Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

 

Klasse: Hoofdklasse B   

 Ronde 1
za 05-10-2019     DIOS/Eureka  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Hubert de Baetselier (1084) - Arjen de Mooij (1321) 1-14Partij
 Maarten Everduim (1022) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-21Partij
 Jasper Kole (946) - Arie Schoneveld (1053) 1-17Partij
 Michel Stempher (1370) - Richard Kromhout (1360) 1-15Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jan van der Star (1216) 2-03Partij
 Brion Koullen (1311) - Casper Vroegop (1027) 1-19Partij
 Leen de Rooij (1173) - Eric Hogewoning (1149) 1-12Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Laura Andriessen (1045) 0-26Partij  
 Rudi Claes (1249) - Richard Meijer (1285) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1131) - Gera Hol (974) 1-16Partij
   Gooi & Eemland  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Menko van Dijk (1154) - Fabian Snijder (1134) 2-06Partij
 Bertus de Harder (1186) - Roel Janssen (1209) 2-02Partij
 Peter Frans Koops (1166) - Rudi van Velzen (1009) 2-05Partij  
 Cor de Jong (1261) - Stefan Stolwijk (1327) 0-23Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Mark Deurloo (1381) 0-21Partij
 Jelmer Martens (1124) - Pieter Schoonderbeek (1075) 1-110Partij  
 Wim Muijs (1140) - Roberto Vesciano (1055) 1-14Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Dick Siegers (1131) 0-27Partij
 Anne Wouda (900) - Ron Tielrooij (1120) 2-08Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Harry van der Vossen (1062) 1-19Partij
   IJmuiden  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
9
-
11
 Krijn ter Braake (1293) - Ramdew Jahani (1184) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1097) - Radjinder Jharap (1175) 0-28Partij
 Martin van Dijk (1311) - Jaap Riesenkamp (1235) 2-09Partij
 Willem Winter (1223) - Francis Tholel (1185) 1-15Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Soelinder Jagram (1140) 2-03Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ratan Ganeshie (907) 1-11Partij
 Kees Pippel (1318) - Thijs Vreugdenhil (1089) 1-16Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Patrick Adriaans (1127) 0-24Partij
 Jesse Bos (1320) - Wim Verschoor (1164) 0-22Partij
 Bram van Bakel (1061) - Sjaam Biekram (1037) 1-110Partij  
   Heijmans Excelsior  -   O2O  
13
-
7
 Frank Teer (1329) - Frank Pasman (1088) 2-08Partij
 Olga Fedorovich (1406) - John Stins (1089) 2-06Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Marco de Koning (1187) 1-19Partij
 Viktoriya Motrichko (1350) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-14Partij
 Darja Fedorovich (1335) - Johan Smits (1253) 2-010Partij  
 Pieter Wijn (1239) - Johan Capelle (1259) 2-07Partij  
 Hein Wilsens (1170) - Johan Wiering (1381) 1-12Partij  
 Adri Vermeulen (1229) - Rob Geurtsen (1322) 2-03Partij
 René van Oosterhout (1177) - Johan Bastiaannet (1366) 0-25Partij  
 Radj Balak (1110) - Peter van Heun (1309) 0-21Partij  
   Samen Sterk  -   SNA  
16
-
4
 Martin van der Sluis (1204) - Theo Tesselaar (1191) 1-14Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Guido Verhagen (1258) 2-01Partij
 Jo Fijen (1177) - Ivo de Jong (1366) 2-07Partij
 Steven den Hollander (1295) - Erik van Kampen (1184) 1-110Partij  
 Wouter Morssink (1247) - Jan Groeneweg (1141) 2-09Partij
 Ali Fthalla (1255) - Daan van Os (1070) 2-02Partij  
 Ruud de Kooter (1158) - Henk Groot (992) 1-18Partij
 Martin de Jong (1156) - Vic Voskuil (1133) 1-15Partij  
 Micha van Tol (1225) - Jelle van der Eng (980) 2-03Partij  
 Martijn van der Klis (1262) - Co Filmer (919) 2-06Partij
   Van Stigt Thans 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Paul Nitsch (1361) 2-01Partij
 Emre Hageman (1191) - Patrick Casaril (1231) 1-110Partij
 Christian Niami (1432) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 1-14Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Tomi Maturin Nyamsi  2-05Partij
 Walter Thoen (1253) - Yifu Du (1254) 1-12Partij
 Peter van der Stap (1338) - André Maertzdorf (1124) 2-07Partij
 Geert Prinsen (1304) - Bert Verton (1070) 1-18Partij
 Waldo Aliar (1292) - Erwin Heunen (1284) 1-19Partij
 Edwin de Jager (1265) - Martijn van Gortel (1218) 1-13Partij
 Guido van den Berg (1255) - Pierre Lacroix (1232) 1-16Partij
 Ronde 2
za 19-10-2019     RDC Rijnsburg  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Richard Meijer (1285) - niet opgekomen  2-01R
 Cor van Dusseldorp (1451) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 2-04Partij  
 Thomas Wielaard (1277) - niet opgekomen  2-02R
 Casper Vroegop (1027) - Martijn van Gortel (1218) 1-18Partij
 Richard Kromhout (1360) - Patrick Casaril (1231) 0-25Partij  
 Arjen de Mooij (1321) - niet opgekomen  2-03R
 Arie Schoneveld (1053) - Clemens Crucius (1046) 1-16Partij  
 Eric Hogewoning (1149) - Tomi Maturin Nyamsi  0-27Partij  
 Laura Andriessen (1045) - Genadij Shapiro (1197) 1-19Partij
 Jan van der Star (1216) - Krzysztof Juszczak  2-010Partij  
   SNA  -   Van Stigt Thans 2  
7
-
13
 Guido Verhagen (1258) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1184) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 1-14Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Peter van der Stap (1338) 0-210Partij
 Ivo de Jong (1366) - Emre Hageman (1191) 2-05Partij
 Vitalia Doumesh (1253) - Walter Thoen (1253) 1-16Partij
 Daan van Os (1070) - Guido van den Berg (1255) 0-29Partij
 Jan Groeneweg (1141) - Christian Niami (1432) 0-27Partij
 Jelle van der Eng (980) - Edwin de Jager (1265) 0-23Partij
 Vic Voskuil (1133) - Geert Prinsen (1304) 0-28Partij
 Luuk Terweijden (681) - Waldo Aliar (1292) 1-11Partij
   O2O  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Alexander Getmanski (1511) - Wouter Morssink (1247) 2-05Partij  
 Johan Wiering (1381) - Steven den Hollander (1295) 2-04Partij  
 Marco de Koning (1187) - Jo Fijen (1177) 0-210Partij
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Ruud de Kooter (1158) 0-26Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Micha van Tol (1225) 2-09Partij
 Frank Pasman (1088) - Martijn van der Klis (1262) 1-13Partij
 Johan Smits (1253) - Martin van der Sluis (1204) 1-12Partij
 Johan Capelle (1259) - Martin de Jong (1156) 1-11Partij
 Peter van Heun (1309) - Ali Fthalla (1255) 1-17Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Ronald van Egmond (1285) 1-18Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Heijmans Excelsior  
14
-
6
 Ramdew Jahani (1184) - Viktoriya Motrichko (1350) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Frank Teer (1329) 2-0Partij  
 Francis Tholel (1185) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Mari van Ballegooijen (1252) 2-0Partij  
 Juan Camelia (1237) - Pieter Wijn (1239) 1-1Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Adri Vermeulen (1229) 1-1Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Harry Kolk (1209) 2-0Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - René van Oosterhout (1177) 2-0Partij
 Wim Verschoor (1164) - Hein Wilsens (1170) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Uladzislau Splendzer (1226) 1-1Partij
   Haarlemse Damclub  -   IJmuiden  
9
-
11
 Dick Siegers (1131) - Jesse Bos (1320) 0-25Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Kees Pippel (1318) 0-22Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Stijn Tuytel (1267) 0-26Partij
 Roel Janssen (1209) - Martin van Dijk (1311) 1-110Partij
 Mark Deurloo (1381) - Willem Winter (1223) 2-09Partij  
 Fabian Snijder (1134) - Conall Sleutel (1097) 1-18Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - Jacqueline Schouten (1081) 2-01Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Cees van der Vlis (1121) 1-13Partij
 Pieter Schoonderbeek (1075) - Bram van Bakel (1061) 1-14Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Cees van Duyvenbode (1055) 1-17Partij
   DIOS/Eureka  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Michel Stempher (1370) - Peter Frans Koops (1166) 2-02Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jelmer Martens (1124) 2-06Partij
 Brion Koullen (1311) - Cor de Jong (1261) 1-12Partij
 Rudi Claes (1249) - Bertus de Harder (1186) 1-110Partij  
 Tom Swelsen (1131) - Leo van der Laan (1182) 1-19Partij  
 Leen de Rooij (1173) - Gerard Benning (1036) 2-04Partij
 Hubert de Baetselier (1084) - Henk Vogelenzang de Jong (1087) 1-13Partij  
 Eddy Zijlstra (1105) - Wim Muijs (1140) 1-18Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Bert Roest (1088) 1-15Partij
 Maarten Everduim (1022) - Anne Wouda (900) 2-01Partij
 Ronde 3
za 09-11-2019     Gooi & Eemland  -   RDC Rijnsburg  
10
-
10
 Jelmer Martens (1124) - Richard Kromhout (1360) 0-28Partij  
 Menko van Dijk (1154) - Arjen de Mooij (1321) 1-11Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Richard Meijer (1285) 0-25Partij  
 Bertus de Harder (1186) - Thomas Wielaard (1277) 2-04Partij  
 Cor de Jong (1261) - Jan van der Star (1216) 1-16Partij
 Gerhard de Graaf (1155) - Eric Hogewoning (1149) 2-010Partij  
 Gerard Benning (1036) - Arie Schoneveld (1053) 0-22Partij
 Anne Wouda (900) - Laura Andriessen (1045) 1-17Partij
 Bert Roest (1088) - Casper Vroegop (1027) 2-03Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Gera Hol (974) 1-19Partij  
   IJmuiden  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Kees Pippel (1318) - Brion Koullen (1311) 0-24Partij
 Martin van Dijk (1311) - Hubert de Baetselier (1084) 1-12Partij  
 Stijn Tuytel (1267) - Jasper Kole (946) 2-09Partij
 Jesse Bos (1320) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Olga Kamychleeva (1352) 0-25Partij
 Conall Sleutel (1097) - Leen de Rooij (1173) 1-110Partij  
 Jacqueline Schouten (1081) - Michel Stempher (1370) 0-26Partij
 Bram van Bakel (1061) - Mark Werrebrouck (1022) 2-03Partij  
 Cees van der Vlis (1121) - Tom Swelsen (1131) 0-28Partij  
 Willem Winter (1223) - Maarten Everduim (1022) 2-07Partij
   Heijmans Excelsior  -   Haarlemse Damclub  
9
-
11
 Adri Vermeulen (1229) - Mark Deurloo (1381) 1-19Partij
 Pieter Wijn (1239) - Stefan Stolwijk (1327) 0-22Partij
 Uladzislau Splendzer (1226) - Fabian Snijder (1134) 1-110Partij
 Viktoriya Motrichko (1350) - Roel Janssen (1209) 1-16Partij
 René van Oosterhout (1177) - Ron Tielrooij (1120) 1-15Partij
 Frank Teer (1329) - Dick Siegers (1131) 1-18Partij
 Hein Wilsens (1170) - Harry van der Vossen (1062) 1-13Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Rudi van Velzen (1009) 2-07Partij
 Harry Doomernik (1173) - Peter Schipper (990) 0-21Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Roberto Vesciano (1055) 1-14Partij  
   Samen Sterk  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
9
-
11
 Ali Fthalla (1255) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-14Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Shammie Kasnadi (1299) 1-13Partij
 Steven den Hollander (1295) - Patrick Adriaans (1127) 1-11Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Thijs Vreugdenhil (1089) 1-19Partij
 Martin de Jong (1156) - Ramdew Jahani (1184) 1-15Partij
 Martin van der Sluis (1204) - Wim Verschoor (1164) 1-18Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Ashok Bhajan (1203) 0-22Partij
 Wouter Morssink (1247) - Radjinder Jharap (1175) 1-110Partij
 Jo Fijen (1177) - Soelinder Jagram (1140) 2-07Partij
 Richard Treur (1153) - Francis Tholel (1185) 0-26Partij  
   Van Stigt Thans 2  -   O2O  
12
-
8
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Johan Bastiaannet (1366) 1-12Partij
 Christian Niami (1432) - Johan Smits (1253) 2-05Partij
 Peter van der Stap (1338) - Frank Pasman (1088) 2-010Partij
 Ton Burgerhout (1257) - Peter van Heun (1309) 1-14Partij
 Emre Hageman (1191) - John Stins (1089) 2-08Partij
 Guido van den Berg (1255) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-11Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Johan Wiering (1381) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1292) - Johan Capelle (1259) 1-17Partij
 Walter Thoen (1253) - Rob Geurtsen (1322) 0-23Partij  
 Edwin de Jager (1265) - Marco de Koning (1187) 1-16Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   SNA  
15
-
5
 Pierre Lacroix (1232) - Guido Verhagen (1258) 2-05Partij
 Martijn van Gortel (1218) - Mike Koopmanschap (1352) 1-16Partij  
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Ivo de Jong (1366) 0-29Partij  
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Theo Tesselaar (1191) 1-18Partij
 Yifu Du (1254) - Jan Groeneweg (1141) 2-09Partij
 Erwin Heunen (1284) - Co Filmer (919) 2-04Partij
 Patrick Casaril (1231) - Jelle van der Eng (980) 2-03Partij  
 André Maertzdorf (1124) - Luuk Terweijden (681) 1-110Partij
 Ronald Schalley (1300) - Henk Groot (992) 2-01Partij
 Paul Nitsch (1361) - Bryan Tesselaar (865) 2-02Partij
 Ronde 4
za 23-11-2019     RDC Rijnsburg  -   SNA  
12
-
8
 Cor van Dusseldorp (1451) - Ivo de Jong (1366) 0-24Partij
 Jan van der Star (1216) - Erik van Kampen (1184) 1-18Partij
 Richard Meijer (1285) - Theo Tesselaar (1191) 1-13Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Mike Koopmanschap (1352) 2-09Partij
 Laura Andriessen (1045) - Vic Voskuil (1133) 1-12Partij
 Richard Kromhout (1360) - Guido Verhagen (1258) 1-110Partij  
 Casper Vroegop (1027) - Jan Groeneweg (1141) 1-16Partij
 Thomas Wielaard (1277) - Henk Groot (992) 2-01Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Co Filmer (919) 2-05Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Jelle van der Eng (980) 1-17Partij  
   O2O  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 John Stins (1089) - Pierre Lacroix (1232) 0-25Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 0-27Partij
 Jan Pieter Drost (1293) - Paul Nitsch (1361) 1-11Partij  
 Peter van Heun (1309) - André Maertzdorf (1124) 2-010Partij  
 Johan Capelle (1259) - Patrick Casaril (1231) 1-19Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Martijn van Gortel (1218) 2-03Partij
 Johan Wiering (1381) - Erwin Heunen (1284) 1-16Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Tomi Maturin Nyamsi  1-12Partij  
 Johan Smits (1253) - Yifu Du (1254) 1-18Partij  
 Frank Pasman (1088) - Bert Verton (1070) 2-04Partij  
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Van Stigt Thans 2  
4
-
16
 Ashok Bhajan (1203) - Emre Hageman (1191) 1-110Partij
 Juan Camelia (1237) - Edwin de Jager (1265) 1-15Partij
 Shammie Kasnadi (1299) - Guido van den Berg (1255) 0-22Partij
 Wim Verschoor (1164) - Walter Thoen (1253) 0-26Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Waldo Aliar (1292) 0-21Partij  
 Francis Tholel (1185) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-17Partij  
 Ramdew Jahani (1184) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-24Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Peter van der Stap (1338) 1-13Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Christian Niami (1432) 0-29Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Geert Prinsen (1304) 0-28Partij
   Haarlemse Damclub  -   Samen Sterk  
5
-
15
 Stefan Stolwijk (1327) - Micha van Tol (1225) 1-11Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Martijn van der Klis (1262) 0-22Partij
 Dick Siegers (1131) - Martin de Jong (1156) 0-27Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Wouter Morssink (1247) 0-23Partij
 Mark Deurloo (1381) - Ali Fthalla (1255) 1-14Partij
 Ton de Haas (1145) - Richard Treur (1153) 0-25Partij
 Roel Janssen (1209) - Ronald van Egmond (1285) 1-19Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Jo Fijen (1177) 2-08Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Steven den Hollander (1295) 0-26Partij  
 Peter Schipper (990) - Ruud de Kooter (1158) 0-210Partij
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Theo Schippers (1306) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-14Partij  
 Olga Kamychleeva (1352) - Adri Vermeulen (1229) 1-17Partij  
 Hubert de Baetselier (1084) - Frank Teer (1329) 0-26Partij  
 Mark Werrebrouck (1022) - Pieter Wijn (1239) 0-23Partij
 Michel Stempher (1370) - Hein Wilsens (1170) 2-05Partij  
 Rudi Claes (1249) - Mari van Ballegooijen (1252) 0-21Partij
 Tom Swelsen (1131) - René van Oosterhout (1177) 2-010Partij
 Leen de Rooij (1173) - Radj Balak (1110) 1-19Partij  
 Brion Koullen (1311) - Ties Slagter (1053) 1-18Partij  
 Eddy Zijlstra (1105) - Frank Reijkers (1010) 2-02Partij
   Gooi & Eemland  -   IJmuiden  
8
-
12
 Jelmer Martens (1124) - Krijn ter Braake (1293) 0-25Partij
 Wim Muijs (1140) - Martin van Dijk (1311) 1-17Partij
 Leo van der Laan (1182) - Jesse Bos (1320) 1-18Partij
 Bertus de Harder (1186) - Stijn Tuytel (1267) 1-19Partij
 Menko van Dijk (1154) - Kees Pippel (1318) 0-21Partij
 Gerhard de Graaf (1155) - Conall Sleutel (1097) 1-110Partij
 Cor de Jong (1261) - Bram van Bakel (1061) 0-26Partij
 Bert Roest (1088) - Cees van der Vlis (1121) 2-03Partij
 Anne Wouda (900) - Willem Winter (1223) 0-24Partij
 Michiel Luiten (981) - Jack van Buuren (1068) 2-02Partij
 Ronde 5
za 07-12-2019     RDC Rijnsburg  -   IJmuiden  
6
-
14
 Jan van der Star (1216) - Jesse Bos (1320) 0-23Partij
 Cor van Dusseldorp (1451) - Stijn Tuytel (1267) 1-14Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Martin van Dijk (1311) 0-210Partij
 Richard Kromhout (1360) - Krijn ter Braake (1293) 1-12Partij
 Gera Hol (974) - Kees Pippel (1318) 0-25Partij
 Richard Meijer (1285) - Conall Sleutel (1097) 1-16Partij
 Casper Vroegop (1027) - Bram van Bakel (1061) 1-17Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Cees van der Vlis (1121) 1-19Partij
 Laura Andriessen (1045) - Willem Winter (1223) 0-21Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Jacqueline Schouten (1081) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Adri Vermeulen (1229) - Leo van der Laan (1182) 1-14Partij
 Pieter Wijn (1239) - Cor de Jong (1261) 1-12Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Bertus de Harder (1186) 1-110Partij
 Frank Teer (1329) - Menko van Dijk (1154) 2-07Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Jelmer Martens (1124) 1-15Partij  
 Hein Wilsens (1170) - Wim Muijs (1140) 2-06Partij  
 Radj Balak (1110) - Anne Wouda (900) 2-08Partij
 René van Oosterhout (1177) - Bert Roest (1088) 1-19Partij
 Harry Kolk (1209) - Jan Bouwmans (922) 2-03Partij
 Harry Doomernik (1173) - Michiel Luiten (981) 2-01Partij
   Samen Sterk  -   DIOS/Eureka  
17
-
3
 Martijn van der Klis (1262) - Leen de Rooij (1173) 2-09Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Michel Stempher (1370) 1-16Partij  
 Steven den Hollander (1295) - Brion Koullen (1311) 1-12Partij
 Micha van Tol (1225) - Tom Swelsen (1131) 2-010Partij  
 Martin van der Sluis (1204) - Eddy Zijlstra (1105) 2-03Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Hubert de Baetselier (1084) 2-04Partij
 Wouter Morssink (1247) - Maarten Everduim (1022) 2-05Partij
 Jo Fijen (1177) - Mark Werrebrouck (1022) 2-07Partij  
 Martin de Jong (1156) - Jasper Kole (946) 1-18Partij
 Ali Fthalla (1255) - Marijn Jans (914) 2-01Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Haarlemse Damclub  
13
-
7
 Emre Hageman (1191) - Ron Tielrooij (1120) 1-15Partij
 Peter van der Stap (1338) - Fabian Snijder (1134) 1-110Partij
 Christian Niami (1432) - Roberto Vesciano (1055) 2-08Partij
 Geert Prinsen (1304) - Dick Siegers (1131) 1-15Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Rudi van Velzen (1009) 2-02Partij
 Walter Thoen (1253) - Stefan Stolwijk (1327) 0-23Partij
 Guido van den Berg (1255) - Mark Deurloo (1381) 1-19Partij  
 Edwin de Jager (1265) - Roel Janssen (1209) 2-01Partij
 Waldo Aliar (1292) - Harry van der Vossen (1062) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Frans Elzenga (930) 2-04Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
13
-
7
 Yifu Du (1254) - Ramdew Jahani (1184) 1-18Partij
 Erwin Heunen (1284) - Francis Tholel (1185) 2-02Partij  
 André Maertzdorf (1124) - Soelinder Jagram (1140) 1-11Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Ashok Bhajan (1203) 1-17Partij  
 Ronald Schalley (1300) - Ratan Ganeshie (907) 2-03Partij  
 Paul Nitsch (1361) - Thijs Vreugdenhil (1089) 2-05Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Marlon Mangroe (1017) 1-14Partij
 Martijn van Gortel (1218) - Sjaam Biekram (1037) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-19Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi  - Wim Verschoor (1164) 1-110Partij  
   SNA  -   O2O  
8
-
12
 Jelle van der Eng (980) - Frank Pasman (1088) 1-14Partij
 Co Filmer (919) - Marco de Koning (1187) 0-26Partij  
 Ivo de Jong (1366) - Rob Geurtsen (1322) 1-11Partij  
 Vitalia Doumesh (1253) - Johan Bastiaannet (1366) 1-13Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - Peter van Heun (1309) 0-27Partij  
 Jan Groeneweg (1141) - Johan Smits (1253) 1-15Partij
 Daan van Os (1070) - Roep Bhawanibhiek (1207) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1184) - Johan Wiering (1381) 1-18Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Johan Capelle (1259) 1-19Partij  
 Guido Verhagen (1258) - John Stins (1089) 0-210Partij  
 Ronde 6
za 21-12-2019     O2O  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Jan Pieter Drost (1293) - Richard Kromhout (1360) 1-17Partij
 Peter van Heun (1309) - Eric Hogewoning (1149) 1-110Partij  
 Marco de Koning (1187) - Jan van der Star (1216) 2-06Partij
 Wiebo Drost (1232) - Laura Andriessen (1045) 1-19Partij
 Johan Smits (1253) - Arjen de Mooij (1321) 1-18Partij
 Frank Pasman (1088) - Arie Schoneveld (1053) 1-12Partij  
 Johan Bastiaannet (1366) - Richard Meijer (1285) 1-14Partij
 Rob Geurtsen (1322) - Casper Vroegop (1027) 2-01Partij
 Johan Wiering (1381) - Marco de Leeuw (1123) 1-13Partij
 John Stins (1089) - Gera Hol (974) 0-25Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   SNA  
8
-
12
 Francis Tholel (1185) - Erik van Kampen (1184) 2-0Partij
 Ramdew Jahani (1184) - Vitalia Doumesh (1253) 1-1Partij
 Juan Camelia (1237) - Ivo de Jong (1366) 0-2Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Theo Tesselaar (1191) 0-2Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Daan van Os (1070) 1-1Partij
 Wim Verschoor (1164) - Vic Voskuil (1133) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Mike Koopmanschap (1352) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Jan Groeneweg (1141) 1-1Partij
 Eddy Fuzzally (993) - Jelle van der Eng (980) 0-2Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Co Filmer (919) 2-0Partij
   Haarlemse Damclub  -   CEMA/De Vaste Zet  
9
-
11
 Roberto Vesciano (1055) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 1-110Partij
 Mark Deurloo (1381) - Martijn van Gortel (1218) 1-19Partij  
 Frans Elzenga (930) - Dieter van Gortel (1006) 1-15Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Patrick Casaril (1231) 1-14Partij
 Dick Siegers (1131) - André Maertzdorf (1124) 1-18Partij
 Roel Janssen (1209) - Wiel Maertzdorf (1192) 1-17Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - Pierre Lacroix (1232) 1-12Partij
 Peter Schipper (990) - Tomi Maturin Nyamsi  1-16Partij
 Ton de Haas (1145) - Paul Nitsch (1361) 1-11Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Erwin Heunen (1284) 0-23Partij
   DIOS/Eureka  -   Van Stigt Thans 2  
6
-
14
 Hubert de Baetselier (1084) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-27Partij
 Brion Koullen (1311) - Edwin de Jager (1265) 1-11Partij
 Theo Schippers (1306) - Emre Hageman (1191) 1-16Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Geert Prinsen (1304) 1-19Partij
 Leen de Rooij (1173) - Peter van der Stap (1338) 1-15Partij
 Michel Stempher (1370) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 0-23Partij  
 Jasper Kole (946) - Waldo Aliar (1292) 0-22Partij
 Marijn Jans (914) - Christian Niami (1432) 0-24Partij
 Tom Swelsen (1131) - Guido van den Berg (1255) 1-110Partij
 Eddy Zijlstra (1105) - Walter Thoen (1253) 1-18Partij
   Gooi & Eemland  -   Samen Sterk  
4
-
16
 Jaap Langerak (934) - Wouter Morssink (1247) 0-28Partij
 Cor de Jong (1261) - Ali Fthalla (1255) 0-24Partij  
 Menko van Dijk (1154) - Steven den Hollander (1295) 1-11Partij  
 Wim Muijs (1140) - Martin van der Sluis (1204) 0-23Partij  
 Bertus de Harder (1186) - Micha van Tol (1225) 1-16Partij  
 Bert Roest (1088) - Jo Fijen (1177) 0-22Partij
 Gerard Benning (1036) - Martin de Jong (1156) 0-29Partij  
 Anne Wouda (900) - Ruud de Kooter (1158) 0-25Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Martien Out (1146) 1-110Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Bastiaan de Gunst (898) 1-17Partij
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Stijn Tuytel (1267) - Mathijs Robbens (1305) 0-24Partij  
 Krijn ter Braake (1293) - niet opgekomen  2-01R
 Jesse Bos (1320) - Adri Vermeulen (1229) 1-12Partij
 Martin van Dijk (1311) - Frank Teer (1329) 1-19Partij
 Kees Pippel (1318) - René van Oosterhout (1177) 2-06Partij
 Conall Sleutel (1097) - Jan van Bergen (980) 2-03Partij
 Bram van Bakel (1061) - Pieter Wijn (1239) 0-27Partij
 Willem Winter (1223) - Hein Wilsens (1170) 0-25Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ron Entken (1165) 0-28Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Radj Balak (1110) 0-210Partij  
 Ronde 7
za 04-01-2020     RDC Rijnsburg  -   Heijmans Excelsior  
13
-
7
 Thomas Wielaard (1277) - Viktoriya Motrichko (1350) 1-110Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Olga Fedorovich (1406) 0-21Partij
 Marco de Leeuw (1123) - Frank Teer (1329) 1-19Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Darja Fedorovich (1335) 2-02Partij
 Richard Kromhout (1360) - Andrew Tjon A Ong (1302) 2-08Partij  
 Arie Schoneveld (1053) - Mari van Ballegooijen (1252) 2-06Partij
 Richard Meijer (1285) - Adri Vermeulen (1229) 1-14Partij
 Laura Andriessen (1045) - Pieter Wijn (1239) 1-17Partij  
 Jan van der Star (1216) - Harry Doomernik (1173) 2-03Partij  
 Casper Vroegop (1027) - René van Oosterhout (1177) 1-15Partij  
   Samen Sterk  -   IJmuiden  
12
-
8
 Steven den Hollander (1295) - Willem Winter (1223) 1-17Partij  
 Ruud de Kooter (1158) - Krijn ter Braake (1293) 0-29Partij  
 Ali Fthalla (1255) - Kees Pippel (1318) 1-14Partij
 Martin de Jong (1156) - Jesse Bos (1320) 1-15Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Martin van Dijk (1311) 1-18Partij
 Johannes Postma (1178) - Stijn Tuytel (1267) 1-11Partij
 Micha van Tol (1225) - Bram van Bakel (1061) 2-010Partij  
 Jo Fijen (1177) - Cees van der Vlis (1121) 1-16Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Conall Sleutel (1097) 2-03Partij
 Martin van der Sluis (1204) - Jacqueline Schouten (1081) 2-02Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Peter van der Stap (1338) - Anne Wouda (900) 1-110Partij
 Edwin de Jager (1265) - Bert Roest (1088) 1-15Partij
 Geert Prinsen (1304) - Michiel Luiten (981) 2-02Partij
 Christian Niami (1432) - Cor de Jong (1261) 2-01Partij
 Guido van den Berg (1255) - Bertus de Harder (1186) 0-27Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Menko van Dijk (1154) 2-04Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Gerhard de Graaf (1155) 1-18Partij
 Waldo Aliar (1292) - Jelmer Martens (1124) 2-09Partij
 Walter Thoen (1253) - Lennart Bolks (815) 2-08Partij
 Hans Lansbergen (1183) - Leo van der Laan (1182) 2-03Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   DIOS/Eureka  
12
-
8
 Pierre Lacroix (1232) - Michel Stempher (1370) 0-27Partij  
 Patrick Casaril (1231) - Rudi Claes (1249) 1-110Partij  
 Yifu Du (1254) - Eddy Zijlstra (1105) 2-02Partij
 Ronald Schalley (1300) - Hubert de Baetselier (1084) 1-18Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Jasper Kole (946) 2-09Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi  - Leen de Rooij (1173) 2-01Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Maarten Everduim (1022) 2-04Partij
 Erwin Heunen (1284) - Brion Koullen (1311) 1-16Partij
 Martijn van Gortel (1218) - Olga Kamychleeva (1352) 0-25Partij  
 André Maertzdorf (1124) - Tom Swelsen (1131) 1-13Partij
   SNA  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Theo Tesselaar (1191) - Mark Deurloo (1381) 1-13Partij  
 Ivo de Jong (1366) - Stefan Stolwijk (1327) 1-12Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - Roel Janssen (1209) 2-09Partij
 Jelle van der Eng (980) - Dick Siegers (1131) 2-04Partij
 Guido Verhagen (1258) - Fabian Snijder (1134) 1-18Partij
 Erik van Kampen (1184) - Rudi van Velzen (1009) 1-110Partij
 Daan van Os (1070) - Ron Tielrooij (1120) 0-21Partij  
 René Emmaneel (1053) - Roberto Vesciano (1055) 1-17Partij
 Co Filmer (919) - Harry van der Vossen (1062) 1-16Partij  
 Jan Groeneweg (1141) - Frans Elzenga (930) 1-15Partij
   O2O  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
13
-
7
 Johan Capelle (1259) - Francis Tholel (1185) 2-06Partij
 Johan Wiering (1381) - Ashok Bhajan (1203) 2-07Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Soelinder Jagram (1140) 1-14Partij  
 Frank Pasman (1088) - Wim Verschoor (1164) 1-11Partij
 Marco de Koning (1187) - Radjinder Jharap (1175) 1-18Partij
 John Stins (1089) - Patrick Adriaans (1127) 2-05Partij
 Peter van Heun (1309) - Ratan Ganeshie (907) 2-09Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Sjaam Biekram (1037) 0-23Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-110Partij  
 Johan Smits (1253) - Thijs Vreugdenhil (1089) 1-12Partij  
 Ronde 8
za 18-01-2020     Constant Charlois Rotterdam 2  -   RDC Rijnsburg  
5
-
15
 Ramdew Jahani (1184) - Eric Hogewoning (1149) 1-15Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Richard Meijer (1285) 1-17Partij
 Juan Camelia (1237) - Thomas Wielaard (1277) 1-18Partij
 Francis Tholel (1185) - Cor van Dusseldorp (1451) 1-16Partij
 Wim Verschoor (1164) - Richard Kromhout (1360) 0-210Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Casper Vroegop (1027) 0-22Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Arjen de Mooij (1321) 0-24Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Jan van der Star (1216) 0-23Partij
 Siegfried Hanenberg (570) - Laura Andriessen (1045) 0-21Partij
 Jurgen Tholel (1192) - Arie Schoneveld (1053) 1-19Partij
   Haarlemse Damclub  -   O2O  
8
-
12
 Fabian Snijder (1134) - Rob Geurtsen (1322) 1-14Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Johan Capelle (1259) 0-26Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Frank Pasman (1088) 2-03Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Johan Smits (1253) 1-110Partij  
 Roel Janssen (1209) - Johan Wiering (1381) 2-09Partij  
 Harry van der Vossen (1062) - Johan Bastiaannet (1366) 0-21Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - John Stins (1089) 2-02Partij
 Frans Elzenga (930) - Peter van Heun (1309) 0-28Partij
 Mark Deurloo (1381) - Marco de Koning (1187) 0-27Partij  
 Dick Siegers (1131) - Roep Bhawanibhiek (1207) 0-25Partij
   DIOS/Eureka  -   SNA  
10
-
10
 Hubert de Baetselier (1084) - Ivo de Jong (1366) 0-28Partij
 Brion Koullen (1311) - Vitalia Doumesh (1253) 1-17Partij
 Theo Schippers (1306) - Mike Koopmanschap (1352) 1-11Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jan Groeneweg (1141) 1-19Partij
 Michel Stempher (1370) - Theo Tesselaar (1191) 1-16Partij
 Rudi Claes (1249) - Jelle van der Eng (980) 2-05Partij
 Leen de Rooij (1173) - Daan van Os (1070) 1-12Partij
 Tom Swelsen (1131) - René Emmaneel (1053) 2-010Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Guido Verhagen (1258) 1-14Partij
 Jasper Kole (946) - Erik van Kampen (1184) 0-23Partij  
   Gooi & Eemland  -   CEMA/De Vaste Zet  
8
-
12
 Bert Roest (1088) - Patrick Casaril (1231) 2-010Partij  
 Cor de Jong (1261) - Dieter van Gortel (1006) 1-14Partij
 Menko van Dijk (1154) - Pierre Lacroix (1232) 0-22Partij
 Anne Wouda (900) - Bert Verton (1070) 1-16Partij
 Bertus de Harder (1186) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 0-25Partij  
 Maarten Kolsloot (1119) - André Maertzdorf (1124) 2-09Partij
 Leo van der Laan (1182) - Paul Nitsch (1361) 1-17Partij
 Jelmer Martens (1124) - Tomi Maturin Nyamsi  0-21Partij
 Wim Muijs (1140) - Erwin Heunen (1284) 0-28Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Martijn van Gortel (1218) 1-13Partij
   IJmuiden  -   Van Stigt Thans 2  
5
-
15
 Kees Pippel (1318) - Waldo Aliar (1292) 1-14Partij
 Jesse Bos (1320) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-22Partij
 Conall Sleutel (1097) - Emre Hageman (1191) 1-110Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-13Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Guido van den Berg (1255) 0-27Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Ton Burgerhout (1257) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1311) - Geert Prinsen (1304) 1-19Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Edwin de Jager (1265) 0-25Partij
 Cees van Duyvenbode (1055) - Peter van der Stap (1338) 0-26Partij
 Willem Winter (1223) - Walter Thoen (1253) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Viktoriya Motrichko (1350) - Ronald van Egmond (1285) 2-05Partij  
 Uladzislau Splendzer (1226) - Jo Fijen (1177) 1-11Partij
 Pieter Wijn (1239) - Micha van Tol (1225) 2-02Partij  
 Frank Teer (1329) - Ali Fthalla (1255) 1-19Partij  
 Ties Slagter (1053) - Martin van der Sluis (1204) 0-27Partij
 Adri Vermeulen (1229) - Martin de Jong (1156) 1-18Partij  
 René van Oosterhout (1177) - Steven den Hollander (1295) 1-13Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Martijn van der Klis (1262) 1-14Partij
 Hein Wilsens (1170) - Ruud de Kooter (1158) 1-16Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Wouter Morssink (1247) 1-110Partij
 Ronde 9
za 01-02-2020     RDC Rijnsburg  -   Samen Sterk  
6
-
14
 Richard Kromhout (1360) - Ali Fthalla (1255) 0-29Partij
 Richard Meijer (1285) - Ruud de Kooter (1158) 1-13Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Martin van der Sluis (1204) 1-11Partij
 Cor van Dusseldorp (1451) - Steven den Hollander (1295) 1-14Partij  
 Casper Vroegop (1027) - Ronald van Egmond (1285) 1-18Partij  
 Arjen de Mooij (1321) - Martien Out (1146) 0-210Partij  
 Laura Andriessen (1045) - Richard Treur (1153) 0-22Partij
 Gera Hol (974) - Micha van Tol (1225) 0-26Partij
 Jan van der Star (1216) - Martijn van der Klis (1262) 0-27Partij  
 Arie Schoneveld (1053) - Jo Fijen (1177) 2-05Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Edwin de Jager (1265) - Hein Wilsens (1170) 1-13Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Pieter Wijn (1239) 1-12Partij  
 Peter van der Stap (1338) - Mari van Ballegooijen (1252) 1-14Partij
 Waldo Aliar (1292) - Harry Kolk (1209) 0-21Partij  
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Adri Vermeulen (1229) 1-16Partij  
 Geert Prinsen (1304) - Viktoriya Motrichko (1350) 0-28Partij  
 Emre Hageman (1191) - Olga Fedorovich (1406) 1-17Partij
 Christian Niami (1432) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-19Partij  
 Guido van den Berg (1255) - Frank Teer (1329) 1-15Partij  
 Walter Thoen (1253) - René van Oosterhout (1177) 1-110Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
10
-
10
 Erwin Heunen (1284) - Kees Pippel (1318) 1-11Partij
 Ronald Schalley (1300) - Conall Sleutel (1097) 2-010Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Jesse Bos (1320) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Cees van der Vlis (1121) 1-19Partij
 André Maertzdorf (1124) - Stijn Tuytel (1267) 0-28Partij
 Patrick Casaril (1231) - Jacqueline Schouten (1081) 1-14Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Martin van Dijk (1311) 1-17Partij  
 Martijn van Gortel (1218) - Willem Winter (1223) 1-12Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi  - Krijn ter Braake (1293) 1-15Partij  
 Yifu Du (1254) - Bram van Bakel (1061) 1-13Partij
   SNA  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Guido Verhagen (1258) - Jelmer Martens (1124) 1-110Partij
 Erik van Kampen (1184) - Menko van Dijk (1154) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1141) - Leo van der Laan (1182) 1-19Partij
 Vitalia Doumesh (1253) - Bertus de Harder (1186) 1-18Partij
 Co Filmer (919) - Peter Frans Koops (1166) 1-12Partij
 Ivo de Jong (1366) - Wim Muijs (1140) 1-15Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - Cor de Jong (1261) 2-07Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Gerhard de Graaf (1155) 2-06Partij
 René Emmaneel (1053) - Bert Roest (1088) 2-04Partij
 Daan van Os (1070) - Anne Wouda (900) 2-01Partij
   O2O  -   DIOS/Eureka  
10
-
10
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Olga Kamychleeva (1352) 0-24Partij
 Peter van Heun (1309) - Eddy Zijlstra (1105) 1-110Partij
 Marco de Koning (1187) - Tom Swelsen (1131) 1-16Partij  
 Johan Bastiaannet (1366) - Jasper Kole (946) 2-03Partij
 Johan Smits (1253) - Brion Koullen (1311) 1-19Partij
 Johan Wiering (1381) - Michel Stempher (1370) 0-25Partij  
 John Stins (1089) - Marijn Jans (914) 2-08Partij  
 Frank Pasman (1088) - Hubert de Baetselier (1084) 1-12Partij  
 Johan Capelle (1259) - Mark Werrebrouck (1022) 1-17Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Haarlemse Damclub  
13
-
7
 Ramdew Jahani (1184) - Roel Janssen (1209) 1-12Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Mark Deurloo (1381) 1-13Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Dick Siegers (1131) 1-11Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Stefan Stolwijk (1327) 1-16Partij
 Juan Camelia (1237) - Roberto Vesciano (1055) 1-15Partij
 Francis Tholel (1185) - Rudi van Velzen (1009) 1-110Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Harry van der Vossen (1062) 2-04Partij
 Wim Verschoor (1164) - Fabian Snijder (1134) 1-19Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Ron Tielrooij (1120) 2-08Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Justin Koopman (561) 2-07Partij
 Ronde 10
za 15-02-2020     Haarlemse Damclub  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Stefan Stolwijk (1327) - Arie Schoneveld (1053) 2-02Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Arjen de Mooij (1321) 1-19Partij
 Mark Deurloo (1381) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-25Partij  
 Ron Tielrooij (1120) - Eric Hogewoning (1149) 1-13Partij
 Fabian Snijder (1134) - Richard Kromhout (1360) 0-24Partij  
 Roel Janssen (1209) - Thomas Wielaard (1277) 1-11Partij
 Frans Elzenga (930) - Jan van der Star (1216) 0-28Partij
 Dick Siegers (1131) - Casper Vroegop (1027) 1-16Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Richard Meijer (1285) 0-27Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Laura Andriessen (1045) 2-010Partij
   DIOS/Eureka  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
10
-
10
 Michel Stempher (1370) - Radjinder Jharap (1175) 0-210Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Francis Tholel (1185) 2-04Partij
 Hubert de Baetselier (1084) - Ratan Ganeshie (907) 1-16Partij
 Theo Schippers (1306) - Ashok Bhajan (1203) 1-17Partij  
 Mark Werrebrouck (1022) - Jaap Riesenkamp (1235) 0-29Partij  
 Tom Swelsen (1131) - Sjaam Biekram (1037) 2-01Partij
 Leen de Rooij (1173) - Thijs Vreugdenhil (1089) 0-28Partij
 Jasper Kole (946) - Wim Verschoor (1164) 1-15Partij
 Brion Koullen (1311) - Pim Arts (1228) 1-12Partij
 Eddy Zijlstra (1105) - Marlon Mangroe (1017) 2-03Partij  
   Gooi & Eemland  -   O2O  
3
-
17
 Bertus de Harder (1186) - Peter van Heun (1309) 0-29Partij
 Bert Roest (1088) - Johan Bastiaannet (1366) 0-28Partij
 Leo van der Laan (1182) - John Stins (1089) 0-22Partij
 Menko van Dijk (1154) - Johan Smits (1253) 0-24Partij
 Anne Wouda (900) - Rob Geurtsen (1322) 0-21Partij
 Wim Muijs (1140) - Johan Capelle (1259) 1-17Partij
 Peter Frans Koops (1166) - Frank Pasman (1088) 1-16Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-15Partij  
 Cor de Jong (1261) - Marco de Koning (1187) 0-23Partij  
 Jelmer Martens (1124) - Johan Wiering (1381) 0-210Partij
   IJmuiden  -   SNA  
12
-
8
 Willem Winter (1223) - Ivo de Jong (1366) 1-12Partij
 Kees Pippel (1318) - Vitalia Doumesh (1253) 0-23Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Erik van Kampen (1184) 1-14Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Mike Koopmanschap (1352) 2-05Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Jan Groeneweg (1141) 1-110Partij  
 Bram van Bakel (1061) - Co Filmer (919) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1311) - Luuk Terweijden (681) 2-01Partij
 Conall Sleutel (1097) - Theo Tesselaar (1191) 1-17Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - René Emmaneel (1053) 2-09Partij
 Cees van Duyvenbode (1055) - Daan van Os (1070) 1-16Partij
   Heijmans Excelsior  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Mari van Ballegooijen (1252) - Pierre Lacroix (1232) 2-01Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Bert Verton (1070) 1-18Partij  
 Pieter Wijn (1239) - Dieter van Gortel (1006) 1-15Partij  
 Adri Vermeulen (1229) - Patrick Casaril (1231) 1-16Partij  
 Frank Teer (1329) - Paul Nitsch (1361) 1-14Partij  
 Viktoriya Motrichko (1350) - Erwin Heunen (1284) 0-210Partij  
 Darja Fedorovich (1335) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 2-07Partij  
 Olga Fedorovich (1406) - Tomi Maturin Nyamsi  1-12Partij
 René van Oosterhout (1177) - Yifu Du (1254) 0-23Partij  
 Hein Wilsens (1170) - André Maertzdorf (1124) 1-19Partij  
   Samen Sterk  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 Ali Fthalla (1255) - Emre Hageman (1191) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (898) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-19Partij  
 Jo Fijen (1177) - Christian Niami (1432) 1-110Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-21Partij
 Wouter Morssink (1247) - Peter van der Stap (1338) 1-14Partij
 Micha van Tol (1225) - Geert Prinsen (1304) 1-15Partij
 Martin de Jong (1156) - Walter Thoen (1253) 1-13Partij
 Steven den Hollander (1295) - Guido van den Berg (1255) 2-02Partij  
 Ronald van Egmond (1285) - Edwin de Jager (1265) 1-16Partij
 Richard Treur (1153) - Waldo Aliar (1292) 0-27Partij
 Ronde 11
za 29-02-2020     RDC Rijnsburg  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Cor van Dusseldorp (1451) - Emre Hageman (1191) 1-1Partij
 Richard Kromhout (1360) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-1Partij  
 Richard Meijer (1285) - Geert Prinsen (1304) 2-0Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Christian Niami (1432) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (1277) - Peter van der Stap (1338) 0-2Partij
 Jan van der Star (1216) - Waldo Aliar (1292) 2-0Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Walter Thoen (1253) 0-2Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Edwin de Jager (1265) 1-1Partij
 Laura Andriessen (1045) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-2Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) - Guido van den Berg (1255) 1-1Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Martijn van Gortel (1218) - Martijn van der Klis (1262) 2-02Partij
 Yifu Du (1254) - Micha van Tol (1225) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Martin de Jong (1156) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Jo Fijen (1177) 2-06Partij
 Erwin Heunen (1284) - Ronald van Egmond (1285) 1-13Partij
 Tomi Maturin Nyamsi  - Martin van der Sluis (1204) 1-14Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Wouter Morssink (1247) 0-210Partij
 André Maertzdorf (1124) - Steven den Hollander (1295) 2-01Partij  
 Ronald Schalley (1300) - Ali Fthalla (1255) 1-15Partij
 Patrick Casaril (1231) - Ruud de Kooter (1158) 1-19Partij
   SNA  -   Heijmans Excelsior  
12
-
8
 Vitalia Doumesh (1253) - Pieter Wijn (1239) 1-15Partij
 Vic Voskuil (1133) - Frank Teer (1329) 2-010Partij  
 Jelle van der Eng (980) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Groeneweg (1141) - Hein Wilsens (1170) 1-13Partij
 Luuk Terweijden (681) - Adri Vermeulen (1229) 1-16Partij
 Daan van Os (1070) - Mari van Ballegooijen (1252) 0-22Partij
 Ivo de Jong (1366) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-19Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Harry Kolk (1209) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - René van Oosterhout (1177) 1-18Partij
 Guido Verhagen (1258) - Ron Entken (1165) 2-07Partij
   O2O  -   IJmuiden  
14
-
6
 Marco de Koning (1187) - Jesse Bos (1320) 0-21Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Conall Sleutel (1097) 2-02Partij
 Alexander Getmanski (1511) - Stijn Tuytel (1267) 2-08Partij  
 Frank Pasman (1088) - Cees van der Vlis (1121) 1-13Partij
 Peter van Heun (1309) - Kees Pippel (1318) 2-05Partij
 Rob Geurtsen (1322) - Cees van Duyvenbode (1055) 2-07Partij
 Johan Smits (1253) - Willem Winter (1223) 1-19Partij
 John Stins (1089) - Krijn ter Braake (1293) 0-24Partij  
 Johan Wiering (1381) - Bram van Bakel (1061) 2-06Partij
 Jan Pieter Drost (1293) - Martin van Dijk (1311) 2-010Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Juan Camelia (1237) - Bertus de Harder (1186) 2-01Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Bert Roest (1088) 0-24Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Leo van der Laan (1182) 2-08Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Alexander van de Mheen (841) 1-16Partij
 Shammie Kasnadi (1299) - Gerard Benning (1036) 1-17Partij
 Francis Tholel (1185) - Jelmer Martens (1124) 1-110Partij
 Wim Verschoor (1164) - Anne Wouda (900) 2-03Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Jan Bouwmans (922) 2-08Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Michiel Luiten (981) 2-05Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Lennart Bolks (815) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub  -   DIOS/Eureka  
5
-
15
 Mark Deurloo (1381) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
 Roel Janssen (1209) - Tom Swelsen (1131) 0-27
 Fabian Snijder (1134) - Brion Koullen (1311) 0-210Partij
 Dick Siegers (1131) - Hubert de Baetselier (1084) 1-14
 Rudi van Velzen (1009) - Michel Stempher (1370) 0-28Partij  
 Ron Tielrooij (1120) - Rudi Claes (1249) 0-29
 Frans Elzenga (930) - Olga Kamychleeva (1352) 0-25
 Harry van der Vossen (1062) - Leen de Rooij (1173) 0-26
 Stefan Stolwijk (1327) - Eddy Zijlstra (1105) 2-02
 Roberto Vesciano (1055) - Jasper Kole (946) 1-13