Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   Slonim Open Wit-Rusland 2021

 

Category: General   

 Round 1
 tu 20-07-2021  Yana Abynochnaya  - Inha Barashko (1917) 0-2
 Danila Lapchuk (1960) - Aliaksandra Anisimava  2-0
 Uladzimir Yakimovich  - Nastassia Sakalova (1974) 1-1
 Evgeniiya Shved (2005) - Hleb Ivanchanka  2-0
 Anastasiya Katsubynskaya (1748) - Alexander Markin (2016) 0-2
 Oleg Chepa (2090) - Aliaksandra Nemets (1878) 2-0
 Ivan Barodzich (1874) - Ivan Trubnikau (2066) 0-2
 Yauhen Zhukouski (2041) - Tatsiana Dzenis (1771) 2-0
 Yury Tsimanovich (2113) - Dzianis Shpak (1890) 2-0
 Darya Kardymon (1886) - Darya Nikifarava (2107) 1-1
 Alesia Masiuk (1907) - Heorhi Vydzerka (2176) 0-2
 Viktoryia Nikalayeva (2200) - Siarhei Astapau (1916) 2-0
 Round 2
 we 21-07-2021  Yana Abynochnaya  - Ivan Barodzich (1874) 0-2
 Aliaksandra Nemets (1878) - Aliaksandra Anisimava  0-2
 Dzianis Shpak (1890) - Hleb Ivanchanka  2-0
 Anastasiya Katsubynskaya (1748) - Alesia Masiuk (1907) 0-2
 Siarhei Astapau (1916) - Tatsiana Dzenis (1771) 2-0
 Nastassia Sakalova (1974) - Darya Kardymon (1886) 1-1
 Darya Nikifarava (2107) - Uladzimir Yakimovich  1-1
 Ivan Trubnikau (2066) - Inha Barashko (1917) 2-0
 Danila Lapchuk (1960) - Oleg Chepa (2090) 1-1
 Evgeniiya Shved (2005) - Yury Tsimanovich (2113) 0-2
 Heorhi Vydzerka (2176) - Alexander Markin (2016) 1-1
 Yauhen Zhukouski (2041) - Viktoryia Nikalayeva (2200) 0-2
 Round 3
 Tatsiana Dzenis (1771) - Yana Abynochnaya  2-0
 Hleb Ivanchanka  - Aliaksandra Nemets (1878) 0-2
 Aliaksandra Anisimava  - Anastasiya Katsubynskaya (1748) 2-0
 Uladzimir Yakimovich  - Dzianis Shpak (1890) 2-0
 Darya Kardymon (1886) - Siarhei Astapau (1916) 0-2
 Inha Barashko (1917) - Nastassia Sakalova (1974) 2-0
 Alesia Masiuk (1907) - Evgeniiya Shved (2005) 1-1
 Ivan Barodzich (1874) - Yauhen Zhukouski (2041) 0-2
 Oleg Chepa (2090) - Darya Nikifarava (2107) 1-1
 Heorhi Vydzerka (2176) - Ivan Trubnikau (2066) 1-1
 Alexander Markin (2016) - Danila Lapchuk (1960) 2-0
 Viktoryia Nikalayeva (2200) - Yury Tsimanovich (2113) 1-1
 Round 4
 th 22-07-2021  Yana Abynochnaya  - Anastasiya Katsubynskaya (1748) 0-2
 Tatsiana Dzenis (1771) - Hleb Ivanchanka  1-1
 Ivan Barodzich (1874) - Darya Kardymon (1886) 2-0
 Dzianis Shpak (1890) - Aliaksandra Nemets (1878) 1-1
 Nastassia Sakalova (1974) - Alesia Masiuk (1907) 2-0
 Darya Nikifarava (2107) - Evgeniiya Shved (2005) 1-1
 Inha Barashko (1917) - Danila Lapchuk (1960) 1-1
 Siarhei Astapau (1916) - Aliaksandra Anisimava  1-1
 Yauhen Zhukouski (2041) - Uladzimir Yakimovich  2-0
 Oleg Chepa (2090) - Heorhi Vydzerka (2176) 1-1
 Yury Tsimanovich (2113) - Ivan Trubnikau (2066) 1-1
 Alexander Markin (2016) - Viktoryia Nikalayeva (2200) 0-2
 Round 5
 fr 23-07-2021  Yana Abynochnaya  - Dummy  2-0
 Anastasiya Katsubynskaya (1748) - Hleb Ivanchanka  0-2
 Aliaksandra Nemets (1878) - Darya Kardymon (1886) 2-0
 Dzianis Shpak (1890) - Tatsiana Dzenis (1771) 0-2
 Alesia Masiuk (1907) - Ivan Barodzich (1874) 2-0
 Danila Lapchuk (1960) - Nastassia Sakalova (1974) 2-0
 Evgeniiya Shved (2005) - Uladzimir Yakimovich  1-1
 Siarhei Astapau (1916) - Inha Barashko (1917) 1-1
 Aliaksandra Anisimava  - Heorhi Vydzerka (2176) 0-2
 Alexander Markin (2016) - Oleg Chepa (2090) 1-1
 Yury Tsimanovich (2113) - Yauhen Zhukouski (2041) 1-1
 Ivan Trubnikau (2066) - Viktoryia Nikalayeva (2200) 0-2
 Round 6
 Anastasiya Katsubynskaya (1748) - Dummy  2-0
 Hleb Ivanchanka  - Darya Kardymon (1886) 0-2
 Yana Abynochnaya  - Dzianis Shpak (1890) 0-2
 Nastassia Sakalova (1974) - Ivan Barodzich (1874) 0-2
 Uladzimir Yakimovich  - Aliaksandra Nemets (1878) 1-1
 Aliaksandra Anisimava  - Alesia Masiuk (1907) 0-2
 Tatsiana Dzenis (1771) - Evgeniiya Shved (2005) 1-1
 Ivan Trubnikau (2066) - Danila Lapchuk (1960) 2-0
 Inha Barashko (1917) - Oleg Chepa (2090) 0-2
 Yauhen Zhukouski (2041) - Siarhei Astapau (1916) 2-0
 Yury Tsimanovich (2113) - Alexander Markin (2016) 1-1
 Viktoryia Nikalayeva (2200) - Heorhi Vydzerka (2176) 2-0
 Round 7
 sa 24-07-2021  Hleb Ivanchanka  - Dummy  2-0R
 Darya Kardymon (1886) - Yana Abynochnaya  1-1
 Uladzimir Yakimovich  - Tatsiana Dzenis (1771) 1-1
 Dzianis Shpak (1890) - Aliaksandra Anisimava  2-0
 Anastasiya Katsubynskaya (1748) - Nastassia Sakalova (1974) 0-2
 Ivan Barodzich (1874) - Siarhei Astapau (1916) 2-0
 Aliaksandra Nemets (1878) - Danila Lapchuk (1960) 1-1
 Evgeniiya Shved (2005) - Inha Barashko (1917) 2-0
 Alesia Masiuk (1907) - Alexander Markin (2016) 1-1
 Heorhi Vydzerka (2176) - Yury Tsimanovich (2113) 1-1
 Yauhen Zhukouski (2041) - Ivan Trubnikau (2066) 2-0
 Oleg Chepa (2090) - Viktoryia Nikalayeva (2200) 1-1