Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

 

Klasse: 1e klasse B   

 Ronde 1
ma 16-10-2017     De Harste Houdt Stand  -   Huizum 3  
8
-
4
 Jan Algra (1325) - Gauke Dirk Nijholt (836) 2-01Partij
 Henk Stapert (1004) - Jan de Vos (1003) 2-06
 Harm Terpstra (948) - Bram Scholma (929) 1-15Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Bart Adema (796) 0-22Partij
 Atze Freerk Samplonius (814) - Fedde van der Laan (816) 2-03
 Sjoerd Algra (814) - Ton Bouwkamp (665) 1-14
di 17-10-2017     Ontspanning  -   Oudega  
7
-
5
 Jelte Veld (1060) - Sietse Jonker (880) 1-12
 Hylke Dykstra (991) - Henk Jonker (1074) 1-15Partij
 Durk Smidstra (1036) - Joop de Graaf (861) 2-04
 Henk Dykstra (852) - Linze Houwink (1150) 1-16
 Yneke Goerres (663) - Harmen Jonker (996) 0-23Partij
 Johan van den Brink (796) - Jan Tuintjer (642) 2-01
   Damcombinatie Fryslân 3  -   DCT Twijzelerheide  
5
-
7
 Bernard Post (1131) - Binne Brouwer (1101) 1-14Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Henk Bosgraaf (1027) 1-13Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Hans van Dijk (1003) 0-26Partij  
 Geoffrey de la Fonteyne (950) - Gijs Koelstra (980) 1-15
 Theo Wolthers (832) - Piet Wiersma (866) 1-12Partij  
 Lucas Huitema (803) - Jan Zwaagstra (777) 1-11
do 19-10-2017     OKK Gerkesklooster  -   Rinsumageest  
3
-
9
 Steven Veenstra sr. (1012) - Arnold Wiegersma (989) 1-14Partij
 Jan Veenstra (930) - Bouwe Ringnalda (960) 1-16
 Jappie de Bruin (901) - Henk Elgersma (918) 1-15
 Rindert Triemstra (700) - Tjalling Oegema (1054) 0-23
 Louis Douma (560) - Bert Oegema (1037) 0-21Partij
 Harm Veenstra  - Durk Douma (1006) 0-22
 Ronde 2
ma 30-10-2017     DCT Twijzelerheide  -   De Harste Houdt Stand  
7
-
5
 Binne Brouwer (1101) - Jan Algra (1325) 0-23
 Henk Bosgraaf (1027) - Harm Terpstra (948) 2-05
 Hans van Dijk (1003) - Arend Dijkstra (1006) 1-12
 Gijs Koelstra (980) - Jan Dantuma (982) 1-16
 Piet Wiersma (866) - Atze Freerk Samplonius (814) 2-04Partij  
 Jan Zwaagstra (777) - Sjoerd Algra (814) 1-11
di 31-10-2017     Ontspanning  -   Damcombinatie Fryslân 3  
5
-
7
 Jelte Veld (1060) - Bernard Post (1131) 0-22Partij
 Hylke Dykstra (991) - Piet Leijenaar (1091) 1-14Partij
 Durk Smidstra (1036) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 1-15
 Henk Dykstra (852) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-21Partij
 Yneke Goerres (663) - Lucas Huitema (803) 1-13Partij
 Johan van den Brink (796) - Theo Wolthers (832) 2-06
   Rinsumageest  -   Huizum 3  
11
-
1
 Tjalling Oegema (1054) - Gauke Dirk Nijholt (836) 1-14Partij
 Bert Oegema (1037) - niet opgekomen  2-01R
 Arnold Wiegersma (989) - Bram Scholma (929) 2-06Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Bart Adema (796) 2-03
 Henk Elgersma (918) - Fedde van der Laan (816) 2-05
 Durk Douma (1006) - Ton Bouwkamp (665) 2-02
do 02-11-2017     OKK Gerkesklooster  -   Oudega  
6
-
6
 Steven Veenstra sr. (1012) - Henk Jonker (1074) 1-1
 Jan Veenstra (930) - Sietse Jonker (880) 2-0
 Jappie de Bruin (901) - Harmen Jonker (996) 0-2
 Rindert Triemstra (700) - Joop de Graaf (861) 1-1
 Louis Douma (560) - Kornelis Tjeerdsma (731) 0-2
 Harm Veenstra  - Jan Tuintjer (642) 2-0
 Ronde 3
ma 20-11-2017     DCT Twijzelerheide  -   Ontspanning  
9
-
3
 Henk Bosgraaf (1027) - Hylke Dykstra (991) 1-14Partij
 Binne Brouwer (1101) - Durk Smidstra (1036) 2-01
 Gijs Koelstra (980) - Henk Dykstra (852) 2-03
 Piet Wiersma (866) - Yneke Goerres (663) 1-16Partij
 Jan Zwaagstra (777) - Jorrit Brolsma (787) 2-02
 Jan Bosma  - Klaas Spinder (767) 1-15
   De Harste Houdt Stand  -   Rinsumageest  
2
-
10
 Jan Algra (1325) - Bouwe Ringnalda (960) 0-25
 Arend Dijkstra (1006) - Bert Oegema (1037) 1-12Partij
 Harm Terpstra (948) - Tjalling Oegema (1054) 0-24
 Jan Dantuma (982) - Arnold Wiegersma (989) 0-26Partij
 Atze Freerk Samplonius (814) - Durk Douma (1006) 1-13
 Gerben Tjeerdsma (769) - Henk Elgersma (918) 0-21
vr 24-11-2017     Oudega  -   Huizum 3  
6
-
6
 Henk Jonker (1074) - Sietse Nagel (1123) 0-22Partij  
 Sietse Jonker (880) - Jan de Vos (1003) 2-05
 Linze Houwink (1150) - Bram Scholma (929) 2-06Partij
 Jan Tuintjer (642) - Henk Veldhorst (954) 0-21
 Joop de Graaf (861) - Fedde van der Laan (816) 0-24
 Kornelis Tjeerdsma (731) - Bart Adema (796) 2-03
di 19-12-2017     Damcombinatie Fryslân 3  -   OKK Gerkesklooster  
9
-
3
 Oege Dijkstra (1258) - Steven Veenstra sr. (1012) 2-06
 Nick de la Fonteyne (1110) - Jan Veenstra (930) 2-03Partij
 Bernard Post (1131) - Jappie de Bruin (901) 1-15Partij  
 Lucas Huitema (803) - Rindert Triemstra (700) 1-12
 Theo Wolthers (832) - Louis Douma (560) 2-01Partij  
 Engel Vrouwe (759) - Harm Veenstra  1-14Partij  
 Ronde 4
di 16-01-2018     Ontspanning  -   De Harste Houdt Stand  
6
-
6
 Jelte Veld (1060) - Jan Algra (1325) 0-23
 Hylke Dykstra (991) - Gerben Tjeerdsma (769) 2-02Partij  
 Durk Smidstra (1036) - Harm Terpstra (948) 1-15
 Yneke Goerres (663) - Atze Freerk Samplonius (814) 2-01
 Henk Dykstra (852) - Henk Stapert (1004) 0-26
 Johan van den Brink (796) - Jelke van der Leest (688) 1-14
   Rinsumageest  -   Oudega  
7
-
5
 Bert Oegema (1037) - Sietse Jonker (880) 0-26Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Linze Houwink (1150) 2-05Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Henk Jonker (1074) 0-21
 Tjalling Oegema (1054) - Jan Tuintjer (642) 2-02
 Henk Elgersma (918) - Kornelis Tjeerdsma (731) 1-14
 Klaas de Vries (851) - Joop de Graaf (861) 2-03
do 18-01-2018     Huizum 3  -   Damcombinatie Fryslân 3  
3
-
9
 Bram Scholma (929) - Oege Dijkstra (1258) 0-26Partij  
 Fedde van der Laan (816) - Bernard Post (1131) 0-25Partij
 Henk Veldhorst (954) - Piet Leijenaar (1091) 0-22Partij
 Bart Adema (796) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-21Partij
 Jan de Vos (1003) - Engel Vrouwe (759) 2-04
 Gauke Dirk Nijholt (836) - Theo Wolthers (832) 1-13Partij
   OKK Gerkesklooster  -   DCT Twijzelerheide  
5
-
7
 Steven Veenstra sr. (1012) - Piet Wiersma (866) 2-02Partij
 Jan Veenstra (930) - Binne Brouwer (1101) 0-25
 Rindert Triemstra (700) - Hans van Dijk (1003) 2-04
 Klaas de Vries  - Gijs Koelstra (980) 0-26
 Louis Douma (560) - Jan Zwaagstra (777) 1-13
 Harm Veenstra  - Eelke Steringa (764) 0-21
 Ronde 5
ma 19-02-2018     DCT Twijzelerheide  -   Huizum 3  
10
-
2
 Henk Bosgraaf (1027) - Gauke Dirk Nijholt (836) 1-12Partij
 Binne Brouwer (1101) - Henk Veldhorst (954) 1-11
 Hans van Dijk (1003) - Bart Adema (796) 2-04
 Douwe Douma (951) - Bram Scholma (929) 2-03Partij
 Gijs Koelstra (980) - Fedde van der Laan (816) 2-06
 Piet Wiersma (866) - Ton Bouwkamp (665) 2-05Partij  
vr 23-02-2018     Oudega  -   De Harste Houdt Stand  
1
-
11
 Linze Houwink (1150) - Arend Dijkstra (1006) 0-24
 Sietse Jonker (880) - Jan Algra (1325) 0-22
 Joop de Graaf (861) - Harm Terpstra (948) 0-25
 Jan Tuintjer (642) - Jan Dantuma (982) 0-21
 Henk Jonker (1074) - Gerben Tjeerdsma (769) 0-23
 Kornelis Tjeerdsma (731) - Atze Freerk Samplonius (814) 1-16
di 27-02-2018     Damcombinatie Fryslân 3  -   Rinsumageest  
10
-
2
 Bernard Post (1131) - Arnold Wiegersma (989) 2-06Partij
 Oege Dijkstra (1258) - Bert Oegema (1037) 2-02Partij
 Theo Wolthers (832) - Bouwe Ringnalda (960) 2-03Partij
 Lucas Huitema (803) - Tjalling Oegema (1054) 2-01
 Nick de la Fonteyne (1110) - Durk Douma (1006) 1-15
 Piet Leijenaar (1091) - Eeltje Terpstra (908) 1-14Partij
di 20-03-2018     Ontspanning  -   OKK Gerkesklooster  
10
-
2
 Jelte Veld (1060) - Steven Veenstra sr. (1012) 2-04Partij
 Hylke Dykstra (991) - Jan Veenstra (930) 2-01Partij
 Yneke Goerres (663) - Jappie de Bruin (901) 0-23
 Durk Smidstra (1036) - Rindert Triemstra (700) 2-06
 Johan van den Brink (796) - Louis Douma (560) 2-02
 Gerrit Reitsma (606) - Klaas de Vries  2-05
 Ronde 6
do 08-03-2018     Huizum 3  -   Ontspanning  
5
-
7
 Henk Veldhorst (954) - Hylke Dykstra (991) 0-21Partij
 Bart Adema (796) - Durk Smidstra (1036) 1-13Partij
 Gauke Dirk Nijholt (836) - Henk Dykstra (852) 1-15Partij
 Ton Bouwkamp (665) - Jorrit Brolsma (787) 1-16Partij
 Fedde van der Laan (816) - Johan van den Brink (796) 0-24
 Bram Scholma (929) - Meine Veld (741) 2-02Partij
ma 12-03-2018     De Harste Houdt Stand  -   OKK Gerkesklooster  
9
-
3
 Jan Algra (1325) - Klaas de Vries  2-01
 Arend Dijkstra (1006) - Jan Veenstra (930) 1-16
 Harm Terpstra (948) - Jappie de Bruin (901) 2-05
 Jan Dantuma (982) - Rindert Triemstra (700) 2-02
 Gerben Tjeerdsma (769) - Louis Douma (560) 1-14
 Atze Freerk Samplonius (814) - Harm Veenstra  1-13
di 13-03-2018     Rinsumageest  -   DCT Twijzelerheide  
5
-
7
 Arnold Wiegersma (989) - Eelke Steringa (764) 2-04Partij
 Bert Oegema (1037) - Jan Zwaagstra (777) 1-12Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Henk Bosgraaf (1027) 1-13
 Bouwe Ringnalda (960) - Piet Wiersma (866) 1-15Partij
 Henk Elgersma (918) - Binne Brouwer (1101) 0-26
 Durk Douma (1006) - Gijs Koelstra (980) 0-21
vr 16-03-2018     Oudega  -   Damcombinatie Fryslân 3  
2
-
10
 Joop de Graaf (861) - Oege Dijkstra (1258) 0-2
 Jan Tuintjer (642) - Bernard Post (1131) 0-2Partij
 Linze Houwink (1150) - Theo Wolthers (832) 1-1Partij
 Sietse Jonker (880) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 0-2
 Henk Jonker (1074) - Kerst Hoekstra (1063) 1-1
 Kornelis Tjeerdsma (731) - Engel Vrouwe (759) 0-2Partij
 Ronde 7
ma 05-03-2018     DCT Twijzelerheide  -   Oudega  
6
-
6
ma 26-03-2018 Binne Brouwer (1101) - Henk Jonker (1074) 1-15
ma 26-03-2018 Henk Bosgraaf (1027) - Linze Houwink (1150) 1-14
ma 26-03-2018 Jan Zwaagstra (777) - Joop de Graaf (861) 2-03
ma 26-03-2018 Douwe Douma (951) - Jan Tuintjer (642) 2-01Partij
ma 26-03-2018 Gijs Koelstra (980) - Sietse Jonker (880) 0-26
ma 26-03-2018 Piet Wiersma (866) - Harmen Jonker (996) 0-22Partij  
di 27-03-2018     Damcombinatie Fryslân 3  -   De Harste Houdt Stand  
0
-
12
R
   Rinsumageest  -   Ontspanning  
5
-
7
 Bert Oegema (1037) - Jelte Veld (1060) 1-14Partij  
 Arnold Wiegersma (989) - Hylke Dykstra (991) 1-13Partij  
 Tjalling Oegema (1054) - Jorrit Brolsma (787) 1-16
 Bouwe Ringnalda (960) - Henk Dykstra (852) 1-15
 Henk Elgersma (918) - Meine Veld (741) 1-12
 Durk Douma (1006) - Sietze Jelsma (627) 0-21
do 29-03-2018     Huizum 3  -   OKK Gerkesklooster  
9
-
3
 Sietse Nagel (1123) - Steven Veenstra sr. (1012) 2-03
 Bart Adema (796) - Jan Veenstra (930) 0-22
 Jan de Vos (1003) - Jappie de Bruin (901) 2-06
 Fedde van der Laan (816) - Rindert Triemstra (700) 2-01
 Bram Scholma (929) - Louis Douma (560) 1-15Partij  
 Ton Bouwkamp (665) - Harm Veenstra  2-04