Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2019/2020

 

Klasse: 1e klasse West   

 Ronde 1
ma 07-10-2019     Eye-t Webdesign 3  -   Lelystad 2  
5
-
7
 Anton de Munnik (862) - Cees Barends (939) 1-1
 Adrie Koedoot (709) - Robby Koendjbiharie (944) 0-2
 Gerrit-Jan Frelink (838) - Dirk van Roozelaar (874) 2-0
 Gerrit Wil Olthuis (782) - Wijnand Groen (923) 1-1
 Wim de Mol (891) - Anne de Jong (795) 1-1
 Samantha Regterschot  - Henk de Groot (661) 0-2Partij  
ma 21-10-2019     O&O Genemuiden  -   SSS Kampen 2  
8
-
4
 Willem Speksnijder (902) - Johan Wezenberg (912) 1-14
 Henk Klasen (984) - Geert van der Molen (958) 1-15
 Herm Jan Heutink  - Piet Toeter (842) 1-16
 Johan Kleine (1011) - Dorus Kuipers (864) 2-02
 Egbert Sluiter (943) - Johannes Kiewiet (774) 1-13
 Gert Jan Beldman (892) - Herman Brink (718) 2-01
 Ronde 2
ma 28-10-2019     Hartholt Olie  -   O&O Genemuiden  
3
-
9
 Frits Gerritsen (999) - Johan Kleine (1011) 1-1
 Ronald Holterman (992) - Willem Speksnijder (902) 0-2
 Michel Holterman (1021) - Henk Klasen (984) 0-2
 Harry Abbing (1003) - Herm Jan Heutink  1-1
 Maikel Schotman (874) - Egbert Sluiter (943) 1-1
 Berend van Lenthe (747) - Siem van Dalfsen (904) 0-2
di 29-10-2019     SSS Kampen 2  -   Eye-t Webdesign 3  
8
-
4
 Johan Wezenberg (912) - Anton de Munnik (862) 2-02
 Geert van der Molen (958) - Wim de Mol (891) 2-03
 Piet Toeter (842) - Adrie Koedoot (709) 1-16
 Ton Halman  - Gerrit Wil Olthuis (782) 1-14
 Henk Ramon (883) - D.H.V. van Doesburg (644) 2-01
 Herman Brink (718) - Jan Boer (744) 0-25
 Ronde 3
di 12-11-2019     Lelystad 2  -   SSS Kampen 2  
4
-
8
 Mark Hees (1024) - Johan Wezenberg (912) 2-0
 Wijnand Groen (923) - Geert van der Molen (958) 0-2
 Robby Koendjbiharie (944) - Piet Toeter (842) 0-2
 Hans Larooij (804) - Herman Brink (718) 1-1
 Anne de Jong (795) - Bertus de Vries (899) 0-2
 Henk de Groot (661) - Dorus Kuipers (864) 1-1
ma 18-11-2019     Eye-t Webdesign 3  -   Hartholt Olie  
5
-
7
 Anton de Munnik (862) - Harry Abbing (1003) 0-2
 Wim de Mol (891) - Michel Holterman (1021) 1-1
 Adrie Koedoot (709) - Frits Gerritsen (999) 1-1
 Gerrit Wil Olthuis (782) - Ronald Holterman (992) 0-2
 Gerrit-Jan Frelink (838) - Rik Oosterlaar (695) 1-1
 Samantha Regterschot  - Bart Hartkamp (796) 2-0
 Ronde 4
ma 02-12-2019     Hartholt Olie  -   Lelystad 2  
5
-
7
 Frits Gerritsen (999) - Mark Hees (1024) 1-1
 Ronald Holterman (992) - Cees Barends (939) 1-1
 Harry Abbing (1003) - Wijnand Groen (923) 2-0
 Michel Holterman (1021) - Dirk van Roozelaar (874) 1-1
 Berend van Lenthe (747) - Anne de Jong (795) 0-2
 Bart Hartkamp (796) - Henk de Groot (661) 0-2
   O&O Genemuiden  -   Eye-t Webdesign 3  
7
-
5
 Herm Jan Heutink  - Niek Regterschot (893) 1-16
 Henk Klasen (984) - Anton de Munnik (862) 2-05
 Willem Speksnijder (902) - Wim de Mol (891) 0-23
 Johan Kleine (1011) - Gerrit Wil Olthuis (782) 2-02
 Egbert Sluiter (943) - Adrie Koedoot (709) 0-21
 Gert Jan Beldman (892) - A. van der Scheer (720) 2-04
 Ronde 5
di 10-12-2019     SSS Kampen 2  -   Hartholt Olie  
5
-
7
 Johan Wezenberg (912) - Harry Abbing (1003) 1-16
 Geert van der Molen (958) - Frits Gerritsen (999) 1-11
 Piet Toeter (842) - Ronald Holterman (992) 0-23
 Herman Brink (718) - Bart Hartkamp (796) 1-12
 Willem Visscher (779) - Maikel Schotman (874) 0-25
 Bertus de Vries (899) - Berend van Lenthe (747) 2-04
di 04-02-2020     Lelystad 2  -   O&O Genemuiden  
4
-
8
 Cees Barends (939) - Willem Speksnijder (902) 2-0
 Wijnand Groen (923) - Herm Jan Heutink  0-2
 Dirk van Roozelaar (874) - Johan Kleine (1011) 1-1
 Anne de Jong (795) - Egbert Sluiter (943) 1-1
 Hans Larooij (804) - Henk Klasen (984) 0-2
 Henk de Groot (661) - Gert Jan Beldman (892) 0-2
 Ronde 6
di 07-01-2020     SSS Kampen 2  -   O&O Genemuiden  
6
-
6
 Geert van der Molen (958) - Herm Jan Heutink  1-14
 Johan Wezenberg (912) - Willem Speksnijder (902) 1-16
 Herman Brink (718) - Henk Klasen (984) 0-21
 Piet Toeter (842) - Egbert Sluiter (943) 1-12
 Bertus de Vries (899) - Johan Kleine (1011) 2-03
 Willem Visscher (779) - Gert Jan Beldman (892) 1-15
   Lelystad 2  -   Eye-t Webdesign 3  
7
-
5
 Cees Barends (939) - niet opgekomen  2-01R
 Mark Hees (1024) - Anton de Munnik (862) 1-12
 Wijnand Groen (923) - Wim de Mol (891) 2-03
 Dirk van Roozelaar (874) - Adrie Koedoot (709) 1-15
 Anne de Jong (795) - Jan Boer (744) 0-26
 Hans Larooij (804) - A. van der Scheer (720) 1-14
 Ronde 7
ma 20-01-2020     Eye-t Webdesign 3  -   SSS Kampen 2  
4
-
8
 Wim de Mol (891) - Wim Dekker (1120) 0-2
 Anton de Munnik (862) - Geert van der Molen (958) 1-1
 Adrie Koedoot (709) - Johan Wezenberg (912) 0-2
 Gerrit-Jan Frelink (838) - Piet Toeter (842) 1-1
 A. van der Scheer (720) - Willem Visscher (779) 0-2
 Samantha Regterschot  - Herman Brink (718) 2-0
   O&O Genemuiden  -   Hartholt Olie  
6
-
6
 Herm Jan Heutink  - Jan Eilander (786) 2-03
 Johan Kleine (1011) - Michel Holterman (1021) 0-22
 Egbert Sluiter (943) - Frits Gerritsen (999) 0-21
 Henk Klasen (984) - Harry Abbing (1003) 2-04
 Willem Speksnijder (902) - Rik Oosterlaar (695) 2-05
 Gert Jan Beldman (892) - Bart Hartkamp (796) 0-26
 Ronde 8
di 28-01-2020     SSS Kampen 2  -   Lelystad 2  
7
-
5
 Geert van der Molen (958) - Mark Hees (1024) 1-16
 Johan Wezenberg (912) - Wijnand Groen (923) 0-23
 Herman Brink (718) - Dirk van Roozelaar (874) 2-02
 Piet Toeter (842) - Hans Larooij (804) 2-05
 Bertus de Vries (899) - Anne de Jong (795) 2-04
 Willem Visscher (779) - Henk de Groot (661) 0-21
ma 03-02-2020     Hartholt Olie  -   Eye-t Webdesign 3  
8
-
4
 Rik Oosterlaar (695) - Anton de Munnik (862) 2-0
 Bart Hartkamp (796) - Wim de Mol (891) 1-1
 Ronald Holterman (992) - Adrie Koedoot (709) 2-0
 Harry Abbing (1003) - A. van der Scheer (720) 1-1
 Michel Holterman (1021) - Jan Boer (744) 1-1
 Frits Gerritsen (999) - Gerard Blok (1037) 1-1
 Ronde 9
ma 17-02-2020     Eye-t Webdesign 3  -   O&O Genemuiden  
5
-
7
 Anton de Munnik (862) - Willem Speksnijder (902) 0-2
 Wim de Mol (891) - Herm Jan Heutink  1-1
 Gerrit Wil Olthuis (782) - Johan Kleine (1011) 0-2
 Adrie Koedoot (709) - Egbert Sluiter (943) 2-0
 Paul Borreman (927) - Henk Klasen (984) 1-1
 A. van der Scheer (720) - Gert Jan Beldman (892) 1-1
di 18-02-2020     Lelystad 2  -   Hartholt Olie  
2
-
10
 Mark Hees (1024) - Ronald Holterman (992) 0-2
 Wijnand Groen (923) - Frits Gerritsen (999) 0-2
 Cees Barends (939) - Harry Abbing (1003) 0-2
 Anne de Jong (795) - Berend van Lenthe (747) 2-0
 Hans Larooij (804) - Michel Holterman (1021) 0-2
 Henk de Groot (661) - Bart Hartkamp (796) 0-2
 Ronde 10
ma 02-03-2020     O&O Genemuiden  -   Lelystad 2  
9
-
3
 Willem Speksnijder (902) - niet opgekomen  2-0R
 Herm Jan Heutink  - Mark Hees (1024) 2-0
 Gert Jan Beldman (892) - Wijnand Groen (923) 2-0
 Henk Klasen (984) - Cees Barends (939) 1-1
 Johan Meiresonne (734) - Dirk van Roozelaar (874) 0-2
 Egbert Sluiter (943) - Anne de Jong (795) 2-0
   Hartholt Olie  -   SSS Kampen 2  
5
-
7
 Michel Holterman (1021) - Geert van der Molen (958) 0-2
 Harry Abbing (1003) - Johan Wezenberg (912) 0-2
 Ronald Holterman (992) - Herman Brink (718) 0-2
 Rik Oosterlaar (695) - Piet Toeter (842) 1-1
 Bart Hartkamp (796) - Willem Visscher (779) 2-0
 Tonnie van Ommen (829) - Ton Halman  2-0