Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden HDC Hoogeveen 2018

 

Klasse: Jeugdklasse   

 Ronde 1
 vr 14-09-2018  Elise Schouten  - Anouk Wassen  2-0
 Nick Bolks  - Bart Jan Kortleven  1-1
 Renco Oostindjer (855) - Roland Kreeft (973) 1-1
 Ronde 2
 vr 21-09-2018  Morris Everts  - Bart Jan Kortleven  1-1
 Nick Bolks  - Mart Slim  2-0
 Siebe Kortleven  - Elise Schouten  0-2
 Ronde 3
 vr 28-09-2018  Nick Bolks  - Elise Schouten  2-0
 Charell Schuller  - Morris Everts  2-0
 Wouter Sosef (1000) - Roland Kreeft (973) 2-0
 Mart Slim  - Renco Oostindjer (855) 0-2
 Ronde 4
 vr 05-10-2018  Nick Bolks  - Wouter Sosef (1000) 0-2
 Morris Everts  - Roland Kreeft (973) 0-2
 Bart Jan Kortleven  - Elise Schouten  2-0
 Charell Schuller  - Siebe Kortleven  2-0
 Ronde 5
 vr 12-10-2018  Morris Everts  - Mart Slim  2-0
 Roland Kreeft (973) - Nick Bolks  2-0
 Bart Jan Kortleven  - Wouter Sosef (1000) 0-2
 Ronde 6
 vr 02-11-2018  Bart Jan Kortleven  - Renco Oostindjer (855) 0-2
 Mart Slim  - Elise Schouten  0-2
 Siebe Kortleven  - Anouk Wassen  1-1
 Nick Bolks  - Morris Everts  1-1
 Ronde 7
 vr 09-11-2018  Nick Bolks  - Siebe Kortleven  1-1
 Renco Oostindjer (855) - Elise Schouten  2-0
 Morris Everts  - Mart Slim  2-0
 Roland Kreeft (973) - Bart Jan Kortleven  1-1
 Ronde 8
 vr 16-11-2018  Mart Slim  - Siebe Kortleven  0-2
 Bart Jan Kortleven  - Morris Everts  2-0
 Renco Oostindjer (855) - Nick Bolks  1-1
 Ronde 9
 vr 23-11-2018  Nick Bolks  - Mart Slim  0-2
 Morris Everts  - Siebe Kortleven  0-2
 Elise Schouten  - Charell Schuller  0-2
 Ronde 10
 vr 30-11-2018  Nick Bolks  - Anouk Wassen  2-0
 Wouter Sosef (1000) - Roland Kreeft (973) 2-0
 Elise Schouten  - Bart Jan Kortleven  2-0
 Siebe Kortleven  - Renco Oostindjer (855) 1-1
 Mart Slim  - Renco Oostindjer (855) 0-2
 Ronde 11
 vr 14-12-2018  Renco Oostindjer (855) - Nick Bolks  1-1
 Elise Schouten  - Morris Everts  2-0
 Ronde 12
 vr 11-01-2019  Charell Schuller  - Liam Hijwegen  2-0
 Sytze Spijker  - Sophie Blenkers  2-0
 Morris Everts  - Niels Bosscher  2-0
 Ronde 13
 vr 18-01-2019  Bart Jan Kortleven  - Sytze Spijker  2-0
 Nick Bolks  - Niels Bosscher  2-0
 Elise Schouten  - Liam Hijwegen  2-0
 Mart Slim  - Siebe Kortleven  0-2
 Bart Jan Kortleven  - Morris Everts  1-1
 Ronde 14
 vr 25-01-2019  Liam Hijwegen  - Nick Bolks  0-2
 Sophie Blenkers  - Elise Schouten  0-2
 Ronde 15
 vr 08-02-2019  Liam Hijwegen  - Siebe Kortleven  0-2
 Niels Bosscher  - Bart Jan Kortleven  2-0
 Morris Everts  - Sophie Blenkers  2-0
 Nick Bolks  - Mart Slim  2-0
 Ronde 16
 vr 01-03-2019  Roland Kreeft (973) - Bart Jan Kortleven  2-0
 Charell Schuller  - Sytze Spijker  2-0
 Nick Bolks  - Sophie Blenkers  2-0
 Niels Bosscher  - Morris Everts  0-2
 Ronde 17
 vr 08-03-2019  Siebe Kortleven  - Niels Bosscher  2-0
 Liam Hijwegen  - Bart Jan Kortleven  0-2
 Elise Schouten  - Morris Everts  1-1
 Sytze Spijker  - Lucas Kreeft  2-0
 Ronde 18
 vr 15-03-2019  Charell Schuller  - Lucas Kreeft  2-0
 Bart Jan Kortleven  - Sytze Spijker  2-0
 Renco Oostindjer (855) - Roland Kreeft (973) 1-1
 Ronde 19
 vr 22-03-2019  Nick Bolks  - Sytze Spijker  2-0
 Niels Bosscher  - Sophie Blenkers  1-1
 Morris Everts  - Lucas Kreeft  2-0
 Liam Hijwegen  - Mart Slim  0-2
 Roland Kreeft (973) - Renco Oostindjer (855) 0-2