Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Sneldamkampioenschap 2018 Van Stigt Thans Schiedam 2018

 

Klasse: Finale   

 Ronde 1
 vr 29-06-2018  Hans Lansbergen (1186) - Dummy  2-0
 Ron Bolderheij  - Ton Burgerhout (1266) 0-2
 Geert Prinsen (1312) - Wim Heuvelman (971) 2-0
 Leo Mous (1010) - Jeroen Kos (1342) 0-2
 Peter van der Stap (1300) - Peter Lansbergen (1044) 2-0
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Frits Luteijn (1383) 0-2
 Ron Heusdens (1474) - Tiny Mous (1162) 1-1
 Ronde 2
 Wim Heuvelman (971) - Dummy  2-0
 Ron Bolderheij  - Leo Mous (1010) 0-2
 Tiny Mous (1162) - Peter Lansbergen (1044) 2-0
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Ron Heusdens (1474) 1-1
 Jeroen Kos (1342) - Hans Lansbergen (1186) 2-0
 Ton Burgerhout (1266) - Peter van der Stap (1300) 0-2
 Frits Luteijn (1383) - Geert Prinsen (1312) 1-1
 Ronde 3
 Dummy  - Ron Bolderheij  0-2
 Peter Lansbergen (1044) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 1-1
 Hans Lansbergen (1186) - Wim Heuvelman (971) 2-0
 Leo Mous (1010) - Ton Burgerhout (1266) 0-2
 Geert Prinsen (1312) - Ron Heusdens (1474) 2-0
 Tiny Mous (1162) - Frits Luteijn (1383) 0-2
 Peter van der Stap (1300) - Jeroen Kos (1342) 1-1
 Ronde 4
 Dummy  - Peter Lansbergen (1044) 0-2
 Wim Heuvelman (971) - Leo Mous (1010) 0-2
 Ron Heusdens (1474) - Ron Bolderheij  2-0
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Tiny Mous (1162) 1-1
 Ton Burgerhout (1266) - Hans Lansbergen (1186) 2-0
 Geert Prinsen (1312) - Peter van der Stap (1300) 0-2
 Frits Luteijn (1383) - Jeroen Kos (1342) 0-2
 Ronde 5
 Peter Lansbergen (1044) - Ron Bolderheij  1-1
 Hans Lansbergen (1186) - Geert Prinsen (1312) 1-1
 Dummy  - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-2
 Tiny Mous (1162) - Wim Heuvelman (971) 1-1
 Leo Mous (1010) - Ron Heusdens (1474) 0-2
 Jeroen Kos (1342) - Ton Burgerhout (1266) 2-0
 Peter van der Stap (1300) - Frits Luteijn (1383) 2-0
 Ronde 6
 Wim Heuvelman (971) - Ron Bolderheij  2-0
 Dummy  - Leo Mous (1010) 0-2
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Hans Lansbergen (1186) 0-2
 Frits Luteijn (1383) - Peter Lansbergen (1044) 2-0
 Ton Burgerhout (1266) - Tiny Mous (1162) 2-0
 Jeroen Kos (1342) - Geert Prinsen (1312) 2-0
 Ron Heusdens (1474) - Peter van der Stap (1300) 1-1
 Ronde 7
 Peter Lansbergen (1044) - Wim Heuvelman (971) 0-2
 Ron Bolderheij  - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-2
 Tiny Mous (1162) - Dummy  2-0
 Geert Prinsen (1312) - Leo Mous (1010) 2-0
 Frits Luteijn (1383) - Ton Burgerhout (1266) 1-1
 Peter van der Stap (1300) - Hans Lansbergen (1186) 1-1
 Ron Heusdens (1474) - Jeroen Kos (1342) 2-0
 Ronde 8
 Leo Mous (1010) - Peter Lansbergen (1044) 1-1
 Wim Heuvelman (971) - Dirk van Schaik Sr. (1071) 0-2
 Dummy  - Geert Prinsen (1312) 0-2
 Hans Lansbergen (1186) - Frits Luteijn (1383) 0-2
 Ton Burgerhout (1266) - Ron Heusdens (1474) 0-2
 Jeroen Kos (1342) - Ron Bolderheij  2-0
 Tiny Mous (1162) - Peter van der Stap (1300) 1-1
 Ronde 9
 Ron Bolderheij  - Tiny Mous (1162) 0-2
 Leo Mous (1010) - Hans Lansbergen (1186) 0-2
 Ton Burgerhout (1266) - Dummy  2-0
 Peter Lansbergen (1044) - Geert Prinsen (1312) 0-2
 Ron Heusdens (1474) - Frits Luteijn (1383) 1-1
 Peter van der Stap (1300) - Wim Heuvelman (971) 2-0
 Dirk van Schaik Sr. (1071) - Jeroen Kos (1342) 0-2