Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki 1997

 

Klasse: Vrouwen   

 Ronde 1
 ma 13-10-1997  Erna Wanders (2172) - Elena Altchoul  1-1Partij
 Nona Savina  - Ewa Schalley-Minkina  1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Olga Baltazhy  2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  2-0Partij
 Marina Borkowa  - Ewa Siuda  2-0Partij
 Ronde 2
 di 14-10-1997  Ewa Siuda  - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  1-1Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Marina Borkowa  2-0Partij
 Irina Pashkevich  - Vitalia Doumesh (2156) 1-1Partij
 Yuliia Makarenkova  - Nona Savina  2-0Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Erna Wanders (2172) 2-0Partij
 Olga Baltazhy  - Elena Milshina-Djemotskina  1-1Partij
 Elena Altchoul  - Olga Kamychleeva (2214) 0-2Partij
 Ronde 3
 wo 15-10-1997  Erna Wanders (2172) - Elena Milshina-Djemotskina  1-1Partij
 Ewa Siuda  - Ewa Schalley-Minkina  1-1Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Irina Pashkevich  0-2Partij
 Nona Savina  - Olga Baltazhy  0-2Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Zoja Golubeva (2267) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Elena Altchoul  1-1Partij
 Marina Borkowa  - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Ronde 4
 do 16-10-1997  Erna Wanders (2172) - Olga Kamychleeva (2214) 1-1Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Nona Savina  0-2Partij
 Yuliia Makarenkova  - Ewa Siuda  0-2Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Vitalia Doumesh (2156) 1-1Partij
 Olga Baltazhy  - Marina Borkowa  0-2Partij
 Elena Altchoul  - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  0-2Partij
 Ronde 5
 vr 17-10-1997  Ewa Siuda  - Olga Baltazhy  1-1Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Zoja Golubeva (2267) 0-2Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Irina Pashkevich  - Elena Altchoul  1-1Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Nona Savina  2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Erna Wanders (2172) 0-2Partij
 Marina Borkowa  - Elena Milshina-Djemotskina  1-1Partij
 Ronde 6
 za 18-10-1997  Erna Wanders (2172) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  1-1Partij
 Nona Savina  - Marina Borkowa  1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Ewa Siuda  1-1Partij
 Yuliia Makarenkova  - Elena Altchoul  0-2Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Vitalia Doumesh (2156) 0-2Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Olga Baltazhy  - Ewa Schalley-Minkina  1-1Partij
 Ronde 7
 zo 19-10-1997  Ewa Siuda  - Nona Savina  0-2Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Olga Kamychleeva (2214) 1-1Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Elena Milshina-Djemotskina  1-1Partij
 Irina Pashkevich  - Erna Wanders (2172) 1-1Partij
 Yuliia Makarenkova  - Olga Baltazhy  1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Marina Borkowa  1-1Partij
 Elena Altchoul  - Zoja Golubeva (2267) 1-1Partij
 Ronde 8
 ma 20-10-1997  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Ewa Schalley-Minkina  0-2Partij
 Nona Savina  - Erna Wanders (2172) 1-1Partij
 Irina Pashkevich  - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Zoja Golubeva (2267) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Ewa Siuda  1-1Partij
 Marina Borkowa  - Olga Kamychleeva (2214) 1-1Partij
 Elena Altchoul  - Olga Baltazhy  2-0Partij
 Ronde 9
 di 21-10-1997  Erna Wanders (2172) - Marina Borkowa  2-0Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Vitalia Doumesh (2156) 2-0Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Elena Altchoul  2-0Partij
 Yuliia Makarenkova  - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  0-2Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Ewa Siuda  1-1Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Nona Savina  1-1Partij
 Olga Baltazhy  - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Ronde 10
 wo 22-10-1997  Ewa Siuda  - Erna Wanders (2172) 0-2Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Olga Baltazhy  0-2Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Olga Kamychleeva (2214) 0-2Partij
 Irina Pashkevich  - Elena Milshina-Djemotskina  1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Yuliia Makarenkova  2-0Partij
 Marina Borkowa  - Zoja Golubeva (2267) 0-2Partij
 Elena Altchoul  - Nona Savina  2-0Partij
 Ronde 11
 do 23-10-1997  Erna Wanders (2172) - Ewa Schalley-Minkina  1-1Partij
 Nona Savina  - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  2-0Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Yuliia Makarenkova  0-2Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Ewa Siuda  1-1Partij
 Marina Borkowa  - Elena Altchoul  1-1Partij
 Olga Baltazhy  - Vitalia Doumesh (2156) 2-0Partij
 Ronde 12
 vr 24-10-1997  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Nona Savina  0-2Partij
 Ewa Schalley-Minkina  - Zoja Golubeva (2267) 1-1Partij
 Irina Pashkevich  - Marina Borkowa  1-1Partij
 Yuliia Makarenkova  - Erna Wanders (2172) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2156) - Elena Milshina-Djemotskina  2-0Partij
 Olga Baltazhy  - Olga Kamychleeva (2214) 0-2Partij
 Elena Altchoul  - Ewa Siuda  2-0Partij
 Ronde 13
 za 25-10-1997  Erna Wanders (2172) - Olga Baltazhy  0-2Partij
 Ewa Siuda  - Irina Pashkevich  1-1Partij
 Nona Savina  - Vitalia Doumesh (2156) 2-0Partij
 Olga Kamychleeva (2214) - Elena Milshina-Djemotskina  2-0Partij
 Zoja Golubeva (2267) - Yuliia Makarenkova  2-0Partij
 Marina Borkowa  - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  1-1Partij
 Elena Altchoul  - Ewa Schalley-Minkina  1-1Partij