Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   EC Youth G19 Blitz Tallinn 2011

 

Category: Juniors G   

 Round 1
 su 07-08-2011  Ruta Balasa  - Julia Lakomska  0-2
 Nika Leopoldova  - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Dian Elksne  - Zane Magone  0-2
 Valentina Olekseenko  - Darja Fedorovich  0-2
 Olga Fedorovich (2128) - Karlijn Overes (1954) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Arleta Flisikowska (2000) 2-0
 Ieva Gutmane  - Janet Tamm  0-2
 Ivanna Ivasyk  - Elena Valentini  2-0
 Ester van Muijen (1965) - Ewa Kosobudzka (1934) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Heike Verheul (2000) 0-2
 Laura Timmerman (1920) - Yulia Yurkova (1931) 2-0
 Dummy  - Margit Viirma (1932) 0-2
 Round 2
 Darja Fedorovich  - Zane Magone  0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Olga Fedorovich (2128) 0-2
 Janet Tamm  - Ivanna Ivasyk  1-1
 Ewa Kosobudzka (1934) - Laura Timmerman (1920) 0-2
 Julia Lakomska  - Heike Verheul (2000) 0-2
 Margit Viirma (1932) - Nika Leopoldova  0-2
 Yulia Yurkova (1931) - Ruta Balasa  0-2
 Ieva Brantevica (1984) - Sabina Kovalevskaja  1-1
 Valentina Olekseenko  - Dian Elksne  2-0
 Arleta Flisikowska (2000) - Karlijn Overes (1954) 0-2
 Elena Valentini  - Ieva Gutmane  2-0
 Dummy  - Ester van Muijen (1965) 0-2
 Round 3
 Zane Magone  - Olga Fedorovich (2128) 2-0
 Nika Leopoldova  - Laura Timmerman (1920) 1-1
 Heike Verheul (2000) - Ivanna Ivasyk  2-0
 Ruta Balasa  - Janet Tamm  1-1
 Karlijn Overes (1954) - Darja Fedorovich  1-1
 Ewa Kosobudzka (1934) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Julia Lakomska  - Ester van Muijen (1965) 1-1
 Margit Viirma (1932) - Valentina Olekseenko  2-0
 Ieva Brantevica (1984) - Elena Valentini  2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Dian Elksne  2-0
 Ieva Gutmane  - Arleta Flisikowska (2000) 0-2
 Yulia Yurkova (1931) - Dummy  2-0
 Round 4
 Zane Magone  - Heike Verheul (2000) 1-1
 Olga Fedorovich (2128) - Nika Leopoldova  1-1
 Laura Timmerman (1920) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Janet Tamm  - Margit Viirma (1932) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Ruta Balasa  2-0
 Karlijn Overes (1954) - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Darja Fedorovich  - Julia Lakomska  2-0
 Ivanna Ivasyk  - Ester van Muijen (1965) 2-0
 Arleta Flisikowska (2000) - Ewa Kosobudzka (1934) 0-2
 Valentina Olekseenko  - Yulia Yurkova (1931) 0-2
 Dian Elksne  - Elena Valentini  0-2
 Ieva Gutmane  - Dummy  2-0
 Round 5
 Nika Leopoldova  - Zane Magone  2-0
 Heike Verheul (2000) - Margit Viirma (1932) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Darja Fedorovich  0-2
 Olga Fedorovich (2128) - Sabina Kovalevskaja  2-0
 Laura Timmerman (1920) - Ivanna Ivasyk  2-0
 Yulia Yurkova (1931) - Karlijn Overes (1954) 0-2
 Elena Valentini  - Janet Tamm  2-0
 Ewa Kosobudzka (1934) - Julia Lakomska  1-1
 Ruta Balasa  - Ieva Brantevica (1984) 0-2
 Ester van Muijen (1965) - Arleta Flisikowska (2000) 0-2
 Ieva Gutmane  - Valentina Olekseenko  0-2
 Dummy  - Dian Elksne  0-2
 Round 6
 Heike Verheul (2000) - Nika Leopoldova  1-1
 Darja Fedorovich  - Laura Timmerman (1920) 1-1
 Zane Magone  - Karlijn Overes (1954) 2-0
 Elena Valentini  - Olga Fedorovich (2128) 1-1
 Margit Viirma (1932) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Ieva Brantevica (1984) - Ewa Kosobudzka (1934) 2-0
 Ivanna Ivasyk  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Arleta Flisikowska (2000) - Valentina Olekseenko  2-0
 Julia Lakomska  - Yulia Yurkova (1931) 1-1
 Janet Tamm  - Ester van Muijen (1965) 1-1
 Dian Elksne  - Ieva Gutmane  1-1
 Ruta Balasa  - Dummy  2-0
 Round 7
 Olga Fedorovich (2128) - Heike Verheul (2000) 1-1
 Nika Leopoldova  - Darja Fedorovich  1-1
 Laura Timmerman (1920) - Zane Magone  0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Ieva Brantevica (1984) 1-1
 Sabina Kovalevskaja  - Elena Valentini  2-0
 Karlijn Overes (1954) - Margit Viirma (1932) 2-0
 Arleta Flisikowska (2000) - Ruta Balasa  2-0
 Julia Lakomska  - Ivanna Ivasyk  2-0
 Ewa Kosobudzka (1934) - Janet Tamm  2-0
 Yulia Yurkova (1931) - Dian Elksne  2-0
 Ester van Muijen (1965) - Ieva Gutmane  0-2
 Valentina Olekseenko  - Dummy  2-0
 Round 8
 Zane Magone  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Darja Fedorovich  - Heike Verheul (2000) 2-0
 Karlijn Overes (1954) - Nika Leopoldova  0-2
 Ieva Brantevica (1984) - Olga Fedorovich (2128) 2-0
 Laura Timmerman (1920) - Arleta Flisikowska (2000) 0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Julia Lakomska  2-0
 Elena Valentini  - Yulia Yurkova (1931) 0-2
 Margit Viirma (1932) - Ewa Kosobudzka (1934) 1-1
 Valentina Olekseenko  - Ruta Balasa  1-1
 Ieva Gutmane  - Ivanna Ivasyk  0-2
 Dian Elksne  - Ester van Muijen (1965) 0-2
 Janet Tamm  - Dummy  2-0
 Round 9
 Sabina Kovalevskaja  - Nika Leopoldova  1-1
 Arleta Flisikowska (2000) - Darja Fedorovich  0-2
 Zane Magone  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Heike Verheul (2000) - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Yulia Yurkova (1931) - Olga Fedorovich (2128) 0-2
 Ewa Kosobudzka (1934) - Karlijn Overes (1954) 0-2
 Margit Viirma (1932) - Laura Timmerman (1920) 0-2
 Ivanna Ivasyk  - Ruta Balasa  2-0
 Ester van Muijen (1965) - Valentina Olekseenko  2-0
 Julia Lakomska  - Ieva Gutmane  2-0
 Janet Tamm  - Dian Elksne  1-1
 Dummy  - Elena Valentini  0-2