Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

 

Klasse: Hoofdklasse B   

 Ronde 1
za 15-09-2018     Constant Charlois  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
17
-
3
 Michiel Kloosterziel (1390) - Ruud Holkamp (1155) 1-16Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Wout Rijs (1156) 2-01Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Barbara Graas (1025) 2-08Partij
 Bas Messemaker (1403) - Ramon Sakidin (1184) 1-19Partij
 Patrick Stork (1256) - Paul Teer (1198) 2-010Partij
 Radjes Balkaran (1250) - Paul van der Lem (1157) 2-04Partij
 Juan Camelia (1241) - Joop Wind (1096) 2-05Partij
 Eduard Autar (1359) - Dick Vermeulen (1099) 2-03Partij
 Bart de Vos  - Losseni Savané (1268) 1-12Partij
 Egor Bobkov (1252) - Ruud Groot (1119) 2-07Partij
   RDC Rijnsburg  -   DIOS/Eureka  
13
-
7
 Arie Schoneveld (1048) - Brion Koullen (1283) 0-25Partij
 Richard Meijer (1287) - Michel Stempher (1372) 1-13Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Theo Schippers (1323) 1-17Partij
 Steven den Hollander (1277) - Maarten Everduim (1045) 2-02Partij
 Wim Bremmer (1340) - Tom Swelsen (1133) 2-010Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Eddy Zijlstra (1113) 1-18Partij
 Arjen de Mooij (1333) - Darja Koullen (1010) 1-19Partij
 Jan van der Star (1196) - Jasper Kole (895) 2-06Partij
 Richard Kromhout (1350) - Marijn Jans (938) 2-01Partij
 Laura Andriessen (1036) - Mark Werrebrouck (1003) 1-14Partij
   O2O  -   De Kroonschijf DEZ  
14
-
6
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Arie van Genderen (1096) 1-17Partij
 Frank Pasman (1098) - Wim Kalis (1365) 0-25Partij
 Marco de Koning (1187) - Cor Westerveld (1179) 1-16Partij
 Johan Smits (1263) - Pieter Trapman Sr. (1175) 1-19Partij
 Erik Brunsman (1265) - Ad de Hek (1150) 1-14Partij
 Peter van Heun (1290) - Kees Brandwijk (1074) 2-03Partij
 Rob Geurtsen (1302) - Peter Hartog (1226) 2-010Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Harm Jan van Rees (1123) 2-08Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Teus Stam (1051) 2-02Partij
 Johan Wiering (1379) - niet opgekomen  2-01R
   Dammend Tilburg 2  -   IJmuiden  
8
-
12
 Yves Vandeberg (1223) - Kees Pippel (1320) 1-15Partij
 Wil Maas (1035) - Krijn ter Braake (1281) 0-23Partij
 Kees van Bakel (1153) - Willem Winter (1217) 0-21Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Stijn Tuytel (1261) 1-16Partij
 Toon Dielen (1106) - Martin van Dijk (1291) 0-28Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Jesse Bos (1326) 1-110Partij
 Varno Morseld  - Jacqueline Schouten (1087) 1-12Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Conall Sleutel (1082) 1-14Partij
 Ad de Hoon (1204) - Bram van Bakel (1057) 1-19Partij
 Toby Hage (1323) - Cees van Duyvenbode (1039) 2-08Partij
   Heijmans Excelsior  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Viktoriya Motrichko (1341) - André Maertzdorf (1161) 2-08Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Clemens Crucius (1030) 1-13Partij
 Harry Doomernik (1117) - Patrick Casaril (1227) 2-010Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Bert Verton (1088) 1-19Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Dieter van Gortel (1011) 1-12Partij
 Frank Teer (1339) - Wiel Maertzdorf (1192) 1-17Partij
 Pieter Wijn (1246) - Erwin Heunen (1264) 1-16Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 1-15Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Paul Nitsch (1374) 1-14Partij
 René van Oosterhout (1143) - niet opgekomen  2-01R
   SNA  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Guido Verhagen (1239) - Micha van Tol (1217) 2-04Partij
 Raymond Koopmanschap (1236) - Ali Fthalla (1231) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Martijn van der Klis (1261) 1-110Partij
 Roy Coster (1125) - Johannes Postma (1183) 0-22Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Wouter Morssink (1200) 0-21Partij
 Sierd van Randen (992) - Ruud de Kooter (1167) 1-17Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Richard Treur (1160) 1-19Partij
 Daan van Os (1059) - Ronald van Egmond (1298) 1-16Partij
 René Emmaneel (1058) - Jo Fijen (1171) 1-18Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Martin de Jong (1166) 1-15Partij
 Ronde 2
za 29-09-2018     SNA  -   Constant Charlois  
4
-
16
 René Emmaneel (1058) - Shammie Kasnadi (1280) 0-21Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Bas Messemaker (1403) 1-110Partij
 Daan van Os (1059) - Egor Bobkov (1252) 0-25Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Patrick Stork (1256) 0-23Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-18Partij
 Sierd van Randen (992) - Mehmet Yöney (1240) 1-16Partij
 Guido Verhagen (1239) - Radjes Balkaran (1250) 1-17Partij
 Roy Coster (1125) - Job Arts (1253) 0-24Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Jaap Riesenkamp (1202) 0-29Partij
 Adrie de Jong (1018) - Eduard Autar (1359) 0-22Partij
   Samen Sterk  -   Heijmans Excelsior  
7
-
13
 Martin de Jong (1166) - Andrew Tjon A Ong (1344) 0-210Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Frank Teer (1339) 1-13Partij
 Wouter Morssink (1200) - Viktoriya Motrichko (1341) 1-11Partij
 Jo Fijen (1171) - Mari van Ballegooijen (1287) 1-16Partij
 Richard Treur (1160) - Adri Vermeulen (1232) 0-29Partij
 Micha van Tol (1217) - Pieter Wijn (1246) 1-17Partij
 Martijn van der Klis (1261) - René van Oosterhout (1143) 1-14Partij
 Ali Fthalla (1231) - Hein Wilsens (1115) 1-12Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Radj Balak (1111) 0-28Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Soender Kalpoe (1084) 1-15Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Dammend Tilburg 2  
15
-
5
 Pierre Lacroix (1257) - Varno Morseld  1-14Partij
 Patrick Casaril (1227) - Harry Verdoolaege (1128) 2-07Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Sarah Rijgersberg (1110) 2-01Partij
 Martin van der Hout (1065) - Toine Vermeer (1181) 0-22Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Toby Hage (1323) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1264) - Kees van Bakel (1153) 2-05Partij
 Paul Nitsch (1374) - Wil Maas (1035) 2-03Partij
 Ronald Schalley (1306) - Ad de Hoon (1204) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Yves Vandeberg (1223) 2-010Partij
 André Maertzdorf (1161) - Frank Swagemakers (898) 2-08Partij
   IJmuiden  -   O2O  
12
-
8
 Jesse Bos (1326) - Johan Bastiaannet (1363) 1-12Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Johan Capelle (1274) 1-15Partij
 Willem Winter (1217) - Rob Geurtsen (1302) 1-18Partij
 Stijn Tuytel (1261) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-07Partij
 Martin van Dijk (1291) - Frank Pasman (1098) 2-04Partij
 Kees Pippel (1320) - Erik Brunsman (1265) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1087) - Johan Wiering (1379) 0-210Partij
 Conall Sleutel (1082) - Johan Smits (1263) 2-09Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Marco de Koning (1187) 1-11Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Peter van Heun (1290) 0-23Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   RDC Rijnsburg  
6
-
14
 Ad de Hek (1150) - Cor van Dusseldorp (1448) 0-29Partij
 Cor Westerveld (1179) - Richard Kromhout (1350) 1-110Partij
 Peter Hartog (1226) - Wim Bremmer (1340) 0-22Partij
 Peter de Hek (1268) - Arjen de Mooij (1333) 0-26Partij
 Arie van Genderen (1096) - Richard Meijer (1287) 0-23Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Steven den Hollander (1277) 1-15Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Thomas Wielaard (1284) 1-14Partij
 Teus Stam (1051) - Jan van der Star (1196) 0-27Partij
 Wim Kalis (1365) - Eric Hogewoning (1156) 2-08Partij
 Cees Kentie (1001) - Arie Schoneveld (1048) 1-11Partij
   DIOS/Eureka  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
11
-
9
 Michel Stempher (1372) - Ruud Holkamp (1155) 1-15Partij
 Olga Kamychleeva (1364) - Paul van der Lem (1157) 1-110Partij
 Brion Koullen (1283) - Ruud Groot (1119) 1-18Partij
 Tom Swelsen (1133) - Joop Wind (1096) 2-06Partij
 Theo Schippers (1323) - Barbara Graas (1025) 1-13Partij
 Maarten Everduim (1045) - Paul Teer (1198) 0-22Partij
 Hubert de Baetselier (1051) - Losseni Savané (1268) 1-19Partij
 Darja Koullen (1010) - Dick Vermeulen (1099) 2-07Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Ramon Sakidin (1184) 1-14Partij
 Rudi Claes (1251) - Wout Rijs (1156) 1-11Partij
 Ronde 3
za 13-10-2018     Constant Charlois  -   DIOS/Eureka  
13
-
7
 Juan Camelia (1241) - Brion Koullen (1283) 1-14Partij
 Bas Messemaker (1403) - Michel Stempher (1372) 1-12Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Theo Schippers (1323) 1-16Partij
 Patrick Stork (1256) - Maarten Everduim (1045) 1-13Partij
 Michiel Kloosterziel (1390) - Tom Swelsen (1133) 1-18Partij
 Bart de Vos  - Eddy Zijlstra (1113) 2-07Partij
 Eduard Autar (1359) - Hubert de Baetselier (1051) 1-19Partij
 Job Arts (1253) - Jasper Kole (895) 2-05Partij
 Radjes Balkaran (1250) - Marijn Jans (938) 2-01Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Mark Werrebrouck (1003) 1-110Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   De Kroonschijf DEZ  
12
-
8
 Paul Teer (1198) - Cor Westerveld (1179) 1-18Partij
 Ramon Sakidin (1184) - Kees Brandwijk (1074) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Wim Kalis (1365) 0-210Partij
 Wout Rijs (1156) - Arie van Genderen (1096) 2-02Partij
 Losseni Savané (1268) - Peter de Hek (1268) 1-17Partij
 Ruud Groot (1119) - Dirk van Genderen (1079) 1-16Partij
 Barbara Graas (1025) - Ad de Hek (1150) 1-15Partij
 Joop Wind (1096) - Peter Hartog (1226) 1-19Partij
 Paul van der Lem (1157) - Pieter Trapman Sr. (1175) 1-14Partij
 Dick Vermeulen (1099) - Harm Jan van Rees (1123) 2-03Partij
   RDC Rijnsburg  -   IJmuiden  
10
-
10
 Thomas Wielaard (1284) - Martin van Dijk (1291) 1-19Partij
 Steven den Hollander (1277) - Cees van der Vlis (1119) 1-17Partij
 Richard Kromhout (1350) - Willem Winter (1217) 1-18Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Jacqueline Schouten (1087) 2-01Partij
 Wim Bremmer (1340) - Kees Pippel (1320) 1-13Partij
 Richard Meijer (1287) - Jesse Bos (1326) 1-12Partij
 Jan van der Star (1196) - Krijn ter Braake (1281) 0-26Partij
 Laura Andriessen (1036) - Conall Sleutel (1082) 1-15Partij
 Arjen de Mooij (1333) - Stijn Tuytel (1261) 1-14Partij
 Arie Schoneveld (1048) - Cees van Duyvenbode (1039) 1-110Partij
   O2O  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Johan Wiering (1379) - Paul Nitsch (1374) 1-13Partij
 Peter van Heun (1290) - Martijn van Gortel (1220) 1-16Partij
 Rob Geurtsen (1302) - Genadij Shapiro (1201) 1-19Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Erwin Heunen (1264) 1-11Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Clemens Crucius (1030) 1-15Partij
 Marco de Koning (1187) - Patrick Casaril (1227) 1-110Partij
 Erik Brunsman (1265) - Pierre Lacroix (1257) 2-04Partij
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Bert Verton (1088) 2-07Partij
 Frank Pasman (1098) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 0-22Partij
 Johan Smits (1263) - Marcel de Bie (1140) 1-18Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Samen Sterk  
7
-
13
 Toine Vermeer (1181) - Martin van der Sluis (1195) 0-27Partij
 Anthony Alavoine (1132) - Ruud de Kooter (1167) 1-110Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Richard Treur (1160) 2-02Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Ali Fthalla (1231) 0-21Partij
 Toby Hage (1323) - Wouter Morssink (1200) 1-16Partij
 Kees van Bakel (1153) - Ronald van Egmond (1298) 0-29Partij
 Ad de Hoon (1204) - Raymond van Es (1095) 1-15Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Martin de Jong (1166) 1-18Partij
 Yves Vandeberg (1223) - Micha van Tol (1217) 1-13Partij
 Wil Maas (1035) - Jo Fijen (1171) 0-24Partij
   Heijmans Excelsior  -   SNA  
12
-
8
 Adri Vermeulen (1232) - Maurice Koopmanschap (1030) 1-15Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Guido Verhagen (1239) 1-16Partij
 Pieter Wijn (1246) - René Emmaneel (1058) 1-18Partij
 Frank Teer (1339) - Jan Tol (852) 2-04Partij
 Harry Doomernik (1117) - Exuperry Mwenedata (877) 2-02Partij
 Hein Wilsens (1115) - Theo Tesselaar (1203) 1-17Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Bertus Groot (941) 1-19Partij
 Radj Balak (1111) - Sierd van Randen (992) 1-110Partij
 René van Oosterhout (1143) - Jan Groeneweg (1134) 1-13Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Roy Coster (1125) 1-11Partij
 Ronde 4
za 27-10-2018     Heijmans Excelsior  -   Constant Charlois  
11
-
9
 Darja Fedorovich (1344) - Shammie Kasnadi (1280) 2-05Partij
 Olga Fedorovich (1395) - Michiel Kloosterziel (1390) 2-08Partij
 Viktoriya Motrichko (1341) - Bas Messemaker (1403) 1-17Partij
 Frank Teer (1339) - Patrick Stork (1256) 2-01Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Massinga Damien Aligna  0-29Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Eduard Autar (1359) 1-13Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Egor Bobkov (1252) 1-14Partij
 Pieter Wijn (1246) - Mehmet Yöney (1240) 1-12Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Radjes Balkaran (1250) 1-110Partij
 René van Oosterhout (1143) - Job Arts (1253) 0-26Partij
   SNA  -   Dammend Tilburg 2  
8
-
12
 Vitalia Doumesh (1231) - Sarah Rijgersberg (1110) 0-29Partij
 René Emmaneel (1058) - Toon Dielen (1106) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Varno Morseld  1-17Partij
 Roy Coster (1125) - Ad de Hoon (1204) 1-11Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Frank Swagemakers (898) 0-210Partij
 Jelle van der Eng (868) - Wil Maas (1035) 2-06Partij
 Stef Keetman (1340) - Theo van den Hoek (1228) 1-14Partij
 Guido Verhagen (1239) - Harry Verdoolaege (1128) 0-22Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Toby Hage (1323) 1-15Partij
 Sierd van Randen (992) - Kees van Bakel (1153) 1-18Partij
   Samen Sterk  -   O2O  
8
-
12
 Martijn van der Klis (1261) - Johan Smits (1263) 1-19Partij
 Thomas van der Klis (960) - Rob Geurtsen (1302) 0-22Partij
 Martin de Jong (1166) - Frank Pasman (1098) 1-15Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Johan Capelle (1274) 1-17Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Johan Wiering (1379) 1-11Partij
 Jo Fijen (1171) - Peter van Heun (1290) 0-28Partij
 Richard Treur (1160) - Marco de Koning (1187) 1-110Partij
 Johannes Postma (1183) - Johan Bastiaannet (1363) 1-14Partij
 Micha van Tol (1217) - Peter Hoogteijling (1341) 1-13Partij
 Ali Fthalla (1231) - Gerrit Tigchelaar (1080) 1-16Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Arjen de Mooij (1333) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Thomas Wielaard (1284) 0-21Partij
 Bert Verton (1088) - Richard Meijer (1287) 0-26Partij
 Patrick Casaril (1227) - Richard Kromhout (1350) 2-03Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Arie Schoneveld (1048) 0-29Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Wim Bremmer (1340) 1-15Partij
 André Maertzdorf (1161) - Eric Hogewoning (1156) 1-14Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Steven den Hollander (1277) 0-210Partij
 Ronald Schalley (1306) - Cor van Dusseldorp (1448) 1-12Partij
 Paul Nitsch (1374) - Jan van der Star (1196) 2-08Partij
   IJmuiden  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
13
-
7
 Stijn Tuytel (1261) - Barbara Graas (1025) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1082) - Ruud Groot (1119) 2-08Partij
 Kees Pippel (1320) - Dick Vermeulen (1099) 2-04Partij
 Willem Winter (1217) - Paul van der Lem (1157) 0-22Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Wout Rijs (1156) 1-11Partij
 Jesse Bos (1326) - Ramon Sakidin (1184) 2-05Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Joop Wind (1096) 2-010Partij
 Martin van Dijk (1291) - Losseni Savané (1268) 1-13Partij
 Jacqueline Schouten (1087) - Paul Teer (1198) 1-19Partij
 Bram van Bakel (1057) - Ruud Holkamp (1155) 1-16Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   DIOS/Eureka  
8
-
12
 Pieter Trapman Sr. (1175) - Tom Swelsen (1133) 1-15Partij
 Peter de Hek (1268) - Hubert de Baetselier (1051) 1-18Partij
 Cor Westerveld (1179) - Brion Koullen (1283) 0-24Partij
 Wim Kalis (1365) - Eddy Zijlstra (1113) 2-03Partij
 Arie van Genderen (1096) - Rudi Claes (1251) 0-29Partij
 Teus Stam (1051) - Theo Schippers (1323) 1-11Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Mark Werrebrouck (1003) 1-17Partij
 Ad de Hek (1150) - Michel Stempher (1372) 0-22Partij
 Kees Brandwijk (1074) - Darja Koullen (1010) 1-16Partij
 Mari Dame (1035) - Maarten Everduim (1045) 1-110Partij
 Ronde 5
za 10-11-2018     Constant Charlois  -   De Kroonschijf DEZ  
10
-
10
 Job Arts (1253) - Wim Kalis (1365) 0-28Partij
 Bart de Vos  - Arie van Genderen (1096) 1-110Partij
 Juan Camelia (1241) - Teus Stam (1051) 0-21Partij
 Radjes Balkaran (1250) - Pieter Trapman Sr. (1175) 1-15Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Ad de Hek (1150) 1-17Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Cees Kentie (1001) 2-02Partij
 Bas Messemaker (1403) - Peter de Hek (1268) 1-19Partij
 Michiel Kloosterziel (1390) - Cor Westerveld (1179) 0-26Partij
 Eduard Autar (1359) - Peter Hartog (1226) 2-04Partij
 Patrick Stork (1256) - Kees Brandwijk (1074) 2-03Partij
   DIOS/Eureka  -   IJmuiden  
7
-
13
 Hubert de Baetselier (1051) - Jesse Bos (1326) 0-22Partij
 Jasper Kole (895) - Krijn ter Braake (1281) 0-29Partij
 Marijn Jans (938) - Willem Winter (1217) 0-21Partij
 Theo Schippers (1323) - Stijn Tuytel (1261) 0-23Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Jacqueline Schouten (1087) 1-16Partij
 Michel Stempher (1372) - Cees van Duyvenbode (1039) 2-08Partij
 Tom Swelsen (1133) - Cees van der Vlis (1119) 1-17Partij
 Darja Koullen (1010) - Bram van Bakel (1057) 2-04Partij
 Eddy Zijlstra (1113) - Kees Pippel (1320) 1-15Partij
 Maarten Everduim (1045) - Martin van Dijk (1291) 0-210Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   CEMA/De Vaste Zet  
8
-
12
 Dick Vermeulen (1099) - Bert Verton (1088) 1-19Partij
 Losseni Savané (1268) - Patrick Casaril (1227) 0-27Partij
 Barbara Graas (1025) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 0-22Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Lukasz Kosobudzki (1267) 0-26Partij
 Wout Rijs (1156) - Erwin Heunen (1264) 0-23Partij
 Paul van der Lem (1157) - André Maertzdorf (1161) 1-110Partij
 Paul Teer (1198) - niet opgekomen  2-01R
 Ruud Groot (1119) - Pierre Lacroix (1257) 1-14Partij
 Ramon Sakidin (1184) - Martijn van Gortel (1220) 1-18Partij
 Peter Groot jr. (1179) - Dieter van Gortel (1011) 2-05Partij
   RDC Rijnsburg  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Richard Meijer (1287) - Jo Fijen (1171) 2-07Partij
 Jan van der Star (1196) - Micha van Tol (1217) 1-18Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Ronald van Egmond (1298) 2-010Partij
 Wim Bremmer (1340) - Martijn van der Klis (1261) 1-15Partij
 Richard Kromhout (1350) - Ali Fthalla (1231) 0-21Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Richard Treur (1160) 1-19Partij
 Arjen de Mooij (1333) - Ruud de Kooter (1167) 2-06Partij
 Arie Schoneveld (1048) - Martin van der Sluis (1195) 0-22Partij
 Pieter Jan Rijken (1194) - Martin de Jong (1166) 2-03Partij
 Steven den Hollander (1277) - Wouter Morssink (1200) 0-24Partij
   O2O  -   SNA  
11
-
9
 Rob Geurtsen (1302) - Roy Coster (1125) 1-15Partij
 Peter van Heun (1290) - Ivo de Jong (1369) 1-17Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Guido Verhagen (1239) 0-23Partij
 Johan Smits (1263) - René Emmaneel (1058) 2-08Partij
 Johan Wiering (1379) - Erik van Kampen (1181) 1-110Partij
 Johan Capelle (1274) - Maurice Koopmanschap (1030) 1-14Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Sierd van Randen (992) 2-01Partij
 Frank Pasman (1098) - Theo Tesselaar (1203) 1-16Partij
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Jan Groeneweg (1134) 1-19Partij
 Kenny Kroon (1145) - Daan van Os (1059) 1-12Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Toon Dielen (1106) - Pieter Wijn (1246) 0-28Partij
 Yves Vandeberg (1223) - Mari van Ballegooijen (1287) 0-27Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Radj Balak (1111) 2-010Partij
 Ad de Hoon (1204) - René van Oosterhout (1143) 1-11Partij
 Frank Swagemakers (898) - Soender Kalpoe (1084) 1-12Partij
 Wil Maas (1035) - Adri Vermeulen (1232) 1-15Partij
 Kees van Bakel (1153) - Andrew Tjon A Ong (1344) 1-19Partij
 Karlijn Overes (1177) - Frank Teer (1339) 0-24Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Jack Kops (1003) 1-13Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Gijs voor de Poorte (1095) 2-06Partij
 Ronde 6
za 24-11-2018     Dammend Tilburg 2  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Kees van Bakel (1153) - Bas Messemaker (1403) 1-17Partij
 Toon Dielen (1106) - Shammie Kasnadi (1280) 0-22Partij
 Yves Vandeberg (1223) - Patrick Stork (1256) 1-16Partij
 Wil Maas (1035) - Mehmet Yöney (1240) 0-21Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Radjes Balkaran (1250) 1-13Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Egor Bobkov (1252) 0-29Partij
 Varno Morseld  - Massinga Damien Aligna  0-24Partij
 Toine Vermeer (1181) - Job Arts (1253) 0-210Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-18Partij
 Anthony Alavoine (1132) - Bart de Vos  1-15Partij
   Heijmans Excelsior  -   O2O  
11
-
9
 Adri Vermeulen (1232) - Frank Pasman (1098) 2-09Partij
 Olga Fedorovich (1395) - Peter van Heun (1290) 1-18Partij
 René van Oosterhout (1143) - niet opgekomen  2-01RPartij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Marco de Koning (1187) 1-15Partij
 Harry Doomernik (1117) - Johan Smits (1263) 0-27Partij
 Frank Teer (1339) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-06Partij
 Hein Wilsens (1115) - Rob Geurtsen (1302) 1-14Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Johan Bastiaannet (1363) 1-12Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Johan Wiering (1379) 0-23Partij
 Pieter Wijn (1246) - Roep Bhawanibhiek (1197) 1-110Partij
   SNA  -   RDC Rijnsburg  
2
-
18
 Jan Groeneweg (1134) - Jan van der Star (1196) 1-110Partij
 Daan van Os (1059) - Cor van Dusseldorp (1448) 0-21Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Thomas Wielaard (1284) 0-27Partij
 Raymond Koopmanschap (1236) - Steven den Hollander (1277) 0-23Partij
 Guido Verhagen (1239) - Arjen de Mooij (1333) 0-28Partij
 René Emmaneel (1058) - Arie Schoneveld (1048) 0-29Partij
 Roy Coster (1125) - Wim Bremmer (1340) 0-25Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Richard Meijer (1287) 1-16Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Richard Kromhout (1350) 0-24Partij
 Sierd van Randen (992) - Eric Hogewoning (1156) 0-22Partij
   Samen Sterk  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
12
-
8
 Wouter Morssink (1200) - Losseni Savané (1268) 1-14Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Paul Teer (1198) 1-12Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Ramon Sakidin (1184) 1-13Partij
 Martin de Jong (1166) - Paul van der Lem (1157) 1-18Partij
 Jo Fijen (1171) - Wout Rijs (1156) 2-06Partij
 Johannes Postma (1183) - Ruud Holkamp (1155) 0-27Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Ruud Groot (1119) 1-110Partij
 Ali Fthalla (1231) - Dick Vermeulen (1099) 2-01Partij
 Richard Treur (1160) - Joop Wind (1096) 1-19Partij
 Micha van Tol (1217) - Barbara Graas (1025) 2-05Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   DIOS/Eureka  
10
-
10
 Ronald Schalley (1306) - Tom Swelsen (1133) 1-11Partij
 Patrick Casaril (1227) - Brion Koullen (1283) 0-25Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Theo Schippers (1323) 2-07Partij
 Paul Nitsch (1374) - Maarten Everduim (1045) 2-06Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Michel Stempher (1372) 0-22Partij
 Bert Verton (1088) - Eddy Zijlstra (1113) 1-110Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Olga Kamychleeva (1364) 1-14Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Hubert de Baetselier (1051) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1264) - Mark Werrebrouck (1003) 1-18Partij
 André Maertzdorf (1161) - Jasper Kole (895) 1-13Partij
   IJmuiden  -   De Kroonschijf DEZ  
10
-
10
 Willem Winter (1217) - Peter de Hek (1268) 1-110Partij
 Kees Pippel (1320) - niet opgekomen  2-01R
 Jacqueline Schouten (1087) - Harm Jan van Rees (1123) 2-07Partij
 Jesse Bos (1326) - Teus Stam (1051) 2-03Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Wim Kalis (1365) 2-05Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Peter Hartog (1226) 0-29Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Cor Westerveld (1179) 0-26Partij
 Bram van Bakel (1057) - Ad de Hek (1150) 1-18Partij
 Conall Sleutel (1082) - Arie van Genderen (1096) 0-22Partij
 Koos de Vries (1007) - Pieter Trapman Sr. (1175) 0-24Partij
 Ronde 7
za 08-12-2018     IJmuiden  -   Constant Charlois  
7
-
13
 Jacqueline Schouten (1087) - Bas Messemaker (1403) 0-25Partij
 Willem Winter (1217) - Egor Bobkov (1252) 1-16Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Job Arts (1253) 1-110Partij
 Kees Pippel (1320) - Eduard Autar (1359) 1-17Partij
 Martin van Dijk (1291) - Radjes Balkaran (1250) 1-14Partij
 Jesse Bos (1326) - Massinga Damien Aligna  0-28Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-13Partij
 Conall Sleutel (1082) - Bart de Vos  1-19Partij
 Stijn Tuytel (1261) - Shammie Kasnadi (1280) 1-12Partij
 Bram van Bakel (1057) - Patrick Stork (1256) 0-21Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   CEMA/De Vaste Zet  
7
-
13
 Wim Kalis (1365) - Bert Verton (1088) 1-14Partij
 Cor Westerveld (1179) - Marta Bankowska (1195) 1-16
 Peter Hartog (1226) - Pierre Lacroix (1257) 1-13
 Peter de Hek (1268) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 1-17
 Teus Stam (1051) - Martijn van Gortel (1220) 0-22Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Patrick Casaril (1227) 1-19Partij
 Ad de Hek (1150) - Genadij Shapiro (1201) 1-18
 Arie van Genderen (1096) - Paul Nitsch (1374) 1-110
 Gerjan de Vries (702) - André Maertzdorf (1161) 0-25
 Eef Stam (1102) - Erwin Heunen (1264) 0-21
   DIOS/Eureka  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Hubert de Baetselier (1051) - Ruud de Kooter (1167) 1-17Partij
 Maarten Everduim (1045) - Ali Fthalla (1231) 0-22Partij
 Jasper Kole (895) - Wouter Morssink (1200) 0-21Partij
 Theo Schippers (1323) - Jo Fijen (1171) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1364) - Martin de Jong (1166) 2-04Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Micha van Tol (1217) 1-16Partij
 Brion Koullen (1283) - Martin van der Sluis (1195) 1-15Partij
 Rudi Claes (1251) - Martijn van der Klis (1261) 1-110Partij
 Michel Stempher (1372) - Richard Treur (1160) 1-19Partij
 Tom Swelsen (1133) - Louis de Frankrijker (1036) 1-18Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   SNA  
8
-
12
 Ramon Sakidin (1184) - Raymond Koopmanschap (1236) 0-210Partij
 Barbara Graas (1025) - Ivo de Jong (1369) 0-21Partij
 Paul Teer (1198) - René Emmaneel (1058) 2-06Partij
 Ruud Groot (1119) - Maurice Koopmanschap (1030) 0-24Partij
 Joop Wind (1096) - Jan Groeneweg (1134) 2-05Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Vitalia Doumesh (1231) 0-28Partij
 Paul van der Lem (1157) - Roy Coster (1125) 1-17Partij
 Dick Vermeulen (1099) - Theo Tesselaar (1203) 0-29Partij
 Losseni Savané (1268) - Sierd van Randen (992) 2-03Partij
 Wout Rijs (1156) - Daan van Os (1059) 1-12Partij
   RDC Rijnsburg  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Richard Meijer (1287) - Olga Fedorovich (1395) 0-27Partij
 Wim Bremmer (1340) - Viktoriya Motrichko (1341) 0-29Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Frank Teer (1339) 1-15Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Andrew Tjon A Ong (1344) 1-16Partij
 Steven den Hollander (1277) - Mari van Ballegooijen (1287) 1-13Partij
 Arjen de Mooij (1333) - René van Oosterhout (1143) 1-11Partij
 Jan van der Star (1196) - Pieter Wijn (1246) 2-04Partij
 Richard Kromhout (1350) - Soender Kalpoe (1084) 2-02Partij
 Arie Schoneveld (1048) - Adri Vermeulen (1232) 1-110Partij
 Marco de Leeuw (1092) - Hein Wilsens (1115) 1-18Partij
   O2O  -   Dammend Tilburg 2  
14
-
6
 Peter van Heun (1290) - Theo van den Hoek (1228) 2-03Partij
 Johan Wiering (1379) - Ad de Hoon (1204) 2-09Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Kees van Bakel (1153) 2-08Partij
 Rob Geurtsen (1302) - Yuri Derks (503) 2-04Partij
 Johan Smits (1263) - Wil Maas (1035) 1-11Partij
 Marco de Koning (1187) - Toon Dielen (1106) 1-17Partij
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Toine Vermeer (1181) 1-16Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Frits van Tilborg (1044) 2-02Partij
 Johan Capelle (1274) - Harry Verdoolaege (1128) 1-15Partij
 Frank Pasman (1098) - Sarah Rijgersberg (1110) 0-210Partij
 Ronde 8
za 05-01-2019     Constant Charlois  -   O2O  
-
   Dammend Tilburg 2  -   RDC Rijnsburg  
-
   Heijmans Excelsior  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
-
   SNA  -   DIOS/Eureka  
-
   Samen Sterk  -   De Kroonschijf DEZ  
-
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
-
 Ronde 9
za 19-01-2019     CEMA/De Vaste Zet  -   Constant Charlois  
-
   IJmuiden  -   Samen Sterk  
-
   De Kroonschijf DEZ  -   SNA  
-
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
-
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   Dammend Tilburg 2  
-
   RDC Rijnsburg  -   O2O  
-
 Ronde 10
za 02-02-2019     Constant Charlois  -   RDC Rijnsburg  
-
   O2O  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
-
   Dammend Tilburg 2  -   DIOS/Eureka  
-
   Heijmans Excelsior  -   De Kroonschijf DEZ  
-
   SNA  -   IJmuiden  
-
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
-
 Ronde 11
za 16-02-2019     Samen Sterk  -   Constant Charlois  
-
   CEMA/De Vaste Zet  -   SNA  
-
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
-
   De Kroonschijf DEZ  -   Dammend Tilburg 2  
-
   DIOS/Eureka  -   O2O  
-
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   RDC Rijnsburg  
-