Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

 

Klasse: 2e klasse D   

 Ronde 1
za 15-09-2018     Zenderstad  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
13
-
7
 Kumar Bihari (968) - Jacob Reiffers (1024) 0-24Partij
 Gerard Bakker (965) - Gerard Boogaars (1000) 0-210Partij
 René Nurmohamed (628) - Jos Lamers (965) 0-23Partij
 Arie Koster (960) - Harry Hendriksen (809) 2-09Partij
 Patrick van der Tol (929) - Roy Slagter (818) 1-18Partij
 Jacco Scheper (963) - Linsey van Leeuwen (498) 2-07Partij
 Theo van Londen (913) - Simen Elskamp (454) 2-06Partij
 Hans Verhoeven (891) - Raf Neuhaus  2-02Partij
 Roald Scheper (717) - Fleur Kruysmulder  2-05Partij
 Henny Pikker (690) - niet opgekomen  2-01R
   Brainsport Brabant CT  -   DIOS/Eureka 2  
4
-
16
 Alexandra Novikova  - Remon Gadjradj (932) 0-22Partij
 Daria Shulepova  - Bram Kole jr. (1009) 1-19Partij
 Egor Kornilov  - Olga Kamychleeva (1364) 0-23Partij
 Alexei Ovsyanko  - Folkert Jansen (830) 0-24Partij
 Jozef Donkers (857) - Melvin Koullen (729) 0-25Partij
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Johan Evens (825) 1-18Partij
 Lev Gilevych (666) - Ivar Jansen (793) 1-110Partij
 Yaroslav Gilevych (541) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 1-16Partij
 Oleksandra Chumachenko  - Paul Stevelmans (762) 0-21Partij
 Piet van Erp (885) - Herman Pijnenburg (813) 0-27Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Limburg CT  
10
-
10
 Robert de Abreu (921) - Marcin Czeladzinski (1032) 0-27Partij  
 Henk Toepoel (990) - Ger Pisters (1048) 1-110Partij
 Toine Vermeer (1181) - Erik de Gouw (864) 2-02Partij
 Patrick Botland (925) - Dré Verheggen (963) 1-19Partij
 Herman Lamberts (852) - Michel Trouet (931) 1-13Partij
 Martijn Kool (995) - Jack Sijbers (816) 2-05Partij
 Piet Jonkers (769) - Henri Grau (957) 0-26Partij
 Cees van Belle (853) - Theo Blom (608) 1-14Partij
 Yuri Derks (503) - Ben Willems (858) 2-08Partij
 Alex Poliakov  - Jac Hannen (849) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
12
-
8
 Ties Slagter (1032) - Martin van der Hout (1065) 1-17Partij
 Jack Kops (1003) - Dré Peeters (809) 1-110Partij
 Joop Achterstraat (964) - Frans Goossens (802) 2-05Partij
 Noud de Groot (808) - Wil Janssen (880) 0-28Partij
 Jan van Bergen (979) - Ton van Hove (1007) 0-24Partij
 Arnold Beset (831) - Marcel Maertzdorf (861) 2-06Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Renaud Braye  0-29Partij
 Frans Engels (864) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Bergmans (732) - niet opgekomen  2-02R
 Cor Martens (889) - niet opgekomen  2-03R
   WSDV 4/Heteren CT  -   CTD Arnhem 2  
4
-
16
 Cor Langeveld (1097) - Douwe Hokwerda (1157) 0-210Partij
 Henk Hoksbergen (1005) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Wilrick Wonnink (1103) 0-27Partij
 Wim van Mourik (1004) - Sammy Brijobhokun (822) 1-15Partij
 Mara Langeveld (957) - Aroen Bholasingh (822) 2-09Partij
 Hans Luchies (933) - Sander Neutel (1147) 0-24Partij
 Kees Maliepaard (995) - Rein Bergsma (999) 1-18Partij
 Merel van der Heijden (570) - Rommy Moerlie (961) 0-23Partij
 Erik van Wingerden (437) - Ton Berends (984) 0-21Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Wim van Dongen (875) 0-22Partij
 Ronde 2
za 29-09-2018     CTD Arnhem 2  -   Heijmans Excelsior 2  
16
-
4
 Joost Hooijberg (1321) - Ties Slagter (1032) 2-03Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Jack Kops (1003) 2-02Partij
 Ton Berends (984) - Harry Doomernik (1117) 0-28Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Joop Achterstraat (964) 2-07Partij
 Sander Neutel (1147) - Frank Reijkers (1010) 2-05Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Noud de Groot (808) 1-19Partij
 Arnout Mossink (984) - Gijs voor de Poorte (1095) 1-110Partij
 Rommy Moerlie (961) - Arnold Beset (831) 2-06Partij  
 Rein Bergsma (999) - Hendrik-Jan Beekman (950) 2-01Partij
 Theo Willemsen (1044) - Jelle van Dijk (626) 2-04Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Dammend Tilburg 3 CT  
11
-
9
 Dieter van Gortel (1011) - Martijn Kool (995) 2-02Partij  
 Wiel Maertzdorf (1192) - Nanrinderi Nanhoe (833) 1-18Partij
 Renaud Braye  - Henk Toepoel (990) 1-19Partij
 Dré Peeters (809) - Frits van Tilborg (1044) 1-17Partij
 Ton van Hove (1007) - Patrick Botland (925) 2-06Partij
 Frans Goossens (802) - Herman Lamberts (852) 1-14Partij
 Wil Janssen (880) - Piet Jonkers (769) 2-05Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Cees van Belle (853) 0-23Partij
 Leo Schepers (743) - Yuri Derks (503) 1-19Partij
 niet opgekomen  - Peter van Poppel (452) 0-21R
   Limburg CT  -   Brainsport Brabant CT  
13
-
7
 Marcin Czeladzinski (1032) - Jozef Donkers (857) 2-06Partij
 Peter Bronstring (988) - Alexei Ovsyanko  2-03Partij
 Erik de Gouw (864) - Oleksandra Chumachenko  2-02Partij
 Leo Nagels (985) - Piet van Erp (885) 2-07Partij
 Michel Trouet (931) - Gerard Welling (936) 0-29Partij
 Henri Grau (957) - Tanya-Marie Cnossen (681) 1-110Partij
 Luc Jennes (955) - Wiebe Cnossen (969) 2-05Partij
 Theo Blom (608) - Yaroslav Gilevych (541) 0-21Partij
 Jeroen Huskens (823) - Daria Shulepova  2-08Partij
 Ben Willems (858) - Jan Kornilov (862) 0-24Partij
   DIOS/Eureka 2  -   Zenderstad  
6
-
14
 Martin Kole (765) - Kumar Bihari (968) 0-24Partij
 Remon Gadjradj (932) - Bert Habets (1146) 0-23Partij
 Jasper Kole (895) - Arie Koster (960) 0-210Partij  
 Marijn Jans (938) - Rob de Meij (920) 0-29Partij
 Folkert Jansen (830) - René Nurmohamed (628) 2-02Partij  
 Melvin Koullen (729) - Patrick van der Tol (929) 1-16Partij
 Ivar Jansen (793) - Theo van Londen (913) 1-15Partij
 Marcel Karssing (817) - Gerard Bakker (965) 1-18Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Hans Verhoeven (891) 1-17Partij
 Albert Mol (458) - Henny Pikker (690) 0-21Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   NDV Nieuwland  
8
-
12
 Jos Lamers (965) - Joop Kwakernaak (1022) 1-18
 Jacob Reiffers (1024) - Pelle Sterk (1203) 1-110
 Piet Zegers (862) - Albert van de Berg (910) 0-23
 Roy Slagter (818) - Piet Verkaik (994) 1-14
 Ton Holla (707) - Jan Alting (911) 1-17
 Jan Linssen (1113) - Wim t Lam (850) 2-06Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Bert Kooij (823) 1-19Partij
 Simen Elskamp (454) - Ralph de Jager (719) 0-21
 Raf Neuhaus  - Harry Kramer (714) 0-22
 Piet Verhaegh (602) - Jan van Haarlem (718) 1-15
 Ronde 3
za 13-10-2018     NDV Nieuwland  -   DIOS/Eureka 2  
9
-
11
 Pelle Sterk (1203) - Olga Kamychleeva (1364) 1-18Partij
 Albert van de Berg (910) - Bram Kole jr. (1009) 1-110Partij  
 Joop Kwakernaak (1022) - Remon Gadjradj (932) 1-15Partij
 Jan Alting (911) - Ivar Jansen (793) 2-07Partij
 Piet Verkaik (994) - Marcel Karssing (817) 0-29Partij
 Peter Heikoop (895) - Melvin Koullen (729) 2-04Partij
 Bert Kooij (823) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 0-22Partij
 Ralph de Jager (719) - Herman Pijnenburg (813) 0-23Partij
 Wim t Lam (850) - Paul Stevelmans (762) 2-01Partij
 Cees de Jong (819) - Johan Evens (825) 0-26Partij
   Zenderstad  -   Limburg CT  
12
-
8
 Jacco Scheper (963) - Peter Bronstring (988) 1-110Partij
 Kumar Bihari (968) - Marcin Czeladzinski (1032) 1-14Partij
 Arie Koster (960) - Leo Nagels (985) 0-23Partij
 Gerard Bakker (965) - Dré Verheggen (963) 0-27Partij
 Rob de Meij (920) - Erik de Gouw (864) 2-09Partij
 Patrick van der Tol (929) - Jeroen Huskens (823) 2-05Partij
 Hans Verhoeven (891) - Haije Kroodsma (818) 1-18Partij
 Roald Scheper (717) - Ben Willems (858) 1-16Partij
 Henny Pikker (690) - Jac Hannen (849) 2-01Partij
 René Nurmohamed (628) - Theo Blom (608) 2-02Partij
   Brainsport Brabant CT  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
2
-
18
 Alexandra Novikova  - Martin van der Hout (1065) 0-21Partij
 Egor Kornilov  - Renaud Braye  0-22Partij
 Jozef Donkers (857) - Dieter van Gortel (1011) 1-16Partij
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Wiel Maertzdorf (1192) 0-27Partij
 Lev Gilevych (666) - Frans Goossens (802) 0-25Partij
 Alexei Ovsyanko  - Dré Peeters (809) 0-23Partij
 Daria Shulepova  - Ton van Hove (1007) 0-210Partij
 Piet van Erp (885) - Jan Schoenmakers (807) 0-28Partij
 Yaroslav Gilevych (541) - Marcel Maertzdorf (861) 1-19Partij
 Will van Houtum  - Wil Janssen (880) 0-24Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   CTD Arnhem 2  
2
-
18
 Henk Toepoel (990) - Leo Aliar (1212) 0-24Partij
 Frits van Tilborg (1044) - Douwe Hokwerda (1157) 0-29Partij  
 Peter Moonen (928) - Rein Bergsma (999) 1-13Partij
 Robert de Abreu (921) - Sander Neutel (1147) 0-28Partij
 Martijn Kool (995) - Wilrick Wonnink (1103) 0-210Partij
 Patrick Botland (925) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Cees van Belle (853) - Ton Berends (984) 0-22Partij
 Piet Jonkers (769) - Rommy Moerlie (961) 0-27Partij
 Yuri Derks (503) - Henk Mahboeb (970) 1-15Partij
 Peter van Poppel (452) - Aroen Bholasingh (822) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
9
-
11
 Joop Achterstraat (964) - Cor Langeveld (1097) 0-210Partij
 Frank Reijkers (1010) - Henk Hoksbergen (1005) 1-15Partij
 Ties Slagter (1032) - Wim van Mourik (1004) 2-07Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Mara Langeveld (957) 0-29Partij
 Noud de Groot (808) - Kees Maliepaard (995) 0-28Partij  
 Arnold Beset (831) - Anton van Drumpt (1065) 0-21Partij
 Frans Engels (864) - Bas Overbeek  2-06Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Jeroen Gijsbers (420) 2-04Partij
 Jan Bergmans (732) - Mila Rijlaarsdam  2-04Partij
 Ton van Meerten (385) - Erik van Wingerden (437) 0-22Partij
 Ronde 4
za 27-10-2018     WSDV 4/Heteren CT  -   Dammend Tilburg 3 CT  
11
-
9
 Cor Langeveld (1097) - niet opgekomen  2-04R
 Jeroen Gijsbers (420) - Henk Toepoel (990) 1-17Partij  
 Wim van Mourik (1004) - niet opgekomen  2-05R
 Hans Luchies (933) - Ton Sprangers (937) 0-26Partij
 Nathan van Beek  - Patrick Botland (925) 0-21Partij
 Kees Maliepaard (995) - Cees van Belle (853) 2-09Partij
 Teun Beysens  - niet opgekomen  2-02R
 Csongor Bártfai  - Jo Frissen (851) 0-210Partij
 Erik van Wingerden (437) - Nick van het Westeinde (794) 0-28Partij
 Mila Rijlaarsdam  - niet opgekomen  2-03R
   CTD Arnhem 2  -   Brainsport Brabant CT  
20
-
0
 Sander Neutel (1147) - Wiebe Cnossen (969) 2-06Partij
 Leo Aliar (1212) - Egor Kornilov  2-05Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Maksym Chumachenko  2-07Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Piet van Erp (885) 2-08Partij
 Theo Willemsen (1044) - Jozef Donkers (857) 2-09Partij
 Rommy Moerlie (961) - Alla Ovsyanko  2-01Partij
 Henk Mahboeb (970) - Henk van der Heijden (717) 2-010Partij  
 Ton Berends (984) - Alexei Ovsyanko  2-02Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Oleksandra Chumachenko  2-04Partij
 Rein Bergsma (999) - Allek Ubachs  2-03Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Zenderstad  
13
-
7
 Renaud Braye  - Kumar Bihari (968) 2-07Partij
 Clemens Crucius (1030) - Bert Habets (1146) 2-08Partij  
 Dieter van Gortel (1011) - Gerard Bakker (965) 1-16Partij
 Martin van der Hout (1065) - Theo van Londen (913) 1-15Partij
 Ton van Hove (1007) - Arie Koster (960) 1-19Partij
 Dré Peeters (809) - Rob de Meij (920) 0-22Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Henny Pikker (690) 1-14Partij
 Marcel Maertzdorf (861) - Ben van der Linden (932) 1-13Partij
 Wil Janssen (880) - Hans Verhoeven (891) 2-010Partij
 Frans Goossens (802) - René Nurmohamed (628) 2-01Partij
   Limburg CT  -   NDV Nieuwland  
7
-
13
 Peter Bronstring (988) - Joop Kwakernaak (1022) 1-110Partij
 Marcin Czeladzinski (1032) - Pelle Sterk (1203) 0-26Partij
 Ber ten Haaf (1082) - Albert van de Berg (910) 1-18Partij
 Max. Schwiebert  - Jan Alting (911) 0-25Partij  
 Luc Jennes (955) - Jan Willem van Kekem (369) 2-01Partij
 Henri Grau (957) - Aart de Gans (559) 2-02Partij
 Michel Trouet (931) - Wim t Lam (850) 0-24Partij
 Jeroen Huskens (823) - Bert Kooij (823) 1-19Partij
 Ben Willems (858) - Peter Heikoop (895) 0-27Partij
 Theo Blom (608) - Jan van Haarlem (718) 0-23Partij
   DIOS/Eureka 2  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
17
-
3
 Jasper Kole (895) - Jos Lamers (965) 2-010Partij  
 Johan Evens (825) - Jo ten Westeneind (998) 2-05Partij  
 Ivar Jansen (793) - Roy Slagter (818) 1-19Partij
 Herman Pijnenburg (813) - Ton Holla (707) 1-16Partij
 Folkert Jansen (830) - Piet Zegers (862) 1-17Partij  
 Jacques van den Borst (1040) - Simen Elskamp (454) 2-08Partij  
 Melvin Koullen (729) - Fleur Kruysmulder  2-01Partij
 Paul Stevelmans (762) - niet opgekomen  2-02R
 Albert Mol (458) - niet opgekomen  2-03R
 Leo Holtman (629) - niet opgekomen  2-04R
 Ronde 5
za 10-11-2018     Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Limburg CT  
9
-
9
 Jos Lamers (965) - Dré Verheggen (963) 2-010Partij
 Piet Verhaegh (602) - Luc Jennes (955) 1-16Partij
 Ton Holla (707) - Erik de Gouw (864) 1-14Partij
 Piet Zegers (862) - Jeroen Huskens (823) 2-08Partij
 Jan Linssen (1113) - Haije Kroodsma (818) 1-17Partij  
 Linsey van Leeuwen (498) - Ben Willems (858) 1-19Partij
 Simen Elskamp (454) - Theo Blom (608) 1-15Partij
 Fleur Kruysmulder  - Leo Nagels (985) 0-22Partij  
 Raf Neuhaus  - Peter Bronstring (988) 0-23Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  0-01R
   NDV Nieuwland  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
7
-
13
 Pelle Sterk (1203) - niet opgekomen  2-01R
 Albert van de Berg (910) - Frans Goossens (802) 1-19Partij  
 Joop Kwakernaak (1022) - Martin van der Hout (1065) 1-17Partij
 Jan Alting (911) - Clemens Crucius (1030) 1-110Partij
 Ralph de Jager (719) - Dré Peeters (809) 1-13Partij
 Piet Verkaik (994) - Ton van Hove (1007) 1-14Partij
 Harry Kramer (714) - Wiel Maertzdorf (1192) 0-26Partij
 Cees de Jong (819) - Jan Schoenmakers (807) 0-25Partij
 Bert Kooij (823) - Wil Janssen (880) 0-28Partij
 Aart de Gans (559) - Marcel Maertzdorf (861) 0-22Partij
   Brainsport Brabant CT  -   WSDV 4/Heteren CT  
10
-
10
 Oleksandra Chumachenko  - Jeroen Gijsbers (420) 1-16Partij
 Lev Gilevych (666) - Erik van Wingerden (437) 2-05Partij
 Ad Peerenboom (502) - Kees Maliepaard (995) 0-21Partij
 Daria Shulepova  - Wim van Mourik (1004) 0-210Partij
 Yaroslav Gilevych (541) - Cor Langeveld (1097) 0-29Partij
 Gerard Welling (936) - Jasper Overbeek (398) 2-02Partij
 Wiebe Cnossen (969) - Bas Overbeek  2-04Partij
 Alexei Ovsyanko  - Mara Langeveld (957) 0-23Partij
 Jan Kornilov (862) - Henk Hoksbergen (1005) 1-18Partij
 Piet van Erp (885) - Hans Luchies (933) 2-07Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Heijmans Excelsior 2  
6
-
14
 Frits van Tilborg (1044) - Ton van Meerten (385) 2-02Partij
 Peter van Poppel (452) - Frank Reijkers (1010) 0-26Partij  
 Patrick Botland (925) - Joop Achterstraat (964) 0-23Partij
 Henk Toepoel (990) - Noud de Groot (808) 1-14Partij
 Cees van Belle (853) - Arnold Beset (831) 0-24Partij  
 Herman Lamberts (852) - Hendrik-Jan Beekman (950) 0-25
 Piet Jonkers (769) - Frans Engels (864) 0-28Partij
 Casper Derks  - Jan Bergmans (732) 1-110Partij
 Yuri Derks (503) - Jelle van Dijk (626) 0-27Partij  
 Peter Moonen (928) - niet opgekomen  2-01R
za 01-12-2018     Zenderstad  -   CTD Arnhem 2  
7
-
13
 Kumar Bihari (968) - Douwe Hokwerda (1157) 0-29Partij  
 Jacco Scheper (963) - Sander Neutel (1147) 2-07Partij
 Rob de Meij (920) - Theo Willemsen (1044) 1-110Partij
 René Nurmohamed (628) - Ton Berends (984) 0-22Partij
 Ben van der Linden (932) - Rommy Moerlie (961) 1-16Partij
 Patrick van der Tol (929) - Wilrick Wonnink (1103) 1-18Partij  
 Nico Verhoeven (932) - Rein Bergsma (999) 1-15Partij
 Roald Scheper (717) - Arnout Mossink (984) 0-21Partij
 Hans Verhoeven (891) - Wim van Dongen (875) 0-24Partij
 Henny Pikker (690) - Aroen Bholasingh (822) 1-13Partij
 Ronde 6
za 24-11-2018     Heijmans Excelsior 2  -   Brainsport Brabant CT  
12
-
8
 Noud de Groot (808) - Jozef Donkers (857) 0-29Partij  
 Frank Reijkers (1010) - Piet van Erp (885) 1-110Partij
 Ties Slagter (1032) - Tanya-Marie Cnossen (681) 1-18Partij
 Joop Achterstraat (964) - Wiebe Cnossen (969) 0-27Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Daria Shulepova  2-06Partij
 Arnold Beset (831) - Oleksandra Chumachenko  2-02Partij
 Frans Engels (864) - Maksym Chumachenko  2-03Partij
 Jan Bergmans (732) - Aleksandra Pechenizka  2-04Partij
 Johan Alidarso (735) - Jan Kornilov (862) 2-05Partij
 niet opgekomen  - Egor Kornilov  0-21R
   WSDV 4/Heteren CT  -   Zenderstad  
8
-
12
 Henk Hoksbergen (1005) - Hans Verhoeven (891) 1-15Partij
 Cor Langeveld (1097) - Kumar Bihari (968) 2-010Partij
 Hans Luchies (933) - Jacco Scheper (963) 1-17Partij
 Mara Langeveld (957) - Theo van Londen (913) 0-24Partij
 Wim van Mourik (1004) - Patrick van der Tol (929) 0-26Partij
 Kees Maliepaard (995) - Rob de Meij (920) 2-09Partij
 Erik van Wingerden (437) - Ben van der Linden (932) 0-21Partij
 Merel van der Heijden (570) - Arie Koster (960) 1-18Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Gerard Bakker (965) 0-22Partij
 Mila Rijlaarsdam  - René Nurmohamed (628) 1-13Partij
   CTD Arnhem 2  -   NDV Nieuwland  
15
-
5
 Wilrick Wonnink (1103) - Bert Kooij (823) 1-18Partij
 Ton Berends (984) - Jan van Haarlem (718) 2-01Partij
 Sander Neutel (1147) - Ralph de Jager (719) 2-07Partij
 Leo Aliar (1212) - Harry Kramer (714) 2-06Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Wim t Lam (850) 2-02Partij
 Arnout Mossink (984) - Pelle Sterk (1203) 1-19Partij
 Theo Willemsen (1044) - Joop Kwakernaak (1022) 1-110Partij
 Rein Bergsma (999) - Jan Alting (911) 2-03Partij
 Rommy Moerlie (961) - Piet Verkaik (994) 1-15Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Peter Heikoop (895) 1-14Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
15
-
5
 Clemens Crucius (1030) - Gerard Boogaars (1000) 2-010Partij
 Dieter van Gortel (1011) - Peter Litjens (990) 1-15Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Jacob Reiffers (1024) 2-08Partij
 Renaud Braye  - Piet Zegers (862) 2-06Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Ton Holla (707) 2-07Partij
 Frans Goossens (802) - Jo ten Westeneind (998) 1-13Partij
 Dré Peeters (809) - Roy Slagter (818) 1-14Partij
 Ton van Hove (1007) - Linsey van Leeuwen (498) 0-29Partij  
 Wil Janssen (880) - Simen Elskamp (454) 2-01Partij
 Marcel Maertzdorf (861) - niet opgekomen  2-02R
   Limburg CT  -   DIOS/Eureka 2  
12
-
8
 Dré Verheggen (963) - Marijn Jans (938) 0-25Partij
 Ber ten Haaf (1082) - Folkert Jansen (830) 1-18Partij
 Leo Nagels (985) - Remon Gadjradj (932) 1-16Partij  
 Peter Bronstring (988) - Albert Mol (458) 2-04Partij  
 Marcin Czeladzinski (1032) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 2-02Partij
 Luc Jennes (955) - Herman Pijnenburg (813) 1-11Partij
 Henri Grau (957) - Johan Evens (825) 2-010Partij
 Jeroen Huskens (823) - Martin Kole (765) 2-09Partij
 Ben Willems (858) - Paul Stevelmans (762) 1-13Partij
 Theo Blom (608) - Ivar Jansen (793) 0-27Partij
 Ronde 7
za 08-12-2018     DIOS/Eureka 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
7
-
13
 Folkert Jansen (830) - Ton van Hove (1007) 0-29Partij
 Herman Pijnenburg (813) - Frans Goossens (802) 1-18Partij
 Johan Evens (825) - Dré Peeters (809) 2-07Partij
 Marijn Jans (938) - Renaud Braye  1-12Partij
 Remon Gadjradj (932) - Martin van der Hout (1065) 0-25Partij  
 Ivar Jansen (793) - Dieter van Gortel (1011) 2-010Partij
 Martin Kole (765) - Clemens Crucius (1030) 0-26Partij
 Albert Mol (458) - Marcel Maertzdorf (861) 0-21Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Wiel Maertzdorf (1192) 0-23Partij
 Bram Kole jr. (1009) - Jan Schoenmakers (807) 1-14Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   CTD Arnhem 2  
7
-
13
 Gerard Boogaars (1000) - Wilrick Wonnink (1103) 1-110Partij  
 Jacob Reiffers (1024) - Douwe Hokwerda (1157) 2-07Partij
 Jos Lamers (965) - Ton Berends (984) 0-23Partij
 Roy Slagter (818) - Rommy Moerlie (961) 2-05Partij
 Piet Zegers (862) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Willie Peelen (865) - Rein Bergsma (999) 0-28Partij  
 Ton Holla (707) - Aroen Bholasingh (822) 1-14Partij
 Raf Neuhaus  - Wim van Dongen (875) 0-22Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Sammy Brijobhokun (822) 1-19Partij  
 Simen Elskamp (454) - Renie Jas  0-21Partij
   NDV Nieuwland  -   WSDV 4/Heteren CT  
14
-
6
 Albert van de Berg (910) - Cor Langeveld (1097) 0-210Partij
 Jan Alting (911) - Henk Hoksbergen (1005) 0-29Partij
 Pelle Sterk (1203) - Wim van Mourik (1004) 2-08Partij
 Bert Kooij (823) - Hans Luchies (933) 0-26Partij
 Peter Heikoop (895) - Erik van Wingerden (437) 2-02Partij
 Piet Verkaik (994) - Kees Maliepaard (995) 2-07Partij
 Wim t Lam (850) - Jasper Overbeek (398) 2-03Partij
 Jan van Haarlem (718) - Jeroen Gijsbers (420) 2-05Partij
 Cees de Jong (819) - Mila Rijlaarsdam  2-04Partij
 Jan Willem van Kekem (369) - niet opgekomen  2-01R
   Zenderstad  -   Heijmans Excelsior 2  
8
-
12
 Hans Verhoeven (891) - Ties Slagter (1032) 0-28Partij
 Jacco Scheper (963) - Frank Reijkers (1010) 0-29Partij
 Kumar Bihari (968) - Jack Kops (1003) 0-22Partij
 Arie Koster (960) - Joop Achterstraat (964) 1-110Partij
 Rob de Meij (920) - Gijs voor de Poorte (1095) 0-27Partij
 Patrick van der Tol (929) - Frans Engels (864) 1-16Partij
 Theo van Londen (913) - Noud de Groot (808) 2-04Partij
 Roald Scheper (717) - Jan Bergmans (732) 1-15Partij
 Henny Pikker (690) - Ton van Meerten (385) 1-13Partij
 Ben van der Linden (932) - niet opgekomen  2-01R
   Brainsport Brabant CT  -   Dammend Tilburg 3 CT  
7
-
13
 Wiebe Cnossen (969) - Henk Toepoel (990) 1-18Partij  
 Piet van Erp (885) - Ton Sprangers (937) 1-110Partij
 Alla Ovsyanko  - Patrick Botland (925) 0-25Partij
 Daria Shulepova  - Nanrinderi Nanhoe (833) 0-24Partij
 Jozef Donkers (857) - Herman Lamberts (852) 1-16Partij
 Maksym Chumachenko  - Martijn Kool (995) 0-27Partij
 Aleksandra Pechenizka  - Cees van Belle (853) 0-22Partij
 Jan Kornilov (862) - Piet Jonkers (769) 2-09Partij
 Egor Kornilov  - Alex Poliakov  2-01Partij
 Alexei Ovsyanko  - Peter van Poppel (452) 0-23Partij
 Ronde 8
za 05-01-2019     Dammend Tilburg 3 CT  -   Zenderstad  
10
-
10
R
   Heijmans Excelsior 2  -   NDV Nieuwland  
14
-
6
 Ties Slagter (1032) - Joop Kwakernaak (1022) 1-19Partij
 Jack Kops (1003) - Pelle Sterk (1203) 0-26Partij
 Frank Reijkers (1010) - Albert van de Berg (910) 1-18Partij
 Joop Achterstraat (964) - Peter Heikoop (895) 2-04Partij
 Noud de Groot (808) - Piet Verkaik (994) 2-02Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Jan Alting (911) 2-010Partij
 Frans Engels (864) - Cees de Jong (819) 1-15Partij
 Arnold Beset (831) - Harry Kramer (714) 2-03Partij
 Jan Bergmans (732) - Bert Kooij (823) 1-17Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Aart de Gans (559) 2-01Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Cor Langeveld (1097) - Jos Lamers (965) 2-010Partij
 Wim van Mourik (1004) - Willie Peelen (865) 2-04Partij  
 Kees Maliepaard (995) - Roy Slagter (818) 0-23Partij
 Hans Luchies (933) - Piet Zegers (862) 2-02Partij
 Mara Langeveld (957) - Jo ten Westeneind (998) 1-15Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Ton Holla (707) 1-17Partij
 Merel van der Heijden (570) - Linsey van Leeuwen (498) 2-08Partij
 Csongor Bártfai  - Simen Elskamp (454) 0-26Partij
 Erik van Wingerden (437) - Raf Neuhaus  1-11Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Fleur Kruysmulder  0-29Partij
   CTD Arnhem 2  -   DIOS/Eureka 2  
14
-
6
 Theo Willemsen (1044) - Herman Pijnenburg (813) 2-09Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Martin Kole (765) 2-02Partij
 Arnout Mossink (984) - Ivar Jansen (793) 2-03Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Jasper Kole (895) 2-04Partij
 Rommy Moerlie (961) - Paul Stevelmans (762) 1-11Partij
 Rein Bergsma (999) - Johan Evens (825) 2-05Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 0-29Partij
 Sammy Brijobhokun (822) - Albert Mol (458) 2-06Partij
 Ton Berends (984) - Melvin Koullen (729) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (970) - Jacques van den Borst (1040) 0-27Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Limburg CT  
13
-
7
 Renaud Braye  - Peter Bronstring (988) 2-02Partij  
 Clemens Crucius (1030) - Leo Nagels (985) 1-110Partij  
 Ton van Hove (1007) - Henri Grau (957) 0-29Partij
 Frans Goossens (802) - Marcin Czeladzinski (1032) 1-16Partij
 Dré Peeters (809) - Jeroen Huskens (823) 1-17Partij
 Dieter van Gortel (1011) - Dré Verheggen (963) 2-01Partij
 Martin van der Hout (1065) - Erik de Gouw (864) 2-03Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Michel Trouet (931) 1-18Partij
 Wil Janssen (880) - Theo Blom (608) 2-05Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Ben Willems (858) 1-14Partij
 Ronde 9
za 19-01-2019     Limburg CT  -   CTD Arnhem 2  
6
-
14
 Leo Nagels (985) - Wilrick Wonnink (1103) 1-19Partij
 Peter Bronstring (988) - Rommy Moerlie (961) 2-04Partij
 Henri Grau (957) - Sander Neutel (1147) 1-17Partij
 Renzo Rubele  - Arnout Mossink (984) 0-26Partij
 Theo Blom (608) - Douwe Hokwerda (1157) 0-25Partij  
 Michel Trouet (931) - Aroen Bholasingh (822) 1-110Partij
 Luc Jennes (955) - Henk Mahboeb (970) 0-23Partij
 Jeroen Huskens (823) - Ton Berends (984) 0-22Partij
 Ben Willems (858) - Rein Bergsma (999) 0-21Partij
 Erik de Gouw (864) - Theo Willemsen (1044) 1-18Partij
   DIOS/Eureka 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
12
-
8
 Ivar Jansen (793) - Cor Langeveld (1097) 1-110Partij
 Remon Gadjradj (932) - Henk Hoksbergen (1005) 1-14Partij
 Marijn Jans (938) - Mara Langeveld (957) 1-18Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Jeroen Gijsbers (420) 2-02Partij
 Jasper Kole (895) - Wim van Mourik (1004) 1-19Partij
 Folkert Jansen (830) - Kees Maliepaard (995) 2-06Partij
 Leo Holtman (629) - Hans Luchies (933) 0-23Partij
 Melvin Koullen (729) - Jasper Overbeek (398) 2-07Partij
 Albert Mol (458) - Mila Rijlaarsdam  0-25Partij
 Bram Kole jr. (1009) - Erik van Wingerden (437) 2-01Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Heijmans Excelsior 2  
4
-
16
 Gerard Boogaars (1000) - Harry Doomernik (1117) 0-29Partij
 Jacob Reiffers (1024) - Frank Reijkers (1010) 1-17Partij
 Jos Lamers (965) - Jack Kops (1003) 1-110Partij
 Roy Slagter (818) - Joop Achterstraat (964) 0-26Partij
 Ton Holla (707) - Gijs voor de Poorte (1095) 0-23Partij
 Piet Zegers (862) - Ties Slagter (1032) 0-21Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Arnold Beset (831) 0-28Partij
 Raf Neuhaus  - Noud de Groot (808) 0-24Partij
 Simen Elskamp (454) - Jan Bergmans (732) 0-25Partij
 Fleur Kruysmulder  - niet opgekomen  2-02R
   NDV Nieuwland  -   Dammend Tilburg 3 CT  
9
-
11
 Pelle Sterk (1203) - Frits van Tilborg (1044) 1-17Partij
 Peter Heikoop (895) - Ton Sprangers (937) 0-26Partij
 Joop Kwakernaak (1022) - Yuri Derks (503) 0-29Partij  
 Albert van de Berg (910) - Martijn Kool (995) 2-08Partij
 Jan Alting (911) - Patrick Botland (925) 1-110Partij
 Piet Verkaik (994) - Piet Jonkers (769) 2-03Partij
 Wim t Lam (850) - Cees van Belle (853) 1-11Partij
 Jan van Haarlem (718) - Herman Lamberts (852) 0-24Partij
 Bert Kooij (823) - Casper Derks  1-15Partij
 Aart de Gans (559) - Peter van Poppel (452) 1-12Partij
   Zenderstad  -   Brainsport Brabant CT  
14
-
6
 Kumar Bihari (968) - Wiebe Cnossen (969) 1-110Partij
 Jacco Scheper (963) - Piet van Erp (885) 2-09Partij
 Gerard Bakker (965) - Yaroslav Gilevych (541) 2-06Partij
 Roald Scheper (717) - Alexandra Novikova  2-01Partij
 Theo van Londen (913) - Jozef Donkers (857) 2-07Partij
 Arie Koster (960) - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-28Partij
 Henny Pikker (690) - Aleksandra Pechenizka  2-03Partij
 Patrick van der Tol (929) - Jan Kornilov (862) 1-15Partij
 René Nurmohamed (628) - Lev Gilevych (666) 0-22Partij
 Ben van der Linden (932) - Alexei Ovsyanko  2-04Partij
 Ronde 10
za 02-02-2019     Brainsport Brabant CT  -   NDV Nieuwland  
7
-
13
 Alexandra Novikova  - Pelle Sterk (1203) 0-21Partij
 Daria Shulepova  - Joop Kwakernaak (1022) 0-28Partij
 Egor Kornilov  - Albert van de Berg (910) 0-23Partij
 Gerard Welling (936) - Jan Alting (911) 2-04Partij
 Oleksandra Chumachenko  - Piet Verkaik (994) 0-22Partij
 Alexei Ovsyanko  - Peter Heikoop (895) 0-25Partij
 Lev Gilevych (666) - Wim t Lam (850) 0-210Partij
 Aleksandra Pechenizka  - Bert Kooij (823) 1-17Partij
 Jozef Donkers (857) - Aart de Gans (559) 2-06Partij
 Piet van Erp (885) - Harry Kramer (714) 2-09Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
17
-
3
 Frits van Tilborg (1044) - Jacob Reiffers (1024) 1-15Partij
 Robert de Abreu (921) - Gerard Boogaars (1000) 2-07Partij
 Yuri Derks (503) - Jos Lamers (965) 1-110Partij  
 Herman Lamberts (852) - Roy Slagter (818) 2-04Partij
 Ton Sprangers (937) - Ton Holla (707) 2-09Partij
 Patrick Botland (925) - Linsey van Leeuwen (498) 2-08Partij
 Piet Jonkers (769) - Simen Elskamp (454) 2-06Partij
 Cees van Belle (853) - Fleur Kruysmulder  1-13Partij
 Alex Poliakov  - Raf Neuhaus  2-02Partij  
 Peter Moonen (928) - niet opgekomen  2-01R
   Heijmans Excelsior 2  -   DIOS/Eureka 2  
14
-
6
 Jack Kops (1003) - Folkert Jansen (830) 1-110Partij
 Ties Slagter (1032) - Remon Gadjradj (932) 2-03Partij
 Frank Reijkers (1010) - Paul Stevelmans (762) 2-01Partij
 Joop Achterstraat (964) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 1-16Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Johan Evens (825) 1-15Partij  
 Gijs voor de Poorte (1095) - Herman Pijnenburg (813) 2-07Partij
 Jan Bergmans (732) - Marijn Jans (938) 0-29Partij
 Noud de Groot (808) - Albert Mol (458) 2-04Partij
 Frans Engels (864) - Bram Kole jr. (1009) 1-18Partij
 Arnold Beset (831) - niet opgekomen  2-02R
   WSDV 4/Heteren CT  -   Limburg CT  
8
-
12
 Wim van Mourik (1004) - Peter Bronstring (988) 1-110Partij
 Hans Luchies (933) - Leo Nagels (985) 1-19Partij  
 Aalt Mostert Jzn (1107) - Marcin Czeladzinski (1032) 2-07Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Dré Verheggen (963) 1-15Partij  
 Erik van Wingerden (437) - Erik de Gouw (864) 0-21Partij
 Kees Maliepaard (995) - Jeroen Huskens (823) 2-08Partij
 Jasper Overbeek (398) - Ben Willems (858) 0-26Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Theo Blom (608) 0-23Partij
 Naomi Boeren  - Roy Loor (858) 1-14Partij  
 Marlijn Moene  - Jac Hannen (849) 0-22Partij
   CTD Arnhem 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
17
-
3
 Leo Aliar (1212) - Martin van der Hout (1065) 1-18Partij
 Arnout Mossink (984) - niet opgekomen  2-01R
 Wilrick Wonnink (1103) - Wiel Maertzdorf (1192) 2-02Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Dieter van Gortel (1011) 1-17Partij
 Sander Neutel (1147) - Frans Goossens (802) 2-04Partij
 Theo Willemsen (1044) - Dré Peeters (809) 2-05Partij
 Henk Mahboeb (970) - Ton van Hove (1007) 2-06Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Wil Janssen (880) 2-010Partij
 Rein Bergsma (999) - Marcel Maertzdorf (861) 2-03Partij
 Ton Berends (984) - Jan Schoenmakers (807) 1-19Partij
 Ronde 11
za 16-02-2019     CEMA/De Vaste Zet 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
12
-
8
 Renaud Braye  - Henk Hoksbergen (1005) 0-26Partij
 Frans Goossens (802) - Wim van Mourik (1004) 0-27Partij
 Martin van der Hout (1065) - Hans Luchies (933) 1-15Partij
 Clemens Crucius (1030) - Kees Maliepaard (995) 0-210Partij
 Dré Peeters (809) - Jeroen Gijsbers (420) 2-09Partij  
 Ton van Hove (1007) - Merel van der Heijden (570) 1-18Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Nathan van Beek  2-02Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Mila Rijlaarsdam  2-04Partij
 Wil Janssen (880) - Jasper Overbeek (398) 2-03Partij
 Marcel Maertzdorf (861) - niet opgekomen  2-01R
   Limburg CT  -   Heijmans Excelsior 2  
8
-
12
 Henri Grau (957) - Harry Doomernik (1117) 0-210Partij
 Dré Verheggen (963) - Jack Kops (1003) 0-23Partij
 Marcin Czeladzinski (1032) - Joop Achterstraat (964) 2-02Partij
 Renzo Rubele  - Ties Slagter (1032) 2-08Partij
 Luc Jennes (955) - Gijs voor de Poorte (1095) 0-24Partij
 Michel Trouet (931) - Arnold Beset (831) 1-19Partij
 Erik de Gouw (864) - Hendrik-Jan Beekman (950) 1-17Partij
 Jeroen Huskens (823) - Noud de Groot (808) 2-06Partij
 Ben Willems (858) - Frans Engels (864) 0-25Partij
 Theo Blom (608) - Arfidah Beset (836) 0-21Partij
   DIOS/Eureka 2  -   Dammend Tilburg 3 CT  
18
-
2
 Leen de Rooij (1171) - Frits van Tilborg (1044) 1-16Partij
 Remon Gadjradj (932) - Ton Sprangers (937) 2-09Partij
 Paul Stevelmans (762) - Patrick Botland (925) 2-02Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Herman Lamberts (852) 2-05Partij
 Johan Evens (825) - Martijn Kool (995) 2-07Partij
 Melvin Koullen (729) - Peter Moonen (928) 2-04Partij
 Herman Pijnenburg (813) - Cees van Belle (853) 1-13Partij  
 Jacques van den Borst (1040) - Piet Jonkers (769) 2-010Partij
 Martin Kole (765) - Peter van Poppel (452) 2-08Partij
 Albert Mol (458) - niet opgekomen  2-01R
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Brainsport Brabant CT  
12
-
8
 Jos Lamers (965) - Lev Gilevych (666) 2-010Partij
 Jacob Reiffers (1024) - Piet van Erp (885) 2-06Partij
 Roy Slagter (818) - Yaroslav Gilevych (541) 2-07Partij
 Ton Holla (707) - Oleksandra Chumachenko  1-15Partij
 Piet Zegers (862) - Jozef Donkers (857) 1-18Partij
 Jan Linssen (1113) - Tanya-Marie Cnossen (681) 2-08Partij  
 Jelte Evers  - Alexei Ovsyanko  0-21Partij
 Piet Verhaegh (602) - Egor Kornilov  2-04Partij
 niet opgekomen  - Wiebe Cnossen (969) 0-22R
 niet opgekomen  - Alla Ovsyanko  0-23R
   NDV Nieuwland  -   Zenderstad  
8
-
12
 Pelle Sterk (1203) - Kumar Bihari (968) 2-02Partij
 Joop Kwakernaak (1022) - Theo van Londen (913) 1-19Partij
 Albert van de Berg (910) - Gerard Bakker (965) 0-23Partij
 Jan Alting (911) - Arie Koster (960) 1-110Partij
 Peter Heikoop (895) - Patrick van der Tol (929) 1-18Partij
 Piet Verkaik (994) - Rob de Meij (920) 0-26Partij
 Wim t Lam (850) - Ben van der Linden (932) 0-25Partij
 Aart de Gans (559) - Hans Verhoeven (891) 0-21Partij
 Bert Kooij (823) - Henny Pikker (690) 2-07Partij
 Jan van Haarlem (718) - René Nurmohamed (628) 1-14Partij