Round 1 |
sa 07-07-2018 | Alijn Kuijer (1918) | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Mateusz Hanasiewicz (1901) | - | Valeria Zarovska (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Tomasz Wysocki | - | Robby Koendjbiharie (1912) | 0 | - | 2 | | |
| Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | - | Eriks Virubka | 2 | - | 0 | | |
| Shaomake Chen (2041) | - | Jozef Bajdak (1937) | 2 | - | 0 | | |
| Ricards Ositis (1939) | - | Paulius Valtas (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Janusz Michalski | - | Kinga Krzych (1960) | 0 | - | 2 | | |
| Julia Banas (1969) | - | Viktors Mateiko (1987) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Ongolesono (2023) | - | Albert Cramer | 2 | - | 0 | | |
| Zdzislaw Bejger | - | Bert Begeman (2011) | 0 | - | 2 | | |
| David Riupassa (1999) | - | Amanda Kovalevska | 2 | - | 0 | | Game |
| Luca Smit | - | Leonid Itkin (1998) | 0 | - | 2 | | |
| Maris Mitenbergs (1985) | - | Nela Kristine Malahovska (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Marjory Feyt (1900) | - | Peteris Friedenfelds (1978) | 0 | - | 2 | | |
| Jurate Jakstoniene (1900) | - | Yifu Du (2104) | 0 | - | 2 | | |
| Mateusz Stanczuk (2102) | - | Zenon Mieszkowski (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Eugenia Anna Wewersowicz | - | Zigmars Dauge (2046) | 0 | - | 2 | | |
| Janis Arinsh (2127) | - | Wiktoria Giec (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Karol Cichocki (2214) | - | Noël Neve (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Leszek Petlicki (1900) | - | Andrew Tjon A Ong (2210) | 0 | - | 2 | | Game |
| Gregory de Vries (1900) | - | Vitali Varushyla (2216) | 0 | - | 2 | | |
| Alexander Bulatov (2278) | - | Konrad Stawiski (1900) | 2 | - | 0 | | |
Round 2 |
| Tomasz Wysocki | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Zenon Mieszkowski (1899) | - | Eriks Virubka | 1 | - | 1 | | |
| Janusz Michalski | - | Jurate Jakstoniene (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Wiktoria Giec (1900) | - | Marjory Feyt (1900) | 0 | - | 2 | | Game |
| Nela Kristine Malahovska (1900) | - | Leszek Petlicki (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Amanda Kovalevska | - | Gregory de Vries (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Konrad Stawiski (1900) | - | Zdzislaw Bejger | 2 | - | 0 | | |
| Albert Cramer | - | Mateusz Hanasiewicz (1901) | 2 | - | 0 | | |
| Jozef Bajdak (1937) | - | Eugenia Anna Wewersowicz | 2 | - | 0 | | |
| Paulius Valtas (1900) | - | Julia Banas (1969) | 1 | - | 1 | | |
| Noël Neve (1900) | - | Luca Smit | 2 | - | 0 | | |
| Valeria Zarovska (1900) | - | Ricards Ositis (1939) | 0 | - | 2 | | |
| Bert Begeman (2011) | - | Alijn Kuijer (1918) | 2 | - | 0 | | |
| Shaomake Chen (2041) | - | Jan Ongolesono (2023) | 1 | - | 1 | | |
| Zigmars Dauge (2046) | - | Viktors Mateiko (1987) | 1 | - | 1 | | |
| Robby Koendjbiharie (1912) | - | Mateusz Stanczuk (2102) | 0 | - | 2 | | |
| Yifu Du (2104) | - | Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | 2 | - | 0 | | |
| Maris Mitenbergs (1985) | - | Karol Cichocki (2214) | 0 | - | 2 | | |
| Andrew Tjon A Ong (2210) | - | Peteris Friedenfelds (1978) | 2 | - | 0 | | Game |
| Kinga Krzych (1960) | - | Janis Arinsh (2127) | 0 | - | 2 | | |
| Vitali Varushyla (2216) | - | Leonid Itkin (1998) | 2 | - | 0 | | |
| David Riupassa (1999) | - | Alexander Bulatov (2278) | 0 | - | 2 | | Game |
Round 3 |
su 08-07-2018 | Janusz Michalski | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Eugenia Anna Wewersowicz | - | Luca Smit | 0 | - | 2 | | |
| Amanda Kovalevska | - | Wiktoria Giec (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Leszek Petlicki (1900) | - | Zdzislaw Bejger | 2 | - | 0 | | |
| Eriks Virubka | - | Mateusz Hanasiewicz (1901) | 2 | - | 0 | | |
| Julia Banas (1969) | - | Zenon Mieszkowski (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Alijn Kuijer (1918) | - | Gregory de Vries (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Konrad Stawiski (1900) | - | Tomasz Wysocki | 0 | - | 2 | R | |
| Valeria Zarovska (1900) | - | Robby Koendjbiharie (1912) | 1 | - | 1 | | |
| Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | - | Paulius Valtas (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Marjory Feyt (1900) | - | Jozef Bajdak (1937) | 0 | - | 2 | | |
| Nela Kristine Malahovska (1900) | - | Kinga Krzych (1960) | 2 | - | 0 | | |
| Peteris Friedenfelds (1978) | - | Albert Cramer | 2 | - | 0 | | |
| Jurate Jakstoniene (1900) | - | Maris Mitenbergs (1985) | 1 | - | 1 | | |
| Noël Neve (1900) | - | David Riupassa (1999) | 0 | - | 2 | | Game |
| Leonid Itkin (1998) | - | Shaomake Chen (2041) | 0 | - | 2 | | |
| Viktors Mateiko (1987) | - | Jan Ongolesono (2023) | 1 | - | 1 | | |
| Ricards Ositis (1939) | - | Zigmars Dauge (2046) | 0 | - | 2 | | |
| Bert Begeman (2011) | - | Andrew Tjon A Ong (2210) | 1 | - | 1 | | Game |
| Karol Cichocki (2214) | - | Mateusz Stanczuk (2102) | 1 | - | 1 | | |
| Yifu Du (2104) | - | Vitali Varushyla (2216) | 2 | - | 0 | | |
| Alexander Bulatov (2278) | - | Janis Arinsh (2127) | 2 | - | 0 | | |
Round 4 |
mo 09-07-2018 | Zdzislaw Bejger | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Mateusz Hanasiewicz (1901) | - | Eugenia Anna Wewersowicz | 2 | - | 0 | | |
| Wiktoria Giec (1900) | - | Zenon Mieszkowski (1899) | 0 | - | 2 | | |
| Marjory Feyt (1900) | - | Amanda Kovalevska | 2 | - | 0 | | Game |
| Gregory de Vries (1900) | - | Janusz Michalski | 2 | - | 0 | | |
| Luca Smit | - | Konrad Stawiski (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Albert Cramer | - | Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | 2 | - | 0 | | |
| Kinga Krzych (1960) | - | Leszek Petlicki (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Leonid Itkin (1998) | - | Noël Neve (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Robby Koendjbiharie (1912) | - | Eriks Virubka | 2 | - | 0 | | |
| Jurate Jakstoniene (1900) | - | Ricards Ositis (1939) | 1 | - | 1 | | |
| Julia Banas (1969) | - | Valeria Zarovska (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Maris Mitenbergs (1985) | - | Alijn Kuijer (1918) | 2 | - | 0 | | |
| Peteris Friedenfelds (1978) | - | Tomasz Wysocki | 2 | - | 0 | | |
| Viktors Mateiko (1987) | - | David Riupassa (1999) | 0 | - | 2 | | Game |
| Jan Ongolesono (2023) | - | Paulius Valtas (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Janis Arinsh (2127) | - | Nela Kristine Malahovska (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Vitali Varushyla (2216) | - | Jozef Bajdak (1937) | 2 | - | 0 | | |
| Mateusz Stanczuk (2102) | - | Bert Begeman (2011) | 1 | - | 1 | | |
| Andrew Tjon A Ong (2210) | - | Shaomake Chen (2041) | 1 | - | 1 | | Game |
| Zigmars Dauge (2046) | - | Karol Cichocki (2214) | 1 | - | 1 | | |
| Alexander Bulatov (2278) | - | Yifu Du (2104) | 1 | - | 1 | | |
Round 5 |
| Eugenia Anna Wewersowicz | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Amanda Kovalevska | - | Luca Smit | 0 | - | 2 | | |
| Leszek Petlicki (1900) | - | Wiktoria Giec (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Noël Neve (1900) | - | Janusz Michalski | 2 | - | 0 | | |
| Zdzislaw Bejger | - | Mateusz Hanasiewicz (1901) | 0 | - | 2 | | |
| Zenon Mieszkowski (1899) | - | Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | 1 | - | 1 | | |
| Eriks Virubka | - | Julia Banas (1969) | 0 | - | 2 | | |
| Tomasz Wysocki | - | Gregory de Vries (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Konrad Stawiski (1900) | - | Alijn Kuijer (1918) | 1 | - | 1 | | |
| Jozef Bajdak (1937) | - | Viktors Mateiko (1987) | 0 | - | 2 | | |
| Ricards Ositis (1939) | - | Nela Kristine Malahovska (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Kinga Krzych (1960) | - | Marjory Feyt (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Albert Cramer | - | Leonid Itkin (1998) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Ongolesono (2023) | - | Jurate Jakstoniene (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Valeria Zarovska (1900) | - | Maris Mitenbergs (1985) | 2 | - | 0 | | |
| Paulius Valtas (1900) | - | Robby Koendjbiharie (1912) | 1 | - | 1 | | |
| Shaomake Chen (2041) | - | Zigmars Dauge (2046) | 2 | - | 0 | | |
| Mateusz Stanczuk (2102) | - | Peteris Friedenfelds (1978) | 0 | - | 2 | | |
| Bert Begeman (2011) | - | Janis Arinsh (2127) | 0 | - | 2 | | |
| David Riupassa (1999) | - | Andrew Tjon A Ong (2210) | 1 | - | 1 | | Game |
| Karol Cichocki (2214) | - | Yifu Du (2104) | 1 | - | 1 | | |
| Vitali Varushyla (2216) | - | Alexander Bulatov (2278) | 0 | - | 2 | | |
Round 6 |
tu 10-07-2018 | Amanda Kovalevska | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Janusz Michalski | - | Wiktoria Giec (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Leszek Petlicki (1900) | - | Tomasz Wysocki | 2 | - | 0 | | |
| Eriks Virubka | - | Zdzislaw Bejger | 2 | - | 0 | | |
| Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | - | Eugenia Anna Wewersowicz | 1 | - | 1 | | |
| Viktors Mateiko (1987) | - | Bert Begeman (2011) | 2 | - | 0 | | |
| Maris Mitenbergs (1985) | - | Konrad Stawiski (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Marjory Feyt (1900) | - | Julia Banas (1969) | 1 | - | 1 | | |
| Alijn Kuijer (1918) | - | Kinga Krzych (1960) | 0 | - | 2 | | |
| Jozef Bajdak (1937) | - | Zenon Mieszkowski (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Nela Kristine Malahovska (1900) | - | Jurate Jakstoniene (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Mateusz Hanasiewicz (1901) | - | Luca Smit | 2 | - | 0 | | |
| Noël Neve (1900) | - | Albert Cramer | 2 | - | 0 | | |
| Gregory de Vries (1900) | - | Jan Ongolesono (2023) | 0 | - | 2 | | |
| Zigmars Dauge (2046) | - | Robby Koendjbiharie (1912) | 2 | - | 0 | | |
| Leonid Itkin (1998) | - | Mateusz Stanczuk (2102) | 1 | - | 1 | | |
| David Riupassa (1999) | - | Shaomake Chen (2041) | 1 | - | 1 | | Game |
| Ricards Ositis (1939) | - | Vitali Varushyla (2216) | 0 | - | 2 | | |
| Andrew Tjon A Ong (2210) | - | Valeria Zarovska (1900) | 2 | - | 0 | | Game |
| Paulius Valtas (1900) | - | Karol Cichocki (2214) | 0 | - | 2 | | |
| Yifu Du (2104) | - | Janis Arinsh (2127) | 2 | - | 0 | | |
| Peteris Friedenfelds (1978) | - | Alexander Bulatov (2278) | 1 | - | 1 | | |
Round 7 |
we 11-07-2018 | Wiktoria Giec (1900) | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Eugenia Anna Wewersowicz | - | Amanda Kovalevska | 0 | - | 2 | | |
| Zdzislaw Bejger | - | Janusz Michalski | 2 | - | 0 | | |
| Jurate Jakstoniene (1900) | - | Albert Cramer | 2 | - | 0 | | |
| Zenon Mieszkowski (1899) | - | Tomasz Wysocki | 2 | - | 0 | | |
| Bert Begeman (2011) | - | Mateusz Hanasiewicz (1901) | 2 | - | 0 | | |
| Julia Banas (1969) | - | Gregory de Vries (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Leszek Petlicki (1900) | - | Ricards Ositis (1939) | 0 | - | 2 | | |
| Nela Kristine Malahovska (1900) | - | Jozef Bajdak (1937) | 1 | - | 1 | | |
| Robby Koendjbiharie (1912) | - | Noël Neve (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Konrad Stawiski (1900) | - | Marjory Feyt (1900) | 0 | - | 2 | | Game |
| Luca Smit | - | Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | 1 | - | 1 | | |
| Alijn Kuijer (1918) | - | Eriks Virubka | 2 | - | 0 | | |
| Maris Mitenbergs (1985) | - | Paulius Valtas (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Zigmars Dauge (2046) | - | David Riupassa (1999) | 0 | - | 2 | | Game |
| Mateusz Stanczuk (2102) | - | Kinga Krzych (1960) | 2 | - | 0 | | |
| Valeria Zarovska (1900) | - | Leonid Itkin (1998) | 1 | - | 1 | | |
| Karol Cichocki (2214) | - | Peteris Friedenfelds (1978) | 2 | - | 0 | | |
| Jan Ongolesono (2023) | - | Vitali Varushyla (2216) | 0 | - | 2 | | |
| Janis Arinsh (2127) | - | Viktors Mateiko (1987) | 2 | - | 0 | | |
| Shaomake Chen (2041) | - | Yifu Du (2104) | 0 | - | 2 | | |
| Alexander Bulatov (2278) | - | Andrew Tjon A Ong (2210) | 1 | - | 1 | | Game |
Round 8 |
| Albert Cramer | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Janusz Michalski | - | Eugenia Anna Wewersowicz | 0 | - | 2 | | |
| Tomasz Wysocki | - | Zdzislaw Bejger | 1 | - | 1 | | |
| Wiktoria Giec (1900) | - | Luca Smit | 1 | - | 1 | | |
| Eriks Virubka | - | Konrad Stawiski (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | - | Amanda Kovalevska | 2 | - | 0 | | |
| Zenon Mieszkowski (1899) | - | Noël Neve (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Gregory de Vries (1900) | - | Jurate Jakstoniene (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Mateusz Hanasiewicz (1901) | - | Leszek Petlicki (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Alijn Kuijer (1918) | - | Nela Kristine Malahovska (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Kinga Krzych (1960) | - | Jozef Bajdak (1937) | 1 | - | 1 | | |
| Robby Koendjbiharie (1912) | - | Julia Banas (1969) | 1 | - | 1 | | |
| Viktors Mateiko (1987) | - | Maris Mitenbergs (1985) | 1 | - | 1 | | |
| Leonid Itkin (1998) | - | Paulius Valtas (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Ricards Ositis (1939) | - | Bert Begeman (2011) | 1 | - | 1 | | |
| Valeria Zarovska (1900) | - | Jan Ongolesono (2023) | 1 | - | 1 | | |
| Marjory Feyt (1900) | - | Zigmars Dauge (2046) | 0 | - | 2 | | |
| Peteris Friedenfelds (1978) | - | Shaomake Chen (2041) | 0 | - | 2 | | |
| David Riupassa (1999) | - | Mateusz Stanczuk (2102) | 0 | - | 2 | | Game |
| Vitali Varushyla (2216) | - | Janis Arinsh (2127) | 1 | - | 1 | | |
| Alexander Bulatov (2278) | - | Karol Cichocki (2214) | 1 | - | 1 | | |
| Yifu Du (2104) | - | Andrew Tjon A Ong (2210) | 1 | - | 1 | | Game |
Round 9 |
th 12-07-2018 | Eriks Virubka | - | Dummy | 2 | - | 0 | R | |
| Amanda Kovalevska | - | Janusz Michalski | 2 | - | 0 | | |
| Eugenia Anna Wewersowicz | - | Tomasz Wysocki | 2 | - | 0 | | |
| Luca Smit | - | Zdzislaw Bejger | 2 | - | 0 | | |
| Albert Cramer | - | Leszek Petlicki (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Gregory de Vries (1900) | - | Zenon Mieszkowski (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Wiktoria Giec (1900) | - | Alijn Kuijer (1918) | 0 | - | 2 | | |
| Konrad Stawiski (1900) | - | Ryszard Czeslaw Rewolinski (1915) | 2 | - | 0 | | |
| Noël Neve (1900) | - | Paulius Valtas (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Mateusz Hanasiewicz (1901) | - | Marjory Feyt (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Jozef Bajdak (1937) | - | Jurate Jakstoniene (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Viktors Mateiko (1987) | - | Robby Koendjbiharie (1912) | 2 | - | 0 | | |
| Kinga Krzych (1960) | - | Valeria Zarovska (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Julia Banas (1969) | - | Ricards Ositis (1939) | 0 | - | 2 | | |
| Peteris Friedenfelds (1978) | - | Maris Mitenbergs (1985) | 1 | - | 1 | | |
| Bert Begeman (2011) | - | Nela Kristine Malahovska (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Jan Ongolesono (2023) | - | Zigmars Dauge (2046) | 1 | - | 1 | | |
| Leonid Itkin (1998) | - | David Riupassa (1999) | 1 | - | 1 | | Game |
| Andrew Tjon A Ong (2210) | - | Janis Arinsh (2127) | 1 | - | 1 | | Game |
| Karol Cichocki (2214) | - | Vitali Varushyla (2216) | 1 | - | 1 | | |
| Shaomake Chen (2041) | - | Alexander Bulatov (2278) | 0 | - | 2 | | |
| Mateusz Stanczuk (2102) | - | Yifu Du (2104) | 1 | - | 1 | | |