Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Jeugdkampioenschap PODB 2010

 

Klasse: Pupillen Finale   

 Ronde 1
 wo 23-12-2009  Daniël Wilbrink  - Thom Schreiber  2-0
 Damon Winter  - Jacolien Timmerman  1-1
 Leonie Gach  - Menko van Dijk (1046) 2-0
 Stefan Middag  - Jeffrey Schutte  2-0
 Maurice Bergboer  - Alex Sander Kappert  2-0
 Connor Dorman  - Luuk Rechterschot  0-2
 Ronde 2
 Thom Schreiber  - Luuk Rechterschot  0-2
 Alex Sander Kappert  - Connor Dorman  2-0
 Jeffrey Schutte  - Maurice Bergboer  0-2
 Menko van Dijk (1046) - Stefan Middag  0-2
 Jacolien Timmerman  - Leonie Gach  0-2
 Daniël Wilbrink  - Damon Winter  0-2
 Ronde 3
 Damon Winter  - Thom Schreiber  2-0
 Leonie Gach  - Daniël Wilbrink  2-0
 Stefan Middag  - Jacolien Timmerman  2-0
 Maurice Bergboer  - Menko van Dijk (1046) 2-0
 Connor Dorman  - Jeffrey Schutte  2-0
 Luuk Rechterschot  - Alex Sander Kappert  2-0
 Ronde 4
 Thom Schreiber  - Alex Sander Kappert  0-2
 Jeffrey Schutte  - Luuk Rechterschot  0-2
 Menko van Dijk (1046) - Connor Dorman  2-0
 Jacolien Timmerman  - Maurice Bergboer  0-2
 Daniël Wilbrink  - Stefan Middag  1-1
 Damon Winter  - Leonie Gach  2-0
 Ronde 5
 Leonie Gach  - Thom Schreiber  2-0
 Stefan Middag  - Damon Winter  0-2
 Maurice Bergboer  - Daniël Wilbrink  2-0
 Connor Dorman  - Jacolien Timmerman  0-2
 Luuk Rechterschot  - Menko van Dijk (1046) 0-2
 Alex Sander Kappert  - Jeffrey Schutte  2-0
 Ronde 6
 Thom Schreiber  - Jeffrey Schutte  0-2
 Menko van Dijk (1046) - Alex Sander Kappert  0-2
 Jacolien Timmerman  - Luuk Rechterschot  0-2
 Daniël Wilbrink  - Connor Dorman  2-0
 Damon Winter  - Maurice Bergboer  0-2
 Leonie Gach  - Stefan Middag  2-0
 Ronde 7
 za 02-01-2010  Stefan Middag  - Thom Schreiber  2-0
 Maurice Bergboer  - Leonie Gach  2-0
 Connor Dorman  - Damon Winter  0-2
 Luuk Rechterschot  - Daniël Wilbrink  0-2
 Alex Sander Kappert  - Jacolien Timmerman  0-2
 Jeffrey Schutte  - Menko van Dijk (1046) 0-2
 Ronde 8
 Thom Schreiber  - Menko van Dijk (1046) 2-0
 Jacolien Timmerman  - Jeffrey Schutte  2-0
 Daniël Wilbrink  - Alex Sander Kappert  2-0
 Damon Winter  - Luuk Rechterschot  0-2
 Leonie Gach  - Connor Dorman  2-0
 Stefan Middag  - Maurice Bergboer  0-2
 Ronde 9
 Maurice Bergboer  - Thom Schreiber  2-0
 Connor Dorman  - Stefan Middag  0-2
 Luuk Rechterschot  - Leonie Gach  0-2
 Alex Sander Kappert  - Damon Winter  2-0
 Jeffrey Schutte  - Daniël Wilbrink  0-2
 Menko van Dijk (1046) - Jacolien Timmerman  0-2
 Ronde 10
 Thom Schreiber  - Jacolien Timmerman  0-2
 Daniël Wilbrink  - Menko van Dijk (1046) 2-0
 Damon Winter  - Jeffrey Schutte  2-0
 Leonie Gach  - Alex Sander Kappert  1-1
 Stefan Middag  - Luuk Rechterschot  2-0
 Maurice Bergboer  - Connor Dorman  2-0
 Ronde 11
 Connor Dorman  - Thom Schreiber  2-0
 Luuk Rechterschot  - Maurice Bergboer  2-0
 Alex Sander Kappert  - Stefan Middag  1-1
 Jeffrey Schutte  - Leonie Gach  0-2
 Menko van Dijk (1046) - Damon Winter  0-2
 Jacolien Timmerman  - Daniël Wilbrink  1-1