Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2019/2020

 

Klasse: 2e klasse Oost   

 Ronde 1
di 08-10-2019     Wierden 2  -   EDC Enschede 3  
3
-
5
 Eddy Veneman (833) - Luit Haan (958) 1-1
 H. ten Cate (758) - Jacob Hart  0-2
 Jan Veneman (860) - Björn Veldman (811) 0-2
 J. Vos (699) - Paul ter Pelle  2-0
ma 14-10-2019     DamRa  -   Nijverdal 2  
4
-
4
 André Klein Tank (944) - Remco Visser (848) 2-0
 Hein Hulzebosch (798) - Aard Brinkman (856) 2-0
 Hans Braakman  (760) - Ronald Sempel (830) 0-2
 Rene Beije (297) - Jan Boender  0-2
di 15-10-2019     Hammerdammer 2  -   EDC Enschede 2  
2
-
6
 Jan van der Vegt (658) - Harry Veldman (919) 1-1
 Gerard Endeman (609) - Ludwig Munnink (859) 0-2
 Dinant Voort  - Rob Pots (806) 0-2
 Jennie Braakman-Post (516) - Jan van Montfoort (719) 1-1
 Ronde 2
ma 28-10-2019     Hartholt Olie 3  -   Hammerdammer 2  
4
-
4
 Jan Kieftenbeld (771) - Jan van der Vegt (658) 2-0
 Helms Oldenhof (661) - Gerard Endeman (609) 1-1
 Luuk Rechterschot  - Jennie Braakman-Post (516) 0-2
 Wim Slendebroek (611) - Dinant Voort  1-1
di 05-11-2019     Wierden 2  -   DamRa  
2
-
6
 Eddy Veneman (833) - Ab Steenbergen (1055) 0-2
 H. ten Cate (758) - Gerrit Visscher (932) 0-2
 Jan Veneman (860) - Rene Beije (297) 2-0
 Jan Schuttevaar (789) - Hans Braakman  (760) 0-2
   EDC Enschede 3  -   EDC Enschede 2  
3
-
5
 Luit Haan (958) - Harry Veldman (919) 0-2Partij
 Jan Hoven (880) - Ludwig Munnink (859) 1-1Partij
 Reinder Wagelaar (651) - Jan van Montfoort (719) 2-0
 Jacob Hart  - Rob Pots (806) 0-2
 Ronde 3
di 19-11-2019     EDC Enschede 2  -   Nijverdal 2  
2
-
6
 Harry Veldman (919) - Ronald Sempel (830) 1-1Partij
 Ludwig Munnink (859) - Jan Boender  0-2
 Rob Pots (806) - John Drees (836) 1-1
 Jan van Montfoort (719) - Gerard Peters (542) 0-2
ma 25-11-2019     DamRa  -   Hartholt Olie 3  
7
-
1
 Hans Braakman  (760) - Jan Kieftenbeld (771) 1-13
 André Klein Tank (944) - Helms Oldenhof (661) 2-02
 Gerrit Visscher (932) - J. Rosenkamp  2-01
 Rene Beije (297) - Wim Slendebroek (611) 2-04
di 26-11-2019     EDC Enschede 3  -   Hammerdammer 2  
4
-
4
 Luit Haan (958) - Jan van der Vegt (658) 2-0
 Jacob Hart  - Gerard Endeman (609) 1-1
 Reinder Wagelaar (651) - Jennie Braakman-Post (516) 1-1
 Paul ter Pelle  - Dinant Voort  0-2Partij
 Ronde 4
ma 09-12-2019     DamRa  -   EDC Enschede 2  
4
-
4
 Jan Preuter (944) - Harry Veldman (919) 1-13Partij  
 Hein Hulzebosch (798) - Ludwig Munnink (859) 1-14Partij
 Rene Beije (297) - Rob Pots (806) 0-22
 Hans Braakman  (760) - Jan van Montfoort (719) 2-01
   Nijverdal 2  -   Wierden 2  
5
-
3
 Ronald Sempel (830) - Eddy Veneman (833) 1-13
 Jan Boender  - Jan Veneman (860) 1-12
 Remco Visser (848) - Harry Pierik (614) 1-14
 Gerard Peters (542) - Marinus den Hartogh  2-01
ma 16-12-2019     Hartholt Olie 3  -   EDC Enschede 3  
2
-
6
 Wim Slendebroek (611) - Luit Haan (958) 0-2
 Jan Kieftenbeld (771) - Jacob Hart  0-2
 J. Rosenkamp  - Björn Veldman (811) 0-2
 Cornelis Eilander (697) - Paul ter Pelle  2-0Partij
 Ronde 5
ma 06-01-2020     Hartholt Olie 3  -   Nijverdal 2  
2
-
6
 Cornelis Eilander (697) - Aard Brinkman (856) 0-2
 Jan Kieftenbeld (771) - Jan Boender  2-0
 Helms Oldenhof (661) - John Drees (836) 0-2
 Wim Slendebroek (611) - Gerard Peters (542) 0-2
di 14-01-2020     Hammerdammer 2  -   DamRa  
1
-
7
 Gerard Endeman (609) - Hans Braakman  (760) 0-21
 Jan van der Vegt (658) - Ab Steenbergen (1055) 0-22
 Jennie Braakman-Post (516) - Jan Preuter (944) 0-23
 Dinant Voort  - Rene Beije (297) 1-14
   EDC Enschede 2  -   Wierden 2  
2
-
6
 Harry Veldman (919) - Eddy Veneman (833) 0-2
 Ludwig Munnink (859) - Jan Veneman (860) 1-1
 Rob Pots (806) - H. ten Cate (758) 0-2
 Jan van Montfoort (719) - J. Vos (699) 1-1
 Ronde 6
ma 27-01-2020     Nijverdal 2  -   Hammerdammer 2  
6
-
2
 Ronald Sempel (830) - Dinant Voort  2-02
 Remco Visser (848) - Jan van der Vegt (658) 2-03
 Jan Boender  - Jennie Braakman-Post (516) 0-24
 Gerard Peters (542) - Gerard Endeman (609) 2-01
di 28-01-2020     Wierden 2  -   Hartholt Olie 3  
7
-
1
 Eddy Veneman (833) - Jan Kieftenbeld (771) 1-1
 Jan Veneman (860) - Helms Oldenhof (661) 2-0
 H. ten Cate (758) - Wim Slendebroek (611) 2-0
 J. Vos (699) - Cornelis Eilander (697) 2-0
   EDC Enschede 3  -   DamRa  
3
-
5
 Luit Haan (958) - Hans Braakman  (760) 0-2RPartij
 Jan Hoven (880) - Gerrit Visscher (932) 1-1Partij
 Reinder Wagelaar (651) - Rene Beije (297) 2-0
 niet opgekomen  - André Klein Tank (944) 0-2R
 Ronde 7
ma 03-02-2020     Nijverdal 2  -   EDC Enschede 3  
8
-
0
 Aard Brinkman (856) - Jan Hoven (880) 2-02Partij
 Remco Visser (848) - Jacob Hart  2-04
 Ronald Sempel (830) - Björn Veldman (811) 2-03
 Gerard Peters (542) - Paul ter Pelle  2-01
di 11-02-2020     Hammerdammer 2  -   Wierden 2  
3
-
5
 Jan van der Vegt (658) - Eddy Veneman (833) 1-1
 Jennie Braakman-Post (516) - H. ten Cate (758) 2-0
 Dinant Voort  - Jan Veneman (860) 0-2
 Gerard Endeman (609) - J. Vos (699) 0-2
   EDC Enschede 2  -   Hartholt Olie 3  
6
-
2
 Harry Veldman (919) - Jan Kieftenbeld (771) 2-0
 Ludwig Munnink (859) - K. Kappert (544) 2-0
 Rob Pots (806) - Cornelis Eilander (697) 2-0
 Reinder Wagelaar (651) - E. van Faassen (679) 0-2