Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2018/2019

 

Klasse: 2e klasse West   

 Ronde 1
di 16-10-2018     Lelystad 2  -   Dronten 2  
8
-
0
 Cees Barends (942) - Bert Schoonhoven (756) 2-03
 Wijnand Groen (900) - Paul Kruik (651) 2-01
 Anne de Jong (771) - Douwe Walta (698) 2-04
 Henk de Groot (683) - Aart Hanekamp (610) 2-02
ma 22-10-2018     O&O Genemuiden 2  -   DOS Heino 3  
8
-
0
 Siem van Dalfsen (917) - K. Kappert (545) 2-04
 Gert Jan Beldman (879) - Jan Kieftenbeld (764) 2-02
 Bart Bakker (908) - Wim Slendebroek (601) 2-03
 Jan Heutink (730) - Anton Holsappel (602) 2-01
di 23-10-2018     SSS Kampen 3  -   DSS Zwartsluis 2  
4
-
4
 Gerrit Modders (667) - Klaas Wobben (784) 1-13
 Harm Landman (646) - Anne de Jong (745) 0-21
 Jannes van Marle (606) - Anton Visscher (822) 2-02
 Peter de Leeuw (697) - F. de Jong (746) 1-14
 Ronde 2
ma 05-11-2018     DOS Heino 3  -   Dronten 2  
6
-
2
 Jan Kieftenbeld (764) - Paul Kruik (651) 1-1
 Wim Slendebroek (601) - Douwe Walta (698) 2-0
 Anton Holsappel (602) - Aart Hanekamp (610) 2-0
 Helms Oldenhof (670) - Henk Huisman (640) 1-1
   DSS Zwartsluis 2  -   Lelystad 2  
2
-
6
 Klaas Wobben (784) - Wijnand Groen (900) 0-2
 Harm de Jong (802) - Dirk van Roozelaar (875) 1-1
 Anne de Jong (745) - Anne de Jong (771) 0-2
 F. de Jong (746) - Henk de Groot (683) 1-1
   O&O Genemuiden 2  -   SSS Kampen 3  
4
-
4
 Gert Jan Beldman (879) - Harm Landman (646) 2-0
 Bart Bakker (908) - Jan de Leeuw  1-1
 Jan Heutink (730) - Jannes van Marle (606) 1-1
 Johan Meiresonne (754) - Gerrit Modders (667) 0-2
 Ronde 3
di 20-11-2018     SSS Kampen 3  -   DOS Heino 3  
4
-
4
 Jan de Leeuw  - Jan Kieftenbeld (764) 0-2
 Harm Landman (646) - Anton Holsappel (602) 1-1
 Gerrit Modders (667) - Wim Slendebroek (601) 1-1
 Jannes van Marle (606) - Helms Oldenhof (670) 2-0
   Lelystad 2  -   O&O Genemuiden 2  
6
-
2
 Cees Barends (942) - Siem van Dalfsen (917) 2-04
 Wijnand Groen (900) - Gert Jan Beldman (879) 1-12
 Anne de Jong (771) - Jan Heutink (730) 1-13
 Hans Larooij (827) - niet opgekomen  2-01R
do 22-11-2018     Dronten 2  -   DSS Zwartsluis 2  
5
-
3
 Douwe Walta (698) - Klaas Wobben (784) 1-1
 Aart Hanekamp (610) - Harm de Jong (802) 1-1
 Wim Broekman  - Anne de Jong (745) 1-1
 Paul Kruik (651) - F. de Jong (746) 2-0
 Ronde 4
do 06-12-2018     Dronten 2  -   SSS Kampen 3  
4
-
4
 Bert Schoonhoven (756) - Harm Landman (646) 1-1
 Douwe Walta (698) - Gerrit Modders (667) 1-1
 Wim Broekman  - Jannes van Marle (606) 2-0
 Paul Kruik (651) - Jan de Leeuw  0-2
ma 10-12-2018     DSS Zwartsluis 2  -   O&O Genemuiden 2  
3
-
5
 Klaas Wobben (784) - Siem van Dalfsen (917) 1-1
 Harm de Jong (802) - Gert Jan Beldman (879) 0-2
 Anne de Jong (745) - Jan Willem van Dijk (819) 1-1
 F. de Jong (746) - Jan Heutink (730) 1-1
di 11-12-2018     Lelystad 2  -   DOS Heino 3  
8
-
0
 Mark Hees (1040) - Helms Oldenhof (670) 2-0
 Dirk van Roozelaar (875) - Anton Holsappel (602) 2-0
 Anne de Jong (771) - Wim Slendebroek (601) 2-0
 Hans Larooij (827) - Wim van Lenthe  2-0
 Ronde 5
ma 14-01-2019     DOS Heino 3  -   DSS Zwartsluis 2  
5
-
3
 Jan Kieftenbeld (764) - Klaas Wobben (784) 2-0
 Wim Slendebroek (601) - Harm de Jong (802) 1-1
 Anton Holsappel (602) - Anne de Jong (745) 1-1
 Helms Oldenhof (670) - F. de Jong (746) 1-1
di 15-01-2019     SSS Kampen 3  -   Lelystad 2  
1
-
7
 Gerrit Modders (667) - Wijnand Groen (900) 0-2
 Jannes van Marle (606) - Dirk van Roozelaar (875) 0-2
 Jan de Leeuw  - Anne de Jong (771) 1-1
 Harm Landman (646) - Henk de Groot (683) 0-2
ma 21-01-2019     O&O Genemuiden 2  -   Dronten 2  
4
-
4
 Siem van Dalfsen (917) - Bert Schoonhoven (756) 0-23
 Gert Jan Beldman (879) - Paul Kruik (651) 2-02
 Bart Bakker (908) - Douwe Walta (698) 2-01
 Johan Meiresonne (754) - Aart Hanekamp (610) 0-24