Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

 

Klasse: 3e klasse A   

 Ronde 1
do 12-10-2017     Opeinde  -   Excelsior Harlingen  
7
-
1
 Peter Meijer (603) - Elle van Keimpema (582) 1-12
 Hero Kort (883) - Dick Bekkema (722) 2-06
 Eake Roosma (929) - Klaas van Keimpema (708) 2-04
 Arend Wester (728) - Marco Bekema (568) 2-01
   Damcombinatie Frysl?n 4  -   Bezint Eer Gij Begint 3  
1
-
7
 Sijtze Terpstra (857) - Willem Lep (788) 0-22
 Rinze Visser  - Sake Sloot (753) 0-24
 Wietze Vonk (797) - Yke Miedema (743) 1-13
 Abe Reitsma (806) - Jaap Hofman (634) 0-21
 Ronde 2
ma 30-10-2017     Bezint Eer Gij Begint 3  -   Opeinde  
6
-
2
 Sipke de Boer (518) - Hero Kort (883) 0-23
 Sake Sloot (753) - Eake Roosma (929) 2-01
 Klaas Koopman (914) - Hielke Scholte (744) 2-04
 Yke Miedema (743) - Arend Wester (728) 2-02
di 31-10-2017     Rinsumageest 2  -   Damcombinatie Frysl?n 4  
2
-
6
 Jaring van der Leeuw (934) - Sijtze Terpstra (857) 1-14
 Sjoerd de Vries (751) - Wietze Vonk (797) 0-21
 Pieter de Vries (723) - Wiebe de Boer (775) 1-13
 Age Zwaagstra (660) - Abe Reitsma (806) 0-22
 Ronde 3
di 14-11-2017     Rinsumageest 2  -   Excelsior Harlingen  
4
-
4
 Eeltje Terpstra (908) - Klaas van Keimpema (708) 0-23
 Johannes van der Woude (777) - Marco Bekema (568) 2-02
 Sjoerd de Vries (751) - Elle van Keimpema (582) 2-04
 Age Zwaagstra (660) - Dick Bekkema (722) 0-21
do 16-11-2017     Damcombinatie Frysl?n 4  -   Opeinde  
2
-
6
 Wietze Vonk (797) - Hero Kort (883) 1-14
 Wiebe de Boer (775) - Eake Roosma (929) 0-23
 Rinze Visser  - Arend Wester (728) 0-22
 Abe Reitsma (806) - Rika van Leeuwen (642) 1-11
 Ronde 4
ma 27-11-2017     Bezint Eer Gij Begint 3  -   Rinsumageest 2  
3
-
5
 Klaas Koopman (914) - Sjoerd de Vries (751) 1-12
 Sake Sloot (753) - Eeltje Terpstra (908) 0-24
 Yke Miedema (743) - Pieter de Vries (723) 1-13
 Jaap Hofman (634) - Age Zwaagstra (660) 1-12
di 28-11-2017     Excelsior Harlingen  -   Damcombinatie Frysl?n 4  
3
-
5
 Dick Bekkema (722) - Wietze Vonk (797) 0-24
 Klaas van Keimpema (708) - Wiebe de Boer (775) 2-02
 Marco Bekema (568) - Sijtze Terpstra (857) 1-13
 Elle van Keimpema (582) - Rinze Visser  0-21
 Ronde 5
di 12-12-2017     Excelsior Harlingen  -   Bezint Eer Gij Begint 3  
5
-
3
 Marco Bekema (568) - Jaap Hofman (634) 0-23
 Elle van Keimpema (582) - Sipke de Boer (518) 1-14
 Klaas van Keimpema (708) - Yke Miedema (743) 2-02
 Dick Bekkema (722) - Willem Lep (788) 0-21
do 14-12-2017     Opeinde  -   Rinsumageest 2  
6
-
2
 Hero Kort (883) - Eeltje Terpstra (908) 1-14
 Eake Roosma (929) - Age Zwaagstra (660) 1-13
 Arend Wester (728) - Sjoerd de Vries (751) 2-0
 Peter Meijer (603) - Pieter de Vries (723) 2-0
 Ronde 6
do 11-01-2018     Opeinde  -   Bezint Eer Gij Begint 3  
3
-
5
 Hero Kort (883) - Klaas Koopman (914) 1-13
 Eake Roosma (929) - Willem Lep (788) 1-14
 Peter Meijer (603) - Sake Sloot (753) 0-21
 Arend Wester (728) - Yke Miedema (743) 1-12
   Damcombinatie Frysl?n 4  -   Rinsumageest 2  
3
-
5
 Wietze Vonk (797) - Klaas de Vries (851) 1-14
 Wiebe de Boer (775) - Age Zwaagstra (660) 2-03
 Rinze Visser  - Sjoerd de Vries (751) 0-21
 Abe Reitsma (806) - Pieter de Vries (723) 0-22
 Ronde 7
ma 29-01-2018     Bezint Eer Gij Begint 3  -   Damcombinatie Frysl?n 4  
5
-
3
 Yke Miedema (743) - Wietze Vonk (797) 1-14
 Klaas Koopman (914) - Wiebe de Boer (775) 2-03
 Jaap Hofman (634) - Rinze Visser  0-21
 Sake Sloot (753) - Abe Reitsma (806) 2-02
di 30-01-2018     Excelsior Harlingen  -   Opeinde  
4
-
4
 Klaas van Keimpema (708) - Hero Kort (883) 1-13
 Marco Bekema (568) - Eake Roosma (929) 0-22
 Dick Bekkema (722) - Hielke Scholte (744) 2-04
 Elle van Keimpema (582) - Arend Wester (728) 1-11
 Ronde 8
di 13-02-2018     Rinsumageest 2  -   Bezint Eer Gij Begint 3  
8
-
0
R
do 15-02-2018     Damcombinatie Frysl?n 4  -   Excelsior Harlingen  
4
-
4
 Wietze Vonk (797) - Dick Bekkema (722) 2-01
 Wiebe de Boer (775) - Klaas van Keimpema (708) 0-22
 Hans Klijnsma (866) - Elle van Keimpema (582) 1-13
 Abe Reitsma (806) - Marco Bekema (568) 1-14
 Ronde 9
di 27-02-2018     Excelsior Harlingen  -   Rinsumageest 2  
1
-
7
 Elle van Keimpema (582) - Klaas de Vries (851) 1-14
 Marco Bekema (568) - Age Zwaagstra (660) 0-21
 Dick Bekkema (722) - Sjoerd de Vries (751) 0-22
 Klaas van Keimpema (708) - Pieter de Vries (723) 0-23
do 01-03-2018     Opeinde  -   Damcombinatie Frysl?n 4  
3
-
5
 Eake Roosma (929) - Wietze Vonk (797) 1-14
 Hero Kort (883) - Wiebe de Boer (775) 2-01
 Hielke Scholte (744) - Rinze Visser  0-22
 Arend Wester (728) - Abe Reitsma (806) 0-23
 Ronde 10
ma 19-03-2018     Bezint Eer Gij Begint 3  -   Excelsior Harlingen  
4
-
4
 Sake Sloot (753) - Marco Bekema (568) 2-04
 Jaap Hofman (634) - Elle van Keimpema (582) 0-22
 Yke Miedema (743) - Dick Bekkema (722) 2-01
 Sipke de Boer (518) - Klaas van Keimpema (708) 0-23
di 20-03-2018     Rinsumageest 2  -   Opeinde  
1
-
7
 Johannes van der Woude (777) - Arend Wester (728) 1-14
 Age Zwaagstra (660) - Hero Kort (883) 0-23
 Sjoerd de Vries (751) - Eake Roosma (929) 0-21
 Pieter de Vries (723) - Rika van Leeuwen (642) 0-22