Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

 

Klasse: Hoofdklasse B   

 Ronde 1
za 18-09-2021     DIOS/Eureka  -   De Waarddammers  
7
-
13
 Eddy Zijlstra (1110) - Shammie Kasnadi (1237) 0-25Partij  
 Jasper Kole (938) - Theo de Swart (1329) 0-22Partij
 Hubert de Baetselier (1071) - Anton Kosior (1277) 0-210Partij
 Melvin Koullen (842) - André Droog (1347) 0-23Partij
 Rudi Claes (1239) - Wim Kalis (1368) 1-16Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Wim Verschoor (1158) 1-17Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Peter de Hek (1261) 1-18Partij
 Tom Swelsen (1177) - Fred Roedolph (1156) 2-04Partij
 Theo Schippers (1305) - Ad de Hek (1138) 1-11Partij
 Brion Koullen (1307) - Peter Hartog (1207) 1-19Partij  
   SNA  -   Ons Genoegen Utrecht  
9
-
11
 Mike Koopmanschap (1344) - Arne van Mourik (1271) 0-26Partij
 Erik van Kampen (1184) - Alfons Ottink (1311) 1-15Partij
 Ivo de Jong (1355) - Toys Sheoratan (1173) 0-21Partij
 Guido Verhagen (1251) - Cock van Wijk (1211) 0-28Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Auke Zijlstra (1175) 1-19Partij
 Theo Tesselaar (1211) - Jan Ongolesono (1086) 1-17Partij
 Vic Voskuil (1159) - Radjendrenath Kalloe (1011) 2-010Partij  
 Luuk Terweijden (1048) - Wim Vlooswijk (1079) 2-04Partij
 René Emmaneel (1057) - Lucien Farzan (992) 2-03Partij
 Piet Bakelaar (1061) - Gerard Morsink (968) 0-22Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
12
-
8
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Jesse Bos (1317) 1-19Partij
 Patrick Casaril (1228) - Martin van Dijk (1306) 0-26Partij  
 Clemens Crucius (1044) - Krijn ter Braake (1301) 0-210Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Kees Pippel (1309) 0-21Partij  
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Willem Winter (1220) 2-04Partij
 Wiel Maertzdorf (1168) - Cees van der Vlis (1085) 2-05Partij
 Erwin Heunen (1302) - Jack van Buuren (1059) 1-18Partij
 Martijn van Gortel (1232) - Jan-Maarten Koorn (992) 2-07Partij
 Ronald Schalley (1306) - Jacqueline Schouten (1046) 2-03Partij
 André Maertzdorf (1121) - Nicole Schouten (823) 2-02Partij
   WSDV 2  -   Samen Sterk  
2
-
18
 Arie Janssen van Doorn (1155) - Steven den Hollander (1290) 0-23Partij  
 Jeroen Gijsbers (619) - Jo Fijen (1179) 0-28Partij  
 Derk Kleinrensink (1110) - Ali Fthalla (1287) 0-21Partij
 Simon Oosting (1086) - Wouter Morssink (1292) 0-24Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Arjen de Mooij (1289) 0-26Partij  
 Frans van der Veer (953) - Ruud de Kooter (1185) 0-29Partij
 Henk Hoksbergen (1040) - Richard Treur (1154) 1-110Partij
 Jaap Vink (1072) - Martijn van der Klis (1282) 1-17Partij  
 Kees Maliepaard (997) - Martin de Jong (1168) 0-25Partij
 Wim van Mourik (1007) - Micha van Tol (1210) 0-22Partij
   RDC Rijnsburg  -   O2O  
9
-
11
 Thomas Wielaard (1272) - Radjinder Jharap (1221) 2-02Partij
 Cor van Dusseldorp (1443) - Kenny Kroon (1143) 2-03Partij
 Arie Schoneveld (1067) - John Stins (1084) 0-210Partij
 Richard Kromhout (1366) - Johan Capelle (1254) 0-29Partij
 Richard Meijer (1287) - Hans van den Heuvel (1174) 2-01Partij
 Gé Berbee (952) - Peter van Heun (1309) 0-24Partij
 Jan van der Star (1233) - Frank Pasman (1084) 2-06Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Gerrit Tigchelaar (1098) 0-25Partij
 Laura Andriessen (1042) - Roep Bhawanibhiek (1214) 0-28Partij
 Rinus Kromhout (1059) - Marco de Koning (1192) 1-17Partij  
 Ronde 2
za 02-10-2021     De Waarddammers  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 André Droog (1347) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-110Partij  
 Anton Kosior (1277) - Ad de Hoon (1196) 1-18Partij  
 Shammie Kasnadi (1237) - Eduard Autar (1365) 1-11Partij
 Rik Verboon (1331) - Ashok Bhajan (1223) 1-12Partij
 Peter Hartog (1207) - Adri Vermeulen (1234) 1-17Partij  
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - René van Oosterhout (1129) 1-19Partij
 Wim Kalis (1368) - Frank Teer (1319) 0-26Partij  
 Peter de Hek (1261) - Ron Entken (1166) 2-04Partij  
 Arie van Genderen (1101) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-23Partij  
 Theo de Swart (1329) - Harry Kolk (1216) 1-15Partij
   O2O  -   WSDV 2  
12
-
8
 Marco de Koning (1192) - Fred Ivens (1317) 1-12Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Wouter van Beek (1214) 2-03Partij  
 Rob Geurtsen (1306) - Arie Janssen van Doorn (1155) 2-05Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Hans Dammingh (1113) 1-16Partij  
 Johan Wiering (1371) - Derk Kleinrensink (1110) 1-19Partij  
 Peter van Heun (1309) - Simon Oosting (1086) 2-010Partij  
 Johan Capelle (1254) - Cor Langeveld (1085) 1-17Partij
 Hans van den Heuvel (1174) - Frans van der Veer (953) 1-18Partij
 Kenny Kroon (1143) - Jaap Vink (1072) 0-21Partij
 Frank Pasman (1084) - Henk Hoksbergen (1040) 1-14Partij  
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
14
-
6
 Ali Fthalla (1287) - Erwin Heunen (1302) 1-11Partij
 Micha van Tol (1210) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-19Partij
 Arjen de Mooij (1289) - Patrick Casaril (1228) 1-17Partij  
 Wouter Morssink (1292) - André Maertzdorf (1121) 2-05Partij
 Martin de Jong (1168) - Wiel Maertzdorf (1168) 1-110Partij
 Jo Fijen (1179) - Dieter van Gortel (998) 1-12Partij
 Steven den Hollander (1290) - Clemens Crucius (1044) 2-03Partij  
 Martijn van der Klis (1282) - Krzysztof Juszczak (1069) 2-06Partij
 Richard Treur (1154) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 2-04Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Martijn van Gortel (1232) 1-18Partij  
   IJmuiden  -   SNA  
9
-
11
 Willem Winter (1220) - Vitalia Doumesh (1266) 1-16Partij
 Jesse Bos (1317) - René Emmaneel (1057) 2-01Partij
 Kees Pippel (1309) - Luuk Terweijden (1048) 2-02Partij
 Conall Sleutel (1097) - Vic Voskuil (1159) 0-210Partij
 Cees van der Vlis (1085) - Erik van Kampen (1184) 1-19Partij
 Martin van Dijk (1306) - Theo Tesselaar (1211) 1-14Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Jan Groeneweg (1132) 1-15Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Ivo de Jong (1355) 0-27Partij
 Bram van Bakel (1072) - Daan van Os (1076) 0-23Partij  
 Max Doornbosch (1003) - Guido Verhagen (1251) 1-18Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Arne van Mourik (1271) - Theo Schippers (1305) 1-11Partij
 Alfons Ottink (1311) - Brion Koullen (1307) 1-13Partij
 Cock van Wijk (1211) - Rudi Claes (1239) 2-07Partij  
 Auke Zijlstra (1175) - Hubert de Baetselier (1071) 0-210Partij
 Hensley Nepomuceno (976) - Tom Swelsen (1177) 0-28Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Bram Kole jr. (1004) 1-12Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Mark Werrebrouck (998) 0-26Partij  
 Radjendrenath Kalloe (1011) - Jasper Kole (938) 2-05Partij
 Lucien Farzan (992) - Melvin Koullen (842) 1-14Partij
 Gerard Morsink (968) - Eddy Zijlstra (1110) 1-19Partij
 Ronde 3
za 16-10-2021     Ons Genoegen Utrecht  -   De Waarddammers  
5
-
15
 Arne van Mourik (1271) - Shammie Kasnadi (1237) 0-27Partij
 Alfons Ottink (1311) - Wim Kalis (1368) 1-14Partij
 Cock van Wijk (1211) - Theo de Swart (1329) 1-15Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Fred Roedolph (1156) 0-23Partij
 Auke Zijlstra (1175) - Peter de Hek (1261) 0-28Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Peter Hartog (1207) 2-06Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Anton Kosior (1277) 1-110Partij
 Radjendrenath Kalloe (1011) - Arie van de Weteringh Azn. (1382) 0-21Partij
 Lucien Farzan (992) - Rik Verboon (1331) 0-22Partij
 Gerard Morsink (968) - Wim Verschoor (1158) 0-29Partij
   DIOS/Eureka  -   IJmuiden  
8
-
12
 Hubert de Baetselier (1071) - Cees van der Vlis (1085) 1-18Partij
 Jasper Kole (938) - Jack van Buuren (1059) 0-23Partij
 Theo Schippers (1305) - Jacqueline Schouten (1046) 1-12Partij
 Brion Koullen (1307) - Kees Pippel (1309) 1-14Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Nicole Schouten (823) 2-05Partij
 Rudi Claes (1239) - Jesse Bos (1317) 0-27Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Martin van Dijk (1306) 0-29Partij  
 Tom Swelsen (1177) - Bram van Bakel (1072) 2-01Partij
 Eddy Zijlstra (1110) - Krijn ter Braake (1301) 0-26Partij
 Melvin Koullen (842) - Jan-Maarten Koorn (992) 1-110Partij  
   SNA  -   Samen Sterk  
10
-
10
 Erik van Kampen (1184) - Jo Fijen (1179) 1-18Partij
 Vic Voskuil (1159) - Ruud de Kooter (1185) 1-19Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Richard Treur (1154) 1-110Partij
 Jan Groeneweg (1132) - Martin de Jong (1168) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1344) - Wouter Morssink (1292) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1211) - Arjen de Mooij (1289) 1-16Partij
 Ivo de Jong (1355) - Steven den Hollander (1290) 1-11Partij
 Luuk Terweijden (1048) - Eelco Kuipers (811) 1-12Partij  
 Guido Verhagen (1251) - Ali Fthalla (1287) 1-17Partij
 René Emmaneel (1057) - Micha van Tol (1210) 1-15Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   O2O  
11
-
9
 Martijn van Gortel (1232) - Peter van Heun (1309) 1-17Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Johan Wiering (1371) 1-13Partij  
 Erwin Heunen (1302) - Johan Capelle (1254) 1-12Partij
 Wiel Maertzdorf (1168) - John Stins (1084) 2-09Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Kenny Kroon (1143) 1-14Partij  
 Ronald Schalley (1306) - Frank Pasman (1084) 2-05Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Marco de Koning (1192) 1-18Partij  
 André Maertzdorf (1121) - Radjinder Jharap (1221) 1-110Partij
 Patrick Casaril (1228) - Rob Geurtsen (1306) 1-16Partij
 Marcel de Bie (1134) - Roep Bhawanibhiek (1214) 0-21Partij  
   RDC Rijnsburg  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Richard Kromhout (1366) - Eduard Autar (1365) 1-16Partij
 Jan van der Star (1233) - Pieter Wijn (1241) 1-13Partij
 Laura Andriessen (1042) - Frank Teer (1319) 1-15Partij  
 Cor van Dusseldorp (1443) - Ad de Hoon (1196) 2-09Partij  
 Richard Meijer (1287) - Adri Vermeulen (1234) 1-17Partij  
 Thomas Wielaard (1272) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-12Partij
 Marco de Leeuw (1140) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-210Partij  
 Arie Schoneveld (1067) - Harry Kolk (1216) 1-18Partij  
 Arno Kooloos (1058) - Ashok Bhajan (1223) 0-24Partij  
 Casper Vroegop (1043) - René van Oosterhout (1129) 0-21Partij
 Ronde 4
za 30-10-2021     De Waarddammers  -   RDC Rijnsburg  
17
-
3
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - Jan van der Star (1233) 1-19Partij  
 Wim Kalis (1368) - Thomas Wielaard (1272) 2-01Partij
 Theo de Swart (1329) - Casper Vroegop (1043) 2-03Partij  
 Rik Verboon (1331) - Richard Meijer (1287) 2-02Partij
 Shammie Kasnadi (1237) - Arno Kooloos (1058) 2-05Partij
 Anton Kosior (1277) - Arie Schoneveld (1067) 2-08Partij
 André Droog (1347) - Gera Hol (989) 2-04Partij
 Peter de Hek (1261) - Richard Kromhout (1366) 1-16Partij
 Peter Hartog (1207) - Rinus Kromhout (1059) 2-010Partij
 Pieter Trapman Sr. (1160) - Eric Hogewoning (1149) 1-17Partij
   Heijmans Excelsior  -   WSDV 2  
17
-
3
 Adri Vermeulen (1234) - Fred Ivens (1317) 0-25Partij  
 Frank Teer (1319) - Wouter van Beek (1214) 2-04Partij
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Derk Kleinrensink (1110) 2-09Partij
 Mari van Ballegooijen (1239) - Hans Dammingh (1113) 2-01Partij
 Radj Balak (1122) - Simon Oosting (1086) 2-03Partij
 Eduard Autar (1365) - Hans Kromhout (1058) 2-07Partij
 Ashok Bhajan (1223) - Jaap Vink (1072) 2-08Partij
 Pieter Wijn (1241) - Frans van der Veer (953) 2-06Partij
 René van Oosterhout (1129) - Arie Janssen van Doorn (1155) 1-12Partij
 Ad de Hoon (1196) - Henk Hoksbergen (1040) 2-010Partij  
   O2O  -   SNA  
9
-
11
 Jan Pieter Drost (1302) - Vic Voskuil (1159) 0-25Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Vitalia Doumesh (1266) 2-02Partij
 Marco de Koning (1192) - Ivo de Jong (1355) 1-16Partij  
 Frank Pasman (1084) - Mike Koopmanschap (1344) 0-210Partij  
 Kenny Kroon (1143) - Theo Tesselaar (1211) 1-13Partij
 Rob Geurtsen (1306) - René Emmaneel (1057) 0-24Partij
 Johan Capelle (1254) - Guido Verhagen (1251) 1-17Partij
 Johan Wiering (1371) - Jan Groeneweg (1132) 1-19Partij  
 Radjinder Jharap (1221) - Daan van Os (1076) 1-11Partij  
 Peter van Heun (1309) - Erik van Kampen (1184) 2-08Partij
   Samen Sterk  -   DIOS/Eureka  
15
-
5
 Martijn van der Klis (1282) - Tom Swelsen (1177) 1-14Partij
 Wouter Morssink (1292) - Melvin Koullen (842) 2-08Partij
 Steven den Hollander (1290) - Eddy Zijlstra (1110) 2-02Partij
 Micha van Tol (1210) - Hubert de Baetselier (1071) 1-15Partij
 Richard Treur (1154) - Mark Werrebrouck (998) 2-06Partij  
 Raymond van Es (1112) - Theo Schippers (1305) 1-11Partij
 Arjen de Mooij (1289) - Olga Kamychleeva (1367) 2-09Partij  
 Martin de Jong (1168) - Bram Kole jr. (1004) 2-07Partij  
 Ali Fthalla (1287) - Brion Koullen (1307) 0-22Partij  
 Jo Fijen (1179) - Jasper Kole (938) 2-010Partij  
   IJmuiden  -   Ons Genoegen Utrecht  
14
-
6
 Martin van Dijk (1306) - Arne van Mourik (1271) 1-19Partij
 Jesse Bos (1317) - Alfons Ottink (1311) 2-01Partij  
 Stijn Tuytel (1283) - Cock van Wijk (1211) 2-06Partij  
 Kees Pippel (1309) - Toys Sheoratan (1173) 2-05Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Auke Zijlstra (1175) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1097) - Jan Ongolesono (1086) 1-13Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Peter Kolkman (1007) 2-08Partij
 Willem Winter (1220) - Radjendrenath Kalloe (1011) 2-02Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Lucien Farzan (992) 0-210Partij
 Bram van Bakel (1072) - Gerard Morsink (968) 1-14Partij
 Ronde 5
za 13-11-2021     IJmuiden  -   De Waarddammers  
9
-
11
 Jesse Bos (1317) - Wim Kalis (1368) 1-13Partij
 Kees Pippel (1309) - Rik Verboon (1331) 0-22Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Anton Kosior (1277) 1-18Partij
 Conall Sleutel (1097) - Theo de Swart (1329) 1-17Partij
 Cees van der Vlis (1085) - André Droog (1347) 0-21Partij
 Stijn Tuytel (1283) - Peter Hartog (1207) 1-15Partij
 Bram van Bakel (1072) - Thijs Verboon (1259) 0-29Partij
 Max Doornbosch (1003) - Fred Roedolph (1156) 1-110Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Peter de Hek (1261) 2-06Partij
 Martin van Dijk (1306) - Wim Verschoor (1158) 2-04Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Alfons Ottink (1311) - Wouter Morssink (1292) 1-18Partij
 Arne van Mourik (1271) - Jo Fijen (1179) 2-010Partij
 Cock van Wijk (1211) - Steven den Hollander (1290) 1-14Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Ruud de Kooter (1185) 1-16Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Martijn van der Klis (1282) 0-23Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Martin de Jong (1168) 1-15Partij
 Hensley Nepomuceno (976) - Micha van Tol (1210) 0-29Partij
 Peter Kolkman (1007) - Eelco Kuipers (811) 1-17Partij
 Radjendrenath Kalloe (1011) - Dick de Jong (819) 2-02Partij
 Gerard Morsink (968) - niet opgekomen  2-01R
   DIOS/Eureka  -   O2O  
10
-
10
 Brion Koullen (1307) - Rob Geurtsen (1306) 1-12Partij
 Tom Swelsen (1177) - Peter van Heun (1309) 1-17Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Johan Capelle (1254) 1-110Partij
 Melvin Koullen (842) - Jan Pieter Drost (1302) 1-13Partij
 Theo Schippers (1305) - Wiebo Drost (1237) 1-11Partij  
 Eddy Zijlstra (1110) - Kenny Kroon (1143) 1-19Partij
 Jasper Kole (938) - Paul Lohuis (1135) 1-14Partij
 Rudi Claes (1239) - Johan Wiering (1371) 1-18Partij  
 Peter Swelsen (990) - Roep Bhawanibhiek (1214) 1-15Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Radjinder Jharap (1221) 1-16Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Heijmans Excelsior  
7
-
13
 Ronald Schalley (1306) - Frank Teer (1319) 1-13Partij
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Andrew Tjon A Ong (1324) 0-21Partij  
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Adri Vermeulen (1234) 2-07Partij
 Patrick Casaril (1228) - Eduard Autar (1365) 1-110Partij
 Martijn van Gortel (1232) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-28Partij
 Erwin Heunen (1302) - René van Oosterhout (1129) 1-12Partij
 Martin van der Hout (1026) - Ad de Hoon (1196) 1-14Partij
 André Maertzdorf (1121) - Ashok Bhajan (1223) 0-29Partij
 Wiel Maertzdorf (1168) - Pieter Wijn (1241) 1-15Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Ron Entken (1166) 0-26Partij
   WSDV 2  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Fred Ivens (1317) - Cor van Dusseldorp (1443) 1-18Partij  
 Wouter van Beek (1214) - Richard Kromhout (1366) 2-01Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Richard Meijer (1287) 0-23Partij
 Arie Janssen van Doorn (1155) - Thomas Wielaard (1272) 0-24Partij
 Derk Kleinrensink (1110) - Jan van der Star (1233) 1-19Partij
 Cor Langeveld (1085) - Arno Kooloos (1058) 1-110Partij
 Simon Oosting (1086) - Arie Schoneveld (1067) 1-16Partij
 Hans Kromhout (1058) - Rinus Kromhout (1059) 2-07Partij
 Jaap Vink (1072) - Casper Vroegop (1043) 2-02Partij  
 Frans van der Veer (953) - Laura Andriessen (1042) 1-15Partij
 Ronde 6
za 27-11-2021     De Waarddammers  -   WSDV 2  
11
-
9
 André Droog (1347) - Hans Kromhout (1058) 2-08Partij
 Thijs Verboon (1259) - Simon Oosting (1086) 1-14Partij
 Rik Verboon (1331) - Hans Dammingh (1113) 1-13Partij
 Wim Kalis (1368) - Wouter van Beek (1214) 1-15Partij
 Peter Hartog (1207) - Derk Kleinrensink (1110) 0-29Partij
 Shammie Kasnadi (1237) - Arie Janssen van Doorn (1155) 1-11Partij
 Peter de Hek (1261) - Jaap Vink (1072) 2-02Partij
 Anton Kosior (1277) - Frans van der Veer (953) 1-17Partij
 Theo de Swart (1329) - Henk Hoksbergen (1040) 1-110Partij
 Martin Nederlof (984) - Jos van Deelen (1015) 1-16Partij  
   O2O  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Rob Geurtsen (1306) - Arne van Mourik (1271) 0-28Partij  
 Johan Wiering (1371) - Alfons Ottink (1311) 1-12Partij  
 Peter van Heun (1309) - Toys Sheoratan (1173) 2-09Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Cock van Wijk (1211) 1-14Partij  
 Kenny Kroon (1143) - Auke Zijlstra (1175) 1-11Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Jan Ongolesono (1086) 1-17Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1098) - Radjendrenath Kalloe (1011) 2-010Partij  
 Hans van den Heuvel (1174) - Lucien Farzan (992) 1-16Partij  
 Bert Bakhuis (1224) - Gerard Morsink (968) 2-05Partij  
 John Stins (1084) - Peter Meijler (1122) 1-13Partij  
   Samen Sterk  -   IJmuiden  
9
-
11
 Arjen de Mooij (1289) - Kees Pippel (1309) 1-11Partij  
 Steven den Hollander (1290) - Krijn ter Braake (1301) 1-13Partij
 Martin de Jong (1168) - Martin van Dijk (1306) 1-18Partij  
 Jo Fijen (1179) - Cees van der Vlis (1085) 1-14Partij
 Micha van Tol (1210) - Stijn Tuytel (1283) 1-17Partij
 Eelco Kuipers (811) - Conall Sleutel (1097) 0-26Partij
 Wouter Morssink (1292) - Max Doornbosch (1003) 2-09Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Willem Winter (1220) 0-22Partij
 Martien Out (1150) - Jacqueline Schouten (1046) 1-15Partij
 Martijn van der Klis (1282) - Jan-Maarten Koorn (992) 1-110Partij
za 29-01-2022     RDC Rijnsburg  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Richard Meijer (1287) - André Maertzdorf (1121) 1-17Partij  
 Jan van der Star (1233) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 2-04Partij
 Cor van Dusseldorp (1443) - Erwin Heunen (1302) 2-05Partij
 Thomas Wielaard (1272) - Dré Peeters (821) 2-01Partij
 Rinus Kromhout (1059) - Patrick Casaril (1228) 1-110Partij
 Marco de Leeuw (1140) - Wiel Maertzdorf (1168) 2-08Partij
 Richard Kromhout (1366) - Martijn van Gortel (1232) 0-23Partij  
 Casper Vroegop (1043) - Paul Nitsch (1353) 0-26Partij
 Arno Kooloos (1058) - Dieter van Gortel (998) 1-12Partij
 Arie Schoneveld (1067) - Clemens Crucius (1044) 0-29Partij  
   Heijmans Excelsior  -   SNA  
8
-
12
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Ivo de Jong (1355) 1-15Partij
 Frank Teer (1319) - René Emmaneel (1057) 2-03Partij  
 Mari van Ballegooijen (1239) - Theo Tesselaar (1211) 0-24Partij  
 Eduard Autar (1365) - Guido Verhagen (1251) 0-22Partij  
 Ashok Bhajan (1223) - Mike Koopmanschap (1344) 0-26Partij
 René van Oosterhout (1129) - Luuk Terweijden (1048) 0-28Partij  
 Pieter Wijn (1241) - Vic Voskuil (1159) 2-07Partij  
 Adri Vermeulen (1234) - Daan van Os (1076) 1-11Partij  
 Ad de Hoon (1196) - Vitalia Doumesh (1266) 1-19Partij  
 Harry Kolk (1216) - Jan Groeneweg (1132) 1-110Partij  
 Ronde 7
za 19-03-2022     Samen Sterk  -   De Waarddammers  
7
-
13
 Ali Fthalla (1287) - Rik Verboon (1331) 1-17Partij  
 Martijn van der Klis (1282) - Theo de Swart (1329) 1-18Partij
 Jo Fijen (1179) - Wim Kalis (1368) 0-210Partij
 Martin de Jong (1168) - Shammie Kasnadi (1237) 1-11Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Peter de Hek (1261) 1-18Partij
 Steven den Hollander (1290) - André Droog (1347) 1-13Partij  
 Arjen de Mooij (1289) - Peter Hartog (1207) 1-15Partij  
 Micha van Tol (1210) - Arie van de Weteringh Azn. (1382) 1-16Partij
 Wim Zwinkels (605) - Anton Kosior (1277) 0-24Partij
 Eelco Kuipers (811) - Thijs Verboon (1259) 0-22Partij
   IJmuiden  -   O2O  
7
-
13
 Kees Pippel (1309) - Radjinder Jharap (1221) 2-09Partij  
 Krijn ter Braake (1301) - Kenny Kroon (1143) 2-07Partij
 Martin van Dijk (1306) - Marco de Koning (1192) 1-18Partij  
 Jesse Bos (1317) - Rob Geurtsen (1306) 1-16Partij
 Stijn Tuytel (1283) - Johan Wiering (1371) 0-25Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Peter van Heun (1309) 0-210Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Roep Bhawanibhiek (1214) 0-24Partij  
 Willem Winter (1220) - Johan Capelle (1254) 1-13Partij  
 Conall Sleutel (1097) - Johan Bastiaannet (1377) 0-22Partij  
 Bram van Bakel (1072) - John Stins (1084) 0-21Partij
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
7
-
13
 Olga Kamychleeva (1367) - Eduard Autar (1365) 1-14Partij
 Brion Koullen (1307) - Ashok Bhajan (1223) 1-12Partij
 Theo Schippers (1305) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-21Partij  
 Rudi Claes (1239) - Ad de Hoon (1196) 1-15Partij  
 Hubert de Baetselier (1071) - René van Oosterhout (1129) 1-13Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Adri Vermeulen (1234) 1-18Partij  
 Tom Swelsen (1177) - Frank Teer (1319) 1-17Partij
 Melvin Koullen (842) - Andrew Tjon A Ong (1324) 0-26Partij
 Jasper Kole (938) - Radj Balak (1122) 0-29Partij  
 Eddy Zijlstra (1110) - Ron Entken (1166) 1-110Partij  
   SNA  -   RDC Rijnsburg  
9
-
11
 Luuk Terweijden (1048) - Thomas Wielaard (1272) 0-22Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Jan van der Star (1233) 1-17Partij
 Theo Tesselaar (1211) - Eric Hogewoning (1149) 2-06Partij
 Vic Voskuil (1159) - Richard Meijer (1287) 0-23Partij
 René Emmaneel (1057) - Cor van Dusseldorp (1443) 0-24Partij
 Ivo de Jong (1355) - Arno Kooloos (1058) 2-010Partij  
 Mike Koopmanschap (1344) - Arie Schoneveld (1067) 2-05Partij
 Daan van Os (1076) - Richard Kromhout (1366) 0-21Partij
 Erik van Kampen (1184) - Casper Vroegop (1043) 1-19Partij
 Jan Groeneweg (1132) - Rinus Kromhout (1059) 1-18Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   WSDV 2  
11
-
9
 Ronald Schalley (1306) - niet opgekomen  2-01R
 Martijn van Gortel (1232) - niet opgekomen  2-02R
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Darya Tkachenko (1310) 1-18Partij
 André Maertzdorf (1121) - Derk Kleinrensink (1110) 1-17Partij
 Erwin Heunen (1302) - Arie Janssen van Doorn (1155) 0-23Partij
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Hans Dammingh (1113) 1-19Partij  
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Simon Oosting (1086) 1-15Partij  
 Patrick Casaril (1228) - Jaap Vink (1072) 1-110Partij
 Clemens Crucius (1044) - Fred Ivens (1317) 0-24Partij  
 Wiel Maertzdorf (1168) - Henk Hoksbergen (1040) 2-06Partij
 Ronde 8
za 02-04-2022     De Waarddammers  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Wim Kalis (1368) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-17Partij
 Rik Verboon (1331) - Erwin Heunen (1302) 2-05Partij  
 Theo de Swart (1329) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 1-12Partij
 Anton Kosior (1277) - Wiel Maertzdorf (1168) 1-16Partij  
 Peter Hartog (1207) - Patrick Casaril (1228) 2-08Partij  
 Peter de Hek (1261) - André Maertzdorf (1121) 1-13Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - Dieter van Gortel (998) 2-04Partij
 Pieter Trapman Sr. (1160) - Martijn van Gortel (1232) 1-11Partij
 Bart van Soest  - Clemens Crucius (1044) 1-110Partij  
 Martin Nederlof (984) - Krzysztof Juszczak (1069) 1-19Partij
   WSDV 2  -   SNA  
9
-
11
 Hans Kromhout (1058) - Theo Tesselaar (1211) 0-24Partij
 Darya Tkachenko (1310) - Luuk Terweijden (1048) 1-110Partij
 Fred Ivens (1317) - Mike Koopmanschap (1344) 1-16Partij  
 Derk Kleinrensink (1110) - Vitalia Doumesh (1266) 0-28Partij
 Arie Janssen van Doorn (1155) - Ivo de Jong (1355) 1-13Partij  
 Hans Dammingh (1113) - Guido Verhagen (1251) 1-11Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Vic Voskuil (1159) 1-19Partij  
 Wouter van Beek (1214) - Daan van Os (1076) 2-02Partij
 Jaap Vink (1072) - Jan Groeneweg (1132) 1-17Partij
 Frans van der Veer (953) - René Emmaneel (1057) 1-15Partij
   RDC Rijnsburg  -   DIOS/Eureka  
6
-
14
 Arno Kooloos (1058) - Theo Schippers (1305) 0-24Partij  
 Richard Kromhout (1366) - Hubert de Baetselier (1071) 2-09Partij
 Gé Berbee (952) - Olga Kamychleeva (1367) 0-23Partij
 Laura Andriessen (1042) - Brion Koullen (1307) 0-21Partij
 Richard Meijer (1287) - Rudi Claes (1239) 1-18Partij  
 Rinus Kromhout (1059) - Eddy Zijlstra (1110) 0-210Partij  
 Thomas Wielaard (1272) - Tom Swelsen (1177) 1-12Partij
 Casper Vroegop (1043) - Mark Werrebrouck (998) 1-16Partij
 Jan van der Star (1233) - Jasper Kole (938) 1-17Partij
 Arie Schoneveld (1067) - Melvin Koullen (842) 0-25Partij  
   Heijmans Excelsior  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Frank Teer (1319) - Kennedy Krishnadath (968) 2-08Partij
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Hensley Nepomuceno (976) 2-06Partij
 Ad de Hoon (1196) - Toys Sheoratan (1173) 1-12Partij
 Pieter Wijn (1241) - Jan Ongolesono (1086) 2-01Partij
 René van Oosterhout (1129) - Alfons Ottink (1311) 1-15Partij  
 Harry Kolk (1216) - Cock van Wijk (1211) 0-23Partij
 Ashok Bhajan (1223) - Arne van Mourik (1271) 2-09Partij
 Radj Balak (1122) - Auke Zijlstra (1175) 1-14Partij
 Frank Reijkers (1025) - Wim Vlooswijk (1079) 0-210Partij
 Adri Vermeulen (1234) - Gerard Morsink (968) 1-17Partij
   O2O  -   Samen Sterk  
14
-
6
 Peter van Heun (1309) - Arjen de Mooij (1289) 2-07Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Micha van Tol (1210) 0-210Partij  
 Marco de Koning (1192) - Ali Fthalla (1287) 1-11Partij
 Johan Bastiaannet (1377) - Ruud de Kooter (1185) 1-14Partij
 Johan Wiering (1371) - Wouter Morssink (1292) 2-08Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Eelco Kuipers (811) 2-09Partij
 Johan Capelle (1254) - Steven den Hollander (1290) 1-15Partij  
 Rob Geurtsen (1306) - Jo Fijen (1179) 2-06Partij
 John Stins (1084) - Dick de Jong (819) 2-02Partij
 Frank Pasman (1084) - Martin de Jong (1168) 1-13Partij
 Ronde 9
za 05-02-2022     O2O  -   De Waarddammers  
8
-
12
 Gerrit Tigchelaar (1098) - Thijs Verboon (1259) 0-21Partij
 Hans van den Heuvel (1174) - Shammie Kasnadi (1237) 1-14Partij  
 Johan Wiering (1371) - Kees Brandwijk (1084) 2-09Partij  
 Jan Pieter Drost (1302) - Theo de Swart (1329) 1-12Partij  
 John Stins (1084) - Anton Kosior (1277) 0-28Partij
 Kenny Kroon (1143) - Wim Verschoor (1158) 1-110Partij
 Peter van Heun (1309) - Peter de Hek (1261) 1-16Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Fred Roedolph (1156) 2-07Partij
 Rob Geurtsen (1306) - Wim Kalis (1368) 0-23Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Peter Hartog (1207) 0-25Partij  
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Krijn ter Braake (1301) - Mari van Ballegooijen (1239) 2-03Partij  
 Martin van Dijk (1306) - Eduard Autar (1365) 1-15Partij  
 Jesse Bos (1317) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-19Partij  
 Kees Pippel (1309) - Ashok Bhajan (1223) 2-04Partij  
 Stijn Tuytel (1283) - Frank Teer (1319) 1-17Partij  
 Conall Sleutel (1097) - René van Oosterhout (1129) 1-16Partij  
 Jacqueline Schouten (1046) - Adri Vermeulen (1234) 0-28Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Ad de Hoon (1196) 0-21Partij  
 Max Doornbosch (1003) - Pieter Wijn (1241) 1-12Partij  
 Bram van Bakel (1072) - Ron Entken (1166) 1-110Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   RDC Rijnsburg  
7
-
13
 Arne van Mourik (1271) - Jan van der Star (1233) 0-23Partij  
 Alfons Ottink (1311) - Cor van Dusseldorp (1443) 1-18Partij
 Cock van Wijk (1211) - Richard Kromhout (1366) 2-04Partij  
 Auke Zijlstra (1175) - Richard Meijer (1287) 0-22Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Arno Kooloos (1058) 1-110Partij
 Peter Kolkman (1007) - Thomas Wielaard (1272) 0-21Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Laura Andriessen (1042) 1-16Partij
 Gerard Morsink (968) - Arie Schoneveld (1067) 1-19Partij
 Kennedy Krishnadath (968) - Rinus Kromhout (1059) 1-15Partij
 Peter Meijler (1122) - Marco de Leeuw (1140) 0-27Partij
   DIOS/Eureka  -   WSDV 2  
11
-
9
 Hubert de Baetselier (1071) - Jaap Vink (1072) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Simon Oosting (1086) 2-08Partij
 Bram Kole jr. (1004) - Hans Dammingh (1113) 1-11Partij
 Rudi Claes (1239) - Hans Kromhout (1058) 1-15Partij
 Peter Swelsen (990) - Fred Ivens (1317) 1-14Partij
 Tom Swelsen (1177) - Wouter van Beek (1214) 1-12Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Harry Otten (1159) 1-110Partij  
 Eddy Zijlstra (1110) - Arie Janssen van Doorn (1155) 2-09Partij  
 Melvin Koullen (842) - Derk Kleinrensink (1110) 1-16Partij  
 Jasper Kole (938) - Frans van der Veer (953) 0-27Partij
   SNA  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Theo Tesselaar (1211) - Patrick Casaril (1228) 1-12Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 2-09Partij  
 Ivo de Jong (1355) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-11Partij  
 Guido Verhagen (1251) - Martin van der Hout (1026) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1344) - Erwin Heunen (1302) 0-26Partij
 Luuk Terweijden (1048) - André Maertzdorf (1121) 2-010Partij
 Vic Voskuil (1159) - Wiel Maertzdorf (1168) 2-03Partij  
 Jan Groeneweg (1132) - Martijn van Gortel (1232) 1-17Partij  
 René Emmaneel (1057) - Dieter van Gortel (998) 1-18Partij
 Daan van Os (1076) - Clemens Crucius (1044) 2-05Partij  
 Ronde 10
za 19-02-2022     De Waarddammers  -   SNA  
11
-
9
 Theo de Swart (1329) - Vitalia Doumesh (1266) 1-17Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - Theo Tesselaar (1211) 1-110Partij
 Peter Hartog (1207) - Luca Smit (735) 2-05Partij
 Anton Kosior (1277) - Ivo de Jong (1355) 0-29Partij  
 André Droog (1347) - Vic Voskuil (1159) 0-24Partij  
 Rik Verboon (1331) - Mike Koopmanschap (1344) 2-08Partij  
 Shammie Kasnadi (1237) - Daan van Os (1076) 1-11Partij  
 Wim Kalis (1368) - Jan Groeneweg (1132) 2-06Partij
 Wim Verschoor (1158) - René Emmaneel (1057) 1-13Partij
 Peter de Hek (1261) - Luuk Terweijden (1048) 1-12Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   DIOS/Eureka  
12
-
8
 Ronald Schalley (1306) - Tom Swelsen (1177) 1-18Partij
 Martijn van Gortel (1232) - Hubert de Baetselier (1071) 1-15Partij
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Herman Pijnenburg (817) 2-04Partij
 Patrick Casaril (1228) - Eddy Zijlstra (1110) 2-01Partij
 Pierre Lacroix (1226) - Brion Koullen (1307) 0-26Partij
 Wiel Maertzdorf (1168) - Rudi Claes (1239) 1-110Partij  
 Erwin Heunen (1302) - Theo Schippers (1305) 1-12Partij
 André Maertzdorf (1121) - Olga Kamychleeva (1367) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Leen de Rooij (1176) 2-03Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Melvin Koullen (842) 1-19Partij  
   WSDV 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Hans Dammingh (1113) - Arne van Mourik (1271) 0-22Partij
 Jaap Vink (1072) - Auke Zijlstra (1175) 1-110Partij
 Darya Tkachenko (1310) - Alfons Ottink (1311) 1-15Partij
 Fred Ivens (1317) - Cock van Wijk (1211) 1-11Partij
 Wouter van Beek (1214) - Toys Sheoratan (1173) 1-16Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Jan Ongolesono (1086) 1-17Partij
 Derk Kleinrensink (1110) - Wim Vlooswijk (1079) 2-03Partij
 Arie Janssen van Doorn (1155) - Radjendrenath Kalloe (1011) 2-04Partij
 Frans van der Veer (953) - Kennedy Krishnadath (968) 2-09Partij
 Hans Kromhout (1058) - Gerard Morsink (968) 0-28Partij
   RDC Rijnsburg  -   IJmuiden  
8
-
12
 Thomas Wielaard (1272) - Krijn ter Braake (1301) 1-12Partij
 Arie Schoneveld (1067) - Kees Pippel (1309) 0-25Partij
 Rinus Kromhout (1059) - Martin van Dijk (1306) 1-19Partij
 Richard Meijer (1287) - Jesse Bos (1317) 1-16Partij  
 Cor van Dusseldorp (1443) - Stijn Tuytel (1283) 1-17Partij  
 Richard Kromhout (1366) - Max Doornbosch (1003) 1-13Partij
 Casper Vroegop (1043) - Cees van der Vlis (1085) 0-21Partij
 Jan van der Star (1233) - Jan-Maarten Koorn (992) 2-010Partij
 Laura Andriessen (1042) - Bram van Bakel (1072) 1-18Partij
 Arno Kooloos (1058) - Nicole Schouten (823) 0-24Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Eduard Autar (1365) - Micha van Tol (1210) 2-02Partij
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Jo Fijen (1179) 1-14Partij
 Mari van Ballegooijen (1239) - Raymond van Es (1112) 2-05Partij
 Adri Vermeulen (1234) - Martin de Jong (1168) 1-18Partij
 Ashok Bhajan (1223) - Arjen de Mooij (1289) 2-01Partij
 Frank Teer (1319) - Steven den Hollander (1290) 1-17Partij  
 Ad de Hoon (1196) - Wouter Morssink (1292) 0-210Partij  
 René van Oosterhout (1129) - Wim Zwinkels (605) 1-16Partij
 Ron Entken (1166) - Eelco Kuipers (811) 2-09Partij
 Radj Balak (1122) - Ruud de Kooter (1185) 0-23Partij
 Ronde 11
za 05-03-2022     O2O  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Kenny Kroon (1143) - niet opgekomen  2-01R
 Frank Pasman (1084) - René van Oosterhout (1129) 1-12Partij  
 John Stins (1084) - Frank Teer (1319) 0-24Partij
 Hans van den Heuvel (1174) - Ashok Bhajan (1223) 1-19Partij  
 Johan Capelle (1254) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-110Partij
 Johan Wiering (1371) - Eduard Autar (1365) 1-16Partij
 Marco de Koning (1192) - Adri Vermeulen (1234) 1-17Partij  
 Peter van Heun (1309) - Ad de Hoon (1196) 1-13Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Radj Balak (1122) 1-18Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1098) - Frank Reijkers (1025) 2-05Partij
   Samen Sterk  -   RDC Rijnsburg  
8
-
10
 Martin de Jong (1168) - Richard Kromhout (1366) 0-24Partij
 Ali Fthalla (1287) - Casper Vroegop (1043) 2-02Partij
 Wim Zwinkels (605) - Laura Andriessen (1042) 1-19Partij
 Eelco Kuipers (811) - Cor van Dusseldorp (1443) 0-25Partij
 Arjen de Mooij (1289) - Arie Schoneveld (1067) 2-08Partij  
 Steven den Hollander (1290) - Richard Meijer (1287) 0-26Partij  
 Martien Out (1150) - Rinus Kromhout (1059) 2-010Partij
 Jo Fijen (1179) - Thomas Wielaard (1272) 1-13Partij  
 Micha van Tol (1210) - Eric Hogewoning (1149) 0-27Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Jan van der Star (1233) 0-01R
   IJmuiden  -   WSDV 2  
15
-
5
 Kees Pippel (1309) - niet opgekomen  2-02R
 Martin van Dijk (1306) - niet opgekomen  2-03R
 Jesse Bos (1317) - Jaap Vink (1072) 2-01Partij
 Stijn Tuytel (1283) - Simon Oosting (1086) 2-08Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Derk Kleinrensink (1110) 1-16Partij
 Willem Winter (1220) - Arie Janssen van Doorn (1155) 0-27Partij  
 Max Doornbosch (1003) - Hans Kromhout (1058) 1-14Partij
 Cees van der Vlis (1085) - Hans Dammingh (1113) 1-110Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Frans van der Veer (953) 2-09Partij
 Bram van Bakel (1072) - Jos van Deelen (1015) 2-05Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   CEMA/De Vaste Zet  
7
-
13
 Arne van Mourik (1271) - Wiel Maertzdorf (1168) 1-19Partij
 Alfons Ottink (1311) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 2-04Partij
 Cock van Wijk (1211) - Patrick Casaril (1228) 0-25Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Erwin Heunen (1302) 0-23Partij
 Auke Zijlstra (1175) - André Maertzdorf (1121) 1-17Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Martijn van Gortel (1232) 1-12Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Martin van der Hout (1026) 0-21Partij
 Hensley Nepomuceno (976) - Dieter van Gortel (998) 1-16Partij
 Kennedy Krishnadath (968) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 0-210Partij
 Gerard Morsink (968) - Clemens Crucius (1044) 1-18Partij  
   DIOS/Eureka  -   SNA  
11
-
9
 Hubert de Baetselier (1071) - Theo Tesselaar (1211) 1-19Partij
 Jasper Kole (938) - Vitalia Doumesh (1266) 0-27Partij
 Theo Schippers (1305) - Ivo de Jong (1355) 0-23Partij
 Melvin Koullen (842) - Guido Verhagen (1251) 0-22Partij
 Rudi Claes (1239) - Vic Voskuil (1159) 1-16Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Luuk Terweijden (1048) 1-15Partij  
 Olga Kamychleeva (1367) - Jan Groeneweg (1132) 2-08Partij
 Brion Koullen (1307) - Daan van Os (1076) 2-010Partij
 Eddy Zijlstra (1110) - Bert van Leijden (800) 2-04Partij
 Tom Swelsen (1177) - Wart Verhagen (693) 2-01Partij