Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

 

Klasse: 2e klasse C   

 Ronde 1
za 15-09-2018     De Kroonschijf DEZ 2  -   Alblasserdam  
8
-
12
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Mijndert Verkaik (1205) 1-14Partij
 Wilco Stam (858) - Remco Korteland (941) 0-23Partij
 Arjan Mourits (1013) - Rien Visser (1175) 1-15Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Ruben Groenendijk (1009) 1-17Partij
 Mari Dame (1035) - Marcel van der Most (1038) 1-110Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Jaap van der Dussen (789) 2-08Partij
 Johan Stuij (750) - Yoshua van der Most (1005) 0-21Partij
 André de Raad (984) - Dylan Jongeneel (744) 1-16Partij
 Bert Terlouw  - Luc de Kruijf (662) 1-19Partij
 Arjen Kwakernaak (779) - Thomas Mouthaan (583) 0-22
   RDC Rijnsburg 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
15
-
5
 Arno Kooloos (1071) - Harry Zandvliet (1048) 1-110Partij
 Gera Hol (972) - Radjendrenath Kalloe (1037) 2-09Partij
 Albert Huisman (1155) - Bas Baksoellah (997) 2-08Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Gökhan Bagci (748) 2-04Partij
 Gé Berbee (936) - Jeremy Pauwels (939) 2-06Partij
 Cees van den Bosch (969) - Jeroen Wit  2-05Partij
 Jan Parlevliet (990) - Hans Giphart (1167) 0-21Partij
 Teun de Kluyver (584) - Nerin Bisseswar (799) 1-13Partij
 Nico Mul (837) - Alex Kruyshoop (721) 1-12Partij
 Rinus Kromhout (1052) - John Kolstee (788) 2-07Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   DOS Delft  
8
-
12
 Hans de Knikker (1085) - Henk Valk (1021) 1-14Partij
 Henk Meester (1026) - Jordy van der Lugt (999) 0-26Partij
 Theo Hordijk (1032) - Loek Tillemans (992) 0-21Partij
 Peter Pippel (982) - Rolan van der Lugt (937) 1-110Partij
 Frans Boot (1011) - Jan Eekhout (820) 2-08Partij
 Eimert Buijserd (968) - Cees van Atten (820) 1-15Partij
 Gert Dankers (730) - Wynton Meijer (783) 0-23Partij
 Piet van Eeden (770) - Ton van Namen (805) 1-17Partij
 Evert Florijn  - Amand Keultjes (698) 0-29Partij
 Maaike de Bruin (483) - Mees van den Bosch (763) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
13
-
7
 Ron Tielrooij (1134) - Cees van der Vlis (1119) 1-11Partij
 Peter Schipper (1012) - Koos de Vries (1007) 1-19Partij
 Paul Smit (986) - Jan-Maarten Koorn (929) 2-04Partij
 Jan Esselman (985) - Max Doornbosch (1003) 1-12Partij
 Carlo Koopman (956) - Schelte Betten (879) 1-13Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Klaas de Krijger (758) 2-06Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Nicole Schouten (839) 0-25Partij
 Dimitri Otto (896) - Peter van der Merwe (823) 1-17Partij
 Noël Neve (677) - Cees Staal (670) 2-010Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Hans Knobbe (667) 2-08Partij
   Haarlemse Damclub 3  -   Scheveningen  
4
-
16
 Marcel Kosters (1150) - Piet Rozenboom (1006) 1-110Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Arend van Beelen (996) 1-18Partij
 Frank Hagebeek (756) - Andries van der Wal (696) 2-09Partij
 Bart van Soest  - Arie te Lindert (967) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Eddy Janssen (917) 0-26Partij
 Angel Dittrich  - Kees Osté (770) 0-27Partij
 Justin Koopman  - Joke van der Meijden (575) 0-23Partij
 Jasmine Koopman  - Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) 0-22Partij
 Max van Dusschoten  - Ron de Vaal (778) 0-24Partij
 Carlos Somosa Milla  - Theo Baard (410) 0-25Partij
   SNA 2  -   Samen Sterk 2  
9
-
11
 Bertus Groot (941) - Herk Vis (930) 1-17Partij
 Pepijn Folgers (943) - niet opgekomen  2-01R
 Co Filmer (921) - Raymond van Es (1095) 0-25Partij
 Bert van Leijden (797) - Bram Doeves (1115) 0-22Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Louis de Frankrijker (1036) 2-06Partij
 Jan Tol (852) - Thomas van der Klis (960) 2-010Partij
 Jelle van der Eng (868) - Joop Briedé (904) 1-18Partij
 Puck Boudens (609) - Robert van Diggele (817) 0-23Partij
 Luca Smit (462) - Salim Rodjan (863) 1-14Partij
 Wart Verhagen (661) - Jaap Vermeer (694) 0-29Partij
 Ronde 2
za 29-09-2018     SNA 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
11
-
9
 Bertus Groot (941) - Jeroen Schakel (1079) 2-07Partij
 Pepijn Folgers (943) - Dirk Kwakernaak (970) 1-110Partij
 Bert van Leijden (797) - Mari Dame (1035) 1-18Partij
 Arnoud Rood (1004) - André de Raad (984) 1-16Partij
 Jelle van der Eng (868) - Arjan Mourits (1013) 0-21Partij
 Co Filmer (921) - Bert Terlouw  0-25Partij
 Jan Tol (852) - Wilco Stam (858) 0-29Partij
 Luca Smit (462) - Johan Stuij (750) 2-03Partij
 Mick Boudens (410) - Niels Koorevaar  2-02Partij
 Sander Gosselaar (523) - Jorrit Roest  2-04Partij
   Samen Sterk 2  -   Haarlemse Damclub 3  
20
-
0
 Herk Vis (930) - Marcel Kosters (1150) 2-08Partij
 Raymond van Es (1095) - Menno van Delft  2-04Partij
 Louis de Frankrijker (1036) - Ferdi Uilhoorn (805) 2-010Partij
 Joop Briedé (904) - Angel Dittrich  2-01Partij
 Cees de Gelder (1104) - Frank Hagebeek (756) 2-06Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Max van Dusschoten  2-03Partij
 Thomas van der Klis (960) - Jasmine Koopman  2-05Partij
 Dick de Jong (802) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Robert van Diggele (817) - Carlos Somosa Milla  2-02Partij
 Jaap Vermeer (694) - Justin Koopman  2-09Partij
   Scheveningen  -   Haarlemse Damclub 2  
12
-
8
 Arend van Beelen (996) - Ron Tielrooij (1134) 2-06Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Peter Schipper (1012) 2-010Partij
 Arie te Lindert (967) - Paul Smit (986) 2-02Partij
 Eddy Janssen (917) - Rob van de Klashorst (945) 1-18Partij
 Jan Molhoek (871) - Frans Elzenga (934) 1-14Partij
 Jeroen Neve (594) - Noël Neve (677) 0-29Partij
 Nico Pronk (569) - Carlo Koopman (956) 0-21Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) - Sjoerd van Hettema (870) 0-25Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Bart van Soest  2-07Partij
 Ron de Vaal (778) - Arie Haveman (406) 2-03Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   DEZ Reeuwijk CT  
14
-
6
 Max Doornbosch (1003) - Hans de Knikker (1085) 2-09Partij
 Koos de Vries (1007) - Peter Pippel (982) 1-16Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Henk Meester (1026) 0-210Partij
 Albert Roelofs (983) - Theo Hordijk (1032) 1-17Partij
 Nicole Schouten (839) - Eimert Buijserd (968) 1-13Partij
 Peter van der Merwe (823) - Leo Schouten (778) 1-18Partij
 Klaas de Krijger (758) - Piet van Eeden (770) 2-05Partij
 Erik van der Haar (849) - Maaike de Bruin (483) 2-04Partij
 Cees Staal (670) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 2-01Partij
 Hans Knobbe (667) - Joran Glas  2-02Partij
   DOS Delft  -   RDC Rijnsburg 2  
10
-
10
 Jordy van der Lugt (999) - Casper Vroegop (1010) 0-210Partij
 Rob Smits (887) - Gera Hol (972) 0-28Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1010) 0-25Partij
 Roy Blinker (889) - Gé Berbee (936) 1-14Partij
 Ton van Namen (805) - Rinus Kromhout (1052) 1-16Partij
 Victor Foss (954) - Teun de Kluyver (584) 2-03Partij
 Mees van den Bosch (763) - Nico Mul (837) 1-17Partij
 Jan Schreurs (544) - Jan Parlevliet (990) 1-19Partij
 Cees van Atten (820) - niet opgekomen  2-02R
 Jan Eekhout (820) - niet opgekomen  2-01R
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Alblasserdam  
12
-
8
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Yoshua van der Most (1005) 1-15Partij
 Jaap van Hal (1006) - Mijndert Verkaik (1205) 1-16Partij
 Frans van Eenennaam (1102) - Marcel van der Most (1038) 2-09Partij
 Harold Jagram (976) - Rien Visser (1175) 1-18Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Ruben Groenendijk (1009) 0-27Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Remco Korteland (941) 1-13Partij
 John Kolstee (788) - Dylan Jongeneel (744) 0-210Partij
 Rinus Snellaars (645) - Thomas Mouthaan (583) 2-01Partij
 Jeroen Wit  - Gijs Mouthaan (526) 2-04Partij
 Hans Giphart (1167) - Jaap van der Dussen (789) 2-02Partij
 Ronde 3
za 13-10-2018     De Kroonschijf DEZ 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
9
-
11
 Arjan Mourits (1013) - Radjendrenath Kalloe (1037) 0-27Partij
 Sipke Veenstra (886) - Harry Zandvliet (1048) 0-23Partij
 Mari Dame (1035) - Harold Jagram (976) 2-05Partij
 Wilco Stam (858) - Jeroen Wit  1-110Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Oedebhaan Dihal (851) 1-18Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Nerin Bisseswar (799) 2-09Partij
 Wim Buijk (768) - Hans Giphart (1167) 0-21Partij
 André de Raad (984) - John Kolstee (788) 2-06Partij
 Jorrit Roest  - Jeremy Pauwels (939) 0-22Partij
 Johan Stuij (750) - Alex Kruyshoop (721) 1-14Partij
   Alblasserdam  -   DOS Delft  
10
-
10
 Rien Visser (1175) - Loek Tillemans (992) 1-18Partij
 Ruben Groenendijk (1009) - Henk Valk (1021) 1-11Partij
 Mijndert Verkaik (1205) - Jan Eekhout (820) 1-13Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Rob Smits (887) 2-06Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Victor Foss (954) 0-27Partij
 Remco Korteland (941) - Cees van Atten (820) 0-29Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Ton van Namen (805) 0-22Partij
 Marcel van der Most (1038) - Amand Keultjes (698) 2-010Partij
 Wim IJsselstein (870) - Jan Schreurs (544) 2-05Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Mees van den Bosch (763) 1-14Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
12
-
8
 Arno Kooloos (1071) - Max Doornbosch (1003) 1-13Partij
 Albert Huisman (1155) - Jan-Maarten Koorn (929) 1-19Partij
 Casper Vroegop (1010) - Albert Roelofs (983) 1-16Partij
 Daniël Boom (925) - Schelte Betten (879) 1-110Partij
 Rinus Kromhout (1052) - Erik van der Haar (849) 2-04Partij
 Gé Berbee (936) - Nicole Schouten (839) 1-18Partij
 Jan Parlevliet (990) - Klaas de Krijger (758) 1-12Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Cees Staal (670) 2-07Partij
 Nico Mul (837) - Vince van der Wiele (718) 2-05Partij
 Teun de Kluyver (584) - Hans Knobbe (667) 0-21Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   Scheveningen  
10
-
10
 Theo Hordijk (1032) - Frans Boers (835) 2-03Partij
 Piet van Eeden (770) - Johan Pronk (945) 1-18Partij
 Frans Boot (1011) - Piet Rozenboom (1006) 2-010Partij
 Gert Dankers (730) - Arie te Lindert (967) 0-24Partij
 Leo Schouten (778) - Eddy Janssen (917) 2-09Partij
 Evert Florijn  - Nico Pronk (569) 1-17Partij
 Maaike de Bruin (483) - Gerda van der Meijden (458) 1-16Partij
 Lisanne Slappendel  - Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) 0-21Partij
 Joran Glas  - Ron de Vaal (778) 0-22Partij
 Laurent Glas  - Wim Eijgenraam (684) 1-15Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Samen Sterk 2  
11
-
9
 Ron Tielrooij (1134) - Herk Vis (930) 1-15Partij
 Peter Schipper (1012) - Louis de Frankrijker (1036) 2-07Partij
 Paul Smit (986) - Bastiaan de Gunst (886) 1-14Partij
 Jan Esselman (985) - Bram Doeves (1115) 1-16Partij
 Carlo Koopman (956) - niet opgekomen  2-01R
 Rob van de Klashorst (945) - Joop Briedé (904) 1-110Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Thomas van der Klis (960) 0-23Partij
 Dimitri Otto (896) - Hans Stolwijk (854) 1-19Partij
 Noël Neve (677) - Robert van Diggele (817) 2-02Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Dick de Jong (802) 0-28Partij
   Haarlemse Damclub 3  -   SNA 2  
4
-
16
 Marcel Kosters (1150) - Jelle van der Eng (868) 2-09Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Pepijn Folgers (943) 0-210Partij
 Frank Hagebeek (756) - Bert van Leijden (797) 0-28Partij
 René van Dusschoten  - Frans Groot (880) 1-14Partij
 Menno van Delft  - Jan Algra (772) 0-27Partij
 Justin Koopman  - Jan Bravenboer (931) 1-16Partij
 Angel Dittrich  - Frank Aarts (693) 0-25Partij
 Jasmine Koopman  - Wart Verhagen (661) 0-23Partij
 Max van Dusschoten  - Luca Smit (462) 0-21Partij
 Carlos Somosa Milla  - Aimee ten Have  0-22Partij
 Ronde 4
za 27-10-2018     Haarlemse Damclub 3  -   De Kroonschijf DEZ 2  
3
-
17
 Marcel Kosters (1150) - Jeroen Schakel (1079) 2-09Partij
 René van Dusschoten  - Arjan Mourits (1013) 0-24Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - André de Raad (984) 1-110Partij
 Angel Dittrich  - Wilco Stam (858) 0-27Partij
 Justin Koopman  - Sipke Veenstra (886) 0-26Partij
 Jasmine Koopman  - Johan Stuij (750) 0-25Partij
 Max van Dusschoten  - Dirk Kwakernaak (970) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Wim Buijk (768) 0-28Partij
 Carlos Somosa Milla  - Niels Koorevaar  0-22Partij
 Adel Mubiru  - Jorrit Roest  0-23Partij
   SNA 2  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Bertus Groot (941) - Peter Schipper (1012) 1-110Partij
 Co Filmer (921) - Paul Smit (986) 0-22Partij
 Pepijn Folgers (943) - Ron Tielrooij (1134) 1-18Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Jan Esselman (985) 0-21Partij
 Frans Groot (880) - Carlo Koopman (956) 1-16Partij
 Bert van Leijden (797) - Rob van de Klashorst (945) 2-07Partij
 Jan Tol (852) - Noël Neve (677) 0-29Partij
 Luca Smit (462) - Frank Hagebeek (756) 2-05Partij
 Wart Verhagen (661) - Bart van Soest  1-14Partij
 Puck Boudens (609) - Joep Kerkhoff (675) 2-03Partij
   Samen Sterk 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
13
-
7
 Louis de Frankrijker (1036) - Henk Meester (1026) 1-19Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Henk van Klaveren (1246) 0-210Partij
 Herk Vis (930) - Hans de Knikker (1085) 0-28Partij
 Raymond van Es (1095) - Eimert Buijserd (968) 2-07Partij
 Joop Briedé (904) - Gert Dankers (730) 2-03Partij
 Robert van Diggele (817) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 1-16Partij
 Dick de Jong (802) - Laurent Glas  1-14Partij
 Hans Stolwijk (854) - Joran Glas  2-02Partij
 Salim Rodjan (863) - Lisanne Slappendel  2-01Partij
 Jaap Vermeer (694) - Willem Slappendel  2-05Partij
   Scheveningen  -   RDC Rijnsburg 2  
7
-
13
 Koos van Setten (826) - Laura Andriessen (1036) 0-24Partij
 Jan Molhoek (871) - Gera Hol (972) 1-12Partij
 Arend van Beelen (996) - Arno Kooloos (1071) 0-28Partij
 Johan Pronk (945) - Daniël Boom (925) 1-110Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Rinus Kromhout (1052) 0-27Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Casper Vroegop (1010) 1-15Partij
 Arie te Lindert (967) - Gé Berbee (936) 1-13Partij
 Gerrit Slottje (905) - Alexander Zwanenburg (845) 2-06Partij
 Theo Baard (410) - Nico Mul (837) 0-29Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Alblasserdam  
6
-
14
 Cees van der Vlis (1119) - Mijndert Verkaik (1205) 0-21Partij
 Piet Bakelaar (1046) - Ruben Groenendijk (1009) 0-210Partij
 Albert Roelofs (983) - Yoshua van der Most (1005) 1-19Partij
 Max Doornbosch (1003) - Rien Visser (1175) 0-25Partij
 Koos de Vries (1007) - Marcel van der Most (1038) 1-17Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Wim IJsselstein (870) 2-08Partij
 Nicole Schouten (839) - Dylan Jongeneel (744) 0-24Partij
 Klaas de Krijger (758) - Aat Verhaar (995) 0-22Partij
 Hans Knobbe (667) - Jaap van der Dussen (789) 1-16Partij
 Vince van der Wiele (718) - Thomas Mouthaan (583) 1-13Partij
   DOS Delft  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
7
-
13
 Henk Valk (1021) - Jeremy Pauwels (939) 1-11Partij
 Loek Tillemans (992) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-18Partij
 Jordy van der Lugt (999) - Jaap van Hal (1006) 1-15Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Nerin Bisseswar (799) 2-09Partij
 Rob Smits (887) - Alex Kruyshoop (721) 1-14Partij
 Cees van Atten (820) - Jeroen Wit  0-210Partij
 Ton van Namen (805) - Rinus Snellaars (645) 0-23Partij
 Amand Keultjes (698) - Oedebhaan Dihal (851) 1-16Partij
 Mees van den Bosch (763) - Hedwig Callender (756) 0-22Partij
 Jan Schreurs (544) - John Kolstee (788) 0-27Partij
 Ronde 5
za 10-11-2018     De Kroonschijf DEZ 2  -   DOS Delft  
12
-
8
 Mari Dame (1035) - Loek Tillemans (992) 1-12Partij
 André de Raad (984) - Henk Valk (1021) 0-24Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Jan Eekhout (820) 1-17Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Rolan van der Lugt (937) 2-05Partij
 Eef Stam (1102) - Victor Foss (954) 2-06Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Rob Smits (887) 1-18Partij
 Wilco Stam (858) - Cees van Atten (820) 2-03Partij
 Bert Terlouw  - Ton van Namen (805) 1-19Partij
 Gerjan de Vries (702) - Jan Schreurs (544) 1-110Partij
 Piet van Essen (611) - Mees van den Bosch (763) 1-11Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
12
-
8
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Jan-Maarten Koorn (929) 0-210Partij
 Harry Zandvliet (1048) - Max Doornbosch (1003) 1-17Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Albert Roelofs (983) 0-22Partij
 Bas Baksoellah (997) - Nicole Schouten (839) 2-08Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Klaas de Krijger (758) 2-04Partij
 Hedwig Callender (756) - Johan Deubel (751) 2-03Partij
 Rinus Snellaars (645) - Aart van Dijk (745) 1-15Partij
 Jeroen Wit  - Cees Staal (670) 1-19Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Vince van der Wiele (718) 1-16Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Martin van Zanen (657) 2-01Partij
   Alblasserdam  -   Scheveningen  
13
-
7
 Ruben Groenendijk (1009) - Piet Rozenboom (1006) 0-210Partij
 Rien Visser (1175) - Eddy Janssen (917) 2-02Partij
 Mijndert Verkaik (1205) - Koos van Setten (826) 1-16Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Johan Pronk (945) 2-09Partij
 Remco Korteland (941) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) 2-03Partij
 Marcel van der Most (1038) - Arie te Lindert (967) 2-05Partij
 Wim IJsselstein (870) - Joke van der Meijden (575) 2-07Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Kees Osté (770) 0-28Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Gerda van der Meijden (458) 2-04Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Ron de Vaal (778) 0-21Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Samen Sterk 2  
11
-
9
 Laura Andriessen (1036) - Raymond van Es (1095) 1-15Partij
 Albert Huisman (1155) - Herk Vis (930) 2-04Partij
 Arno Kooloos (1071) - Louis de Frankrijker (1036) 1-18Partij
 Gera Hol (972) - Thomas van der Klis (960) 1-110Partij
 Casper Vroegop (1010) - Bastiaan de Gunst (886) 0-22Partij
 Daniël Boom (925) - Joop Briedé (904) 0-23Partij
 Gé Berbee (936) - Hans Stolwijk (854) 1-16Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Robert van Diggele (817) 1-19Partij
 Nico Mul (837) - Dick de Jong (802) 2-07Partij
 Teun de Kluyver (584) - Jaap Vermeer (694) 2-01Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   SNA 2  
11
-
9
 Frans Boot (1011) - Jelle van der Eng (868) 2-07Partij
 Henk Meester (1026) - Pepijn Folgers (943) 1-110Partij
 Hans de Knikker (1085) - Bryan Tesselaar (892) 2-04Partij
 Eimert Buijserd (968) - Bertus Groot (941) 2-05Partij
 Piet van Eeden (770) - Co Filmer (921) 0-28Partij
 Gert Dankers (730) - Jan Tol (852) 1-16Partij
 Leo Schouten (778) - Frans Groot (880) 1-19Partij
 Maaike de Bruin (483) - Wart Verhagen (661) 2-03Partij
 Joran Glas  - Luca Smit (462) 0-22Partij
 Laurent Glas  - Mick Boudens (410) 0-21Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Haarlemse Damclub 3  
17
-
3
 Ron Tielrooij (1134) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-19Partij
 Peter Schipper (1012) - Frank Hagebeek (756) 1-110Partij
 Paul Smit (986) - Bart van Soest  2-04Partij
 Dimitri Otto (896) - Justin Koopman  1-18Partij
 Jan Esselman (985) - Menno van Delft  2-07Partij
 Carlo Koopman (956) - Jasmine Koopman  2-06Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Adel Mubiru  2-03Partij
 Frans Elzenga (934) - Niels Lasschuit  2-01Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Carlos Somosa Milla  2-05Partij
 Noël Neve (677) - niet opgekomen  2-02R
 Ronde 6
za 24-11-2018     Haarlemse Damclub 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
11
-
9
 Ron Tielrooij (1134) - Dirk Kwakernaak (970) 2-08Partij
 Peter Schipper (1012) - Marijke Koers-van Genderen (1041) 1-19Partij
 Paul Smit (986) - Jeroen Schakel (1079) 1-110Partij
 Jan Esselman (985) - Mari Dame (1035) 1-17Partij
 Bart van Soest  - Piet van Essen (611) 2-02Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Wim Buijk (768) 1-16Partij
 Frans Elzenga (934) - Johan Stuij (750) 1-13Partij
 Noël Neve (677) - Bert Terlouw  0-24Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Niels Koorevaar  0-25Partij
 Carlo Koopman (956) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 3  -   DEZ Reeuwijk CT  
8
-
12
 Marcel Kosters (1150) - Peter Pippel (982) 2-010Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 0-28Partij
 Frank Hagebeek (756) - Eimert Buijserd (968) 1-19Partij
 Gert Koopman  - Piet van Eeden (770) 0-25Partij
 René van Dusschoten  - Maaike de Bruin (483) 1-16Partij
 Menno van Delft  - Evert Florijn  0-27Partij
 Jasmine Koopman  - Lisanne Slappendel  0-21Partij
 Justin Koopman  - Willem Slappendel  2-04Partij
 Carlos Somosa Milla  - Lennard Verduijn  0-23Partij
 Max van Dusschoten  - Anouk de Vries  2-02Partij
   SNA 2  -   RDC Rijnsburg 2  
7
-
13
 Bertus Groot (941) - Laura Andriessen (1036) 1-17Partij
 Adri de Jong (1018) - Arno Kooloos (1071) 0-22Partij
 Bert van Leijden (797) - Daniël Boom (925) 0-23Partij
 Jan Tol (852) - Gera Hol (972) 1-18Partij
 Jelle van der Eng (868) - Rinus Kromhout (1052) 1-110Partij
 Co Filmer (921) - Casper Vroegop (1010) 1-19Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Gé Berbee (936) 1-16Partij
 Puck Boudens (609) - Nico Mul (837) 0-24Partij
 Luca Smit (462) - Alexander Zwanenburg (845) 1-15Partij
 Wart Verhagen (661) - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   Samen Sterk 2  -   Alblasserdam  
7
-
13
 Louis de Frankrijker (1036) - Yoshua van der Most (1005) 1-13Partij
 Herk Vis (930) - Rien Visser (1175) 0-29Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Mijndert Verkaik (1205) 1-11Partij
 Joop Briedé (904) - Ruben Groenendijk (1009) 0-28Partij
 Robert van Diggele (817) - Marcel van der Most (1038) 0-22Partij
 Raymond van Es (1095) - Remco Korteland (941) 2-06Partij
 Hans Stolwijk (854) - Dylan Jongeneel (744) 1-110Partij
 Dick de Jong (802) - Wim IJsselstein (870) 1-15Partij
 Salim Rodjan (863) - Jaap van der Dussen (789) 1-14Partij
 Jaap Vermeer (694) - Thomas Mouthaan (583) 0-27Partij
   Scheveningen  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
9
-
11
 Jan Molhoek (871) - Jeroen Wit  1-13Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Frans van Eenennaam (1102) 0-28Partij
 Arend van Beelen (996) - Harold Jagram (976) 1-15Partij
 Frans Boers (835) - Alex Kruyshoop (721) 2-010Partij
 Arie te Lindert (967) - Nerin Bisseswar (799) 0-21Partij
 Andries van der Wal (696) - Hedwig Callender (756) 0-22Partij
 Kees Osté (770) - Rinus Snellaars (645) 1-16Partij
 Ron de Vaal (778) - John Kolstee (788) 2-07Partij
 Nico Pronk (569) - Jeremy Pauwels (939) 1-19Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) - Oedebhaan Dihal (851) 1-14Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   DOS Delft  
13
-
7
 Max Doornbosch (1003) - Rob Smits (887) 2-01Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Henk Valk (1021) 0-23Partij
 Piet Bakelaar (1046) - Loek Tillemans (992) 2-06Partij
 Schelte Betten (879) - Jan Eekhout (820) 2-04Partij
 Cees Staal (670) - Victor Foss (954) 1-15Partij
 Hans Knobbe (667) - Cees van Atten (820) 0-29Partij
 Vince van der Wiele (718) - Ton van Namen (805) 2-02Partij
 Aart van Dijk (745) - Amand Keultjes (698) 1-18Partij
 Klaas de Krijger (758) - Jan Schreurs (544) 2-010Partij
 Johan Deubel (751) - Mees van den Bosch (763) 1-17Partij
 Ronde 7
za 08-12-2018     IJmuiden Zaanstreek CT  -   De Kroonschijf DEZ 2  
8
-
12
 Cees van der Vlis (1119) - André de Raad (984) 2-02Partij
 Albert Roelofs (983) - Mari Dame (1035) 0-24Partij
 Max Doornbosch (1003) - Arjan Mourits (1013) 0-21Partij
 Koos de Vries (1007) - Jeroen Schakel (1079) 0-25Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Wilco Stam (858) 1-18Partij
 Cees Staal (670) - Johan Stuij (750) 1-16Partij
 Klaas de Krijger (758) - Jorrit Roest  2-010Partij
 Vince van der Wiele (718) - Gerrit den Besten (818) 1-13Partij
 Johan Deubel (751) - Niels Koorevaar  0-29Partij
 Hans Knobbe (667) - Klaas de Keijzer (705) 1-17Partij
   DOS Delft  -   Scheveningen  
8
-
12
 Henk Valk (1021) - Arend van Beelen (996) 0-23Partij
 Loek Tillemans (992) - Johan Pronk (945) 2-010Partij
 Rob Smits (887) - Piet Rozenboom (1006) 0-27Partij
 Amand Keultjes (698) - Jeroen Neve (594) 0-28Partij
 Victor Foss (954) - Gerrit Slottje (905) 1-19Partij
 Cees van Atten (820) - Joke van der Meijden (575) 2-05Partij
 Ton van Namen (805) - Andries van der Wal (696) 0-26Partij
 Wynton Meijer (783) - Wim Eijgenraam (684) 0-22Partij
 Mees van den Bosch (763) - Gerda van der Meijden (458) 2-01Partij
 Jan Schreurs (544) - Nel Lindhout (681) 1-14Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Samen Sterk 2  
9
-
11
 Frans van Eenennaam (1102) - Raymond van Es (1095) 1-110Partij
 Jeroen Wit  - Joop Briedé (904) 1-15Partij
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Thomas van der Klis (960) 1-19Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Hans Stolwijk (854) 1-17Partij
 Rinus Snellaars (645) - Herk Vis (930) 0-26Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Martien Out (1142) 0-21Partij
 Harold Jagram (976) - Bastiaan de Gunst (886) 1-14Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Robert van Diggele (817) 2-02Partij
 Hedwig Callender (756) - Dick de Jong (802) 2-03Partij
 John Kolstee (788) - Jaap Vermeer (694) 0-28Partij
   Alblasserdam  -   SNA 2  
8
-
12
 Mijndert Verkaik (1205) - Bert van Leijden (797) 2-03Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Adri de Jong (1018) 1-16Partij
 Rien Visser (1175) - Co Filmer (921) 0-25Partij
 Marcel van der Most (1038) - Exuperry Mwenedata (877) 1-12Partij
 Ruben Groenendijk (1009) - Bryan Tesselaar (892) 2-04Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Jelle van der Eng (868) 0-210Partij
 Wim IJsselstein (870) - Frank Aarts (693) 0-29Partij
 Remco Korteland (941) - Bertus Groot (941) 0-28Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Luca Smit (462) 2-07Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Wart Verhagen (661) 0-21Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Haarlemse Damclub 3  
19
-
1
 Arno Kooloos (1071) - Marcel Kosters (1150) 1-110Partij
 Albert Huisman (1155) - Justin Koopman  2-07Partij
 Laura Andriessen (1036) - Adel Mubiru  2-04Partij
 Gera Hol (972) - René van Dusschoten  2-05Partij
 Casper Vroegop (1010) - Angel Dittrich  2-08Partij
 Rinus Kromhout (1052) - Max van Dusschoten  2-01Partij
 Gé Berbee (936) - Jasmine Koopman  2-06Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Carlos Somosa Milla  2-02Partij
 Nico Mul (837) - Gert Koopman  2-09Partij
 Teun de Kluyver (584) - Menno van Delft  2-03Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   Haarlemse Damclub 2  
3
-
17
 Henk Meester (1026) - Peter Schipper (1012) 2-09Partij
 Frans Boot (1011) - Ron Tielrooij (1134) 0-25Partij
 Peter Pippel (982) - Paul Smit (986) 0-27Partij
 Theo Hordijk (1032) - Jan Esselman (985) 1-110Partij
 Maaike de Bruin (483) - Carlo Koopman (956) 0-26Partij
 Piet van Eeden (770) - Rob van de Klashorst (945) 0-28Partij
 Laurent Glas  - Ferdi Uilhoorn (805) 0-24Partij
 Joran Glas  - Frank Hagebeek (756) 0-23Partij
 Lennard Verduijn  - Dimitri Otto (896) 0-21Partij
 Anouk de Vries  - Joep Kerkhoff (675) 0-22Partij
 Ronde 8
za 05-01-2019     De Kroonschijf DEZ 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
12
-
8
 Mari Dame (1035) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 2-05Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Henk Meester (1026) 1-110Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Peter Pippel (982) 0-29Partij
 Sipke Veenstra (886) - Piet van Eeden (770) 0-24Partij
 Wilco Stam (858) - Evert Florijn  1-16Partij
 Ton Maasland (925) - Maaike de Bruin (483) 2-08Partij
 Bert Terlouw  - Leo Schouten (778) 1-17Partij
 Niels Koorevaar  - Gert Dankers (730) 1-12Partij
 Johan Stuij (750) - Willem Slappendel  2-03Partij
 Jorrit Roest  - Lennard Verduijn  2-01Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   RDC Rijnsburg 2  
9
-
11
 Ron Tielrooij (1134) - Arno Kooloos (1071) 0-27Partij
 Paul Smit (986) - Daniël Boom (925) 2-03Partij
 Jan Esselman (985) - Laura Andriessen (1036) 0-29Partij
 Carlo Koopman (956) - Gera Hol (972) 1-110Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Cees van den Bosch (969) 1-18Partij
 Frans Elzenga (934) - Alexander Zwanenburg (845) 1-16Partij
 Noël Neve (677) - Gé Berbee (936) 0-22Partij
 Dimitri Otto (896) - Teun de Kluyver (584) 2-01Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Kees Noordermeer  2-05Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Nico Mul (837) 0-24Partij
   Haarlemse Damclub 3  -   Alblasserdam  
4
-
16
 Marcel Kosters (1150) - Mijndert Verkaik (1205) 2-010Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Ruben Groenendijk (1009) 0-27Partij
 Frank Hagebeek (756) - Yoshua van der Most (1005) 1-18Partij
 Justin Koopman  - Aat Verhaar (995) 0-23Partij
 Bart van Soest  - Jaap van der Dussen (789) 1-14Partij
 Jasmine Koopman  - Wim IJsselstein (870) 0-26Partij
 Max van Dusschoten  - Dylan Jongeneel (744) 0-25Partij
 René van Dusschoten  - Remco Korteland (941) 0-22Partij
 Carlos Somosa Milla  - Thomas Mouthaan (583) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Gijs Mouthaan (526) 0-29Partij
   SNA 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
10
-
10
 Bertus Groot (941) - Frans van Eenennaam (1102) 0-28Partij
 Pepijn Folgers (943) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-19Partij
 Jan Tol (852) - Alex Kruyshoop (721) 1-17Partij
 Co Filmer (921) - Jeroen Wit  1-110Partij
 Jelle van der Eng (868) - Rafindrepersad Dihal (898) 2-04Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Nerin Bisseswar (799) 1-12Partij
 Bert van Leijden (797) - Hedwig Callender (756) 2-06Partij
 Luuk Terweijden (621) - Jeremy Pauwels (939) 0-25Partij
 Luca Smit (462) - Wilfred Promes (454) 2-01Partij
 Puck Boudens (609) - Gökhan Bagci (748) 0-23Partij
   Samen Sterk 2  -   DOS Delft  
10
-
10
 Louis de Frankrijker (1036) - Loek Tillemans (992) 2-03Partij
 Thomas van der Klis (960) - Henk Valk (1021) 2-01Partij
 Herk Vis (930) - Jordy van der Lugt (999) 1-15Partij
 Raymond van Es (1095) - Victor Foss (954) 2-04Partij
 Hans Stolwijk (854) - Rob Smits (887) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Jan Eekhout (820) 0-26Partij
 Joop Briedé (904) - Cees van Atten (820) 1-110Partij
 Dick de Jong (802) - Ton van Namen (805) 1-19Partij
 Salim Rodjan (863) - Jan Schreurs (544) 0-27Partij
 Jaap Vermeer (694) - Wynton Meijer (783) 0-22Partij
   Scheveningen  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
8
-
12
 Piet Rozenboom (1006) - Max Doornbosch (1003) 1-15Partij
 Koos van Setten (826) - Klaas de Krijger (758) 1-17Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Jan-Maarten Koorn (929) 1-110Partij
 Johan Pronk (945) - Nicole Schouten (839) 1-18Partij
 Arie te Lindert (967) - Albert Roelofs (983) 1-14Partij
 Jeroen Neve (594) - Cees Staal (670) 1-19Partij
 Kees Osté (770) - Vince van der Wiele (718) 1-12Partij
 Nico Pronk (569) - Hans Knobbe (667) 1-16Partij
 Theo Baard (410) - Erik van der Haar (849) 0-23Partij
 Nel Lindhout (681) - Johan Deubel (751) 0-21Partij
 Ronde 9
za 19-01-2019     Scheveningen  -   De Kroonschijf DEZ 2  
7
-
13
 Engelbertus Pronk (929) - Dirk van Genderen (1079) 2-06Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Arjan Mourits (1013) 1-19Partij
 Arend van Beelen (996) - Mari Dame (1035) 1-110Partij
 Jan Molhoek (871) - André de Raad (984) 0-23Partij
 Arie te Lindert (967) - Jeroen Schakel (1079) 1-18Partij
 Andries van der Wal (696) - Johan Stuij (750) 1-14Partij
 Ron de Vaal (778) - Wilco Stam (858) 0-25Partij
 Jeroen Neve (594) - Dirk Kwakernaak (970) 0-27Partij
 Kees Osté (770) - Bert Terlouw  1-12Partij
 Joke van der Meijden (575) - Jorrit Roest  0-21Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Samen Sterk 2  
6
-
14
 Max Doornbosch (1003) - Thomas van der Klis (960) 0-22Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Bastiaan de Gunst (886) 1-18Partij
 Koos de Vries (1007) - Raymond van Es (1095) 0-26Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Hans Stolwijk (854) 2-03Partij
 Schelte Betten (879) - Herk Vis (930) 1-15Partij
 Klaas de Krijger (758) - Joop Briedé (904) 0-27Partij
 Nicole Schouten (839) - Robert van Diggele (817) 2-04Partij
 Johan Deubel (751) - Dick de Jong (802) 0-210Partij
 Vince van der Wiele (718) - Salim Rodjan (863) 0-21Partij
 Hans Knobbe (667) - Jaap Vermeer (694) 0-29Partij
   DOS Delft  -   SNA 2  
7
-
13
 Jordy van der Lugt (999) - Adri de Jong (1018) 2-09Partij
 Ton van Namen (805) - Bertus Groot (941) 0-27Partij
 Henk Valk (1021) - Pepijn Folgers (943) 1-15Partij
 Loek Tillemans (992) - Exuperry Mwenedata (877) 0-22Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Jelle van der Eng (868) 0-210Partij
 Cees van Atten (820) - Jan Tol (852) 2-03Partij
 Rob Smits (887) - Bert van Leijden (797) 1-18Partij
 Wynton Meijer (783) - Bryan Tesselaar (892) 0-21Partij
 Mees van den Bosch (763) - Henk Groot (997) 1-16Partij
 Jan Schreurs (544) - Luuk Terweijden (621) 0-24Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Haarlemse Damclub 3  
19
-
1
 Frans van Eenennaam (1102) - Marcel Kosters (1150) 2-010Partij
 Jeroen Wit  - Arie Haveman (406) 2-08Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Gert Koopman  1-16Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Justin Koopman  2-03Partij
 Gökhan Bagci (748) - Max van Dusschoten  2-04Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Angel Dittrich  2-05Partij
 Thijs van Hilst  - Jasmine Koopman  2-01Partij
 Radjendrenath Kalloe (1037) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Carlos Somosa Milla  2-02Partij
 Wilfred Promes (454) - Menno van Delft  2-09Partij
   Alblasserdam  -   Haarlemse Damclub 2  
11
-
9
 Mijndert Verkaik (1205) - Ron Tielrooij (1134) 0-22Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Paul Smit (986) 2-01Partij
 Rien Visser (1175) - Jan Esselman (985) 2-07Partij
 Ruben Groenendijk (1009) - Carlo Koopman (956) 1-18Partij
 Remco Korteland (941) - Rob van de Klashorst (945) 1-19Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Dimitri Otto (896) 0-210Partij
 Aat Verhaar (995) - Peter Schipper (1012) 1-16Partij
 Rien Broekzitter (1044) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-15Partij
 Wim IJsselstein (870) - Bart van Soest  1-14Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Joep Kerkhoff (675) 2-03Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
15
-
5
 Casper Vroegop (1010) - Theo Hordijk (1032) 2-07Partij
 Albert Huisman (1155) - Peter Pippel (982) 0-25Partij
 Laura Andriessen (1036) - Hans de Knikker (1085) 1-110Partij
 Daniël Boom (925) - Stan van der Meer  2-08Partij
 Gera Hol (972) - Evert Florijn  0-29Partij
 Gé Berbee (936) - Maaike de Bruin (483) 2-04Partij
 Kees Noordermeer  - Anouk de Vries  2-03Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Joran Glas  2-06Partij
 Teun de Kluyver (584) - niet opgekomen  2-02R
 Nico Mul (837) - niet opgekomen  2-01R
 Ronde 10
za 02-02-2019     De Kroonschijf DEZ 2  -   RDC Rijnsburg 2  
4
-
16
 Jeroen Schakel (1079) - Casper Vroegop (1010) 0-25Partij
 Sipke Veenstra (886) - Arno Kooloos (1071) 1-17Partij
 Ton Maasland (925) - Laura Andriessen (1036) 0-210Partij
 Wilco Stam (858) - Gera Hol (972) 0-22Partij
 Gerrit den Besten (818) - Cees van den Bosch (969) 1-18Partij
 Johan Stuij (750) - Alexander Zwanenburg (845) 0-23Partij
 Bert Terlouw  - Gé Berbee (936) 0-29Partij
 Gerjan de Vries (702) - Daniël Boom (925) 0-24Partij
 Niels Koorevaar  - Nico Mul (837) 1-16Partij
 Jorrit Roest  - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   Alblasserdam  
10
-
10
 Henk Meester (1026) - Yoshua van der Most (1005) 2-06Partij
 Peter Pippel (982) - Rien Visser (1175) 1-110Partij
 Frans Boot (1011) - Mijndert Verkaik (1205) 1-19Partij
 Eimert Buijserd (968) - Ruben Groenendijk (1009) 1-15Partij
 Theo Hordijk (1032) - Marcel van der Most (1038) 1-14Partij
 Hans de Knikker (1085) - Remco Korteland (941) 1-18Partij
 Maaike de Bruin (483) - Dylan Jongeneel (744) 0-23Partij
 Piet van Eeden (770) - Wim IJsselstein (870) 1-17Partij
 Laurent Glas  - Jaap van der Dussen (789) 1-12Partij
 Willem Slappendel  - Thomas Mouthaan (583) 1-11Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
13
-
7
 Frans Elzenga (934) - Frans van Eenennaam (1102) 1-19Partij
 Ron Tielrooij (1134) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-17Partij
 Paul Smit (986) - Harold Jagram (976) 1-16Partij
 Peter Schipper (1012) - Jeroen Wit  1-110Partij
 Jan Esselman (985) - Oedebhaan Dihal (851) 2-08Partij
 Carlo Koopman (956) - Nerin Bisseswar (799) 2-04Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Hedwig Callender (756) 2-05Partij
 Dimitri Otto (896) - Alex Kruyshoop (721) 0-22Partij
 Bart van Soest  - Radjin Chandarsing (723) 1-13Partij
 Joep Kerkhoff (675) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 3  -   DOS Delft  
6
-
14
 Marcel Kosters (1150) - Henk Valk (1021) 0-28Partij
 Angel Dittrich  - Ton van Namen (805) 0-27Partij
 René van Dusschoten  - Jordy van der Lugt (999) 0-24Partij
 Justin Koopman  - Mees van den Bosch (763) 0-21Partij
 Max van Dusschoten  - Loek Tillemans (992) 0-22Partij
 Jasmine Koopman  - Rob Smits (887) 0-26Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Cees van Atten (820) 2-010Partij
 Carlos Somosa Milla  - Jan Eekhout (820) 0-25Partij
 Frank Hagebeek (756) - Jan Schreurs (544) 2-09Partij
 Menno van Delft  - niet opgekomen  2-03R
   SNA 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
7
-
13
 Pepijn Folgers (943) - Piet Bakelaar (1046) 1-17Partij
 Bertus Groot (941) - Cees van der Vlis (1119) 0-29Partij
 Bert van Leijden (797) - Jan-Maarten Koorn (929) 1-16Partij
 Co Filmer (921) - Max Doornbosch (1003) 0-24Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Albert Roelofs (983) 1-18Partij
 Henk Groot (997) - Nicole Schouten (839) 1-15Partij
 Jan Tol (852) - Klaas de Krijger (758) 1-110Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Johan Deubel (751) 1-12Partij
 Wart Verhagen (661) - Vince van der Wiele (718) 1-13Partij
 Puck Boudens (609) - Hans Knobbe (667) 0-21Partij
   Samen Sterk 2  -   Scheveningen  
18
-
2
 Louis de Frankrijker (1036) - Johan Pronk (945) 2-010Partij
 Herk Vis (930) - Koos van Setten (826) 2-03Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Piet Rozenboom (1006) 1-14Partij
 Joop Briedé (904) - Arend van Beelen (996) 2-01Partij
 Hans Stolwijk (854) - Andries van der Wal (696) 2-09Partij
 Raymond van Es (1095) - Eddy Janssen (917) 2-07Partij
 Martien Out (1142) - Jeroen Neve (594) 2-02Partij
 Dick de Jong (802) - Kees Osté (770) 2-05Partij
 Robert van Diggele (817) - Gerda van der Meijden (458) 2-08Partij
 Jaap Vermeer (694) - Nel Lindhout (681) 1-16Partij
 Ronde 11
za 16-02-2019     Samen Sterk 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
15
-
5
 Louis de Frankrijker (1036) - Marijke Koers-van Genderen (1041) 2-09Partij
 Thomas van der Klis (960) - Arjan Mourits (1013) 2-05Partij
 Herk Vis (930) - André de Raad (984) 1-13Partij
 Joop Briedé (904) - Mari Dame (1035) 1-16Partij
 Hans Stolwijk (854) - Jeroen Schakel (1079) 1-14Partij
 Raymond van Es (1095) - Johan Stuij (750) 2-07Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Wilco Stam (858) 1-12Partij
 Robert van Diggele (817) - Dirk Kwakernaak (970) 1-11Partij
 Jaap Vermeer (694) - Niels Koorevaar  2-08Partij
 Dick de Jong (802) - Klaas de Keijzer (705) 2-010Partij
   Scheveningen  -   SNA 2  
11
-
9
 Piet Rozenboom (1006) - Pepijn Folgers (943) 1-19Partij
 Frans Boers (835) - Jelle van der Eng (868) 2-010Partij
 Johan Pronk (945) - Bert van Leijden (797) 1-16Partij
 Jan Molhoek (871) - Exuperry Mwenedata (877) 2-01Partij
 Arie te Lindert (967) - Co Filmer (921) 1-18Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Bertus Groot (941) 0-22Partij
 Nel Lindhout (681) - Bryan Tesselaar (892) 1-13Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Luca Smit (462) 2-05Partij
 Kees Osté (770) - Jan Tol (852) 1-17Partij
 Theo Baard (410) - Frans Groot (880) 0-24Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Haarlemse Damclub 3  
13
-
7
 Max Doornbosch (1003) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Max van Dusschoten  2-02Partij
 Nicole Schouten (839) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-19Partij
 Klaas de Krijger (758) - Adel Mubiru  2-04Partij
 Johan Deubel (751) - Gert Koopman  1-18Partij
 Vince van der Wiele (718) - Angel Dittrich  2-01Partij
 Hans Knobbe (667) - Menno van Delft  1-110Partij
 Jens Mischke  - Justin Koopman  1-16Partij
 Lars van Eeken  - Jasmine Koopman  1-15Partij
 Renée Bal  - Carlos Somosa Milla  0-23Partij
   DOS Delft  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Henk Valk (1021) - Peter Schipper (1012) 2-07Partij
 Ton van Namen (805) - Frans Elzenga (934) 0-23Partij
 Loek Tillemans (992) - Paul Smit (986) 1-12Partij
 Wynton Meijer (783) - Jan Esselman (985) 0-26Partij
 Jan Eekhout (820) - Carlo Koopman (956) 1-14Partij
 Rob Smits (887) - Rob van de Klashorst (945) 1-15Partij
 Jan Schreurs (544) - Dimitri Otto (896) 1-19Partij
 Cees van Atten (820) - Frank Hagebeek (756) 1-110Partij
 Mees van den Bosch (763) - Bart van Soest  2-01Partij
 Quirine van der Salm (551) - Joep Kerkhoff (675) 1-18Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   DEZ Reeuwijk CT  
15
-
5
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Hans de Knikker (1085) 1-18Partij
 Frans van Eenennaam (1102) - Peter Pippel (982) 0-26Partij
 Jeroen Wit  - Eimert Buijserd (968) 2-07Partij
 Harold Jagram (976) - Theo Hordijk (1032) 2-04Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Piet van Eeden (770) 2-05Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Maaike de Bruin (483) 2-09Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Stan van der Meer  1-110Partij
 Hedwig Callender (756) - Joran Glas  2-02Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Laurent Glas  2-01Partij
 Rinus Snellaars (645) - Willem Slappendel  1-13Partij
   Alblasserdam  -   RDC Rijnsburg 2  
13
-
7
 Ruben Groenendijk (1009) - Arno Kooloos (1071) 1-15Partij
 Rien Visser (1175) - Casper Vroegop (1010) 1-110Partij
 Mijndert Verkaik (1205) - Laura Andriessen (1036) 2-04Partij
 Marcel van der Most (1038) - Gera Hol (972) 1-16Partij
 Remco Korteland (941) - Daniël Boom (925) 2-03Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Gé Berbee (936) 1-12Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Alexander Zwanenburg (845) 2-09Partij
 Rien Broekzitter (1044) - Rinus Kromhout (1052) 1-17Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Teun de Kluyver (584) 2-01Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Nico Mul (837) 0-28Partij