Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2018/2019

 

Klasse: 1e klasse Oost   

 Ronde 1
di 09-10-2018     Hammerdammer  -   Eelen & Rhaan  
6
-
6
 Hilco Braakman  (1063) - Jan Podt (983) 2-05Partij
 Gerwin Mollink (1146) - Jan Bargmann (883) 2-04Partij
 Janny Bonthuis  - Leo Hablous (869) 0-23
 Willem Bouwhuis (770) - Bennie Hendriks (672) 2-06
 Jan van der Vegt (755) - Nico Attasio (731) 0-21
 Jan Slotman (706) - Willem Fokkert (760) 0-22
ma 15-10-2018     DOS Heino 2  -   Almelo  
4
-
8
 Dick Dijk (840) - Gertjan Kolsté (1238) 0-2
 Maikel Schotman (865) - Anton Jurg (1222) 0-2
 E. van Faassen (678) - E. Veenstra  0-2
 Jaco de Reus (764) - Gerrit Bosch (962) 0-2
 Berend van Lenthe (747) - Hennie Jansen (783) 2-0
 Luuk Rechterschot  - Gerald Krol (804) 2-0
di 16-10-2018     Rijssen  -   BDV Borne  
6
-
6
 Rein Langkamp (839) - Henk de Lange (1068) 0-2Partij
 Gerrit-Jan Klein Legtenberg (778) - Jan Koerselman (938) 0-2
 Jan de Leeuw (775) - Peter Behrens (821) 1-1
 Bert Slot (738) - Jos Moorman (763) 1-1
 Geert Sinnema (779) - Fons ten Broeke  2-0
 Evert Averesch (609) - Bart Venneker  2-0
 Ronde 2
vr 02-11-2018     BDV Borne  -   Almelo  
6
-
6
 Henk de Lange (1068) - Anton Jurg (1222) 0-2Partij
 Loes Grooters (792) - Johan Essink (1062) 1-1
 Hans van der Zon (899) - Gerrit Bosch (962) 0-2
 Jos Moorman (763) - E. Veenstra  2-0
 Marinus Bosman (884) - Hennie Jansen (783) 2-0Partij
 Peter Behrens (821) - Gerald Krol (804) 1-1
di 06-11-2018     Rijssen  -   Hammerdammer  
5
-
7
 Henk Woolderink (854) - Hilco Braakman  (1063) 0-24Partij
 Rein Langkamp (839) - Gerwin Mollink (1146) 1-16Partij
 Gerrit-Jan Klein Legtenberg (778) - Julian Arrindell (821) 0-25
 Jan de Leeuw (775) - Willem Bouwhuis (770) 1-13
 Geert Sinnema (779) - Gerard Endeman (589) 2-02
 Bert Slot (738) - Jan van der Vegt (755) 1-11
ma 12-11-2018     Eelen & Rhaan  -   DOS Heino 2  
6
-
6
 Jan Podt (983) - Maikel Schotman (865) 1-1
 Jan Bargmann (883) - Bart Hartkamp (803) 1-1
 Leo Hablous (869) - Berend van Lenthe (747) 2-0
 J. Bartels (715) - Jan Kieftenbeld (764) 0-2
 Bennie Hendriks (672) - Wim Slendebroek (601) 1-1
 Willem Fokkert (760) - Dick Dijk (840) 1-1
 Ronde 3
ma 19-11-2018     DOS Heino 2  -   Rijssen  
5
-
7
 Maikel Schotman (865) - Evert Averesch (609) 2-0
 Dick Dijk (840) - Henk Woolderink (854) 0-2
 Bart Hartkamp (803) - Gerrit-Jan Klein Legtenberg (778) 1-1
 Berend van Lenthe (747) - Geert Sinnema (779) 1-1
 E. van Faassen (678) - Jan de Leeuw (775) 1-1
 Anton Holsappel (602) - Bert Slot (738) 0-2
di 20-11-2018     Almelo  -   Eelen & Rhaan  
8
-
4
 Anton Jurg (1222) - niet opgekomen  2-0R
 Gerrit Bosch (962) - Jan Podt (983) 2-0
 Johan Essink (1062) - Bennie Hendriks (672) 2-0
 E. Veenstra  - Jan Bargmann (883) 0-2
 Frank Krijnen (889) - Leo Hablous (869) 1-1
 Gerald Krol (804) - Willem Fokkert (760) 1-1
di 27-11-2018     Hammerdammer  -   BDV Borne  
7
-
5
 Gerwin Mollink (1146) - Henk de Lange (1068) 2-06Partij
 Gert Drent (956) - Hans van der Zon (899) 1-14
 Julian Arrindell (821) - Jan Koerselman (938) 0-25
 Willem Bouwhuis (770) - Peter Behrens (821) 2-01
 Jan van der Vegt (755) - Fons ten Broeke  0-23
 Gerard Endeman (589) - Marinus Freriks (662) 2-02
 Ronde 4
di 11-12-2018     Rijssen  -   Almelo  
5
-
7
 Gerrit-Jan Klein Legtenberg (778) - Gertjan Kolsté (1238) 0-2
 Jan de Leeuw (775) - Johan Essink (1062) 1-1
 Bert Slot (738) - Matthijs van Hofwegen (1139) 1-1
 Rein Langkamp (839) - Gerrit Bosch (962) 1-1
 Henk Woolderink (854) - E. Veenstra  1-1
 Geert Sinnema (779) - Gerald Krol (804) 1-1
   Hammerdammer  -   DOS Heino 2  
6
-
6
 Gerwin Mollink (1146) - Dick Dijk (840) 1-16Partij
 Julian Arrindell (821) - Cornelis Eilander (694) 1-14
 Gert Drent (956) - E. van Faassen (678) 2-01
 Willem Bouwhuis (770) - Bart Hartkamp (803) 2-05
 Jan van der Vegt (755) - Berend van Lenthe (747) 0-23
 Gerard Endeman (589) - Maikel Schotman (865) 0-22
vr 14-12-2018     BDV Borne  -   Eelen & Rhaan  
7
-
5
 Henk de Lange (1068) - Jan Podt (983) 1-1Partij
 Ton Keijzer (1011) - Jan Bargmann (883) 1-1
 Hans van der Zon (899) - Leo Hablous (869) 1-1
 Marinus Bosman (884) - Theo Bouwmeester (851) 1-1Partij
 Peter Behrens (821) - Bennie Hendriks (672) 1-1
 Jos Moorman (763) - Willem Fokkert (760) 2-0
 Ronde 5
ma 14-01-2019     DOS Heino 2  -   BDV Borne  
6
-
6
 Erik Ploeger (872) - Henk de Lange (1068) 0-2Partij
 Dick Dijk (840) - Jan Koerselman (938) 1-1
 Cornelis Eilander (694) - Peter Behrens (821) 1-1
 E. van Faassen (678) - Jos Moorman (763) 1-1
 Bart Hartkamp (803) - Bart Venneker  1-1Partij
 Luuk Rechterschot  - Jelle Jepma  2-0
   Eelen & Rhaan  -   Rijssen  
6
-
6
 Jan Podt (983) - Evert Averesch (609) 2-0
 Jan Bargmann (883) - Henk Woolderink (854) 1-1
 Leo Hablous (869) - Rein Langkamp (839) 2-0
 J. Bartels (715) - Jan de Leeuw (775) 0-2
 Bennie Hendriks (672) - Gerrit-Jan Klein Legtenberg (778) 1-1
 Willem Fokkert (760) - Bert Slot (738) 0-2
di 15-01-2019     Almelo  -   Hammerdammer  
10
-
2
 Anton Jurg (1222) - Gerard Endeman (589) 2-01
 Gertjan Kolsté (1238) - Jan Slotman (706) 2-02
 Johan Essink (1062) - Gerwin Mollink (1146) 1-14Partij
 Gerrit Bosch (962) - Jan van der Vegt (755) 2-03
 Frank Krijnen (889) - Julian Arrindell (821) 1-16
 E. Veenstra  - Willem Bouwhuis (770) 2-05