Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Uitleg
Alle jaren
      KNDB
      PGD
      PFDB
      DDB
      PODB
      GDB
      UPDB
      PNHDB
      ZHDB
      DZHZ
      PNDB
      PZDB
      PLDB
      DFS
      Buitenland
      Scholen
      Computers
      Internetdammen
     Alfabetisch  
     Vrouwen  
     Junioren  
     Aspiranten  
     Pupillen  
     Welpen  
    FMJD-rating
Ranglijst stijging Bornse Damvereniging Borne Sorteerwijze: (klik op link hieronder) 
Vorige 100     Volgende 100
PlNaamLft.AW Rating
207
AWPt Virt.
rat. 
 Seiz.-
pres.
Stijging
 1  Johan Essink  64  106  1076  3  5  1075 - 13.02 D
 2  Nico Rosink  35  250  1168  5  9  1179 - 9.18 D
 3  Roelof-Jan de Haan  52  277  888  7  7  953 - 8.97 D
 4  Gerrit Bosch  73  262  1052  2  4  969 - 6.57 D
 5  Leo Springer  84  214  1134  3  4  1090 - 5.86 D
 6  Marinus Bosman  74  92  908  1  2  889 - 5.43 D
 7  Frank Krijnen  61  36    1  1  892 - 2.65 D
 8  Danny Crompvoets  57  85  0  1  1  964 - 2.33 D
 9  Anton Jurg  70  423  1263  7  10  1223 - 1.21 D
 10  Jos Moorman  63  121  771  1  1  762 - -0.52 D
 11  Gertjan Kolsté  43  389  1178  6  9  1237 - -0.55 D
 12  Henk de Lange  67  228  1052  2  2  1067 - -0.84 D
 13  Gerald Krol  49  149  745  2  1  801 - -2.74 D
 14  Michiel Hagreis  49  198  1040  5  5  1046 - -3.36 D
 15  Matthijs van Hofwegen  31  233  1012  2  2  1133 - -5.60 D
 16  Frank Eektimmerman  31  200  1040  7  6  1130 - -5.63 D
 17  Jan Koerselman  66  283    8  6  931 - -6.58 D
 18  Peter Behrens  72  110  0  3  2  814 - -7.14 D
 19  Yuen Wong  27  266  1131  12  14  1353  1274  -10.27 D
 20  Ton Keijzer  65  116  940  5  1  991 - -20.29 D
EssinkRosinkHaan
 Almelo 
 Bornse Damvereniging Borne 
 Combinatie Zwolle Ittersum 1 
 Damclub Hoorn 
 DamRa 
 DDC Deventer 
 DDD Dedemsvaart 
 De Hammerdammer Den Ham 
 DEZ-NGKZ Hattem 
 Dronten 
 DSS Zwartsluis 
 EDC Enschede 
 Eelen & Rhaan 
 Hartholt Olie Heino 
 HDC Hardenberg 
 Kijk Uit Balkbrug 
 Lelystad 
 Nijverdal 
 O&O Genemuiden 
 Ons Genoegen Wapenveld 
 Orfam Telecom Twente 
 Rijssen 
 SSS Kampen 
 St. Jansklooster 
 TDT Salland 
 TOG Ittersum Zwolle 
 Twentes Eerste 
 Wierden 
 Witte van Moort Westerhaar 
 Zwolle