Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

 

Klasse: 2e klasse C   

 Ronde 1
za 19-09-2015     IJmuiden 2  -   SNA 3  
13
-
7
 Jan-Maarten Koorn (888) - Bertus Groot (913) 1-110Partij
 Jacqueline Schouten (1084) - Co Filmer (931) 2-09Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Dick Beekman (892) 2-07Partij
 Koos de Vries (1006) - Jan Algra (753) 1-18Partij
 Nicole Schouten (866) - Frank Aarts  0-26Partij
 Piet Kok (878) - Maarten van Ammers  2-04Partij
 Klaas de Krijger (774) - Luuk Terweijden (453) 2-05Partij
 Vince van der Wiele (740) - Daan Pheijffer  2-02Partij
 Lars van Eeuwijk  - Huub Pheijffer  1-13Partij
 Luke Zeegers  - Jelle van der Eng  0-21Partij
   DDV  -   Samen Sterk 2  
15
-
5
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Bram Doeves (1149) 2-08Partij
 Ricardo Bona (1059) - Bastiaan de Gunst (854) 1-15Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Herk Vis (933) 1-11Partij
 Milton Menso (1006) - Joop Briedé (887) 2-07Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Robert van Diggele (795) 1-110Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Dick de Jong (821) 2-03Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Salim Rodjan (909) 2-02Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Arie van Diggele (881) 2-09Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Jaap Vermeer (793) 1-16Partij
 Miro Alberto (701) - Piet van Es  1-14Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   SNA 4  
6
-
14
 Carlo Koopman (948) - Macodou N`Diaye (1482) 0-29Partij
 Rob van de Klashorst (943) - Luc Baya (1405) 0-210Partij
 Gerard van Velzen (1027) - Thomy Lucien Mbongo (1437) 0-27Partij
 Dimitri Otto (888) - Leopold Sekongo (1334) 0-24Partij
 Ruud Kleijn (849) - Losseni Savané (1210) 0-25Partij
 Ferdi Uilhoorn (826) - Bruno Fopa (1369) 0-26Partij
 Frank Hagebeek (789) - Maarten van Leenen (948) 0-28Partij
 Maurits de Vries (695) - Brent van Leenen  2-02Partij
 Rudi van Velzen (640) - Niels Breuker  2-03Partij
 Noël Neve (437) - Mick Boudens  2-01Partij
   DES Lunteren 3  -   Zaanstreek/Purmerend  
7
-
13
 Arjan van Galen (1246) - Piet Smit (1106) 2-07Partij
 René Alderliesten (1252) - Bart van Geel (1067) 1-12Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Frans Kroese (1066) 1-110Partij
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Sijmen Hansen (1050) 0-24Partij
 Tristan van der Velde (749) - Barbara Graas (1032) 0-28Partij
 Bram Cysouw (752) - Kaj Kruit (865) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (643) - Schelte Betten (838) 0-23Partij
 Jaap Heij (1038) - Peter van der Merwe (756) 0-21Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Geert van der Loo (728) 1-19Partij
 Leendert Peters  - Cees Staal (686) 0-26Partij
   Gooi & Eemland 2  -   Gooi & Eemland 3  
16
-
4
 Peter Frans Koops (1131) - Henk de Groot (865) 2-07Partij
 Huibert Koops (1024) - Lennart Bolks (737) 2-02Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Lammert Korlaar (834) 2-06Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Huib Poort (832) 1-110Partij
 Wim Muijs (1126) - Jaap Langerak (873) 2-03Partij
 Willem Bor (1049) - Douwe de Graaf (754) 1-14Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Harry Vredeveldt (769) 2-09Partij
 Michiel Luiten (1025) - Hans Loots (872) 1-15Partij
 Gerard Benning (988) - Levi Duijst (704) 2-08Partij
 Jochem van Twillert (716) - Anne Wouda (874) 1-11
 Ronde 2
za 03-10-2015     Zaanstreek/Purmerend  -   Gooi & Eemland 2  
10
-
10
 Barbara Graas (1032) - Kennedy Krishnadath (955) 1-16Partij
 Jan Hania (1030) - Peter Frans Koops (1131) 1-19Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Wim Muijs (1126) 0-23Partij
 Bart van Geel (1067) - Lennart Bolks (737) 2-01Partij
 Piet Smit (1106) - Henk Vogelenzang de Jong (1124) 2-08Partij
 Frans Kroese (1066) - Michiel Luiten (1025) 1-15Partij
 Cees Staal (686) - Serf Klinkenberg (1003) 0-24Partij
 Geert van der Loo (728) - Ton van der Ploeg (982) 0-22Partij
 Kaj Kruit (865) - Gerard Benning (988) 2-07Partij
 Martin Berends (1007) - Huib Poort (832) 1-110Partij
   SNA 4  -   DES Lunteren 3  
12
-
8
 Bruno Fopa (1369) - Evert Evers (1088) 0-28Partij  
 Luc Baya (1405) - Jan Bos (1001) 2-010Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Jan Heij (666) 2-02Partij
 Desire Lazare Ndjib  - Bram Cysouw (752) 2-03Partij
 Oscar Lognon (1392) - Erwin Jochemsen (838) 2-07Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Johan Top (910) 2-09Partij
 Losseni Savané (1210) - Jeroen van den Brink (654) 2-06Partij
 Tymo Smids  - Jan Cysouw (787) 0-21Partij
 Jelle van der Eng  - Michel Hendriksen Jr. (643) 0-25Partij
 Mick Boudens  - Leendert Peters  0-24Partij
   Samen Sterk 2  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Bastiaan de Gunst (854) - Rob van de Klashorst (943) 2-06Partij
 Herk Vis (933) - Frans Elzenga (926) 1-12Partij
 Bram Doeves (1149) - Carlo Koopman (948) 2-04Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Gerard van Velzen (1027) 1-19Partij  
 Joop Briedé (887) - Ruud Kleijn (849) 1-13Partij
 Dick de Jong (821) - Frank Hagebeek (789) 1-17Partij
 Hans Stolwijk (876) - Dimitri Otto (888) 1-15Partij
 Salim Rodjan (909) - Rudi van Velzen (640) 1-110Partij
 Arie van Diggele (881) - Ferdi Uilhoorn (826) 0-28Partij
 Jaap Vermeer (793) - Maurits de Vries (695) 0-21Partij
   SNA 3  -   DDV  
6
-
14
 Co Filmer (931) - Roep Bhawanibhiek (1153) 0-27Partij
 Maarten van Leenen (948) - Martin Kruijswijk (1016) 1-110Partij
 Frans Groot (859) - Ricardo Bona (1059) 0-26Partij
 Bertus Groot (913) - Marco de Koning (978) 0-29Partij
 Exuperry Mwenedata (822) - Milton Menso (1006) 1-12Partij
 Bert van Leijden (865) - Nico Kruijswijk (1019) 0-24Partij
 Dick Beekman (892) - Nordin Hammadi (1065) 2-01Partij
 Maarten van Ammers  - Miro Alberto (701) 1-15Partij
 Luuk Terweijden (453) - Ridens Bolhuis (836) 0-28Partij
 Daan Pheijffer  - Frits Stoelwinder (719) 1-13Partij
   Zenderstad  -   IJmuiden 2  
14
-
6
 Gerard Bakker (1029) - Marcel Doornbosch (1030) 1-110Partij
 Ruud de Graaff (1064) - Max Doornbosch (903) 2-04Partij
 Antonio Ramirez (997) - Jacqueline Schouten (1084) 0-28Partij
 Patrick van der Tol (932) - Jan-Maarten Koorn (888) 0-26Partij
 Arie Koster (965) - Nicole Schouten (866) 2-09Partij
 Kumar Bihari (951) - Klaas de Krijger (774) 2-07Partij
 Hans Verhoeven (892) - Vince van der Wiele (740) 1-15Partij
 Theo van Londen (903) - niet opgekomen  2-01R
 Rob de Meij (960) - niet opgekomen  2-02R
 René Nurmohamed (647) - niet opgekomen  2-03R
 Ronde 3
za 17-10-2015     DDV  -   Zenderstad  
15
-
5
 Ricardo Bona (1059) - Hans Verhoeven (892) 2-01
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Rob de Meij (960) 2-07Partij
 Marco de Koning (978) - Antonio Ramirez (997) 2-05Partij
 Milton Menso (1006) - René Nurmohamed (647) 2-06Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Gerard Bakker (1029) 2-09Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Ruud de Graaff (1064) 1-14Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Patrick van der Tol (932) 2-03Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Jacco Scheper  1-18Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Arie Koster (965) 0-210Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Roald Scheper  1-12Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   SNA 3  
9
-
11
 Frank Hagebeek (789) - Sierd van Randen (974) 0-29Partij
 Ruud Kleijn (849) - Dick Beekman (892) 2-06Partij
 Gerard van Velzen (1027) - Bert van Leijden (865) 2-07Partij
 Dimitri Otto (888) - Maarten van Leenen (948) 0-23Partij
 Rob van de Klashorst (943) - Bertus Groot (913) 1-18Partij
 Maurits de Vries (695) - Co Filmer (931) 0-22Partij  
 Ferdi Uilhoorn (826) - Frans Groot (859) 0-210Partij
 niet opgekomen  - Huub Pheijffer  0-21R
 Sjoerd van Hettema (815) - Daan Pheijffer  2-05Partij
 Rudi van Velzen (640) - Luuk Terweijden (453) 2-04Partij
   DES Lunteren 3  -   Samen Sterk 2  
8
-
12
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Bram Doeves (1149) 1-110Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Louis de Frankrijker (1085) 0-29Partij
 Bram Cysouw (752) - Bastiaan de Gunst (854) 1-12Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Cees de Gelder (1110) 0-28Partij
 Johan Top (910) - Herk Vis (933) 1-11Partij
 Tristan van der Velde (749) - Hans Stolwijk (876) 2-04Partij
 Michel Hendriksen Jr. (643) - Salim Rodjan (909) 0-23Partij
 Jan Heij (666) - Dick de Jong (821) 1-16Partij
 Leendert Peters  - Jaap Vermeer (793) 0-27Partij
 Ries van Ee (727) - Piet van Es  2-05Partij
   Gooi & Eemland 2  -   SNA 4  
4
-
16
 Willem Bor (1049) - Macodou N`Diaye (1482) 0-24Partij
 Michiel Luiten (1025) - Thomy Lucien Mbongo (1437) 0-21Partij
 Wim Muijs (1126) - Luc Baya (1405) 0-210Partij
 Peter Frans Koops (1131) - Leopold Sekongo (1334) 1-19Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Losseni Savané (1210) 0-22Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Bassirou Ba (1473) 0-28Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Leopold Kouogueu Kouomou (1443) 0-25Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Desire Lazare Ndjib  0-23Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Oscar Lognon (1392) 1-17Partij
 Gerard Benning (988) - Fidèle Nimbi (1221) 2-06Partij  
   Gooi & Eemland 3  -   Zaanstreek/Purmerend  
8
-
12
 Hans Loots (872) - Sijmen Hansen (1050) 1-14Partij
 Jaap Langerak (873) - Frans Kroese (1066) 1-15Partij
 Bert Roest (931) - Bart van Geel (1067) 0-23Partij
 Rindert Huisman (876) - Piet Smit (1106) 0-22Partij
 Huib Poort (832) - Barbara Graas (1032) 2-010Partij
 Henk de Groot (865) - Peter van der Merwe (756) 2-09Partij  
 Ad Vreeswijk (794) - Jan Hania (1030) 2-06Partij  
 Lennart Bolks (737) - Schelte Betten (838) 0-27Partij
 Harry Vredeveldt (769) - Kaj Kruit (865) 0-21Partij
 Lammert Korlaar (834) - Geert van der Loo (728) 0-28Partij
 Ronde 4
za 31-10-2015     SNA 4  -   Gooi & Eemland 3  
18
-
2
 Leopold Kouogueu Kouomou (1443) - Lennart Bolks (737) 2-02Partij
 Macodou N`Diaye (1482) - Henk de Groot (865) 2-07Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1437) - Levi Duijst (704) 2-01Partij
 Luc Baya (1405) - Bert Roest (931) 2-06Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Hans Loots (872) 2-010Partij
 Losseni Savané (1210) - Jaap Langerak (873) 2-04Partij
 Bassirou Ba (1473) - Rindert Huisman (876) 2-08Partij
 Bruno Fopa (1369) - Ad Vreeswijk (794) 2-03Partij
 Exuperry Mwenedata (822) - Lammert Korlaar (834) 2-05Partij
 Jurre Verhagen  - Huib Poort (832) 0-29Partij
   Samen Sterk 2  -   Gooi & Eemland 2  
8
-
12
 Cees de Gelder (1110) - Peter Frans Koops (1131) 0-28Partij
 Bastiaan de Gunst (854) - Wim Muijs (1126) 0-24Partij
 Bram Doeves (1149) - Erik Maijenburg (1145) 1-13Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Ton van der Ploeg (982) 1-19Partij
 Herk Vis (933) - Kennedy Krishnadath (955) 2-02Partij
 Joop Briedé (887) - Henk Vogelenzang de Jong (1124) 0-27Partij
 Hans Stolwijk (876) - Serf Klinkenberg (1003) 1-15Partij
 Salim Rodjan (909) - Michiel Luiten (1025) 0-26Partij
 Robert van Diggele (795) - Gerard Benning (988) 1-110Partij
 Jaap Vermeer (793) - Huibert Koops (1024) 2-01Partij
   SNA 3  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Pepijn Folgers (776) - Evert Evers (1088) 0-26Partij
 Bertus Groot (913) - Melanie Visser-Voskuil (871) 0-24Partij
 Frans Groot (859) - Johan Top (910) 2-09Partij
 Co Filmer (931) - Erwin Jochemsen (838) 1-110Partij
 Bert van Leijden (865) - Bram Cysouw (752) 1-17Partij
 Maarten van Leenen (948) - Jan Cysouw (787) 2-05Partij
 Dick Beekman (892) - Jan Heij (666) 2-01Partij
 Daan Pheijffer  - Michel Hendriksen Jr. (643) 0-23Partij
 Luuk Terweijden (453) - Jeroen van den Brink (654) 1-18Partij
 Huub Pheijffer  - Leendert Peters  1-12Partij
   Zenderstad  -   Haarlemse Damclub 2  
12
-
8
 Rob de Meij (960) - Dimitri Otto (888) 2-05Partij
 Antonio Ramirez (997) - Gerard van Velzen (1027) 0-29Partij
 René Nurmohamed (647) - Rob van de Klashorst (943) 0-21Partij
 Gerard Bakker (1029) - Carlo Koopman (948) 0-26Partij
 Ruud de Graaff (1064) - Rudi van Velzen (640) 1-110Partij
 Kumar Bihari (951) - Frank Hagebeek (789) 2-08Partij
 Patrick van der Tol (932) - Maurits de Vries (695) 2-02Partij
 Hans Verhoeven (892) - Ferdi Uilhoorn (826) 1-14Partij
 Theo van Londen (903) - Noël Neve (437) 2-03Partij
 Roald Scheper  - Arie Haveman (359) 2-07Partij
   IJmuiden 2  -   DDV  
12
-
8
 Koos de Vries (1006) - Martin Kruijswijk (1016) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1084) - Roep Bhawanibhiek (1153) 2-07Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Ricardo Bona (1059) 1-18Partij
 Bram van Bakel (898) - Siegfried Parbhoe (980) 1-15Partij
 Jack van Buuren (1088) - Nico Kruijswijk (1019) 2-04Partij
 Jan-Maarten Koorn (888) - Milton Menso (1006) 1-19Partij
 Vince van der Wiele (740) - Nordin Hammadi (1065) 0-22Partij
 Klaas de Krijger (774) - Ridens Bolhuis (836) 0-210Partij
 Nicole Schouten (866) - Rudolph Boshuizen (834) 2-01Partij
 Piet Kok (878) - Frits Stoelwinder (719) 1-13Partij
 Ronde 5
za 28-11-2015     Haarlemse Damclub 2  -   IJmuiden 2  
11
-
9
 Gerard van Velzen (1027) - Koos de Vries (1006) 1-18Partij  
 Rob van de Klashorst (943) - Max Doornbosch (903) 2-03Partij
 Carlo Koopman (948) - Jacqueline Schouten (1084) 1-110Partij
 Ferdi Uilhoorn (826) - Jack van Buuren (1088) 1-19Partij  
 Sjoerd van Hettema (815) - Marcel Doornbosch (1030) 2-04Partij
 Joep Kerkhoff (700) - Nicole Schouten (866) 0-25Partij
 Rudi van Velzen (640) - Bram van Bakel (898) 0-26Partij
 Maurits de Vries (695) - Vince van der Wiele (740) 2-01Partij
 Nathalie Sassoon  - Klaas de Krijger (774) 0-27Partij  
 Noël Neve (437) - Abel Vestering  2-02Partij
   DES Lunteren 3  -   Zenderstad  
7
-
13
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Cees Westland (1087) 1-19Partij
 Johan Top (910) - Arie Koster (965) 1-110Partij
 Michel Hendriksen Sr. (929) - Kumar Bihari (951) 1-16Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Rob de Meij (960) 1-18Partij
 Tristan van der Velde (749) - René Nurmohamed (647) 2-01Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Theo van Londen (903) 1-15Partij
 Michel Hendriksen Jr. (643) - Hans Verhoeven (892) 0-27Partij
 Jan Heij (666) - Antonio Ramirez (997) 0-24Partij
 Leendert Peters  - Patrick van der Tol (932) 0-22Partij
 Ries van Ee (727) - Roald Scheper  0-23Partij
   Gooi & Eemland 2  -   SNA 3  
15
-
5
 Wim Muijs (1126) - Sierd van Randen (974) 2-09Partij
 Peter Frans Koops (1131) - Bert van Leijden (865) 1-110Partij
 Willem Bor (1049) - Co Filmer (931) 0-28Partij  
 Serf Klinkenberg (1003) - Jan Algra (753) 2-01Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Dick Beekman (892) 1-15Partij
 Michiel Luiten (1025) - Frank Aarts  1-17Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Wart Verhagen  2-03Partij
 Gerard Benning (988) - Luuk Terweijden (453) 2-04Partij
 Jaap Langerak (873) - Maarten van Ammers  2-06Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Pieter van den Berg  2-02Partij
   Gooi & Eemland 3  -   Samen Sterk 2  
4
-
16
 Henk de Groot (865) - Herk Vis (933) 1-14Partij
 Hans Loots (872) - Cees de Gelder (1110) 0-29Partij
 Bert Roest (931) - Bram Doeves (1149) 0-26Partij
 Huib Poort (832) - Louis de Frankrijker (1085) 0-27Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Hans Stolwijk (876) 0-210Partij
 Levi Duijst (704) - Joop Briedé (887) 0-21Partij
 Harry Vredeveldt (769) - Robert van Diggele (795) 0-28Partij
 Lennart Bolks (737) - Jaap Vermeer (793) 2-05Partij
 Rindert Huisman (876) - Arie van Diggele (881) 0-22Partij
 Lammert Korlaar (834) - Dick de Jong (821) 1-13Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   SNA 4  
5
-
15
 Peter Groot jr. (1196) - Macodou N`Diaye (1482) 0-27Partij
 Piet Smit (1106) - Losseni Savané (1210) 1-110Partij
 Frans Kroese (1066) - Leopold Sekongo (1334) 0-25Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Luc Baya (1405) 0-24Partij
 Barbara Graas (1032) - Bruno Fopa (1369) 0-26Partij
 Jan Hania (1030) - Leopold Kouogueu Kouomou (1443) 0-28Partij
 Cees Staal (686) - Fidèle Nimbi (1221) 0-22Partij
 Geert van der Loo (728) - Exuperry Mwenedata (822) 0-23Partij
 Dik Vermeulen (1088) - Maarten van Leenen (948) 2-09Partij
 Schelte Betten (838) - Brent van Leenen  2-01Partij
 Ronde 6
za 12-12-2015     Samen Sterk 2  -   Zaanstreek/Purmerend  
7
-
13
 Bram Doeves (1149) - Sijmen Hansen (1050) 0-24Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Schelte Betten (838) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (854) - Piet Smit (1106) 0-210Partij
 Joop Briedé (887) - Frans Kroese (1066) 1-11Partij
 Herk Vis (933) - Jan Hania (1030) 0-25Partij
 Hans Stolwijk (876) - Barbara Graas (1032) 2-02Partij  
 Robert van Diggele (795) - Kaj Kruit (865) 0-29Partij
 Arie van Diggele (881) - Cees Staal (686) 2-06Partij
 Dick de Jong (821) - Martin Berends (1007) 0-23Partij
 Jaap Vermeer (793) - Geert van der Loo (728) 1-17Partij
   SNA 3  -   Gooi & Eemland 3  
6
-
14
 Co Filmer (931) - Bert Roest (931) 0-25Partij
 Sierd van Randen (974) - Jaap Langerak (873) 1-18Partij
 Bertus Groot (913) - Henk de Groot (865) 2-03Partij
 Dick Beekman (892) - Rindert Huisman (876) 2-02Partij
 Bert van Leijden (865) - Hans Loots (872) 0-27Partij
 Frans Groot (859) - Huib Poort (832) 1-110Partij
 Maarten van Leenen (948) - Lammert Korlaar (834) 0-24Partij
 Maarten van Ammers  - Ad Vreeswijk (794) 0-29Partij
 Daan Pheijffer  - Lennart Bolks (737) 0-21Partij  
 Huub Pheijffer  - Levi Duijst (704) 0-26Partij
   Zenderstad  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
13
 Cees Westland (1087) - Kennedy Krishnadath (955) 1-14Partij  
 Antonio Ramirez (997) - Michiel Luiten (1025) 0-23Partij
 Arie Koster (965) - Wim Muijs (1126) 1-18Partij
 Gerard Bakker (1029) - Peter Frans Koops (1131) 0-210Partij
 Jacco Scheper  - Serf Klinkenberg (1003) 2-06Partij
 René Nurmohamed (647) - Ton van der Ploeg (982) 0-22Partij
 Rob de Meij (960) - Alexander van de Mheen (807) 1-19Partij
 Kumar Bihari (951) - Willem Bor (1049) 1-15Partij
 Patrick van der Tol (932) - Gerard Benning (988) 1-17Partij
 Roald Scheper  - Dick Roelofs (1001) 0-21Partij
   IJmuiden 2  -   DES Lunteren 3  
5
-
15
 Koos de Vries (1006) - Johan Top (910) 2-09Partij
 Max Doornbosch (903) - Melanie Visser-Voskuil (871) 1-16Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Evert Evers (1088) 0-23Partij
 Bram van Bakel (898) - Michel Hendriksen Sr. (929) 2-08Partij
 Nicole Schouten (866) - Bram Cysouw (752) 0-210Partij
 Piet Kok (878) - Jan Cysouw (787) 0-25Partij
 Klaas de Krijger (774) - Tristan van der Velde (749) 0-24Partij
 Vince van der Wiele (740) - Erwin Jochemsen (838) 0-27Partij
 Jasper Jansema  - Michel Hendriksen Jr. (643) 0-21Partij
 niet opgekomen  - Jan Heij (666) 0-22R
   DDV  -   Haarlemse Damclub 2  
15
-
5
 Marco de Koning (978) - Frank Hagebeek (789) 2-01Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Ruud Kleijn (849) 1-17Partij
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Rob van de Klashorst (943) 2-04Partij
 Milton Menso (1006) - Gerard van Velzen (1027) 2-010Partij
 Ricardo Bona (1059) - Carlo Koopman (948) 2-09Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Rudi van Velzen (640) 2-05Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Dimitri Otto (888) 2-08Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-06Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Maurits de Vries (695) 0-22Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Arie Haveman (359) 0-23Partij
 Ronde 7
za 19-12-2015     Zaanstreek/Purmerend  -   SNA 3  
18
-
2
 Dik Vermeulen (1088) - Bertus Groot (913) 1-110Partij
 Barbara Graas (1032) - Frans Groot (859) 2-05Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Dick Beekman (892) 2-08Partij
 Frans Kroese (1066) - Bert van Leijden (865) 2-04Partij
 Jan Hania (1030) - Sierd van Randen (974) 1-19Partij
 Martin Berends (1007) - Jan Algra (753) 2-06Partij
 Piet Bakelaar (1043) - Co Filmer (931) 2-07Partij
 Schelte Betten (838) - Maarten van Ammers  2-01Partij
 Kaj Kruit (865) - Daan Pheijffer  2-02Partij
 Cees Staal (686) - Huub Pheijffer  2-03Partij
za 02-01-2016     DES Lunteren 3  -   DDV  
9
-
11
 Wijnand Voskuil Jr. (1093) - Ricardo Bona (1059) 2-07Partij
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Milton Menso (1006) 1-19Partij
 Arjan van Galen (1246) - Nico Kruijswijk (1019) 1-15Partij
 Evert Evers (1088) - Martin Kruijswijk (1016) 2-08Partij
 Jan Bos (1001) - Roep Bhawanibhiek (1153) 0-23Partij
 Michel Hendriksen Sr. (929) - Siegfried Parbhoe (980) 0-26Partij
 Tristan van der Velde (749) - Nordin Hammadi (1065) 1-12Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Ridens Bolhuis (836) 0-210Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Frits Stoelwinder (719) 1-14Partij
 Jan Heij (666) - Guus Gase (459) 1-11Partij
   Gooi & Eemland 2  -   IJmuiden 2  
13
-
7
 Peter Frans Koops (1131) - niet opgekomen  2-01R
 Wim Muijs (1126) - Koos de Vries (1006) 2-02Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Max Doornbosch (903) 2-06Partij
 Tjitse Offinga (1134) - Marcel Doornbosch (1030) 0-24Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Jan-Maarten Koorn (888) 1-110Partij  
 Dick Roelofs (1001) - Bram van Bakel (898) 0-29Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Nicole Schouten (866) 0-28Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Piet Kok (878) 2-05Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Lorens Hoeve  2-03Partij
 Gerard Benning (988) - Klaas de Krijger (774) 2-07Partij
   Gooi & Eemland 3  -   Zenderstad  
11
-
9
 Hans Loots (872) - Antonio Ramirez (997) 1-13Partij
 Bert Roest (931) - Ruud de Graaff (1064) 2-07Partij
 Jaap Langerak (873) - Gerard Bakker (1029) 1-15Partij
 Huib Poort (832) - Kumar Bihari (951) 2-06Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Jacco Scheper  0-24Partij
 Levi Duijst (704) - Rob de Meij (960) 1-110Partij  
 Lennart Bolks (737) - Theo van Londen (903) 2-08Partij
 Henk de Groot (865) - Patrick van der Tol (932) 0-29Partij
 Harry Vredeveldt (769) - Roald Scheper  1-12Partij
 Rindert Huisman (876) - René Nurmohamed (647) 1-11Partij
   SNA 4  -   Samen Sterk 2  
8
-
12
 Leopold Sekongo (1334) - Martien Out (1172) 2-04Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Cees de Gelder (1110) 2-06Partij
 Oscar Lognon (1392) - Bastiaan de Gunst (854) 2-010Partij
 Macodou N`Diaye (1482) - Herk Vis (933) 2-09Partij
 Exuperry Mwenedata (822) - Salim Rodjan (909) 0-27Partij
 Frank Aarts  - Joop Briedé (887) 0-21Partij
 Jelle van der Eng  - Dick de Jong (821) 0-25Partij
 Rianne Mensinga (417) - Hans Stolwijk (876) 0-22Partij
 Wart Verhagen  - Arie van Diggele (881) 0-23Partij
 Mick Boudens  - Jaap Vermeer (793) 0-28Partij
 Ronde 8
do 29-10-2015     SNA 3  -   SNA 4  
4
-
16
 Maarten van Leenen (948) - Leopold Sekongo (1334) 0-29Partij
 Co Filmer (931) - Luc Baya (1405) 0-210Partij
 Bertus Groot (913) - Losseni Savané (1210) 0-28Partij
 Sierd van Randen (974) - Leopold Kouogueu Kouomou (1443) 0-26Partij
 Frans Groot (859) - Macodou N`Diaye (1482) 0-27Partij
 Jan Algra (753) - Thomy Lucien Mbongo (1437) 0-23Partij
 Bert van Leijden (865) - Bassirou Ba (1473) 0-22Partij
 Maarten van Ammers  - Tymo Smids  1-14Partij
 Luuk Terweijden (453) - Huub Pheijffer  2-01Partij
 Daan Pheijffer  - Jelle van der Eng  1-15Partij
za 16-01-2016     Zenderstad  -   Zaanstreek/Purmerend  
5
-
15
 Gerard Bakker (1029) - Barbara Graas (1032) 2-010Partij
 Ruud de Graaff (1064) - Sijmen Hansen (1050) 0-27Partij
 Hans Verhoeven (892) - Piet Smit (1106) 0-21Partij
 Antonio Ramirez (997) - Dik Vermeulen (1088) 0-24Partij
 Kumar Bihari (951) - Frans Kroese (1066) 0-25Partij
 Jacco Scheper  - Bart van Geel (1067) 0-22Partij
 Arie Koster (965) - Schelte Betten (838) 1-16Partij
 Patrick van der Tol (932) - Kaj Kruit (865) 0-29Partij
 Theo van Londen (903) - Geert van der Loo (728) 2-08Partij
 Roald Scheper  - Erik van der Haar (845) 0-23Partij
   IJmuiden 2  -   Gooi & Eemland 3  
9
-
11
 Max Doornbosch (903) - Huib Poort (832) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1084) - Henk de Groot (865) 1-18Partij
 Nicole Schouten (866) - Bert Roest (931) 1-110Partij
 Bram van Bakel (898) - Jaap Langerak (873) 2-09Partij
 Piet Kok (878) - Harry Vredeveldt (769) 2-05Partij
 Klaas de Krijger (774) - Ad Vreeswijk (794) 1-17Partij  
 Arnold Olijfveld  - Lammert Korlaar (834) 0-22Partij
 Lorens Hoeve  - Douwe de Graaf (754) 0-24Partij
 Evert Olsthoorn  - Lennart Bolks (737) 0-21Partij
 niet opgekomen  - Adri Butzelaar (815) 0-23R
   DDV  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
13
 Marco de Koning (978) - Kennedy Krishnadath (955) 2-010Partij
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Willem Bor (1049) 2-02Partij  
 Ricardo Bona (1059) - Peter Frans Koops (1131) 0-25Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Wim Muijs (1126) 0-28Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Serf Klinkenberg (1003) 1-14Partij
 Milton Menso (1006) - Ton van der Ploeg (982) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Michiel Luiten (1025) 1-19Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Gerard Benning (988) 0-21Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Henk Vogelenzang de Jong (1124) 0-27Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Dick Roelofs (1001) 0-23Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   DES Lunteren 3  
9
-
11
 Carlo Koopman (948) - Jan Bos (1001) 1-19Partij
 Gerard van Velzen (1027) - Evert Evers (1088) 1-18Partij
 Rob van de Klashorst (943) - Melanie Visser-Voskuil (871) 0-22Partij
 Ruud Kleijn (849) - Tristan van der Velde (749) 1-16Partij  
 Rudi van Velzen (640) - Johan Top (910) 0-210Partij
 Dimitri Otto (888) - Bram Cysouw (752) 1-13Partij
 Frank Hagebeek (789) - Erwin Jochemsen (838) 1-17Partij
 Ferdi Uilhoorn (826) - Jeroen van den Brink (654) 1-15Partij
 Maurits de Vries (695) - Michel Hendriksen Jr. (643) 1-11Partij
 Joep Kerkhoff (700) - Jan Heij (666) 2-04Partij
 Ronde 9
za 30-01-2016     Gooi & Eemland 2  -   Haarlemse Damclub 2  
18
-
2
 Willem Bor (1049) - Carlo Koopman (948) 1-18Partij
 Wim Muijs (1126) - Gerard van Velzen (1027) 2-010Partij
 Peter Frans Koops (1131) - niet opgekomen  2-01R
 Michiel Luiten (1025) - Frans Elzenga (926) 1-15Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Dimitri Otto (888) 2-06Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Rudi van Velzen (640) 2-09Partij
 Dick Roelofs (1001) - Frank Hagebeek (789) 2-04Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Maurits de Vries (695) 2-02Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-07Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Rob van de Klashorst (943) 2-03Partij
   Gooi & Eemland 3  -   DDV  
4
-
16
 Bert Roest (931) - Martin Kruijswijk (1016) 0-27Partij
 Lennart Bolks (737) - Nico Kruijswijk (1019) 0-23Partij
 Rindert Huisman (876) - Roep Bhawanibhiek (1153) 1-11Partij
 Hans Vermeij (731) - Marco de Koning (978) 0-29Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Milton Menso (1006) 0-28Partij
 Lammert Korlaar (834) - Ridens Bolhuis (836) 1-110Partij
 Levi Duijst (704) - Ricardo Bona (1059) 0-22Partij
 Henk de Groot (865) - Frits Stoelwinder (719) 2-04Partij
 Jaap Langerak (873) - Siegfried Parbhoe (980) 0-25Partij
 Huib Poort (832) - Nordin Hammadi (1065) 0-26Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   IJmuiden 2  
14
-
6
 Peter Groot jr. (1196) - Koos de Vries (1006) 2-010Partij
 Frans Kroese (1066) - Jacqueline Schouten (1084) 1-17Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Bram van Bakel (898) 1-18Partij
 Piet Smit (1106) - Jan-Maarten Koorn (888) 0-29Partij
 Bart van Geel (1067) - Nicole Schouten (866) 1-16Partij
 Barbara Graas (1032) - Piet Kok (878) 2-05Partij
 Jan Hania (1030) - Klaas de Krijger (774) 2-03Partij
 Erik van der Haar (845) - Arnold Olijfveld  1-14Partij
 Dik Vermeulen (1088) - Steven Sewsaran  2-02Partij
 Schelte Betten (838) - Evert Olsthoorn  2-01Partij
   SNA 4  -   Zenderstad  
13
-
7
 Leopold Kouogueu Kouomou (1443) - Jacco Scheper  2-07Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Ruud de Graaff (1064) 2-08Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Gerard Bakker (1029) 2-010Partij
 Macodou N`Diaye (1482) - Antonio Ramirez (997) 2-04Partij
 Losseni Savané (1210) - Arie Koster (965) 1-19Partij
 Wart Verhagen  - Rob de Meij (960) 0-25Partij  
 Niels Breuker  - Hans Verhoeven (892) 0-21Partij
 Bruno Fopa (1369) - Theo van Londen (903) 2-06Partij
 Desire Lazare Ndjib  - Roald Scheper  2-02Partij
 Stacey van der Bom  - René Nurmohamed (647) 0-23Partij
   Samen Sterk 2  -   SNA 3  
14
-
6
 Herk Vis (933) - Maarten van Leenen (948) 1-18Partij
 Cees de Gelder (1110) - Co Filmer (931) 2-09Partij
 Salim Rodjan (909) - Dick Beekman (892) 0-27Partij
 Bram Doeves (1149) - Bert van Leijden (865) 1-110Partij
 Joop Briedé (887) - Kevin van Langen (729) 1-15Partij
 Hans Stolwijk (876) - Rianne Mensinga (417) 2-01Partij
 Robert van Diggele (795) - Luuk Terweijden (453) 2-04Partij
 Dick de Jong (821) - Daan Pheijffer  2-03Partij
 Jaap Vermeer (793) - Jelle van der Eng  2-06Partij
 Vince Dijkxhoorn  - Brent van Leenen  1-12Partij
 Ronde 10
za 13-02-2016     Zenderstad  -   Samen Sterk 2  
11
-
9
 Gerard Bakker (1029) - Cees de Gelder (1110) 1-110Partij
 Ruud de Graaff (1064) - Louis de Frankrijker (1085) 0-21Partij
 Arie Koster (965) - Bastiaan de Gunst (854) 1-17Partij
 Kumar Bihari (951) - Herk Vis (933) 1-15Partij
 Theo van Londen (903) - Joop Briedé (887) 2-02Partij
 Patrick van der Tol (932) - Hans Stolwijk (876) 2-08Partij
 Rob de Meij (960) - Dick de Jong (821) 1-19Partij
 René Nurmohamed (647) - Salim Rodjan (909) 1-13Partij
 Cees Westland (1087) - Robert van Diggele (795) 2-06Partij
 Bram Bekkers (443) - Jaap Vermeer (793) 0-24Partij
   IJmuiden 2  -   SNA 4  
4
-
16
 Koos de Vries (1006) - Fidèle Nimbi (1221) 0-27Partij
 Jacqueline Schouten (1084) - Losseni Savané (1210) 0-210Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Macodou N`Diaye (1482) 0-22Partij
 Bram van Bakel (898) - Leopold Sekongo (1334) 0-28Partij
 Jan-Maarten Koorn (888) - Bruno Fopa (1369) 0-23Partij  
 Nicole Schouten (866) - Leopold Kouogueu Kouomou (1443) 0-29Partij
 Piet Kok (878) - Kevin van Langen (729) 1-15Partij
 Arnold Olijfveld  - Frank Aarts  1-16Partij
 Klaas de Krijger (774) - Jelle van der Eng  2-04Partij
 Luke Zeegers  - Wart Verhagen  0-21Partij
   DDV  -   Zaanstreek/Purmerend  
8
-
12
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Sijmen Hansen (1050) 1-16Partij  
 Ricardo Bona (1059) - Piet Smit (1106) 0-25Partij
 Marco de Koning (978) - Pieter Kuijper (1135) 2-01Partij
 Milton Menso (1006) - Bart van Geel (1067) 2-02Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Martin Berends (1007) 1-19Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Dik Vermeulen (1088) 1-110Partij  
 Siegfried Parbhoe (980) - Frans Kroese (1066) 1-14Partij
 Miro Alberto (701) - Schelte Betten (838) 0-28Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Johan Veerman (1126) 0-23Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Barbara Graas (1032) 0-27Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Gooi & Eemland 3  
6
-
14
 Rudi van Velzen (640) - Hans Loots (872) 1-18Partij
 Rob van de Klashorst (943) - Henk de Groot (865) 0-25Partij
 Maurits de Vries (695) - Huib Poort (832) 0-21Partij
 Sjoerd van Hettema (815) - Rindert Huisman (876) 1-14Partij
 Noël Neve (437) - Bert Roest (931) 0-22Partij
 Gerard van Velzen (1027) - Jaap Langerak (873) 1-110Partij
 Frank Hagebeek (789) - Lammert Korlaar (834) 0-23Partij
 Carlo Koopman (948) - Ad Vreeswijk (794) 1-17Partij
 Dimitri Otto (888) - Harry Vredeveldt (769) 1-16Partij
 Ferdi Uilhoorn (826) - Levi Duijst (704) 1-19Partij
   DES Lunteren 3  -   Gooi & Eemland 2  
9
-
11
 Arjan van Galen (1246) - Peter Frans Koops (1131) 2-08Partij
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Wim Muijs (1126) 2-09Partij  
 Wijnand Voskuil Jr. (1093) - Dick Roelofs (1001) 0-24Partij
 Johan Top (910) - Michiel Luiten (1025) 1-110Partij
 Tristan van der Velde (749) - Henk Vogelenzang de Jong (1124) 1-16Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Willem Bor (1049) 0-23Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Serf Klinkenberg (1003) 2-07Partij
 Michel Hendriksen Jr. (643) - Gerard Benning (988) 0-25Partij
 Jan Heij (666) - Ton van der Ploeg (982) 0-21Partij
 Leendert Peters  - Lennart Bolks (737) 1-12Partij
 Ronde 11
za 27-02-2016     Gooi & Eemland 3  -   DES Lunteren 3  
13
-
7
 Bert Roest (931) - Johan Top (910) 1-18Partij
 Jaap Langerak (873) - Melanie Visser-Voskuil (871) 2-04Partij
 Henk de Groot (865) - Tristan van der Velde (749) 2-02Partij
 Hans Loots (872) - Evert Evers (1088) 0-27Partij
 Rindert Huisman (876) - Bram Cysouw (752) 2-06Partij
 Huib Poort (832) - Jan Cysouw (787) 0-25Partij
 Lammert Korlaar (834) - Michel Hendriksen Sr. (929) 1-110Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Jeroen van den Brink (654) 1-19Partij
 Douwe de Graaf (754) - Erwin Jochemsen (838) 2-03Partij
 Lennart Bolks (737) - Jan Heij (666) 2-01Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   Haarlemse Damclub 2  
17
-
3
 Dik Vermeulen (1088) - Gerard van Velzen (1027) 1-110Partij  
 Johan Veerman (1126) - Carlo Koopman (948) 2-07Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Rob van de Klashorst (943) 2-05Partij
 Barbara Graas (1032) - Ruud Kleijn (849) 2-04Partij
 Piet Smit (1106) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-06Partij
 Frans Kroese (1066) - Sjoerd van Hettema (815) 2-08Partij
 Martin Berends (1007) - Frank Hagebeek (789) 2-01Partij  
 Jan Hania (1030) - Maurits de Vries (695) 2-03Partij
 Kaj Kruit (865) - Rudi van Velzen (640) 0-29Partij
 Bart van Geel (1067) - Arie Haveman (359) 2-02Partij
   SNA 4  -   DDV  
11
-
9
 Losseni Savané (1210) - Roep Bhawanibhiek (1153) 2-05Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Ricardo Bona (1059) 2-010Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Siegfried Parbhoe (980) 2-06Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (1443) - Milton Menso (1006) 1-17Partij
 Oscar Lognon (1392) - Martin Kruijswijk (1016) 1-18Partij
 Bruno Fopa (1369) - Nico Kruijswijk (1019) 2-09Partij
 Wart Verhagen  - Ridens Bolhuis (836) 0-22Partij
 Jelle van der Eng  - Nordin Hammadi (1065) 0-24Partij
 Niels Breuker  - Frits Stoelwinder (719) 1-13Partij
 Marc Breuker  - Gerrit van der Werff (762) 0-21Partij
   Samen Sterk 2  -   IJmuiden 2  
15
-
5
 Bram Doeves (1149) - Bram van Bakel (898) 1-15Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Jacqueline Schouten (1084) 0-29Partij
 Cees de Gelder (1110) - Jan-Maarten Koorn (888) 1-110Partij
 Bastiaan de Gunst (854) - Nicole Schouten (866) 2-08Partij
 Herk Vis (933) - Piet Kok (878) 2-06Partij
 Hans Stolwijk (876) - Arnold Olijfveld  1-17Partij  
 Joop Briedé (887) - Klaas de Krijger (774) 2-04Partij
 Salim Rodjan (909) - Steven Sewsaran  2-03Partij
 Robert van Diggele (795) - niet opgekomen  2-02R
 Dick de Jong (821) - niet opgekomen  2-01R
   SNA 3  -   Zenderstad  
10
-
10
 Bertus Groot (913) - Arie Koster (965) 0-29Partij
 Maarten van Leenen (948) - Kumar Bihari (951) 0-28Partij
 Bert van Leijden (865) - Nico Verhoeven (948) 2-06Partij
 Frans Groot (859) - Rob de Meij (960) 1-110Partij
 Jan Algra (753) - Patrick van der Tol (932) 1-14Partij
 Luuk Terweijden (453) - Theo van Londen (903) 1-15Partij
 Maarten van Ammers  - Hans Verhoeven (892) 2-01Partij
 Huub Pheijffer  - René Nurmohamed (647) 1-13Partij
 Daan Pheijffer  - Rob de Wit (527) 0-22Partij
 Sierd van Randen (974) - Jan Timmerman (526) 2-07Partij