Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2018/2019

 

Klasse: Hoofdklasse Oost   

 Ronde 1
di 09-10-2018     Twentes Eerste  -   EDC Enschede  
4
-
8
 Egbert van Hattem (1177) - Jonathan Wilbrink (1100) 0-23Partij
 Wytze Sytsma (1323) - Gino Schirinzi (1154) 2-06Partij
 Jeroen Paalman (936) - Han Borgman (1155) 1-12Partij
 Jan Koopman (945) - Jeroen Goudt (1307) 0-25Partij
 Gerrit Kruger (839) - Jon Schoo (924) 1-11Partij
 Jan van der Leek (763) - Harry Veldman (925) 0-24Partij
   DDD Dedemsvaart  -   DDC Deventer  
4
-
8
 Damon Winter (1074) - Martin van Dijk (810) 2-0
 Gert Brink (786) - Theo Olde Hanhof (866) 0-2
 Jan Meester (984) - Bert Top (838) 0-2
 Gerard van der Meulen (807) - Roelof-Jan de Haan (944) 0-2
 Hilco Harms (843) - Frank Nuesink (803) 1-1
 Henk Bunskoek (725) - Johan Rademaker (874) 1-1
vr 02-11-2018     Witte van Moort  -   Nijverdal  
6
-
6
 Niek Kloppenburg (1243) - Bill Neven (1305) 1-12
 Herman Hilberink (1262) - Michel Koop (1232) 1-16
 Koert Meuleman (850) - Ronny Koop (1114) 0-21
 Bert Nieboer (863) - Harrie Hoonhorst (1051) 0-23
 Bertwin Letteboer  - Ronald Sempel (834) 2-05
 Lars Knol (927) - John Drees (840) 2-04Partij
 Ronde 2
di 30-10-2018     EDC Enschede  -   DDD Dedemsvaart  
10
-
2
 Gino Schirinzi (1154) - Bert Aalberts (1368) 1-1Partij
 Jeroen Goudt (1307) - Damon Winter (1074) 2-0Partij
 Han Borgman (1155) - Jan Siegers (869) 1-1
 Jonathan Wilbrink (1100) - Gert Brink (786) 2-0
 Gerhard Kleinsman (1002) - Hilco Harms (843) 2-0Partij
 Jon Schoo (924) - Henk Bunskoek (725) 2-0
   Twentes Eerste  -   Witte van Moort  
6
-
6
 Wytze Sytsma (1323) - Bennie Lawant (762) 2-01Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Herman Hilberink (1262) 0-26Partij
 Jeroen Paalman (936) - Gerbrand Hessing (1288) 1-12Partij
 Jan Koopman (945) - Lars Knol (927) 1-15Partij
 Gerrit Kruger (839) - Bertwin Letteboer  0-23Partij
 Gert-Jan van den Berg (761) - Koert Meuleman (850) 2-04Partij
   Wierden  -   DDC Deventer  
8
-
4
 Henk Veneman (1000) - Paul Olde Hanhof (1203) 2-0
 Freddy Niezink (957) - Roelof-Jan de Haan (944) 0-2
 Jan Veneman (860) - Frank Nuesink (803) 1-1
 Gerard Woolderink (916) - Bert Top (838) 1-1
 Eddy Veneman (829) - Martin van Dijk (810) 2-0
 Mandrik Groot Baltink (775) - Johan Rademaker (874) 2-0
 Ronde 3
ma 12-11-2018     Nijverdal  -   EDC Enschede  
6
-
6
 Michel Koop (1232) - Gino Schirinzi (1154) 1-1
 Bill Neven (1305) - Marieke Altena (959) 2-0
 Ronny Koop (1114) - Jeroen Goudt (1307) 0-2
 Harrie Hoonhorst (1051) - Jon Schoo (924) 0-2Partij
 Ronald Sempel (834) - Jan Hoven (909) 2-0
 Erik Eikenaar (947) - Harry Veldman (925) 1-1Partij
di 13-11-2018     Wierden  -   DDD Dedemsvaart  
8
-
4
 Henk Veneman (1000) - Bert Aalberts (1368) 0-2Partij
 Freddy Niezink (957) - Jan Siegers (869) 2-0
 Jan Veneman (860) - Gert Brink (786) 1-1
 Mandrik Groot Baltink (775) - Jan Meester (984) 1-1
 J.M. Dollen (805) - Gerard van der Meulen (807) 2-0
 Jan Oude Vrielink (795) - Hilco Harms (843) 2-0
   DDC Deventer  -   Twentes Eerste  
5
-
7
 Roelof-Jan de Haan (944) - Jeroen Paalman (936) 1-11Partij
 Bert Top (838) - Wytze Sytsma (1323) 0-22Partij
 Martin van Dijk (810) - Jan Koopman (945) 0-25Partij
 Frank Nuesink (803) - Egbert van Hattem (1177) 1-16Partij
 Rob Hendriks (1033) - Gert-Jan van den Berg (761) 2-04Partij
 Bart de Jong  - Gerrit Kruger (839) 1-13Partij
 Ronde 4
di 27-11-2018     DDD Dedemsvaart  -   Witte van Moort  
2
-
10
 Gert Brink (786) - Herman Hilberink (1262) 0-26
 Jan Siegers (869) - Niek Kloppenburg (1243) 0-24
 Jan Meester (984) - Gerbrand Hessing (1288) 0-23
 Gerard van der Meulen (807) - Alex Noppers (1064) 0-25
 Hilco Harms (843) - Bertwin Letteboer  0-22
 M. Bauwer (634) - Bennie Lawant (762) 2-01
   DDC Deventer  -   Nijverdal  
6
-
6
 Theo Olde Hanhof (866) - Bill Neven (1305) 0-21
 Dick Halma (951) - Ronald Sempel (834) 2-04
 Rob Hendriks (1033) - Michel Koop (1232) 1-13
 Paul Olde Hanhof (1203) - Harrie Hoonhorst (1051) 1-16
 Tom Smeenk (960) - Erik Eikenaar (947) 0-22
 Bart de Jong  - Aard Brinkman (872) 2-05
   EDC Enschede  -   Wierden  
8
-
4
 Jeroen Goudt (1307) - Henk Veneman (1000) 2-0
 Han Borgman (1155) - Freddy Niezink (957) 2-0Partij
 Jonathan Wilbrink (1100) - Jan Veneman (860) 0-2
 Gino Schirinzi (1154) - Gerard Woolderink (916) 2-0
 Gerhard Kleinsman (1002) - Eddy Veneman (829) 2-0
 Jon Schoo (924) - Mandrik Groot Baltink (775) 0-2
 Ronde 5
ma 10-12-2018     Nijverdal  -   Wierden  
10
-
2
 Bill Neven (1305) - Henk Veneman (1000) 2-0
 Erik Eikenaar (947) - Freddy Niezink (957) 2-0Partij
 Harrie Hoonhorst (1051) - Jan Veneman (860) 2-0
 Marinus Morsink (1263) - Gerard Woolderink (916) 2-0
 John Drees (840) - Eddy Veneman (829) 1-1
 Remco Visser (839) - Mandrik Groot Baltink (775) 1-1
di 11-12-2018     DDD Dedemsvaart  -   Twentes Eerste  
4
-
8
 Jan Siegers (869) - Jan Koopman (945) 1-15Partij
 Gert Brink (786) - Wytze Sytsma (1323) 0-26Partij
 Jan Meester (984) - Jeroen Paalman (936) 1-13Partij
 Hilco Harms (843) - Gerrit Kruger (839) 2-01Partij
 Henk Bunskoek (725) - Gert-Jan van den Berg (761) 0-22Partij
 Henk Brouwer (766) - Jan van der Leek (763) 0-24Partij
vr 14-12-2018     Witte van Moort  -   DDC Deventer  
9
-
3
 Gerbrand Hessing (1288) - Tom Smeenk (960) 2-02Partij
 Herman Hilberink (1262) - Paul Olde Hanhof (1203) 2-06
 Alex Noppers (1064) - Johan Rademaker (874) 2-01Partij
 Lars Knol (927) - Bart de Jong  1-13
 Bennie Lawant (762) - Frank Nuesink (803) 1-14
 Bertwin Letteboer  - Rob Hendriks (1033) 1-15
 Ronde 6
di 08-01-2019     Twentes Eerste  -   Nijverdal  
6
-
6
 Wytze Sytsma (1323) - Michel Koop (1232) 2-06Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Bill Neven (1305) 1-14Partij
 Gerrit Kruger (839) - Ronny Koop (1114) 0-22Partij
 Jan Koopman (945) - Harrie Hoonhorst (1051) 1-15Partij
 Gert-Jan van den Berg (761) - Erik Eikenaar (947) 1-11Partij
 Jan van der Leek (763) - Aard Brinkman (872) 1-13Partij
vr 11-01-2019     Witte van Moort  -   Wierden  
7
-
5
 Niek Kloppenburg (1243) - Henk Veneman (1000) 1-1
 Jeffrey Steen (1066) - Jan Veneman (860) 2-0
 Bennie Lawant (762) - Gerard Woolderink (916) 1-1
 Koert Meuleman (850) - Eddy Veneman (829) 1-1
 Lars Knol (927) - Albert Hakvoort (1052) 1-1Partij
 Bertwin Letteboer  - J.M. Dollen (805) 1-1
di 15-01-2019     DDC Deventer  -   EDC Enschede  
3
-
9
 Theo Olde Hanhof (866) - Jonathan Wilbrink (1100) 0-2Partij
 Bart de Jong  - Gino Schirinzi (1154) 0-2
 Johan Rademaker (874) - Jeroen Goudt (1307) 0-2
 Dick Halma (951) - Han Borgman (1155) 0-2Partij
 Roelof-Jan de Haan (944) - Jon Schoo (924) 2-0
 Frank Nuesink (803) - Harry Veldman (925) 1-1Partij
 Ronde 7
ma 21-01-2019     Nijverdal  -   DDD Dedemsvaart  
8
-
4
 Bill Neven (1305) - Bert Aalberts (1368) 2-0Partij
 Marinus Morsink (1263) - Damon Winter (1074) 1-1
 Harrie Hoonhorst (1051) - Jan Siegers (869) 2-0
 Aard Brinkman (872) - Gert Brink (786) 1-1
 John Drees (840) - Henk Bunskoek (725) 1-1
 Remco Visser (839) - Hilco Harms (843) 1-1
di 22-01-2019     Wierden  -   Twentes Eerste  
5
-
7
 Henk Veneman (1000) - Wytze Sytsma (1323) 0-23Partij
 Freddy Niezink (957) - Jeroen Paalman (936) 1-16Partij
 Gerard Woolderink (916) - Jan Koopman (945) 2-02Partij
 Jan Veneman (860) - Egbert van Hattem (1177) 0-21Partij
 Mandrik Groot Baltink (775) - Gert-Jan van den Berg (761) 0-25Partij
 J.M. Dollen (805) - Gerrit Kruger (839) 2-04Partij
   EDC Enschede  -   Witte van Moort  
6
-
6
 Jeroen Goudt (1307) - Koert Meuleman (850) 2-0
 Han Borgman (1155) - Bertwin Letteboer  1-1
 Marieke Altena (959) - Herman Hilberink (1262) 0-2
 Harry Veldman (925) - Alex Noppers (1064) 0-2
 Gino Schirinzi (1154) - Lars Knol (927) 2-0Partij
 Jonathan Wilbrink (1100) - Bennie Lawant (762) 1-1