Composities

            MotiefMijn
Bron     Auteur     Zoeken               
                            
Vasily
Auteur:    Vasily Jakovlevitsj Babjuk  
Bron:  Kamp. USSR  Publicatiedatum:  00-00-1976
Link   PDN
leegmaken
Show more


1 motieven gevonden in de database:
  Motief Code  Datum  Auteur  Bron  Status  Zien/Openen
1101 45(50)=--(06)  1591P.R. Montero    Win for White
1263 Soortgelijke compositie(s) gevonden in de database:
Auteur Stukken Datum Bron Zien
J.W. Hobbelen 11x9 00-02-1976 De Problemist
A. Hlasny 11x10 00-12-1990 De Problemist
H.J. Simons 9x9 30-04-2010 PWCP - III
S. Bizot 11x11 00-00-0000 De Haagsche Courant
J. Viergever 9x8 00-00-0000 De Haagsche Courant
S.M. van Eijk 9x10 00-00-0000 Eijk,van,S.M. Composities in zwart/wit 3
H. Pepin 10x10 00-00-0000 Le Patriote
J. Leczkowski 7x7 00-00-0000 Monde Damiste
G. Avid 7x6 + 1x1 00-00-0000 Onbekend
A.J. Beemer 11x11 00-00-0000 Onbekend
P. Jongeneelen 8x8 00-00-0000 Onbekend
NN 12x12 00-00-0000 Onbekend
NN 5x4 00-00-0000 Onbekend
J.A. Picard 8x9 00-00-0000 Onbekend
J.A. Picard 9x10 00-00-0000 Onbekend
E. Repetto 9x11 00-00-0000 Onbekend
H. Schurer 10x10 00-00-0000 Onbekend
A.V. Uvarov 8x9 00-00-0000 Onbekend
A.V. Uvarov 10x11 00-00-0000 Onbekend
J. Viergever 9x10 00-00-0000 Onbekend
J. Viergever 13x13 00-00-0000 Onbekend
H.C. de Waard 10x11 + 4x3 00-00-0000 Onbekend
H.C. de Waard 10x16 + 7x2 00-00-0000 Onbekend
J.W. Hobbelen 12x11 00-00-0000 Brabants Dagblad
P.R. Montero 1x1 + 3x1 01-01-1591 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 1, Spaans, 1983
A. Guerra 2x1 + 0x1 01-01-1595 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 1, Spaans, 1996 (2de editie)
J. Timoneda 5x1 + 0x1 01-01-1635 Kruijswijk, K.W. - Damwerk Timoneda 1635 in transcriptie (1989)
J. Timoneda 3x1 + 1x1 01-01-1635 Kruijswijk, K.W. - Damwerk Timoneda 1635 in transcriptie (1989)
J. Timoneda 1x1 + 1x1 01-01-1635 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 1, Spaans, 1983
J. Timoneda 6x5 01-01-1635 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 1, Spaans, 1983
J. Timoneda 1x1 + 1x1 01-01-1635 Vitoshkin, L.S. - Etudes: Anthologie, deel 1 (1995)
NN 3x1 + 0x1 01-01-1796 Manuscript onbekende auteur
A.A. Everat 1x3 + 2x0 01-01-1811 Everat,A.A.- Manuel des Amateurs du Jeu de Dames a la Polonaise
G. Grégoire 5x1 + 1x1 01-01-1884 Grégoire Grégoire - Guide-Manuel Illustré (1884)
N.N. Pankratov 2x1 + 2x1 01-01-1893 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 2 A, Russisch, 1982
C. Blankenaar 9x7 + 1x3 01-10-1896 Le Jeu de Dames
C. Blankenaar 7x5 + 1x2 01-01-1900 Blankenaar Manuscript
A. Méaudre 8x3 + 0x1 01-07-1901 Le Jeu de Dames
A.V. Charjanov 2x2 + 2x1 01-01-1909 Viergever - Eindspel-Encyclopedie, deel 2 A, Russisch, 1982
I. Weiss 5x5 + 1x1 01-01-1910 Tactique et Stratégie
I. Weiss 9x7 + 1x1 01-01-1910 Tactique et Stratégie
I. Weiss 11x8 + 0x1 01-01-1910 Tactique et Stratégie
I. Weiss 9x6 + 0x1 01-01-1910 Tactique et Stratégie
Y. le Goff 8x8 00-04-1913 Le Damier Universel
C. Blankenaar 0x2 + 4x1 01-01-1914 Het Damspel
G.A. Raymond 14x14 28-06-1914 Le Réveil de Lyon
G.A. Raymond 14x14 28-06-1914 Le Réveil de Lyon
S.E. van der Meer 8x8 + 1x1 00-07-1914 Het Damspel
C. Blankenaar 1x2 + 3x1 01-12-1914 Voor de Jeugd
P. Kleute 9x6 + 0x1 00-12-1917 Het Damspel
A.D. Querido 8x8 00-00-1918 Hoe leer ik dammen?
C. Blankenaar 0x3 + 3x1 01-01-1918 Het Damspel
C. Blankenaar 0x3 + 3x1 01-01-1918 Vitoshkin, L.S. - Etudes: Anthologie, deel 5 (2000)
A.A. Polman 9x8 00-02-1921 Het Damspel
P. Charles 8x8 03-04-1924 Le Journal de Rouen
W. Vrijlandt 13x12 00-00-1926 De Haagse Post
D. Kleen 9x10 + 1x1 22-05-1926 De Alkmaarse Courant
W. Vrijlandt 13x12 00-01-1929 Het Damspel
W. Vrijlandt 13x12 00-01-1929 Het Damspel
M.J. Kuipers 12x12 00-01-1930 Het Damspel
J. Luteijn 10x9 + 1x1 00-01-1930 Het Damspel
M.J. Kuipers 12x12 00-01-1930 Het Damspel
M.J. Kuipers 12x12 00-06-1930 Het Damspel
M.J. Kuipers 12x12 00-06-1930 Het Damspel
F. Raman 10x10 15-04-1932 De Humorist
P.W. Kliphuis 11x11 00-06-1932 Het Damspel
F. Raman 10x10 12-11-1932 De IJmuider Courant
J. Metz 12x12 01-01-1933 75 Jaar KNDB
I. Presburg 4x4 01-01-1934 Het Eindspel 1951, II
Klokkie 11x8 + 0x1 00-04-1934 Het Damspel
A. Fischer 11x9 + 0x1 00-05-1934 Het Damspel
I. Weiss 2x2 + 2x0 01-01-1935 Het Eindspel 1941, I
J. Guillé 10x10 04-07-1935 Le Petit Havre
A.F. Hoogvelt 6x6 18-01-1936 De Maasbode
I. Weiss 6x5 01-02-1936 La Revue Francaise du Jeu de Dames
W.M. van der Velde 7x7 + 1x1 11-07-1936 De Maasbode
NN 6x6 08-12-1936 De Bossche Courant
L.A. Slezkine 4x1 + 0x1 01-01-1937 La Revue Francaise du Jeu de Dames
L. Schut 12x11 19-08-1937 Het Damspel
A.F. Hoogvelt 11x10 02-10-1937 De Maasbode
A.F. Hoogvelt 8x8 00-11-1937 In en om de Philipsfabrieken
A.F. Hoogvelt 8x8 00-11-1937 In en om de Philipsfabrieken
G. Defoy 14x14 00-00-1938 L`Eclaireur du Soir
W.J. Prins 8x8 29-01-1938 De Stuwdam
L. Schut 13x13 12-03-1938 Sur le Damier
L. Schut 10x10 24-03-1938 De Stuwdam
A.F. Hoogvelt 12x12 14-05-1938 De Maasbode
J.W. Konings 10x10 24-05-1938 Ons Orgaan
A.F. Hoogvelt 7x7 27-08-1938 De Maasbode
M.T. Douwes 9x9 00-00-1939 De Emmer Courant
F. Denoel 7x7 00-00-1939 Gortmans,G.L. 1001 Miniaturen
F. Denoel 7x7 00-00-1939 Gortmans,G.L. 1001 Miniaturen
J.H.H. Scheijen 7x7 00-00-1939 Gortmans,G.L. 1001 Miniaturen
H.J. van Alphen 9x8 00-00-1939 Nieuwe Hoornse Courant
A.F. Hoogvelt 9x9 07-01-1939 De Maasbode
A.F. Hoogvelt 8x7 21-01-1939 De Maasbode
C.K. Kaan 8x8 08-09-1939 Terneuzer Courant
J.J. Kaan 8x8 08-09-1939 Terneuzer Courant
S. Cozijn 13x12 28-09-1939 Het Damspel
C. Schaap 7x7 01-03-1940 De Bossche Courant
M. Jansen 12x12 23-03-1940 De Maasbode
H.J. van Alphen 14x13 30-03-1940 Nieuwe Hoornse Courant
H.J. van Alphen 12x14 00-04-1940 De Gelderse Dammer
A.F. Hoogvelt 11x11 25-08-1940 De Maasbode
J.A. Pennings 8x8 05-09-1940 De Humorist
NN 8x8 07-09-1940 De Stuwdam
M.A.F. van Rooij 12x12 12-09-1940 De Humorist
W.A. Dopheide 9x10 06-10-1940 De Maasbode
A.J. Beemer 9x9 13-10-1940 De Maasbode
Th. Jaspers 8x9 01-12-1940 De Maasbode
St.W. Duursma 11x11 00-04-1941 De Geheime Zender
E.N. Plasschaert 9x9 00-05-1941 De Geheime Zender
J.A. Pennings 9x10 01-05-1941 De Humorist
A.P. de Zwart 13x13 01-09-1941 Het Damspel
G. Nieman 8x8 04-09-1941 De Humorist
S.Th. Talsma 10x12 01-11-1941 De Stuwdam
D. Douwes 7x6 01-12-1941 Het Damspel
A.C. van Aart 10x10 10-12-1941 Vrienden
M.T. Douwes 6x6 01-02-1942 Vrienden
C. van de Kuilen 12x12 20-02-1942 Nederlandse Bond voor Damproblematiek
H.M. Roos 11x11 01-06-1942 Het Damspel
E.N. Plasschaert 10x11 27-06-1942 Nederlandse Bond voor Damproblematiek
M.T. Douwes 7x7 05-11-1942 Vrienden
M.T. Douwes 3x1 + 1x1 05-11-1942 Vrienden
St.W. Duursma 12x12 05-11-1942 Vrienden
St.W. Duursma 8x9 05-11-1942 Vrienden
H.M. Roos 11x11 15-01-1943 Vrienden
H.M. Roos 13x13 15-01-1943 Vrienden
J.A. Pennings 9x9 20-01-1943 Japastibo
J.A. Pennings 11x11 20-01-1943 Japastibo
M. van Dijk 12x12 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 7x7 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 12x13 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 8x8 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 14x14 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 8x8 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 10x10 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 12x12 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 10x10 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 12x12 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 9x8 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 12x12 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 9x10 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 10x10 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
NN 14x14 18-03-1943 Kring voor Damproblematiek
J.H.H. Scheijen 8x8 05-07-1943 Vrienden
J.H.H. Scheijen 9x12 05-07-1943 Vrienden
J. Burggraaff 3x1 + 1x1 01-01-1944 Het Eindspel 1951, II
D. Kleen 12x13 01-06-1944 Le Travailleur Alpin
C. van de Kuilen 11x11 01-09-1944 Teuns,J. De Problemist
J. Dienske 12x12 00-00-1945 Kleen,D. Geschiedenis damproblematiek (1945)
G. Numan 10x9 00-09-1945 Kring voor Damproblematiek
H.J. van Alphen 14x13 15-11-1945 Vrienden
L. Schut 13x13 22-12-1945 De Enkhuizer Courant
P. Ousset 6x6 + 1x1 00-00-1946 Ce Soir
G. de Wolf 10x9 00-08-1946 Kring voor Damproblematiek
D. Vuurboom 10x10 25-10-1946 De Emmer Courant
M.A.F. van Rooij 11x11 22-03-1947 Eindhovens Dagblad
J. van den Boogaard 11x11 13-06-1947 De Tijd
H.J. van Alphen 13x12 11-07-1947 De Uitkijkpost
G. Avid 12x12 00-08-1947 Kring voor Damproblematiek
A. van Dommelen 8x8 20-12-1947 Deventer Dagblad
J. van den Boogaard 12x15 07-02-1948 De Tijd
B. Kramer 9x10 19-02-1948 De Maasbode
M.J. Kuipers 6x6 00-04-1948 De Problemist
NN 2x1 + 0x1 00-05-1948 Het Damspel
R. Bergsma 7x8 + 1x1 15-05-1948 Nieuw Friesland
M.A.F. van Rooij 11x11 00-07-1948 Het Damspel
H.M. Roos 13x13 00-08-1948 Het Damspel
P. Zwuup 3x1 + 1x1 00-08-1948 Het Damspel
H.J. van Alphen 13x14 28-08-1948 De Tijd
P. Zwuup 8x7 00-09-1948 Het Damspel
H.J. van Alphen 12x13 02-09-1948 Het Utrechts Nieuwsblad
NN 3x1 + 1x1 00-11-1948 Het Damspel
A. Miedema 11x11 00-12-1948 De Problemist
G. Avid 8x8 02-12-1948 Het Kompas
L. Schut 11x11 00-00-1949 Cremer, G.A. - Diverse Damproblemen
K.W. Kruijswijk 8x7 00-01-1949 Het Damspel
H.J. van Alphen 13x13 15-01-1949 De Tijd
M. Nicolas 7x7 25-01-1949 Bien Public Dyon
J.H.H. Scheijen 13x13 10-02-1949 Het Kompas
M.J. Kuipers 7x7 00-03-1949 Brabants Damnieuws
L. Colier 13x9 + 0x1 04-05-1949 De Maasbode
M.J. Kuipers 6x5 00-07-1949 Het Damspel
J. van den Boogaard 10x10 00-08-1949 Het Damspel
H. van Meggelen 9x9 00-11-1949 Het Damspel
J. Viergever 13x14 00-12-1949 De Problemist
A.F. Hoogvelt 7x7 22-00-1950 De Maasbode
A.M.J. Soutberg 10x8 + 0x1 00-03-1950 De Problemist
M. Nicolas 8x7 00-05-1950 L`Effort
J.H.H. Scheijen 13x13 18-05-1950 Het Kompas
H. van Meggelen 8x8 00-06-1950 Het Damspel
D. Vuurboom 10x10 00-07-1950 Salvo
H.M. Roos 12x13 00-08-1950 De Problemist
J.H.H. Scheijen 7x7 00-08-1950 De Problemist
H. Coyault 6x6 + 1x1 00-10-1950 De Problemist
H.J.C.A. Nunnink 9x9 00-10-1950 De Problemist
J. Viergever 14x14 00-10-1950 De Problemist
J.W. Konings 11x10 00-12-1950 De Problemist
NN 9x9 01-12-1950 Het Centrum
J.J.H. Mertens 2x1 + 1x1 00-00-1951 Het Eindspel 1941, I
St.W. Duursma 4x3 01-01-1951 Het Damspel
J. Cornu 8x9 00-02-1951 Revivre
A. Miedema 11x11 09-02-1951 Brabants Nieuwsblad
J. van den Boogaard 13x14 00-03-1951 De Gelderse Dammer
J. Viergever 16x17 00-04-1951 De Problemist
D. Vuurboom 13x13 08-05-1951 De Nieuwe Damster
J. Viergever 15x15 00-06-1951 De Problemist
A. Miedema 14x14 00-07-1951 De Problemist
A. Miedema 14x14 00-08-1951 De Problemist
A.F. Hoogvelt 12x12 21-09-1951 De Maasbode
H.J. van Alphen 15x16 20-10-1951 De Enkhuizer Courant
H.J. van Alphen 14x14 10-11-1951 De Enkhuizer Courant
J. van den Boogaard 11x11 30-01-1952 Voix Ouvr.
J.P.E. van Benthem 12x12 01-02-1952 Het Centrum
D. Vuurboom 10x10 26-04-1952 De Enkhuizer Courant
M.T. Douwes 13x13 00-05-1952 De Problemist
M.T. Douwes 13x13 00-05-1952 De Problemist
M.T. Douwes 11x11 00-05-1952 De Problemist
M.T. Douwes 11x11 00-05-1952 De Problemist
A. Miedema 13x13 00-05-1952 De Problemist
A. Miedema 11x11 00-05-1952 De Problemist
M.T. Douwes 11x11 00-06-1952 Het Damspel
J.J. van Tol 7x7 00-06-1952 Het Damspel
J. Viergever 17x17 26-07-1952 De Enkhuizer Courant
J. Viergever 12x12 00-08-1952 Davo Koerier
St.W. Duursma 12x12 00-09-1952 De Problemist
J.H.H. Scheijen 7x7 18-09-1952 De Enkhuizer Courant
B. Kramer 12x12 20-12-1952 De Maasbode
C. Schaap 11x11 27-12-1952 Eindhovens Dagblad
G. Avid 7x6 + 1x1 00-01-1953 De Problemist
M.J. Kuipers 8x7 00-03-1953 L`Effort
J.A.J. Wortman 9x9 11-03-1953 De Leidse Courant
J. van Leeuwen 4x3 + 1x1 11-04-1953 Leidsch Dagblad
J.H.H. Scheijen 12x12 00-05-1953 De Problemist
D. Vuurboom 10x10 00-05-1953 De Problemist
C. Nierop 14x14 00-06-1953 De Problemist
M. Nicolas 8x8 00-09-1953 De Problemist
H. van Meggelen 7x7 00-10-1953 De Problemist
J. van den Boogaard 13x13 12-12-1953 Trouw
J. Viergever 12x12 00-00-1954 De Problemist
J. Dubbeldeman 11x9 + 0x1 09-01-1954 Leidsch Dagblad
W. Jurg 14x14 00-02-1954 De Problemist
C.J. Koree 10x10 + 0x1 00-02-1954 De Problemist
K. Wieringa 7x7 00-02-1954 De Problemist
S. Klomp 12x12 00-03-1954 Het Damspel
J. Viergever 12x12 00-05-1954 De Problemist
M.A.F. van Rooij 12x12 00-05-1954 Het Damspel
J. van den Boogaard 12x12 07-08-1954 De Tijd
J.H.H. Scheijen 10x9 02-10-1954 Delftsche Courant
C.J. Koree 13x12 00-12-1954 De Problemist
J. Viergever 11x11 06-12-1954 De Zuid Limburger
H.J. van Alphen 12x12 15-12-1954 De Leidse Courant
G. Avid 11x11 00-01-1955 De Problemist
J. Sjmidt 1x1 + 2x1 01-01-1955 Sjmidt, J.A. - Shashki na stokletotsjnoi doske (1955)
J. Viergever 13x12 21-03-1955 De Zuid Limburger
Sj. Lautenbach 10x10 00-05-1955 De Problemist
J. van den Boogaard 12x13 23-06-1955 De Havenloods
P. van Dijk 8x7 18-07-1955 Het Centrum
M.T. Douwes 16x16 24-07-1955 Compositiedatum
A. Spijkstra 13x13 00-10-1955 De Problemist
J. van Kollenburg 12x12 09-11-1955 De Leidse Courant
J. Viergever 17x16 00-01-1956 De Problemist
J.H.H. Scheijen 8x7 28-01-1956 De Maasbode
J. van den Boogaard 14x12 + 0x1 04-02-1956 De Maasbode
G.H. Hanssens 10x10 00-03-1956 De Problemist
P. van Dijk 11x11 25-04-1956 De Leidse Courant
A. Spijkstra 13x14 00-10-1956 De Problemist
J. van den Boogaard 12x11 10-11-1956 Dagblad voor West-Friesland
J. van den Boogaard 12x13 + 0x1 10-11-1956 De Haagse Post
H.M. Roos 9x9 16-11-1956 Het Centrum
P. van der Kwartel 10x10 22-12-1956 Het Centrum
A. Doornbos 12x12 00-05-1957 De Problemist
J. Dubbeldeman 12x13 00-06-1957 De Problemist
J. Dubbeldeman 9x9 00-06-1957 Het Damspel
L. de Rooij 9x9 08-06-1957 Delftsche Courant
L. de Rooij 11x11 06-07-1957 Delftsche Courant
M.T. Douwes 16x16 06-09-1957 Compositiedatum
J.H.H. Scheijen 8x8 18-10-1957 Het Centrum
J. Dubbeldeman 11x11 27-11-1957 De Leidse Courant
J. van den Boogaard 11x11 24-12-1957 De Leidse Courant
A. Kovrizjkin 7x8 00-00-1958 Kovrizjkin,A. 300 Problemen
H.M. Roos 13x14 04-01-1958 De Rotterdammer
J. Viergever 14x15 00-04-1958 De Problemist
H.M. Roos 9x9 00-04-1958 Eindhovens Dagblad
A.A. Polman 8x7 00-04-1958 Het Damspel
J. Viergever 9x10 00-05-1958 Het Damspel
J. Viergever 13x14 00-05-1958 Het Damspel
NN 12x12 14-06-1958 Eindhovens Dagblad
C. Schaap 13x13 14-06-1958 Eindhovens Dagblad
A.A. Polman 11x11 21-06-1958 Het Parool
G.J.A. van Dam 9x9 12-07-1958 De Maasbode
L. de Rooij 11x11 09-08-1958 Het Parool
B.J. Pranger 10x9 10-12-1958 De Leidse Courant
V. Solnikov 11x12 00-03-1959 Het Damspel
D. de Ruiter 13x14 28-03-1959 Het Parool
J. van den Boogaard 12x14 06-05-1959 De Leidse Courant
J.C. Vink 12x12 00-07-1959 Excelsior Den Bosch
G.A. Cremer 11x12 00-08-1959 De Problemist
J.A. Picard 7x7 + 1x1 00-08-1959 De Problemist
J.H.H. Scheijen 11x11 00-08-1959 Het Damspel
L. Colier 9x10 23-09-1959 De Leidse Courant
A. van der Stoep 13x13 00-12-1959 Het Damspel
J. Viergever 11x11 05-12-1959 Goudsche Courant
W. Lente 11x11 00-01-1960 De Problemist
J.H.H. Scheijen 7x7 20-02-1960 Nieuwe Tilburgse Courant
M.T. Douwes 11x11 27-02-1960 Compositiedatum
J.C. Vink 13x13 19-03-1960 Het Utrechts Nieuwsblad
J. Dubbeldeman 10x10 23-03-1960 De Leidse Courant
W.A.K. Pouw 8x8 23-03-1960 De Leidse Courant
J. Dallinga 13x12 29-04-1960 Nieuwsblad van het Noorden
A. Miedema 17x17 18-06-1960 Jong, Wim de, vechter op de honderd velden
NN 12x13 25-06-1960 De Leeuwarder Courant
D. Vuurboom 10x10 27-06-1960 Le Patriote
R. Bergsma 10x10 10-09-1960 De Leeuwarder Courant
A. Miedema 18x18 00-10-1960 De Problemist
L. Colier 9x10 00-10-1960 Het Damspel
M.T. Douwes 15x15 07-10-1960 Compositiedatum
A.P. de Zwart 13x14 00-01-1961 De Problemist
J. Viergever 14x15 00-02-1961 De Problemist
J. van Kollenburg 12x12 00-04-1961 Het Damspel
J. Dubbeldeman 10x10 12-04-1961 De Leidse Courant
W.A.K. Pouw 8x8 26-04-1961 De Leidse Courant
J. van Kollenburg 17x18 00-05-1961 De Problemist
W. Lente 14x14 00-06-1961 De Problemist
H.J. van der Holst 12x11 29-07-1961 Elseviers Weekblad
W. Lente 11x11 00-11-1961 De Problemist
W. Lente 12x12 00-11-1961 De Problemist
K. de Ligt 9x9 00-11-1961 Het Damspel
J. van den Boogaard 12x12 25-11-1961 Brabants Dagblad
J. van den Boogaard 9x9 06-01-1962 De Tijd
J. Hakemulder 9x9 06-01-1962 Elseviers Weekblad
J.H.H. Scheijen 10x10 24-02-1962 De Enkhuizer Courant
G.W. Ketler 7x7 00-03-1962 Het Damspel
K. de Ligt 11x11 11-03-1962 De Rotterdammer
W. Schoute 7x6 28-04-1962 Delftsche Courant
M.H. Verlouw 8x9 28-07-1962 Brabants Dagblad
B. Nuys 11x10 00-10-1962 De Problemist
M. Couplet 11x12 00-11-1962 L`Effort
J. Wijnmalen 10x10 15-12-1962 Delftsche Courant
J.Th. van Velzen 7x7 00-00-1963 Onbekend
J.H.H. Scheijen 13x13 00-01-1963 De Problemist
A. Kovrizjkin 9x8 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 7x7 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 9x10 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 9x9 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 9x9 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 7x6 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 9x9 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
A. Kovrizjkin 11x11 01-01-1963 Kovrizjkin - Kombinatsii na Stokletotsjnoi Doske (1963)
J.W. Hobbelen 9x10 26-01-1963 Eindhovens Dagblad
J. Dubbeldeman 13x13 00-02-1963 De Problemist
M.A.F. van Rooij 10x10 17-02-1963 De Zuid Limburger
D. Kleen 10x12 30-03-1963 Haarlems Dagblad
J.A. Picard 9x11 25-05-1963 Haarlems Dagblad
NN 11x11 00-06-1963 De Problemist
H.J. van der Holst 10x9 00-06-1963 Het Damspel
G. Avid 10x8 + 0x1 15-08-1963 Le Havre
I.T. Kobtsev 9x9 00-12-1963 Het Damspel
W. Lente 10x10 00-12-1963 Het Damspel
NN 9x9 00-12-1963 Het Damspel
I.T. Kobtsev 10x10 00-01-1964 Shashki
D. Kleen 10x10 00-05-1964 De Problemist
A. Kovrizjkin 7x8 00-05-1964 De Problemist
J. Viergever 10x9 00-05-1964 De Problemist
J. van den Boogaard 11x11 16-05-1964 De Tijd-Maasbode
L. Schut 3x3 + 1x0 01-07-1964 Het Damspel
J. van den Boogaard 10x11 04-07-1964 Brabants Dagblad
A.A. van Wingerden 11x11 31-10-1964 Delftsche Courant
L. de Rooij 11x11 09-11-1964 Courrier Picard
J. Viergever 12x13 13-11-1964 Ver. Noord-Hollandse Dagbladen
P. Kuijper 14x13 14-11-1964 Het Utrechts Nieuwsblad
M. Nicolas 11x10 17-12-1964 Le Havre
C. Schaap 11x11 19-12-1964 Elseviers Weekblad
J.Th. van Velzen 10x10 02-01-1965 Elseviers Weekblad
H.M. Roos 10x10 23-01-1965 Eindhovens Dagblad
W. Lente 14x14 00-02-1965 De Problemist
J. van den Boogaard 12x11 00-02-1965 De Voorpost
W.B. Monsma 10x10 27-02-1965 De Balkster Courant
A. Pater 11x12 27-02-1965 Elseviers Weekblad
W. Lente 11x11 00-04-1965 De Problemist
M.T. Douwes 14x14 02-04-1965 De Nieuwe Koerier
J.C.R. Bus 11x11 04-05-1965 Nieuws van R.O.E.
J. van den Boogaard 13x12 00-10-1965 De Oosterling
W. Lente 9x9 00-10-1965 De Problemist
G. Kerkdijk 6x6 00-11-1965 Damvreugde
H.J. van der Holst 10x9 00-11-1965 Het Damspel
J.C. Vink 10x10 00-01-1966 Damvreugde
H. Schurer 9x8 00-01-1966 De Problemist
P.N. Faure 2x2 + 2x0 01-01-1966 Het Damspel
A. van den Elzen 12x12 01-01-1966 Keessen,N.R; Damproblematiek, De Parel van het Damspel
W. Lente 13x13 14-01-1966 De Nieuwe Koerier
G. Kerkdijk 7x7 00-02-1966 Damvreugde
A.J. Bom 7x7 00-02-1966 Keessen,N.R; Damproblematiek, De Parel van het Damspel
A. van den Elzen 12x12 00-02-1966 Keessen,N.R; Damproblematiek, De Parel van het Damspel
J. Lere 13x13 00-02-1966 Keessen,N.R; Damproblematiek, De Parel van het Damspel
H.C. de Waard 15x16 00-02-1966 Keessen,N.R; Damproblematiek, De Parel van het Damspel
J. van den Boogaard 11x11 12-02-1966 De Tijd
J.A. Pennings 10x9 11-06-1966 Elseviers Weekblad
M.H. Verlouw 8x8 25-06-1966 Brabants Dagblad
P. Kuijper 16x16 00-08-1966 Clubblad CDA
P. Kuijper 10x10 17-09-1966 Het Parool
J. van den Boogaard 11x12 15-10-1966 De Tijd
H.A. Fermin 7x7 12-11-1966 Archief Groeneveld-Spijkers
H.A. Fermin 7x7 12-11-1966 Archief Groeneveld-Spijkers
M.T. Douwes 16x16 17-12-1966 Elseviers Weekblad
M. Gentili 11x17 00-00-1967 Nicolas,M. Anthologie des Pr.Fr.
NN 8x8 00-02-1967 De Problemist
F. Nesme 8x7 10-02-1967 La Marseillaise
K. de Ligt 12x12 16-02-1967 Gereformeerd Gezinsblad
H.A. Fermin 13x13 00-03-1967 Damweelde
G.W. Ketler 10x11 00-05-1967 Shashki
M. Rombouts 11x11 00-06-1967 De Problemist
H.J. van der Holst 6x6 10-06-1967 De Waarheid
J.A. Pennings 12x12 00-07-1967 Damweelde
P. Lauwen 7x7 05-07-1967 Archief Groeneveld-Spijkers
M.T. Douwes 14x14 22-07-1967 Elseviers Weekblad
M.T. Douwes 15x15 18-08-1967 De Nieuwe Koerier
C. Barbero 9x8 00-09-1967 De Problemist
L. de Rooij 12x12 00-10-1967 De Problemist
W.C. Baars 8x7 00-12-1967 Het Damspel
M.T. Douwes 11x12 16-12-1967 Compositiedatum
H. Chiland 3x1 + 1x1 00-00-1968 Chiland,H. Secrets et Merveilles du Jeu de Dames
H. Chiland 3x1 + 1x1 00-00-1968 Chiland,H. Secrets et Merveilles du Jeu de Dames
H. Chiland 3x3 + 1x1 00-00-1968 Chiland,H. Secrets et Merveilles du Jeu de Dames
D. Vuurboom 10x10 00-00-1968 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 01A
M.T. Douwes 15x15 00-01-1968 Het Damspel
NN 14x15 00-02-1968 De Problemist
A.P. de Zwart 12x13 00-02-1968 De Problemist
D. de Ruiter 8x8 00-02-1968 Excelsior Den Bosch
NN 13x9 + 0x1 02-02-1968 Friesch Dagblad
J. van den Boogaard 10x10 06-04-1968 De Tijd
J. Viergever 14x15 00-05-1968 De Problemist
J.H.H. Scheijen 12x11 18-05-1968 Het Utrechts Nieuwsblad
A. van der Stoep 10x10 06-07-1968 Elseviers Weekblad
A.V. Uvarov 11x12 00-10-1968 De Problemist
H.A. Fermin 6x6 00-10-1968 Het Damspel
D. Vuurboom 10x10 00-00-1969 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 02
L. Schut 3x3 + 1x0 01-01-1969 Dam Eldorado
J.H.H. Scheijen 7x7 00-03-1969 De Problemist
P.N. Faure 2x2 + 2x0 01-03-1969 Dam Eldorado
W. Jurg 10x10 00-05-1969 Dam Eldorado
S. Yushkevitch 7x7 00-06-1969 Shashki
A. van der Stoep 9x9 00-07-1969 De Problemist
M.T. Douwes 16x16 00-09-1969 Dam Eldorado
P.N. Faure 4x3 01-09-1969 Dam Eldorado
W. Jurg 12x11 00-11-1969 Dam Eldorado
N.R. Keessen 3x4 + 1x0 00-11-1969 Dam Eldorado
A. Miedema 14x15 + 8x7 00-11-1969 Dam Eldorado
A. Miedema 19x16 + 5x6 00-11-1969 Dam Eldorado
L. de Rooij 13x12 00-11-1969 Dam Eldorado
W.G. de Boer 8x8 00-11-1969 De Rasdammer
V. Koroljkov 2x2 + 2x0 01-11-1969 Shashki
G.W. Ketler 7x6 00-12-1969 Shashki
S. Kovalev 7x7 00-00-1970 Shashki
D. Vuurboom 10x10 00-00-1970 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 03
D. Vuurboom 13x12 00-00-1970 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 03
W. Jurg 11x12 00-01-1970 Dam Eldorado
G.W. Ketler 11x11 00-01-1970 Dam Eldorado
H.J. Lize 9x9 00-01-1970 Dam Eldorado
M.A.F. van Rooij 11x10 + 0x1 00-02-1970 De Problemist
W. Jurg 10x10 02-05-1970 Elseviers Weekblad
H.C. de Waard 10x10 00-06-1970 De Problemist
B.G. Renard 12x13 00-07-1970 Het Damspel
W. Jurg 13x13 29-08-1970 Het Parool
D. Vuurboom 9x9 03-10-1970 De Waarheid
J.W. Konings 11x11 00-11-1970 Dam Eldorado
J.W. Konings 9x8 00-11-1970 Dam Eldorado
W. Schuurman 8x9 00-11-1970 Dam Eldorado
W. Jurg 14x14 00-11-1970 De Rasdammer
H.C. de Waard 10x10 12-12-1970 Eindhovens Dagblad
D. Vuurboom 8x8 19-12-1970 De Waarheid
D. Vuurboom 11x11 00-00-1971 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 04
D. Vuurboom 8x8 00-00-1971 Vuurboom,D. 400 eigen problemen 04
W. Jurg 9x8 00-03-1971 Dam Eldorado
H.A. Fermin 10x9 11-03-1971 De Zuid Limburger
H.C. de Waard 8x8 29-05-1971 De Amersfoortse Courant
P. Lauwen 11x11 00-06-1971 Philips Damclub
G.W. Ketler 11x11 03-09-1971 64
V. Magnet 9x8 + 0x1 00-00-1972 L`Effort
M. Nicolas 10x10 + 0x1 00-01-1972 Dam Eldorado
J. Viergever 12x11 00-02-1972 De Problemist
J. van den Boogaard 10x11 19-02-1972 Brabants Dagblad
W. Jurg 11x11 00-03-1972 Dam Eldorado
W. Jurg 11x12 00-03-1972 Dam Eldorado
L. Dalman 8x8 00-03-1972 Revue Mondiale
P. Lauwen 7x7 00-05-1972 Excelsior Den Bosch
G. Lefèbvre 9x9 00-05-1972 Revue Mondiale
J. Sprangers 7x7 00-07-1972 De Oosterling
P. Lauwen 8x8 00-09-1972 Clubblad Charlois
J. Akker 10x10 00-09-1972 De A.D.G.-er
Gebr. Calzona 12x11 00-09-1972 L`Effort
P. Lauwen 8x8 00-10-1972 Heemstede damt
W. Jurg 11x11 00-11-1972 Dam Eldorado
P. Lauwen 14x14 00-11-1972 Dam Eldorado
J. Viergever 11x10 16-12-1972 De Amersfoortse Courant
P. Lauwen 13x13 00-00-1973 De Problemist
S. Yushkevitch 7x7 00-00-1973 L`Effort
M. Sabater 7x7 00-00-1973 Revue Mondiale
G.W. Ketler 7x7 06-01-1973 Het Parool
S. Pelle 9x9 20-01-1973 De Gecombineerde
A.V. Uvarov 12x12 00-03-1973 Dam Eldorado
J.H.H. Scheijen 12x10 + 0x1 17-03-1973 Haarlems Dagblad
M. Sabater 12x11 00-04-1973 Dauphine Liber
S. Pelle 10x9 21-04-1973 De Gecombineerde
P. Lauwen 9x9 26-05-1973 Elseviers Weekblad
S. Yushkevitch 10x9 00-07-1973 Shashki
W. Jurg 12x11 00-09-1973 Dam Eldorado
N.R. Keessen 12x10 + 0x1 00-09-1973 Dam Eldorado
G.W. Ketler 9x10 00-10-1973 Het Nieuwe Damspel
J.H.H. Scheijen 11x10 00-11-1973 De Juiste Zet
G.W. Ketler 12x12 00-01-1974 Dam Eldorado
P. Lauwen 12x13 00-01-1974 Dam Eldorado
A. van der Stoep 11x11 00-01-1974 Het Nieuwe Damspel
L. Bertini 5x4 + 1x1 00-03-1974 Damasport
J. Viergever 16x17 00-03-1974 Dam Eldorado
M.H. Verlouw 12x12 23-03-1974 Brabants Dagblad
J. Viergever 12x14 23-03-1974 De Amersfoortse Courant
L. Tsjernov 12x13 00-05-1974 64
J.H.H. Ras 7x7 00-05-1974 Dam Eldorado
J. Viergever 9x12 00-05-1974 De A.D.G.-er
A. van de Kuilen 14x15 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 11x12 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 12x12 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 13x13 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 9x10 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 9x10 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 9x10 00-06-1974 De Problemist
J. Viergever 14x14 00-06-1974 De Problemist
A.J. Beemer 9x9 00-07-1974 Dam Eldorado
J. Viergever 15x15 00-07-1974 Dam Eldorado
J.A.J. Wortman 5x5 + 1x1 00-08-1974 De Problemist
J. van den Boogaard 11x11 14-08-1974 Brabants Dagblad
J. van den Boogaard 14x14 31-08-1974 Brabants Dagblad
M.T. Douwes 13x14 00-09-1974 Dam Eldorado
A.V. Uvarov 7x8 00-09-1974 Dam Eldorado
J. van den Boogaard 11x11 12-10-1974 Brabants Dagblad
J. Viergever 10x11 00-12-1974 De A.D.G.-er
R. Losekoot 13x14 00-12-1974 De Problemist
L. de Rooij 12x12 00-12-1974 De Problemist
D. Suchorukov 2x2 + 2x1 01-01-1975 Shashki
J. Viergever 9x10 11-01-1975 De Amersfoortse Courant
J. Viergever 10x11 11-01-1975 De Amersfoortse Courant
J. Viergever 11x11 11-01-1975 De Amersfoortse Courant
L. de Rooij 10x11 00-02-1975 De Problemist
M. Nicolas 11x12 00-03-1975 Dam Eldorado
P. Lauwen 17x16 05-04-1975 Brabants Dagblad
H.E. Visser 10x10 05-04-1975 Brabants Dagblad
W. Jurg 11x11 00-05-1975 Dam Eldorado
J. Viergever 13x14 00-05-1975 Dam Eldorado
G.L. de Bruijn 12x11 00-06-1975 De Brouwerij
H. Verhezen 11x10 04-06-1975 Brabants Nieuwsblad
P. Lauwen 11x11 16-08-1975 Brabants Dagblad
W.C. Baars 11x11 06-09-1975 Brabants Dagblad
C.F. van Limpt 9x10 00-10-1975 De Problemist
M.A.F. van Rooij 13x13 00-10-1975 De Problemist
W.C. Baars 8x7 08-11-1975 Brabants Dagblad
L. Dalman 7x7 00-00-1976 Combat dans l Arène
L. Dalman 7x7 00-00-1976 Combat dans l Arène
L. Dalman 7x6 00-00-1976 Du Haut
H. Wilsens 15x16 12-06-1976 Brabants Dagblad
H. Wilsens 14x15 12-06-1976 Brabants Dagblad
J. Viergever 10x10 00-07-1976 Dam Eldorado
C. Boogaars 10x10 00-09-1976 Dam Eldorado
W. Jurg 10x11 00-11-1976 Dam Eldorado
J. van Lieshout 9x9 06-11-1976 Eindhovens Dagblad
L. Springer 3x1 + 1x1 19-11-1976 Barneveldse Courant
A. Dropash 7x7 00-12-1976 Dambrete
A. Rom 13x12 00-12-1976 De Problemist
L. de Rooij 15x13 00-12-1976 De Rijswijker
J.W. Hobbelen 12x12 04-12-1976 Brabants Nieuwsblad
A. van de Kuilen 9x8 31-12-1976 De Amersfoortse Courant
S.M. van Eijk 7x7 00-00-1977 Eijk,van,S.M. Composities in zwart/wit 4
H. Wilsens 12x12 00-00-1977 Het Limburgs Dagblad
P. Koster 6x4 + 0x1 00-00-1977 Wiersma,H. Damminiaturen
NN 1x1 + 1x1 00-00-1977 Wiersma,H. Damminiaturen
B.V. Sjkitkin 7x6 00-01-1977 Dam Eldorado
V. Kochur 3x4 01-01-1977 Concours 64
H. vd Kamp 12x12 00-03-1977 Dam Eldorado
A. Vermeulen 10x10 08-04-1977 La Marseillaise
J.H.H. Scheijen 8x7 02-06-1977 De Zuid Limburger
J. Klomp 4x3 00-07-1977 Dam Eldorado
J. Klomp 4x2 + 1x1 00-07-1977 Dam Eldorado
J. Viergever 13x14 00-07-1977 Dam Eldorado
M.H. Verlouw 9x10 00-09-1977 Dam Eldorado
P. Lauwen 12x13 00-12-1977 Het Nieuwe Damspel
G. Bogatyrjev 8x8 00-00-1978 Concours USSR
P.N. Faure 2x2 + 2x0 01-01-1978 De Brouwerij
J. Viergever 13x14 21-01-1978 NRC Handelsblad
A. Vermeulen 15x15 00-02-1978 L`Effort
P. van der Kwartel 9x9 00-04-1978 De Problemist
M.A.F. van Rooij 8x10 00-04-1978 De Problemist
J. van den Boogaard 12x13 00-07-1978 Dam Eldorado
S. Geshur 7x8 00-09-1978 Dam Eldorado
M.A.F. van Rooij 11x11 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 12x11 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 9x10 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 12x13 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 12x13 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 11x11 00-09-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 11x12 00-09-1978 Dam Eldorado
G. Zeeuwe 10x9 20-09-1978 Koerierkombinatie
J. Viergever 12x13 00-10-1978 Dam Eldorado
J. Viergever 10x10 00-10-1978 Dam Eldorado
M. Couplet 7x7 00-00-1979 Fougeret,C. Trésor miniaturistes
A. Vermeulen 7x7 00-00-1979 Fougeret,C. Trésor miniaturistes
A. Vermeulen 7x7 00-00-1979 L`Effort
NN 7x7 00-00-1979 Leekster Courant
J. van den Boogaard 11x11 00-01-1979 Dam Eldorado
J. van den Boogaard 11x11 00-01-1979 Dam Eldorado
P. Garlopeau 13x14 00-01-1979 Le Jeu de Dames
J. Mulder 12x12 28-04-1979 Brabants Nieuwsblad
H.C. de Waard 10x10 00-06-1979 De A.D.G.-er
J.A. Picard 7x8 02-06-1979 Elseviers Weekblad
P. Lauwen 9x9 00-07-1979 De A.D.G.-er
V. Dikanov 6x6 08-08-1979 Shashki
P.W. Kliphuis 11x11 00-09-1979 Dam Eldorado
A.V. Uvarov 11x11 00-09-1979 Dam Eldorado
A. Rom 11x11 00-09-1979 De Brouwerij
A. Rom 11x11 00-09-1979 De Brouwerij
J.A. Picard 9x10 00-09-1979 De Problemist
A. Rom 14x15 00-12-1979 De Problemist
A. Rom 13x13 00-12-1979 De Problemist
A. Rom 13x14 00-12-1979 De Problemist
A. Rom 15x15 00-12-1979 De Problemist
M.T. Douwes 13x13 30-12-1979 Compositiedatum
A. van der Stoep 9x9 00-01-1980 Het Nieuwe Damspel
H.J. van Alphen 12x11 16-02-1980 Brabants Dagblad
H.J. van Alphen 12x12 00-03-1980 Dam Eldorado
H.J. van Alphen 14x13 00-04-1980 De Problemist
A.V. Uvarov 11x12 00-04-1980 De Problemist
J.J. van Tol 12x12 00-05-1980 Dam Eldorado
M. Couplet 9x10 13-06-1980 La Marseillaise
J.G.A. Konings 11x9 00-07-1980 Dam Eldorado
Th. Aubert 6x6 00-07-1980 Le Jeu de Dames
M.T. Douwes 14x14 30-10-1980 Compositiedatum
H. Wilsens 13x14 20-12-1980 Het Algemeen Dagblad
J.J. van Tol 12x12 00-01-1981 Dam Eldorado
M.Z. Maller 3x2 + 1x1 01-01-1981 Shashki
H. vd Kamp 9x9 07-01-1981 Koerierkombinatie
H. vd Kamp 11x11 07-01-1981 Koerierkombinatie
M.T. Douwes 12x12 17-01-1981 Compositiedatum
H.J. van Alphen 11x11 00-06-1981 De Problemist
D. Riupassa 11x10 00-07-1981 Dam Eldorado
P. Jongeneelen 8x8 04-07-1981 Het Algemeen Dagblad
A.J. de Jong 11x10 00-08-1981 Het Nieuwe Damspel
N. Boreiko 11x11 01-08-1981 Molodej Azerbaidjana
M.T. Douwes 15x15 08-09-1981 Compositiedatum
V. Matus 12x12 26-09-1981 Molodej Azerbaidjana
A. Geurts 11x12 00-10-1981 De Problemist
NN 11x11 01-10-1981 Vriendendamkring
A.P. de Zwart 14x12 00-12-1981 De Problemist
A.J. de Jong 11x11 05-12-1981 Brabants Dagblad
V. Studencov 6x6 00-00-1982 Kamp. Azerbaidjan
G. Gorbatsj 8x8 00-00-1982 Kamp. van Wit Rusland
M.H. Verlouw 8x8 00-01-1982 Dam Eldorado
J. Viergever 11x11 00-01-1982 Dam Eldorado
A.V. Uvarov 13x13 00-01-1982 Het Nieuwe Damspel
M.T. Douwes 13x13 06-02-1982 Compositiedatum
M.T. Douwes 11x11 06-02-1982 Compositiedatum
A.V. Uvarov 10x11 06-02-1982 Molodej Azerbaidjana
D.J. Jurcka 5x5 00-03-1982 Dam Eldorado
J. Viergever 14x14 00-04-1982 Het Damspel
L. de Rooij 7x7 23-04-1982 Hoogeveense Courant
W. Jurg 11x11 00-08-1982 Het Damspel
M.T. Douwes 15x15 08-10-1982 Compositiedatum
J. Viergever 12x11 00-11-1982 Dam Eldorado
S. Yushkevitch 10x10 00-12-1982 64
A. Buicenka 11x10 00-00-1983 Kamp. van de Baltische Landen
M. Tsvetov 7x7 00-00-1983 Shashki
J.G. Berton 10x10 00-01-1983 L`Effort
M.T. Douwes 15x15 25-01-1983 Compositiedatum
R. Fourgous 11x11 00-02-1983 L`Effort
J. Metz 11x11 00-03-1983 Dam Eldorado
H.J. Simons 11x11 00-04-1983 Het Damspel
S. Yushkevitch 8x8 00-07-1983 Het Nieuwe Damspel
A.J. Beemer 10x10 14-07-1983 Goois Weekblad
S.J. Korteling 14x15 00-10-1983 De Problemist
H. Borgman 12x11 00-10-1983 Het Nieuwe Damspel
M.T. Douwes 14x14 22-11-1983 Compositiedatum
S. van Duijn 8x8 00-12-1983 Het Damspel
NN 10x10 01-12-1983 Vriendendamkring
P. Kuijper 10x10 30-12-1983 Dagblad voor West-Friesland
A. Dropash 11x11 00-00-1984 64
V. Babjuk 8x9 00-00-1984 Concours Odessa
B. Morkus 11x10 00-00-1984 Concours Odessa
J. Lejsis 7x7 00-00-1984 Concours Vilnius
L. Buinovas 7x7 00-00-1984 Vilnius
A.A. van Wingerden 10x10 11-04-1984 De Amersfoortse Courant
J. Vermaas 10x10 00-05-1984 Dam Eldorado
S. Klomp 3x3 00-06-1984 Het Damspel
A. Smit 9x8 23-06-1984 Elseviers Weekblad
J. Vermaas 11x11 00-07-1984 Dam Eldorado
M.T. Douwes 17x17 30-07-1984 Compositiedatum
R. Fourgous 10x10 00-09-1984 Dam Eldorado
R. Fourgous 10x10 00-09-1984 Dam Eldorado
P. Kuijper 12x12 00-09-1984 Dam Eldorado
NN 13x12 00-09-1984 Dam Eldorado
A.A. Polman 9x9 01-09-1984 Elseviers Weekblad
S. Zilevicius 10x10 00-00-1985 Onbekend
H.J. van Alphen 12x12 00-01-1985 Alphen,van,H.J. Verzamelde werk 1
H.J. van Alphen 11x10 00-01-1985 Alphen,van,H.J. Verzamelde werk 1
H.C. de Waard 11x10 23-02-1985 De Amersfoortse Courant
J. Metz 14x14 00-03-1985 Dam Eldorado
L. de Rooij 13x13 00-03-1985 Dam Eldorado
NN 3x1 + 1x1 00-04-1985 Het Damspel
J. Gamen 8x8 07-04-1985 La Marseillaise
L.F. Faber 12x11 00-05-1985 Dam Eldorado
L. de Rooij 7x7 00-05-1985 De DDV-er
J. Viergever 14x15 00-05-1985 De Problemist
G. Dumas 7x7 00-05-1985 L`Effort
M.T. Douwes 11x11 23-06-1985 Compositiedatum
S. Yushkevitch 13x12 00-07-1985 Het Nieuwe Damspel
J.J. van Tol 10x10 00-08-1985 De Problemist
M.T. Douwes 12x14 + 3x2 21-08-1985 De Leeuwarder Courant
Gebr. Calzona 10x11 08-09-1985 La Marseillaise
M.T. Douwes 16x16 22-09-1985 Compositiedatum
H.J. van Alphen 11x11 00-10-1985 De Problemist
P. Kuijper 10x10 00-10-1985 Het Nieuwe Damspel
J.H. Koops 12x12 01-10-1985 De Huizumer
H.C. de Waard 14x15 09-11-1985 De Amersfoortse Courant
L. de Rooij 8x8 16-11-1985 Dagblad voor West-Friesland
G.W. Zonneveld 9x8 30-11-1985 Brabants Nieuwsblad
M. van Dijk 12x12 30-11-1985 Elseviers Weekblad
W. Lente 13x13 00-12-1985 De Problemist
L. de Rooij 11x10 06-12-1985 Reformatorisch Dagblad
G. Kravtsov 11x12 00-00-1986 Kamp. van Wit Rusland
J. Viergever 13x14 00-02-1986 De Problemist
J. Viergever 1x5 + 2x2 00-02-1986 De Problemist
A.P. de Zwart 15x16 00-02-1986 De Problemist
J. Viergever 13x12 00-04-1986 De Problemist
H.J. van Alphen 17x18 00-05-1986 Alphen,van,H.J. Verzamelde werk 2
E. van Dusseldorp 13x13 00-06-1986 De Problemist
A.J. de Jong 11x10 00-06-1986 De Problemist
J. Viergever 12x13 00-06-1986 De Problemist
B.V. Sjkitkin 6x7 18-07-1986 Krimskaja Pravda
J. Viergever 10x12 00-08-1986 De Problemist
A.J. de Jong 4x7 + 3x3 00-10-1986 De Problemist
P. Kuijper 10x10 14-10-1986 Damnieuws Oost-West Friesland
G. Shestirikov 12x11 00-12-1986 De Problemist
B. Morkus 12x11 00-00-1987 Kamp. van Litouwen
J. Leblanc 10x10 00-01-1987 Dam Eldorado
A. van der Stoep 10x9 00-01-1987 Het Nieuwe Damspel
A. van der Stoep 10x9 00-01-1987 Het Nieuwe Damspel
L. de Rooij 11x11 00-01-1987 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 01
J.H.H. Scheijen 12x12 00-01-1987 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 01
J.H.H. Scheijen 8x8 00-01-1987 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 01
Y.V. Golikov 7x8 01-01-1987 Kamp. Moskou
M.A.F. van Rooij 10x10 00-02-1987 De Problemist
L. de Rooij 9x9 00-03-1987 Het Damspel
J.H.H. Scheijen 8x8 00-03-1987 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 02
NN 5x6 00-04-1987 Het Damspel
A. van der Stoep 11x12 00-04-1987 L`Effort
J. Leblanc 10x11 00-05-1987 Dam Eldorado
H.J. van Alphen 13x14 00-07-1987 Dam Eldorado
D. Douwes 11x11 00-07-1987 Dam Eldorado
A.V. Uvarov 13x12 00-07-1987 Het Nieuwe Damspel
A. van den Elzen 9x9 08-08-1987 Heymans Perspectieven
A.V. Uvarov 11x11 12-09-1987 Elseviers Weekblad
J.A. Picard 6x6 02-11-1987 Elseviers Weekblad
A. van der Stoep 14x14 00-12-1987 De Problemist
J. Viergever 12x13 00-12-1987 De Problemist
A. Kuyken 14x14 00-00-1988 Concours F.F.J.D.
S.M. van Eijk 7x7 00-00-1988 Eijk,van,S.M. Standjes
Sergey Anatolyevich Perepelkin 12x11 00-00-1988 Kamp. USSR
B. Morkus 6x6 00-00-1988 Onbekend
M. Sabater 11x10 00-01-1988 Dam Eldorado
P.N. Faure 2x4 + 2x0 01-01-1988 Kamp. USSR
J. Leblanc 13x14 00-02-1988 De Problemist
S. Yushkevitch 12x11 00-03-1988 De Problemist
J. van den Boogaard 11x10 00-05-1988 De Kroonschijf
A. van der Stoep 10x9 00-06-1988 De Problemist
H.J. van Alphen 10x10 00-06-1988 Het Damspel
A.J. de Jong 12x12 00-06-1988 Het Damspel
J.Th. van Velzen 13x13 02-07-1988 De Amersfoortse Courant
R. Fourgous 9x9 00-08-1988 De Problemist
R. Bergsma 12x13 13-08-1988 Het Algemeen Dagblad
J. van den Boogaard 13x13 00-09-1988 Damclub Schiedam
G. Geerlings 12x12 00-10-1988 Boek Geerlings,G.
G. Geerlings 10x10 00-10-1988 Boek Geerlings,G.
E.V.Zubov 2x2 + 2x0 23-10-1988 Arhiv E.Zubov
L. Khaikin 9x8 00-00-1989 Concours Odessa
A.P. de Zwart 12x12 00-00-1989 Stoep,van der,A. Dammenspel 05
R. Fourgous 10x10 00-01-1989 Dam Eldorado
A. van der Stoep 9x9 01-01-1989 Dammen
W. Lente 10x10 00-02-1989 De Problemist
P. Kuijper 10x9 + 1x2 25-03-1989 Het Parool
M.T. Douwes 12x11 05-04-1989 Compositiedatum
L. de Rooij 14x14 00-06-1989 De Problemist
S. Yushkevitch 9x10 00-06-1989 De Problemist
L.F. Faber 11x11 00-07-1989 Hoofdlijn
J.H.H. Scheijen 10x11 00-07-1989 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 06
J.H.H. Scheijen 10x10 00-07-1989 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 06
S.J. Korteling 7x7 01-07-1989 Elseviers Weekblad
M. Sanders 10x11 12-08-1989 Friesch Dagblad
V. Bulat 8x8 00-09-1989 Dam Eldorado
M.T. Douwes 14x14 00-09-1989 Dam Eldorado
A. Tavernier 12x12 00-11-1989 L`Effort
L.S. Vitoshkin 10x9 00-00-1990 Bulat,e.a. 300 Komposities dl. 1
NN 16x16 00-00-1990 Concours F.M.J.D.
L. de Rooij 10x9 00-02-1990 De Problemist
R. Fourgous 12x12 00-05-1990 Dam Eldorado
R. Fourgous 12x12 00-05-1990 Dam Eldorado
J. Viergever 12x11 00-05-1990 Dam Eldorado
A.J. de Jong 12x13 00-05-1990 Het Damspel
A. Miedema 14x13 00-06-1990 De Problemist
J. Viergever 11x11 00-06-1990 De Problemist
A. Hlasny 11x12 00-08-1990 De Problemist
J. Viergever 10x10 00-08-1990 De Problemist
A.P. de Zwart 11x11 00-10-1990 De Problemist
A. Kaciuska 7x7 00-00-1991 Concours F.F.J.D.
J. Viergever 12x12 00-01-1991 Dam Eldorado
H.J. van Alphen 3x3 01-01-1991 Bastiaannet, Johan - Eindspelgeheimen van H.J. van Alphen
J. Klomp 4x2 + 0x1 01-01-1991 Het Damspel
J. Viergever 11x12 00-04-1991 De Problemist
J.H.H. Scheijen 11x11 00-04-1991 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 09
A.J. de Jong 13x13 00-06-1991 De Problemist
V. Matus 10x10 00-06-1991 De Problemist
A. Tavernier 9x9 00-09-1991 Dam Eldorado
P. Garlopeau 14x14 00-09-1991 L`Effort
A. Vermeulen 9x8 00-09-1991 L`Effort
L. de Rooij 13x14 00-10-1991 De Problemist
M. Tsvetov 10x10 00-11-1991 Doved
L. de Rooij 12x11 00-12-1991 De Problemist
J. Postma 14x14 01-12-1991 Zwart-Wit
L. de Rooij 13x12 00-01-1992 De Schijftrompet
J. van den Boogaard 12x11 00-02-1992 L`Effort
B.V. Sjkitkin 9x9 00-04-1992 Doved
NN 12x12 00-08-1992 De Problemist
NN 12x12 00-08-1992 De Problemist
V. Matus 12x11 00-09-1992 Doved
J.H.H. Scheijen 7x6 00-10-1992 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 14
L. de Rooij 10x9 00-11-1992 Dam Tam Tam
P. Kuijper 10x9 00-11-1992 Heijmans Excelsior Damvereniging
L. de Rooij 10x10 14-11-1992 Damnieuws
NN 11x11 00-02-1993 De Problemist
NN 12x11 00-02-1993 De Problemist
W.C. Riemens 9x10 00-02-1993 Het Damspel
M. Couplet 10x10 00-02-1993 L`Effort
J. Viergever 12x13 00-04-1993 De Problemist
NN 11x11 02-04-1993 Friesch Dagblad
J. Huizinga 9x9 14-05-1993 Nieuwsblad van het Noorden
M.T. Douwes 12x12 00-08-1993 De Problemist
L. de Rooij 13x15 07-08-1993 Het Nederlands Dagblad
L. Condemi 3x3 + 1x0 00-10-1993 Damasport
D. de Ruiter 11x11 19-11-1993 Reformatorisch Dagblad
M. Couplet 8x7 00-12-1993 De Problemist
S.M. van Eijk 7x7 00-00-1994 Eijk,van,S.M. Composities in zwart/wit 4
S.M. van Eijk 7x7 00-00-1994 Eijk,van,S.M. Composities in zwart/wit 4
S.M. van Eijk 7x7 00-00-1994 Eijk,van,S.M. Composities in zwart/wit 4
B.V. Sjkitkin 7x6 00-00-1994 Mir Miniatur, Shkitkin e.a.
Ja. Gobins 9x9 01-01-1994 Concours BVLD
J.C. Patry 10x10 01-01-1994 Concours BVLD
E. Skliar 13x13 01-01-1994 Concours BVLD
J. Lejsis 14x12 + 0x1 01-01-1994 Concours BVLD
L. de Rooij 7x7 00-02-1994 De Problemist
S.M. van Eijk 7x7 16-05-1994 Archief Groeneveld-Spijkers
A. Vermeulen 10x10 00-06-1994 L`Effort
J.H.H. Scheijen 12x12 00-07-1994 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 21
S.M. van Eijk 9x9 09-07-1994 De Haagsche Courant
A. van den Elzen 12x12 28-07-1994 Damclub Bussum
S.M. van Eijk 7x7 16-08-1994 Archief Groeneveld-Spijkers
Sergey Anatolyevich Perepelkin 11x12 00-10-1994 De Problemist
A.V. Uvarov 9x10 00-10-1994 De Problemist
A. Hlasny 10x10 00-00-1995 Hlasny,A. 200 Problemen 1995
A. Hlasny 9x10 00-00-1995 Hlasny,A. 200 Problemen 1995
A. Hlasny 10x11 00-00-1995 Hlasny,A. 200 Problemen 1995
L.F. Faber 12x12 00-01-1995 Hoofdlijn
J. van den Boogaard 11x11 15-01-1995 Elseviers Weekblad
J. Viergever 7x7 26-05-1995 Archief Groeneveld-Spijkers
S.M. van Eijk 7x7 14-10-1995 Damnieuws
L. de Rooij 7x7 00-12-1995 De Problemist
S. Yushkevitch 13x14 00-00-1996 Concours F.F.J.D.
J. van den Boogaard 11x10 00-00-1996 Concours F.M.J.D.
J. Siozinys 10x10 00-00-1996 Kamp. van Litouwen
S.M. van Eijk 7x7 00-01-1996 De Damluster
J.H.H. Scheijen 6x6 00-02-1996 Scheijen,J.H.H. Verzamelde Dampr. 26
S.M. van Eijk 7x7 25-04-1996 Archief Groeneveld-Spijkers
S.M. van Eijk 7x7 29-06-1996 Damnieuws
S.M. van Eijk 7x7 00-09-1996 Dambond Midden Holland
H. van den Hurk 12x12 00-12-1996 De Problemist
A. Hlasny 11x10 00-00-1997 Hlasny,A. 500 Problemen 1997
A. Hlasny 9x10 00-00-1997 Hlasny,A. 500 Problemen 1997
A. Hlasny 10x9 00-00-1997 Hlasny,A. 500 Problemen 1997
M. Martens 8x8 01-03-1997 De Huizumer
A.B. van Prinsenbeek 7x7 00-04-1997 Orgaan Prov. Gron. Dambond
A.B. van Prinsenbeek 7x7 00-04-1997 Orgaan Prov. Gron. Dambond
A.B. van Prinsenbeek 7x7 00-04-1997 Orgaan Prov. Gron. Dambond
A.B. van Prinsenbeek 7x7 00-04-1997 Orgaan Prov. Gron. Dambond
S.M. van Eijk 7x7 01-06-1997 Archief Groeneveld-Spijkers
J. van den Boogaard 8x8 00-08-1997 De Problemist
J. Viergever 10x10 00-08-1997 De Problemist
M.A.F. van Rooij 10x9 00-10-1997 De Problemist
M.T. Douwes 13x13 00-12-1997 De Problemist
J. van den Boogaard 12x11 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
G. Junca 10x10 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 7x7 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 10x9 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 7x7 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 10x11 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 11x11 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 11x11 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
NN 11x11 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
J.C. Patry 7x7 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
A.V. Uvarov 7x7 00-00-1998 Concours F.M.J.D.
S.M. van Eijk 7x7 31-01-1998 Damnieuws
I. Navrotsky 10x11 00-02-1998 De Problemist
M.A.F. van Rooij 11x11 00-02-1998 De Problemist
M.A.F. van Rooij 7x7 00-02-1998 De Problemist
S.M. van Eijk 7x7 28-03-1998 Archief Groeneveld-Spijkers
L. de Rooij 7x7 17-04-1998 Archief Groeneveld-Spijkers
J.C. Patry 7x7 00-06-1998 De Problemist
W.C. Riemens 11x12 00-06-1998 De Problemist
L. de Rooij 7x7 00-06-1998 De Problemist
P. Jongsma 9x10 01-07-1998 De Huizumer
S.M. van Eijk 7x7 28-07-1998 Archief Groeneveld-Spijkers
S.M. van Eijk 7x7 04-09-1998 Archief Groeneveld-Spijkers
M. Lepsic 7x7 00-00-1999 Lepsic,M. Dammin.kalender 2000
S.M. van Eijk 7x7 28-01-1999 Archief Groeneveld-Spijkers
Ph. de Kat 9x9 00-03-1999 Kat,de,Ph. Wit speelt en wint
Ph. de Kat 10x10 00-03-1999 Kat,de,Ph. Wit speelt en wint
Ph. de Kat 10x10 00-03-1999 Kat,de,Ph. Wit speelt en wint
P. Jongeneelen 9x8 05-03-1999 Cantext BRTN
S.M. van Eijk 7x7 31-03-1999 Archief Groeneveld-Spijkers
H.J.F. van der Heijden 11x11 19-04-1999 Clubblad BDO Oss
W.A. de Ron 13x13 00-05-1999 Ron,de,W.A. Afgerond 5-1999
W.A. de Ron 11x12 00-05-1999 Ron,de,W.A. Afgerond 5-1999
W.A. de Ron 10x10 00-05-1999 Ron,de,W.A. Afgerond 5-1999
J.C. Patry 11x11 25-06-1999 La Voix du Nord
A. van der Stoep 13x13 00-07-1999 Hoofdlijn
M. Lepsic 7x7 17-08-1999 Lepsic,M. Zbirka Minijatura
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 6x6 00-09-1999 Eijk,van,S.M. Zesjes
S.M. van Eijk 7x7 00-10-1999 Stultus Ponus
J.C. Patry 11x12 02-10-1999 Damnieuws
W. Los 14x14 00-01-2000 Das Problemblättchen
B.V. Sjkitkin 9x9 00-01-2000 Patent
L. de Rooij 11x11 14-04-2000 Friesch Dagblad
A. Wuijtenburg 13x12 00-05-2000 Het Damspel
M.T. Douwes 15x15 00-05-2000 Rooij,de,L. Maximaal 92/93
M.T. Douwes 14x14 00-05-2000 Rooij,de,L. Maximaal 92/93
A. Hlasny 8x8 00-06-2000 De Problemist
S.M. van Eijk 6x6 05-07-2000 Brief
S.M. van Eijk 8x8 06-10-2000 Miniaturenatelier 1
L. de Rooij 11x12 00-12-2000 De Problemist
A. Tavernier 12x12 00-00-2001 Concours Amicale
NN 14x14 00-00-2001 Concours Lietuva
NN 13x13 00-00-2001 Kamp. Nowopolotzk
A. Jovaisas 9x9 00-01-2001 Patent
A. Jovaisas 9x9 00-01-2001 Patent
V.I. Sjulga 8x9 + 1x1 00-01-2001 Patent
P. Shkludov 7x7 06-01-2001 Damnieuws
A. Tavernier 9x9 00-06-2001 De Problemist
A.V. Uvarov 8x9 00-08-2001 Das Problemblättchen
A. Wuijtenburg 12x11 00-11-2001 Hoofdlijn
NN 11x11 00-00-2002 Concours F.F.J.D.
V. Masiulus 9x9 00-00-2002 Saskiu problemos
V. Masiulus 8x9 00-00-2002 Saskiu problemos
V. Masiulus 8x8 00-00-2002 Saskiu problemos
J. Viergever 13x14 00-04-2002 De Problemist
A. Wuijtenburg 13x12 00-05-2002 Hoofdlijn
S.M. van Eijk 7x7 02-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
J. van den Boogaard 12x13 04-05-2002 Boogaard,v.d.,Joh. Verzameld Werk
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 15-05-2002 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
NN 10x11 15-06-2002 De Gelderlander
J. van den Boogaard 11x11 29-08-2002 Boogaard,v.d.,Joh. Verzameld Werk
D. de Ruiter 11x7 + 0x3 00-10-2002 De Problemist
D. de Ruiter 8x6 + 1x1 00-10-2002 De Problemist
J. Viergever 13x15 00-10-2002 De Problemist
L. de Rooij 13x13 00-12-2002 De Problemist
J. Viergever 11x12 00-12-2002 De Problemist
S.M. van Eijk 7x7 18-12-2002 Brief
B.V. Ivanov 7x7 00-00-2003 Concours Lietuva
V. Masiulus 7x6 00-01-2003 Patent
J. Viergever 12x13 00-02-2003 De Problemist
P. Kuijper 9x8 00-03-2003 Clubblad Het Probeem, Hoorn
S.M. van Eijk 7x7 05-03-2003 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
J. Viergever 14x14 00-04-2003 De Problemist
S.M. van Eijk 8x8 04-05-2003 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 8x8
S.M. van Eijk 8x8 04-05-2003 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 8x8
S.J. Korteling 9x9 00-06-2003 De Problemist
M.A.F. van Rooij 9x9 00-08-2003 De Problemist
H.J.F. van der Heijden 12x12 00-00-2004 Concours F.F.J.D.
J.C. Patry 13x13 00-00-2004 Retro contest
S.M. van Eijk 6x6 26-04-2004 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 6x6
S.M. van Eijk 6x6 26-04-2004 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 6x6
S.M. van Eijk 6x6 26-04-2004 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 6x6
S.M. van Eijk 6x6 26-04-2004 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 6x6
S.M. van Eijk 6x6 26-04-2004 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 6x6
J. Viergever 14x14 00-06-2004 De Problemist
J. Viergever 7x7 00-06-2004 De Problemist
J. Viergever 10x10 00-06-2004 Het Damspel
P. Kuijper 11x11 00-08-2004 De Problemist
NN 10x10 01-10-2004 Friesch Dagblad
A.D. van Mourik 7x7 10-12-2004 E-mail
A. van der Stoep 8x8 00-00-2005 Dammenspel
G.W. Ketler 10x11 00-03-2005 Hoofdlijn
P. Kuijper 10x10 00-04-2005 De Problemist
L. de Rooij 14x10 + 0x1 00-04-2005 De Problemist
D. Janulevicius 10x10 00-04-2005 De Problemist
J. Viergever 12x12 00-04-2005 Het Damspel
E.V.Zubov 11x11 04-05-2005 Website "Draughts in Russia", forum "??????? ?? ??????? ..."
A. van den Elzen 16x16 00-06-2005 De Problemist
J. Viergever 12x13 00-06-2005 De Problemist
A. Wuijtenburg 12x12 00-07-2005 Hoofdlijn
A. Sapegin 12x12 00-07-2005 Saskiu Kaleidoskopas
S.M. van Eijk 7x7 00-10-2005 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 00-10-2005 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
S.M. van Eijk 7x7 00-10-2005 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
A.V. Uvarov 11x10 00-12-2005 De Problemist
E.V.Zubov 11x12 08-12-2005 Website "Draughts in Russia", forum "??????? ?? ??????? ..."
A. Nyrov 9x9 00-00-2006 Concours Litouwen
A. Rom 9x9 00-00-2006 Concours Litouwen
V. Studencov 7x6 00-00-2006 Concours Litouwen
S. Reznikov 6x6 00-00-2006 Kamp. van Litouwen
E.V.Zubov 4x7 + 2x2 14-03-2006 Website "Draughts in Russia"
J. Viergever 14x15 00-04-2006 De Problemist
P. Kuijper 8x8 00-05-2006 Hoofdlijn
A. Wuijtenburg 12x12 00-08-2006 De Problemist
A.J. Beemer 13x14 00-09-2006 Beemer Problemen
T. Smedinga 12x12 01-11-2006 De PFDB-er
A. Rom 12x12 00-12-2006 De Problemist
I.T. Kobtsev 13x13 00-00-2007 Memorial Dalidovitsj
P. Kuijper 11x11 00-00-2007 Memorial Dalidovitsj
A. Rom 12x12 00-00-2007 Memorial Dalidovitsj
G. Shestirikov 11x12 00-00-2007 Memorial Dalidovitsj
A.P. de Zwart 12x13 00-02-2007 De Gooi en Eemlander
S. Yushkevitch 6x5 + 0x1 00-06-2007 De Problemist
S.M. van Eijk 7x7 18-08-2007 Eijk,van,S.M. Eigen Werk 7x7
B. Lammers 9x9 00-12-2007 De Problemist
V. Studencov 7x7 00-00-2008 Concours Ligue des Nations - FFJD 2008
R. Mackevicius 9x8 00-00-2008 Concours Ligue des Nations - FFJD 2008
A. Nych 9x9 00-00-2008 Concours Ligue des Nations - FFJD 2008
Sergey Anatolyevich Perepelkin 8x8 00-00-2008 Concours Ligue des Nations - FFJD 2008
I. Ivatsko 13x12 00-00-2008 Concours Ligue des Nations Lietuva 2008
A. Nyrov 12x12 00-00-2008 Concours Ligue des Nations Lietuva 2008
M.T. Douwes 11x12 00-02-2008 De Problemist
P. Kuijper 6x6 00-02-2008 De Problemist
E.V.Zubov 9x9 07-04-2008 Website "Draughts in Russia", forum "Novye Problemy"
J.C. Patry 6x6 + 1x1 00-06-2008 De Problemist
L. Schut 12x11 00-06-2008 Het Damspel
S. Yushkevitch 4x5 + 2x1 00-08-2008 De Problemist
T. Smedinga 12x12 01-11-2008 Het Damspel
A.J. de Jong 11x11 00-12-2008 De Problemist
A.P. de Zwart 12x13 00-12-2008 De Problemist
M.T. Douwes 11x11 00-12-2008 Spitwaark, DC Odoorn
T. Smedinga 10x10 00-06-2009 De Problemist
I. Weiss 6x5 15-08-2009 De Problemist
R. de Jong 13x12 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
R. de Jong 12x12 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
R. de Jong 11x11 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
R. de Jong 12x9 + 0x1 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
R. de Jong 14x12 + 0x1 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
R. de Jong 11x11 00-00-2010 Nalatenschap Rens de Jong
T. Smedinga 11x11 01-02-2010 De PFDB-er
6x6 01-04-2010
V. Matus 9x9 30-04-2010 PWCP - III
A. Sapegin 9x8 30-04-2010 PWCP - III
M. Levandovsky 8x8 30-04-2010 PWCP - III
V. Nikitchuk 7x8 30-04-2010 PWCP - III
A. Rom 9x8 30-04-2010 PWCP - III
P. Kuijper 9x9 30-04-2010 PWCP - III
V. Vorushilo 8x8 30-04-2010 PWCP - III
V. Vorushilo 8x8 30-04-2010 PWCP - III
V. Grebenko 7x8 30-04-2010 PWCP - III
E. Fakanova 8x7 30-04-2010 PWCP - III
J.G.A. Konings 9x10 20-12-2010 Het Damspel
O. Dijkstra 10x10 00-00-2011 100 jaar KNDB jubileumwedstrijd Cat. A
V. Matus 12x12 01-06-2011 PWCP - IV
A. Rom 11x12 01-06-2011 PWCP - IV
D.M. Kalinskij 9x10 01-06-2011 PWCP - IV
V. Fakanov 10x11 01-06-2011 PWCP - IV
Tj. Goedemoed 11x11 01-08-2011 De Problemist
I.T. Kobtsev 6x6 01-01-2012 Onbekend
E.V.Zubov 3x5 + 1x1 05-03-2012 Forum MIF, "Poly...."
T. Smedinga 14x14 01-04-2012 De PFDB-er
L. de Rooij 12x13 00-08-2012 De Problemist
J. Viergever 14x15 00-08-2012 De Problemist
J. Viergever 10x11 00-08-2012 De Problemist
M. van Dijk 8x13 + 2x0 00-08-2012 De Problemist
A. Rom 15x14 12-11-2012 PWCP - V
P. Shkludov 14x14 12-11-2012 PWCP - V
V. Matus 6x6 31-12-2012 Miniatiura - 2012
I. Ivatsko 7x6 31-12-2012 Miniatiura - 2012
R. Mackevicius 8x7 01-01-2013 Onbekend
L. de Rooij 14x14 13-07-2013 Website CTD Arnhem
L. de Rooij 10x9 13-07-2013 Website CTD Arnhem
L. de Rooij 11x11 00-12-2013 Dam Tam Tam
M.T. Douwes 12x8 + 0x2 00-12-2013 De Problemist
Sergey Anatolyevich Perepelkin 14x15 00-12-2013 De Problemist
L. de Rooij 8x8 15-12-2013 Website PLDB
I.T. Kobtsev 12x12 01-01-2014 Onbekend
A. Nych 11x12 01-01-2014 Onbekend
A. Nych 7x7 01-01-2014 Onbekend
T. Smedinga 11x11 00-02-2014 De Problemist
A. van der Stoep 7x8 00-02-2014 De Problemist
J. Viergever 14x15 00-02-2014 De Problemist
P. Kuijper 9x9 00-04-2014 De Problemist
L. de Rooij 11x10 04-04-2014 Website CTD Arnhem
L. de Rooij 17x16 + 0x1 00-06-2014 De Problemist
J. Viergever 13x14 00-06-2014 De Problemist
E.V.Zubov 11x11 04-09-2014 Forum MIF, topic "Mezdometia"
E.V.Zubov 7x7 23-10-2014 E. Zubov contest
L. de Rooij 9x10 00-12-2014 Lankaster Checkers Newsletter
R. Mackevicius 6x7 03-05-2015 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
R. Mackevicius 6x6 03-05-2015 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
R. Mackevicius 7x7 03-05-2015 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
V. Gudelionis 8x8 27-06-2015 Planet,Vytautas Gudelionis
E.V.Zubov 11x11 29-06-2015 Forum MIF, topic "Mezdometia"
N Pedal 7x7 18-10-2015 PWCP VI
V. Gudelionis 9x9 18-10-2015 PWCP VI
V. Matus 12x13 18-10-2015 PWCP VI
B. Morkus 14x11 + 1x2 18-10-2015 PWCP VI
G. Kravtsov 12x12 + 0x1 18-10-2015 PWCP VI
R. Mackevicius 8x10 + 2x1 18-10-2015 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
A.D. van Mourik 8x8 15-12-2015 De Problemist
E.V.Zubov 11x11 16-12-2015 Forum MIF, topic "Mezdometia"
E.V.Zubov 8x9 16-12-2015 Forum MIF, topic "Mezdometia"
E.V.Zubov 10x10 16-12-2015 Forum MIF, topic "Mezdometia"
S. Petrauskas 7x6 + 1x1 07-02-2016 Planet,Steponas Petrauskas
A.P.G. Kieboom 8x8 15-02-2016 De Problemist
V. Gudelionis 7x7 15-02-2016 De Problemist
R. Mackevicius 9x10 24-02-2016 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
R. Mackevicius 7x7 01-05-2016 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
L. de Rooij 13x12 15-05-2016 Saskiu Kaleidoskopas
E.V.Zubov 11x12 22-05-2016 World Wide Web
E.V.Zubov 11x11 22-05-2016 World Wide Web
J. Siozinys 9x9 22-05-2016 Planet,Jonas Siozinys
A. Rom 13x12 13-06-2016 Memorial Alvydas Jovaisas Cat. C
H.J.F. van der Heijden 10x9 + 0x1 25-08-2016 PWCP VI
L. de Rooij 13x12 15-10-2016 De Problemist
R. Murans 12x12 17-10-2016 LSKMS Oploswedstrijd
L.S. Vitoshkin 7x7 17-10-2016 LSKMS Oploswedstrijd
E.V.Zubov 11x13 03-11-2016 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
H.G. Spanjer 6x6 24-12-2016 Facebook DamComposities Herman Spanjer
E.V.Zubov 14x16 07-01-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
E.V.Zubov 13x15 07-01-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
H.J.F. van der Heijden 10x10 27-01-2017 International Draughts, facebook
T. Smedinga 11x11 27-01-2017 KvD facebook groep
E.V.Zubov 10x9 05-03-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
Y.V. Golikov 8x9 19-07-2017 Website “MiF” – forum M. Lepsic (Croatia)
H.G. Spanjer 8x8 21-07-2017 Facebook DamComposities Herman Spanjer
E.V.Zubov 7x8 15-09-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
E.V.Zubov 13x13 11-11-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
E.V.Zubov 10x10 29-12-2017 Website "Draughts in Russia", forum "Mezdometiya"
H.G. Spanjer 7x7 03-01-2018 Facebook DamComposities Herman Spanjer
R. Mackevicius 9x10 09-03-2018 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
R. Mackevicius 9x10 09-03-2018 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
R. Mackevicius 7x7 06-04-2018 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
A. Rom 15x14 14-05-2018 Memorial Tadikas Morkus
M. Fedorov 9x10 14-05-2018 Memorial Tadikas Morkus
H.G. Spanjer 11x11 07-07-2018 Facebook DamComposities Herman Spanjer
E.V.Zubov 11x13 26-08-2018 Facebook
E.V.Zubov 12x13 27-08-2018 Facebook
Sergey Anatolyevich Perepelkin 12x14 26-10-2018 Website "Mif",topic "?????????"
A. Hlasny 12x11 02-02-2019 Facebook, group Draughts confetti
A. Hlasny 11x12 07-02-2019 Facebook, group Draughts confetti
H.G. Spanjer 8x8 08-02-2019 Facebook DamComposities Herman Spanjer
A. Moiseyev 8x7 19-02-2019 Facebook
H.J.F. van der Heijden 7x7 09-04-2019 10x10 draughts technics Facebook
H.G. Spanjer 8x8 21-05-2019 Facebook DamComposities Herman Spanjer
H.G. Spanjer 11x11 12-06-2019 Facebook DamComposities Herman Spanjer
H.G. Spanjer 6x6 28-06-2019 Facebook DamComposities Herman Spanjer
Sergey Anatolyevich Perepelkin 13x13 24-07-2019 Facebook
E.V.Zubov 10x9 21-08-2019 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 8x8 28-09-2019 Facebook, group Draughts confetti
J. Siozinys 9x9 03-11-2019 Planet,Jonas Siozinys
J. Siozinys 7x7 17-11-2019 Planet,Jonas Siozinys
Sergey Anatolyevich Perepelkin 10x11 28-11-2019 Facebook, group Draughts confetti
H.G. Spanjer 9x9 29-11-2019 Facebook DamComposities Herman Spanjer
Sergey Anatolyevich Perepelkin 10x10 21-12-2019 Facebook, groep International Draughts
Sergey Anatolyevich Perepelkin 7x7 22-12-2019 Facebook, groep De Kring voor Damproblematiek
R. Mackevicius 9x10 05-01-2020 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
H.G. Spanjer 11x11 20-01-2020 Facebook DamComposities Herman Spanjer
V. Gudelionis 10x8 + 0x1 20-02-2020 Planet,Vytautas Gudelionis
V. Gudelionis 8x8 + 1x0 17-03-2020 Planet,Vytautas Gudelionis
V. Gudelionis 8x6 + 0x1 23-04-2020 Planet,Vytautas Gudelionis
E.V.Zubov 7x7 02-05-2020 Facebook, group Draughts confetti
R. Mackevicius 9x8 12-06-2020 Planet,Rimas Mackevicius.Kompozicii-10(01-08-2014)
S. Bazanov 12x12 23-06-2020 64-100.com
V. Matus 9x9 08-07-2020 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 11x10 26-09-2020 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 10x10 06-12-2020 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 11x12 26-12-2020 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 12x12 27-12-2020 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 9x9 24-01-2021 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 9x9 27-01-2021 Facebook, group Draughts confetti
S. Petrauskas 7x6 + 1x1 20-02-2021 Planet,Steponas Petrauskas
E.V.Zubov 10x9 24-02-2021 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 9x9 24-02-2021 Facebook, group Draughts confetti
H.G. Spanjer 8x8 26-06-2021 Facebook DamComposities Herman Spanjer
E.V.Zubov 11x11 22-07-2021 Facebook, group Draughts confetti
J. Siozinys 9x11 + 1x0 18-08-2021 Planet,Jonas Siozinys
E.V.Zubov 6x6 27-11-2021 VContacte, Moskva: "Mir shashek"
E.V.Zubov 7x7 27-11-2021 Toernooibase
E.V.Zubov 10x9 27-11-2021 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 28-11-2021 Toernooibase
E.V.Zubov 9x8 21-12-2021 VContacte, Moskva: "Mir shashek"
E.V.Zubov 10x11 11-01-2022 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 11x12 12-01-2022 Facebook, group Draughts confetti
A. Vlasenko 8x8 30-01-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
A. Vlasenko 9x9 08-02-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
A. Vlasenko 10x10 15-02-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
A. Vlasenko 7x7 20-02-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
N. Doubovy 11x10 24-02-2022 Facebook, group Draughts confetti
A. Vlasenko 11x10 25-02-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
H.G. Spanjer 8x8 21-03-2022 Facebook DamComposities Herman Spanjer
A. Vlasenko 7x8 20-04-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
A. Vlasenko 8x8 20-04-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
A. Vlasenko 7x8 07-05-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
E.V.Zubov 11x11 12-05-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 10x10 12-05-2022 Toernooibase
H. Jansen 13x14 01-06-2022 Wijkkrant Museumkwartier, Apollobuurt, Willemsparkbuurt Amsterdam
E.V.Zubov 9x9 03-07-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 11x11 31-07-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 18-08-2022 Facebook, group Draughts confetti
E.V.Zubov 11x10 30-08-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 11x9 18-09-2022 Toernooibase
A. Vlasenko 7x7 06-10-2022 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2022
E.V.Zubov 8x8 20-10-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 10-12-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 10-12-2022 Toernooibase
E.V.Zubov 11x11 11-12-2022 Toernooibase
T. Smedinga 10x10 15-12-2022 De Problemist
R. Mackevicius 7x7 29-12-2022 Forum MIF,R.Mackevicius.Moi miniatiury-100
R. Mackevicius 11x11 29-12-2022 Forum MIF,Moi problemy-100
A. Vlasenko 7x7 11-01-2023 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2023
A. Vlasenko 8x8 11-01-2023 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2023
E.V.Zubov 8x8 05-02-2023 Toernooibase
H.G. Spanjer 8x8 21-02-2023 Facebook DamComposities Herman Spanjer
H.G. Spanjer 8x8 21-02-2023 Facebook DamComposities Herman Spanjer
E.V.Zubov 10x11 24-02-2023 Toernooibase
E.V.Zubov 13x13 20-03-2023 Toernooibase
E.V.Zubov 10x10 12-05-2023 Facebook, group Draughts confetti
R. Mackevicius 7x8 03-06-2023 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 28-07-2023 Facebook, group Draughts confetti
A. Vlasenko 9x8 29-09-2023 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2023
A. Vlasenko 7x7 29-09-2023 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2023
H.G. Spanjer 7x7 31-12-2023 Facebook DamComposities Herman Spanjer
A. Vlasenko 7x7 20-01-2024 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2024
A. Vlasenko 8x8 20-01-2024 Planet, Aleksandr Vlasenko, 2024
E.V.Zubov 10x10 24-01-2024 Toernooibase
E.V.Zubov 10x10 30-01-2024 Toernooibase
E.V.Zubov 11x10 31-01-2024 Toernooibase
E.V.Zubov 9x9 05-02-2024 Facebook, group Draughts confetti