Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Sneldamkampioenschap Nijmegen Open Lent 2016

 

Klasse: Finale   

 Ronde 1
 wo 27-07-2016  Anton Janssen  - Dummy  2-0
 Remco Vredenberg (1965) - Martijn Weijers  2-0
 Joppe Lemmen (2016) - Peter Visscher  2-0
 Dirk Joosten (2087) - Petra Duskova (1928) 1-1
 Juri Geisenblas (2122) - Denise van Dam (1955) 2-0
 Sander Spaans (2060) - Tom Knapen (1961) 1-1
 Losseni Savané (2064) - Rene Estebe (2073) 2-0
 Pieter Wijn (2092) - Aleksej Domchev (2315) 0-2
 Ghislain Mounanga A`mateba (2125) - Wouter Sipma (2362) 2-0
 Rienk van Marle (2192) - Jasper Lemmen (2346) 0-2Partij
 Mor Seck (2232) - Jean Marc Ndjofang (2358) 1-1
 Steven Wijker (2267) - Jan Groenendijk (2363) 0-2
 Jos Stokkel (2289) - Guntis Valneris (2388) 0-2
 Ronde 2
 Dummy  - Martijn Weijers  0-2
 Peter Visscher  - Pieter Wijn (2092) 1-1
 Denise van Dam (1955) - Rienk van Marle (2192) 2-0
 Rene Estebe (2073) - Steven Wijker (2267) 0-2
 Wouter Sipma (2362) - Jos Stokkel (2289) 1-1
 Petra Duskova (1928) - Sander Spaans (2060) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2358) - Dirk Joosten (2087) 2-0
 Tom Knapen (1961) - Mor Seck (2232) 0-2
 Remco Vredenberg (1965) - Anton Janssen  2-0
 Aleksej Domchev (2315) - Joppe Lemmen (2016) 0-2
 Jasper Lemmen (2346) - Juri Geisenblas (2122) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2363) - Losseni Savané (2064) 2-0
 Guntis Valneris (2388) - Ghislain Mounanga A`mateba (2125) 2-0
 Ronde 3
 Rienk van Marle (2192) - Pieter Wijn (2092) 0-2
 Peter Visscher  - Dummy  2-0
 Steven Wijker (2267) - Jos Stokkel (2289) 0-2
 Dirk Joosten (2087) - Wouter Sipma (2362) 0-2
 Tom Knapen (1961) - Rene Estebe (2073) 2-0
 Martijn Weijers  - Anton Janssen  0-2
 Sander Spaans (2060) - Aleksej Domchev (2315) 0-2
 Losseni Savané (2064) - Petra Duskova (1928) 2-0
 Ghislain Mounanga A`mateba (2125) - Denise van Dam (1955) 2-0
 Mor Seck (2232) - Jasper Lemmen (2346) 0-2Partij
 Juri Geisenblas (2122) - Jean Marc Ndjofang (2358) 0-2
 Guntis Valneris (2388) - Jan Groenendijk (2363) 1-1
 Joppe Lemmen (2016) - Remco Vredenberg (1965) 2-0
 Ronde 4
 Dummy  - Rienk van Marle (2192) 0-2
 Dirk Joosten (2087) - Steven Wijker (2267) 1-1
 Petra Duskova (1928) - Martijn Weijers  2-0
 Rene Estebe (2073) - Sander Spaans (2060) 2-0
 Wouter Sipma (2362) - Peter Visscher  2-0
 Pieter Wijn (2092) - Jos Stokkel (2289) 1-1
 Juri Geisenblas (2122) - Tom Knapen (1961) 0-2
 Denise van Dam (1955) - Mor Seck (2232) 2-0
 Aleksej Domchev (2315) - Ghislain Mounanga A`mateba (2125) 2-0
 Remco Vredenberg (1965) - Losseni Savané (2064) 0-2
 Jan Groenendijk (2363) - Jean Marc Ndjofang (2358) 0-2
 Anton Janssen  - Guntis Valneris (2388) 0-2
 Jasper Lemmen (2346) - Joppe Lemmen (2016) 2-0
 Ronde 5
 Steven Wijker (2267) - Rienk van Marle (2192) 2-0
 Martijn Weijers  - Dirk Joosten (2087) 0-2
 Sander Spaans (2060) - Dummy  2-0
 Rene Estebe (2073) - Juri Geisenblas (2122) 2-0
 Peter Visscher  - Mor Seck (2232) 1-1
 Pieter Wijn (2092) - Remco Vredenberg (1965) 0-2
 Jos Stokkel (2289) - Denise van Dam (1955) 2-0
 Ghislain Mounanga A`mateba (2125) - Anton Janssen  2-0
 Tom Knapen (1961) - Wouter Sipma (2362) 0-2
 Petra Duskova (1928) - Jan Groenendijk (2363) 0-2
 Joppe Lemmen (2016) - Losseni Savané (2064) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2358) - Jasper Lemmen (2346) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2388) - Aleksej Domchev (2315) 1-1
 Ronde 6
 Rienk van Marle (2192) - Martijn Weijers  2-0
 Dummy  - Juri Geisenblas (2122) 0-2
 Steven Wijker (2267) - Petra Duskova (1928) 2-0
 Anton Janssen  - Dirk Joosten (2087) 0-2
 Denise van Dam (1955) - Pieter Wijn (2092) 0-2
 Mor Seck (2232) - Sander Spaans (2060) 2-0
 Peter Visscher  - Rene Estebe (2073) 1-1
 Jos Stokkel (2289) - Ghislain Mounanga A`mateba (2125) 1-1
 Tom Knapen (1961) - Joppe Lemmen (2016) 1-1
 Aleksej Domchev (2315) - Wouter Sipma (2362) 0-2
 Jan Groenendijk (2363) - Remco Vredenberg (1965) 1-1
 Losseni Savané (2064) - Jean Marc Ndjofang (2358) 2-0
 Jasper Lemmen (2346) - Guntis Valneris (2388) 1-1Partij
 Ronde 7
 Sander Spaans (2060) - Anton Janssen  1-1
 Martijn Weijers  - Denise van Dam (1955) 0-2
 Petra Duskova (1928) - Dummy  2-0
 Juri Geisenblas (2122) - Rienk van Marle (2192) 0-2
 Pieter Wijn (2092) - Rene Estebe (2073) 2-0
 Mor Seck (2232) - Steven Wijker (2267) 1-1
 Tom Knapen (1961) - Peter Visscher  0-2
 Jos Stokkel (2289) - Aleksej Domchev (2315) 2-0
 Dirk Joosten (2087) - Joppe Lemmen (2016) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2358) - Remco Vredenberg (1965) 1-1
 Ghislain Mounanga A`mateba (2125) - Jan Groenendijk (2363) 1-1
 Wouter Sipma (2362) - Guntis Valneris (2388) 0-2
 Jasper Lemmen (2346) - Losseni Savané (2064) 1-1
 Ronde 8
 Martijn Weijers  - Sander Spaans (2060) 0-2
 Anton Janssen  - Juri Geisenblas (2122) 1-1
 Dummy  - Rene Estebe (2073) 0-2
 Rienk van Marle (2192) - Tom Knapen (1961) 2-0
 Denise van Dam (1955) - Petra Duskova (1928) 2-0
 Mor Seck (2232) - Dirk Joosten (2087) 1-1
 Aleksej Domchev (2315) - Peter Visscher  2-0
 Joppe Lemmen (2016) - Steven Wijker (2267) 0-2
 Remco Vredenberg (1965) - Ghislain Mounanga A`mateba (2125) 1-1
 Jean Marc Ndjofang (2358) - Jos Stokkel (2289) 2-0
 Jan Groenendijk (2363) - Pieter Wijn (2092) 2-0
 Wouter Sipma (2362) - Jasper Lemmen (2346) 0-2Partij
 Losseni Savané (2064) - Guntis Valneris (2388) 1-1