Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2010/2011

 

Klasse: 1e klasse C   

 Ronde 1
za 18-09-2010     ADG  -   BDV Bennekom  
13
-
7
 Cees Strooper (1262) - Hans Robben (1039) 2-06
 Ton Bollebakker (1265) - Ingrid de Kok (1112) 1-11Partij
 Ton Sijbrands (1607) - Gerrit Stunnenberg (1175) 2-04
 Gerrit de Bruijn (1224) - Coen Bommel (1166) 1-17
 Harry de Waard (1212) - Johan de Haas (1126) 2-08
 Leo Rosendaal (1221) - Chris Versteegen (1080) 1-15
 Wim Martin (1063) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 1-110
 Kees de Jonge (1011) - Gerrit Alink (862) 1-13
 Marcel Everloo (1010) - Alex van Harn (930) 2-02
 Frits Stuger (923) - Frans Lamers (987) 0-29
   DV VBI Huissen 3  -   DES Lunteren 2  
10
-
10
 Willem Hoek (1086) - Arno Bos (1074) 2-06
 Henk Kemperman (1066) - Henri van Hierden (1058) 2-07
 Remco Vredenberg (1065) - Arwin Lammers (1059) 1-14
 Theo Willemsen (1033) - Henk Timmer (1039) 2-09
 Jo ten Westeneind (1001) - Jaap Heij (1098) 1-12
 Gerard Boogaars (909) - Richard Cousijnsen (1246) 1-15
 Richard Kempen (703) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 1-110
 Lotte Aleven (903) - Evert van de Pol (1102) 0-23
 Jan Bouwmeister (853) - Wim Lammers (1089) 0-28
 Piet Verhaegh (409) - Edwin Loozen (1090) 0-21
   TDV 2  -   Dammers Uit Oost 2  
10
-
10
 Frits van Tilborg (1098) - Johan Haijtink (1141) 1-15
 Toon Dielen (1099) - Henk Hoekman (1256) 1-110
 Cor Kuijstermans (1262) - Jaap de Vries (1023) 0-24
 Wil van den Braak (1332) - Tim Hendriksen (1047) 2-02
 Laura Timmerman (990) - Bob Kersten (1039) 1-17
 Willem-Peter Berkelmans (1058) - Mario Daamen (1163) 1-11
 Theo van den Hoek (1206) - Bertus Bosch (1124) 1-19
 Tom Vissers (1019) - Harry Graaskamp (1113) 1-16
 Jim Depaepe (1142) - Simon Wiersma (986) 1-18
 Johan Coorevits (885) - Tim Vermeulen  1-13Partij
   DDC Deventer  -   PSV Dammen  
8
-
12
 Rob Hendriks (1099) - Pieter Wijn (1231) 0-27
 Geb Kos (1110) - Fred Passchier (1224) 0-24
 Gerrit Boom (1380) - Carlo Nas (1210) 2-05
 Frank Jansen (1106) - Menno Hottinga (1096) 1-13
 Paul Olde Hanhof (1201) - Jacco Sandee (1173) 1-19
 Dick Halma (1020) - Jacques Brouns (1079) 1-12
 Han Beverdam (1046) - Hans van Berkel Sr. (1084) 1-110
 Henri Beverdam (950) - Jouke Hottinga (1083) 1-11Partij
 Arie Stehouwer (923) - Gerard Welling (742) 1-16
 Martin van Dijk (954) - Hans Greveraars (941) 0-28
   Barnsteen Bunschoten  -   Ons Genoegen Utrecht  
8
-
12
 Tjitse Offinga (1133) - Auke Zijlstra (1212) 1-1
 Peter Frans Koops (1171) - Cock van Wijk (1228) 2-0
 Bertus de Harder (1217) - Wouter van Beek (1280) 0-2
 Wim Muijs (1138) - Arne van Mourik (1237) 1-1
 Marten van de Groep (1088) - Lex den Doop (1132) 1-1
 Willem Bor (1017) - Johan Strous (1103) 1-1
 Anne Wouda (923) - Lex van Amerongen (1095) 0-2
 Huib Poort (918) - Gerard Morsink (1002) 1-1
 Lammert Korlaar (871) - Arie Schwartz (1025) 0-2
 Alexander van de Mheen (727) - Wim Vlooswijk (1110) 1-1
   Raes DC Maastricht  -   EAD Asten  
8
-
12
 Henri Grau (1005) - Hans Berkers (1226) 0-23Partij
 Ber ten Haaf (1048) - Paul Peters (1148) 0-210Partij
 Gijs Schoenmakers (1211) - Lei Janssen (898) 2-02Partij
 Effendy Djoemai (980) - Peter Arts (1120) 1-18Partij
 Leo Nagels (1039) - Patrick Adriaans (1102) 0-26Partij
 Randy Cardozo (1069) - Ad Boot (1101) 0-27Partij
 Andy Damen (1100) - Ruud Arts (1116) 0-29Partij
 Wiel Okrogelnik (1177) - Jules Martens (1085) 2-04Partij
 Leon Oudenes (1199) - Herman Clevis (1048) 2-05Partij
 Eric Conrad (1106) - Adrie van Outheusden (1129) 1-11Partij
 Ronde 2
za 02-10-2010     Raes DC Maastricht  -   BDV Bennekom  
14
-
6
 Leon Oudenes (1199) - Hans Robben (1039) 2-06Partij
 Eric Conrad (1106) - Gerrit Stunnenberg (1175) 1-12Partij
 Gijs Schoenmakers (1211) - Ingrid de Kok (1112) 1-15Partij
 Effendy Djoemai (980) - Coen Bommel (1166) 1-14Partij
 Dré Verheggen (944) - Chris Versteegen (1080) 1-110Partij
 Wiel Okrogelnik (1177) - Johan de Haas (1126) 1-18Partij
 Henri Grau (1005) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 2-07Partij
 Leo Nagels (1039) - Frans Lamers (987) 2-09Partij
 Randy Cardozo (1069) - Gerrit Alink (862) 2-01Partij
 Ber ten Haaf (1048) - André van Steenbergen (769) 1-13Partij
   EAD Asten  -   Barnsteen Bunschoten  
14
-
6
 Ruud Arts (1116) - Bertus de Harder (1217) 1-19
 Bert Berkers (1210) - Peter Frans Koops (1171) 2-04
 Paul Peters (1148) - Tjitse Offinga (1133) 1-17
 Ad Boot (1101) - Marten van de Groep (1088) 1-15
 Jules Martens (1085) - Cor de Jong (1246) 0-210
 Jan van de Mortel (1045) - Anne Wouda (923) 2-01
 Peter Arts (1120) - Willem Bor (1017) 1-18
 Adrie van Outheusden (1129) - Huib Poort (918) 2-03
 Hans Berkers (1226) - Rindert Huisman  2-02
 Patrick Adriaans (1102) - Lennart Bolks (611) 2-06
   Ons Genoegen Utrecht  -   DDC Deventer  
15
-
5
 Cock van Wijk (1228) - Gerrit Boom (1380) 1-19
 Arne van Mourik (1237) - Paul Olde Hanhof (1201) 1-16
 Gerard Morsink (1002) - Han Beverdam (1046) 2-010
 Auke Zijlstra (1212) - Geb Kos (1110) 2-02
 Lex den Doop (1132) - Rob Hendriks (1099) 1-14
 Andrew Tjon A Ong (1283) - Hans Luchies (944) 2-03
 Johan Strous (1103) - Tom Smeenk (950) 1-15
 Arie Schwartz (1025) - Dick Halma (1020) 1-17
 Lex van Amerongen (1095) - Henri Beverdam (950) 2-08
 Wim Vlooswijk (1110) - Arie Stehouwer (923) 2-01
   PSV Dammen  -   TDV 2  
9
-
11
 Pieter Wijn (1231) - Toon Dielen (1099) 1-110
 Fred Passchier (1224) - Antoine van Zandvoort (1114) 1-19
 Carlo Nas (1210) - Sarah Rijgersberg (1103) 1-15
 Yuriy Lagoda (1390) - Willem-Peter Berkelmans (1058) 1-16
 Paul Hellings (1188) - Alexandra Betting (1002) 0-21
 Jacco Sandee (1173) - Tom Vissers (1019) 2-02
 Menno Hottinga (1096) - Jasper Daems (1322) 0-28
 Hans van Berkel Sr. (1084) - Rob Pijnenburg (978) 1-13
 Jouke Hottinga (1083) - Wil van den Braak (1332) 1-17
 Jacques Brouns (1079) - Frits van Tilborg (1098) 1-14
   Dammers Uit Oost 2  -   DV VBI Huissen 3  
11
-
9
 Mario Daamen (1163) - Henk Kemperman (1066) 0-24Partij
 Harry Graaskamp (1113) - Remco Vredenberg (1065) 1-12Partij
 Ralf Richters (1076) - Willem Hoek (1086) 1-16Partij
 Jaap de Vries (1023) - Jo ten Westeneind (1001) 2-01Partij
 Johan Haijtink (1141) - Gerard Boogaars (909) 1-19Partij
 Bertus Bosch (1124) - Richard Kempen (703) 2-07Partij
 Bob Kersten (1039) - Jacob Reiffers (1028) 1-18Partij
 Tim Vermeulen  - Theo Willemsen (1033) 1-110Partij  
 Simon Wiersma (986) - Lotte Aleven (903) 1-15Partij
 Chris Grevers (1082) - Jan Bouwmeister (853) 1-13Partij
   DES Lunteren 2  -   ADG  
10
-
10
 Jaap Heij (1098) - Jan van Amstel (1134) 0-26
 Arjan van Galen (1261) - Harry de Waard (1212) 1-19
 Arno Bos (1074) - Frits Stuger (923) 0-25
 Edwin Loozen (1090) - Cees Strooper (1262) 2-01
 Wim Lammers (1089) - Leo Rosendaal (1221) 2-03
 Evert van de Pol (1102) - Gerrit de Bruijn (1224) 0-27
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Ton Bollebakker (1265) 1-12Partij
 Henk Timmer (1039) - Wim Martin (1063) 1-14
 Henri van Hierden (1058) - Kees de Jonge (1011) 1-110
 Henk Jongbloed (1001) - Marcel Everloo (1010) 2-08
 Ronde 3
za 16-10-2010     BDV Bennekom  -   DES Lunteren 2  
8
-
12
 Coen Bommel (1166) - Richard Cousijnsen (1246) 1-15
 Gerrit Stunnenberg (1175) - Evert van de Pol (1102) 1-12
 Johan de Haas (1126) - Jaap Heij (1098) 0-24
 Ingrid de Kok (1112) - Edwin Loozen (1090) 0-21
 Chris Versteegen (1080) - Arno Bos (1074) 1-110
 Hans Robben (1039) - Arwin Lammers (1059) 0-29
 Frans Lamers (987) - Henri van Hierden (1058) 1-16
 Alex van Harn (930) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 1-13
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) - Henk Timmer (1039) 1-18
 Willem Stunnenberg (719) - Berrian Lammers (953) 2-07
   ADG  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Harry de Waard (1212) - Ralf Richters (1076) 1-110Partij
 Mark Klein Kranenbarg (1064) - Bob Kersten (1039) 2-02Partij
 Gerrit de Bruijn (1224) - Tim Hendriksen (1047) 2-05Partij
 Ton Bollebakker (1265) - Chris Grevers (1082) 2-09Partij
 Ton Sijbrands (1607) - Jaap de Vries (1023) 2-04Partij
 Leo Rosendaal (1221) - Harry Graaskamp (1113) 1-11Partij
 Kees de Jonge (1011) - Johan Haijtink (1141) 0-28Partij
 Marcel Everloo (1010) - Bertus Bosch (1124) 0-26Partij
 Frits Stuger (923) - Jan Masselink (1170) 0-23Partij
 Wim Martin (1063) - Mario Daamen (1163) 1-17Partij
   DV VBI Huissen 3  -   PSV Dammen  
10
-
10
 Willem Hoek (1086) - Pieter Wijn (1231) 2-02Partij
 Theo Berends (1241) - Carlo Nas (1210) 1-19
 Jo Weijman (1125) - Jacques Brouns (1079) 1-16
 Remco Vredenberg (1065) - Paul Hellings (1188) 1-15
 Theo Willemsen (1033) - Fred Passchier (1224) 1-11
 Gerard Boogaars (909) - Jouke Hottinga (1083) 2-04
 Jo ten Westeneind (1001) - Jacco Sandee (1173) 1-110
 Richard Kempen (703) - Menno Hottinga (1096) 0-23
 Jan Linssen (1147) - Gerard Welling (742) 1-18
 Jan Bouwmeister (853) - Hans Greveraars (941) 0-27
   TDV 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Antoine van Zandvoort (1114) - Wim Vlooswijk (1110) 1-18
 Wil van den Braak (1332) - Cock van Wijk (1228) 1-19
 Toon Dielen (1099) - Auke Zijlstra (1212) 1-17
 Jasper Daems (1322) - Johan Strous (1103) 2-04
 Laura Timmerman (990) - Lex van Amerongen (1095) 2-01
 Sarah Rijgersberg (1103) - Arne van Mourik (1237) 1-16
 Alexandra Betting (1002) - Andrew Tjon A Ong (1283) 0-210
 Jens Dekimpe  - Lex den Doop (1132) 1-15
 Kenny Le Roy  - Arie Schwartz (1025) 0-22Partij
 Hugo Verpoest (1226) - Dick de Boer (997) 2-03
   DDC Deventer  -   EAD Asten  
9
-
11
 Rob Hendriks (1099) - Bert Berkers (1210) 1-13
 Gerrit Boom (1380) - Jan van de Mortel (1045) 2-08
 Frank Jansen (1106) - Paul Peters (1148) 1-11
 Han Beverdam (1046) - Ad Boot (1101) 1-12
 Paul Olde Hanhof (1201) - Adrie van Outheusden (1129) 1-19
 Tom Smeenk (950) - Peter Arts (1120) 0-24
 Dick Halma (1020) - Hans Berkers (1226) 1-16
 Hans Luchies (944) - Jules Martens (1085) 1-17
 Henri Beverdam (950) - Patrick Adriaans (1102) 0-210
 Arie Stehouwer (923) - Ruud Arts (1116) 1-15
   Barnsteen Bunschoten  -   Raes DC Maastricht  
8
-
12
 Bertus de Harder (1217) - Randy Cardozo (1069) 1-14Partij
 Cor de Jong (1246) - Andy Damen (1100) 1-110Partij
 Tjitse Offinga (1133) - Henri Grau (1005) 1-17Partij
 Wim Muijs (1138) - Eric Conrad (1106) 1-13Partij
 Marten van de Groep (1088) - Gijs Schoenmakers (1211) 0-22Partij
 Willem Bor (1017) - Jo ten Haaf (921) 1-18Partij
 Evert de Jong (1095) - Ben Willems (840) 1-16Partij
 Peter Frans Koops (1171) - Leo Nagels (1039) 2-09Partij
 Anne Wouda (923) - Ger Stam (1155) 0-21Partij
 Huib Poort (918) - Eddy Janssen (912) 0-25Partij
 Ronde 4
za 30-10-2010     Barnsteen Bunschoten  -   BDV Bennekom  
8
-
12
 Bertus de Harder (1217) - Gerrit Stunnenberg (1175) 1-110
 Peter Frans Koops (1171) - Coen Bommel (1166) 0-26
 Tjitse Offinga (1133) - Chris Versteegen (1080) 0-29
 Marten van de Groep (1088) - Ingrid de Kok (1112) 0-27
 Cor de Jong (1246) - Johan de Haas (1126) 2-04
 Wim Muijs (1138) - Frans Lamers (987) 1-15
 Willem Bor (1017) - Hans Robben (1039) 2-02
 Huib Poort (918) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 1-18
 Alexander van de Mheen (727) - Willem Stunnenberg (719) 1-13
 Douwe de Graaf (716) - Alex van Harn (930) 0-21
   Raes DC Maastricht  -   DDC Deventer  
14
-
6
 Gijs Schoenmakers (1211) - Frank Jansen (1106) 1-12Partij
 Ger Stam (1155) - Geb Kos (1110) 1-19Partij
 Eric Conrad (1106) - Gerrit Boom (1380) 1-17Partij
 Randy Cardozo (1069) - Han Beverdam (1046) 2-06Partij
 Andy Damen (1100) - Rob Hendriks (1099) 1-13Partij
 Effendy Djoemai (980) - Dick Halma (1020) 1-110Partij
 Ber ten Haaf (1048) - Tom Smeenk (950) 2-01Partij
 Henri Grau (1005) - Hans Luchies (944) 2-08Partij
 Leon Oudenes (1199) - Henri Beverdam (950) 2-05Partij
 Leo Nagels (1039) - Martin van Dijk (954) 1-14Partij
   EAD Asten  -   TDV 2  
9
-
11
 Ad Boot (1101) - Jasper Daems (1322) 1-19
 Patrick Adriaans (1102) - Jos van der Wielen (1166) 1-110
 Jules Martens (1085) - Wil van den Braak (1332) 0-24
 Hans Berkers (1226) - Toon Dielen (1099) 1-15
 Herman Clevis (1048) - Antoine van Zandvoort (1114) 1-11
 Ruud Arts (1116) - Tom Vissers (1019) 2-03
 Jan van de Mortel (1045) - Sarah Rijgersberg (1103) 1-17
 Adrie van Outheusden (1129) - Willem-Peter Berkelmans (1058) 1-16
 Peter Arts (1120) - Hugo Verpoest (1226) 0-22
 Lei Janssen (898) - Alexandra Betting (1002) 1-18
   Ons Genoegen Utrecht  -   DV VBI Huissen 3  
12
-
8
 Arne van Mourik (1237) - Henk Kemperman (1066) 2-07
 Cock van Wijk (1228) - Remco Vredenberg (1065) 2-04
 Auke Zijlstra (1212) - Theo Willemsen (1033) 1-110
 Lex den Doop (1132) - Jacob Reiffers (1028) 1-19
 Johan Strous (1103) - Jo ten Westeneind (1001) 1-11
 Lex van Amerongen (1095) - Gerard Boogaars (909) 1-15
 Wim Vlooswijk (1110) - Lotte Aleven (903) 2-06
 Gerard Morsink (1002) - Jos Lamers  0-23
 Dick de Boer (997) - Richard Kempen (703) 1-18
 Arie Schwartz (1025) - Jan Bouwmeister (853) 1-12
   PSV Dammen  -   ADG  
11
-
9
 Paul Hellings (1188) - Ton Bollebakker (1265) 1-13Partij
 Fred Passchier (1224) - Gerrit van Maanen (819) 2-05
 Pieter Wijn (1231) - Gerrit de Bruijn (1224) 2-06
 Yuriy Lagoda (1390) - Harry de Waard (1212) 1-110
 Carlo Nas (1210) - Cees Strooper (1262) 1-18
 Menno Hottinga (1096) - Marcel Everloo (1010) 1-17
 Jouke Hottinga (1083) - Ton Sijbrands (1607) 0-24
 Jacques Brouns (1079) - Wim Martin (1063) 1-11
 Hans van Berkel Sr. (1084) - Jan van Amstel (1134) 1-19
 Hans Greveraars (941) - Kees de Jonge (1011) 1-12
   Dammers Uit Oost 2  -   DES Lunteren 2  
12
-
8
 Bertus Bosch (1124) - Evert van de Pol (1102) 1-18
 Jaap de Vries (1023) - Arwin Lammers (1059) 2-06
 Henk Hoekman (1256) - Jaap Heij (1098) 2-02
 Johan Haijtink (1141) - Richard Cousijnsen (1246) 0-27
 Harry Graaskamp (1113) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 1-13
 Tim Vermeulen  - Henk Timmer (1039) 2-05Partij
 Ralf Richters (1076) - Henri van Hierden (1058) 0-24
 Chris Grevers (1082) - Arno Bos (1074) 1-19
 Mario Daamen (1163) - Edwin Loozen (1090) 2-01
 Tim Hendriksen (1047) - Wim Lammers (1089) 1-110
 Ronde 5
za 13-11-2010     BDV Bennekom  -   Dammers Uit Oost 2  
13
-
7
 Ingrid de Kok (1112) - Mario Daamen (1163) 1-13
 Johan de Haas (1126) - Chris Grevers (1082) 1-16
 Coen Bommel (1166) - Jaap de Vries (1023) 2-08
 Gerrit Stunnenberg (1175) - Simon Wiersma (986) 1-11
 Alex van Harn (930) - Harry Graaskamp (1113) 1-14
 Chris Versteegen (1080) - Tim Vermeulen  2-07
 Gerrit Alink (862) - Bob Kersten (1039) 1-19
 Hans Robben (1039) - Johan Haijtink (1141) 1-15
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) - Bertus Bosch (1124) 2-02
 Frans Lamers (987) - Ralf Richters (1076) 1-110
   DES Lunteren 2  -   PSV Dammen  
12
-
8
 Arno Bos (1074) - Carlo Nas (1210) 0-28
 Richard Cousijnsen (1246) - Gerard Welling (742) 2-04
 Henk Timmer (1039) - niet opgekomen  2-01
 Arwin Lammers (1059) - Paul Hellings (1188) 0-22
 Henri van Hierden (1058) - Pieter Wijn (1231) 2-06
 Henk Jongbloed (1001) - Menno Hottinga (1096) 0-25
 Jacco Bos (1104) - Jacques Brouns (1079) 2-09
 Evert van de Pol (1102) - Jouke Hottinga (1083) 2-010
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Hans van Berkel Sr. (1084) 1-17
 Jaap Heij (1098) - Hans Greveraars (941) 1-13
   ADG  -   Ons Genoegen Utrecht  
14
-
6
 Ton Sijbrands (1607) - Auke Zijlstra (1212) 2-02
 Cees Strooper (1262) - Cock van Wijk (1228) 2-09
 Harry de Waard (1212) - Lex den Doop (1132) 2-05
 Gerrit de Bruijn (1224) - Wouter van Beek (1280) 1-18
 Ton Bollebakker (1265) - Arne van Mourik (1237) 1-13Partij
 Leo Rosendaal (1221) - Lex van Amerongen (1095) 0-21
 Jan van Amstel (1134) - Arie Schwartz (1025) 2-010
 Marcel Everloo (1010) - Wim Vlooswijk (1110) 2-06
 Wim Martin (1063) - Johan Strous (1103) 1-14
 Frits Stuger (923) - Gerard Morsink (1002) 1-17
   DV VBI Huissen 3  -   EAD Asten  
8
-
12
 Willem Hoek (1086) - Adrie van Outheusden (1129) 1-18
 Henk Kemperman (1066) - Peter Arts (1120) 1-13
 Theo Willemsen (1033) - Bert Berkers (1210) 0-29
 Jacob Reiffers (1028) - Lei Janssen (898) 1-12
 Remco Vredenberg (1065) - Jan van de Mortel (1045) 2-04
 Gerard Boogaars (909) - Jules Martens (1085) 1-16
 Jo ten Westeneind (1001) - Ruud Arts (1116) 0-25
 Lotte Aleven (903) - Hans Berkers (1226) 1-110
 Richard Kempen (703) - Ad Boot (1101) 1-17
 Jan Bouwmeister (853) - Patrick Adriaans (1102) 0-21
   TDV 2  -   Raes DC Maastricht  
10
-
10
 Antoine van Zandvoort (1114) - Andy Damen (1100) 1-18Partij
 Jim Depaepe (1142) - Eric Conrad (1106) 1-16Partij
 Frits van Tilborg (1098) - Leon Oudenes (1199) 1-15Partij
 Hugo Verpoest (1226) - Effendy Djoemai (980) 2-01Partij
 Theo van den Hoek (1206) - Eddy Janssen (912) 2-02Partij
 Wil van den Braak (1332) - Randy Cardozo (1069) 1-14Partij
 Alexandra Betting (1002) - Leo Nagels (1039) 0-29Partij
 Jasper Daems (1322) - Ber ten Haaf (1048) 1-13Partij
 Toon Dielen (1099) - Gijs Schoenmakers (1211) 0-210Partij
 Sarah Rijgersberg (1103) - Henri Grau (1005) 1-17Partij
   DDC Deventer  -   Barnsteen Bunschoten  
8
-
12
 Gerrit Boom (1380) - Douwe de Graaf (716) 1-110
 Frank Jansen (1106) - niet opgekomen  2-01
 Dick Halma (1020) - Huib Poort (918) 2-03
 Paul Olde Hanhof (1201) - Tjitse Offinga (1133) 1-18
 Rob Hendriks (1099) - Marten van de Groep (1088) 0-29
 Tom Smeenk (950) - Willem Bor (1017) 0-26
 Arie Stehouwer (923) - Cor de Jong (1246) 1-15
 Hans Luchies (944) - Bertus de Harder (1217) 0-24
 Frank Nuesink (852) - Huibert Koops (1001) 0-22
 Piet Grouwstra (893) - Peter Frans Koops (1171) 1-17
 Ronde 6
za 27-11-2010     DDC Deventer  -   BDV Bennekom  
13
-
7
 Frank Jansen (1106) - Ingrid de Kok (1112) 2-09
 Gerrit Boom (1380) - Coen Bommel (1166) 2-05
 Dick Halma (1020) - Johan de Haas (1126) 0-26
 Rob Hendriks (1099) - Gerrit Stunnenberg (1175) 1-110
 Arie Stehouwer (923) - Hans Robben (1039) 1-18
 Tom Smeenk (950) - Chris Versteegen (1080) 0-27
 Geb Kos (1110) - Gerrit Alink (862) 1-13
 Han Beverdam (1046) - Frans Lamers (987) 2-04
 Henri Beverdam (950) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 2-01
 Hans Luchies (944) - André van Steenbergen (769) 2-02
   Barnsteen Bunschoten  -   TDV 2  
7
-
13
 Douwe de Graaf (716) - Wil van den Braak (1332) 0-26
 Tjitse Offinga (1133) - Jasper Daems (1322) 0-210
 Huib Poort (918) - Frits van Tilborg (1098) 1-19
 Anne Wouda (923) - Toon Dielen (1099) 0-22
 Marten van de Groep (1088) - Alexandra Betting (1002) 2-08
 Willem Bor (1017) - Bas van den Broek (936) 1-14
 Cor de Jong (1246) - Tom Vissers (1019) 2-03
 Bertus de Harder (1217) - Antoine van Zandvoort (1114) 0-25
 Huibert Koops (1001) - Jim Depaepe (1142) 0-21
 Peter Frans Koops (1171) - Jos van der Wielen (1166) 1-17
   Raes DC Maastricht  -   DV VBI Huissen 3  
13
-
7
 Henri Grau (1005) - Jacob Reiffers (1028) 0-26Partij
 Gijs Schoenmakers (1211) - Remco Vredenberg (1065) 2-03Partij
 Leon Oudenes (1199) - Theo Willemsen (1033) 1-15Partij
 Eric Conrad (1106) - Henk Kemperman (1066) 1-14Partij
 Ger Stam (1155) - Jo ten Westeneind (1001) 1-19Partij
 Leo Nagels (1039) - Jos Lamers  0-27Partij  
 Ber ten Haaf (1048) - Lotte Aleven (903) 2-08Partij
 Andy Damen (1100) - Gerard Boogaars (909) 2-010Partij
 Effendy Djoemai (980) - Jan Bouwmeister (853) 2-02Partij  
 Randy Cardozo (1069) - Richard Kempen (703) 2-01Partij
   EAD Asten  -   ADG  
9
-
11
 Adrie van Outheusden (1129) - Ton Sijbrands (1607) 0-25
 Bert Berkers (1210) - Leo Rosendaal (1221) 1-18
 Ad Boot (1101) - Cees Strooper (1262) 0-21
 Patrick Adriaans (1102) - Harry de Waard (1212) 1-110
 Jules Martens (1085) - Frits Stuger (923) 2-06
 Ruud Arts (1116) - Gerrit de Bruijn (1224) 1-19
 Hans Berkers (1226) - Marcel Everloo (1010) 1-12
 Jan van de Mortel (1045) - Wim Martin (1063) 0-27
 Peter Arts (1120) - Jan van Amstel (1134) 2-04
 Lei Janssen (898) - Kees de Jonge (1011) 1-13
   Ons Genoegen Utrecht  -   DES Lunteren 2  
7
-
13
 Wouter van Beek (1280) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 2-06
 Lex den Doop (1132) - Edwin Loozen (1090) 0-24
 Cock van Wijk (1228) - Wim Lammers (1089) 0-21
 Arne van Mourik (1237) - Jaap Heij (1098) 2-08
 Johan Strous (1103) - Henk Timmer (1039) 0-25
 Auke Zijlstra (1212) - Arwin Lammers (1059) 1-17
 Lex van Amerongen (1095) - Henri van Hierden (1058) 2-010
 Gerard Morsink (1002) - Richard Cousijnsen (1246) 0-22
 Dick de Boer (997) - Arno Bos (1074) 0-29
 Arie Schwartz (1025) - Evert van de Pol (1102) 0-23
   PSV Dammen  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Jacco Sandee (1173) - Johan Haijtink (1141) 1-18
 Yuriy Lagoda (1390) - Bob Kersten (1039) 2-03
 Paul Hellings (1188) - Mario Daamen (1163) 0-210
 Fred Passchier (1224) - Henk Hoekman (1256) 1-12
 Carlo Nas (1210) - Jaap de Vries (1023) 2-04
 Pieter Wijn (1231) - Ralf Richters (1076) 1-15
 Menno Hottinga (1096) - Bertus Bosch (1124) 1-19
 Jacques Brouns (1079) - Simon Wiersma (986) 1-11
 Jouke Hottinga (1083) - Tim Hendriksen (1047) 1-17
 Hans Greveraars (941) - Tim Vermeulen  1-16Partij
 Ronde 7
za 11-12-2010     BDV Bennekom  -   PSV Dammen  
6
-
14
 Coen Bommel (1166) - Carlo Nas (1210) 0-23
 Gerrit Stunnenberg (1175) - Jacco Sandee (1173) 1-18
 Johan de Haas (1126) - Fred Passchier (1224) 0-24
 Ingrid de Kok (1112) - Pieter Wijn (1231) 1-17
 Chris Versteegen (1080) - Paul Hellings (1188) 2-010
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) - Menno Hottinga (1096) 0-22
 Hans Robben (1039) - Johan van Berkel jr. (1095) 1-15
 Frans Lamers (987) - Jouke Hottinga (1083) 0-21
 Alex van Harn (930) - Jacques Brouns (1079) 0-29
 Gerrit Alink (862) - Hans Greveraars (941) 1-16
   Dammers Uit Oost 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 Jaap de Vries (1023) - niet opgekomen  2-01R
 Ralf Richters (1076) - Cock van Wijk (1228) 0-25Partij
 Jan Masselink (1170) - Lex van Amerongen (1095) 2-04Partij
 Henk Hoekman (1256) - Gerard Morsink (1002) 2-010Partij
 Tim Vermeulen  - Auke Zijlstra (1212) 0-29Partij  
 Chris Grevers (1082) - Arne van Mourik (1237) 0-28Partij
 Harry Graaskamp (1113) - Lex den Doop (1132) 1-12Partij
 Mario Daamen (1163) - Johan Strous (1103) 1-16Partij
 Bob Kersten (1039) - Arie Schwartz (1025) 1-17Partij
 Simon Wiersma (986) - Wim Vlooswijk (1110) 0-23Partij
   DES Lunteren 2  -   EAD Asten  
12
-
8
 Henri van Hierden (1058) - Patrick Adriaans (1102) 1-19
 Wim Lammers (1089) - Peter Arts (1120) 1-110
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Lei Janssen (898) 2-06
 Evert van de Pol (1102) - Jan van de Mortel (1045) 1-18
 Jaap Heij (1098) - Hans Berkers (1226) 1-14
 Edwin Loozen (1090) - Ad Boot (1101) 1-13
 Henk Timmer (1039) - Herman Clevis (1048) 1-11
 Richard Cousijnsen (1246) - Ruud Arts (1116) 2-02
 Arno Bos (1074) - Adrie van Outheusden (1129) 1-17
 Arwin Lammers (1059) - Jules Martens (1085) 1-15
   ADG  -   Raes DC Maastricht  
14
-
6
 Cees Strooper (1262) - Paul Stevelmans (871) 2-02Partij  
 Harry de Waard (1212) - Ben Willems (840) 2-06Partij
 Ton Bollebakker (1265) - Gijs Schoenmakers (1211) 1-15Partij
 Leo Rosendaal (1221) - Randy Cardozo (1069) 1-13Partij  
 Ton Sijbrands (1607) - Effendy Djoemai (980) 2-04Partij
 Gerrit de Bruijn (1224) - Ber ten Haaf (1048) 2-01Partij
 Jan van Amstel (1134) - Dré Verheggen (944) 2-09Partij  
 Kees de Jonge (1011) - Leo Nagels (1039) 1-17Partij
 Wim Martin (1063) - Andy Damen (1100) 0-210Partij
 Marcel Everloo (1010) - Eric Conrad (1106) 1-18Partij
   DV VBI Huissen 3  -   Barnsteen Bunschoten  
8
-
12
 Jo Weijman (1125) - Evert de Jong (1095) 2-09
 Jacob Reiffers (1028) - Tjitse Offinga (1133) 0-23
 Henk Kemperman (1066) - Huib Poort (918) 2-02Partij
 Theo Willemsen (1033) - Wim Muijs (1138) 1-18
 Remco Vredenberg (1065) - Marten van de Groep (1088) 1-16
 Lotte Aleven (903) - Willem Bor (1017) 0-27
 Jo ten Westeneind (1001) - Cor de Jong (1246) 0-21
 Richard Kempen (703) - Bertus de Harder (1217) 0-25
 Gerard Boogaars (909) - Huibert Koops (1001) 1-110
 Jan Bouwmeister (853) - Peter Frans Koops (1171) 1-14
   TDV 2  -   DDC Deventer  
16
-
4
 Willem-Peter Berkelmans (1058) - Rob Hendriks (1099) 1-110
 Antoine van Zandvoort (1114) - Frank Nuesink (852) 2-06
 Jos van der Wielen (1166) - Arie Stehouwer (923) 2-03
 Wil van den Braak (1332) - Hans Luchies (944) 2-01
 Laura Timmerman (990) - Tom Smeenk (950) 2-04
 Hugo Verpoest (1226) - Gerrit Boom (1380) 1-12
 Alexandra Betting (1002) - Frank Jansen (1106) 2-08
 Frits van Tilborg (1098) - Geb Kos (1110) 1-19
 Sarah Rijgersberg (1103) - Han Beverdam (1046) 1-15
 Theo van den Hoek (1206) - Dick Halma (1020) 2-07
 Ronde 8
za 08-01-2011     TDV 2  -   BDV Bennekom  
17
-
3
 Frits van Tilborg (1098) - Chris Versteegen (1080) 2-05
 Wil van den Braak (1332) - Johan de Haas (1126) 2-01
 Antoine van Zandvoort (1114) - Gerrit Stunnenberg (1175) 1-14
 Toon Dielen (1099) - Coen Bommel (1166) 2-07
 Jos van der Wielen (1166) - Hans Robben (1039) 2-010
 Sarah Rijgersberg (1103) - Alex van Harn (930) 1-18
 Laura Timmerman (990) - Gerrit Alink (862) 2-09
 Hugo Verpoest (1226) - Frans Lamers (987) 2-03
 Jens Dekimpe  - Jaap van Donkelaar (984) 1-16
 Jim Depaepe (1142) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 2-02
   DDC Deventer  -   DV VBI Huissen 3  
12
-
8
 Frank Jansen (1106) - Willem Hoek (1086) 0-28Partij
 Gerrit Boom (1380) - Theo Willemsen (1033) 2-05
 Paul Olde Hanhof (1201) - Henk Kemperman (1066) 2-04
 Geb Kos (1110) - Remco Vredenberg (1065) 0-21
 Hans Luchies (944) - Jacob Reiffers (1028) 1-19
 Dick Halma (1020) - Richard Kempen (703) 2-03
 Han Beverdam (1046) - Jan Bouwmeister (853) 2-07
 Tom Smeenk (950) - Jo ten Westeneind (1001) 1-16
 Henri Beverdam (950) - Gerard Boogaars (909) 2-02
 Rob Hendriks (1099) - Lotte Aleven (903) 0-210
   Barnsteen Bunschoten  -   ADG  
7
-
13
 Bertus de Harder (1217) - Leo Rosendaal (1221) 1-15
 Tjitse Offinga (1133) - Ton Sijbrands (1607) 0-26
 Willem Bor (1017) - Ton Bollebakker (1265) 1-19Partij
 Wim Muijs (1138) - Harry de Waard (1212) 0-27
 Huib Poort (918) - Cees Strooper (1262) 0-23
 Marten van de Groep (1088) - Gerrit de Bruijn (1224) 1-12
 Anne Wouda (923) - Jan van Amstel (1134) 0-24
 Peter Frans Koops (1171) - Wim Martin (1063) 2-010
 Evert de Jong (1095) - Frits Stuger (923) 1-11
 Huibert Koops (1001) - Kees de Jonge (1011) 1-18
   Raes DC Maastricht  -   DES Lunteren 2  
10
-
10
 Wiel Okrogelnik (1177) - Edwin Loozen (1090) 1-12Partij
 Leo Nagels (1039) - Evert van de Pol (1102) 1-18Partij
 Andy Damen (1100) - Henri van Hierden (1058) 1-110Partij
 Leon Oudenes (1199) - Arno Bos (1074) 1-11Partij
 Ger Stam (1155) - Jaap Heij (1098) 1-17Partij
 Ber ten Haaf (1048) - Arwin Lammers (1059) 0-25Partij
 Gijs Schoenmakers (1211) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 1-14Partij
 Randy Cardozo (1069) - Berrian Lammers (953) 2-03Partij
 Eric Conrad (1106) - Henk Timmer (1039) 1-16Partij
 Henri Grau (1005) - Henk Jongbloed (1001) 1-19Partij
   EAD Asten  -   Dammers Uit Oost 2  
12
-
8
 Jan van de Mortel (1045) - Johan Haijtink (1141) 1-19
 Hans Berkers (1226) - Mario Daamen (1163) 1-15
 Ruud Arts (1116) - Harry Graaskamp (1113) 1-18
 Paul Peters (1148) - Bertus Bosch (1124) 1-12
 Peter Arts (1120) - Chris Grevers (1082) 1-17
 Ad Boot (1101) - Ralf Richters (1076) 1-13
 Jules Martens (1085) - Bob Kersten (1039) 1-110
 Patrick Adriaans (1102) - Jaap de Vries (1023) 2-04
 Lei Janssen (898) - Simon Wiersma (986) 1-11
 Adrie van Outheusden (1129) - Tim Vermeulen  2-06Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   PSV Dammen  
12
-
8
 Cock van Wijk (1228) - Carlo Nas (1210) 1-12
 Arne van Mourik (1237) - Pieter Wijn (1231) 1-110
 Wouter van Beek (1280) - Fred Passchier (1224) 2-09
 Auke Zijlstra (1212) - Paul Hellings (1188) 2-08
 Lex van Amerongen (1095) - Menno Hottinga (1096) 0-26
 Johan Strous (1103) - Jouke Hottinga (1083) 1-17
 Lex den Doop (1132) - Jacques Brouns (1079) 1-11
 Arie Schwartz (1025) - Hans van Berkel Sr. (1084) 1-15
 Wim Vlooswijk (1110) - Hans Greveraars (941) 2-03
 Gerard Morsink (1002) - Gerard Welling (742) 1-14
 Ronde 9
za 22-01-2011     BDV Bennekom  -   Ons Genoegen Utrecht  
7
-
13
 Gerrit Stunnenberg (1175) - Arne van Mourik (1237) 1-17
 Chris Versteegen (1080) - Cock van Wijk (1228) 1-110
 Coen Bommel (1166) - Auke Zijlstra (1212) 1-19
 Ingrid de Kok (1112) - Wouter van Beek (1280) 1-14
 Johan de Haas (1126) - Wim Vlooswijk (1110) 0-21
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) - Johan Strous (1103) 0-25
 Jaap van Donkelaar (984) - Arie Schwartz (1025) 2-08
 Alex van Harn (930) - Lex den Doop (1132) 1-12
 Gerrit Alink (862) - Lex van Amerongen (1095) 0-23
 André van Steenbergen (769) - Gerard Morsink (1002) 0-26
   PSV Dammen  -   EAD Asten  
13
-
7
 Fred Passchier (1224) - Bert Berkers (1210) 2-09
 Yuriy Lagoda (1390) - Jules Martens (1085) 2-04
 Carlo Nas (1210) - Ad Boot (1101) 1-15
 Pieter Wijn (1231) - Peter Arts (1120) 2-08
 Jacco Sandee (1173) - Hans Berkers (1226) 0-210
 Jacques Brouns (1079) - Jan van de Mortel (1045) 1-12
 Jouke Hottinga (1083) - Lei Janssen (898) 2-01
 Hans Greveraars (941) - Ruud Arts (1116) 0-26
 Menno Hottinga (1096) - Patrick Adriaans (1102) 1-13
 Paul Hellings (1188) - Adrie van Outheusden (1129) 2-07
   Dammers Uit Oost 2  -   Raes DC Maastricht  
9
-
11
 Johan Haijtink (1141) - Leon Oudenes (1199) 0-27Partij
 Bertus Bosch (1124) - Effendy Djoemai (980) 0-21Partij
 Jan Masselink (1170) - Andy Damen (1100) 1-12Partij
 Ralf Richters (1076) - Randy Cardozo (1069) 2-08Partij
 Chris Grevers (1082) - Gijs Schoenmakers (1211) 1-110Partij
 Tim Hendriksen (1047) - Ber ten Haaf (1048) 1-16Partij
 Jaap de Vries (1023) - Leo Nagels (1039) 1-14Partij
 Harry Graaskamp (1113) - Henri Grau (1005) 0-29Partij
 Mario Daamen (1163) - Manon Oudenes-Bassant (763) 2-03Partij
 Bob Kersten (1039) - Ben Willems (840) 1-15Partij
   DES Lunteren 2  -   Barnsteen Bunschoten  
14
-
6
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Douwe de Graaf (716) 2-07
 Henk Timmer (1039) - Peter Frans Koops (1171) 1-19
 Henri van Hierden (1058) - Wim Muijs (1138) 1-16
 Arjan van Galen (1261) - Bertus de Harder (1217) 0-23
 Edwin Loozen (1090) - Marten van de Groep (1088) 1-18
 Arwin Lammers (1059) - Rindert Huisman  2-02
 Richard Cousijnsen (1246) - Cor de Jong (1246) 2-05
 Jaap Heij (1098) - Willem Bor (1017) 1-15
 Wim Lammers (1089) - Tjitse Offinga (1133) 2-01
 Arno Bos (1074) - Huib Poort (918) 2-010
   ADG  -   DDC Deventer  
11
-
9
 Gerrit de Bruijn (1224) - Frank Jansen (1106) 1-19
 Cees Strooper (1262) - Geb Kos (1110) 1-14
 Ton Sijbrands (1607) - Rob Hendriks (1099) 2-02
 Ton Bollebakker (1265) - Henri Beverdam (950) 2-03Partij
 Harry de Waard (1212) - Tom Smeenk (950) 1-16
 Leo Rosendaal (1221) - Dick Halma (1020) 2-010
 Marcel Everloo (1010) - Gerrit Boom (1380) 0-21
 Frits Stuger (923) - Hans Luchies (944) 0-27
 Kees de Jonge (1011) - Paul Olde Hanhof (1201) 1-18
 Jan van Amstel (1134) - Han Beverdam (1046) 1-15
   DV VBI Huissen 3  -   TDV 2  
8
-
12
 Willem Hoek (1086) - Sarah Rijgersberg (1103) 1-18
 Jacob Reiffers (1028) - Laura Timmerman (990) 2-09
 Henk Kemperman (1066) - Wil van den Braak (1332) 0-23
 Remco Vredenberg (1065) - Jasper Daems (1322) 1-16
 Theo Willemsen (1033) - Alexandra Betting (1002) 2-07
 Jo ten Westeneind (1001) - Frits van Tilborg (1098) 1-15
 Lotte Aleven (903) - Toon Dielen (1099) 1-110
 Richard Kempen (703) - Jos van der Wielen (1166) 0-22
 Jan Bouwmeister (853) - Jim Depaepe (1142) 0-21
 Gerard Boogaars (909) - Theo van den Hoek (1206) 0-24
 Ronde 10
za 05-02-2011     DV VBI Huissen 3  -   BDV Bennekom  
6
-
14
 Henk Kemperman (1066) - Ingrid de Kok (1112) 1-11
 Theo Willemsen (1033) - Hans Robben (1039) 1-110
 Jacob Reiffers (1028) - Chris Versteegen (1080) 0-22
 Remco Vredenberg (1065) - Coen Bommel (1166) 0-27
 Lotte Aleven (903) - Gerrit Stunnenberg (1175) 1-19
 Gerard Boogaars (909) - Johan de Haas (1126) 1-18
 Jo ten Westeneind (1001) - Alex van Harn (930) 0-23
 Jos Lamers  - Gerrit Alink (862) 1-15
 Jan Bouwmeister (853) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) 0-24
 Richard Kempen (703) - Frans Lamers (987) 1-16
   TDV 2  -   ADG  
10
-
10
 Theo van den Hoek (1206) - Cees Strooper (1262) 1-17
 Sarah Rijgersberg (1103) - Harry de Waard (1212) 1-14
 Frits van Tilborg (1098) - Gerrit de Bruijn (1224) 0-29
 Alexandra Betting (1002) - Ton Sijbrands (1607) 0-26
 Jasper Daems (1322) - Leo Rosendaal (1221) 1-15
 Toon Dielen (1099) - Ton Bollebakker (1265) 1-110Partij
 Jos van der Wielen (1166) - Jan van Amstel (1134) 1-18
 Wil van den Braak (1332) - Wim Martin (1063) 2-03
 Laura Timmerman (990) - Marcel Everloo (1010) 1-12
 Jim Depaepe (1142) - Kees de Jonge (1011) 2-01
   DDC Deventer  -   DES Lunteren 2  
8
-
12
 Rob Hendriks (1099) - Arwin Lammers (1059) 1-110
 Hans Luchies (944) - Arno Bos (1074) 0-21
 Geb Kos (1110) - Evert van de Pol (1102) 1-17
 Tom Smeenk (950) - Jaap Heij (1098) 1-19
 Dick Halma (1020) - Jacco Bos (1104) 0-22
 Gerrit Boom (1380) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 2-05
 Paul Olde Hanhof (1201) - Edwin Loozen (1090) 0-26
 Frank Jansen (1106) - Henri van Hierden (1058) 2-04
 Henri Beverdam (950) - Wim Lammers (1089) 0-28
 Han Beverdam (1046) - Henk Timmer (1039) 1-13
   Barnsteen Bunschoten  -   Dammers Uit Oost 2  
9
-
11
 Huib Poort (918) - Tim Vermeulen  1-17
 Marten van de Groep (1088) - Jaap de Vries (1023) 1-16
 Bertus de Harder (1217) - Tim Hendriksen (1047) 1-13
 Douwe de Graaf (716) - Bob Kersten (1039) 0-24
 Cor de Jong (1246) - Ralf Richters (1076) 2-02
 Evert de Jong (1095) - Mario Daamen (1163) 1-15
 Willem Bor (1017) - Jan Masselink (1170) 0-21
 Wim Muijs (1138) - Johan Haijtink (1141) 1-18
 Peter Frans Koops (1171) - Bertus Bosch (1124) 2-010
 Huibert Koops (1001) - Chris Grevers (1082) 0-29
   Raes DC Maastricht  -   PSV Dammen  
5
-
15
 Eric Conrad (1106) - Yuriy Lagoda (1390) 0-29Partij
 Ger Stam (1155) - Carlo Nas (1210) 0-23Partij
 Randy Cardozo (1069) - Fred Passchier (1224) 1-110Partij
 Ber ten Haaf (1048) - Pieter Wijn (1231) 0-21Partij
 Andy Damen (1100) - Jacco Sandee (1173) 1-17Partij
 Leon Oudenes (1199) - Menno Hottinga (1096) 1-18Partij
 Gijs Schoenmakers (1211) - Hans van Berkel Sr. (1084) 1-15Partij
 Maurice Raes (1060) - Jouke Hottinga (1083) 0-26RPartij  
 Leo Nagels (1039) - Jacques Brouns (1079) 1-12Partij
 Effendy Djoemai (980) - Paul Hellings (1188) 0-24Partij
   EAD Asten  -   Ons Genoegen Utrecht  
7
-
13
 Paul Peters (1148) - Auke Zijlstra (1212) 1-15
 Adrie van Outheusden (1129) - Arne van Mourik (1237) 0-22
 Hans Berkers (1226) - Wim Vlooswijk (1110) 0-29
 Ruud Arts (1116) - Cock van Wijk (1228) 0-24
 Jan van de Mortel (1045) - Lex den Doop (1132) 2-06
 Patrick Adriaans (1102) - Andrew Tjon A Ong (1283) 0-28
 Jules Martens (1085) - Gerard Morsink (1002) 1-17
 Ad Boot (1101) - Arie Schwartz (1025) 2-03
 Peter Arts (1120) - Johan Strous (1103) 1-110
 Lei Janssen (898) - Lex van Amerongen (1095) 0-21
 Ronde 11
za 19-02-2011     BDV Bennekom  -   EAD Asten  
7
-
13
 Gerrit Stunnenberg (1175) - Paul Peters (1148) 1-18
 Chris Versteegen (1080) - Lei Janssen (898) 1-1
 Alex van Harn (930) - Hans Berkers (1226) 0-24
 Johan de Haas (1126) - Peter Arts (1120) 1-15
 Coen Bommel (1166) - Ruud Arts (1116) 0-21
 Ingrid de Kok (1112) - Jules Martens (1085) 2-09
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (1030) - Adrie van Outheusden (1129) 0-23
 Gerrit Alink (862) - Ad Boot (1101) 1-12
 Frans Lamers (987) - Jan van de Mortel (1045) 1-17
 Hans Robben (1039) - Patrick Adriaans (1102) 0-210
   Ons Genoegen Utrecht  -   Raes DC Maastricht  
12
-
8
 Wim Vlooswijk (1110) - niet opgekomen  2-01R
 Wouter van Beek (1280) - Gijs Schoenmakers (1211) 0-210Partij
 Arne van Mourik (1237) - Leo Nagels (1039) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1212) - Ber ten Haaf (1048) 1-19Partij
 Cock van Wijk (1228) - Henri Grau (1005) 1-14Partij
 Johan Strous (1103) - Effendy Djoemai (980) 2-05Partij
 Gerard Morsink (1002) - Andy Damen (1100) 1-17Partij
 Lex van Amerongen (1095) - Ger Stam (1155) 0-22Partij
 Arie Schwartz (1025) - Randy Cardozo (1069) 1-13Partij
 Lex den Doop (1132) - Ben Willems (840) 2-06Partij
   PSV Dammen  -   Barnsteen Bunschoten  
12
-
8
 Pieter Wijn (1231) - Anne Wouda (923) 2-03
 Yuriy Lagoda (1390) - Huib Poort (918) 2-05
 Carlo Nas (1210) - Marten van de Groep (1088) 1-18
 Fred Passchier (1224) - Tjitse Offinga (1133) 1-110
 Jacco Sandee (1173) - Peter Frans Koops (1171) 1-17
 Menno Hottinga (1096) - Gerhard de Graaf (1001) 1-19
 Johan van Berkel jr. (1095) - Willem Bor (1017) 2-02
 Paul Hellings (1188) - Bertus de Harder (1217) 2-06
 Jouke Hottinga (1083) - Cor de Jong (1246) 0-24
 Jacques Brouns (1079) - Huibert Koops (1001) 0-21
   Dammers Uit Oost 2  -   DDC Deventer  
12
-
8
 Jaap de Vries (1023) - Geb Kos (1110) 2-02Partij
 Bob Kersten (1039) - Gerrit Boom (1380) 0-26Partij
 Johan Haijtink (1141) - Han Beverdam (1046) 1-15Partij
 Mario Daamen (1163) - Martin van Dijk (954) 2-08Partij
 Jan Masselink (1170) - Tom Smeenk (950) 2-03Partij
 Chris Grevers (1082) - Paul Olde Hanhof (1201) 0-24Partij
 Bertus Bosch (1124) - Dick Halma (1020) 1-110Partij
 Harry Graaskamp (1113) - Hans Luchies (944) 1-19Partij
 Simon Wiersma (986) - Rob Hendriks (1099) 1-17Partij
 Tim Vermeulen  - Henri Beverdam (950) 2-01Partij
   DES Lunteren 2  -   TDV 2  
9
-
11
 Henk Timmer (1039) - Wil van den Braak (1332) 0-22
 Richard Cousijnsen (1246) - Jasper Daems (1322) 1-13
 Edwin Loozen (1090) - Jim Depaepe (1142) 1-11
 Henk Jongbloed (1001) - Theo van den Hoek (1206) 0-28
 Evert van de Pol (1102) - Antoine van Zandvoort (1114) 1-110
 Arno Bos (1074) - Jos van der Wielen (1166) 1-19
 Berrian Lammers (953) - Sarah Rijgersberg (1103) 1-14
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - John Wilsens (1108) 2-06
 Jaap Heij (1098) - Frits van Tilborg (1098) 1-17
 Henri van Hierden (1058) - Laura Timmerman (990) 1-15
   ADG  -   DV VBI Huissen 3  
16
-
4
 Ton Sijbrands (1607) - Ralf Veenings (1199) 1-18Partij  
 Cees Strooper (1262) - Henk Kemperman (1066) 2-01
 Ton Bollebakker (1265) - Remco Vredenberg (1065) 1-17Partij
 Gerrit de Bruijn (1224) - Theo Willemsen (1033) 2-09
 Harry de Waard (1212) - Jacob Reiffers (1028) 2-03
 Leo Rosendaal (1221) - Gerard Boogaars (909) 1-16
 Jan van Amstel (1134) - Lotte Aleven (903) 2-010
 Wim Martin (1063) - Jo ten Westeneind (1001) 1-12
 Marcel Everloo (1010) - Richard Kempen (703) 2-05
 Kees de Jonge (1011) - Jan Bouwmeister (853) 2-04