Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2019/2020

 

Klasse: 2e klasse A   

 Ronde 1
ma 14-10-2019     Lemmer 2  -   Hemrik  
4
-
4
 Willem Akkerman (756) - Peter Huiberts (797) 0-21
 Gabriël Heijboer (759) - Pieter de Groot (664) 1-12
 Jan Visser (684) - Lutzen Nijboer (610) 1-14
 Zwaantje van der Werff (707) - Johannes Konijn (566) 2-03
wo 16-10-2019     Oerterp-Drachten 3  -   OKK Gerkesklooster  
2
-
6
 Jorn Kruit (674) - Steven Veenstra sr. (1002) 0-24Partij
 Johannes Ytsma  - Jan Veenstra (929) 0-21Partij
 Foppe Jansma (671) - Rindert Triemstra (707) 2-02
 Jan Tuinstra (603) - Louis Douma (563) 0-23Partij
 Ronde 2
ma 04-11-2019     Troch Tinken Sterk 2  -   Hemrik  
6
-
2
 Wijtze van der Meulen (754) - Peter Huiberts (797) 0-21
 Sape Hiemstra (635) - Henk Mekkes (634) 2-03Partij
 Symen Atsma (668) - Lutzen Nijboer (610) 2-04
 Johannes Baron (565) - Johannes Konijn (566) 2-02
   Lemmer 2  -   Oerterp-Drachten 3  
5
-
3
 Gabriël Heijboer (759) - Jorn Kruit (674) 1-1Partij
 Jan Visser (684) - Johannes Ytsma  1-1Partij
 Jaap Oosterdijk (633) - Foppe Jansma (671) 2-0
 Zwaantje van der Werff (707) - Jan Tuinstra (603) 1-1Partij
 Ronde 3
wo 20-11-2019     Oerterp-Drachten 3  -   Troch Tinken Sterk 2  
4
-
4
 Jorn Kruit (674) - Wijtze van der Meulen (754) 0-22Partij
 Arend Schuurman (818) - Sape Hiemstra (635) 1-14Partij
 Foppe Jansma (671) - Symen Atsma (668) 2-03
 Durk Idsinga (658) - Johannes Baron (565) 1-11
do 21-11-2019     OKK Gerkesklooster  -   Lemmer 2  
6
-
2
 Steven Veenstra sr. (1002) - Willem Akkerman (756) 2-04
 Jan Veenstra (929) - Gabriël Heijboer (759) 1-13
 Jappie de Bruin (864) - Jan Visser (684) 2-02
 Rindert Triemstra (707) - Jaap Oosterdijk (633) 1-11
 Ronde 4
ma 02-12-2019     Troch Tinken Sterk 2  -   OKK Gerkesklooster  
3
-
5
 Johannes Baron (565) - Steven Veenstra sr. (1002) 0-21
 Symen Atsma (668) - Jan Veenstra (929) 0-22
 Wijtze van der Meulen (754) - Jappie de Bruin (864) 2-04
 Sape Hiemstra (635) - Louis Douma (563) 1-13
di 03-12-2019     Hemrik  -   Oerterp-Drachten 3  
3
-
5
 Pieter de Groot (664) - Johannes Ytsma  0-2Partij
 Peter Huiberts (797) - Jorn Kruit (674) 1-1Partij
 Henk Mekkes (634) - Foppe Jansma (671) 2-0
 Johannes Konijn (566) - Jan Tuinstra (603) 0-2Partij
 Ronde 5
ma 16-12-2019     Lemmer 2  -   Troch Tinken Sterk 2  
4
-
4
 Willem Akkerman (756) - Luitzen van der Heide (912) 1-14
 Jan Visser (684) - Wijtze van der Meulen (754) 1-11
 Jaap Oosterdijk (633) - Sape Hiemstra (635) 1-12
 Zwaantje van der Werff (707) - Johannes Baron (565) 1-13
do 19-12-2019     OKK Gerkesklooster  -   Hemrik  
7
-
1
 Steven Veenstra sr. (1002) - Pieter de Groot (664) 2-0
 Jappie de Bruin (864) - Henk Mekkes (634) 1-1
 Rindert Triemstra (707) - Johannes Konijn (566) 2-0
 Louis Douma (563) - Jan de Boer  2-0
 Ronde 6
di 14-01-2020     Hemrik  -   Lemmer 2  
2
-
6
 Peter Huiberts (797) - Zwaantje van der Werff (707) 1-12
 Pieter de Groot (664) - Willem Akkerman (756) 0-23
 Henk Mekkes (634) - Jaap Oosterdijk (633) 1-14
 Johannes Konijn (566) - Jan Visser (684) 0-21
do 16-01-2020     OKK Gerkesklooster  -   Oerterp-Drachten 3  
5
-
3
 Steven Veenstra sr. (1002) - Johannes Ytsma  2-0Partij
 Jan Veenstra (929) - Jan Tuinstra (603) 1-1Partij
 Jappie de Bruin (864) - Jorn Kruit (674) 2-0Partij
 Rindert Triemstra (707) - Arend Schuurman (818) 0-2Partij
 Ronde 7
di 28-01-2020     Hemrik  -   Troch Tinken Sterk 2  
2
-
6
 Peter Huiberts (797) - Pieter Dijkstra (833) 1-12
 Pieter de Groot (664) - Sape Hiemstra (635) 1-14
 Lutzen Nijboer (610) - Jan Hiemstra (612) 0-23
 Jan de Boer  - Johannes Baron (565) 0-21
wo 29-01-2020     Oerterp-Drachten 3  -   Lemmer 2  
5
-
3
 Johannes Ytsma  - Jan Visser (684) 1-14Partij
 Jorn Kruit (674) - Willem Akkerman (756) 1-12Partij  
 Arend Schuurman (818) - Zwaantje van der Werff (707) 2-03Partij
 Foppe Jansma (671) - Jelle Jellesma (440) 1-11
 Ronde 8
ma 10-02-2020     Troch Tinken Sterk 2  -   Oerterp-Drachten 3  
1
-
7
 Jan Hiemstra (612) - Johannes Ytsma  1-14Partij
 Pieter Dijkstra (833) - Jorn Kruit (674) 0-23Partij
 Sape Hiemstra (635) - Foppe Jansma (671) 0-22
 Johannes Baron (565) - Jan Tuinstra (603) 0-21Partij
   Lemmer 2  -   OKK Gerkesklooster  
1
-
7
 Gabriël Heijboer (759) - Steven Veenstra sr. (1002) 0-24
 Jan Visser (684) - Jan Veenstra (929) 0-23
 Zwaantje van der Werff (707) - Rindert Triemstra (707) 1-12
 Andries de Ruiter (515) - Louis Douma (563) 0-21
 Ronde 9
wo 26-02-2020     Oerterp-Drachten 3  -   Hemrik  
4
-
4
 Foppe Jansma (671) - Pieter de Groot (664) 1-13
 Arend Schuurman (818) - Peter Huiberts (797) 1-14Partij
 Durk Idsinga (658) - Henk Mekkes (634) 0-22
 Anne Jagersma  - Johannes Konijn (566) 2-01
do 27-02-2020     OKK Gerkesklooster  -   Troch Tinken Sterk 2  
6
-
2
 Jan Veenstra (929) - Haye Wittermans (980) 2-02
 Jappie de Bruin (864) - Pieter Dijkstra (833) 2-01
 Klaas de Vries  - Sape Hiemstra (635) 0-23
 Louis Douma (563) - Johannes Baron (565) 2-04
 Ronde 10
ma 09-03-2020     Troch Tinken Sterk 2  -   Lemmer 2  
3
-
5
 Sape Hiemstra (635) - Willem Akkerman (756) 1-13
 Wijtze van der Meulen (754) - Jan Visser (684) 1-12
 Jan Hiemstra (612) - Zwaantje van der Werff (707) 1-14
 Johannes Baron (565) - Jaap Oosterdijk (633) 0-21
di 10-03-2020     Hemrik  -   OKK Gerkesklooster  
1
-
7
 Pieter de Groot (664) - Steven Veenstra sr. (1002) 0-2
 Peter Huiberts (797) - Jan Veenstra (929) 0-2
 Henk Mekkes (634) - Louis Douma (563) 0-2
 Lutzen Nijboer (610) - Klaas de Vries  1-1