Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2010/2011

 

Klasse: 2e klasse E   

 Ronde 1
za 18-09-2010     DV VBI Huissen 4  -   Heijmans Excelsior 2  
7
-
13
 Alex Mathijsen (1328) - Soender Kalpoe (1115) 2-06
 Ben Kuiphuis (841) - Ties Slagter (1047) 1-19
 Harry Hendriksen (809) - Arno Bloks (1004) 0-24
 Jos Lamers  - René van Oosterhout (1098) 0-25
 Lisa Aleven (756) - Gijs voor de Poorte (1091) 2-07
 Tessa Aleven (804) - Noud de Groot (886) 0-28
 Tom Westhof (685) - Joop Achterstraat (949) 0-210
 Luka Wissink (484) - Cor Martens (979) 0-22
 Winkit Hau  - Frans Engels (820) 0-23
 Todor Wissink  - Johan Alidarso (788) 2-01
   Eureka-Heerlen  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Eddy Zijlstra (1104) - Adri van Wel (994) 1-12Partij
 Marcel Karssing (880) - Eric Sanders (1040) 0-29Partij
 Theo Schippers (1348) - Jan Jacobs (1137) 2-010Partij
 Tom Swelsen (955) - Kees Hazen (1134) 0-25Partij
 Maarten Everduim (1072) - Hans Ladage (1204) 0-24Partij
 Peter Swelsen (964) - Ludger Buijs (1087) 1-18Partij
 Marius Coolen (1012) - Anton Janssen (1058) 2-06Partij
 Jitse Slump (857) - Arno Kokke (1079) 1-13Partij
 Folkert Jansen (765) - Wim van Mourik (1001) 1-17Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (909) - Henk Wouters (987) 0-21Partij
   Lent 2  -   Micone 2  
10
-
10
 Remco van Zelst (1248) - Harry Verdoolaege (1171) 1-13
 Joop Geurts (1167) - Wil Maas (1023) 1-110
 Albert Eggink (1070) - Luud Ector (1048) 1-19
 Gerold Kosman (1102) - Ad Donders (843) 2-08
 Cor van Vuuren (868) - Nanrinderi Nanhoe (872) 0-27
 Henk Derksen (922) - Patrick Botland (919) 1-12
 Jan Janssen (827) - Frans Smolders (1095) 1-16
 Peter Visscher (992) - Cees van Belle (899) 2-04
 Vivian Moorman (731) - Charlo Koorendijk (807) 1-15
 Rayn Hijkoop  - Peter Moonen (910) 0-21
   DES Lunteren 3  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
4
-
16
 Berrian Lammers (953) - Valere Hermans (1058) 1-17
 Michel Hendriksen Sr. (888) - Henk Bosch  1-16Partij
 Henk Jongbloed (1001) - Bert Verton (1065) 0-210
 Jan Bos (1036) - Genadij Shapiro (1169) 0-28
 Gijsbert Thomassen (770) - Thomas Henriquez (952) 0-29
 Jacco Bos (1104) - Clemens Crucius (1064) 2-03Partij
 Stijn Overeem (652) - Louis Peters (1042) 0-24
 Jan Heij (456) - Dieter van Gortel (1057) 0-22
 Melanie Visser-Voskuil (684) - Nico Verjans (937) 0-25
 Joan Evers  - Jan Schoenmakers (758) 0-21
   Raes DC Maastricht 2  -   WSDV 4 CT  
8
-
12
 Paul Stevelmans (871) - Jozef Linssen (1081) 0-23Partij
 Peter Bronstring (988) - Jan Dammingh (892) 0-27Partij
 Lou Chappin (743) - Gerard Zijlema (1082) 0-21Partij
 Ivar Jansen (660) - Gerrit Valkenburg (1015) 1-15Partij
 Ben Willems (840) - Ton Schockman (868) 2-09Partij
 Manon Oudenes-Bassant (763) - Henk Hoksbergen (1032) 0-24Partij
 Eddy Janssen (912) - Nick Hoksbergen (851) 2-02Partij
 Dré Verheggen (944) - Nico van Engelenhoven (703) 2-010Partij
 Rob Aartsen (729) - Lucas Schepers (615) 1-16Partij
 Jeroen Huskens (768) - Rama Polderman (349) 0-28Partij  
 Ronde 2
za 02-10-2010     WSDV 4 CT  -   DES Lunteren 3  
11
-
9
 Jan Dammingh (892) - Gijsbert Thomassen (770) 1-14
 Jozef Linssen (1081) - Wijnand Voskuil Jr. (1071) 0-25
 Gerrit Valkenburg (1015) - Berrian Lammers (953) 1-110
 Ton Schockman (868) - Michel Hendriksen Sr. (888) 1-19
 Kees Maliepaard (930) - Dennis Bos (668) 1-17Partij
 Henk Hoksbergen (1032) - Stijn Overeem (652) 1-18
 Nick Hoksbergen (851) - Melanie Visser-Voskuil (684) 2-02
 Nico van Engelenhoven (703) - Jan Heij (456) 2-06
 Lucas Schepers (615) - Joan Evers  0-23
 Rama Polderman (349) - Peter Pasterkamp  2-01
   Micone 2  -   Eureka-Heerlen  
12
-
8
 Harry Verdoolaege (1171) - Janes de Vries (1033) 1-19Partij
 Cees van Belle (899) - Theo Schippers (1348) 0-24Partij
 Wil Maas (1023) - Folkert Jansen (765) 0-22Partij
 Raphaël Martens (1159) - Tom Swelsen (955) 2-06Partij
 Edgar Haagh (1216) - Eddy Zijlstra (1104) 1-18Partij
 Fons van Erve (1182) - Jitse Slump (857) 1-11Partij
 Frans Smolders (1095) - Marcel Karssing (880) 2-03Partij
 Charlo Koorendijk (807) - Peter Swelsen (964) 2-05Partij
 Patrick Botland (919) - Maarten Everduim (1072) 2-07Partij
 Luud Ector (1048) - Marius Coolen (1012) 1-110Partij
   DC Nijmegen  -   DV VBI Huissen 4  
15
-
5
 Kees Hazen (1134) - Alex Mathijsen (1328) 0-210
 Hans Ladage (1204) - Jo Weijman (1125) 1-18
 Eric Sanders (1040) - Ben Kuiphuis (841) 2-06
 Adri van Wel (994) - Lisa Aleven (756) 1-13
 Ludger Buijs (1087) - Jos Lamers  2-09
 Arno Kokke (1079) - Tom Westhof (685) 2-07
 Jan Jacobs (1137) - Tessa Aleven (804) 2-02
 Anton Janssen (1058) - Luka Wissink (484) 2-05
 Wim van Mourik (1001) - Daymian van Sommeren (410) 1-14
 Jos Peelen (1051) - Todor Wissink  2-01
   Heijmans Excelsior 2  -   WSDV 3  
12
-
8
 Arno Bloks (1004) - Ester van Muijen (1040) 1-1Partij
 Noud de Groot (886) - Gerben van Steenbergen (1090) 0-2Partij  
 Soender Kalpoe (1115) - Gerard Zijlema (1082) 2-0
 Jack Kops (983) - Denise van Dam (849) 1-1Partij
 Joop Achterstraat (949) - Gerlinda Schaafsma (773) 1-1
 Gijs voor de Poorte (1091) - Tom Janmaat (805) 2-0
 Berend Boersma (1059) - Gerhard Gerritsen (903) 1-1
 Karst van Keijzerswaard (957) - Casey van Beek (821) 2-0
 Cor Martens (979) - Bas van Berkel (665) 2-0
 Frank Reijkers (977) - Mara Langeveld (779) 0-2
za 23-10-2010     CEMA/De Vaste Zet 2  -   Lent 2  
10
-
10
 Ove Verdel (1243) - Stef Migchelbrink (1030) 2-04
 Genadij Shapiro (1169) - Albert Eggink (1070) 1-19
 Henk Bosch  - Remco van Zelst (1248) 0-26
 Thomas Henriquez (952) - Joop Geurts (1167) 0-210
 Dieter van Gortel (1057) - Henk Derksen (922) 1-11
 Bert Verton (1065) - Jan Janssen (827) 1-13
 Harry Velraeds (1145) - Cor van Vuuren (868) 2-05
 Nico Verjans (937) - Frank Barten (975) 1-17
 Louis Peters (1042) - Peter Litjens (947) 2-02
 Clemens Crucius (1064) - Peter Visscher (992) 0-28Partij
 Ronde 3
za 16-10-2010     WSDV 3  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Casey van Beek (821) - Hans Ladage (1204) 1-1
 Gerben van Steenbergen (1090) - Kees Hazen (1134) 1-1Partij
 Tom Janmaat (805) - Gerard Martens (1090) 0-2
 Ester van Muijen (1040) - Jan Jacobs (1137) 1-1
 Gerlinda Schaafsma (773) - Arno Kokke (1079) 1-1
 Denise van Dam (849) - Ludger Buijs (1087) 1-1
 Mara Langeveld (779) - Wim van Mourik (1001) 1-1
 Bas van Berkel (665) - Adri van Wel (994) 0-2
 Gerhard Gerritsen (903) - Anton Janssen (1058) 1-1
 Gerard Zijlema (1082) - Jos Peelen (1051) 1-1
   DV VBI Huissen 4  -   Micone 2  
8
-
12
 Alex Mathijsen (1328) - Jaap Teders  2-01
 Ben Kuiphuis (841) - Wil Maas (1023) 1-18
 Jos Lamers  - Rob Trommelen (996) 1-19
 Bart Leijser (873) - Frans Smolders (1095) 0-25
 Geert Janssen (835) - Cees van Belle (899) 1-12
 Paul Visser  - Nanrinderi Nanhoe (872) 1-110
 Luka Wissink (484) - John van den Dries (834) 2-04
 Daymian van Sommeren (410) - Patrick Botland (919) 0-27
 Todor Wissink  - Charlo Koorendijk (807) 0-23
 Winkit Hau  - Wim Raaijmakers  0-26
   Eureka-Heerlen  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
9
-
11
 Folkert Jansen (765) - André Maertzdorf (1150) 0-21Partij
 Janes de Vries (1033) - Valere Hermans (1058) 0-29Partij
 Peter Swelsen (964) - Genadij Shapiro (1169) 1-13Partij
 Tom Swelsen (955) - Nico Verjans (937) 0-27Partij
 Theo Schippers (1348) - Harry Velraeds (1145) 2-04Partij
 Eddy Zijlstra (1104) - Ove Verdel (1243) 2-02Partij  
 Jitse Slump (857) - Ewa Schalley-Minkina (1237) 1-18Partij
 Maarten Everduim (1072) - Clemens Crucius (1064) 1-110Partij
 Marius Coolen (1012) - Louis Peters (1042) 1-16Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (909) - Henk Bosch  1-15Partij
   Lent 2  -   WSDV 4 CT  
17
-
3
 Remco van Zelst (1248) - Kees Maliepaard (930) 2-09Partij
 Gerold Kosman (1102) - Jan Dammingh (892) 2-06
 Albert Eggink (1070) - Jozef Linssen (1081) 2-08
 Stef Migchelbrink (1030) - Ton Schockman (868) 2-05
 Henk Derksen (922) - Henk Bötzel (972) 1-14
 Lenie Toonen-Geurts (1002) - Henk Hoksbergen (1032) 2-07
 Raymond Geurts (883) - Nick Hoksbergen (851) 2-010
 Cor van Vuuren (868) - Nico van Engelenhoven (703) 1-12
 Peter Visscher (992) - Lucas Schepers (615) 2-01
 Jorn Geurts (695) - Rama Polderman (349) 1-13
   DES Lunteren 3  -   Raes DC Maastricht 2  
10
-
10
 Henk Jongbloed (1001) - Ivar Jansen (660) 2-06
 Jan Bos (1036) - Theo Blom (547) 2-03
 Michel Hendriksen Sr. (888) - niet opgekomen  2-02
 Gijsbert Thomassen (770) - Jeroen Huskens (768) 1-18
 Dennis Bos (668) - Lou Chappin (743) 2-01
 Gerwin Schimmel (851) - Wiel Okrogelnik (1177) 0-24
 Stijn Overeem (652) - Peter Bronstring (988) 0-210
 Jan Heij (456) - Paul Stevelmans (871) 1-15
 Melanie Visser-Voskuil (684) - Stephan Jansen (710) 0-27
 Joan Evers  - Wim Sanders (848) 0-29
 Ronde 4
za 30-10-2010     Raes DC Maastricht 2  -   Lent 2  
9
-
11
 Wiel Okrogelnik (1177) - Gerold Kosman (1102) 2-02Partij
 Dré Verheggen (944) - Albert Eggink (1070) 2-07Partij
 Jo ten Haaf (921) - Joop Geurts (1167) 0-28Partij
 Eddy Janssen (912) - Stef Migchelbrink (1030) 1-110Partij  
 Paul Stevelmans (871) - Jan Janssen (827) 1-11Partij
 Wim Sanders (848) - Lianne van Ampting-Janssen (1043) 1-19Partij
 Ben Willems (840) - Henk Derksen (922) 0-26Partij
 Manon Oudenes-Bassant (763) - Peter Visscher (992) 0-25Partij
 Rob Aartsen (729) - Cor van Vuuren (868) 1-13Partij
 Ivar Jansen (660) - Jorien Spaans (787) 1-14Partij
   WSDV 4 CT  -   Eureka-Heerlen  
10
-
10
 Jozef Linssen (1081) - Theo Schippers (1348) 1-19
 Jan Dammingh (892) - Tom Swelsen (955) 1-16
 Kees Maliepaard (930) - Peter Swelsen (964) 2-08Partij
 Gerrit Valkenburg (1015) - Eddy Zijlstra (1104) 2-01
 Ton Schockman (868) - Jacques van den Borst (1019) 1-17
 Henk Bötzel (972) - Anne Schippers  2-02
 Henk Hoksbergen (1032) - Raymond Vandecaetsbeek (909) 1-14
 Nick Hoksbergen (851) - Maarten Everduim (1072) 0-23
 Nico van Engelenhoven (703) - Marcel Karssing (880) 0-210
 Lucas Schepers (615) - Folkert Jansen (765) 0-25
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   DV VBI Huissen 4  
17
-
3
 Dieter van Gortel (1057) - niet opgekomen  2-01
 Jan Schoenmakers (758) - niet opgekomen  2-02
 Ove Verdel (1243) - Ben Kuiphuis (841) 2-08
 André Maertzdorf (1150) - Paul Visser  1-110
 Bert Verton (1065) - Lisa Aleven (756) 2-06
 Louis Peters (1042) - Tessa Aleven (804) 2-05
 Henk Bosch  - Luka Wissink (484) 2-04
 Nico Verjans (937) - Piet Verhaegh (409) 1-17
 Harry Velraeds (1145) - Daymian van Sommeren (410) 1-19
 Wil Janssen (950) - Todor Wissink  2-03
   Micone 2  -   WSDV 3  
13
-
7
 Wil Maas (1023) - Denise van Dam (849) 2-06Partij
 Harry Verdoolaege (1171) - Ester van Muijen (1040) 2-08
 Raphaël Martens (1159) - Gerben van Steenbergen (1090) 1-17Partij
 Nanrinderi Nanhoe (872) - Casey van Beek (821) 1-15
 Frans Smolders (1095) - Gerlinda Schaafsma (773) 2-04
 Cees van Belle (899) - Gerard Zijlema (1082) 0-22
 Ad Smulders (943) - Mara Langeveld (779) 0-21
 Patrick Botland (919) - Gerhard Gerritsen (903) 1-19
 Charlo Koorendijk (807) - Rama Polderman (349) 2-03
 Luud Ector (1048) - Bas van Berkel (665) 2-010
   DC Nijmegen  -   Heijmans Excelsior 2  
10
-
10
 Hans Ladage (1204) - Jack Kops (983) 0-21
 Kees Hazen (1134) - Soender Kalpoe (1115) 1-110
 Gerard Martens (1090) - René van Oosterhout (1098) 2-05
 Jan Jacobs (1137) - Ties Slagter (1047) 2-08
 Ludger Buijs (1087) - Arno Bloks (1004) 2-07
 Eric Sanders (1040) - Frank Reijkers (977) 0-24
 Arno Kokke (1079) - Gijs voor de Poorte (1091) 1-19
 Anton Janssen (1058) - Joop Achterstraat (949) 0-26
 Wim van Mourik (1001) - Cor Martens (979) 1-12
 Jos Peelen (1051) - Karst van Keijzerswaard (957) 1-13
 Ronde 5
za 13-11-2010     Heijmans Excelsior 2  -   Micone 2  
13
-
7
 Jack Kops (983) - Harry Verdoolaege (1171) 1-15
 Arno Bloks (1004) - Wil Maas (1023) 1-11Partij
 Soender Kalpoe (1115) - Raphaël Martens (1159) 2-02
 Gijs voor de Poorte (1091) - Nanrinderi Nanhoe (872) 2-07
 Ties Slagter (1047) - Cees van Belle (899) 1-110
 Berend Boersma (1059) - Patrick Botland (919) 1-16
 René van Oosterhout (1098) - Luud Ector (1048) 1-14
 Karst van Keijzerswaard (957) - Ad Smulders (943) 1-19
 Frank Reijkers (977) - Charlo Koorendijk (807) 2-03
 Noud de Groot (886) - Frans Smolders (1095) 1-18
   WSDV 3  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
12
-
8
 Gerben van Steenbergen (1090) - Valere Hermans (1058) 2-0Partij  
 Jannes Kromhout (995) - Ove Verdel (1243) 1-1
 Ester van Muijen (1040) - Bert Verton (1065) 2-0
 Casey van Beek (821) - Dieter van Gortel (1057) 2-0
 Denise van Dam (849) - Thomas Henriquez (952) 1-1
 Gerlinda Schaafsma (773) - Harry Velraeds (1145) 1-1
 Mara Langeveld (779) - Clemens Crucius (1064) 1-1Partij
 Bas van Berkel (665) - Henk Bosch  1-1
 Tom Janmaat (805) - Louis Peters (1042) 0-2
 Gerhard Gerritsen (903) - Nico Verjans (937) 1-1
   DV VBI Huissen 4  -   WSDV 4 CT  
7
-
13
 Alex Mathijsen (1328) - Ton Schockman (868) 2-09
 Jo Weijman (1125) - Jozef Linssen (1081) 2-07
 Jos Lamers  - Jan Dammingh (892) 1-110
 Lisa Aleven (756) - Kees Maliepaard (930) 1-18Partij
 Ben Kuiphuis (841) - Gerard Zijlema (1082) 0-25
 Tom Westhof (685) - Henk Bötzel (972) 0-23
 Daymian van Sommeren (410) - Henk Hoksbergen (1032) 0-21
 Winkit Hau  - Nick Hoksbergen (851) 0-24
 Harry Hendriksen (809) - Nico van Engelenhoven (703) 1-16
 Todor Wissink  - Lucas Schepers (615) 0-22
   Eureka-Heerlen  -   Raes DC Maastricht 2  
15
-
5
 Maarten Everduim (1072) - Rob Aartsen (729) 2-07Partij
 Peter Swelsen (964) - Manon Oudenes-Bassant (763) 1-110Partij
 Theo Schippers (1348) - Lou Chappin (743) 2-03Partij
 Tom Swelsen (955) - Pie Boosten (771) 2-01Partij
 Janes de Vries (1033) - Jeroen Huskens (768) 2-08Partij
 Marcel Karssing (880) - Ivar Jansen (660) 1-19Partij
 Eddy Zijlstra (1104) - Stephan Jansen (710) 2-06Partij
 Folkert Jansen (765) - Paul Stevelmans (871) 0-24Partij
 Marius Coolen (1012) - Dré Verheggen (944) 1-15Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (909) - Cees Krottje (755) 2-02Partij
   Lent 2  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Gerold Kosman (1102) - Michel Hendriksen Sr. (888) 2-03
 Rayn Hijkoop  - Jan Bos (1036) 1-16
 Chris Roeleven (1188) - Gijsbert Thomassen (770) 1-110
 Stef Migchelbrink (1030) - Berrian Lammers (953) 0-27
 Albert Eggink (1070) - Stijn Overeem (652) 0-29Partij  
 Henk Derksen (922) - Gerwin Schimmel (851) 2-01
 Jan Janssen (827) - Melanie Visser-Voskuil (684) 0-22
 Peter Visscher (992) - Jan Heij (456) 2-08
 Cor van Vuuren (868) - Peter Pasterkamp  2-05
 Jorn Geurts (695) - Joan Evers  0-24
 Ronde 6
za 27-11-2010     DES Lunteren 3  -   Eureka-Heerlen  
1
-
19
 Gijsbert Thomassen (770) - Maarten Everduim (1072) 0-21Partij
 Berrian Lammers (953) - Theo Schippers (1348) 0-27Partij
 Jan Bos (1036) - Tom Swelsen (955) 0-28Partij
 Henk Jongbloed (1001) - Eddy Zijlstra (1104) 0-210Partij
 Michel Hendriksen Sr. (888) - Peter Swelsen (964) 1-15Partij
 Henk-Jan van den Berg (775) - Jacques van den Borst (1019) 0-23Partij
 Stijn Overeem (652) - Marius Coolen (1012) 0-29Partij
 Dennis Bos (668) - Janes de Vries (1033) 0-24Partij
 Joan Evers  - Raymond Vandecaetsbeek (909) 0-22Partij
 Gerwin Schimmel (851) - Folkert Jansen (765) 0-26Partij
   Raes DC Maastricht 2  -   DV VBI Huissen 4  
15
-
5
 Jeroen Huskens (768) - Alex Mathijsen (1328) 0-28Partij
 Jo ten Haaf (921) - Paul Visser  1-16Partij
 Wiel Okrogelnik (1177) - Tom Westhof (685) 2-09Partij
 Dré Verheggen (944) - Ben Kuiphuis (841) 1-110Partij
 Eddy Janssen (912) - Luka Wissink (484) 2-03Partij
 Ivar Jansen (660) - Lisa Aleven (756) 1-17Partij
 Ben Willems (840) - Daymian van Sommeren (410) 2-04Partij
 Manon Oudenes-Bassant (763) - Tessa Aleven (804) 2-05Partij
 Paul Stevelmans (871) - Todor Wissink  2-02Partij
 Stephan Jansen (710) - niet opgekomen  2-01R
   WSDV 4 CT  -   WSDV 3  
10
-
10
 Jan Dammingh (892) - Jan Hoeks (911) 1-13
 Ton Schockman (868) - Gerlinda Schaafsma (773) 1-17
 Gerard Zijlema (1082) - Jozef Linssen (1081) 1-11
 Kees Maliepaard (930) - Ester van Muijen (1040) 0-29Partij
 Gerrit Valkenburg (1015) - Denise van Dam (849) 2-08
 Henk Hoksbergen (1032) - Mara Langeveld (779) 2-02
 Henk Bötzel (972) - Tom Janmaat (805) 2-04
 Nick Hoksbergen (851) - Gerhard Gerritsen (903) 1-16
 Lucas Schepers (615) - Bas van Berkel (665) 0-210
 Nico van Engelenhoven (703) - Casey van Beek (821) 0-25
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Heijmans Excelsior 2  
13
-
7
 André Maertzdorf (1150) - Ties Slagter (1047) 1-110
 Ove Verdel (1243) - Noud de Groot (886) 2-07
 Genadij Shapiro (1169) - Frank Reijkers (977) 2-03
 Valere Hermans (1058) - Berend Boersma (1059) 1-15
 Dieter van Gortel (1057) - Arno Bloks (1004) 2-01
 Harry Velraeds (1145) - Soender Kalpoe (1115) 1-16
 Nico Verjans (937) - Gijs voor de Poorte (1091) 0-24
 Bert Verton (1065) - René van Oosterhout (1098) 1-19
 Clemens Crucius (1064) - Joop Achterstraat (949) 1-18Partij
 Louis Peters (1042) - Cor Martens (979) 2-02
   Micone 2  -   DC Nijmegen  
7
-
13
 Wil Maas (1023) - Adri van Wel (994) 2-07
 Edgar Haagh (1216) - Kees Hazen (1134) 1-14
 Nanrinderi Nanhoe (872) - Jan Jacobs (1137) 0-23
 Harry Verdoolaege (1171) - Eric Sanders (1040) 0-28
 Frans Smolders (1095) - Hans Ladage (1204) 2-02
 Cees van Belle (899) - Ludger Buijs (1087) 0-21
 Patrick Botland (919) - Arno Kokke (1079) 0-29
 Luud Ector (1048) - Jos Peelen (1051) 1-15
 Ad Smulders (943) - Anton Janssen (1058) 1-16
 Charlo Koorendijk (807) - Wim van Mourik (1001) 0-210
 Ronde 7
za 11-12-2010     DC Nijmegen  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
11
-
9
 Kees Hazen (1134) - Genadij Shapiro (1169) 1-13
 Hans Ladage (1204) - Valere Hermans (1058) 2-02
 Gerard Martens (1090) - Erwin Heunen (1261) 0-210
 Jan Jacobs (1137) - Bert Verton (1065) 2-01
 Ludger Buijs (1087) - Ove Verdel (1243) 0-24
 Eric Sanders (1040) - André Maertzdorf (1150) 2-09
 Arno Kokke (1079) - Dieter van Gortel (1057) 1-16
 Wim van Mourik (1001) - Henk Bosch  0-28
 Jos Peelen (1051) - Clemens Crucius (1064) 1-15Partij
 Anton Janssen (1058) - Louis Peters (1042) 2-07
   Heijmans Excelsior 2  -   WSDV 4 CT  
13
-
7
 Soender Kalpoe (1115) - Jozef Linssen (1081) 1-17
 Berend Boersma (1059) - Jan Dammingh (892) 2-010
 Ties Slagter (1047) - Kees Maliepaard (930) 2-09Partij
 Gijs voor de Poorte (1091) - Wilke van der Schee (1041) 0-28
 Jack Kops (983) - Henk Bötzel (972) 0-23
 Frank Reijkers (977) - Gerrit Valkenburg (1015) 1-16
 René van Oosterhout (1098) - Nico van Engelenhoven (703) 2-02
 Karst van Keijzerswaard (957) - Lucas Schepers (615) 2-01
 Cor Martens (979) - Henk Hoksbergen (1032) 1-14
 Joop Achterstraat (949) - Nick Hoksbergen (851) 2-05
   WSDV 3  -   Raes DC Maastricht 2  
12
-
8
 Tom Janmaat (805) - Wiel Okrogelnik (1177) 0-2
 Casey van Beek (821) - Wim Sanders (848) 0-2Partij
 Gerben van Steenbergen (1090) - Eddy Janssen (912) 2-0Partij  
 Ester van Muijen (1040) - Stephan Jansen (710) 2-0Partij
 Gerhard Gerritsen (903) - niet opgekomen  2-0
 Gerard Zijlema (1082) - Jeroen Huskens (768) 2-0
 Denise van Dam (849) - Rob Aartsen (729) 1-1Partij
 Gerlinda Schaafsma (773) - Erik de Gouw  2-0
 Bas van Berkel (665) - Ivar Jansen (660) 0-2
 Mara Langeveld (779) - Lou Chappin (743) 1-1
   DV VBI Huissen 4  -   DES Lunteren 3  
8
-
12
 Paul Visser  - niet opgekomen  2-01
 Daymian van Sommeren (410) - Berrian Lammers (953) 0-24
 Harry Hendriksen (809) - Michel Hendriksen Sr. (888) 0-29Partij
 Alex Mathijsen (1328) - Gerwin Schimmel (851) 2-08
 Lisa Aleven (756) - Stijn Overeem (652) 2-06
 Luka Wissink (484) - Henk Jongbloed (1001) 0-25
 Jos Lamers  - Melanie Visser-Voskuil (684) 0-27
 Ben Kuiphuis (841) - Jan Heij (456) 0-210
 Tessa Aleven (804) - Jan Bos (1036) 0-23
 Todor Wissink  - Peter Pasterkamp  2-02
   Eureka-Heerlen  -   Lent 2  
12
-
8
 Maarten Everduim (1072) - Albert Eggink (1070) 1-15
 Tom Swelsen (955) - Gerold Kosman (1102) 2-04
 Theo Schippers (1348) - Joop Geurts (1167) 1-18
 Peter Swelsen (964) - Henk Derksen (922) 1-16
 Jitse Slump (857) - Jan Janssen (827) 2-01
 Marcel Karssing (880) - Cor van Vuuren (868) 0-29
 Eddy Zijlstra (1104) - Jorien Spaans (787) 2-02
 Folkert Jansen (765) - Peter Litjens (947) 1-110
 Marius Coolen (1012) - Marcel Wijers (775) 2-07
 Raymond Vandecaetsbeek (909) - Peter Visscher (992) 0-23
 Ronde 8
za 08-01-2011     Lent 2  -   DV VBI Huissen 4  
18
-
2
 Joop Geurts (1167) - Jos Lamers  2-07
 Remco van Zelst (1248) - Alex Mathijsen (1328) 1-110
 Chris Roeleven (1188) - Ben Kuiphuis (841) 2-09
 Gerold Kosman (1102) - Lisa Aleven (756) 2-08
 Stef Migchelbrink (1030) - Jan Linssen (1147) 2-05
 Albert Eggink (1070) - Tessa Aleven (804) 2-06
 Cor van Vuuren (868) - Luka Wissink (484) 2-02Partij
 Peter Visscher (992) - Daymian van Sommeren (410) 2-01Partij  
 Jorien Spaans (787) - Piet Verhaegh (409) 1-14Partij  
 Raymond Geurts (883) - Todor Wissink  2-03Partij
   DES Lunteren 3  -   WSDV 3  
5
-
15
 Stijn Overeem (652) - Ester van Muijen (1040) 0-28
 Michel Hendriksen Sr. (888) - Denise van Dam (849) 1-16
 Jacco Bos (1104) - Gerben van Steenbergen (1090) 1-14Partij
 Jan Bos (1036) - Gerlinda Schaafsma (773) 1-110
 Gerwin Schimmel (851) - Casey van Beek (821) 1-15
 Melanie Visser-Voskuil (684) - Tom Janmaat (805) 0-27
 Dennis Bos (668) - Jannes Kromhout (995) 0-23Partij  
 Cees van Ee (690) - Gerard Zijlema (1082) 1-19
 Joan Evers  - Bas van Berkel (665) 0-22
 Peter Pasterkamp  - Mara Langeveld (779) 0-21
   Raes DC Maastricht 2  -   Heijmans Excelsior 2  
4
-
16
 Dré Verheggen (944) - Jack Kops (983) 1-13Partij
 Paul Stevelmans (871) - Ties Slagter (1047) 0-27Partij
 Manon Oudenes-Bassant (763) - René van Oosterhout (1098) 0-28Partij
 Wim Sanders (848) - Karst van Keijzerswaard (957) 1-16Partij
 Rob Aartsen (729) - Gijs voor de Poorte (1091) 0-24Partij
 Ben Willems (840) - Joop Achterstraat (949) 0-29Partij
 Stephan Jansen (710) - Berend Boersma (1059) 1-110Partij
 Jeroen Huskens (768) - Frank Reijkers (977) 0-25Partij
 Ivar Jansen (660) - Cor Martens (979) 0-21Partij
 Jo ten Haaf (921) - Noud de Groot (886) 1-12Partij
   WSDV 4 CT  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Jozef Linssen (1081) - Hans Ladage (1204) 1-15
 Jan Dammingh (892) - Jan Jacobs (1137) 1-19
 Ton Schockman (868) - Kees Hazen (1134) 1-110
 Gerrit Valkenburg (1015) - Eric Sanders (1040) 1-16
 Henk Hoksbergen (1032) - Arno Kokke (1079) 1-17
 Kees Maliepaard (930) - Ludger Buijs (1087) 1-18Partij
 Marius Hol Jr. (1026) - Adri van Wel (994) 1-13
 Nick Hoksbergen (851) - Jos Peelen (1051) 0-21
 Lucas Schepers (615) - Anton Janssen (1058) 1-17
 Nico van Engelenhoven (703) - Wim van Mourik (1001) 0-22
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Micone 2  
10
-
10
 Genadij Shapiro (1169) - Wil Maas (1023) 1-13
 André Maertzdorf (1150) - Frans Smolders (1095) 2-01
 Valere Hermans (1058) - Peter Moonen (910) 1-16
 Bert Verton (1065) - Harry Verdoolaege (1171) 1-15
 Dieter van Gortel (1057) - Cees van Belle (899) 0-29
 Clemens Crucius (1064) - Raphaël Martens (1159) 1-17Partij
 Nico Verjans (937) - Charlo Koorendijk (807) 1-110
 Harry Velraeds (1145) - Ad Smulders (943) 2-08
 Louis Peters (1042) - Luud Ector (1048) 1-14
 Henk Bosch  - Patrick Botland (919) 0-22
 Ronde 9
za 22-01-2011     Micone 2  -   WSDV 4 CT  
15
-
5
 Leeroy Langerak (1063) - Jozef Linssen (1081) 2-04
 Wil Maas (1023) - Jan Dammingh (892) 2-09
 Harry Verdoolaege (1171) - Ton Schockman (868) 2-010
 Raphaël Martens (1159) - Kees Maliepaard (930) 1-18Partij
 Luud Ector (1048) - Henk Bötzel (972) 1-17
 Frans Smolders (1095) - Henk Hoksbergen (1032) 2-02
 Patrick Botland (919) - Nick Hoksbergen (851) 0-26
 Ad Smulders (943) - Nico van Engelenhoven (703) 2-01
 Cees van Belle (899) - Lucas Schepers (615) 2-05
 Charlo Koorendijk (807) - Jan Langeveld (483) 1-13
   DC Nijmegen  -   Raes DC Maastricht 2  
14
-
6
 Hans Ladage (1204) - Paul Stevelmans (871) 2-06Partij
 Kees Hazen (1134) - Wiel Okrogelnik (1177) 1-17
 Jan Jacobs (1137) - Lou Chappin (743) 2-01Partij  
 Eric Sanders (1040) - Dré Verheggen (944) 2-04Partij  
 Gerard Martens (1090) - Stephan Jansen (710) 1-110Partij
 Jos Peelen (1051) - Jo ten Haaf (921) 2-03Partij
 Arno Kokke (1079) - Jeroen Huskens (768) 1-19Partij
 Anton Janssen (1058) - Wim Sanders (848) 1-15Partij
 Ludger Buijs (1087) - Ivar Jansen (660) 2-02Partij
 Wim van Mourik (1001) - Eddy Janssen (912) 0-28Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   DES Lunteren 3  
15
-
5
 Soender Kalpoe (1115) - Jan Bos (1036) 2-05
 Gijs voor de Poorte (1091) - Henk Jongbloed (1001) 2-08
 Ties Slagter (1047) - Berrian Lammers (953) 2-06
 Joop Achterstraat (949) - Michel Hendriksen Sr. (888) 1-17Partij
 Berend Boersma (1059) - Stijn Overeem (652) 0-210Partij
 Arno Bloks (1004) - Melanie Visser-Voskuil (684) 2-09
 René van Oosterhout (1098) - Jan Heij (456) 2-02
 Karst van Keijzerswaard (957) - Joan Evers  1-14
 Cor Martens (979) - niet opgekomen  2-01R
 Noud de Groot (886) - Peter Pasterkamp  1-13
   WSDV 3  -   Lent 2  
7
-
13
 Casey van Beek (821) - Joop Geurts (1167) 0-24
 Gerlinda Schaafsma (773) - Albert Eggink (1070) 0-25
 Denise van Dam (849) - Fred Toetenel (1001) 2-03RPartij  
 Tom Janmaat (805) - Gerald Willemsen (1099) 0-27
 Mara Langeveld (779) - Stef Migchelbrink (1030) 0-21
 Bas van Berkel (665) - Henk Derksen (922) 0-26
 Jannes Kromhout (995) - Peter Litjens (947) 2-02
 Ester van Muijen (1040) - Jorien Spaans (787) 2-08
 Gerben van Steenbergen (1090) - Marjoleine Geurts (895) 1-110
 Gerard Zijlema (1082) - Peter Visscher (992) 0-29
   DV VBI Huissen 4  -   Eureka-Heerlen  
5
-
15
 Alex Mathijsen (1328) - Theo Schippers (1348) 2-05
 Tom Westhof (685) - Maarten Everduim (1072) 1-18
 Lisa Aleven (756) - Tom Swelsen (955) 1-19
 Daymian van Sommeren (410) - Eddy Zijlstra (1104) 0-21
 Ben Kuiphuis (841) - Marcel Karssing (880) 1-17
 Luka Wissink (484) - Jitse Slump (857) 0-23
 Tessa Aleven (804) - Marius Coolen (1012) 0-24
 Winkit Hau  - Janes de Vries (1033) 0-26
 Jos Lamers  - Raymond Vandecaetsbeek (909) 0-210
 Todor Wissink  - Folkert Jansen (765) 0-22
 Ronde 10
za 05-02-2011     Eureka-Heerlen  -   WSDV 3  
11
-
9
 Eddy Zijlstra (1104) - Gerard Zijlema (1082) 2-010
 Theo Schippers (1348) - Denise van Dam (849) 2-09
 Tom Swelsen (955) - Casey van Beek (821) 1-13
 Jitse Slump (857) - Gerlinda Schaafsma (773) 1-14
 Marius Coolen (1012) - Tom Janmaat (805) 1-15
 Peter Swelsen (964) - Gerhard Gerritsen (903) 1-12
 Maarten Everduim (1072) - Jozef Linssen (1081) 1-16
 Folkert Jansen (765) - Bas van Berkel (665) 0-27
 Janes de Vries (1033) - Mara Langeveld (779) 0-28
 Raymond Vandecaetsbeek (909) - Rama Polderman (349) 2-01
   Lent 2  -   Heijmans Excelsior 2  
13
-
7
 Gerold Kosman (1102) - Jack Kops (983) 1-18
 Remco van Zelst (1248) - Soender Kalpoe (1115) 0-26
 Chris Roeleven (1188) - Arno Bloks (1004) 2-07
 Joop Geurts (1167) - Ties Slagter (1047) 2-09
 Stef Migchelbrink (1030) - René van Oosterhout (1098) 1-12
 Albert Eggink (1070) - Joop Achterstraat (949) 1-15
 Cor van Vuuren (868) - Gijs voor de Poorte (1091) 1-110
 Henk Derksen (922) - Berend Boersma (1059) 2-04
 Peter Visscher (992) - Cor Martens (979) 2-01
 Jan Janssen (827) - Karst van Keijzerswaard (957) 1-13
   DES Lunteren 3  -   DC Nijmegen  
3
-
17
 Michel Hendriksen Sr. (888) - Hans Ladage (1204) 0-26
 Stijn Overeem (652) - Kees Hazen (1134) 0-25Partij
 Jan Bos (1036) - Jan Jacobs (1137) 0-210
 Henk Jongbloed (1001) - Eric Sanders (1040) 1-18
 Berrian Lammers (953) - Arno Kokke (1079) 0-27
 Gijsbert Thomassen (770) - Ludger Buijs (1087) 0-29
 Melanie Visser-Voskuil (684) - Anton Janssen (1058) 0-21
 Gerwin Schimmel (851) - Jos Peelen (1051) 1-13
 Dennis Bos (668) - Adri van Wel (994) 0-22
 Joan Evers  - Wim van Mourik (1001) 1-14
   Raes DC Maastricht 2  -   Micone 2  
5
-
15
 Peter Bronstring (988) - Raphaël Martens (1159) 0-27Partij
 Wiel Okrogelnik (1177) - Harry Verdoolaege (1171) 1-14Partij
 Jeroen Huskens (768) - Frans Smolders (1095) 0-22Partij
 Rob Aartsen (729) - Wil Maas (1023) 1-15Partij
 Jo ten Haaf (921) - Luud Ector (1048) 1-16Partij
 Eddy Janssen (912) - Patrick Botland (919) 0-29Partij
 Manon Oudenes-Bassant (763) - Peter Moonen (910) 0-23Partij
 Wim Sanders (848) - Cees van Belle (899) 1-110Partij
 Stephan Jansen (710) - Charlo Koorendijk (807) 1-18Partij
 Ben Willems (840) - Ad Smulders (943) 0-21Partij
   WSDV 4 CT  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
4
-
16
 Jan Dammingh (892) - Genadij Shapiro (1169) 0-24
 Kees Maliepaard (930) - Bert Verton (1065) 0-29Partij
 Gerrit Valkenburg (1015) - André Maertzdorf (1150) 0-27
 Ton Schockman (868) - Henk Bosch  0-26
 Henk Bötzel (972) - Dieter van Gortel (1057) 0-21Partij
 Henk Hoksbergen (1032) - Nico Verjans (937) 1-110
 Nick Hoksbergen (851) - Clemens Crucius (1064) 1-18Partij
 Nico van Engelenhoven (703) - Louis Peters (1042) 2-02Partij  
 Lucas Schepers (615) - Thomas Henriquez (952) 0-25
 Jan Langeveld (483) - Jan Schoenmakers (758) 0-23
 Ronde 11
za 19-02-2011     CEMA/De Vaste Zet 2  -   Raes DC Maastricht 2  
15
-
5
 André Maertzdorf (1150) - Stephan Jansen (710) 1-19Partij
 Genadij Shapiro (1169) - Ivar Jansen (660) 2-06Partij
 Ove Verdel (1243) - Wim Sanders (848) 2-05Partij
 Valere Hermans (1058) - Jo ten Haaf (921) 2-07Partij
 Clemens Crucius (1064) - Jeroen Huskens (768) 2-04Partij
 Bert Verton (1065) - Wiel Okrogelnik (1177) 2-02
 Nico Verjans (937) - Peter Bronstring (988) 0-210Partij
 Louis Peters (1042) - Dré Verheggen (944) 1-13Partij
 Wil Janssen (950) - Paul Stevelmans (871) 2-01Partij
 Thomas Henriquez (952) - Eddy Janssen (912) 1-18Partij
   Micone 2  -   DES Lunteren 3  
17
-
3
 Frans Smolders (1095) - niet opgekomen  2-01
 Leeroy Langerak (1063) - niet opgekomen  2-02
 Harry Verdoolaege (1171) - Jan Bos (1036) 1-17
 Raphaël Martens (1159) - Michel Hendriksen Sr. (888) 2-04
 Patrick Botland (919) - Gijsbert Thomassen (770) 2-010
 Cees van Belle (899) - Melanie Visser-Voskuil (684) 0-23
 Charlo Koorendijk (807) - Jan Heij (456) 2-08
 Wil Maas (1023) - Joan Evers  2-06
 Peter Moonen (910) - Jeroen van den Brink  2-05
 Ad Smulders (943) - Peter Pasterkamp  2-09
   DC Nijmegen  -   Lent 2  
11
-
9
 Wim van Mourik (1001) - Chris Roeleven (1188) 0-22
 Eric Sanders (1040) - Gerold Kosman (1102) 1-17
 Jos Peelen (1051) - Remco van Zelst (1248) 0-21
 Hans Ladage (1204) - Albert Eggink (1070) 1-15
 Kees Hazen (1134) - Joop Geurts (1167) 1-14
 Jan Jacobs (1137) - Stef Migchelbrink (1030) 2-03
 Ludger Buijs (1087) - Henk Derksen (922) 1-110
 Arno Kokke (1079) - Cor van Vuuren (868) 2-08
 Gerard Martens (1090) - Peter Visscher (992) 2-06
 Anton Janssen (1058) - Jan Janssen (827) 1-19
   Heijmans Excelsior 2  -   Eureka-Heerlen  
9
-
11
 Jack Kops (983) - Theo Schippers (1348) 0-2Partij
 Soender Kalpoe (1115) - Eddy Zijlstra (1104) 2-0Partij
 Arno Bloks (1004) - Tom Swelsen (955) 1-1Partij
 Gijs voor de Poorte (1091) - Maarten Everduim (1072) 0-2Partij
 Joop Achterstraat (949) - Bram de Vries (984) 1-1Partij
 Ties Slagter (1047) - Folkert Jansen (765) 1-1Partij
 René van Oosterhout (1098) - Peter Swelsen (964) 1-1Partij
 Cor Martens (979) - Janes de Vries (1033) 1-1Partij
 Karst van Keijzerswaard (957) - Raymond Vandecaetsbeek (909) 1-1Partij
 Berend Boersma (1059) - Johan Evens  1-1Partij
   WSDV 3  -   DV VBI Huissen 4  
13
-
7
 Denise van Dam (849) - Alex Mathijsen (1328) 0-26
 Gerben van Steenbergen (1090) - Ben Kuiphuis (841) 1-19
 Casey van Beek (821) - Paul Visser  1-110
 Gerlinda Schaafsma (773) - Wout Aleven (997) 1-15
 Gerard Zijlema (1082) - Lisa Aleven (756) 2-04
 Tom Janmaat (805) - Luka Wissink (484) 2-01
 Gerhard Gerritsen (903) - Jos Lamers  1-17
 Lucas Schepers (615) - Tessa Aleven (804) 1-18
 Bas van Berkel (665) - Winkit Hau  2-03
 Mara Langeveld (779) - Todor Wissink  2-02