Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2019/2020

 

Klasse: 2e klasse West   

 Ronde 1
di 08-10-2019     DEZ/NGKZ 2  -   DSS Zwartsluis 2  
5
-
3
 Henk Mostert Jzn (828) - Anne de Jong (747) 2-0
 W. Hoeve (849) - Klaas Wobben (769) 0-2
 Wout Lugthart (597) - Johan van Wendel (681) 2-0
 Enno Last (602) - Folkert de Jong (732) 1-1
   SSS Kampen 3  -   Eye-t-Webdesign 4  
4
-
4
 Dorus Kuipers (864) - Gertie van Renselaar (916) 1-12
 Johannes Kiewiet (774) - Jan Boer (744) 2-04
 Jannes van Marle (625) - A. van der Scheer (720) 1-13
 Jan de Leeuw (655) - D.H.V. van Doesburg (644) 0-21
do 10-10-2019     Dronten 2  -   DOS Heino 2  
5
-
3
 Anne Bouwer (830) - Maikel Schotman (874) 0-2
 Aart Hanekamp (627) - Berend van Lenthe (747) 1-1
 Bert Schoonhoven (765) - Jan Kieftenbeld (771) 2-0
 Paul Kruik (647) - Wim Slendebroek (611) 2-0
 Ronde 2
ma 04-11-2019     DSS Zwartsluis 2  -   SSS Kampen 3  
7
-
1
 Harm de Jong (790) - Dorus Kuipers (864) 1-14
 Anne de Jong (747) - Gerrit Modders (675) 2-02
 Klaas Wobben (769) - Harm Landman (632) 2-01
 Folkert de Jong (732) - Jannes van Marle (625) 2-03
   DOS Heino 2  -   Eye-t-Webdesign 4  
4
-
4
 Berend van Lenthe (747) - Gertie van Renselaar (916) 1-1
 Jan Kieftenbeld (771) - Gerrit Wil Olthuis (782) 2-0
 Anton Holsappel (603) - Jan Boer (744) 1-1
 Wim Slendebroek (611) - A. van der Scheer (720) 0-2
di 05-11-2019     DEZ/NGKZ 2  -   DDD Dedemsvaart 2  
7
-
1
 H. Wensink (749) - Lauran Hazen (712) 2-01
 Albert-Jan Plakmeijer (658) - Henk Bunskoek (720) 1-14
 Wout Lugthart (597) - Herman Gruppen (683) 2-03
 Enno Last (602) - Arend Drost  2-02
 Ronde 3
di 26-11-2019     DDD Dedemsvaart 2  -   DSS Zwartsluis 2  
4
-
4
 Lauran Hazen (712) - Anton Visscher (807) 1-1
 Marcel Bauwer (662) - Anne de Jong (747) 0-2
 Robby ter Harmsel (685) - Klaas Wobben (769) 2-0
 Henk Brouwer (758) - Folkert de Jong (732) 1-1
ma 02-12-2019     Eye-t-Webdesign 4  -   DEZ/NGKZ 2  
1
-
7
 Jan Boer (744) - Enno Last (602) 1-13
 Gerrit Veldwijk  - H. Wensink (749) 0-21
 Samantha Regterschot  - W. Hoeve (849) 0-22
 Marcel Zandbergen (575) - Wout Lugthart (597) 0-24
di 21-01-2020     SSS Kampen 3  -   Dronten 2  
5
-
3
 Johannes Kiewiet (774) - Anne Bouwer (830) 2-0R
 Dorus Kuipers (864) - Bert Schoonhoven (765) 2-0
 Gerrit Modders (675) - Aart Hanekamp (627) 1-1
 Jan de Leeuw (655) - Paul Kruik (647) 0-2
 Ronde 4
di 10-12-2019     SSS Kampen 3  -   DEZ/NGKZ 2  
7
-
1
 Henk Ramon (883) - H. Wensink (749) 1-1
 Jannes van Marle (625) - Albert-Jan Plakmeijer (658) 2-0
 Jan de Leeuw (655) - Wout Lugthart (597) 2-0
 Harm Landman (632) - Enno Last (602) 2-0
ma 23-12-2019     DOS Heino 2  -   DDD Dedemsvaart 2  
5
-
3
 Maikel Schotman (874) - Henk Brouwer (758) 2-0
 Berend van Lenthe (747) - Lauran Hazen (712) 2-0
 Cornelis Eilander (697) - Henk Bunskoek (720) 1-1
 Jan Kieftenbeld (771) - Marcel Bauwer (662) 0-2
ma 06-01-2020     DSS Zwartsluis 2  -   Dronten 2  
5
-
3
 Harm de Jong (790) - Bert Schoonhoven (765) 1-14
 Anne de Jong (747) - Paul Kruik (647) 0-21
 Klaas Wobben (769) - Aart Hanekamp (627) 2-03
 Folkert de Jong (732) - niet opgekomen  2-02R
 Ronde 5
di 14-01-2020     DEZ/NGKZ 2  -   DOS Heino 2  
2
-
6
 Henk Mostert Jzn (828) - Maikel Schotman (874) 0-24
 H. Wensink (749) - Jan Eilander (786) 0-21
 W. Hoeve (849) - Tonnie van Ommen (829) 0-23
 Albert-Jan Plakmeijer (658) - Wim Slendebroek (611) 2-02
do 16-01-2020     Dronten 2  -   DDD Dedemsvaart 2  
3
-
5
 Anne Bouwer (830) - Henk Bunskoek (720) 0-2R
 Bert Schoonhoven (765) - Marcel Bauwer (662) 0-2
 Paul Kruik (647) - Henk Brouwer (758) 1-1
 Aart Hanekamp (627) - Arend Drost  2-0
ma 20-01-2020     Eye-t-Webdesign 4  -   DSS Zwartsluis 2  
3
-
5
 Martinus Regterschot (831) - Harm de Jong (790) 1-1
 Jan Boer (744) - Klaas Wobben (769) 1-1
 Marcel Zandbergen (575) - Anne de Jong (747) 0-2
 Gerrit Veldwijk  - Folkert de Jong (732) 1-1
 Ronde 6
ma 27-01-2020     DOS Heino 2  -   SSS Kampen 3  
6
-
2
 Maikel Schotman (874) - Johannes Kiewiet (774) 2-0
 Tonnie van Ommen (829) - Dorus Kuipers (864) 2-0
 Berend van Lenthe (747) - Gerrit Modders (675) 1-1
 Cornelis Eilander (697) - Harm Landman (632) 1-1
di 28-01-2020     DDD Dedemsvaart 2  -   Eye-t-Webdesign 4  
4
-
4
 Lauran Hazen (712) - Gertie van Renselaar (916) 0-2
 Robby ter Harmsel (685) - Niek Regterschot (893) 0-2
 Henk Brouwer (758) - Jan Boer (744) 2-0
 Marcel Bauwer (662) - A. van der Scheer (720) 2-0
do 30-01-2020     Dronten 2  -   DEZ/NGKZ 2  
3
-
5
 Anne Bouwer (830) - H. Wensink (749) 0-21R
 Bert Schoonhoven (765) - W. Hoeve (849) 1-14
 Paul Kruik (647) - Albert-Jan Plakmeijer (658) 2-02
 Aart Hanekamp (627) - Wout Lugthart (597) 0-23
 Ronde 7
ma 17-02-2020     DSS Zwartsluis 2  -   DOS Heino 2  
5
-
3
 Harm de Jong (790) - Maikel Schotman (874) 1-1
 Anne de Jong (747) - Tonnie van Ommen (829) 1-1
 Klaas Wobben (769) - Jan Eilander (786) 1-1
 Folkert de Jong (732) - Berend van Lenthe (747) 2-0
   Eye-t-Webdesign 4  -   Dronten 2  
4
-
4
 Niek Regterschot (893) - Bert Schoonhoven (765) 1-14
 Gerrit Veldwijk  - Paul Kruik (647) 0-22
 Martinus Regterschot (831) - Aart Hanekamp (627) 1-13
 Jan Boer (744) - niet opgekomen  2-01R
di 18-02-2020     DDD Dedemsvaart 2  -   SSS Kampen 3  
3
-
5
 Lauran Hazen (712) - Harm Landman (632) 0-2
 Robby ter Harmsel (685) - Johannes Kiewiet (774) 0-2
 Henk Brouwer (758) - Jan de Leeuw (655) 1-1
 Herman Gruppen (683) - Jannes van Marle (625) 2-0