Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   WC Hopes Boys Gomel 2018

 

Category: Hopes   

 Round 1
 su 28-10-2018  Mateusz Wysokinski (1969) - Unumunkh Khangal  2-0Game
 Baasanbar Burneebaatar  - Leonardas Gudynas (1961) 0-2Game
 Filip Kalmuk (1955) - Tymur Zolotar  2-0Game
 Matheo Boxum  - Priit Lokotar (1922) 0-2Game
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Augustas Gainovskis  0-2Game
 Ivan Barodzich  - Ivan Kharytonchyk (1900) 1-1Game
 Siarhei Astapau (1900) - Yiyuan Li  0-2
 Pavel Lahutkou  - Bence Andicsku (1900) 2-0
 Stan van der Meer  - Kejun Zhao  0-2
 Miks Ikaunieks  - Mingxuan Xu  0-2
 Mikita Lahutkou  - Vadym Pozdniakov  0-2
 Lkhagvatogtokh Batkhuyag  - Mikhail Abramov  2-0
 Aisen Egorov  - Yuri Derks  2-0
 Ivan Surov  - Jurgis Stipnieks  2-0
 Feliks Bayarski  - Samuels Stefans Siders  1-1
 Round 2
 mo 29-10-2018  Lkhagvatogtokh Batkhuyag  - Mateusz Wysokinski (1969) 2-0Game
 Leonardas Gudynas (1961) - Ivan Surov  1-1Game
 Augustas Gainovskis  - Filip Kalmuk (1955) 2-0Game
 Priit Lokotar (1922) - Yiyuan Li  2-0Game
 Kejun Zhao  - Pavel Lahutkou  1-1Game
 Vadym Pozdniakov  - Mingxuan Xu  0-2Game
 Ivan Kharytonchyk (1900) - Aisen Egorov  0-2
 Ivan Barodzich  - Feliks Bayarski  2-0
 Samuels Stefans Siders  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 0-2
 Tymur Zolotar  - Siarhei Astapau (1900) 2-0
 Bence Andicsku (1900) - Matheo Boxum  0-2Game
 Stan van der Meer  - Miks Ikaunieks  0-2
 Yuri Derks  - Mikita Lahutkou  2-0Game
 Unumunkh Khangal  - Mikhail Abramov  1-1
 Jurgis Stipnieks  - Baasanbar Burneebaatar  0-2
 Round 3
 Mikita Lahutkou  - Jurgis Stipnieks  0-2
 Siarhei Astapau (1900) - Stan van der Meer  0-2
 Bence Andicsku (1900) - Unumunkh Khangal  0-2
 Mikhail Abramov  - Samuels Stefans Siders  2-0
 Feliks Bayarski  - Ivan Kharytonchyk (1900) 0-2
 Tymur Zolotar  - Vadym Pozdniakov  2-0
 Miks Ikaunieks  - Baasanbar Burneebaatar  1-1
 Yiyuan Li  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 2-0
 Filip Kalmuk (1955) - Yuri Derks  0-2Game
 Mateusz Wysokinski (1969) - Matheo Boxum  1-1Game
 Ivan Surov  - Pavel Lahutkou  2-0Game
 Kejun Zhao  - Ivan Barodzich  2-0Game
 Mingxuan Xu  - Priit Lokotar (1922) 2-0Game
 Leonardas Gudynas (1961) - Lkhagvatogtokh Batkhuyag  2-0Game
 Aisen Egorov  - Augustas Gainovskis  1-1Game
 Round 4
 tu 30-10-2018  Mikita Lahutkou  - Bence Andicsku (1900) 2-0
 Samuels Stefans Siders  - Siarhei Astapau (1900) 0-2
 Jurgis Stipnieks  - Feliks Bayarski  2-0
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Stan van der Meer  1-1
 Vadym Pozdniakov  - Filip Kalmuk (1955) 0-2
 Matheo Boxum  - Pavel Lahutkou  2-0Game
 Baasanbar Burneebaatar  - Mikhail Abramov  2-0
 Ivan Kharytonchyk (1900) - Unumunkh Khangal  0-2
 Ivan Barodzich  - Mateusz Wysokinski (1969) 0-2
 Miks Ikaunieks  - Tymur Zolotar  0-2Game
 Yiyuan Li  - Lkhagvatogtokh Batkhuyag  2-0Game
 Priit Lokotar (1922) - Yuri Derks  2-0Game
 Ivan Surov  - Kejun Zhao  1-1Game
 Mingxuan Xu  - Aisen Egorov  0-2Game
 Augustas Gainovskis  - Leonardas Gudynas (1961) 1-1Game
 Round 5
 we 31-10-2018  Aisen Egorov  - Priit Lokotar (1922) 2-0Game
 Leonardas Gudynas (1961) - Mingxuan Xu  0-2Game
 Kejun Zhao  - Augustas Gainovskis  1-1Game
 Tymur Zolotar  - Ivan Surov  0-2Game
 Mateusz Wysokinski (1969) - Yiyuan Li  0-2Game
 Unumunkh Khangal  - Baasanbar Burneebaatar  1-1Game
 Lkhagvatogtokh Batkhuyag  - Matheo Boxum  0-2Game
 Yuri Derks  - Jurgis Stipnieks  2-0Game
 Pavel Lahutkou  - Filip Kalmuk (1955) 0-2
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Ivan Barodzich  0-2
 Stan van der Meer  - Ivan Kharytonchyk (1900) 0-2
 Mikhail Abramov  - Miks Ikaunieks  1-1
 Siarhei Astapau (1900) - Vadym Pozdniakov  0-2
 Samuels Stefans Siders  - Mikita Lahutkou  0-2
 Feliks Bayarski  - Bence Andicsku (1900) 0-2
 Round 6
 Ivan Surov  - Aisen Egorov  0-2Game
 Yiyuan Li  - Mingxuan Xu  0-2Game
 Matheo Boxum  - Augustas Gainovskis  2-0Game
 Leonardas Gudynas (1961) - Kejun Zhao  2-0Game
 Filip Kalmuk (1955) - Unumunkh Khangal  0-2Game
 Baasanbar Burneebaatar  - Priit Lokotar (1922) 0-2Game
 Yuri Derks  - Tymur Zolotar  0-2Game
 Ivan Kharytonchyk (1900) - Mateusz Wysokinski (1969) 0-2
 Vadym Pozdniakov  - Ivan Barodzich  2-0
 Mikita Lahutkou  - Miks Ikaunieks  0-2
 Jurgis Stipnieks  - Lkhagvatogtokh Batkhuyag  2-0
 Mikhail Abramov  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 2-0
 Pavel Lahutkou  - Stan van der Meer  0-2
 Feliks Bayarski  - Siarhei Astapau (1900) 0-2
 Bence Andicsku (1900) - Samuels Stefans Siders  2-0
 Round 7
 fr 02-11-2018  Samuels Stefans Siders  - Pavel Lahutkou  0-2
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Feliks Bayarski  2-0
 Lkhagvatogtokh Batkhuyag  - Bence Andicsku (1900) 2-0
 Siarhei Astapau (1900) - Mikita Lahutkou  2-0
 Ivan Barodzich  - Stan van der Meer  2-0
 Ivan Kharytonchyk (1900) - Jurgis Stipnieks  2-0
 Yuri Derks  - Mikhail Abramov  2-0Game
 Miks Ikaunieks  - Vadym Pozdniakov  2-0
 Filip Kalmuk (1955) - Baasanbar Burneebaatar  0-2
 Aisen Egorov  - Matheo Boxum  2-0Game
 Mateusz Wysokinski (1969) - Kejun Zhao  0-2Game
 Augustas Gainovskis  - Unumunkh Khangal  0-2Game
 Yiyuan Li  - Ivan Surov  0-2Game
 Priit Lokotar (1922) - Leonardas Gudynas (1961) 2-0Game
 Mingxuan Xu  - Tymur Zolotar  1-1Game
 Round 8
 Unumunkh Khangal  - Aisen Egorov  0-2Game
 Mingxuan Xu  - Ivan Surov  2-0Game
 Kejun Zhao  - Priit Lokotar (1922) 1-1Game
 Tymur Zolotar  - Matheo Boxum  2-0Game
 Leonardas Gudynas (1961) - Yuri Derks  2-0Game
 Baasanbar Burneebaatar  - Yiyuan Li  2-0Game
 Miks Ikaunieks  - Mateusz Wysokinski (1969) 0-2
 Augustas Gainovskis  - Ivan Barodzich  2-0
 Filip Kalmuk (1955) - Ivan Kharytonchyk (1900) 2-0
 Mikhail Abramov  - Siarhei Astapau (1900) 2-0
 Vadym Pozdniakov  - Jurgis Stipnieks  0-2
 Pavel Lahutkou  - Lkhagvatogtokh Batkhuyag  0-2
 Bence Andicsku (1900) - Mateusz Hanasiewicz (1901) 0-2
 Stan van der Meer  - Samuels Stefans Siders  2-0
 Mikita Lahutkou  - Feliks Bayarski  2-0
 Round 9
 sa 03-11-2018  Aisen Egorov  - Tymur Zolotar  2-0Game
 Baasanbar Burneebaatar  - Mingxuan Xu  0-2Game
 Ivan Surov  - Priit Lokotar (1922) 1-1Game
 Unumunkh Khangal  - Leonardas Gudynas (1961) 0-2Game
 Matheo Boxum  - Kejun Zhao  1-1Game
 Mateusz Wysokinski (1969) - Augustas Gainovskis  2-0Game
 Yiyuan Li  - Filip Kalmuk (1955) 2-0
 Jurgis Stipnieks  - Miks Ikaunieks  1-1
 Lkhagvatogtokh Batkhuyag  - Yuri Derks  1-1Game
 Ivan Barodzich  - Mikhail Abramov  0-2
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Ivan Kharytonchyk (1900) 0-2
 Stan van der Meer  - Mikita Lahutkou  2-0
 Siarhei Astapau (1900) - Bence Andicsku (1900) 1-1
 Samuels Stefans Siders  - Vadym Pozdniakov  0-2
 Feliks Bayarski  - Pavel Lahutkou  0-2