (1374) 2-07Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Marcel Kosters (1171) 0-28Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Fabian Snijder (1128) 1-110Partij
 Michiel Torn (1085) - Roberto Vesciano (1079) 2-06Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Frans Elzenga (918) 0-29Partij
 Adri van Huet (1146) - Pieter Schoonderbeek (1068) 1-12Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Paul Smit (1004) 2-01Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Rudi van Velzen (774) 1-15Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Dick Siegers (1091) 2-04Partij
   VAD Amsterdam  -   O2O 2  
10
-
10
 Paul de Heus (1208) - Kenny Kroon (1135) 1-17Partij
 Michel Horn (1160) - Bert Bakhuis (1222) 1-13Partij
 Rob van Westerloo (1142) - John Stins (1081) 1-11Partij
 Arie Storm (1100) - Johan Wiering (1386) 0-210Partij
 Jos Eggen (1211) - Hanco Elenbaas (1168) 1-12Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Thijmen Stobbe (1135) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Marco de Koning (1194) 2-06Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Paul Lohuis (1126) 0-25Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Hans van den Heuvel (1118) 1-19Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Sjoerd Hoekstra (1028) 1-18Partij
   Leids Damgenootschap  -   De Hofstad Dammers  
8
-
12
 Hans Tangelder (1113) - Krijn Toet (1241) 0-25Partij
 Harry Dekker (1047) - Hans Jacobsen (1090) 0-23Partij
 Maurits Meijer (1162) - Dion van Bommel (1029) 2-06Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Frans van de Velde (1095) 1-11Partij
 Evert Bronstring (1302) - Hugo Simons jr. (1174) 2-02Partij
 Hans Kreder (1102) - Nizaam Muradin (1121) 1-17Partij
 Henk Meester (1034) - Bonne Douma (1086) 1-110Partij
 Hein van Winkel (989) - Jetse Veenstra (1020) 0-28Partij
 Arend van Beelen (987) - Harold Jagram (984) 1-14Partij
 André van der Kwartel (1076) - Jack Mondt (965) 0-29Partij
   SNA 2  -   De Kroonschijf DEZ  
7
-
13
 Jan Houwing (1210) - Peter de Hek (1281) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Wim Kalis (1353) 1-19Partij
 René Emmaneel (1050) - Kees Brandwijk (1088) 1-15Partij
 Maurice Koopmanschap (960) - Pieter Trapman Sr. (1174) 0-27Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Harm Jan van Rees (1108) 1-12Partij
 Daan van Os (1078) - Peter Hartog (1235) 1-18Partij
 Sierd van Randen (993) - Cor Westerveld (1181) 0-24Partij
 Coen Jong (1010) - Ad de Hek (1143) 1-110Partij
 Kevin van Langen (753) - Dirk van Genderen (1085) 1-11Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Arie van Genderen (1078) 0-26Partij
 Ronde 8
za 06-01-2018     Constant Charlois 2  -   De Kroonschijf DEZ  
5
-
15
 Ramdew Jahani (1165) - Ad de Hek (1143) 1-18Partij
 Koos van Savooyen (650) - Eef Stam (1102) 0-24Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Arie van Genderen (1078) 0-26Partij
 Marlon Mangroe (733) - Marijke Koers-van Genderen (1046) 1-110Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Kees Brandwijk (1088) 2-07Partij
 Moenna Banarsi (989) - Cor Westerveld (1181) 0-22Partij
 Anthony Keijzer (1009) - Peter de Hek (1281) 0-29Partij
 Nirain Ghoerai (930) - Peter Hartog (1235) 0-25Partij
 Radjan Gobardhan (923) - Wim Kalis (1353) 0-23Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Harm Jan van Rees (1108) 1-11Partij
   De Hofstad Dammers  -   SNA 2  
13
-
7
 Frans van de Velde (1095) - Sierd van Randen (993) 1-15Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Daan van Os (1078) 2-07Partij
 Krijn Toet (1241) - Maurice Koopmanschap (960) 1-12Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Bertus Groot (954) 1-14Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Exuperry Mwenedata (888) 2-03Partij
 Bonne Douma (1086) - Theo Tesselaar (1182) 0-210Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Henk Groot (1019) 1-19Partij
 Dion van Bommel (1029) - Coen Jong (1010) 1-18Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Frans Groot (876) 2-01Partij
 Jack Mondt (965) - Jelle van der Eng (585) 2-06Partij
   O2O 2  -   Leids Damgenootschap  
13
-
7
 Kenny Kroon (1135) - Edwin van Hofwegen (1185) 0-24Partij
 Hanco Elenbaas (1168) - Evert Bronstring (1302) 0-22Partij
 Peter Hoogteijling (1340) - Hans Tangelder (1113) 2-09Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Maurits Meijer (1162) 2-08Partij
 Wiebo Drost (1250) - Harry Dekker (1047) 2-07Partij
 Erik Brunsman (1257) - Jack van der Plas (970) 2-01Partij
 Laura Ratniece (1096) - André van der Kwartel (1076) 1-15Partij
 Paul Lohuis (1126) - Hans Kreder (1102) 1-13Partij
 Jan Pieter Drost (1282) - Hein van Winkel (989) 2-010Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Peter van de Berg (907) 1-16Partij
   Haarlemse Damclub  -   VAD Amsterdam  
3
-
17
 Fabian Snijder (1128) - Herman van Westerloo (1219) 0-26Partij
 Rudi van Velzen (774) - Arie Storm (1100) 0-29Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Michel Horn (1160) 1-18Partij
 Roel Janssen (1208) - Paul de Heus (1208) 0-25Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Jos Eggen (1211) 0-210Partij
 Dick Siegers (1091) - Kees Binnenkade (1173) 0-23Partij
 Mark Deurloo (1374) - Rob van Westerloo (1142) 2-04Partij
 Marcel Kosters (1171) - Chris van Westerloo (1113) 0-22Partij
 Frans Elzenga (918) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Paul Smit (1004) - Huib van der Vossen (1115) 0-21Partij
   DC Dordrecht  -   Van Stigt Thans 3  
14
-
6
 Ton van Bokhoven (1142) - Tiny Mous (1162) 1-18Partij
 Kees van Dijk (926) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-19Partij
 Fred Roedolph (1200) - Michiel Torn (1085) 2-02Partij
 Randy Horne (1194) - Kamanda Mulaya (1054) 1-13Partij
 Simon Rompa (911) - Jelle Groeneveld (1106) 2-010Partij
 Nico Knoops (1294) - Peter Lansbergen (1044) 2-07Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Piet Bastiaanse (1160) 1-15Partij
 Anton Kosior (1307) - Adriaan Groenendijk (924) 2-01Partij
 Bert Baars (900) - Nico Groenendijk (952) 1-16Partij
 Joop Roedolph (1144) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-14Partij
   Middelburg  -   PWG s-Gravenpolder  
5
-
15
 Wim Koppejan (1045) - Peter Schunselaar (1194) 0-22Partij
 Bram Goedhart (1176) - Niels Roelofsen (1136) 1-13Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 0-26Partij
 Daaf Kasse (1311) - Johnny de Leeuw (1379) 1-11Partij
 Piet Allaart (1067) - Jacob Provoost (1160) 0-210Partij
 Arie den Hollander (1034) - Fons Huijbreghts (1107) 1-19Partij
 Patrick Rietsema (1059) - Cees Rijk (1110) 1-14Partij
 Jan Moens (995) - Jaap Veerhoek (1092) 0-27Partij
 Ad Trapman (1032) - Hans Bomgaars (1080) 0-25Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Jos de Wild (1046) 1-18Partij
 Ronde 9
za 20-01-2018     Constant Charlois 2  -   PWG s-Gravenpolder  
9
-
11
 Jaap Riesenkamp (1201) - Peter Schunselaar (1194) 1-11Partij
 Jurgen Tholel (1179) - Jacob Provoost (1160) 2-07Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) 0-29Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Fons Huijbreghts (1107) 1-13Partij
 Marlon Mangroe (733) - Niels Roelofsen (1136) 0-210Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Jaap Veerhoek (1092) 1-15
 Nirain Ghoerai (930) - Jeanine van der Horst (1098) 0-26Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Jos de Wild (1046) 2-08Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Hans Bomgaars (1080) 1-12Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Cees Rijk (1110) 1-14Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Middelburg  
15
-
5
 Tiny Mous (1162) - Bram Goedhart (1176) 1-17Partij
 Hans Lansbergen (1186) - Daaf Kasse (1311) 2-02Partij
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Jaap de Jonge (1136) 1-14Partij
 Henk de Witt (1287) - Danny Wattel (1218) 2-06Partij
 Kamanda Mulaya (1054) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 1-19Partij
 Jelle Groeneveld (1106) - Piet Allaart (1067) 2-05Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Ruud van Eenennaam (939) 1-110Partij
 Piet Bastiaanse (1160) - Patrick Rietsema (1059) 1-13Partij
 Adri van Huet (1146) - Gerard Krijger (1076) 2-08Partij
 Peter Lansbergen (1044) - Wim Koppejan (1045) 2-01Partij
   VAD Amsterdam  -   DC Dordrecht  
8
-
12
 Paul de Heus (1208) - André Droog (1358) 0-29Partij
 Arie Storm (1100) - Jan van Oosterhout (860) 2-03Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Anton Kosior (1307) 1-17Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Randy Horne (1194) 1-12Partij
 Michel Horn (1160) - Kees van Dijk (926) 2-010Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Fred Roedolph (1200) 1-18Partij
 Jos Eggen (1211) - Joop Roedolph (1144) 0-26Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Nico Knoops (1294) 0-25Partij
 Henk Twijnstra (1180) - Ton van Bokhoven (1142) 1-14Partij
 Tiemen Smit (859) - Jan van den Hooff (1103) 0-21Partij
   Leids Damgenootschap  -   Haarlemse Damclub  
10
-
10
 Evert Bronstring (1302) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-09Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Roel Janssen (1208) 1-110Partij
 Maurits Meijer (1162) - Mark Deurloo (1374) 0-25Partij
 Hans Tangelder (1113) - Marcel Kosters (1171) 0-24Partij
 Evert Dollekamp (1267) - Fabian Snijder (1128) 1-13Partij
 Hans Kreder (1102) - Rudi van Velzen (774) 1-18Partij
 Harry Dekker (1047) - Frans Elzenga (918) 1-12Partij
 André van der Kwartel (1076) - Paul Smit (1004) 2-01Partij
 Henk Meester (1034) - Dick Siegers (1091) 0-26Partij
 Jack van der Plas (970) - Roberto Vesciano (1079) 2-07Partij
   SNA 2  -   O2O 2  
8
-
12
 Maurice Koopmanschap (960) - Marco de Koning (1194) 1-19Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Erik Brunsman (1257) 1-14Partij
 René Emmaneel (1050) - Hans van den Heuvel (1118) 1-17Partij
 Timo Kuipers (1131) - Wiebo Drost (1250) 1-12Partij
 Jan Houwing (1210) - Kenny Kroon (1135) 1-18Partij
 Pepijn Folgers (826) - Hanco Elenbaas (1168) 0-210Partij
 Bertus Groot (954) - Laura Ratniece (1096) 1-16Partij
 Coen Jong (1010) - John Stins (1081) 1-15Partij
 Luca Smit  - Paul Lohuis (1126) 0-21Partij
 Daan van Os (1078) - Lucien Leerdam (1095) 1-13Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   De Hofstad Dammers  
12
-
8
 Harm Jan van Rees (1108) - Nizaam Muradin (1121) 1-12Partij
 Wim Kalis (1353) - Frans van de Velde (1095) 2-01Partij
 Arie van Genderen (1078) - Piet Rozenboom (1000) 1-18Partij
 Peter de Hek (1281) - Jaap van Hal (1041) 1-17Partij
 Peter Hartog (1235) - Krijn Toet (1241) 1-14Partij
 Ad de Hek (1143) - Hugo Simons jr. (1174) 2-03Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Bonne Douma (1086) 0-26Partij
 Kees Brandwijk (1088) - Jetse Veenstra (1020) 1-19Partij
 Dirk van Genderen (1085) - Dion van Bommel (1029) 2-05Partij
 Cor Westerveld (1181) - Jack Mondt (965) 1-110Partij
 Ronde 10
za 03-02-2018     De Hofstad Dammers  -   Constant Charlois 2  
9
-
11
 Hans Jacobsen (1090) - Sjaam Biekram (1037) 0-21Partij
 Jaap van Hal (1041) - Marlon Mangroe (733) 1-15Partij
 Frans van de Velde (1095) - Jaap Riesenkamp (1201) 0-24Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Ratan Ganeshie (944) 1-16Partij
 Krijn Toet (1241) - Soelinder Jagram (1129) 2-02Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Harry Bisambhar (923) 2-03Partij
 Bonne Douma (1086) - Radjinder Jharap (1128) 0-28Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Ashok Bhajan (1183) 1-110Partij
 Jack Mondt (965) - Nirain Ghoerai (930) 1-19Partij
 Harold Jagram (984) - Moenna Banarsi (989) 1-17Partij
   O2O 2  -   De Kroonschijf DEZ  
11
-
9
 Peter Hoogteijling (1340) - Ad de Hek (1143) 2-06Partij
 Wiebo Drost (1250) - Wim Kalis (1353) 1-11Partij
 Marco de Koning (1194) - Peter de Hek (1281) 1-110Partij
 Hanco Elenbaas (1168) - Peter Hartog (1235) 1-14Partij
 Lucien Leerdam (1095) - Arie van Genderen (1078) 0-25Partij
 John Stins (1081) - Teus Stam (1031) 2-09Partij
 Kenny Kroon (1135) - Harm Jan van Rees (1108) 1-13Partij
 Hans van den Heuvel (1118) - Pieter Trapman Sr. (1174) 1-18Partij
 Bert Bakhuis (1222) - Cor Westerveld (1181) 1-17Partij
 Paul Lohuis (1126) - Eef Stam (1102) 1-12Partij
   Haarlemse Damclub  -   SNA 2  
14
-
6
 Mark Deurloo (1374) - Theo Tesselaar (1182) 2-08Partij
 Marcel Kosters (1171) - Maurice Koopmanschap (960) 0-29Partij
 Roberto Vesciano (1079) - Pepijn Folgers (826) 2-03Partij
 Dick Siegers (1091) - Kevin van Langen (753) 2-01Partij
 Paul Smit (1004) - Exuperry Mwenedata (888) 1-16Partij
 Frans Elzenga (918) - Bertus Groot (954) 1-110Partij
 Fabian Snijder (1128) - Henk Groot (1019) 2-05Partij
 Pieter Schoonderbeek (1068) - Frans Groot (876) 2-04Partij
 Roel Janssen (1208) - Sierd van Randen (993) 1-12Partij
 Rudi van Velzen (774) - Daan van Os (1078) 1-17Partij
   DC Dordrecht  -   Leids Damgenootschap  
15
-
5
 Arie van de Weteringh Azn. (1362) - Maurits Meijer (1162) 2-01Partij
 Randy Horne (1194) - André van der Kwartel (1076) 1-13Partij
 Job Arts (1235) - Evert Bronstring (1302) 1-12Partij
 Nico Knoops (1294) - Edwin van Hofwegen (1185) 2-09Partij
 Fred Roedolph (1200) - Hans Kreder (1102) 1-110Partij
 Jan van den Hooff (1103) - Harry Dekker (1047) 2-04Partij
 Ton van Bokhoven (1142) - Henk Meester (1034) 2-05Partij
 Anton Kosior (1307) - Arend van Beelen (987) 2-08Partij
 Joop Roedolph (1144) - Dick den Ouden (972) 1-17Partij
 Bert Baars (900) - Peter van de Berg (907) 1-16Partij
   Middelburg  -   VAD Amsterdam  
6
-
14
 Daaf Kasse (1311) - Jos Eggen (1211) 2-010Partij
 Bram Goedhart (1176) - Michel Horn (1160) 1-15Partij
 Jaap de Jonge (1136) - Arie Storm (1100) 0-28Partij
 Arie Kammeraat (1146) - Paul de Heus (1208) 0-21Partij
 Arie den Hollander (1034) - Herman van Westerloo (1219) 0-24Partij
 Piet Allaart (1067) - Rob van Westerloo (1142) 0-29Partij
 Ruud van Eenennaam (939) - Huib van der Vossen (1115) 1-16Partij
 Piet Nieuwenhuijzen (1060) - Tim Karman (866) 2-02Partij
 Ad Trapman (1032) - Hans Vermeulen (1163) 0-27Partij
 Piet Walraven (742) - Kees Binnenkade (1173) 0-23Partij
   PWG s-Gravenpolder  -   Van Stigt Thans 3  
10
-
10
 Peter Schunselaar (1194) - Hans Lansbergen (1186) 0-25Partij
 Niels Roelofsen (1136) - Henk de Witt (1287) 0-28Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Reza Ghafoerkhan (1105) 0-26Partij
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) - Kamanda Mulaya (1054) 1-13Partij
 Jeanine van der Horst (1098) - Nico Groenendijk (952) 2-04Partij
 Cees Rijk (1110) - Rob van den Bos (1027) 1-12Partij
 Jaap Veerhoek (1092) - Peter Lansbergen (1044) 2-010Partij
 Aart Walraven (1199) - Jelle Groeneveld (1106) 2-07Partij
 Jos de Wild (1046) - Matthijs Broek (862) 2-09Partij
 Hans Bomgaars (1080) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-21Partij
 Ronde 11
za 17-02-2018     Constant Charlois 2  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Jurgen Tholel (1179) - Henk de Witt (1287) 1-1Partij
 Daouda Soumah (1282) - Tiny Mous (1162) 2-0Partij
 Jaap Riesenkamp (1201) - Kamanda Mulaya (1054) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (1128) - Peter Lansbergen (1044) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Piet Bastiaanse (1160) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Adriaan Groenendijk (924) 2-0Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Nico Groenendijk (952) 2-0Partij
 Ratan Ganeshie (944) - Adri van Huet (1146) 0-2Partij
 Ashok Bhajan (1183) - Dirk van Schaik Jr. (1375) 1-1Partij
 Marlon Mangroe (733) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 2-0Partij
   VAD Amsterdam  -   PWG s-Gravenpolder  
11
-
9
 Arie Storm (1100) - Peter Schunselaar (1194) 1-15Partij
 Paul de Heus (1208) - Fons Huijbreghts (1107) 2-04Partij
 Herman van Westerloo (1219) - Niels Roelofsen (1136) 2-01Partij
 Kees Binnenkade (1173) - Jeanine van der Horst (1098) 0-26Partij
 Michel Horn (1160) - Cees Rijk (1110) 1-110Partij
 Jos Eggen (1211) - Jos de Wild (1046) 2-07Partij
 Rob van Westerloo (1142) - Jaap Veerhoek (1092) 0-23Partij
 Huib van der Vossen (1115) - Aart Walraven (1199) 1-19Partij
 Chris van Westerloo (1113) - Hans Bomgaars (1080) 0-22Partij
 Hans Vermeulen (1163) - Cor Boot (959) 2-08Partij
   Leids Damgenootschap  -   Middelburg  
13
-
7
 Evert Bronstring (1302) - Bram Goedhart (1176) 1-15Partij
 Edwin van Hofwegen (1185) - Daaf Kasse (1311) 2-02Partij
 Maurits Meijer (1162) - Jaap de Jonge (1136) 1-17Partij
 Hans Tangelder (1113) - Wim Koppejan (1045) 2-01Partij
 Hans Kreder (1102) - Ruud van Eenennaam (939) 2-04Partij
 André van der Kwartel (1076) - Piet Allaart (1067) 0-29Partij
 Harry Dekker (1047) - Arie den Hollander (1034) 2-010Partij
 Jack van der Plas (970) - Piet Nieuwenhuijzen (1060) 1-13Partij
 Arend van Beelen (987) - Patrick Rietsema (1059) 1-18Partij
 Peter van de Berg (907) - Gerard Krijger (1076) 1-16Partij
   SNA 2  -   DC Dordrecht  
8
-
12
 Maurice Koopmanschap (960) - André Droog (1358) 1-110Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Randy Horne (1194) 1-18Partij
 René Emmaneel (1050) - Anton Kosior (1307) 0-25Partij
 Henk Groot (1019) - Bert Baars (900) 1-13Partij
 Bertus Groot (954) - Ton van Bokhoven (1142) 1-17Partij
 Kevin van Langen (753) - Simon Rompa (911) 1-16Partij
 Exuperry Mwenedata (888) - Jan van den Hooff (1103) 0-21Partij
 Coen Jong (1010) - Jan van Oosterhout (860) 2-02Partij
 Sierd van Randen (993) - Kees van Dijk (926) 1-14Partij
 Daan van Os (1078) - Fred Roedolph (1200) 0-29Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Haarlemse Damclub  
7
-
13
 Peter Hartog (1235) - Fabian Snijder (1128) 0-21Partij
 Peter de Hek (1281) - Dick Siegers (1091) 0-25Partij
 Cor Westerveld (1181) - Mark Deurloo (1374) 0-28Partij
 Wim Kalis (1353) - Roel Janssen (1208) 0-23Partij
 Arie van Genderen (1078) - Marcel Kosters (1171) 2-09Partij
 Pieter Trapman Sr. (1174) - Pieter Schoonderbeek (1068) 2-010Partij
 Martin Nederlof (1031) - Roberto Vesciano (1079) 1-14Partij
 Dirk van Genderen (1085) - Rudi van Velzen (774) 0-22Partij
 Ad de Hek (1143) - Paul Smit (1004) 1-17Partij
 Harm Jan van Rees (1108) - Frans Elzenga (918) 1-16Partij
   De Hofstad Dammers  -   O2O 2  
4
-
16
 Krijn Toet (1241) - Peter Hoogteijling (1340) 0-210Partij
 Hugo Simons jr. (1174) - Wiebo Drost (1250) 2-02Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Marco de Koning (1194) 0-28Partij
 Nizaam Muradin (1121) - Hanco Elenbaas (1168) 1-16Partij
 Frans van de Velde (1095) - Erik Brunsman (1257) 0-25Partij
 Bonne Douma (1086) - Jan Pieter Drost (1282) 0-29Partij
 Jetse Veenstra (1020) - Kenny Kroon (1135) 0-23Partij
 Piet Rozenboom (1000) - Hans van den Heuvel (1118) 0-21Partij
 Harold Jagram (984) - Gerrit Tigchelaar (1085) 0-24Partij
 Jack Mondt (965) - Paul Lohuis (1126) 1-17Partij