Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   EC Boys U26 Warschau 2019

 

Category: Men   

 Round 1
 th 01-08-2019  Uladzislau Valjuk (2221) - Anti Ingel (2070) 2-0Game
 Oleg Chepa (2065) - Aleksei Kunitsa (2208) 1-1Game
 Alessio Scaggiante (2184) - Anthony Alavoine (2063) 2-0Game
 Francois Paul (2049) - Marsel Sharafutdinov (2178) 0-2Game
 Anri Plaksij (2149) - Aleksei Bolshakov (2046) 0-2Game
 Viesturs Stelmahers (2011) - Vasyl Pikiniar (2139) 0-2Game
 Anastase Leclerc (2127) - Davids Benderskis (1969) 2-0Game
 Balint Ambrozy (1885) - Mateusz Stanczuk (2096) 0-2Game
 Viacheslav Novitski (2084) - Aleksandr Alekseev  2-0Game
 Round 2
 fr 02-08-2019  Anastase Leclerc (2127) - Uladzislau Valjuk (2221) 1-1Game
 Mateusz Stanczuk (2096) - Alessio Scaggiante (2184) 0-2Game
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Viacheslav Novitski (2084) 2-0Game
 Vasyl Pikiniar (2139) - Aleksei Bolshakov (2046) 2-0Game
 Aleksei Kunitsa (2208) - Anri Plaksij (2149) 1-1Game
 Anti Ingel (2070) - Oleg Chepa (2065) 1-1
 Anthony Alavoine (2063) - Davids Benderskis (1969) 2-0Game
 Balint Ambrozy (1885) - Francois Paul (2049) 0-2Game
 Aleksandr Alekseev  - Viesturs Stelmahers (2011) 2-0Game
 Round 3
 Alessio Scaggiante (2184) - Marsel Sharafutdinov (2178) 2-0Game
 Uladzislau Valjuk (2221) - Vasyl Pikiniar (2139) 1-1Game
 Viacheslav Novitski (2084) - Anastase Leclerc (2127) 1-1Game
 Mateusz Stanczuk (2096) - Aleksei Kunitsa (2208) 0-2Game
 Oleg Chepa (2065) - Anthony Alavoine (2063) 2-0Game
 Aleksei Bolshakov (2046) - Francois Paul (2049) 0-2Game
 Anti Ingel (2070) - Aleksandr Alekseev  1-1Game
 Anri Plaksij (2149) - Viesturs Stelmahers (2011) 2-0Game
 Davids Benderskis (1969) - Balint Ambrozy (1885) 2-0Game
 Round 4
 sa 03-08-2019  Vasyl Pikiniar (2139) - Alessio Scaggiante (2184) 1-1Game
 Oleg Chepa (2065) - Uladzislau Valjuk (2221) 1-1Game
 Francois Paul (2049) - Aleksei Kunitsa (2208) 0-2Game
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Anastase Leclerc (2127) 1-1Game
 Aleksandr Alekseev  - Anri Plaksij (2149) 0-2Game
 Aleksei Bolshakov (2046) - Viacheslav Novitski (2084) 0-2Game
 Anthony Alavoine (2063) - Mateusz Stanczuk (2096) 0-2Game
 Davids Benderskis (1969) - Anti Ingel (2070) 0-2Game
 Viesturs Stelmahers (2011) - Balint Ambrozy (1885) 2-0Game
 Round 5
 su 04-08-2019  Aleksei Kunitsa (2208) - Alessio Scaggiante (2184) 1-1Game
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Vasyl Pikiniar (2139) 0-2Game
 Uladzislau Valjuk (2221) - Viacheslav Novitski (2084) 2-0Game
 Anastase Leclerc (2127) - Anri Plaksij (2149) 1-1Game
 Mateusz Stanczuk (2096) - Oleg Chepa (2065) 1-1Game
 Anti Ingel (2070) - Francois Paul (2049) 1-1Game
 Anthony Alavoine (2063) - Aleksandr Alekseev  2-0Game
 Viesturs Stelmahers (2011) - Davids Benderskis (1969) 1-1Game
 Balint Ambrozy (1885) - Aleksei Bolshakov (2046) 0-2Game
 Round 6
 mo 05-08-2019  Alessio Scaggiante (2184) - Uladzislau Valjuk (2221) 1-1Game
 Vasyl Pikiniar (2139) - Aleksei Kunitsa (2208) 1-1Game
 Oleg Chepa (2065) - Anastase Leclerc (2127) 0-2Game
 Anri Plaksij (2149) - Viacheslav Novitski (2084) 1-1Game
 Anti Ingel (2070) - Marsel Sharafutdinov (2178) 0-2Game
 Francois Paul (2049) - Mateusz Stanczuk (2096) 2-0Game
 Viesturs Stelmahers (2011) - Anthony Alavoine (2063) 1-1Game
 Aleksei Bolshakov (2046) - Davids Benderskis (1969) 0-2Game
 Aleksandr Alekseev  - Balint Ambrozy (1885) 2-0Game
 Round 7
 Anastase Leclerc (2127) - Alessio Scaggiante (2184) 1-1Game
 Francois Paul (2049) - Vasyl Pikiniar (2139) 1-1Game
 Aleksei Kunitsa (2208) - Uladzislau Valjuk (2221) 1-1Game
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Anri Plaksij (2149) 1-1Game
 Viacheslav Novitski (2084) - Oleg Chepa (2065) 1-1
 Mateusz Stanczuk (2096) - Anti Ingel (2070) 1-1
 Davids Benderskis (1969) - Aleksandr Alekseev  2-0
 Balint Ambrozy (1885) - Anthony Alavoine (2063) 0-2
 Aleksei Bolshakov (2046) - Viesturs Stelmahers (2011) 1-1
 Round 8
 tu 06-08-2019  Vasyl Pikiniar (2139) - Anastase Leclerc (2127) 2-0Game
 Alessio Scaggiante (2184) - Anri Plaksij (2149) 1-1Game
 Uladzislau Valjuk (2221) - Francois Paul (2049) 1-1Game
 Aleksei Kunitsa (2208) - Marsel Sharafutdinov (2178) 1-1Game
 Anthony Alavoine (2063) - Viacheslav Novitski (2084) 0-2Game
 Davids Benderskis (1969) - Oleg Chepa (2065) 1-1Game
 Viesturs Stelmahers (2011) - Mateusz Stanczuk (2096) 0-2Game
 Anti Ingel (2070) - Balint Ambrozy (1885) 1-1Game
 Aleksandr Alekseev  - Aleksei Bolshakov (2046) 2-0Game
 Round 9
 we 07-08-2019  Viacheslav Novitski (2084) - Vasyl Pikiniar (2139) 1-1Game
 Francois Paul (2049) - Alessio Scaggiante (2184) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2178) - Uladzislau Valjuk (2221) 1-1Game
 Anastase Leclerc (2127) - Aleksei Kunitsa (2208) 0-2Game
 Anri Plaksij (2149) - Davids Benderskis (1969) 2-0Game
 Mateusz Stanczuk (2096) - Aleksandr Alekseev  1-1Game
 Oleg Chepa (2065) - Balint Ambrozy (1885) 2-0Game
 Anti Ingel (2070) - Viesturs Stelmahers (2011) 2-0Game
 Aleksei Bolshakov (2046) - Anthony Alavoine (2063) 1-1Game