Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

 

Klasse: 2e klasse C   

 Ronde 1
za 15-10-2016     Harderwijk 2  -   Gooi & Eemland 3  
15
-
5
 Egbert van Hattem (1177) - Bert Roest (982) 1-14Partij
 Ton Eekelschot (1038) - Ad Vreeswijk (805) 2-010Partij
 Wouter van den Berg (932) - Jaap Langerak (892) 2-07Partij
 Jakob de Vries (985) - Henk de Groot (882) 2-05Partij
 Jan van der Pol (918) - Jeffrey Verwoerd (852) 1-18Partij
 Eibert Smit (993) - Huib Poort (837) 1-19Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Douwe de Graaf (784) 2-02Partij
 Marjan Foppen (735) - Harry Vredeveldt (812) 2-06Partij
 Bas van Vugt  - Lennart Bolks (760) 0-23Partij
 Jan Pluim (896) - Annemarieke Dekkers  2-01Partij  
   CTD Arnhem 2  -   Gooi & Eemland 2  
12
-
8
 Wilrick Wonnink (1160) - Wim Muijs (1138) 0-25Partij
 Robert Sall (1180) - Kennedy Krishnadath (956) 2-08Partij
 Ton Berends (1007) - Dick Roelofs (1006) 0-21Partij
 Willem van den Berg (1123) - Ton van der Ploeg (1003) 2-03Partij
 Mark Jager (942) - Alexander van de Mheen (830) 2-04Partij
 Theo Willemsen (1063) - Serf Klinkenberg (994) 2-02Partij
 Leo Steyntjes (980) - Anne Wouda (872) 0-27Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Levi Duijst (719) 1-110Partij
 Rein Bergsma (1031) - Lammert Korlaar (826) 1-19Partij
 Henk Mahboeb (997) - Adriaan Noorman (655) 2-06Partij
   BDV Bennekom  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
15
-
5
 Coen Bommel (1167) - Gerold Kosman (1135) 2-06Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Jacob Reiffers (1041) 2-08Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Stef Migchelbrink (1058) 0-22Partij
 Chris Versteegen (1063) - Jo ten Westeneind (996) 1-13Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Jos Lamers (939) 1-19Partij
 Hans Robben (996) - Willie Peelen (892) 2-07Partij  
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Jan Kornilov (846) 2-01Partij  
 Johan de Haas (1031) - Tom Siebelt (798) 2-010Partij
 Frans Lamers (993) - Lev Gilevych (646) 2-04Partij
 Alex van Harn (906) - Yaroslav Gilevych (398) 1-15Partij
   WSDV 3  -   DES Lunteren 3  
12
-
8
 Bas van Berkel (976) - Jan Heij (674) 2-02Partij
 Machiel Weistra (972) - Johan Top (879) 1-110Partij
 Ákosh Kardos (834) - Tristan van der Velde (775) 2-09Partij  
 Nico Valkenburg (1032) - Evert Evers (1120) 1-15Partij
 Mara Langeveld (908) - Arjan van Galen (1250) 0-24Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Erwin Jochemsen (815) 0-28Partij
 Cor Langeveld (1101) - Michel Hendriksen Jr. (677) 2-07Partij
 Jozef Linssen (1067) - Jeroen van den Brink (728) 1-16Partij
 Ton Schockman (849) - Bram Cysouw (842) 1-13Partij
 Hans Luchies (943) - Leendert Peters (501) 2-01Partij
   WSDV 4  -   Zenderstad  
6
-
14
 Gerhard Gerritsen (912) - Arie Koster (1011) 2-06Partij
 Wim van Mourik (1008) - Kumar Bihari (963) 0-25Partij
 Kees Maliepaard (929) - Ben van der Linden (965) 1-17Partij
 Marie Gabbert (615) - Rob de Meij (947) 1-19Partij
 Luise Gabbert (671) - Patrick van der Tol (924) 1-110Partij
 Ivar Smijers (736) - Hans Verhoeven (860) 0-28Partij
 Jan Dammingh (847) - René Nurmohamed (650) 0-23Partij
 Marjory Feyt (404) - Theo van Londen (899) 0-22Partij  
 Fernande de Graaf (489) - Gerard Bakker (994) 0-21Partij
 Luke Kersten  - Roald Scheper (666) 1-14Partij
 Ronde 2
za 29-10-2016     WSDV 4  -   Harderwijk 2  
6
-
14
 Jasper Overbeek  - Jaap van de Werfhorst (1047) 0-25Partij
 Frank de Bruijn  - Bert Foppen (1105) 0-23Partij
 Erik van Wingerden  - Jan van der Pol (918) 0-24Partij
 Marie Gabbert (615) - Wouter van den Berg (932) 0-27Partij
 Marjory Feyt (404) - Eibert Smit (993) 0-28Partij
 Piet Kaagman (713) - Jan Pluim (896) 0-26Partij
 Luise Gabbert (671) - Willem van Starkenburg (880) 1-19Partij
 Ivar Smijers (736) - Wout Foppen (810) 1-110Partij
 Gerhard Gerritsen (912) - niet opgekomen  2-01R
 Gerard Zijlema (1032) - niet opgekomen  2-01R
   Zenderstad  -   WSDV 3  
13
-
7
 Rob de Meij (947) - Cor Langeveld (1101) 1-110Partij
 Piet Schep (1002) - Bas van Berkel (976) 0-24Partij
 Gerard Bakker (994) - Kees Maliepaard (929) 2-06Partij
 Ben van der Linden (965) - Mara Langeveld (908) 0-22Partij
 Arie Koster (1011) - Hans Luchies (943) 2-08Partij
 Jacco Scheper (971) - Wim van Mourik (1008) 2-07Partij
 Theo van Londen (899) - Fernande de Graaf (489) 2-01Partij
 Kumar Bihari (963) - Ton Schockman (849) 0-29Partij
 Hans Verhoeven (860) - Jan Dammingh (847) 2-03Partij
 Patrick van der Tol (924) - Luke Kersten  2-05Partij
   DES Lunteren 3  -   BDV Bennekom  
8
-
12
 Bram Cysouw (842) - Chris Versteegen (1063) 1-17Partij
 Tristan van der Velde (775) - Coen Bommel (1167) 0-21Partij
 Evert Evers (1120) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-110Partij
 Arjan van Galen (1250) - Johan de Haas (1031) 2-02Partij
 Johan Top (879) - Hans Robben (996) 1-19Partij
 Jeroen van den Brink (728) - Lex Smalbrink (1102) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Willem Stunnenberg (1058) 0-28Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 1-16Partij
 Leendert Peters (501) - Frans Lamers (993) 0-24Partij
 Jan Heij (674) - Alex van Harn (906) 0-23Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   CTD Arnhem 2  
4
-
16
 Jacob Reiffers (1041) - Ton Berends (1007) 1-16Partij
 Stef Migchelbrink (1058) - Mark Jager (942) 1-19Partij  
 Jos Lamers (939) - Jan Beeke (1040) 1-17Partij
 Willie Peelen (892) - Leo Steyntjes (980) 0-24Partij
 Tom Siebelt (798) - Wilrick Wonnink (1160) 0-210Partij
 Jan Kornilov (846) - Theo Willemsen (1063) 0-22Partij  
 Lev Gilevych (646) - Willem van den Berg (1123) 0-21Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Henk Mahboeb (997) 1-18Partij
 Linsey van Leeuwen (242) - Rein Bergsma (1031) 0-25Partij
 Tijn Borgers  - Aroen Bholasingh (812) 0-23Partij  
   Gooi & Eemland 2  -   Gooi & Eemland 3  
16
-
4
 Annemarieke Dekkers  - Adriaan Noorman (655) 1-11Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1093) - Hans Loots (875) 2-010Partij
 Wim Muijs (1138) - Bert Roest (982) 2-05Partij
 Michiel Luiten (1018) - Jaap Langerak (892) 1-19Partij
 Gerard Benning (1006) - Lammert Korlaar (826) 2-06Partij
 Lennart Bolks (760) - Ad Vreeswijk (805) 2-04Partij  
 Serf Klinkenberg (994) - Douwe de Graaf (784) 2-03Partij
 Levi Duijst (719) - Huib Poort (837) 1-17Partij
 Huibert Koops (1021) - Harry Vredeveldt (812) 2-02Partij
 Adri Butzelaar (815) - Henk de Groot (882) 1-18Partij
 Ronde 3
za 17-09-2016     Gooi & Eemland 3  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Henk de Groot (882) - Peter Litjens (999) 1-14Partij  
 Hans Loots (875) - Piet Verhaegh (611) 2-05Partij
 Anne Wouda (872) - Gerold Kosman (1135) 0-210Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Jo ten Westeneind (996) 0-21Partij
 Jaap Langerak (892) - Stef Migchelbrink (1058) 1-18Partij
 Lennart Bolks (760) - Willie Peelen (892) 0-23Partij
 Douwe de Graaf (784) - Jan Kornilov (846) 1-16Partij
 Lammert Korlaar (826) - Lev Gilevych (646) 2-07Partij  
 Ad Vreeswijk (805) - Yaroslav Gilevych (398) 2-02Partij
 Huib Poort (837) - Linsey van Leeuwen (242) 2-09Partij
za 12-11-2016     CTD Arnhem 2  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Robert Sall (1180) - Arjan van Galen (1250) 1-19Partij
 Mark Jager (942) - Evert Evers (1120) 0-24Partij
 Wilrick Wonnink (1160) - Michel Hendriksen Sr. (923) 1-13Partij
 Ton Berends (1007) - Johan Top (879) 0-22Partij
 Willem van den Berg (1123) - Bram Cysouw (842) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (997) - Erwin Jochemsen (815) 1-110Partij
 Theo Willemsen (1063) - Jan Cysouw (792) 2-06Partij
 Rein Bergsma (1031) - Tristan van der Velde (775) 2-07Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Jeroen van den Brink (728) 0-25Partij
 Leo Steyntjes (980) - Jan Heij (674) 2-01Partij
   BDV Bennekom  -   Zenderstad  
10
-
10
 Willem Stunnenberg (1058) - Hans Verhoeven (860) 1-18Partij
 Coen Bommel (1167) - Rob de Meij (947) 2-04Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - René Nurmohamed (650) 2-01Partij
 Johan de Haas (1031) - Theo van Londen (899) 1-16Partij
 Hans Robben (996) - Piet Schep (1002) 0-23Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Gerard Bakker (994) 1-19Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Ben van der Linden (965) 0-210Partij
 Chris Versteegen (1063) - Kumar Bihari (963) 2-07Partij
 Alex van Harn (906) - Jacco Scheper (971) 1-15Partij
 Frans Lamers (993) - Patrick van der Tol (924) 0-22Partij
   WSDV 3  -   WSDV 4  
15
-
5
 Nico Valkenburg (1032) - Ivar Smijers (736) 1-16Partij
 Jozef Linssen (1067) - Marie Gabbert (615) 2-08Partij
 Wim van Mourik (1008) - Luise Gabbert (671) 1-110Partij
 Kees Maliepaard (929) - Erik van Wingerden  2-02Partij
 Machiel Weistra (972) - Gerard Zijlema (1032) 1-19Partij
 Mara Langeveld (908) - Luke Kersten  1-14Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Fernande de Graaf (489) 2-03Partij
 Jan Dammingh (847) - Piet Kaagman (713) 1-17Partij
 Hans Luchies (943) - Gerhard Gerritsen (912) 2-01Partij
 Ton Schockman (849) - Frank de Bruijn  2-05Partij
   Harderwijk 2  -   Gooi & Eemland 2  
14
-
6
 Jakob de Vries (985) - Kennedy Krishnadath (956) 2-02Partij
 Wouter van den Berg (932) - Serf Klinkenberg (994) 2-05Partij
 Jan van der Pol (918) - Dick Roelofs (1006) 2-03Partij
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Anne Wouda (872) 2-06Partij
 Bert Foppen (1105) - Jaap Langerak (892) 1-18Partij
 Jaap Pluim (902) - Gerard Benning (1006) 0-24Partij
 Eibert Smit (993) - Hans Loots (875) 1-17Partij
 Jan Pluim (896) - Adri Butzelaar (815) 1-110Partij
 Marjan Foppen (735) - Levi Duijst (719) 2-01Partij
 Gert Raaijen (695) - Henk de Groot (882) 1-19Partij
 Ronde 4
za 01-10-2016     DES Lunteren 3  -   Gooi & Eemland 3  
15
-
5
 Johan Top (879) - Bert Roest (982) 1-1Partij
 Jeroen van den Brink (728) - Henk de Groot (882) 2-0Partij
 Arjan van Galen (1250) - Huib Poort (837) 2-0Partij
 Jan Cysouw (792) - Jaap Langerak (892) 2-0Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Lammert Korlaar (826) 2-0Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Ad Vreeswijk (805) 0-2Partij
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Douwe de Graaf (784) 1-1Partij
 Evert Evers (1120) - Harry Vredeveldt (812) 2-0Partij
 Leendert Peters (501) - Lennart Bolks (760) 1-1Partij
 Jan Heij (674) - Levi Duijst (719) 2-0Partij
za 26-11-2016     WSDV 3  -   Harderwijk 2  
11
-
9
 Kees Maliepaard (929) - Wouter van den Berg (932) 0-21Partij
 Cor Langeveld (1101) - Jaap van de Werfhorst (1047) 1-110Partij
 Wim van Mourik (1008) - Egbert van Hattem (1177) 1-18Partij
 Ákosh Kardos (834) - Bert Foppen (1105) 0-27Partij
 Machiel Weistra (972) - Jakob de Vries (985) 2-04Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Jan Pluim (896) 2-03Partij
 Jozef Linssen (1067) - Marjan Foppen (735) 2-05Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Willem van Starkenburg (880) 2-06Partij
 Ton Schockman (849) - Jan van der Pol (918) 1-19Partij
 Mara Langeveld (908) - Eibert Smit (993) 0-22Partij
   WSDV 4  -   BDV Bennekom  
5
-
15
 Ivar Smijers (736) - Coen Bommel (1167) 0-28Partij
 Luke Kersten  - Chris Versteegen (1063) 0-29Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-13Partij
 Luise Gabbert (671) - Johan de Haas (1031) 2-010Partij
 Jasper Overbeek  - Willem Stunnenberg (1058) 0-22Partij
 Gerhard Gerritsen (912) - Hans Robben (996) 1-17Partij
 Erik van Wingerden  - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-21Partij
 Marjory Feyt (404) - Gerrit Alink (883) 0-24Partij
 Frank de Bruijn  - Frans Lamers (993) 0-25Partij
 Jan Dammingh (847) - Alex van Harn (906) 1-16Partij
   Zenderstad  -   CTD Arnhem 2  
8
-
12
 Kumar Bihari (963) - Aroen Bholasingh (812) 2-010Partij
 Gerard Bakker (994) - Willem van den Berg (1123) 0-25Partij
 Rob de Meij (947) - Sammy Brijobhokun (797) 1-13Partij
 Arie Koster (1011) - Ben Kuiphuis (879) 0-26Partij
 Theo van Londen (899) - Theo Willemsen (1063) 0-29Partij
 Patrick van der Tol (924) - Rein Bergsma (1031) 1-14Partij
 Ben van der Linden (965) - Henk Mahboeb (997) 1-18Partij
 René Nurmohamed (650) - Wim van Dongen (878) 0-21Partij
 Roald Scheper (666) - Ton Berends (1007) 1-17Partij
 Bram Bekkers (542) - Nouri Brinkman  2-02Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Gooi & Eemland 2  
10
-
10
 Stef Migchelbrink (1058) - Henk Vogelenzang de Jong (1093) 1-19Partij
 Gerard Boogaars (1025) - Gerard Benning (1006) 0-210Partij
 Martijn Weijers (974) - Dick Roelofs (1006) 2-04Partij
 Jos Lamers (939) - Jaap Langerak (892) 2-07Partij
 Willie Peelen (892) - Hans Loots (875) 2-03Partij  
 Jan Kornilov (846) - Ad Vreeswijk (805) 1-16Partij
 Lev Gilevych (646) - Lammert Korlaar (826) 2-08Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Huib Poort (837) 0-25Partij
 Linsey van Leeuwen (242) - Rindert Huisman (864) 0-22Partij
 Tijn Borgers  - Jeffrey Verwoerd (852) 0-21Partij
 Ronde 5
za 10-12-2016     Harderwijk 2  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Gerard Boogaars (1025) 2-09Partij
 Bert Foppen (1105) - Jacob Reiffers (1041) 2-08Partij
 Wouter van den Berg (932) - Stef Migchelbrink (1058) 1-110Partij
 Jan van der Pol (918) - Martijn Weijers (974) 2-07Partij
 Jakob de Vries (985) - Willie Peelen (892) 1-14Partij  
 Eibert Smit (993) - Jo ten Westeneind (996) 1-13Partij
 Jan Pluim (896) - Tom Siebelt (798) 2-05Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Jan Kornilov (846) 0-26Partij
 Tim Suierveld  - Lev Gilevych (646) 0-22Partij
 Alex Immeker  - Yaroslav Gilevych (398) 0-21Partij
   Gooi & Eemland 2  -   DES Lunteren 3  
5
-
15
 Kennedy Krishnadath (956) - Evert Evers (1120) 0-21
 Dick Roelofs (1006) - Bram Cysouw (842) 1-14Partij
 Michiel Luiten (1018) - Arjan van Galen (1250) 0-29Partij
 Gerard Benning (1006) - Johan Top (879) 1-18Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Melanie Voskuil (902) 1-17Partij
 Anne Wouda (872) - Jeroen van den Brink (728) 0-25Partij
 Levi Duijst (719) - Erwin Jochemsen (815) 1-16Partij
 Serf Klinkenberg (994) - Michel Hendriksen Jr. (677) 0-210Partij
 Hans Schuurman (625) - Tristan van der Velde (775) 1-13Partij
 Adriaan Noorman (655) - Jan Heij (674) 0-22Partij
   Gooi & Eemland 3  -   Zenderstad  
10
-
10
 Bert Roest (982) - Kumar Bihari (963) 0-25Partij
 Hans Loots (875) - Arie Koster (1011) 1-110Partij
 Huib Poort (837) - Gerard Bakker (994) 1-17Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Piet Schep (1002) 1-14Partij
 Jaap Langerak (892) - Jacco Scheper (971) 2-08Partij
 niet opgekomen  - Rob de Meij (947) 0-21R
 Rindert Huisman (864) - Ben van der Linden (965) 2-02Partij
 Lammert Korlaar (826) - Patrick van der Tol (924) 0-26Partij
 Douwe de Graaf (784) - Hans Verhoeven (860) 1-19Partij
 Lennart Bolks (760) - René Nurmohamed (650) 2-03Partij
za 17-12-2016     CTD Arnhem 2  -   WSDV 4  
15
-
5
 Theo Willemsen (1063) - Gerard Zijlema (1032) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (997) - Frank de Bruijn  2-03Partij
 Robert Sall (1180) - Luise Gabbert (671) 2-07Partij
 Rommy Moerlie (964) - Ivar Smijers (736) 1-15Partij
 Ton Berends (1007) - Luke Kersten  2-04Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Marie Gabbert (615) 1-110Partij
 Rein Bergsma (1031) - Gerhard Gerritsen (912) 1-12Partij
 Leo Steyntjes (980) - Kees Maliepaard (929) 1-19Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Fernande de Graaf (489) 2-06Partij
 Willem van den Berg (1123) - Marjory Feyt (404) 2-01Partij
   BDV Bennekom  -   WSDV 3  
8
-
12
 Chris Versteegen (1063) - Cor Langeveld (1101) 0-28Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Aalt Mostert Jzn (1110) 1-12Partij
 Johan de Haas (1031) - Nico Valkenburg (1032) 0-26Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Bas van Berkel (976) 0-27Partij
 Coen Bommel (1167) - Jozef Linssen (1067) 2-04Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Henk Hoksbergen (1001) 1-19Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Wim van Mourik (1008) 2-01Partij
 Hans Robben (996) - Hans Luchies (943) 2-05Partij
 Gerrit Alink (883) - Mara Langeveld (908) 0-23Partij
 Alex van Harn (906) - Ton Schockman (849) 0-210Partij
 Ronde 6
za 07-01-2017     BDV Bennekom  -   Harderwijk 2  
11
-
9
 Coen Bommel (1167) - Bert Foppen (1105) 1-15Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Wout Foppen (810) 1-16Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Jaap van de Werfhorst (1047) 1-18Partij
 Chris Versteegen (1063) - Ton Eekelschot (1038) 1-19Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Wouter van den Berg (932) 2-010Partij
 Johan de Haas (1031) - Jan van der Pol (918) 0-27Partij
 Hans Robben (996) - Jan Pluim (896) 2-01Partij  
 Alex van Harn (906) - Jakob de Vries (985) 0-23Partij
 Gerrit Alink (883) - Willem van Starkenburg (880) 2-02Partij
 Mark ter Hofte (770) - Marjan Foppen (735) 1-14Partij
   WSDV 3  -   CTD Arnhem 2  
9
-
11
 Bas van Berkel (976) - Leo Steyntjes (980) 1-13Partij
 Machiel Weistra (972) - Theo Willemsen (1063) 1-18Partij
 Cor Langeveld (1101) - Ben Kuiphuis (879) 2-07Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Aroen Bholasingh (812) 1-15Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Robert Sall (1180) 0-26Partij
 Mara Langeveld (908) - Rein Bergsma (1031) 1-12Partij
 Hans Luchies (943) - Wilrick Wonnink (1160) 0-29Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Ton Berends (1007) 0-24Partij
 Ton Schockman (849) - Willem van den Berg (1123) 1-110Partij
 Jozef Linssen (1067) - Jan Beeke (1040) 2-01Partij  
   WSDV 4  -   Gooi & Eemland 3  
5
-
15
 Ivar Smijers (736) - Jaap Langerak (892) 1-110Partij
 Jasper Overbeek  - Henk de Groot (882) 1-16Partij
 Erik van Wingerden  - Adri Butzelaar (815) 0-25Partij
 Frank de Bruijn  - Jeffrey Verwoerd (852) 0-21Partij
 Luise Gabbert (671) - Lennart Bolks (760) 1-19Partij
 Luke Kersten  - Ad Vreeswijk (805) 0-23Partij
 Marie Gabbert (615) - Lammert Korlaar (826) 1-18Partij
 Jan Dammingh (847) - Huib Poort (837) 1-17Partij
 Marjory Feyt (404) - Harry Vredeveldt (812) 0-24Partij  
 Fernande de Graaf (489) - Douwe de Graaf (784) 0-22Partij
za 28-01-2017     Zenderstad  -   Gooi & Eemland 2  
6
-
14
 Kumar Bihari (963) - Ton van der Ploeg (1003) 1-16Partij
 Cees Westland (1077) - Huib Poort (837) 0-210Partij
 Piet Schep (1002) - Michiel Luiten (1018) 0-27Partij
 René Nurmohamed (650) - Alexander van de Mheen (830) 0-21Partij
 Rob de Meij (947) - Wim Muijs (1138) 0-23Partij
 Gerard Bakker (994) - Lennart Bolks (760) 1-14Partij
 Theo van Londen (899) - Hans Loots (875) 2-02Partij
 Hans Verhoeven (860) - Bert Roest (982) 0-28Partij
 Arie Koster (1011) - Anne Wouda (872) 0-25Partij
 Patrick van der Tol (924) - Levi Duijst (719) 2-09Partij
za 11-02-2017     DES Lunteren 3  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Johan Top (879) - Jos Lamers (939) 2-02Partij
 Bram Cysouw (842) - Jacob Reiffers (1041) 1-11Partij
 Arjan van Galen (1250) - Gerard Boogaars (1025) 2-010Partij
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Willie Peelen (892) 0-26Partij  
 Jan Bos (994) - Jan Kornilov (846) 0-27Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Lev Gilevych (646) 1-19Partij
 Tristan van der Velde (775) - Yaroslav Gilevych (398) 2-08Partij
 Jan Heij (674) - Linsey van Leeuwen (242) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Jan Linssen (1111) 0-23Partij
 Ries van Ee (690) - Harry Hendriksen (790) 1-14Partij
 Ronde 7
za 21-01-2017     Harderwijk 2  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Jakob de Vries (985) - Melanie Voskuil (902) 1-19Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Arjan van Galen (1250) 1-110Partij
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Evert Evers (1120) 1-18Partij
 Bert Foppen (1105) - Bram Cysouw (842) 2-03Partij
 Jan van der Pol (918) - Jeroen van den Brink (728) 1-16Partij
 Wouter van den Berg (932) - Tristan van der Velde (775) 2-02Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Jan Cysouw (792) 1-14Partij
 Eibert Smit (993) - Jan Heij (674) 0-21Partij
 Jan Pluim (896) - Michel Hendriksen Jr. (677) 1-17Partij
 Marjan Foppen (735) - Erwin Jochemsen (815) 0-25Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Zenderstad  
13
-
7
 Stef Migchelbrink (1058) - Piet Schep (1002) 2-02Partij
 Jos Lamers (939) - Gerard Bakker (994) 2-06Partij
 Gerard Boogaars (1025) - Arie Koster (1011) 1-19Partij
 Martijn Weijers (974) - Hans Verhoeven (860) 0-27Partij
 Jacob Reiffers (1041) - Ben van der Linden (965) 2-010Partij  
 Willie Peelen (892) - Jacco Scheper (971) 1-13Partij  
 Lev Gilevych (646) - Patrick van der Tol (924) 0-28Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Theo van Londen (899) 2-04Partij
 Peter Litjens (999) - Rob de Meij (947) 1-15Partij
 Jan Bouwmeister (803) - René Nurmohamed (650) 2-01Partij
   Gooi & Eemland 2  -   WSDV 4  
12
-
8
 Kennedy Krishnadath (956) - Fernande de Graaf (489) 2-05Partij
 Willem Bor (1019) - Marjory Feyt (404) 2-03Partij
 Michiel Luiten (1018) - Gerard Zijlema (1032) 0-22Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Ivar Smijers (736) 1-19Partij
 Gerard Benning (1006) - Luke Kersten  2-04Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Luise Gabbert (671) 1-110Partij
 Alexander van de Mheen (830) - Marie Gabbert (615) 2-06Partij
 Lennart Bolks (760) - Kees Maliepaard (929) 1-18Partij
 Anne Wouda (872) - Gerhard Gerritsen (912) 1-11Partij
 Levi Duijst (719) - Wim van Mourik (1008) 0-27Partij
   Gooi & Eemland 3  -   WSDV 3  
7
-
13
 Jeffrey Verwoerd (852) - Cor Langeveld (1101) 0-29Partij
 Bert Roest (982) - Machiel Weistra (972) 1-18Partij
 Hans Loots (875) - Ákosh Kardos (834) 1-110Partij
 Lammert Korlaar (826) - Nico Valkenburg (1032) 1-11Partij
 Ad Vreeswijk (805) - Bas van Berkel (976) 1-15Partij
 Huib Poort (837) - Jozef Linssen (1067) 1-17Partij
 Henk de Groot (882) - Henk Hoksbergen (1001) 1-16Partij  
 Jaap Langerak (892) - Hans Luchies (943) 1-12Partij
 Adri Butzelaar (815) - Mara Langeveld (908) 0-24Partij
 Douwe de Graaf (784) - Ton Schockman (849) 0-23Partij
   CTD Arnhem 2  -   BDV Bennekom  
11
-
9
 Aroen Bholasingh (812) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-13Partij
 Robert Sall (1180) - Coen Bommel (1167) 1-16Partij
 Rein Bergsma (1031) - Chris Versteegen (1063) 0-22Partij
 Wilrick Wonnink (1160) - Willem Stunnenberg (1058) 1-15Partij
 Theo Willemsen (1063) - Hans Robben (996) 2-08Partij
 Henk Mahboeb (997) - Johan de Haas (1031) 2-09Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-24Partij
 Willem van den Berg (1123) - Frans Lamers (993) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (980) - Alex van Harn (906) 2-01Partij
 Rommy Moerlie (964) - Gerrit Alink (883) 1-110Partij
 Ronde 8
za 17-09-2016     CTD Arnhem 2  -   Harderwijk 2  
14
-
6
 Willem van den Berg (1123) - Ton Eekelschot (1038) 1-14Partij
 Ton Berends (1007) - Bert Foppen (1105) 1-15Partij
 Jan Beeke (1040) - Wouter van den Berg (932) 1-19Partij
 Theo Willemsen (1063) - Jakob de Vries (985) 2-08Partij
 Mark Jager (942) - Jan van der Pol (918) 1-13Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Wout Foppen (810) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (980) - Jan Pluim (896) 2-06Partij
 Sammy Brijobhokun (797) - Tim Suierveld  2-02Partij
 Rein Bergsma (1031) - Alex Immeker  2-01Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Marjan Foppen (735) 1-110Partij
za 04-02-2017     BDV Bennekom  -   Gooi & Eemland 3  
14
-
6
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Lennart Bolks (760) 2-07Partij
 Coen Bommel (1167) - Adri Butzelaar (815) 2-010Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Lammert Korlaar (826) 2-01Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Ad Vreeswijk (805) 2-04Partij
 Chris Versteegen (1063) - Douwe de Graaf (784) 1-16Partij
 Hans Robben (996) - Huib Poort (837) 0-28Partij
 Johan de Haas (1031) - Jeffrey Verwoerd (852) 1-19Partij
 Alex van Harn (906) - Henk de Groot (882) 1-13Partij
 Frans Lamers (993) - Jaap Langerak (892) 1-15Partij
 Gerrit Alink (883) - Bert Roest (982) 2-02Partij
   WSDV 3  -   Gooi & Eemland 2  
15
-
5
 Machiel Weistra (972) - Kennedy Krishnadath (956) 1-19Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Ton van der Ploeg (1003) 2-01Partij
 Bas van Berkel (976) - Wim Muijs (1138) 1-17Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Henk Vogelenzang de Jong (1093) 0-26Partij
 Cor Langeveld (1101) - Gerard Benning (1006) 1-110Partij
 Ákosh Kardos (834) - Levi Duijst (719) 2-04Partij
 Mara Langeveld (908) - Alexander van de Mheen (830) 2-02Partij
 Jozef Linssen (1067) - Anne Wouda (872) 2-03Partij
 Kees Maliepaard (929) - Hans Loots (875) 2-08Partij
 Ton Schockman (849) - Hans Schuurman (625) 2-05Partij
   WSDV 4  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
13
-
7
 Ivar Smijers (736) - Remco van Zelst (1250) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Stef Migchelbrink (1058) 2-0Partij
 Marjory Feyt (404) - Jos Lamers (939) 0-2Partij
 Frank de Bruijn  - Gerard Boogaars (1025) 0-2Partij
 Fernande de Graaf (489) - Willie Peelen (892) 2-0Partij
 Wim van Mourik (1008) - Jan Kornilov (846) 1-1Partij
 Luise Gabbert (671) - Lev Gilevych (646) 1-1Partij
 Luke Kersten  - Yaroslav Gilevych (398) 2-0Partij
 Marie Gabbert (615) - Danny de Haas  2-0Partij
 Joop van de Klift (710) - Tijn Borgers  2-0Partij
   Zenderstad  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Rob de Meij (947) - Jeroen van den Brink (728) 1-18
 Gerard Bakker (994) - Bram Cysouw (842) 1-14
 Hans Verhoeven (860) - Johan Top (879) 1-19
 Kumar Bihari (963) - Evert Evers (1120) 0-21
 Cees Westland (1077) - Melanie Voskuil (902) 1-15Partij
 Piet Schep (1002) - Jan Bos (994) 0-210Partij  
 Theo van Londen (899) - Michel Hendriksen Jr. (677) 2-06Partij
 Ben van der Linden (965) - Erwin Jochemsen (815) 1-17Partij
 Roald Scheper (666) - Levien Cysouw  1-13
 René Nurmohamed (650) - Jan Heij (674) 2-02Partij
 Ronde 9
za 18-02-2017     Zenderstad  -   Harderwijk 2  
8
-
12
 Gerard Bakker (994) - Ton Eekelschot (1038) 2-010Partij
 Arie Koster (1011) - Bert Foppen (1105) 1-14Partij
 Theo van Londen (899) - Jaap van de Werfhorst (1047) 0-22Partij
 Piet Schep (1002) - Wouter van den Berg (932) 0-28Partij
 Hans Verhoeven (860) - Jakob de Vries (985) 1-19Partij
 Ben van der Linden (965) - Jan van der Pol (918) 1-16Partij
 Rob de Meij (947) - Eibert Smit (993) 1-12Partij
 Patrick van der Tol (924) - Jan Pluim (896) 0-27Partij
 Roald Scheper (666) - Willem van Starkenburg (880) 1-13Partij
 René Nurmohamed (650) - Marjan Foppen (735) 1-15Partij
   DES Lunteren 3  -   WSDV 4  
14
-
6
 Wijnand Voskuil Jr. (1088) - Luke Kersten  2-02Partij
 Melanie Voskuil (902) - Marie Gabbert (615) 2-08Partij
 Arjan van Galen (1250) - Ivar Smijers (736) 2-09Partij
 Evert Evers (1120) - Jan Dammingh (847) 2-01Partij
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Gerard Zijlema (1032) 0-26Partij
 Tristan van der Velde (775) - Gerhard Gerritsen (912) 0-23Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Wim van Mourik (1008) 1-110Partij
 Jan Heij (674) - Marjory Feyt (404) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Frank de Bruijn  2-07Partij
 Levien Cysouw  - Jasper Overbeek  1-14Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   WSDV 3  
9
-
11
 Stef Migchelbrink (1058) - Machiel Weistra (972) 1-110Partij
 Remco van Zelst (1250) - Bas van Berkel (976) 2-07Partij
 Jos Lamers (939) - Henk Hoksbergen (1001) 0-24Partij
 Gerard Boogaars (1025) - Nico Valkenburg (1032) 1-16Partij
 Willie Peelen (892) - Mara Langeveld (908) 1-13Partij  
 Jan Kornilov (846) - Jozef Linssen (1067) 1-15Partij
 Lev Gilevych (646) - Ákosh Kardos (834) 0-28Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Hans Luchies (943) 0-22Partij
 Jan Linssen (1111) - Kees Maliepaard (929) 2-01Partij
 Harry Hendriksen (790) - Ton Schockman (849) 1-19Partij
   Gooi & Eemland 2  -   BDV Bennekom  
10
-
10
 Kennedy Krishnadath (956) - Gerrit Stunnenberg (1155) 0-24
 Henk Vogelenzang de Jong (1093) - Coen Bommel (1167) 1-15
 Michiel Luiten (1018) - Chris Versteegen (1063) 1-19
 Willem Bor (1019) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 1-13
 Ton van der Ploeg (1003) - Willem Stunnenberg (1058) 0-210
 Gerard Benning (1006) - Johan de Haas (1031) 0-27
 Anne Wouda (872) - Alex van Harn (906) 2-08
 Alexander van de Mheen (830) - Frans Lamers (993) 2-02Partij  
 Levi Duijst (719) - Mark ter Hofte (770) 1-16
 Hans Schuurman (625) - niet opgekomen  2-01R
   Gooi & Eemland 3  -   CTD Arnhem 2  
7
-
13
 Bert Roest (982) - Robert Sall (1180) 1-18
 Henk de Groot (882) - Wilrick Wonnink (1160) 0-21
 Jeffrey Verwoerd (852) - Willem van den Berg (1123) 0-24Partij
 Huib Poort (837) - Rein Bergsma (1031) 0-210Partij
 Jaap Langerak (892) - Henk Mahboeb (997) 2-05Partij
 Lennart Bolks (760) - Leo Steyntjes (980) 2-03Partij
 Douwe de Graaf (784) - Sammy Brijobhokun (797) 2-02Partij
 Lammert Korlaar (826) - Aroen Bholasingh (812) 0-29Partij
 Ad Vreeswijk (805) - Theo Willemsen (1063) 0-27
 Annemarieke Dekkers  - Nouri Brinkman  0-26Partij