Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Uitleg
Alle jaren
      KNDB
      PGD
      PFDB
      DDB
      PODB
      GDB
      UPDB
      PNHDB
      ZHDB
      DZHZ
      PNDB
      PZDB
      PLDB
      DFS
      Buitenland
      Scholen
      Computers
      Internetdammen
     Alfabetisch  
     Vrouwen  
     Junioren  
     Aspiranten  
     Pupillen  
     Welpen  
    FMJD-rating
Ranglijst seizoensprestatie Buitenland Sorteerwijze: (klik op link hieronder) 
Vorige 100     Volgende 100
PlNaamLft.AW Rating
2021
AWPt Virt.
rat. 
Stijging Seiz.-
pres.
 1  Artem Ivanov  34  437  1513  26  36  1523  8.22  1524 D
 2  Alexander Shvartsman  54  1170  1535  20  29  1555  -0.86  1523 D
 3  Thomy Lucien Mbongo  36  353  1413  10  15  1429  13.23  1503 D
 4  Jitse Slump  23  614  1503  13  16  1514  0.05  1502 D
 5  Aleksej Domchev  44  917  1464  28  42  1456  13.95  1464 D
 6  Natalia Sadowska  31  243  1380  12  17  1411  12.99  1463 D
 7  Guntis Valneris  54  1193  1552  16  21  1535  -12.05  1454 D
 8  Christian Niami  36  164  1402  10  13  1404  -7.05  1325 D
 9  Darya Tkachenko  38  145  1310  20  19  1277  -1.44  1269 D
 10  Mark Werrebrouck  58  370  998  11  15  1031  20.16  1155 D
 11  Devanand Orie  20  13  0  13  14  1088  -      1088 D
 12  Raphaël Martens  72  541  1120  14  15  1116  -6.88  1077 D
 13  Anthony Alavoine  24  54  1132  10  9  1118  -13.70  1026 D
 14  Raymond Vandecaetsbeek  68  244  860  12  9  872  -3.74  858 D
IvanovShvartsmanMbongo
 Afghanistan 
 Algerije 
 Amerika 
 Antigua 
 Argentinie 
 Armenie 
 Aruba 
 Australie 
 Azerbeidzjan 
 Bangladesh 
 Barbados 
 Bashneft Ufa 
 Belgie 
 Benin 
 Bhutan 
 Bonaire 
 Brazilie 
 Buitenlandse spelers 
 Bulgarije 
 Burkina Faso 
 CAJD 
 Cambodja 
 Canada 
 Centraal-Afrikaanse Republiek 
 Chili 
 China 
 Churapcha Yakoutsk 
 Circolo Damistico Savona 
 Colombia 
 Congo B 
 Congo D 
 Costa Rica 
 Cuba 
 Curacao 
 Cyprus 
 DAB Riga 
 De Watermolen Heule 
 Deceased foreign players 
 Dominicaanse Republiek 
 Duitsland 
 Dummy 
 Engeland 
 Estland 
 Ethiopie 
 Europa 
 E’Zet/Kombinashon Moderno 
 Finland 
 FMJD 
 Frankrijk 
 Frans Guyana 
 Gabon 
 Gambia 
 Georgie 
 Grenada 
 Groot Brittanië 
 Guadeloupe 
 Guinee 
 Guinee Bissau 
 Haiti 
 Hongarije 
 Ierland 
 India 
 Individual Players 
 Intelekt St Petersburg 
 Israel 
 Italie 
 Ivoorkust 
 Japan 
 Joegoslavie 
 Kameroen 
 Kazachstan 
 Kirgizie 
 Kroatie 
 Kulikauskas Vilnius 
 Kychkin Sakha 
 Lansamae Male-Kabeklubi 
 Laos 
 Le Equipe 
 Letland 
 Libanon 
 Lille 
 Litouwen 
 Maleisie 
 Mali 
 Marokko 
 Martinique 
 Mauretanie 
 Melkom Tver 
 Moldavie 
 Monaco 
 Mongolie 
 Motor Sich Zaporozye 
 Nederland 
 Nederlandse Antillen 
 Nepal 
 Nicaragua 
 Nieuw Zeeland 
 Niger 
 Nigeria 
 Nizne-Lenskoje 
 Novikov Tver 
 Oeganda 
 Oezbekistan 
 Oostenrijk 
 Pakistan 
 Panama 
 Philippijnen 
 Polen 
 Portugal 
 Remii Talinn 
 Reunion 
 ROCD Minsk 
 Roemenië 
 RTU Riga 
 Rusland 
 Savoie 
 Schotland 
 Senegal 
 Sergelyak Yakoutsk 
 Sierra Leone 
 Singapore 
 Sint Maarten 
 Slovenie 
 Solushon 
 Spanje 
 Sri Lanka 
 St. Vincent 
 Suriname 
 Syrië 
 Tadzjikistan 
 Thailand 
 Toerkmenistan 
 Togo 
 Trinidad and Tobago 
 Tsjechie 
 Tsjechoslowakije 
 Turkije 
 Ukraine 
 USA 
 USSR 
 Venezuela 
 Vietnam 
 WDC 
 Wit-Rusland 
 Zaire 
 Zambia 
 Zapateer 
 Zuid Afrika 
 Zweden 
 Zwitserland