Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

 

Klasse: 1e klasse C   

 Ronde 1
za 16-09-2017     Dammers Uit Oost 2  -   DES Lunteren 2  
6
-
14
 niet opgekomen  - Wim Lammers (1147) 0-21R
 Harry Graaskamp (1114) - Henri van Hierden (1164) 1-14Partij
 Tom Rinner (838) - Edwin Loozen (1066) 0-28Partij
 Jaap de Vries (1075) - Jeroen van den Brink (992) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Johan Top (971) 1-19Partij
 Tom Westhof (956) - Wim Schaafsma  1-17Partij
 Johan Haijtink (1077) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 2-05Partij
 Alexandra Betting (983) - Henk Timmer (1068) 0-26Partij
 Mervin Hendriks (999) - Jaap Heij (1041) 0-22Partij
 Simon Wiersma (938) - Evert van de Pol (1106) 0-23Partij
   WSDV 2  -   EAD Asten  
10
-
10
 Derk Kleinrensink (1141) - Hans Berkers (1212) 1-18Partij
 Owen Donkers (1122) - Paul Hellings (1185) 0-29Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Bert Berkers (1188) 1-13Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jules Martens (1087) 1-14Partij
 Machiel Weistra (1096) - Patrick Adriaans (1130) 0-210Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Hans Greveraars (929) 1-16Partij
 Ákosh Kardos (897) - Ad Boot (1056) 1-17Partij
 Hans Kromhout (1080) - Peter Arts (1015) 2-05Partij
 Jaap Vink (1090) - Hans van Berkel Sr. (1067) 1-12Partij
 Harry Doomernik (1119) - niet opgekomen  2-01R
   Ons Genoegen Utrecht  -   DAmateurs  
11
-
9
 Arne van Mourik (1268) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-110Partij  
 Alfons Ottink (1297) - Jos van der Wielen (1129) 1-19Partij
 Cock van Wijk (1247) - Antoine van Zandvoort (1099) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1222) - John Wilsens (1069) 0-24Partij
 Lucien Farzan (1141) - Jacques Brouns (1051) 2-05Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Leo van Vlerken (1003) 1-17Partij
 Lex van Amerongen (1085) - Tom Vissers (986) 1-13Partij
 Gerard Morsink (958) - Frits van Tilborg (1056) 2-02Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Rob Pijnenburg (995) 1-16Partij
 Teus de Mik (947) - Barend van Amerongen (997) 0-21Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   DC Nijmegen  
6
-
14
 Ed Kok (1154) - Kees Hazen (1133) 1-19Partij
 John van den Borst (1349) - Hans Ladage (1219) 2-07Partij
 Henk Ruesink (1204) - Denise van Dam (1085) 1-110Partij
 Simon Harmsma (948) - Gerard Martens (1099) 1-15Partij  
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Stef Migchelbrink (1039) 0-24Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Ludger Buijs (1075) 0-26Partij
 Ebbo de Jong (959) - Sammy Amusah (1121) 0-23Partij  
 Henk Stoop (1094) - Jean van Ingen (1031) 0-22Partij
 Krijn van Drie (1025) - Anton Janssen (1037) 1-11Partij  
 Peter Kers (822) - Henk Wouters (1009) 0-28Partij
   Raes DC Maastricht  -   Rivieren Dammers  
12
-
8
 Karel Leemreize (1195) - Rik Verboon (1270) 1-16Partij
 Dick Huitink (1034) - Theo Voorspuij (1279) 0-22Partij  
 Andy Damen (1125) - Thijs Verboon (1165) 0-28Partij
 Peter Bronstring (960) - Henk Houweling (1114) 1-17Partij
 Eric Conrad (1095) - Krijn van Herwaarden (1019) 2-09Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Ernst de Heer (958) 1-110Partij
 Maurice Raes (1031) - Coen Westerveen (846) 2-04Partij  
 Dennis Joosten (1043) - Bas Vink (809) 1-15Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Gozé van Pelt (741) 2-03Partij
 Harry Velraeds (1118) - Menno Eijkelenboom (688) 2-01Partij
   DIOS/Eureka  -   CTD Arnhem 2  
12
-
8
 Hubert de Baetselier (1078) - Wilrick Wonnink (1125) 1-16Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Wim Spies (493) 2-02Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Nouri Brinkman (535) 2-01Partij
 Brion Koullen (1267) - Sammy Brijobhokun (821) 2-03Partij
 Theo Schippers (1322) - Sander Neutel (1146) 1-19Partij
 Tom Swelsen (1101) - Rommy Moerlie (967) 1-17Partij
 Darja Koullen (1025) - Theo Willemsen (1077) 1-110Partij
 Marijn Jans (903) - Aroen Bholasingh (826) 0-25Partij
 Peter Swelsen (996) - Ton Berends (1000) 0-24Partij
 Maarten Everduim (1075) - Leo Steyntjes (990) 2-08Partij  
 Ronde 2
za 30-09-2017     DES Lunteren 2  -   CTD Arnhem 2  
12
-
8
 Richard Cousijnsen (1243) - Rommy Moerlie (967) 2-02Partij
 Jan Lammers (1191) - Theo Willemsen (1077) 2-04Partij
 Henri van Hierden (1164) - Leo Steyntjes (990) 1-15Partij
 Wim Lammers (1147) - Ronald Roethof (1185) 0-26Partij
 Evert van de Pol (1106) - Nouri Brinkman (535) 2-01Partij
 Robbert Westerink (1102) - Wilrick Wonnink (1125) 2-09Partij
 Henk Timmer (1068) - Henk Mahboeb (990) 1-110Partij
 Edwin Loozen (1066) - Rein Bergsma (1033) 1-17Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Ton Berends (1000) 0-23Partij
 Johan Top (971) - Wim van Dongen (880) 1-18Partij
   Rivieren Dammers  -   DIOS/Eureka  
5
-
15
 Rik Verboon (1270) - Brion Koullen (1267) 1-16Partij  
 Theo Voorspuij (1279) - Theo Schippers (1322) 1-14Partij
 Thijs Verboon (1165) - Rudi Claes (1250) 0-210Partij
 Henk Houweling (1114) - Eddy Zijlstra (1128) 2-05Partij
 Mark Mandemaker (916) - Maarten Everduim (1075) 1-19Partij
 Coen Westerveen (846) - Tom Swelsen (1101) 0-28Partij
 Bas Vink (809) - Hubert de Baetselier (1078) 0-22Partij
 Hugo Muilwijk (675) - Martin Kole (701) 0-21Partij
 Teus den Hartog (696) - Jasper Kole (722) 0-27Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Mark Werrebrouck (1020) 0-23Partij
   DC Nijmegen  -   Raes DC Maastricht  
10
-
10
 Sammy Amusah (1121) - Andy Damen (1125) 1-110Partij
 Denise van Dam (1085) - Ber ten Haaf (1077) 2-03Partij
 Hans Ladage (1219) - Gijs Schoenmakers (1234) 1-12Partij
 Kees Hazen (1133) - Harry Velraeds (1118) 0-26Partij
 Gerard Martens (1099) - Eric Conrad (1095) 2-04Partij  
 Stef Migchelbrink (1039) - Dick Huitink (1034) 0-21Partij
 Ludger Buijs (1075) - Dennis Joosten (1043) 0-27Partij
 Jean van Ingen (1031) - Janes de Vries (1004) 1-18Partij
 Albert Eggink (1054) - Karel Leemreize (1195) 1-19Partij
 Anton Janssen (1037) - Erik de Gouw (862) 2-05Partij
   DAmateurs  -   Denk en Zet Culemborg 2  
10
-
10
 Jos van der Wielen (1129) - John van den Borst (1349) 0-21Partij
 John Wilsens (1069) - Robert-Jan van den Akker (1138) 2-02Partij
 Antoine van Zandvoort (1099) - Henk Ruesink (1204) 1-19Partij
 Arno Bloks (1036) - Ed Kok (1154) 1-18Partij
 Willem-Peter Berkelmans (1075) - Henk Stoop (1094) 1-110Partij
 Jacques Brouns (1051) - Jan Riesthuis (1060) 0-26Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Peter Kers (822) 1-14Partij
 Tom Vissers (986) - Albert Middelkoop (901) 2-05Partij
 Frits van Tilborg (1056) - Alijn Kuijer (579) 1-13Partij
 Rob Pijnenburg (995) - Ebbo de Jong (959) 1-17Partij
   EAD Asten  -   Ons Genoegen Utrecht  
8
-
12
 Paul Hellings (1185) - Alfons Ottink (1297) 0-28Partij
 Bert Berkers (1188) - Arne van Mourik (1268) 1-15Partij
 Ruud Arts (1146) - Cock van Wijk (1247) 1-110Partij
 Hans Berkers (1212) - Auke Zijlstra (1222) 1-11Partij  
 Jules Martens (1087) - Peter Meijler (1118) 0-24Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Gerard Morsink (958) 2-06Partij
 Herman Clevis (1037) - Wim Vlooswijk (1117) 1-17Partij
 Hans Greveraars (929) - Teus de Mik (947) 1-13Partij
 Peter Arts (1015) - Lex van Amerongen (1085) 1-19Partij
 Ad Boot (1056) - Dick de Boer (948) 0-22Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   WSDV 2  
9
-
11
 Jan Masselink (1151) - Henk Kleinrensink (1184) 0-21Partij
 Gerhard van Kampen (1248) - Arie Janssen van Doorn (1130) 1-12Partij
 Johan Haijtink (1077) - Gerben van Steenbergen (1216) 1-16Partij
 Rodier Evers (1021) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 1-110Partij
 Tom Westhof (956) - Jaap Vink (1090) 1-18Partij
 Jaap de Vries (1075) - Mara Langeveld (927) 0-23Partij
 Harry Graaskamp (1114) - Hans Dammingh (1112) 1-19Partij
 Tom Knapen (1050) - Hans Kromhout (1080) 1-14Partij
 Simon Wiersma (938) - Harry Doomernik (1119) 1-17Partij
 Hans Rinner (875) - Owen Donkers (1122) 2-05Partij
 Ronde 3
za 28-10-2017     WSDV 2  -   DES Lunteren 2  
9
-
11
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Evert van de Pol (1106) 2-03Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Wim Lammers (1147) 1-12Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Robbert Westerink (1102) 1-17Partij  
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jan Lammers (1191) 1-19Partij
 Hans Dammingh (1112) - Jaap Heij (1041) 0-28Partij
 Harry Doomernik (1119) - Edwin Loozen (1066) 1-11Partij
 Mara Langeveld (927) - Jeroen van den Brink (992) 1-14Partij
 Owen Donkers (1122) - Johan Top (971) 1-110Partij
 Bas van Berkel (976) - Henk Timmer (1068) 0-26Partij
 Anton van Drumpt (1066) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-15Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Dammers Uit Oost 2  
13
-
7
 Cock van Wijk (1247) - Jaap de Vries (1075) 2-07Partij
 Arne van Mourik (1268) - Tom Knapen (1050) 1-19Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Rodier Evers (1021) 2-01Partij
 Alfons Ottink (1297) - Johan Haijtink (1077) 2-06Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Jan Masselink (1151) 1-14Partij
 Gerard Morsink (958) - Ralf Richters (1080) 0-210Partij
 Peter Meijler (1118) - Alexandra Betting (983) 2-05Partij
 Teus de Mik (947) - Tom Westhof (956) 0-22Partij
 Lucien Farzan (1141) - Simon Wiersma (938) 1-18Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Hans Rinner (875) 2-03Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   EAD Asten  
12
-
8
 Ed Kok (1154) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Riesthuis (1060) - niet opgekomen  2-02R
 Krijn van Drie (1025) - Ruud Arts (1146) 2-05Partij
 Henk Stoop (1094) - Hans Berkers (1212) 1-14Partij
 Albert Middelkoop (901) - Paul Hellings (1185) 1-16Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Patrick Adriaans (1130) 1-19Partij
 Hend de Jager (491) - Jules Martens (1087) 0-23Partij
 Alijn Kuijer (579) - Ad Boot (1056) 0-27Partij
 Ebbo de Jong (959) - Hans Greveraars (929) 1-110Partij
 Peter Kers (822) - Piet van Rens (792) 2-08Partij
   Raes DC Maastricht  -   DAmateurs  
12
-
8
 Harry Velraeds (1118) - John Wilsens (1069) 1-16Partij
 Dennis Joosten (1043) - Jacques Brouns (1051) 0-210Partij
 Maurice Raes (1031) - Jos van der Wielen (1129) 1-17Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 2-01Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Arno Bloks (1036) 1-14Partij
 Janes de Vries (1004) - Antoine van Zandvoort (1099) 1-12Partij
 Karel Leemreize (1195) - Barend van Amerongen (997) 2-03Partij
 Eric Conrad (1095) - Leo van Vlerken (1003) 1-18Partij
 Andy Damen (1125) - Tom Vissers (986) 1-15Partij
 Dick Huitink (1034) - Martien van Erp (925) 2-09Partij
   DIOS/Eureka  -   DC Nijmegen  
4
-
16
 Hubert de Baetselier (1078) - Denise van Dam (1085) 0-27Partij  
 Olga Kamychleeva (1370) - Gerard Martens (1099) 1-16Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Kees Hazen (1133) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1101) - Hans Ladage (1219) 1-19Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Jean van Ingen (1031) 0-28Partij
 Maarten Everduim (1075) - Sammy Amusah (1121) 0-23Partij
 Peter Swelsen (996) - Albert Eggink (1054) 0-24Partij
 Marius Coolen (1008) - Ludger Buijs (1075) 1-12Partij
 Folkert Jansen (823) - Anton Janssen (1037) 0-21Partij
 Marijn Jans (903) - Stef Migchelbrink (1039) 1-15Partij
   CTD Arnhem 2  -   Rivieren Dammers  
9
-
11
 Ton Berends (1000) - Theo Voorspuij (1279) 0-25Partij
 Leo Steyntjes (990) - Henk Houweling (1114) 0-210Partij
 Wilrick Wonnink (1125) - Krijn van Herwaarden (1019) 0-23Partij
 Theo Willemsen (1077) - Ernst de Heer (958) 0-29Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Hugo Muilwijk (675) 2-07Partij
 Henk Mahboeb (990) - Gozé van Pelt (741) 2-06Partij
 Sander Neutel (1146) - Bas Vink (809) 1-18Partij  
 Wim van Dongen (880) - Teus den Hartog (696) 2-04Partij
 Rein Bergsma (1033) - Menno Eijkelenboom (688) 2-01Partij
 Rommy Moerlie (967) - Myrthe Kraaijeveld (587) 0-22Partij
 Ronde 4
za 11-11-2017     DES Lunteren 2  -   Rivieren Dammers  
14
-
6
 Jan Lammers (1191) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 Henri van Hierden (1164) - Thijs Verboon (1165) 1-16Partij
 Wim Lammers (1147) - Theo Voorspuij (1279) 0-27Partij
 Henk Timmer (1068) - Mark Mandemaker (916) 1-19Partij
 Jaap Heij (1041) - Ernst de Heer (958) 1-18Partij
 Johan Top (971) - Bas Vink (809) 2-05Partij
 Evert van de Pol (1106) - Teus den Hartog (696) 2-04Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Gozé van Pelt (741) 2-04Partij
 Robbert Westerink (1102) - Myrthe Kraaijeveld (587) 2-02Partij
 Wim Schaafsma  - Hugo Muilwijk (675) 2-03Partij
   DC Nijmegen  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 Gerard Martens (1099) - Sander Neutel (1146) 1-110Partij
 Jean van Ingen (1031) - Wilrick Wonnink (1125) 1-17Partij
 Denise van Dam (1085) - Theo Willemsen (1077) 1-18Partij  
 Kees Hazen (1133) - Aroen Bholasingh (826) 2-02Partij
 Hans Ladage (1219) - Michael Palmer (1275) 1-11Partij
 Sammy Amusah (1121) - Wim van Dongen (880) 2-03Partij  
 Albert Eggink (1054) - Leo Steyntjes (990) 2-06Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Rein Bergsma (1033) 1-15Partij
 Ludger Buijs (1075) - Ton Berends (1000) 2-04Partij
 Anton Janssen (1037) - Henk Mahboeb (990) 1-19Partij  
   DAmateurs  -   DIOS/Eureka  
7
-
13
 Jos van der Wielen (1129) - Tom Swelsen (1101) 0-26Partij
 Willem-Peter Berkelmans (1075) - Brion Koullen (1267) 1-110Partij
 Antoine van Zandvoort (1099) - Theo Schippers (1322) 0-23Partij
 Arno Bloks (1036) - Jasper Kole (722) 0-28Partij  
 John Wilsens (1069) - Hubert de Baetselier (1078) 2-02Partij
 Jacques Brouns (1051) - Mark Werrebrouck (1020) 2-01Partij
 Tom Vissers (986) - Marcel Karssing (810) 1-15Partij  
 Leo van Vlerken (1003) - Maarten Everduim (1075) 1-19Partij
 Barend van Amerongen (997) - Marijn Jans (903) 0-24Partij
 Rob Pijnenburg (995) - Eddy Zijlstra (1128) 0-27Partij
   EAD Asten  -   Raes DC Maastricht  
11
-
9
 Ruud Arts (1146) - Eric Conrad (1095) 1-12Partij  
 Bert Berkers (1188) - Harry Velraeds (1118) 1-110Partij  
 Paul Peters (1150) - Dick Huitink (1034) 2-08Partij  
 Hans Berkers (1212) - Karel Leemreize (1195) 1-13Partij
 Jules Martens (1087) - Peter Bronstring (960) 1-19Partij
 Ad Boot (1056) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-21Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Leon Oudenes (1189) 1-17Partij  
 Paul Hellings (1185) - Dennis Joosten (1043) 2-04Partij
 Martien Madou (850) - Andy Damen (1125) 1-16Partij  
 Hans Greveraars (929) - Leo Nagels (998) 1-15Partij  
   Dammers Uit Oost 2  -   Denk en Zet Culemborg 2  
13
-
7
 Harry Graaskamp (1114) - Thijs Vreugdenhil (1100) 2-01Partij
 Jan Masselink (1151) - Ed Kok (1154) 1-17Partij  
 Johan Haijtink (1077) - Henk Ruesink (1204) 1-18Partij
 Tom Knapen (1050) - Jan Riesthuis (1060) 1-19Partij
 Jaap de Vries (1075) - Simon Harmsma (948) 1-15Partij
 Tom Westhof (956) - Albert Middelkoop (901) 2-04Partij
 Simon Wiersma (938) - Henk Stoop (1094) 0-23Partij
 Rodier Evers (1021) - Krijn van Drie (1025) 2-02Partij
 Alexandra Betting (983) - Peter Kers (822) 2-06Partij
 Ralf Richters (1080) - Ebbo de Jong (959) 1-110Partij
   WSDV 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Machiel Weistra (1096) - Cock van Wijk (1247) 1-18Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Alfons Ottink (1297) 1-17Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Auke Zijlstra (1222) 1-15Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Arne van Mourik (1268) 1-16Partij
 Ákosh Kardos (897) - Peter Meijler (1118) 2-02Partij
 Hans Kromhout (1080) - Wim Vlooswijk (1117) 2-01Partij
 Owen Donkers (1122) - Gerard Morsink (958) 2-03Partij
 Hans Dammingh (1112) - Lex van Amerongen (1085) 0-210Partij
 Harry Doomernik (1119) - Toys Sheoratan (1076) 1-14Partij
 Simon Oosting (1126) - Teus de Mik (947) 1-19Partij
 Ronde 5
za 25-11-2017     Ons Genoegen Utrecht  -   DES Lunteren 2  
11
-
9
 Arne van Mourik (1268) - Wim Lammers (1147) 2-06Partij
 Alfons Ottink (1297) - Richard Cousijnsen (1243) 1-14Partij
 Cock van Wijk (1247) - Jan Lammers (1191) 2-03Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Evert van de Pol (1106) 0-27Partij
 Peter Meijler (1118) - Bram Cysouw (884) 2-010Partij
 Lucien Farzan (1141) - Johan Top (971) 0-25Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Jeroen van den Brink (992) 1-18Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Edwin Loozen (1066) 1-12Partij
 Gerard Morsink (958) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-19Partij
 Teus de Mik (947) - Henk Timmer (1068) 1-11Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   WSDV 2  
6
-
14
 Ed Kok (1154) - Machiel Weistra (1096) 1-110Partij
 Henk Stoop (1094) - Gerben van Steenbergen (1216) 1-17Partij
 Gregory de Vries (155) - Hans Dammingh (1112) 0-22Partij
 Simon Harmsma (948) - Henk Kleinrensink (1184) 1-19Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 1-15Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Derk Kleinrensink (1141) 1-18Partij
 Albert Middelkoop (901) - Ákosh Kardos (897) 0-26Partij
 Ebbo de Jong (959) - Owen Donkers (1122) 0-24Partij
 Kumar Mangal (928) - Ivar Smijers (781) 1-13Partij
 Alijn Kuijer (579) - Harry Doomernik (1119) 0-21Partij
   Raes DC Maastricht  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Harry Velraeds (1118) - Tom Knapen (1050) 0-27Partij
 Maurice Raes (1031) - Harry Graaskamp (1114) 0-22Partij
 Janes de Vries (1004) - Jaap de Vries (1075) 1-110Partij
 Eric Conrad (1095) - Ralf Richters (1080) 1-13Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Tom Westhof (956) 2-05Partij  
 Karel Leemreize (1195) - Johan Haijtink (1077) 1-16Partij
 Andy Damen (1125) - Rodier Evers (1021) 1-18Partij  
 Dennis Joosten (1043) - Alexandra Betting (983) 2-04Partij
 Dick Huitink (1034) - Simon Wiersma (938) 1-19Partij  
 Ber ten Haaf (1077) - niet opgekomen  2-01R
   DIOS/Eureka  -   EAD Asten  
14
-
6
 Mark Werrebrouck (1020) - Bert Berkers (1188) 0-26Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Paul Hellings (1185) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Ruud Arts (1146) 2-08Partij
 Brion Koullen (1267) - Hans Berkers (1212) 1-17Partij
 Tom Swelsen (1101) - Jules Martens (1087) 2-09Partij
 Theo Schippers (1322) - Patrick Adriaans (1130) 2-02Partij
 Darja Koullen (1025) - Hans Greveraars (929) 1-14Partij
 Maarten Everduim (1075) - Piet van Rens (792) 2-01Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Ad Boot (1056) 2-010Partij
 Martin Kole (701) - Martien Madou (850) 1-15Partij
   CTD Arnhem 2  -   DAmateurs  
8
-
12
 Rein Bergsma (1033) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-14Partij
 Ronald Roethof (1185) - Jacques Brouns (1051) 1-15Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Arno Bloks (1036) 0-27Partij  
 Wilrick Wonnink (1125) - Tom Vissers (986) 2-01Partij
 Wim van Dongen (880) - John Wilsens (1069) 0-28Partij
 Sander Neutel (1146) - Rob Pijnenburg (995) 1-13Partij
 Theo Willemsen (1077) - Leo van Vlerken (1003) 1-110Partij
 Leo Steyntjes (990) - Jos van der Wielen (1129) 0-22Partij
 Henk Mahboeb (990) - Barend van Amerongen (997) 1-19Partij
 Ton Berends (1000) - Martien van Erp (925) 1-16Partij
   Rivieren Dammers  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Theo Voorspuij (1279) - Jean van Ingen (1031) 1-16Partij
 Thijs Verboon (1165) - Gerard Martens (1099) 1-14Partij
 Henk Houweling (1114) - Denise van Dam (1085) 0-23Partij
 Ernst de Heer (958) - Albert Eggink (1054) 2-010Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Sammy Amusah (1121) 1-18Partij
 Mark Mandemaker (916) - Hans Ladage (1219) 0-29Partij
 Bas Vink (809) - Kees Hazen (1133) 0-27Partij
 Gozé van Pelt (741) - Ludger Buijs (1075) 2-01Partij
 Hugo Muilwijk (675) - Anton Janssen (1037) 0-22Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Stef Migchelbrink (1039) 1-15Partij  
 Ronde 6
za 09-12-2017     DES Lunteren 2  -   DC Nijmegen  
9
-
11
 Evert van de Pol (1106) - Hans Ladage (1219) 1-15Partij
 Jeroen van den Brink (992) - Denise van Dam (1085) 1-18Partij
 Jaap Heij (1041) - Sammy Amusah (1121) 1-12Partij
 Robbert Westerink (1102) - Gerard Martens (1099) 1-110Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Jean van Ingen (1031) 0-26Partij
 Henk Timmer (1068) - Albert Eggink (1054) 0-29Partij  
 Henri van Hierden (1164) - Stef Migchelbrink (1039) 2-04Partij
 Melanie Voskuil (912) - Anton Janssen (1037) 1-13Partij
 Wim Lammers (1147) - Kees Hazen (1133) 1-11Partij
 Edwin Loozen (1066) - Ludger Buijs (1075) 1-17Partij
   DAmateurs  -   Rivieren Dammers  
12
-
8
 Rob Pijnenburg (995) - Rik Verboon (1270) 0-23Partij
 Arno Bloks (1036) - Theo Voorspuij (1279) 0-26Partij  
 Antoine van Zandvoort (1099) - Ernst de Heer (958) 2-08Partij
 Jacques Brouns (1051) - Thijs Verboon (1165) 1-12Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 John Wilsens (1069) - Krijn van Herwaarden (1019) 0-25Partij
 Frits van Tilborg (1056) - Menno Eijkelenboom (688) 2-04Partij
 Tom Vissers (986) - Mark Mandemaker (916) 2-07Partij
 Jos van der Wielen (1129) - Hugo Muilwijk (675) 2-01Partij
 Martien van Erp (925) - Coen Westerveen (846) 2-09Partij
   EAD Asten  -   CTD Arnhem 2  
12
-
8
 Patrick Adriaans (1130) - Aroen Bholasingh (826) 2-08Partij
 Ruud Arts (1146) - Rein Bergsma (1033) 2-06Partij
 Paul Hellings (1185) - Sander Neutel (1146) 1-110Partij
 Jules Martens (1087) - Ton Berends (1000) 1-19Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Wilrick Wonnink (1125) 2-01Partij
 Hans Greveraars (929) - Theo Willemsen (1077) 1-17Partij
 Peter Arts (1015) - Leo Steyntjes (990) 0-23Partij
 Hans Berkers (1212) - Henk Mahboeb (990) 2-05Partij
 Ad Boot (1056) - Sammy Brijobhokun (821) 0-24Partij
 Martien Madou (850) - Wim van Dongen (880) 1-12Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Johan Haijtink (1077) - Hubert de Baetselier (1078) 2-03Partij
 Ralf Richters (1080) - Theo Schippers (1322) 1-16Partij
 Jaap de Vries (1075) - Tom Swelsen (1101) 0-29Partij
 Jan Masselink (1151) - Brion Koullen (1267) 1-14Partij
 Tom Westhof (956) - Maarten Everduim (1075) 1-17Partij
 Simon Wiersma (938) - Eddy Zijlstra (1128) 0-25Partij
 Alexandra Betting (983) - Darja Koullen (1025) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Jasper Kole (722) 1-18Partij
 Tom Rinner (838) - Folkert Jansen (823) 2-02Partij
 Hidde Terpstra  - Mark Werrebrouck (1020) 0-21Partij
   WSDV 2  -   Raes DC Maastricht  
13
-
7
 Machiel Weistra (1096) - Dennis Joosten (1043) 2-010Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Gijs Schoenmakers (1234) 1-17Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Ber ten Haaf (1077) 2-02Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Dick Huitink (1034) 1-19Partij
 Ákosh Kardos (897) - Janes de Vries (1004) 0-21Partij
 Gerben van Steenbergen (1216) - Haije Kroodsma (835) 2-04Partij
 Hans Dammingh (1112) - Karel Leemreize (1195) 1-18Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Eric Conrad (1095) 1-16Partij
 Owen Donkers (1122) - Erik de Gouw (862) 2-03Partij
 Harry Doomernik (1119) - Andy Damen (1125) 1-15Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   Denk en Zet Culemborg 2  
14
-
6
 Arne van Mourik (1268) - Ed Kok (1154) 2-010Partij
 Alfons Ottink (1297) - Henk Ruesink (1204) 1-18Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Henk Stoop (1094) 2-01Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Simon Harmsma (948) 0-22Partij
 Cock van Wijk (1247) - Jan Riesthuis (1060) 1-19Partij  
 Wouter van Beek (1232) - Albert Middelkoop (901) 1-13Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Krijn van Drie (1025) 1-15Partij  
 Peter Meijler (1118) - Ebbo de Jong (959) 2-07Partij
 Teus de Mik (947) - Peter Kers (822) 2-06Partij
 Lex van Amerongen (1085) - Alijn Kuijer (579) 2-04Partij
 Ronde 7
za 14-10-2017     Raes DC Maastricht  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Andy Damen (1125) - Alfons Ottink (1297) 1-18Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Arne van Mourik (1268) 0-27Partij
 niet opgekomen  - Auke Zijlstra (1222) 0-21R
 Harry Velraeds (1118) - Cock van Wijk (1247) 2-05Partij
 Dick Huitink (1034) - Peter Meijler (1118) 1-16Partij  
 Karel Leemreize (1195) - Gerard Morsink (958) 1-14Partij
 Dennis Joosten (1043) - Wim Vlooswijk (1117) 2-02Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Lucien Farzan (1141) 2-09Partij
 Janes de Vries (1004) - Lex van Amerongen (1085) 1-110Partij
 Dré Verheggen (950) - Toys Sheoratan (1076) 1-13Partij
za 16-12-2017     Denk en Zet Culemborg 2  -   DES Lunteren 2  
8
-
12
 Simon Harmsma (948) - Henri van Hierden (1164) 1-17Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Johan Top (971) 1-15Partij
 Albert Middelkoop (901) - Jeroen van den Brink (992) 2-06Partij
 Ed Kok (1154) - Richard Cousijnsen (1243) 0-29Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Evert van de Pol (1106) 1-12Partij
 Henk Stoop (1094) - Wim Lammers (1147) 1-14Partij
 Krijn van Drie (1025) - Jaap Heij (1041) 1-110Partij
 Ebbo de Jong (959) - Robbert Westerink (1102) 0-23Partij
 Kumar Mangal (928) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-11Partij
 Peter Kers (822) - Henk Timmer (1068) 0-28Partij  
   DIOS/Eureka  -   WSDV 2  
11
-
9
 Eddy Zijlstra (1128) - Machiel Weistra (1096) 0-28Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-06Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Owen Donkers (1122) 1-15Partij
 Brion Koullen (1267) - Derk Kleinrensink (1141) 2-010Partij
 Maarten Everduim (1075) - Ákosh Kardos (897) 0-29Partij
 Theo Schippers (1322) - Mara Langeveld (927) 2-03Partij
 Jasper Kole (722) - Hans Dammingh (1112) 0-22Partij  
 Marijn Jans (903) - Jozef Linssen (1073) 0-21Partij
 Martin Kole (701) - Jan Dammingh (826) 2-07Partij
 Tom Swelsen (1101) - Hans Kromhout (1080) 2-04Partij
   CTD Arnhem 2  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Theo Willemsen (1077) - Harry Graaskamp (1114) 1-14Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Johan Haijtink (1077) 1-19Partij
 Henk Mahboeb (990) - Ralf Richters (1080) 0-210Partij
 Rommy Moerlie (967) - Michiel Bibbe (808) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (990) - Jaap de Vries (1075) 1-13Partij
 Ton Berends (1000) - Tom Westhof (956) 1-15Partij
 Sammy Brijobhokun (821) - Alexandra Betting (983) 0-28Partij
 Wilrick Wonnink (1125) - Simon Wiersma (938) 2-06Partij  
 Nouri Brinkman (535) - Isa van Haaren  2-01Partij
 Rein Bergsma (1033) - Meike Kokke  2-02Partij
   Rivieren Dammers  -   EAD Asten  
9
-
11
 Ernst de Heer (958) - Paul Hellings (1185) 0-29Partij
 Rik Verboon (1270) - Bert Berkers (1188) 1-13Partij
 Theo Voorspuij (1279) - Hans Berkers (1212) 2-010Partij  
 Thijs Verboon (1165) - Jules Martens (1087) 1-16Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Ad Boot (1056) 0-27Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Hans Greveraars (929) 1-14Partij
 Gozé van Pelt (741) - Patrick Adriaans (1130) 1-18Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Ruud Arts (1146) 0-22Partij
 Mark Mandemaker (916) - Hans van Berkel Sr. (1067) 1-15Partij
 Coen Westerveen (846) - Martien Madou (850) 2-01Partij
   DC Nijmegen  -   DAmateurs  
15
-
5
 Jean van Ingen (1031) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 2-010Partij  
 Denise van Dam (1085) - Arno Bloks (1036) 1-19Partij
 Gerard Martens (1099) - John Wilsens (1069) 1-18Partij
 Hans Ladage (1219) - Jos van der Wielen (1129) 2-01Partij
 Sammy Amusah (1121) - Jacques Brouns (1051) 1-12Partij
 Kees Hazen (1133) - Tom Vissers (986) 2-04Partij
 Albert Eggink (1054) - Barend van Amerongen (997) 2-06Partij
 Ludger Buijs (1075) - Rob Pijnenburg (995) 2-07Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Martien van Erp (925) 1-13Partij
 Anton Janssen (1037) - Frits van Tilborg (1056) 1-15Partij
 Ronde 8
za 06-01-2018     DES Lunteren 2  -   DAmateurs  
18
-
2
 Jaap Heij (1041) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-12Partij
 Richard Cousijnsen (1243) - Arno Bloks (1036) 2-06Partij  
 Evert van de Pol (1106) - Jacques Brouns (1051) 2-01Partij
 Henri van Hierden (1164) - John Wilsens (1069) 2-07Partij  
 Johan Top (971) - Leo van Vlerken (1003) 2-08Partij
 Wim Lammers (1147) - Jos van der Wielen (1129) 1-19Partij
 Edwin Loozen (1066) - Martien van Erp (925) 2-010Partij
 Henk Timmer (1068) - Rob Pijnenburg (995) 2-01Partij
 Robbert Westerink (1102) - Barend van Amerongen (997) 2-03Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Tom Vissers (986) 2-04Partij
   EAD Asten  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Patrick Adriaans (1130) - Eric Sanders (1094) 1-19Partij
 Hans Berkers (1212) - Hans Ladage (1219) 1-14Partij
 Paul Peters (1150) - Jean van Ingen (1031) 1-17Partij
 Ad Boot (1056) - Gerard Martens (1099) 0-26Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Sammy Amusah (1121) 0-25Partij  
 Bert Berkers (1188) - Denise van Dam (1085) 2-01Partij
 Jules Martens (1087) - Kees Hazen (1133) 1-110Partij
 Paul Hellings (1185) - Anton Janssen (1037) 1-13Partij
 Herman Clevis (1037) - Ludger Buijs (1075) 1-12Partij
 Hans Greveraars (929) - Albert Eggink (1054) 0-28Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Rivieren Dammers  
13
-
7
 Jan Masselink (1151) - Theo Voorspuij (1279) 2-07Partij
 Ben Okken (1123) - Rik Verboon (1270) 0-24Partij  
 Tom Rinner (838) - Thijs Verboon (1165) 1-11Partij
 Harry Graaskamp (1114) - Krijn van Herwaarden (1019) 1-15Partij
 Ralf Richters (1080) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Gozé van Pelt (741) 2-02Partij
 Johan Haijtink (1077) - Mark Mandemaker (916) 1-16Partij
 Tom Westhof (956) - Myrthe Kraaijeveld (587) 2-03Partij
 Hans Rinner (875) - Menno Eijkelenboom (688) 2-09Partij
 Alexandra Betting (983) - Bas Vink (809) 1-18Partij
   WSDV 2  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 Machiel Weistra (1096) - Sander Neutel (1146) 2-08Partij
 Gerben van Steenbergen (1216) - Ton Berends (1000) 1-11Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Rommy Moerlie (967) 1-17Partij
 Ákosh Kardos (897) - Sammy Brijobhokun (821) 2-09Partij
 Owen Donkers (1122) - Aroen Bholasingh (826) 2-02Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Wim van Dongen (880) 2-06Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Wilrick Wonnink (1125) 0-25Partij
 Hans Dammingh (1112) - Theo Willemsen (1077) 2-010Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Rein Bergsma (1033) 1-13Partij
 Harry Doomernik (1119) - Leo Steyntjes (990) 1-14Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   DIOS/Eureka  
12
-
8
 Arne van Mourik (1268) - Theo Schippers (1322) 1-16Partij
 Alfons Ottink (1297) - Eddy Zijlstra (1128) 2-07Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Olga Kamychleeva (1370) 1-18Partij  
 Toys Sheoratan (1076) - Hubert de Baetselier (1078) 1-110Partij
 Cock van Wijk (1247) - Brion Koullen (1267) 0-23Partij
 Wouter van Beek (1232) - Folkert Jansen (823) 2-02Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Tom Swelsen (1101) 0-25Partij
 Peter Meijler (1118) - Maarten Everduim (1075) 2-09Partij
 Gerard Morsink (958) - Ivar Jansen (765) 1-14Partij
 Lucien Farzan (1141) - Jacques van den Borst (1030) 2-01Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   Raes DC Maastricht  
10
-
10
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-21Partij
 Simon Harmsma (948) - Karel Leemreize (1195) 2-07Partij  
 Ed Kok (1154) - Andy Damen (1125) 1-16Partij
 Henk Stoop (1094) - Eric Conrad (1095) 1-18Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Ber ten Haaf (1077) 1-14Partij
 Kumar Mangal (928) - Dick Huitink (1034) 1-19Partij
 Albert Middelkoop (901) - Dennis Joosten (1043) 0-22Partij
 Krijn van Drie (1025) - Janes de Vries (1004) 2-05Partij
 Ebbo de Jong (959) - Luc Jennes (951) 2-03Partij
 Peter Kers (822) - Erik de Gouw (862) 0-210Partij  
 Ronde 9
za 20-01-2018     DES Lunteren 2  -   Raes DC Maastricht  
8
-
12
 Evert van de Pol (1106) - Peter Bronstring (960) 2-06Partij
 Wijnand Voskuil Jr. (1105) - Eric Conrad (1095) 0-27Partij
 Edwin Loozen (1066) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-25Partij
 Jan Lammers (1191) - Dennis Joosten (1043) 0-24Partij
 Bram Cysouw (884) - Leo Nagels (998) 1-14Partij
 Robbert Westerink (1102) - Andy Damen (1125) 1-110Partij  
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Ber ten Haaf (1077) 1-11Partij
 Jaap Heij (1041) - Ger Stam (1153) 0-29Partij
 Henk Timmer (1068) - Karel Leemreize (1195) 1-18Partij
 Wim Lammers (1147) - Janes de Vries (1004) 2-03Partij
   DIOS/Eureka  -   Denk en Zet Culemborg 2  
14
-
6
 Theo Schippers (1322) - Henk Stoop (1094) 1-14Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Ed Kok (1154) 2-010Partij
 Brion Koullen (1267) - Gregory de Vries (155) 2-03Partij
 Tom Swelsen (1101) - Jan Riesthuis (1060) 1-16Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Albert Middelkoop (901) 2-09Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Ebbo de Jong (959) 1-18Partij
 Maarten Everduim (1075) - Hend de Jager (491) 2-02Partij
 Darja Koullen (1025) - Alijn Kuijer (579) 2-01Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Peter Kers (822) 1-17Partij
 Martin Kole (701) - Krijn van Drie (1025) 0-25Partij
   CTD Arnhem 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
7
-
13
 Rein Bergsma (1033) - Alfons Ottink (1297) 1-110Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Arne van Mourik (1268) 0-29Partij
 Leo Steyntjes (990) - Auke Zijlstra (1222) 1-11Partij
 Ton Berends (1000) - Cock van Wijk (1247) 1-16Partij
 Theo Willemsen (1077) - Toys Sheoratan (1076) 0-25Partij
 Henk Mahboeb (990) - Wouter van Beek (1232) 0-23Partij
 Rommy Moerlie (967) - Lex van Amerongen (1085) 0-24Partij  
 Wilrick Wonnink (1125) - Peter Meijler (1118) 1-18Partij
 Arnout Mossink  - Gerard Morsink (958) 1-12Partij
 Sander Neutel (1146) - Lucien Farzan (1141) 2-07Partij
   Rivieren Dammers  -   WSDV 2  
7
-
13
 Thijs Verboon (1165) - Machiel Weistra (1096) 1-15Partij
 Rik Verboon (1270) - Arie Janssen van Doorn (1130) 1-16Partij
 Theo Voorspuij (1279) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-09Partij
 Henk Houweling (1114) - Ákosh Kardos (897) 2-010Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Owen Donkers (1122) 0-28Partij
 Ernst de Heer (958) - Nico Valkenburg (1022) 1-17Partij
 Coen Westerveen (846) - Henk Kleinrensink (1184) 0-21Partij
 Gozé van Pelt (741) - Hans Dammingh (1112) 0-24Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Derk Kleinrensink (1141) 0-22Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Harry Doomernik (1119) 0-23Partij
   DC Nijmegen  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Hans Ladage (1219) - Jaap de Vries (1075) 1-16Partij
 Denise van Dam (1085) - Harry Graaskamp (1114) 0-21Partij
 Jean van Ingen (1031) - Jan Masselink (1151) 1-12Partij
 Sammy Amusah (1121) - Johan Haijtink (1077) 1-15Partij  
 Gerard Martens (1099) - Ben Okken (1123) 2-04Partij
 Kees Hazen (1133) - Tom Knapen (1050) 1-19Partij
 Albert Eggink (1054) - Alexandra Betting (983) 1-110Partij  
 Anton Janssen (1037) - Rodier Evers (1021) 2-07Partij  
 Ludger Buijs (1075) - Tom Westhof (956) 2-03Partij  
 Stef Migchelbrink (1039) - Hans Rinner (875) 0-28Partij  
   DAmateurs  -   EAD Asten  
15
-
5
 Antoine van Zandvoort (1099) - Hans Berkers (1212) 1-17Partij
 Willem-Peter Berkelmans (1075) - Paul Hellings (1185) 1-110Partij
 Arno Bloks (1036) - Patrick Adriaans (1130) 2-03Partij  
 Jos van der Wielen (1129) - Bert Berkers (1188) 1-18Partij
 Jacques Brouns (1051) - Jules Martens (1087) 1-15Partij
 John Wilsens (1069) - Ad Boot (1056) 1-16Partij
 Peter Klaassen  - Hans Greveraars (929) 2-09Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Piet van Rens (792) 2-04Partij
 Martien van Erp (925) - niet opgekomen  2-02R
 Tom Vissers (986) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 10
za 03-02-2018     EAD Asten  -   DES Lunteren 2  
10
-
10
 Paul Hellings (1185) - Jeroen van den Brink (992) 2-010Partij
 Paul Peters (1150) - Henri van Hierden (1164) 0-27Partij
 Hans Berkers (1212) - Wim Lammers (1147) 1-14Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Evert van de Pol (1106) 2-09Partij
 Bert Berkers (1188) - Robbert Westerink (1102) 2-03Partij
 Jules Martens (1087) - Henk Timmer (1068) 1-15Partij
 Hans Greveraars (929) - Edwin Loozen (1066) 0-28Partij
 Herman Clevis (1037) - Jaap Heij (1041) 1-16Partij
 Ad Boot (1056) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-12Partij
 Martien Madou (850) - Bram Cysouw (884) 0-21Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DAmateurs  
10
-
10
 Harry Graaskamp (1114) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-15Partij
 Tom Knapen (1050) - Arno Bloks (1036) 0-21Partij  
 Johan Haijtink (1077) - Jacques Brouns (1051) 1-12Partij
 Hans Rinner (875) - John Wilsens (1069) 1-110Partij
 Tom Westhof (956) - Rob Pijnenburg (995) 0-29Partij
 Jaap de Vries (1075) - Leo van Vlerken (1003) 1-16Partij
 Tom Rinner (838) - Peter Klaassen  2-03Partij
 Rodier Evers (1021) - Tom Vissers (986) 2-07Partij
 Alexandra Betting (983) - Martien van Erp (925) 1-18Partij
 Michiel Bibbe (808) - Ad Rovers  1-14Partij  
   WSDV 2  -   DC Nijmegen  
15
-
5
 Machiel Weistra (1096) - Denise van Dam (1085) 2-03Partij
 Gerben van Steenbergen (1216) - Gerard Martens (1099) 2-04Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Sammy Amusah (1121) 2-02Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Jean van Ingen (1031) 2-08Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Stef Migchelbrink (1039) 1-16Partij
 Owen Donkers (1122) - Albert Eggink (1054) 1-110Partij  
 Ákosh Kardos (897) - Kees Hazen (1133) 1-15Partij
 Harry Doomernik (1119) - Hans Ladage (1219) 1-11Partij
 Hans Dammingh (1112) - Anton Janssen (1037) 2-09Partij  
 Henk Kleinrensink (1184) - Ludger Buijs (1075) 1-17Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Rivieren Dammers  
10
-
10
 Arne van Mourik (1268) - Rik Verboon (1270) 0-23Partij
 Alfons Ottink (1297) - Theo Voorspuij (1279) 1-17Partij
 Cock van Wijk (1247) - Thijs Verboon (1165) 1-12Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Henk Houweling (1114) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Mark Mandemaker (916) 1-110Partij
 Peter Meijler (1118) - Ernst de Heer (958) 1-19Partij
 Teus de Mik (947) - Menno Eijkelenboom (688) 0-24Partij
 Lucien Farzan (1141) - Bas Vink (809) 1-15Partij
 Gerard Morsink (958) - Gozé van Pelt (741) 2-06Partij
 Dick de Boer (948) - Myrthe Kraaijeveld (587) 1-11Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 John van den Borst (1349) - Rein Bergsma (1033) 2-03Partij
 Simon Harmsma (948) - Theo Willemsen (1077) 2-08Partij  
 Henk Ruesink (1204) - Aroen Bholasingh (826) 2-01Partij
 Ed Kok (1154) - Sander Neutel (1146) 0-210Partij  
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Rommy Moerlie (967) 2-02Partij
 Henk Stoop (1094) - Wilrick Wonnink (1125) 1-16Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Douwe Hokwerda  2-09Partij
 Ebbo de Jong (959) - Wim van Dongen (880) 1-15Partij
 Peter Kers (822) - Leo Steyntjes (990) 0-24Partij
 Robert-Jan van den Akker (1138) - Ton Berends (1000) 2-07Partij
   Raes DC Maastricht  -   DIOS/Eureka  
8
-
12
 Gijs Schoenmakers (1234) - Maarten Everduim (1075) 2-04Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Hubert de Baetselier (1078) 1-13Partij
 Eric Conrad (1095) - Brion Koullen (1267) 0-26Partij
 Dick Huitink (1034) - Jasper Kole (722) 1-18Partij  
 Dennis Joosten (1043) - Olga Kamychleeva (1370) 0-21Partij
 Dré Verheggen (950) - Marijn Jans (903) 1-17Partij  
 Henri Grau (950) - Tom Swelsen (1101) 0-22Partij
 Karel Leemreize (1195) - Theo Schippers (1322) 0-29Partij
 Maurice Raes (1031) - Eddy Zijlstra (1128) 2-05Partij
 Andy Damen (1125) - Mark Werrebrouck (1020) 1-110Partij  
 Ronde 11
za 17-02-2018     DES Lunteren 2  -   DIOS/Eureka  
8
-
12
 Richard Cousijnsen (1243) - Hubert de Baetselier (1078) 2-08Partij
 Jan Lammers (1191) - Brion Koullen (1267) 1-15Partij
 Henri van Hierden (1164) - Rudi Claes (1250) 1-14Partij
 Wim Lammers (1147) - Jasper Kole (722) 1-13Partij
 Evert van de Pol (1106) - Maarten Everduim (1075) 0-27Partij
 Jaap Heij (1041) - Eddy Zijlstra (1128) 1-12Partij
 Henk Timmer (1068) - Darja Koullen (1025) 1-19Partij
 Edwin Loozen (1066) - Mark Werrebrouck (1020) 0-21Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Theo Schippers (1322) 0-26Partij
 Jeroen van den Brink (992) - Tom Swelsen (1101) 1-110Partij
   CTD Arnhem 2  -   Raes DC Maastricht  
9
-
11
 Sander Neutel (1146) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-26Partij  
 Leo Steyntjes (990) - Eric Conrad (1095) 1-13Partij
 Wilrick Wonnink (1125) - Ber ten Haaf (1077) 1-19Partij
 Theo Willemsen (1077) - Andy Damen (1125) 2-07Partij
 Douwe Hokwerda  - Peter Bronstring (960) 1-18Partij
 Rein Bergsma (1033) - Dennis Joosten (1043) 1-15Partij
 Rommy Moerlie (967) - Dick Huitink (1034) 2-010Partij  
 Arnout Mossink  - Karel Leemreize (1195) 0-24Partij
 Ton Berends (1000) - Leo Nagels (998) 1-12Partij
 Nouri Brinkman (535) - Erik de Gouw (862) 0-21Partij
   Rivieren Dammers  -   Denk en Zet Culemborg 2  
9
-
11
 Krijn van Herwaarden (1019) - John van den Borst (1349) 1-17Partij  
 Theo Voorspuij (1279) - Henk Ruesink (1204) 1-18Partij
 Rik Verboon (1270) - Simon Harmsma (948) 1-12Partij  
 Thijs Verboon (1165) - Jan Riesthuis (1060) 2-01Partij  
 Henk Houweling (1114) - Ed Kok (1154) 1-110Partij  
 Ernst de Heer (958) - Thijs Vreugdenhil (1100) 0-25Partij
 Bas Vink (809) - Henk Stoop (1094) 1-14Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Robert-Jan van den Akker (1138) 0-23Partij
 Coen Westerveen (846) - Albert Middelkoop (901) 1-16Partij
 Mark Mandemaker (916) - Ebbo de Jong (959) 1-19Partij
   DC Nijmegen  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 Gerard Martens (1099) - Alfons Ottink (1297) 0-21Partij
 Hans Ladage (1219) - Arne van Mourik (1268) 1-15Partij
 Jean van Ingen (1031) - Auke Zijlstra (1222) 1-17Partij
 Denise van Dam (1085) - Cock van Wijk (1247) 1-19Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Toys Sheoratan (1076) 1-16Partij
 Sammy Amusah (1121) - Wouter van Beek (1232) 0-22Partij
 Ludger Buijs (1075) - Wim Vlooswijk (1117) 1-13Partij
 Anton Janssen (1037) - Peter Meijler (1118) 1-14Partij
 Albert Eggink (1054) - Gerard Morsink (958) 1-110Partij  
 Kees Hazen (1133) - Lucien Farzan (1141) 2-08Partij  
   DAmateurs  -   WSDV 2  
11
-
9
 Antoine van Zandvoort (1099) - Machiel Weistra (1096) 0-29Partij
 Rob Pijnenburg (995) - Gerben van Steenbergen (1216) 1-16Partij
 Arno Bloks (1036) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-03Partij
 Jacques Brouns (1051) - Jozef Linssen (1073) 1-11Partij
 Jos van der Wielen (1129) - Henk Kleinrensink (1184) 1-12Partij
 John Wilsens (1069) - Owen Donkers (1122) 1-18Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Ákosh Kardos (897) 0-25Partij  
 Martien van Erp (925) - Derk Kleinrensink (1141) 1-14Partij
 Tom Vissers (986) - Hans Dammingh (1112) 2-07Partij
 Barend van Amerongen (997) - Harry Doomernik (1119) 2-010Partij
   EAD Asten  -   Dammers Uit Oost 2  
13
-
7
 Paul Peters (1150) - Jan Masselink (1151) 1-13Partij
 Bert Berkers (1188) - Harry Graaskamp (1114) 1-12Partij
 Hans Berkers (1212) - Tom Knapen (1050) 2-04Partij
 Ruud Arts (1146) - Jaap de Vries (1075) 2-06Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Rodier Evers (1021) 2-08Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Johan Haijtink (1077) 1-15Partij
 Jules Martens (1087) - Hans Rinner (875) 0-210Partij
 Ad Boot (1056) - Simon Wiersma (938) 2-01Partij
 Hans Greveraars (929) - Tom Westhof (956) 1-19Partij
 Paul Hellings (1185) - Alexandra Betting (983) 1-17Partij