Ronde 1 |
za 07-06-2014 | HDC Hoogeveen 2 | - | Denk en Zet Culemborg | | 5 | - | 3 | | | |
| Bart Westerveld (882) | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ilse Barf (640) | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 2 | - | 0 | | | |
| Pascal Strijker | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer | - | Alijn Kuijer | | 1 | - | 1 | | | |
| SNA | - | HDC Hoogeveen | | 2 | - | 6 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Rick Hakvoort (1209) | | 1 | - | 1 | | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Nick Waterink (1150) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tymo Smids | - | Vincent Houtjes (805) | | 0 | - | 2 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Nicole de Vries | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Het Noorden | | 4 | - | 4 | | | |
| Hessel Kramer | - | Wouter Wolff (927) | | 0 | - | 2 | | | |
| Age Brouwer | - | Gerald Wolff | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Koffeman | - | Suzanne Staal | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Max Doornik | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | WSDV Wageningen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Kelsi Riedel | | 2 | - | 0 | | | |
| Merel van Leeuwen | - | Marie Gabbert | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA 2 | - | WSDV Wageningen | | 3 | - | 5 | | | |
| René Emmaneel (670) | - | Jannes Kromhout (1169) | | 1 | - | 1 | | | |
| Dirk van Haaster (532) | - | Jan Groenendijk (1339) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mick Boudens | - | Ákosh Kardos | | 0 | - | 2 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Selke Riedel | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | Winschoten | | 5 | - | 3 | | | |
| Koen van Zon (826) | - | Gerco Lubberink (837) | | 1 | - | 1 | | | |
| Bart van Zon (614) | - | Karsten Lich | | 2 | - | 0 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Cayn Nomden | | 2 | - | 0 | | | |
| Sjoerd Wijnings | - | Glenn Bisschop | | 0 | - | 2 | | | |
| Samen Sterk | - | IJmuiden | | 6 | - | 2 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Stella van Buuren (816) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Marcel Doornbosch (963) | | 1 | - | 1 | | | |
| Martijn Devilee | - | Rick de Wolf | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Grootscholten | - | Luke Zeegers | | 2 | - | 0 | | | |
| BDV Eerbeek CT | - | Urk aan Zet 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Tom Molenaar | - | Fokke de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Bas van Ooijen | - | Christian de Boer | | 1 | - | 1 | | | |
| Dylan Hekkers | - | Meindert Bakker | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Wassenaar | - | Rick Bakker | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | DEZ Laren | | 0 | - | 8 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Tom Knapen (866) | | 0 | - | 2 | | | |
| Teun van Zon | - | Thomas Hanhart | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Sarah Hanhart | | 0 | - | 2 | | | |
| Austin Hol | - | Pieter Hanhart | | 0 | - | 2 | | | |
| Den Haag | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 2 |
| DEZ Laren | - | Den Haag | | 2 | - | 6 | | | |
| Tom Knapen (866) | - | Berke Yigittürk (626) | | 0 | - | 2 | | | |
| Thomas Hanhart | - | Michael van der Stroom | | 1 | - | 1 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Kirsty Wahjuwibowo (416) | | 1 | - | 1 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Gökhan Bagci | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Samen Sterk | | 8 | - | 0 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Ali Fthalla (1202) | | 2 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Wouter Morssink (997) | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Tom Grootscholten | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries | - | Thomas Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| Urk aan Zet 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Fokke de Boer | - | Koen van Zon (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Christian de Boer | - | Bart van Zon (614) | | 0 | - | 2 | | | |
| Meindert Bakker | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick Bakker | - | Sjoerd Wijnings | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV Wageningen | - | HDC Hoogeveen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Bart Westerveld (882) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Ilse Barf (640) | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter van Asseldonk | - | Pascal Strijker | | 1 | - | 1 | | | |
| Ákosh Kardos | - | Renco Oostindjer | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | DEZ Reeuwijk | | 4 | - | 4 | | | |
| Wouter Wolff (927) | - | Mariska Veer (667) | | 2 | - | 0 | | | |
| Gerald Wolff | - | Mabel van Leeuwen (438) | | 2 | - | 0 | | | |
| Suzanne Staal | - | Merel van Leeuwen | | 0 | - | 2 | | | |
| Max Doornik | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| WSDV Wageningen 2 | - | Urk Aan Zet | | 7 | - | 1 | | | |
| Gerben van Steenbergen (1249) | - | Hessel Kramer | | 2 | - | 0 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (679) | - | Age Brouwer | | 2 | - | 0 | | | |
| Marie Gabbert | - | Albert Koffeman | | 2 | - | 0 | | | |
| Luise Gabbert | - | Albert Hendrik Snijder | | 1 | - | 1 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | SNA 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (791) | - | René Emmaneel (670) | | 2 | - | 0 | | | |
| Pelle Bronkhorst (685) | - | Dirk van Haaster (532) | | 2 | - | 0 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Huub Pheijffer | | 2 | - | 0 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Floris van de Dungen Bille | | 0 | - | 2 | | | |
| Winschoten | - | BDV Eerbeek CT | | 8 | - | 0 | | | |
| Gerco Lubberink (837) | - | Tom Molenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Niels Schuur | - | Bas van Ooijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Rianne Houwen | - | Dylan Hekkers | | 2 | - | 0 | | | |
| Cayn Nomden | - | Anna Wassenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| IJmuiden | - | SNA | | 2 | - | 6 | | | |
| Stella van Buuren (816) | - | Raymond Koopmanschap (1143) | | 0 | - | 2 | | | |
| Max Doornbosch (811) | - | Mitchel Mensinga (1132) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Hartman (809) | - | Danique Smids | | 2 | - | 0 | | | |
| Luke Zeegers | - | Maarten van Ammers | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 3 |
| HDC Hoogeveen | - | Urk aan Zet 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Fokke de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Christian de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Meindert Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Den Haag | - | WSDV Wageningen | | 3 | - | 5 | | | |
| Berke Yigittürk (626) | - | Jannes Kromhout (1169) | | 0 | - | 2 | | | |
| Michael van der Stroom | - | Jan Groenendijk (1339) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kirsty Wahjuwibowo (416) | - | Selke Riedel | | 2 | - | 0 | | | |
| Gökhan Bagci | - | Pieter van Asseldonk | | 1 | - | 1 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | WSDV Wageningen 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Koen van Zon (826) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 2 | - | 0 | | | |
| Bart van Zon (614) | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 1 | - | 1 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Luise Gabbert | | 0 | - | 2 | | | |
| Sjoerd Wijnings | - | Kelsi Riedel | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk Aan Zet | - | DEZ Laren | | 7 | - | 1 | | | |
| Hessel Kramer | - | Tom Knapen (866) | | 1 | - | 1 | | | |
| Age Brouwer | - | Thomas Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Koffeman | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | HDC Hoogeveen 2 | | 1 | - | 7 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Bart Westerveld (882) | | 0 | - | 2 | | | |
| Teun van Zon | - | Ilse Barf (640) | | 1 | - | 1 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Pascal Strijker | | 0 | - | 2 | | | |
| Austin Hol | - | Renco Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Lieke Vreugdenhil | | 0 | - | 2 | | | |
| Merel van Leeuwen | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Wouter Wolff (927) | | 1 | - | 1 | | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Gerald Wolff | | 2 | - | 0 | | | |
| Maarten van Ammers | - | Suzanne Staal | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Max Doornik | | 0 | - | 2 | | | |
| Samen Sterk | - | Winschoten | | 7 | - | 1 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Gerco Lubberink (837) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Niels Schuur | | 2 | - | 0 | | | |
| Martijn Devilee | - | Glenn Bisschop | | 2 | - | 0 | | | |
| Thomas Devilee | - | Rianne Houwen | | 1 | - | 1 | | | |
| SNA 2 | - | IJmuiden | | 3 | - | 5 | | | |
| René Emmaneel (670) | - | Stella van Buuren (816) | | 2 | - | 0 | | | |
| Dirk van Haaster (532) | - | Max Doornbosch (811) | | 1 | - | 1 | | | |
| Floris van de Dungen Bille | - | Rick Hartman (809) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mick Boudens | - | Luke Zeegers | | 0 | - | 2 | | | |
| BDV Eerbeek CT | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 4 |
| WSDV Wageningen | - | HDC Hoogeveen | | 6 | - | 2 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Rick Hakvoort (1209) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Nick Waterink (1150) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos | - | Vincent Houtjes (805) | | 1 | - | 1 | | | |
| Selke Riedel | - | Nicole de Vries | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | WSDV Wageningen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (791) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pelle Bronkhorst (685) | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 2 | - | 0 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Kelsi Riedel | | 0 | - | 2 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Marie Gabbert | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Den Haag | | 3 | - | 5 | | | |
| Bart Westerveld (882) | - | Berke Yigittürk (626) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ilse Barf (640) | - | Michael van der Stroom | | 1 | - | 1 | | | |
| Pascal Strijker | - | Kirsty Wahjuwibowo (416) | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer | - | Gökhan Bagci | | 0 | - | 2 | | | |
| Samen Sterk | - | SNA | | 4 | - | 4 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Raymond Koopmanschap (1143) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Mitchel Mensinga (1132) | | 1 | - | 1 | | | |
| Martijn Devilee | - | Maarten van Ammers | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Grootscholten | - | Tymo Smids | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk aan Zet 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 2 | - | 6 | | | |
| Fokke de Boer | - | Nick van het Westeinde (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Christian de Boer | - | Teun van Zon | | 2 | - | 0 | | | |
| Meindert Bakker | - | Gijs IJpelaar | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Bakker | - | Austin Hol | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | Urk Aan Zet | | 2 | - | 6 | | | |
| Koen van Zon (826) | - | Hessel Kramer | | 1 | - | 1 | | | |
| Bart van Zon (614) | - | Age Brouwer | | 1 | - | 1 | | | |
| Sjoerd Wijnings | - | Albert Koffeman | | 0 | - | 2 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Albert Hendrik Snijder | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | BDV Eerbeek CT | | 6 | - | 2 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Tom Molenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Bas van Ooijen | | 0 | - | 2 | | | |
| Merel van Leeuwen | - | Dylan Hekkers | | 2 | - | 0 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Anna Wassenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| IJmuiden | - | Winschoten | | 8 | - | 0 | | | |
| Stella van Buuren (816) | - | Gerco Lubberink (837) | | 2 | - | 0 | | | |
| Max Doornbosch (811) | - | Karsten Lich | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick de Wolf | - | Rianne Houwen | | 2 | - | 0 | | | |
| Luke Zeegers | - | Glenn Bisschop | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Tom Knapen (866) | - | Wouter Wolff (927) | | 2 | - | 0 | | | |
| Thomas Hanhart | - | Gerald Wolff | | 0 | - | 2 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Suzanne Staal | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Max Doornik | | 1 | - | 1 | | | |
| Dummy | - | SNA 2 | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 5 |
| WSDV Wageningen 2 | - | WSDV Wageningen | | 2 | - | 6 | | | |
| Gerben van Steenbergen (1249) | - | Jannes Kromhout (1169) | | 1 | - | 1 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (679) | - | Jan Groenendijk (1339) | | 0 | - | 2 | | | |
| Marie Gabbert | - | Ákosh Kardos | | 1 | - | 1 | | | |
| Luise Gabbert | - | Pieter van Asseldonk | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Den Haag | | 8 | - | 0 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Gökhan Bagci | | 2 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Michael van der Stroom | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Berke Yigittürk (626) | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries | - | Kirsty Wahjuwibowo (416) | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | Urk Aan Zet | | 4 | - | 4 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Hessel Kramer | | 2 | - | 0 | | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Age Brouwer | | 2 | - | 0 | | | |
| Tymo Smids | - | Albert Koffeman | | 0 | - | 2 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Albert Hendrik Snijder | | 0 | - | 2 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | Samen Sterk | | 4 | - | 4 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (791) | - | Ali Fthalla (1202) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pelle Bronkhorst (685) | - | Wouter Morssink (997) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Tom Grootscholten | | 2 | - | 0 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Thomas Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Urk aan Zet 2 | | 8 | - | 0 | | | |
| Bart Westerveld (882) | - | Fokke de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Ilse Barf (640) | - | Christian de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Pascal Strijker | - | Meindert Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer | - | Rick Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | IJmuiden | | 5 | - | 3 | | | |
| Tom Knapen (866) | - | Stella van Buuren (816) | | 1 | - | 1 | | | |
| Thomas Hanhart | - | Max Doornbosch (811) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Rick de Wolf | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Luke Zeegers | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | DEZ Reeuwijk | | 2 | - | 6 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Mariska Veer (667) | | 0 | - | 2 | | | |
| Teun van Zon | - | Mabel van Leeuwen (438) | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Austin Hol | - | Merel van Leeuwen | | 2 | - | 0 | | | |
| BDV Eerbeek CT | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 2 | - | 6 | | | |
| Tom Molenaar | - | Koen van Zon (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bas van Ooijen | - | Bart van Zon (614) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dylan Hekkers | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Anna Wassenaar | - | Sjoerd Wijnings | | 0 | - | 2 | | | |
| Winschoten | - | SNA 2 | | 2 | - | 6 | | | |
| Gerco Lubberink (837) | - | René Emmaneel (670) | | 1 | - | 1 | | | |
| Niels Schuur | - | Dirk van Haaster (532) | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Lich | - | Mick Boudens | | 1 | - | 1 | | | |
| Cayn Nomden | - | Huub Pheijffer | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 6 |
| WSDV Wageningen | - | DEZ Reeuwijk | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Mariska Veer (667) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Mabel van Leeuwen (438) | | 2 | - | 0 | | | |
| Selke Riedel | - | Merel van Leeuwen | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter van Asseldonk | - | Jari Brenninkmeijer | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | DEZ Laren | | 6 | - | 2 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Tom Knapen (866) | | 0 | - | 2 | | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Thomas Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV Wageningen 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 8 | - | 0 | | | |
| Gerben van Steenbergen (1249) | - | Nick van het Westeinde (801) | | 2 | - | 0 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (679) | - | Teun van Zon | | 2 | - | 0 | | | |
| Luise Gabbert | - | Gijs IJpelaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Kelsi Riedel | - | Austin Hol | | 2 | - | 0 | | | |
| Den Haag | - | Samen Sterk | | 4 | - | 4 | | | |
| Michael van der Stroom | - | Ali Fthalla (1202) | | 0 | - | 2 | | | |
| Berke Yigittürk (626) | - | Wouter Morssink (997) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kirsty Wahjuwibowo (416) | - | Thomas Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| Gökhan Bagci | - | Martijn Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| Urk Aan Zet | - | HDC Hoogeveen 2 | | 0 | - | 8 | | | |
| Hessel Kramer | - | Bart Westerveld (882) | | 0 | - | 2 | | | |
| Age Brouwer | - | Ilse Barf (640) | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Koffeman | - | Pascal Strijker | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Renco Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | Denk en Zet Culemborg | | 6 | - | 2 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 2 | - | 0 | | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 2 | - | 0 | | | |
| Maarten van Ammers | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| René Emmaneel (670) | - | Koen van Zon (826) | | 2 | - | 0 | | | |
| Dirk van Haaster (532) | - | Bart van Zon (614) | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Erwin Broekhoven | | 0 | - | 2 | | | |
| Floris van de Dungen Bille | - | Sjoerd Wijnings | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | BDV Eerbeek CT | | 8 | - | 0 | | | |
| Wouter Wolff (927) | - | Tom Molenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Gerald Wolff | - | Bas van Ooijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Suzanne Staal | - | Dylan Hekkers | | 2 | - | 0 | | | |
| Max Doornik | - | Anna Wassenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Urk aan Zet 2 | - | IJmuiden | | 3 | - | 5 | | | |
| Fokke de Boer | - | Stella van Buuren (816) | | 0 | - | 2 | | | |
| Christian de Boer | - | Max Doornbosch (811) | | 0 | - | 2 | | | |
| Meindert Bakker | - | Rick de Wolf | | 1 | - | 1 | | | |
| Rick Bakker | - | Luke Zeegers | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | Winschoten | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 7 |
| WSDV Wageningen | - | SNA | | 7 | - | 1 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Raymond Koopmanschap (1143) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Mitchel Mensinga (1132) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos | - | Tymo Smids | | 2 | - | 0 | | | |
| Selke Riedel | - | Maarten van Ammers | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | HDC Hoogeveen | | 1 | - | 7 | | | |
| Bart Westerveld (882) | - | Rick Hakvoort (1209) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ilse Barf (640) | - | Nick Waterink (1150) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pascal Strijker | - | Vincent Houtjes (805) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renco Oostindjer | - | Nicole de Vries | | 1 | - | 1 | | | |
| Samen Sterk | - | WSDV Wageningen 2 | | 7 | - | 1 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 2 | - | 0 | | | |
| Martijn Devilee | - | Luise Gabbert | | 2 | - | 0 | | | |
| Tom Grootscholten | - | Marie Gabbert | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | Den Haag | | 0 | - | 8 | | | |
| Koen van Zon (826) | - | Berke Yigittürk (626) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bart van Zon (614) | - | Michael van der Stroom | | 0 | - | 2 | | | |
| Erwin Broekhoven | - | Kirsty Wahjuwibowo (416) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sjoerd Wijnings | - | Gökhan Bagci | | 0 | - | 2 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | Het Noorden | | 6 | - | 2 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (791) | - | Wouter Wolff (927) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pelle Bronkhorst (685) | - | Gerald Wolff | | 2 | - | 0 | | | |
| Lieke Vreugdenhil | - | Suzanne Staal | | 2 | - | 0 | | | |
| Alijn Kuijer | - | Max Doornik | | 2 | - | 0 | | | |
| IJmuiden | - | Urk Aan Zet | | 3 | - | 5 | | | |
| Stella van Buuren (816) | - | Hessel Kramer | | 1 | - | 1 | | | |
| Max Doornbosch (811) | - | Age Brouwer | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick de Wolf | - | Albert Koffeman | | 0 | - | 2 | | | |
| Luke Zeegers | - | Albert Hendrik Snijder | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Laren | - | DEZ Reeuwijk | | 2 | - | 6 | | | |
| Tom Knapen (866) | - | Mariska Veer (667) | | 2 | - | 0 | | | |
| Thomas Hanhart | - | Mabel van Leeuwen (438) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Merel van Leeuwen | | 0 | - | 2 | | | |
| BDV Eerbeek CT | - | SNA 2 | | 2 | - | 6 | | | |
| Tom Molenaar | - | René Emmaneel (670) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bas van Ooijen | - | Dirk van Haaster (532) | | 2 | - | 0 | | | |
| Dylan Hekkers | - | Floris van de Dungen Bille | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Wassenaar | - | Mick Boudens | | 0 | - | 2 | | | |
| Winschoten | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 5 | - | 3 | | | |
| Gerco Lubberink (837) | - | Nick van het Westeinde (801) | | 2 | - | 0 | | | |
| Niels Schuur | - | Teun van Zon | | 1 | - | 1 | | | |
| Cayn Nomden | - | Gijs IJpelaar | | 1 | - | 1 | | | |
| Glenn Bisschop | - | Austin Hol | | 1 | - | 1 | | | |
| Dummy | - | Urk aan Zet 2 | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 8 |
| Samen Sterk | - | WSDV Wageningen | | 2 | - | 6 | | | |
| Ali Fthalla (1202) | - | Jannes Kromhout (1169) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Morssink (997) | - | Jan Groenendijk (1339) | | 0 | - | 2 | | | |
| Thomas Devilee | - | Pieter van Asseldonk | | 0 | - | 2 | | | |
| Tom Grootscholten | - | Ákosh Kardos | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | HDC Hoogeveen | | 0 | - | 8 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Rick Hakvoort (1209) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Nick Waterink (1150) | | 0 | - | 2 | | | |
| Merel van Leeuwen | - | Vincent Houtjes (805) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Nicole de Vries | | 0 | - | 2 | | | |
| Den Haag | - | WSDV Wageningen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Berke Yigittürk (626) | - | Gerben van Steenbergen (1249) | | 1 | - | 1 | | | |
| Michael van der Stroom | - | Robert-Jan van Steenbergen (679) | | 2 | - | 0 | | | |
| Kirsty Wahjuwibowo (416) | - | Marie Gabbert | | 1 | - | 1 | | | |
| Gökhan Bagci | - | Kelsi Riedel | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | HDC Hoogeveen 2 | | 4 | - | 4 | | | |
| Raymond Koopmanschap (1143) | - | Bart Westerveld (882) | | 2 | - | 0 | | | |
| Mitchel Mensinga (1132) | - | Ilse Barf (640) | | 2 | - | 0 | | | |
| Daan Pheijffer | - | Pascal Strijker | | 0 | - | 2 | | | |
| Tymo Smids | - | Renco Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Denk en Zet Culemborg | | 4 | - | 4 | | | |
| Hessel Kramer | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 0 | - | 2 | | | |
| Age Brouwer | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 1 | - | 1 | | | |
| Albert Koffeman | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Alijn Kuijer | | 1 | - | 1 | | | |
| Het Noorden | - | SNA 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Wouter Wolff (927) | - | René Emmaneel (670) | | 2 | - | 0 | | | |
| Gerald Wolff | - | Dirk van Haaster (532) | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal | - | Mick Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Max Doornik | - | Huub Pheijffer | | 0 | - | 2 | | | |
| IJmuiden | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Stella van Buuren (816) | - | Koen van Zon (826) | | 0 | - | 2 | | | |
| Max Doornbosch (811) | - | Bart van Zon (614) | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick de Wolf | - | Erwin Broekhoven | | 2 | - | 0 | | | |
| Luke Zeegers | - | Sjoerd Wijnings | | 1 | - | 1 | | | |
| Urk aan Zet 2 | - | Winschoten | | 6 | - | 2 | | | |
| Fokke de Boer | - | Gerco Lubberink (837) | | 0 | - | 2 | | | |
| Christian de Boer | - | Karsten Lich | | 2 | - | 0 | | | |
| Meindert Bakker | - | Rianne Houwen | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick Bakker | - | Cayn Nomden | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | BDV Eerbeek CT | | 5 | - | 3 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Bas van Ooijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Teun van Zon | - | Tom Molenaar | | 1 | - | 1 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Dylan Hekkers | | 2 | - | 0 | | | |
| Austin Hol | - | Anna Wassenaar | | 0 | - | 2 | | | |
| Dummy | - | DEZ Laren | | 0 | - | 8 | | |
Ronde 9 |
| WSDV Wageningen | - | Urk Aan Zet | | 8 | - | 0 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Hessel Kramer | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Age Brouwer | | 2 | - | 0 | | | |
| Selke Riedel | - | Albert Koffeman | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter van Asseldonk | - | Albert Hendrik Snijder | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Denk en Zet Culemborg | | 7 | - | 1 | | | |
| Rick Hakvoort (1209) | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 1 | - | 1 | | | |
| Nick Waterink (1150) | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 2 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (805) | - | Lieke Vreugdenhil | | 2 | - | 0 | | | |
| Nicole de Vries | - | Alijn Kuijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Den Haag | - | SNA | | 3 | - | 5 | | | |
| Berke Yigittürk (626) | - | Raymond Koopmanschap (1143) | | 0 | - | 2 | | | |
| Michael van der Stroom | - | Mitchel Mensinga (1132) | | 0 | - | 2 | | | |
| Kirsty Wahjuwibowo (416) | - | Maarten van Ammers | | 2 | - | 0 | | | |
| Gökhan Bagci | - | Daan Pheijffer | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Samen Sterk | | 5 | - | 3 | | | |
| Bart Westerveld (882) | - | Ali Fthalla (1202) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ilse Barf (640) | - | Wouter Morssink (997) | | 1 | - | 1 | | | |
| Pascal Strijker | - | Martijn Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer | - | Thomas Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV Wageningen 2 | - | BDV Eerbeek CT | | 6 | - | 2 | | | |
| Gerben van Steenbergen (1249) | - | Anna Wassenaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (679) | - | Bas van Ooijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Kelsi Riedel | - | Tom Molenaar | | 0 | - | 2 | | | |
| Luise Gabbert | - | Dylan Hekkers | | 2 | - | 0 | | | |
| Winschoten | - | DEZ Reeuwijk | | 4 | - | 4 | | | |
| Gerco Lubberink (837) | - | Mariska Veer (667) | | 2 | - | 0 | | | |
| Niels Schuur | - | Mabel van Leeuwen (438) | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Lich | - | Jari Brenninkmeijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Cayn Nomden | - | Merel van Leeuwen | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | Urk aan Zet 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Tom Knapen (866) | - | Fokke de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Thomas Hanhart | - | Christian de Boer | | 2 | - | 0 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Meindert Bakker | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Rick Bakker | | 0 | - | 2 | | | |
| IJmuiden | - | Het Noorden | | 2 | - | 6 | | | |
| Stella van Buuren (816) | - | Wouter Wolff (927) | | 0 | - | 2 | | | |
| Max Doornbosch (811) | - | Gerald Wolff | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick de Wolf | - | Suzanne Staal | | 0 | - | 2 | | | |
| Luke Zeegers | - | Max Doornik | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA 2 | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 4 | - | 4 | | | |
| René Emmaneel (670) | - | Nick van het Westeinde (801) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dirk van Haaster (532) | - | Teun van Zon | | 2 | - | 0 | | | |
| Huub Pheijffer | - | Gijs IJpelaar | | 2 | - | 0 | | | |
| Floris van de Dungen Bille | - | Austin Hol | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. 2 | - | Dummy | | 8 | - | 0 | | |
Ronde 10 |
| WSDV Wageningen | - | DEZ Laren | | 7 | - | 1 | | | |
| Jannes Kromhout (1169) | - | Tom Knapen (866) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jan Groenendijk (1339) | - | Thomas Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter van Asseldonk | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV Wageningen 2 | - | HDC Hoogeveen | | 2 | - | 6 | | | |
| Gerben van Steenbergen (1249) | - | Rick Hakvoort (1209) | | 2 | - | 0 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (679) | - | Nick Waterink (1150) | | 0 | - | 2 | | | |
| Luise Gabbert | - | Vincent Houtjes (805) | | 0 | - | 2 | | | |
| Marie Gabbert | - | Nicole de Vries | | 0 | - | 2 | | | |
| Winschoten | - | SNA | | 2 | - | 6 | | | |
| Gerco Lubberink (837) | - | Raymond Koopmanschap (1143) | | 0 | - | 2 | | | |
| Glenn Bisschop | - | Mitchel Mensinga (1132) | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Lich | - | Maarten van Ammers | | 0 | - | 2 | | | |
| Rianne Houwen | - | Tymo Smids | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | HDC Hoogeveen 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Mariska Veer (667) | - | Bart Westerveld (882) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mabel van Leeuwen (438) | - | Ilse Barf (640) | | 1 | - | 1 | | | |
| Merel van Leeuwen | - | Pascal Strijker | | 2 | - | 0 | | | |
| Jari Brenninkmeijer | - | Renco Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | Den Haag | | 6 | - | 2 | | | |
| Wouter Wolff (927) | - | Berke Yigittürk (626) | | 2 | - | 0 | | | |
| Gerald Wolff | - | Michael van der Stroom | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal | - | Kirsty Wahjuwibowo (416) | | 2 | - | 0 | | | |
| Max Doornik | - | Gökhan Bagci | | 1 | - | 1 | | | |
| Urk Aan Zet | - | Samen Sterk | | 4 | - | 4 | | | |
| Hessel Kramer | - | Ali Fthalla (1202) | | 0 | - | 2 | | | |
| Age Brouwer | - | Wouter Morssink (997) | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Koffeman | - | Martijn Devilee | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Hendrik Snijder | - | Tom Grootscholten | | 2 | - | 0 | | | |
| BDV Eerbeek CT | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Tom Molenaar | - | Thijs Vreugdenhil (791) | | 0 | - | 2 | | | |
| Bas van Ooijen | - | Pelle Bronkhorst (685) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dylan Hekkers | - | Lieke Vreugdenhil | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Wassenaar | - | Alijn Kuijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Urk aan Zet 2 | - | SNA 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Fokke de Boer | - | René Emmaneel (670) | | 2 | - | 0 | | | |
| Christian de Boer | - | Dirk van Haaster (532) | | 0 | - | 2 | | | |
| Meindert Bakker | - | Floris van de Dungen Bille | | 2 | - | 0 | | | |
| Rick Bakker | - | Mick Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Rompa Leder/D.A.M. 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Nick van het Westeinde (801) | - | Koen van Zon (826) | | 1 | - | 1 | | | |
| Teun van Zon | - | Bart van Zon (614) | | 0 | - | 2 | | | |
| Gijs IJpelaar | - | Erwin Broekhoven | | 0 | - | 2 | | | |
| Austin Hol | - | Sjoerd Wijnings | | 2 | - | 0 | | | |
| Dummy | - | IJmuiden | | 0 | - | 8 | | |