Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014

 

Klasse: Groep D   

 Ronde 1
 di 15-07-2014  Djoumber Berichvili (2225) - Jan van Dijk (2222) 1-1
 Bhiem Ramdien (2250) - Gerson Bendt (2222) 2-0
 Mor Seck (2251) - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Luc Baya (2251) - Darya Tkachenko (2205) 1-1
 Guno Burleson (2260) - Mark Deurloo (2205) 0-2
 Ronde 2
 Mark Deurloo (2205) - Jan van Dijk (2222) 0-2
 Darya Tkachenko (2205) - Mor Seck (2251) 0-2
 Leopold Sekongo (2215) - Bhiem Ramdien (2250) 1-1
 Gerson Bendt (2222) - Djoumber Berichvili (2225) 0-2
 Guno Burleson (2260) - Luc Baya (2251) 0-2
 Ronde 3
 Jan van Dijk (2222) - Gerson Bendt (2222) 2-0
 Djoumber Berichvili (2225) - Leopold Sekongo (2215) 1-1
 Bhiem Ramdien (2250) - Darya Tkachenko (2205) 0-2
 Mor Seck (2251) - Guno Burleson (2260) 2-0
 Luc Baya (2251) - Mark Deurloo (2205) 2-0
 Ronde 4
 Mark Deurloo (2205) - Gerson Bendt (2222) 2-0
 Darya Tkachenko (2205) - Djoumber Berichvili (2225) 2-0
 Leopold Sekongo (2215) - Jan van Dijk (2222) 2-0
 Luc Baya (2251) - Mor Seck (2251) 2-0
 Guno Burleson (2260) - Bhiem Ramdien (2250) 0-2
 Ronde 5
 Gerson Bendt (2222) - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Jan van Dijk (2222) - Darya Tkachenko (2205) 0-2
 Djoumber Berichvili (2225) - Guno Burleson (2260) 0-2
 Bhiem Ramdien (2250) - Luc Baya (2251) 1-1
 Mor Seck (2251) - Mark Deurloo (2205) 2-0
 Ronde 6
 Mark Deurloo (2205) - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Darya Tkachenko (2205) - Gerson Bendt (2222) 0-2
 Mor Seck (2251) - Bhiem Ramdien (2250) 1-1
 Luc Baya (2251) - Djoumber Berichvili (2225) 2-0
 Guno Burleson (2260) - Jan van Dijk (2222) 0-2
 Ronde 7
 Leopold Sekongo (2215) - Darya Tkachenko (2205) 1-1
 Gerson Bendt (2222) - Guno Burleson (2260) 2-0
 Jan van Dijk (2222) - Luc Baya (2251) 0-2
 Djoumber Berichvili (2225) - Mor Seck (2251) 0-2
 Bhiem Ramdien (2250) - Mark Deurloo (2205) 1-1
 Ronde 8
 Mark Deurloo (2205) - Darya Tkachenko (2205) 1-1
 Bhiem Ramdien (2250) - Djoumber Berichvili (2225) 1-1
 Mor Seck (2251) - Jan van Dijk (2222) 2-0
 Luc Baya (2251) - Gerson Bendt (2222) 2-0
 Guno Burleson (2260) - Leopold Sekongo (2215) 1-1
 Ronde 9
 Darya Tkachenko (2205) - Guno Burleson (2260) 2-0
 Leopold Sekongo (2215) - Luc Baya (2251) 0-2
 Gerson Bendt (2222) - Mor Seck (2251) 2-0
 Jan van Dijk (2222) - Bhiem Ramdien (2250) 2-0
 Djoumber Berichvili (2225) - Mark Deurloo (2205) 2-0